Reklama

.

.

čtvrtek 23. února 2017

Všichni Babišovi muži...

Lubomír Man    
23.2. 2017
Posuzujme ANO podle toho, co říkají jeho ministři, a ne podle toho, co říká On.
Protože jen ti ministři říkají to, co si on co nejupřímněji myslí, co skutečně plánuje, či jak věci domácí i zahraniční posuzuje, protože on sám si věci sporné, nepopulární, či ty, o nichž si není jistý, jak by je veřejnost přijala, do úst a ani do pera nebere. To nechává na svých ministrech a jen jim pak zbývá ona nevděčná role, aby to, co je pro uši našich lidí nejednoznačné a co jim on důvěrně sdělil, vzali do složky, šli s tím na veřejnost a tam jeho myšlenky a názory vyhlásili. 

A že jsou to často věci nejen nejednoznačné, ale též lidem nenáviděné, dokazuje např. fakt, že jeho ministr obrany, taktéž jen názory svého pána z úst vypouštějící, se stal právě pro to, co z nich vypouští, jedním z nejnenáviděnějších a též nejopovrhovanějších politiků, kteří se po našich veřejných kolbištích pohybují.

Nebo máte za to, že by si tento obranný ministr dovolil v každé své druhé větě napadat Rusko, vypouštět z úst úvahy, jakým nebezpečím pro nás tento stát představuje, kdyby pro své slaboduché výpady neměl požehnání či aspoň souhlas svého pána? Nebo se domníváte, že by si on, pouhý ministr obrany, dovolil ze své vlastní vůle vystoupit na bezpečnostní konferenci v Mnichově a proti mínění zde panujícímu uvést, že my Češi jsme už prostě jednou takoví kabrňáci, že do roku 2025 budeme schopni splnit americký požadavek dávat na obranu, čili víceméně na budoucí šrot, dvě procenta českého HDP, což představuje – jak uvádí www.vasevec.cz – více než 103 miliardy kč? A to v situaci, kdy zdrcující většina zemí na zmíněné konferenci přítomna požadavek dvouprocentního výdaje svých HDP na obranu odmítla, a dokonce i pověstný jestřáb a předseda evropské komise Juncker vyhlásil, že Evropa by tlaku USA na zvyšování obranných výdajů podlehnout neměla a měla by své peníze vydávat účelněji?

Anebo si myslíte, že to on, ministr obrany, a nikoliv jeho pán, rozhodl, že to nebude zbrojovka Uherský Brod, která dodá neprůstřelné vesty české armádě, ale že ty vesty, prý lepší, dodají Američané, každou o zhruba 22 000 kč dražší, než by nás stála vesta z Brodu?

Takže obezřetně potěžkávejme váhu strany ANO, a přijmeme-li na jedné straně s povděkem a prohlášení jejího pána, že bez Ruska se dnes žádný evropský problém řešit nedá, všimněme si na straně druhé i toho, co říkají jeho ministři. Protože ti nejsou v podstatě ničím víc než věrnou ozvěnou hlasu svého pána, jak už to v těhle stranách, zrozených z ničeho než z vůle jejich zakladatelů a pak též z velké hromady jejich peněz, bývá.

Lubomír Man

78 komentářů :

 1. ANO ČSSD Fláterníky ,,Nevolit
  Stropnický ,Herman , Babiš zrádci této zamě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Málokdo ví, že Babiš reprezentuje tu nejdrsnější pravici a dodávkami modrých kuřat na trh (prý jsou zkažená) propaguje modré ptáky jako symbol Klausovy ODS !

   Vymazat
 2. Může mi tento dement Man vysvětlit jeho zcela nekritickou, fanatickou podporu Trumpa na jedné straně a plivání na Babiše na straně druhé? Trochu schíza, zdá se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:09-Vám je asi cokoliv vysvětlovat zbytečné. V článku pana Mana jsem o Trumpovi nečetl jediné slovo.

   Vymazat
  2. Vy troubo Povolný, vždyť 90% článků Mana z posledních pár měsíců jsou překlady blábolů PC Robertse fanaticky oslavujícího Trumpa.

   Vymazat
  3. Anonymní23. února 2017 21:09 uplně stačí babišovi lidi stropnický zlatuška telička krnáčová jourová samý vítač a euhujer takže nevolitelný

   Vymazat
  4. 21:30- k článku nic nemáte? Když Vás pan Man rozčiluje, nečtěte jej.

   Vymazat
  5. 22:04
   Zřejmě vám dělá problém chápat psaný text, povolný.

   Má otázka se přesně týká článku.
   Jestli vy nevidíte zásadní rozpor mezi oslavováním Trumpa a zároveň haněním Babiše tím samým člověkem, jestli nevidíte rozpor mezi haněním Babiše proto, že chce zvýšit výdaje na obranu přesně podle požadavku oslavovaného Trumpa, tak byste se měl nad sebou vážně zamyslet.

   Vymazat
  6. 21:09
   21:30
   22:13

   Třeba je to tím, že Trump je daleko a Babiš blízko?

   Vymazat
  7. 22:13-chápu text i Vás. Vy zde "pracujete", já se bavím. Trumpa jsem nevolil, Babiše nebudu. Ostatní je demokracie, kterou zjevně nechápete Vy .

   Vymazat
  8. Nechápete evidentně nic, ostatně jako obvykle. Ale to nevadí. Důležité je, že se bavíte.

   Vymazat
  9. 22:32-Jsem rád, že Vám to nevadí, teď jdu dělat důležitější věci- spát.

   Vymazat
  10. Nějaká problémy, povolný? Obvykle to zde táhnete až do 3 do rána.

   A zjistil jste si už od minule rozdíl mezi šlechtěnými a geneticky modifikovanými potravinami?

   Vymazat
  11. 22:47-ještě si dávám "turka" na dobrou noc. Šlechtění není geneticky upravená rostlina? Poučte mne, teprve jsem si "zalil" kafe.

   Vymazat
  12. 21:09 můžete mi najít něco, co dokazuje Vaše tvrzení, že autor článku FANATICKY podporuje D. Trumpa?

   Vymazat
  13. 3:27 Už to psal v 21:30. Při jeho porouchaném myšlení považuje překlady článků za názor autora. Je to jen ubožák, který používá aroganci jako paruku k zakrytí své duševní pleše.

   Vymazat
  14. 23:12 pane Povolný, Vy jste skutečně nepostřehnul rozdíl mezi šlechtěním a genovou manipulací? To už tedy na Vás moc nedám.

   Vymazat
  15. 4:13-kromě formy manipulace s geny je obojí "genová manipulace" ale můžete mne poučit, ne "na mne dát".

   Vymazat
 3. 21.09 Co to má společného s tím, co Stropnický udělal?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co jako Stropnický udělal?

   A má to společného hodně, protože Babiš je dvojče Trumpa. Takže netuším proč jednoho velebí a na druhého flusá špínu.
   A požadavek na zvýšení výdajů na obranu na 2% jsou také požadavek Trumpa. Takže WTF?

   Vymazat
  2. 21.26 takže znova a zřetelněji - Vám nevadí nic z toho co Stropnický udělal?

   Vymazat
  3. Takže znova. Co udělal???

   Vymazat
  4. 22.14 Vy jste ten článek nečetl, nebo jen nerozumíte psanému slovu?

   Vymazat
  5. tady máte co ten hajzl udělal a jeho šéf o tom určitě věděl:
   http://aeronet.cz/news/stropnicky-zverejnil-smlouvu-s-bundeswehrem-na-dukaz-toho-ze-ceska-brigada-nespada-pod-nemecke-veleni-jenze-cele-je-to-jinak-a-jeste-mnohem-horsi-co-jsme-zjistili/

   Vymazat
  6. 21:26 a podobní, jste neschopní logické úvahy. Srovnáváte nesrovnatelné. Otázkou je zda úmyslně nebo z blbosti.

   Vymazat
  7. 22:41 Ale sluší mu ten vohoz, že? Před časem vypadal jak bezdomáč, ale jak chce(?) být tím prezidentem, Verča na to dohlíží! Q.

   Vymazat
 4. Pane Mane, jsem téhož názoru, protože jsem si všimla, že Babiš (Filip taky) se nikdy k naléhavým ožehavým otázkám nevyjadřují hned. Obvykle, je-li více politiků tázáno na stejnou věc, ostatní svůj názor sdělí, avšak u těchto dvou je uvedeno, že dotyční se nevyjádřili. Čekají, kam povane vítr, tam potom zavlaje i jejich plášť.To mi vadí hodně, stejně tak jako vatikánský herec Stropnický, Zlatuška apod. Je dobré na to upozornit, aby si to lidi uvědomili. Dík. Vlasta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jestli to nebude tím, že Babiš má spoustu důležitější práce než obratem odpovídat na každou debilní SMSku z parlamentních listů.

   Vymazat
  2. 21:28 Zřejmě sedí doma a počítá peníze, samozřejmě ty svoje ...

   Vymazat
  3. 21:28-zkuste si z Babiše vzít příklad!

   Vymazat
  4. Až po vás, Povolný.

   Vymazat
  5. 21:39- až si dáte nick, můžeme "závodit" v uměřenosti. Zdá se mi, že vedu.

   Vymazat
 5. 21:09...Pan Man je na strane oblibneho presidenta Trumpa, protoze posloucha projevy presidenta Trumpa v orginale a jako kazdy logicky myslici clovek vi, ze Trump je budoucnost v prosperite a miru.

  Mohl by mi nekdo vysvetlit proc si DEMENT 21:09 neudela svuj vlastni nazor a venuje pozornost pouze predzvykane atrocitni propagande proti presidentu Trumpovi ?

  Opozice presidenta Trumpa se pridava na jeho, Trumpovu stranu. S touto realitou nikdo nic nenadela !
  (Pssst, chcat proti oceanu se neda ! Vim to urcite !)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 6. Od Babiše a jeho poskoků nemůžete nic očekávat.
  Už jenom to,že je Slovák,by ho mělo vyřadit z
  politiky v ČR.Jenom Češi jsou tak blbí,že si dají
  cizince do vysoké funkce.Jakožto Slovák nemá k
  této zemi a národu dobrý vztah.Sem přišel jenom
  proto,že ho ze Slovenska vyhnali.Tady ho vítali
  a teď neseme sladké ovoce blbosti českých voličů.
  Bohužel,všichni.A bude to pokračovat.Zkrátka je
  to vina českých voličů.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volí ho skoro třetina občanů. A ty jejich vůli buď respektuj nebo táhni do piči.

   Vymazat
  2. 21:34 Zřejmě se český volič řídí heslem :
   "Čím dříve na dně, tím lépe ..."

   Vymazat
  3. 21:37 Lžete, zatím jeho ANO volilo do PS necelých 20% občanů, kteří přišli k volbám.

   Vymazat
  4. Pane Majevský, už mne tou Vaší nesnášenlivostí serete! Taky jste byl pro dělení státu? Máme se jako Moraváci také trhnout? Nebude jednodušší "osamostatnit" Prahu?

   Vymazat
  5. 21:42

   Uklidni se prosimtě

   https://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99edvolebn%C3%AD_pr%C5%AFzkumy_k_volb%C3%A1m_do_Poslaneck%C3%A9_sn%C4%9Bmovny_Parlamentu_%C4%8Cesk%C3%A9_republiky_2017#Grafick.C3.A9_shrnut.C3.AD

   Vymazat
  6. Anonymní23. února 2017 21:37 kdo ho volí volí eu junckera makrelu shulce konec ČR islamizaci globalizaci

   Vymazat
  7. Pane Majevský, škoda, že Vám není jasné, jak nevýhodné pro oba národy bylo rozdělení Československa a jak můžeme být rádi,že mezi Čechy a Slováky nakonec převládají přecejen dobré vztahy. Nekazte je, je to hloupé a škodí to všm na obou stranách. Ten Slovák, to je to poslední co mi na Babišovi vadí, kecám, to mi nevadí vůbec a kdyby nešvindloval, měl bych z toho potěšení. Jinak, jsem Čech jak poleno. Ten Čechoslovák by mi lichotil.

   Vymazat
  8. Nelze si samozřejmě představit, že by předsedou slovenské vlády byl Čech, nebo snad jen primátorem Bratislavy.To nemá nic společného s jinak bohudík dobrými vztahy mezi oběma národy. Se Slováky máme ovšem z dob ˇCeskoslovenska špatné zkušenosti - Bilak, Husák, Široký, Dubček. Babiš navíc je nomenklaturní komunistický kádr, z prominentní komunistické rodiny, ale to se v Čechách moc neví, Čechovi by to neprošlo v kandidatuře na nejvyšší funkce v ČR.

   Vymazat
  9. Mohl by někdo zjistit, jestli si Babiš nechal slovenské občanství když získal české? Aby se m, což musí nastat dříve nebo později.ěl kam vrátit až tady v politice zkrachuje

   Vymazat
 7. Vážení diskutující, nebyl jsem voličem Babiše, ale dnes vidím, že všem, kteří na něho dští síru jsou jím postiženi, že dokázal mnoho vyžírků státního rozpočtu odstřihnout od snadného přísunu peněz. Hlavně se to týká stran od čssd po topku a dnes mají strach, že volbami přijdou o další přísun na počet poslanců. Všichni máte jistě na svůj názor, stejně i pan Majevský, ale v první řadě by se měl člověk hodnotit podle výsledků a jedno nelze panu Babišovi upřít, že dokázal ukočírovat rozhazovače Sobotku i Kalouska. Všem přejí dobré zdraví a správnou volbu při podzimních volbách. H.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.reformy.cz/zpravy/cely-spis-agenta-stb-andreje-babise-burese/

   http://forum24.cz/tajna-analyticka-zprava/

   Vymazat
  2. Babišova snaha odstřihnout konkurenci od rozkrádání státních peněz sleduje jediné - aby všechny zdroje hrabal pro sebe jen on. Najdi si na internetu, kolik dostával Babiš ročně státních dotací, než se stal ministrem, a kolik hrabe teď. Už jen za tohle by v civilizované zemi nevylezl z kriminálu.

   Vymazat
  3. Vážený 22.32, pokud máš tolik znalostí o hrabání Babiše na státních dotacích, proč jsi nepodal už dávno trestní oznámení.Dotací bere jen tolik, kolik berou všichni majitelé půdy, jen s tím rozdílem, že toho vlastní podstatně víc. Zajímal jsi se někdy kolik dotací bere ministr zemědělství Jurečka. Pardon, on není majitemem, je to jeho manželka a myslíš si, že on to neřídí? Od takových jakoi jsi Ty, je to pouhá závist. Jak praví české přísloví "každý dobrý skutek musí být náležitě potrestán". Třeba se to podaří i Tobě. H.B.

   Vymazat
  4. Nevážený potrefený 14:38, tím, že hájíš babiš, skvrn a špíny se nezbavíš :-)
   A najdi si na internetu, o čem psal 22:32, koblížku.

   Vymazat
 8. Protentokrát jsme rozvojový protektorát:23. února 2017 21:56

  !!!28 let po hadráku se z rozvinuté země stala rozvojová země!!!:

  http://ekonomika.eurozpravy.cz/ceska-republika/183152-cesko-uz-neni-vyspela-zeme-jpmorgan-ji-zaradil-mezi-rozvojove/

  OdpovědětVymazat
 9. To, že Babiš často říká, co lidi chtějí slyšet (a co je ovšem v rozporu s jeho činy), je dobře známo. Já vážně nemůžu za to, že to je jedna z typických vlastností charakterizujících psychopaty.

  OdpovědětVymazat
 10. tady si přečtete co bude když volby vyhrajou stávajíci strany:
  http://svobodnenoviny.eu/merkelova-chce-evropsky-superstat-pod-nadvladou-nemecka/
  takže SPD referendum jiná cesta není

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že volby vyhrají stávající strany, vymytých nemyslících pitomců je u nás hafo.

   Vymazat
 11. Anonym bez niku, co tu úporně obhajuje Babiše, nic nenadělá s faktem, že postřeh pana Mana o jeho ministrech my vidíme stejně. Média nám dávají denně dost podkladů. On se i sám Babiš odkryl svým přístupem k migrantům, vývoj od vítače k odmítači. Bacha na něj. Pro kšeft jsou schopní zničit stát jako na UA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Man je zcela mimo.
   Už jen ten jeho úvodní blábol, že Babiš se Stropnickým jsou lidem "nejnenáviděnější a nejopovrhovanější politici", svědčí o tom jaký je Man prolhaný ruský primitiv.

   Takže trochu FAKTU:
   https://www.stem.cz/popularita-politickych-osobnosti-v-lednu-2017/

   Vidíme, že pravda je zcela opačná. Právě ti dva jsou nejoblíbenějšími politiky ze všech.

   A v podobném prolhaném duchu celý tento přihlouplý blábolivý článek pokračuje. Nemá cenu se jím zabývat, je to odpad.

   Vymazat
  2. 23:18 jednou, ty řádně vymytý hochu budeš plakat, jaký jsi byl v mládí IDIOT, nyní ti cokoliv vysvětlovat nemá smysl.

   Vymazat
  3. 23:18 jo ahá, ty jsi ten Joska Vyskočilů co tu pořád kecama bojuje proti Rusku, tak už konečně mazej se Stropnickým a bandou přiblblých havloidů na to Rusko, běžte jim to ukázat jaký jste hrdinové ať je od vás klid, dostanete na držku stejně jako vaši předchůdci hitlerovci.

   Vymazat
  4. 0:29

   Kam bych chodil, debile? Ty táhni do toho svýho ruskýho ráje pod ochranná křídla poloboha Putina.
   Proč se tady v tom kapitalistickým a havlistickým pekle tak trápíš? Jsi retard?
   Tak si sbal svůj uzlíček a mazej co nejdál od havloidů, Babiše, Stropnického, ČSSD, ODS, TOP, demente. Na co ještě čekáš? Dobře víš, že tady debilům tvého typu pšenka už nikdy nepokvete.

   Vymazat
  5. 23:18,0:37 to jsou skutečně pádné argumenty, považte. Jste vhodní na seznam cílů začínajících podvodníků.

   Vymazat
  6. Agresivitou a sprostotou nenahradíte argumenty. Mně osobně je Babiš ukradený a Stropnický je jen kariéristická kreatura. To, že Babiš bude dělat proamerickou, proNATOvskou a proUnijní politiku bylo jasné od začátku. To je oblast jeho kšeftů. Byl by blbý, kdyby šel proti systému, který ho nechal zbohatnout na úkor ostatních. Spíš se divím jeho voličům, kteří to ještě neprokoukli. NA druhou stranu je pravda, že na straně politické nabídky budou volby opět chudé a proto mnoho lidí zvolí koblihy.

   Vymazat
 12. Babiš se svou stranou jsou prolhaní havloidi, je to past na pitomé voliče.

  OdpovědětVymazat
 13. Volte naše roztomilé havloidy ČSSD,KDU,ANO, přes všechny jejich půtky, které jsou záměrně pořádány pro idiotské voliče se jedná o jedinou podrazáckou havloidní verbež.

  OdpovědětVymazat
 14. Jsem si plne vedom toho, ze sklidim nadavky a odsuzovani, ale bylo by dobre, aby jste o tom, co vam predlozim ke straveni vedeli.

  V Americe neexistuje pouze skupina lidi, kteri demonizuji Rusko a dozaduji se akce proti Rusku, ale zde existuje i opozicni skupina , ktera mluvi o presidentu Putinovi velmi pozitivne a chce s Ruskem mir a obchod.

  Nejlepe je to videt na GEORGE NOORY radio show, ktere ma stanice od pobrezi Pacificu, az k nam na jihozapadni Floridu.

  Na zminenych stanicich se prosazuje to, ze president Putin je vyborny statnik pro Rusko a , ze Rusko je nas prirozeny spojenec proti Islamu, ktery je expanzivni a nebezpecny celemu svetu. Jeho popularita v Rusku je neotresitelna.

  Mam stejny nazor, ze je potreba mir !

  Doporucoval bych kazdemu z vas, aby jste se nepridavali k demonizovani Ruska, aby jste jednou nelopatovali snih z Uralu do Vladivostoku.

  Nicim nepodlozena nenavist, dozadujici se valky neprinese nikomu nic dobreho.

  V Cesku to mnozi z vas delaji, protoze moci po smeru vetru. Pocitejte s tim, ze vitr se jednou obrati.
  Rusi si pamatuji vsechno a pravdepodobne jsou i v Praze.

  President Trump je popularni a ma milliony nasledovniku a on sam patri k lidem, kteri chteji s Ruskem mir.

  Uz vloni v lete existovala studie, co za mineraly bude Amerika od Ruska kupovat.
  Kazdy American je v prve rade byznysmen.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 15. Pouze pro zajimavost !
  V tyto dny president Trump, resi problemy, se zdravotnictvim, nezamestnanosti a danemi.

  Zadna zahranicni politika Ameriky zatim neexistuje !
  REX TILLERSON (Secretary of State) vyhodil stovky udedniku a v budove je cele jedno patro uplne prazdne.

  Obama tam mel Irance (chlapy) prevlecene za zeny. Prisli na to cernosi, kteri jsou na strane presidenta Trumpa a uverejnili to.
  To vse je na nasem internete. Take zachody budou pro muze a pro zeny ODDELENE ! Obama to chtel dohromady.
  President Trump to zakazal !
  Temto vecem ja ani nerozumim , proc to Obama chtel, ale SEAN SPITCER se dnes pohadal s liberalni levici ohledne zachodu.
  Sean Spicer je Press Secretary.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 16. 3:56 - oprava ! STOVKY UREDNIKU.
  Prof. Travnicek na cesky jazyk. Honolulu je levobocek !

  OdpovědětVymazat
 17. POZOR - toto je dulezite pro vasi orietaci - tim minim autority - a vsechny, kdo premysli o uplatneni v Americe.

  WATCH : Judge Jeanine Pirro Fantastic speech at CPAC 2017
  Judge Jeanine Pirro CPAC full speech. (YouTube)

  Jeanine Pirro pracovala 30 let, jako soudkyne a prokuratorka ve state New York. Jeji rodice jsou povodem LEBANONU a Jeanine je Rimsko Katolicka.

  Jeanine take pracovala na nekolika vlivnych pozicich ve WESTCHESTER COUNTY, (na sever od N.Y. City), kde zije Soros , Hillary a dalsi vlivni lide, vcetne starosty New Yorku.

  Byla vdana 1975-2013 za lobistu, ktery pro machinace s danemi musel do vezeni. (Ma dve deti.) Je ji 65 let a je nejvlivnejsi ze vsech americkych zen.
  S presidentem Trumpem se zna 12 let a Jeanine mu VELMI, VELMI pomohla ve volebnim boji.
  Jeanine je predurcena pro jakoukoliv pozici, kterou si vybere.... Inklinuje vsak k mediim, na strane presidenta Trumpa.
  Panove, sledujte nejvyznamejsi lidi v USA. Budou mit na Evropu vliv.
  ICE zatyka illegali po stovkach a Jeanine
  zduvodnuje proc !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 18. TAK, NA ROZDÍL OD AUTORA ČLÁNKU, JÁ SE DOMNÍVÁM, ŽE STROPNICKÝ JE FIGURA V RUKOU USA A NATO A NIKOLIV BABIŠE. Myslím, že jsme v uplynulých 25 letech opakovaně viděli, jak to vypadá na politické scéně, když na ní hrají herci. Buďto je to dobrá komedie, jako s Jandákem či Ringo Čechem a nebo jsou-li herci frustrovaní, je to tragikomedie, jako se Stropnickým. Spíše je otázka, proč se ANO tohoto muže války a masového zabíjení civilistů nevzdá. Kdo nad ním drží ochrannou ruku? To, pokud bude kandidát na prezidenta, tak to bude propadák ANO už v podzimních volbách, v to doufají všichni, co mají zbytek cti a rozumu. S panem Stropnickým se ANO může akorát zahrabat. Zvyšovat výdaje na zbrojení = vyhozené peníze v době, kdy se příjmy občanů našeho státu propadají oproti Německu. Proti komu se máme bránit? Tisíciletým vrahem našeho národa byli Němci! A proti postnacistickému Německu se ubránit sami nedokážeme, NATO nás proti nim neochrání ani náhodou - vždyť Anglie a Francie byli historicky kamarádi Hitlera a jsou odpovědní za rozpoutání 2. světové války stejně jako Adolf Veliký a jeho soukmenovci z Velkoněmecké říše. Pokud se chceme zachránit jako stát a národ, tak nám záchrana od NATO a nejcivilizovanějšího Západu určitě nekyne. To daleko spíše už od Číňanů, ale není nejmenší důvod opovrhovat ani pomocí od Ruska. Jeho jediným a setrvalým historickým zájmem je vyhýbat se válkám, které mu Západ přes své Napoleony, Bismarcky a Hitlery a "mírové mise" a "UMÍRNĚNOU OPOZICI, ALIAS TERORISTY "stále vnucuje. Nevím proč a kdo zavinil, že Češi byli vtaženi do těch špinavých křižáckých válek proti jiným národům, proč musíme vyrábět prchající z jejich domovů, proč z nich vytváříme kolonisty Evropy a potenciální teroristy? Opět k sadistickému ukojení koho? Proč má kapitalismus v sobě zakódovánu potřebu zabíjet, vykrádat, znásilňovat a proč občané pod vládou kapitálu upadají v lhostejnost nad sebou i osudem západním kapitálem napadených zemí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V celku rozumný názor. Na první pohled to tak vypadá, že babinský je takový hodný tatíček a jeho "dětičky - voliči", bohužel většinou pitomci na entou. On velký Babiš, nemá páku na své ministranty ? To těžko. Je to jen jeho hra na hodného a ti, z našeho pohledu zlí, jsou tak jako mimo, a on chudák si s nimi neví rady. Nechci nahrávat kalousovi, ale babinský je jen převlečený kalous. Prahne po vítězství ve volbách a spoléhá na masu hlupáků, kteří asi v babinském vidí šlechetného milionáře. Když se dostane k moci, jeho tak líbivé nápady půjdou rychle do koše. Konečná bude pak objetí se svým spoluhráčem, kalousem.
   Proto volte NIC. Nic, co by třeba KSČM nebo okatou můru. "Komunismus" tady nenastane ale oslabí se všichni ti, co nás od hadráku nestydatě okrádají.
   Altman

   Vymazat
  2. Proč by se Stropnického mělo Ano vzdávat když je po Babišovi nejoblíbenějším politikem ze všech? Jseš debil?

   Vymazat
  3. 10:41 no a diky nemu se bude v ceske armade velet nemecky
   " masiren marsch
   Nejder, dd czechische schveinehunden
   Du march nach schterben fur deuchland"
   Lip to tim nemeckym pajazykem hitlerovcu napsat neumim
   Tak nak se bude diky stropnickemu rvat nemecky na ceske protektoratni havlovojacky
   Z ceska je podrizeny protektorat
   Stydte se cesi

   Vymazat
 19. Je legrační jak tady ti místní pitomečci můžou puknout zlostí když někdo (kavárna, elita...), zpochybňuje vůli lidu při volbě Trumpa, Zemana, Hofera, Lepenové, brexitu apod a označuje je za nevzdělané hlupáky z venkova, za pitomce.

  No a ti místní pitomečci, jak vidno neustále v diskusi, sami toto dělají v případě voličů Babiše měrou vrchovatou.

  Přestaňte si srát do huby, mějte trochu soudnosti a respektujte vůli lidí, pitomci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje řeč. Lidi projevte svou vůli na podzim.
   Ano 4,9. cssd 3,5. top 0,8. kdu 0,6. ods 0,5.
   Zrušte financování politických stran z veřejných peněz.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 20. Jeden kroutí hlavou nad tím svinstvem.Jednou se stoho Babiše poserete vy idioti.Volme ANO volme Babiše.

  OdpovědětVymazat
 21. Není jenom BABIŠ!Je zde superkvalitní komediant Stropnický,kamarád dámského krejčího Bakaly-OKD Telička,zlodějka(záhadně vyviněná)a vítačka Jourová,vlastizrádce a agent TOP 09 Zlatuška a další
  skvělí lidé Babiše.ANO,budou se tyto kreatury mít líp!

  zločas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesko lip neumi
   Cesko nema Trumpa
   Cesko ma jen odpad
   Krome Konvicky ale toho za projev v havlocesku zaviraj

   Vymazat
 22. Podpora babise a zemana,sobotka je slizky,chovanec je jak prase pred jatkama a kalousek je ozraly lhar

  OdpovědětVymazat