Reklama

čtvrtek 2. února 2017

Všude samý Babiš

Eva Hrindová
2.2. 2017   Rukojmí
Jakoby ani nebylo jiného tématu. Ale vypadá to komicky, když zloděj volá „chyťte zloděje“. Protože přesně tak se ten „hon“ na Babiše dá interpretovat. Není se tedy co divit, že jeho voličská základna se rozrůstá a to i přesto, že argumenty antibabišovců jsou mnohdy racionální.
Stačí si projet několik diskusí na Facebooku, pobavit se s pár lidma v reálu a zjistíte, že jeho podporu těžko něco naruší. Fanoušci pana Babiše a jeho politiky jsou už totiž obrněni svou vírou. A věří-li někdo, není s ním rozumná řeč. Ta víra je tak silná, že každý šíp rozumného protiargumentu dovedou fanoušci politiky „stát se dá řídit jako firma a bohatý nepotřebuje krást“ otočit a vyslat zpět a to až do krvavého zásahu.

Ano, je to tak. Kritici ministra Babiše to dělají tak nešťastně, že se tou kritikou sami poškozují. A čím víc šípů vyšlou, tím víc nových fanoušků destruktivní politiky vytvoří. Není divu, že se jim tak nedaří, oni sami totiž démona Babiše stvořili. A dělají stále stejné chyby, proč by tedy teď jejich strategie měla fungovat?

Andrej Babiš se proslavil kritizováním systému a jako první politik začal pojmenovávat to, co všichni viděli. To je zásluha, která je ve světě přepjaté politické korektnosti zásadní. Lidem se to otisklo do mozku jako základní informace a radostně podpořili nové hnutí ANO. To mělo našlápnuto na drtivá volební vítězství. To se ale nestalo, ani obrovské peníze na kampaň, špičkoví odborníci na PR a vstřícná nálada ve společnosti nestačily. Jedna věc je totiž problém pojmenovat – což se částečně Andreji Babišovi podařilo – a druhá věc je ukázat, že ho umím řešit. To už se hnutí ANO nepodařilo (některým voličům fakt nestačí říct Ano, bude líp – chtějí vědět, jak to uděláte), takže volební zisk je sice velký, ale rozhodně neodpovídá kritické náladě ve společnosti.

Prokázal Andrej Babiš dostatečně, že má recept na problémy dnešní doby?

Upřímně, moc se mu nedaří – dobré výsledky ohledně rozpočtu mu objektivně vzato zařídili jeho předchůdci, šetřit mu totiž moc nejde. Jeho vlajková loď EET ukazuje, že moc nezná způsoby podnikání a v zákoně je spousta logických chyb, které se projevují úbytkem provozoven a taky ukazují, že to s těmi manažerskými schopnostmi Babiše není až tak růžové. K čemu je třeba evidovat prostřednictvím EET platby kartou na e-shopech?

Spoustu energie tak musí ministr věnovat svému PR, aby ho důsledky jeho špatných rozhodnutí příliš nepoškodily. Tak jezdí po hospodách, fotí se se štamgasty a ukazuje svou „lidskou“ tvář. V tomto je nepřekonatelný a jeho voliči se tím utvrzují v tom, jak je jejich idol lidový a jak je vlastně chápe. Jeho fanouškům to stačí, nepotřebují víc. A teď ještě ta jeho optimalizace – využil díru v zákoně, jako kdokoliv další. Je komické, jak si to jeho fanoušci zdůvodňují – využil zákona, který navrhl a prosadil Kalousek!

A tak je to se vším. Třeba ODS by se snad ani neměla o čem bavit, kdyby nebylo Babiše. Kritizují ho prakticky kontinuálně. Zrovna ODS, která svou arogantní a elitářskou politikou Babiše stvořila. Navíc je vždy připravena jít s ANO do jakékoliv koalice, protože prostě je dobré být za každou cenu u koryt. ODS se jako kritik politiky ANO diskredituje celkem úspěšně sama. O TOP09 a hrdinné České televizi ani nemluvě.I když je politická kritika Babiše racionální, těžko jí lidé uvěří a kvůli nositelům této kritiky se podpora Andreje Babiše nijak zásadně nedrolí.

Pořád tu existuje základní fakt – kritici Andreje Babiše se častokrát chovají a chovali hůř, jak předmět jejich kritiky. Totálně ignorují voliče a jejich potřeby a to dlouhodobě. A odmítají si to přiznat. Tím své kritizování a upozorňování na chyby Babiše a hnutí ANO zcela negují. Nezapomínejme na to, že Babiš byl prvním velkým slyšitelným politikem, který mluvil jakoby řečí normálních lidí. To se nezapomíná. Pak je tu ale spousta lidí, kteří by za normálních okolností mohli narušit obranu Andreje Babiše. Různí opravdu nezávislí odborníci, ekonomové, analytici, publicisté, co se nikdy neušpinili. Ale tvrdé jádro Babišových fanoušků není přístupno racionálním argumentům. Oni totiž věří a to je víc než rozum.

Existuje něco, co by jejich víru mohlo narušit?

1. Kdyby se tu objevil někdo, kdo by dokázal pojmenovat současné problémy a dělal by to dobře. Nějaká charismatická osobnost nebo i více osobností, kteří by dokázali vybudovat nějaké hnutí na pozitivních principech, s jasným programem, který by dokázal ukázat cestu, jak doopravdy řešit naše problémy. To by byla opravdu silná konkurence. Prostě nabídnout to, co Andrej Babiš nemá – jasný program, rozumný a hodný respektu i u skutečných odborníků. Hnutí, které by přitáhlo rozumné lidi, kteří prozatím stojí mimo politiku.

2. Kdyby někdo dokázal lidem vysvětlit, že politici se nemají milovat, ale taky se nemají nenávidět. Protože obojí zamlžuje a neumožňuje vidět jejich chování objektivně. Politici se mají posuzovat podle toho, co skutečně reálně dělají. Ne podle toho, co hlásají prostřednictvím svého PR. Fakta v podobě třeba hlasování v parlamentu a ve vládě se nedají ničím a nikým zkreslit. Podle toho máme politiky hodnotit a podle ničeho jiného.

To jsou jediné dva způsoby, které by pro nás mohly znamenat skutečný obrat k lepšímu. Prozatím stojíme na místě, a pokud se nenajde někdo, kdo zvedne lidi ze židlí a pošle je k volbám, věřící fanoušci Andreje Babiše mu zařídí premiérské křeslo. A pak Bůh s námi.

55 komentářů :

 1. Proto volím Okamuru !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bonzovací aplikace Andreje Babiše
   http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2016/12/Bonzovací-aplikace-Andreje-Babiše.jpg

   Smazat
 2. Ať na Babiše vytáhne ta cháska z ČSSD cokoliv, stejně budou lidé Babiše volit a vyhraje volby. Sobotka neuspěje ani náhodou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš ztrácí nervy a není se co divit. Zkrachoval jeho plán na svržení vlády s tou policejní reorganizací a teď je jako ministr financí v pasti s důvodným podezřením na daňové úniky jeho Agrofertu i jeho osobně. Tak se začíná chovat zcela nepřístojně - policejního prezidenta nazval tajtrlíkem, všichni jsou lháři, televizní pracovníci zkorumpovaná pakáž. Takže tento článek někoho z jeho suity nic nemění na tom, že to je nebezpečný člověk.

   Smazat
  2. je až s podivem, jak se opakuje situace na MV a ve vedení PČR.
   Ze všeho to nejvíce připomíná Palermo.
   Jak vysvětlit, že se na exponovaných místech vždy objeví partička lumpů???

   Smazat
  3. dělají mu pouze reklamu svoji snahou jej zničit jelikož na něj nemají a mnohý tímto i skrývá svoje nekalé činy i mnohdy se zlodějnou spojené

   Smazat
 3. Babiš se možná zachovat neeticky ve věci svých dluhopisů. Ale jak etické je ze strany našich zákonodárců, aby se dlouhá léta cpali ve svých kantýnách dotovanými jídly a pitím, potažmo bez zátěže DPH?! Mají snad mizerné platy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To snad jen masochista s holým zadkem může obdivovat podvodníka oligarchu, který zbohatl pouze díky zlodějské privatizaci stejně jako Kožený, Tykač, Krejčíř, Ritig a podobná sebranka !!

   Smazat
  2. To jen naprostý bloud - viz Anonymní2. února 2017 15:22 - může tvrdit, že Babiš zbohatnul při privatizaci! Babiš totiž skupoval vykradené, vytunelované firmy, revitalizoval je a pak je prodával!... Ale závistivci na tohle neslyší. A vůbec netuším, kde vidí nějaký aspekt obdivu...

   Smazat
 4. Daňové prázdniny Andreje Babiše
  http://www.dotyk.cz/publicistika/danove-prazdniny-andreje-babise.html

  OdpovědětSmazat
 5. 1/ Babiš je v těžkém střetu zájmů.
  2/ Babiš podporuje TTIP = nástup korporátního fašismu.
  3/ Babiš podporuje pěstování a prodej GM plodin = útok na lidské zdraví.
  4 Babiš si hraje na pragmatika, ale podívejte se na jeho tým (Telička, Jourová, Zlatuška, Pelikán, Krnáčová).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TTIP už je pasé, to už Trump zaplať Pánbůh definitivně stopnul a s tím i GMO a jiná nebezpečenství z toho plynoucí. V těžkém střetu je dávno a všichni to věděli když už šel do voleb, přesto ho udělali premiérem, tak nevím, proč se teď všichni diví. tak nám z těch Vašich bodů zbývá těch pět zaprodanců a kdoví, zda je lidi znova zvolí, když se nám tak pěkně už odkopali!. Takže v klidu, přátelé

   Smazat
  2. Telička, Jourová, Zlatuška, Pelikán, Krnáčová, stropnický samý vítač a euhujer kdo volí ano volí eu globalizaci imigraci islamizaci rasismus naopak štvaní proti rusku a 3 světovou válku

   Smazat
  3. Jo,máte recht.Personalistiku nezvládá,ale v které partaji nenajdete podobný výtečníky?

   Smazat
 6. Z cyklu: Poctivě pracujeme pro Bureše
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/01/C29qsOkW8AEvzl2.jpg

  OdpovědětSmazat
 7. Firmičko má středisková
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/01/15894989_260046894415726_6528149899688848098_n.jpg

  OdpovědětSmazat
 8. Podíváte-li se na strukturu "Babišlandu" zjistíte, že kde "komunističtí" kapitáni prodávali kde co západu,on jediný "domácí" občan kupoval. Všichni "kšeftovali", on měl(jediný?) vizi a pracovitost tzv. "československé podnikatelské schopnosti", známé již za R-U. Jediný nemá "montovny" Přestože jej volit nebudu, budu A.B. ale bránit před politickými tlučhuby, jejichž jména si dosaďte sami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PS. není divné, že "presstituti" v honu na A.B. jsou v jedné linii s prostituty politickými?

   Smazat
 9. Babiše proboha nevolte -jak může někdo ,kdo je Čech a vlastenec vůbec nad tím jenom zauvažovat!?
  vždyť ten je jasný-nemůže být
  jasnější (viz.13:05 )
  to přece mluví samo za sebe!
  jediný,opravdu zatím jediný,kdo se nijak nezkompromitoval ,a i v dobàch pro něj a pro jeho stranu velmi těžkých ,
  mluvil pravdu a jednal nekompromisně
  v zàjmu nás všech
  je T. OKAMURA
  a proto budu volit jeho!!
  jituš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volím Okamuru!!!
   emeritní plukovník v záloze
   alias pražský vrabčák Čimčaro

   Smazat
  2. oka mura zklamal paři se totiž s černoprdelnikem velebou zakuklenym bolševikem a k vovarovi už vzhliži jak ke svemu guru takže pomaloučku se z něj klube stejnej bolševik jako tito a jen tupci nechtěji vědět ani slišet

   Smazat
  3. A v parlamentu hlasoval pro přeměnu čs armády na agresivní útočný útvar.

   Smazat
  4. A vy dva debilové 18:43 + 20:31, jako vždy v tandemu, kterou stranu navrhujete?

   Smazat
 10. Poslední dny vypadají jako státní puč vedený ČSSD s pomocí v podstatě všech parlamentních stran.
  Jen dement dnes kálí na Babiše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tak i Sicilští mafiáni jsou proti Babišovi neviňátka.

   Smazat
 11. I já volím jedině SPD a Okamuru. Chápu však, že někomu se z nějakých důvodů volba pana Okamury nelíbí. Tomu ale nic jiného, než Babišovo ANO nezbývá. Všechny ostatní strany jsou totiž banda lumpů a ničemů, zejména TOP, ODS, Lidovci a Zelení. Rovněž tak komunisty nemá smysl volit, ti nejsou rudí, jak se o nich říká, ti jsou dokonale bezbarví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je přesně můj problém. Já mám s volbou SPD a Okamury velkej problém, ale bohužel z toho zbytku se jen velmi těžko vybírá.
   Bude to oříšek.

   Smazat
 12. Jo jo,zloděj křičí už jsme si nakradli a chásko nebudete krást.Zeptám se,loňský státní rozpočet byl plánován s deficitem 70mld.Prodal Babiš v té hodnotě státní dluhopisy nebo ne,jak může být přebytek státního rozpočtu,když nakoupil dluhopisy.V kapitalismu nemůže být státní rozpočet bez deficitu.Babiš nám jasně předvedl,kam investovat své mld.do dluhopisů,když si to může sám zhodnotit,pohlídat i vyplatit.Další věci je,jak byla informace,že Babiš zadržuje vyplacení dividend v hodnotě 25mld.pro své akcionáře.Kde jsou ty peníze,co s nimi dělá banka,nakupuje státní dluhopisy.Jak může mít Babiš čistý zisk,když dluží bankám 50mld.Zisk shrábne,dluhy a ztráty bankám nahradí stát.Neznáme to od i od Bakaly?

  OdpovědětSmazat
 13. Nejsem příznivce Adreje, ale fandím mu, je nejlepší ze všech současných politiků, kteří jsou jen špatní.Stádo hloupých nesnese ve svém středu jednoho chytrého, platí to i pro lidi. Ideální by bylo zrušit bez náhrady všechny politické strany. Tak jako pro víru v Boha nepotřebujeme církev a její potentáty, tak nepotřebujeme ani politiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prima nápad. A jak byste si pak představoval správu státu?

   Smazat
  2. Anonymní 14:21
   On si představuje správu státu,jako Babišovu firmu,vše pro něj.
   Anonymní 14:17
   pokud jste se něčím od Babiše nesetkal a ono zdálky to vypadá opravdu dobře.

   Smazat
  3. 14:21- proč nemít "prezidentský systém" s přímou volbou? Nezmenšil by se vliv(rozkladný) politických stran?

   Smazat
  4. Prezidentský systém budiž. Ale správu státu sám prezident jaksi nezvládne.

   Smazat
  5. 17:11-jistě, jen jako přímo volený může v parlamentu vytvářet "ad hoc" většiny a nemusí být závislý na koaličních břemenech dohod. Navíc(USA systémem) může 90 dní "vládnout" příkazy bez souhlasu parlamentu. Dále by měl jistě vliv na strukturu oné "správy státu" aby nesloužila jen stranickým zájmům, naopak efektivitě.

   Smazat
  6. To 14:21, 14:30, pánové, vypadá to, že o podnikání nic nevíte a jen papouškujete Kaďouska a další, kteří stáli v čele státu, spravovali jej a přitom se nestyděli veřejně tvrdit, že stát je ten nejhorší hospodář.Vůbec ji nepřišlo divné, že hovoří sami o sobě, špatných hospodářích.Dobře řídit firmu to neznamená hrabat pod sebe, ale to vy asi nevíte protože jste zvyklí pod sebe hrabat na úkor jiných. Takže chraň nás pánbůh před takovými skrytými straníky.

   Smazat
  7. 19:02 Trošku jsi nepochopil, o co mi šlo. Co sem pleteš podnikání, já podnikal bezmála dvacet let.
   Ale můj dotaz byl na to, jak by vypada správa státu poté, co by došlo ke zrušení politických stran. Podle čeho by se "vybírali" ministři, hejtmani, rady měst a obcí, o parlamentu ani nemluvě. To mě zajímalo.

   Smazat
  8. 19:50- jednokomorový parlament by dostatečně reprezentoval "průřez" společností a "boj" o prezidenta v přímé volbě, stranám snad naordinoval sebereflexi při výběru svých kandidátů

   Smazat
  9. PS. jen by ubylo "kariérních vyžírků a darmomluvů". Proč nevzít z USA i dobrý systém-mimo volebního systému, kdy volitelé se ještě dopravovali koňmo.

   Smazat
  10. Já si myslím, že pro chod státu by stačil nějaký triumvirát, protože po zprávě parlamentní komise ze včerejška je jasné, že se v tom bordelu už nikdo nevyzná.
   Partaje i vlastní parlamentní systém je brzdou systému. Prostě na konci vlády postačí hrozba useknutí hlavy.

   Smazat
 14. Babiš není o nic horší, než ti, kteří proti němu štvou.
  Jeho prohřešky se mi nezdají býti mimořádnými.

  Jako velkopodnikatel je vlastně velmi užitečný, protože zaměstnává plno lidí a místo, které v ekonomice země zabírá, nemůže obsadit cizí kapitál.

  Babiš by mohl své firmy prodat cizincům, (ti by lidi propustili a obsadili trh), a on by se mohl živit snadno lichvou. Nikdo by na něho nemohl.

  Kdyby byl politický dobrodruh, mohl by vyvolat vládní krizi a v předčasných volbách zkusit vyhrát. Nejspíš by se stal premiérem.

  Jeho strana – to je pro mě nevolitelná sebranka.
  (Takže volit : OKAMURA)
  PB

  OdpovědětSmazat
 15. panstvo jako je tradičnim zvykem na voliče z vysoka a nepřetržitě se4e toto extra nove pindikove divadilko neni o tom co udělat pro voliče ale o tom kolik ze statniho urvat pro sebe samosebou s požehnanim novych a novych paragrafu aby se vtom prase nevyznalo natož volič

  OdpovědětSmazat
 16. Babiše nemusím mít rád, ale s radostí konstatuji, že nejlepší bývalý ministr finaní, pod sluncem,M.Kalousek mu může tak nanejvýš očůrávat vzteky boty.V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To 18:42
   Souhlas Babiš je první politik, který se snaží do toho neřízeného chaosu od roku 89 vnést jakýsi systém. I blbý systém je o 100% lepší než chytrý (vychytralý) chaos.

   Smazat
  2. Pane Horák :
   a řekněte mi ,jaký je to rozdíl když je někdo lotr bez systému a někdo
   lotr se systémem ?
   Žádný !!
   Voba jsou stejný!!
   j.

   Smazat
  3. lotr je tak leda tvůj fotr. Babiš je první nekonvenční a férový politik od barevné revoluce (89). prvni přebytkový ropočet po x letech, ale autor článku-idiot bude tvrdit, že v kapitalizmu musí být bilance negativní a že je to určitě proto, aby si babiš namasti kapsu! v tom případě budiž nám momentální stav státních financí USA či řecka vzorem. tihle,a ještě ukrajina jsou na tom jistě líp než my s naší zdravotní péčí pro všechny,valorizací důchodů atd.? vy byste nebyli spokojeni ani kdyby babiš zavedl 4denní pracovní týden. vy co si tady na něj stěžujete umíte akorát závidět moc a peníze a už jste si asi povolili opasky, které se utahovaly za vlády ODS.je velký rozdíl, jestli přijde do politiky někdo s holou prdelí nebo někdo,kdo je už za vodou. na konci funkčního období jsou za vodou oba, jen z toho prvního je navíc i zkorumpovaný hajzl. volím babiše, je to to nejmenší zlo.

   Smazat
 17. Jsem na hony vzdálen pravici, nějak se nemohu zbavit té nesmyslné humanity a sociálního cítění, které jsou pro dnešní náš svět kapitálu zcela absurdní. A přesto Babiš ve mně budí snad jako poslední politik naději, že by se mohly věci vydat lidštějším směrem. Vím, že naděje umírá poslední a o to větší je pád osobního zklamání. Asi jsem naivní čekat od oligarchy altruismus. Ale proboha, proč pak Babiš šel do politiky, vždyť mu firma i bez jeho funkce ve vládě vzkvétala a mohl by si s rodinou v klidu užívat, co si již nahromadil. To je mi tedy záhadou a nechce se mi věřit, že šel do politiky aby pomohl Koženému, Ritigovi, Bakalovi. To hádání s ostatními politiky, to zákeřné zesměšňování jeho češtiny, ty příšerné rozhovory s novináři - kteří jen plní příkazy svých zaměstnavatelských bossů a ti zase svých mafiózních šéfů - vše ve prospěch kšeftu. Kupuji noviny a platím za televizi, chápu, že medializátoři, kteří si říkají novináři, musí být z něčeho živí. Noviny nečtu a dám do sběru a televizi nezapínám, i já chci být živ a zdráv. Na podzim koho mohou tedy občané volit? Slibovače pečených holubů do huby, kteří za více jak sto roků své existence - ČSSD - nikdy nic nesplnili. (A navíc odrovnávají poslední své politiky, kteří se staví k občanům čelem)? Pravici - která ztratila totálně morální kredit pro hloupou užvaněnost svého fýrera? Nebo pro nic neříkajícího, ale upovídaného takéuniv. prof., který šéfuje kdysi srozumitelné ODS? KSČM, soudruzi, probuďte se, doba vám servíruje takřka revoluci a vy sedíte ustrašeně někde v hloubi sklepů? Tak kdo zbývá? Babiš! Už proto, že je tak okopávaný ze všech stran a nikdo z těch faulařů si neuvědomuje, že mu akorát přidává na ceně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu 19:03, stačí si položit otázku, proč všichni bez ohledu na stanickou příslušnost kopou do Babiše ? Je to mezi nimi cizorodý prvek, který jim narušuje jejich společné plány. Kdyby ti co kopou měli takovou starost o republiku a její lid, mohli se už projevit dávno, když se rozkrádalo, prodávalo pod cenou.Kde ti kopáči a křiklouni tehdy byli ?

   Smazat
  2. Máte pravdu 19:03. Jste opravdu naivní.

   Smazat
 18. Nezáleží na tom, co Babiš říká, ale na tom, co dělá! A to by v civilizované zemi stačilo na nejmíň dvacet doživotních trestů; jeden příklad za všechny: jako člen vlády a ministr financí obzvlášť nese plnou trestní odpovědnost za vlastizrádnou činnost ČNB při zlovolném umělém oslabování koruny v zájmu podpory eura.
  Dokáže ovšem mazat lidem med kolem huby a říkat, co chtějí slyšet - pro psychopata je totiž "normální" bezostyšně lhát. I když dnes už se na něj nachytají pouze buď propagandou vymyté mozky nebo ti, jimž psychopatie imponuje (tj. když ne rovnou psychopati, tak aspoň individua s psychopatickými rysy).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další jednotlivý příklad z mnoha (je to jen 10 řádků textu):

   http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Usvit-NK-Sobotka-a-Babis-maji-posledni-sanci-vysvetlit-prijeti-6000-imigrantu-Jinak-podame-trestni-oznameni-452354

   Neumím si to vysvětlit jinak, než že taky pomáhá postupně zničit ČR. Děda.

   Smazat
  2. intervence proti koruně začla v listopadu 2013. babiš je prvním místopředsedou a ministrem financí od konce ledna 2014. takže ulhaným psychopatem a šiřitelem fake news jsi tady akorát ty, debile.

   Smazat
 19. ČNB je NEZÁVISLÁ instituce. Vláda, její předseda, min.financí ani prezident do jejího rozhodování nemohou mluvit. Q.

  OdpovědětSmazat
 20. Babiš je manažer extra klasy.On chce i sám sobě dokázat,že tak jak prosperují jeho firmy-zaměstnává tisíce lidí,platí tady daně /ale samozřejmě v rámci zákona i využívá možnosti optimalizace/,tak chce i dokázat prosperitu státu.Co mu kdo vyčítá,proboha?Ti šašci co si cpali do kapes jsou z toho na nervy.Babiše si važme,dosud tu nikdo takový nebyl.Náš hlas má jistý._

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže je jistý,že volíte šaška Stropnického,Jourovou,Teličku,muslima Pelikána,Maxovou a jiné experty z ANO.To snad víte,že si Babiš a spol schválil přísun 6000 migrantů,bláhově si myslí,že půjdou za 12500 hrubýho dělat do jeho fabrik.Jen tak mimochodem,koupil jsem salám Horal,hnus,sežral to pes,koukám na výrobce a oni Kostelecké uzeniny.Není to Babiše.pěkným sajrajtem nás krmí.

   Smazat
 21. Blahoslavení chudí duchem. Babiš je stejný darebák, co se podílel na rozkradení našeho průmyslu. Proto mu nevěřím ani pozdrav. Jen se ho zeptejte na optimalizaci daní a uvidíte jak se bude kroutit. A jeho podřízení v politice dělají to co chce on i když nám on říká něco jiného aby získal voliče. Lže, lže , lže..A hloupý český Honza mu věří.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.