Reklama

.

.

středa 22. února 2017

Výzva ke kritickému pohledu na NATO a možnost změny čl. 43 Ústavy o Armádě ČR

img_3-1024x558
22.2.2017  NWOO
Ke kampani iniciativy Ne základnám na zastavení záměru některých poslanců a ministra obrany změnit Ústavu ČR a její článek 43 týkající se Armády ČR jsme natočili video informující o podrobnostech a možných důsledcích tohoto záměru. Zde je můj komentář v textové podobě.

Výzva pro mládež: Chcete do války za zájmy NATO?*

Rád vysvětlil především vám, mladým, kterým je 30 a méně let, že to, co se nyní děje s českou a nejen českou armádou, že to je především o vás. Kdysi bylo mezi lidmi dobře známé slovo původem z němčiny kanónenfutr, neboli maso pro děla, označující špatně vycvičené a vyzbrojené vojáky určené k zaměstnání nepřátelského vojska, u kterých se nehledělo na ztráty. A tímto kanónenfutrem máte být nyní vy. Právě vy, kteří si teď myslíte, že se vás to netýká, kteří nemáte vůbec žádné skutečné povědomí o tom, v jaké historické a globálně-politické situaci se právě nacházíme. Právě vy, kteří se nezajímáte o politiku, o NATO, o to, jak v současném světě vznikají války a kdo a proč je vytváří.

Musíte se podívat, kdy, jak a proč vzniklo NATO, a kdo, jak a kam ho řídí.

Musíte začít u pochopení toho, že v naší zemi, stejně tak v Evropě nebo USA reálně není a nikdy nebyla skutečná demokracie, tj. systém, ve kterém by občané reálně řídili svůj vlastní stát ke svému prospěchu. Současné systémy parlamentní a zastupitelské demokracie byly vytvořeny zednářskými strukturami za účelem přesunutí feudální, církevní a korporátní moci do skrytu, aby za sebe nastrčila politiky a politické strany. Strany zastupující vůli a zájem lidu se prakticky nikdy v západním světě nedostaly k moci. Šanci na zvolení mají díky ovládaným médiím vždy pouze ti, kteří jsou řízeni neofeudály ze zákulisí. Když se podíváte na stav demokracie v našem státě, tak jako pouhý volič máte pramalou možnost něco v této zemi ovlivnit.

Ani NATO nevzniklo jako výraz svobodné vůle občanů západní Evropy, USA a Kanady, ale jako projekt mocných a bohatých k ochraně jejich mocenských zájmů před komunistickými státy a před ideologií upřednostňující zájem a rozkvět národa před svobodou beztrestně využívat slabší k vlastnímu obohacení, vydávanou za svobodu podnikání. U založení NATO byli stejní lidé, kteří o pár let později založili skupinu Bilderberg, jenž až do dneška slouží ke koordinaci bank, korporací, politiků, médií, státních institucí, nadnárodních organizací a bývalých i současných aristokratů. Stejní lidé se též podíleli na financování a růstu německého nacismu. Každý rok se na konferenci Bilderbergu objeví někdo z vedení NATO, ať už přímo jeho generální tajemník nebo někdo z nejvyššího velení společně s představiteli největších zbrojních korporací.

I když oficiálně začaly operace pod hlavičkou NATO až v devadesátých letech válkou proti Srbsku, tak vždy to byly státy NATO, které útočily na jiné země, navzdory tomu, že se podle zakládající smlouvy NATO jedná o obrannou alianci, která své kroky podřizuje Radě bezpečnosti OSN. Už ani nemůže být předloženo více důkazů o tom, že všechny války, do kterých se NATO pustilo, tj. válka proti Srbsku, Afghánistánu, Iráku a Libyi + skrytá neoficiální podpora Islámského státu, byly započaty na základě vylhaných důvodů a jednalo se tedy o válečné zločiny se vším všudy s tím, že jsou pronásledováni lidé, kteří ty zločiny odhalují místo těch, kteří je spáchali.

Ne nadarmo byla zkratka NATO přejmenována na Severo-atlantickou teroristickou organizaci, protože NATO má skutečně na svědomí největší počet, tj. více než milión mrtvých a milióny uprchlíků. Země NATO nepřetržitě vyzbrojují diktátorské režimy, které otevřeně podporují Islámský stát, tj. Saúdskou Arábii, Jordánsko, Katar, Bahrajn a Islámský stát podporovalo až do nedávna i Turecko, tj. člen NATO!

A tahle nekontrolovatelná a neovladatelná organizace skrz-naskrz plná masových vrahů, psychopatů, chamtivců a mocichtivců má být zárukou naší bezpečnosti? A před kým? Před Ruskem? Před Ruskem, které zachránilo Krym a východní Ukrajinu před zkázou, ve které se teď topí celá Ukrajina? Před Islámským státem, který pomohlo NATO vytvořit? Nebo opět před Ruskem, které rozhodujícím způsobem pomohlo Islámský stát zastavit? Vydávat NATO za obrannou alianci a Rusko za hrozbu může jen naprostý hlupák nebo profesionální lhář!

Vy, mladá generace, jste bohužel vyrostli v jednostranně zaměřené amerikanizované kultuře, kdy všechno ze západu je dobré a vše z východu špatné. Nemáte možnost porovnání. Většinou ještě nenesete tíhu zodpovědnosti za vlastní život a nedopadly na vás plnou vahou negativní důsledky společenského systému, ve kterém žijeme. Jste učeni, že válka je normální, ale nejste připraveni nést její následky, mezi které patří i příliv migrantů. Jste učeni, že Rusko je nepřítel, zatímco pomáhá ve světě porazit skutečné zločince a nastolit mír. Jste učeni, že USA a NATO jsou naší záchranou, zatímco mají na svědomí největší válečné zločiny současnosti. Jste strašným způsobem manipulováni, aniž byste měli skutečné znalosti o chodu světa. Doplňte si je! My, kteří tvoříme nezávislá média, jsme vám je všechny donesli až pod nos, až na vaše obrazovky. Právě proto jsme označováni za „údajnou“ bezpečnostní hrozbu a jsou proti nám vytvářeny nové úřady, protože narušujeme fungování válečné propagandy NATO.

Lidé, kteří rozhodují o činnosti NATO, nemají problém si počkat pár let na to, než světu připraví další bezpečnostní krizi nebo otevřenou válku. Mezitím budují základny, vyrábějí a vynalézají nové zbraně, masírují obyvatelstvo od dětství propagandou, vymývají a nakupují mozky, korumpují média a politiky a přizpůsobují politické systémy svým potřebám, tak jak se to nyní děje v České republice. Připravují si struktury na to, aby, až bude vhodná chvíle, mohli zavelet k dalšímu útoku pod falešnou vlajkou, k další propagandistické tsunami, k další komedii s jednáním Rady bezpečnosti OSN, k dalšímu útoku armád NATO na nepřítele. Klidně si počkají, až nebude americkým prezidentem Trump a ruským Putin.

A co vy? Chcete být kanónenfutrem v další nesmyslné válce vedené pro zájmy mocných? Nebylo by lepší těmto zločincům moc sebrat a řídit svět směrem k míru? Války byly vždy v zájmu pouze několika málo psychopatů, kteří však dokázali zmanipulovat obrovské množství obyčejných lidí, z nichž nikdo nikdy válku nechtěl. Co chcete vy? Válku nebo mír? Utrpení nebo radost? Bídu nebo hojnost? Smrt nebo život?

34 komentářů :

 1. a chcípnout za evropské hodnoty na východní frontě za merklovou schulce junckera stropnického karla spáče hermana bělobrádka sobotku babiše jourovou němcovou atd.........

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Schulz je zřejmě jasný vítěz novodobě vzniklé 4.říše.Historie se již po třetí opakuje.

   Vymazat
  2. ...za USSA!

   Vymazat
  3. Jako jediný v Evropském Parlamentu nemá maturitu,pokud vím ani Hitler ji neměl, v tom by byla jasná shoda.

   Vymazat
  4. 22.30-Schulz s těžkou alkoholickou minulostí byl z gymnázia vyhozen a vyučil se knihovníkem.Knihovník bude vládnout 4.říši a novodobému Wehrmachtu a všem evropským protektorátům-Das Neue Europa, Korán jako evropský bestseller.

   Vymazat
  5. K.H. Frank byl taky knihovník.

   Vymazat
 2. Gauneři v parlamentu zatím neměli odvahu o tisku č.956 hlasovat.Jak je znám určitě to v tichosti mediálních pacholků odhlasují a president nemá jinou možnost než to podepsat,alespoň tak mi odpověděli z hradu.

  OdpovědětVymazat
 3. To budeme mít namísto Armády ČR Vládní vojsko v Itálii?

  OdpovědětVymazat
 4. Polovina české armády přičiněním komedianta pod velením Wehrmachtu, co bude následovat dál?Připojení "Čezka" ke IV.říši?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní22. února 2017 22:21 proto volme SPD pro referendum o vystoupení z eu aby jsme nežily v totalitním multikulturním makrelystánu

   Vymazat
  2. 22.32-samozřejmě, Tomio a SPD, Socani, STOP 09 a Holobrádky spláchnout do pizoiru.

   Vymazat
  3. ČSSD,ANO a KDU jsou v podstatě jedna havloidní strana, vzájemné půtky co předvádějí jsou jen komedií pro pitomé voliče, kterých je bohužel většina.A můžeme se klidně vsadit, že tato havloidní, svým voličům škodící, koalice opět ve volbách vyhraje a budeme se dále nevesele ubírat směrem k vlastní záhubě, je mi líto.

   Vymazat
  4. Je tristní, jak se pokusili uklidnit plebs uveřejněním "smlouvy" s Wehrmachtem, kde se vykládá něco o spojenectví a spolupráci při výcviku v době míru. Takové dokumenty u armády, bezpečnosti, či tajných služeb mají skoro vždycky nějaký tajný dodatek. Nepochybuju, že tahle "smlouva" má taky takový. A co je v něm?

   Vymazat
 5. Proč by se měla trestat kritika nenávistné ideologie?

  ParlamentníListy.cz se dotázaly politiků, co si o celé věci myslí a zda je podle nich obecně správné případně trestně stíhat ty, kdo spálí Korán či kritizují islám. Většina politiků samotný akt odsoudila jako nevhodný, někteří naznačili, že ona dívka není psychicky v pořádku. Na druhou stranu velká část politiků míní, že by pálení Koránu a kritika islámu neměly být trestné. Někteří chápali možné pohnutky činu, ale odsoudili jeho provedení.
  Předseda hnutí ANO Andrej Babiš na dotaz neodpověděl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Předseda hnutí ANO Andrej Babiš na dotaz neodpověděl.- no jak jinak, pan křivák, on ví dobře vocogou, jeho strana je past na nemyslící vovečky určené na porážku.

   Vymazat
 6. Škoda přátelé, že se vaše organizace nejmenuje pěkně česky. Mám jen obavy, že vašim argumentům nebude dnešní mladá generace věřit a navíc, že se k nim vůbec nedostane. Píšete do Nové republiky, kde přesvědčujete přesvědčené. Myslím, že musíte se svými argumenty na jiné fórum. Ze zkušenosti vím, že mladí lidá podobné diskuse nenavštěvují, nebo jen málo.
  Volím SPD, Děda Vašek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dedo,to som zvedavy,co dokaze Okamura a skym...hold,dalsi pokus-omyl!pokolikate?

   Vymazat
  2. Dědo Vašku,znáte řádně program Okamury?Ten nemá vystoupení z NATO na programu.Taktéž ne z EU.Ale má pouze referendum.Má bodová prohlášení k ekonomice,zdravotnictví,migraci.Až sestaví stínovou vládu a představí další osobnosti,má můj hlas!Je rozdíl něco chtít a něco prosadit!

   Vymazat
  3. Při volbě Okamury máte jistou jednu naději - horší, než je to nyní, to s Okamurou nemůže být. Tak volte buď staré zahnívající struktury nebo naději.

   Vymazat
  4. Děda Vašek - 22:30 to trefil přesně: ... "Píšete do Nové republiky, kde přesvědčujete přesvědčené. Myslím, že musíte se svými argumenty na jiné fórum. Ze zkušenosti vím, že mladí lidé podobné diskuse nenavštěvují, nebo jen málo. "...
   S články na NR se dá v drtivé většině souhlasit, ale už je to moc řečí a trvá to dlouho. Stále se nenašlo ani pár jednotlivců, kteří by se odvážili myšlenky z NR realizovat. Nevěří jim, nebo si nechtějí pálit prsty? A čas ubíhá nemilosrdným tempem! Jímá mě hrůza, když slyším, jakými bláboly krmí současné školství naše vnuky! Ta děcka už brzy nebudou schopna samostatné úvahy a zhodnocení toho, co vidí kolem sebe, nebo co je jim předkládáno. Už dnes mají mozky vymyté z 80%. Hodnotová měřítka převrácená naruby...Všechno se to děje za peníze nás voličů, za přispění mlčící nevolící většiny, která se schovává "za bukem" a čeká, jak to dopadne! Nevolící zbabělci a zrádci volící poskoky globálního kapitálu, pseudohumanisty, liberální takyekonomy a další pakáž, která se chce jen přiživovat! Pokud současná garnitura vládnoucí v EU i u nás v příštích volbách vyhraje, bude osud našich potomků zoufalý. Ale možná, že budou už tak zblblí, že si to nebudou uvědomovat!!! Miliardová stáda snadno ovladatelných božích hovádek. I bez pokusů doktora Mengeleho.
   Určitě se najdou tací, kteří řeknou, že maluji čerta na zeď. Zažil jsem politickou propagandu od padesátých let, 3 převraty, různé kulty osobnosti, takže věřte, že mám s čím porovnávat. A vždycky to dopadlo drtivě v neprospěch většiny obyčejných lidí! Takže konec řečí a začněte konat! My staří už vám můžeme jen poradit a držet palce.
   23.2.2017 J.A.Slyšel

   Vymazat
  5. Ano, chtěla jsem volit SPD, ALE JAK JE MOŽNÉ, ŽE ZÁKON O STŘETU ZÁJMŮ NEPODPOŘILI
   ALE O POBYTU CIZÍCH VOJSK V ČR ANO.OPRAVDU JSOU NA STRANĚ NÁRODA??

   Vymazat
 7. Samozřejmě se vždy v historii našlo v našem národu malé množství kolaborantů, ale i několik hrdinů jako Kubiš, Gabčík, Opálka i vojáků z Východní i Západní fronty. Nevěřím, že Češi by chtěli dělat jen kanónenfutr. Podívejte se jaký problém mají s náborem na ministerstvu války, budou pomalu nabírat i slepé dobrodruhy. Nevěřím, že by šel nějaký Čech střílet na Rusy i když propaganda jede na plné obrátky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím, že v nadcházejícím konfliktu půjde o vzájemnou střelbu vojáků do jiných vojáků, cílem je vyvolat v Evropě totální chaos.

   Vymazat
  2. Na Rusko si USA netroufnou, na řadě je Evropa, velkolepé divadlo již začalo.

   Vymazat
 8. Ono to mladým dojde až v době,kdy je Němci před
  sebou poženou do boje.Protože si musí chránit své
  vojáky,poženou před sebou české.Při tzv.Pražském
  povstání hnali před sebou civilisty.Český volič
  (vůl) je už dementní a když by se to nepovedlo
  dnes,provedou to samé po volbách.Jak jsem tady už
  psal:Cesi mít kratky pamjet,ony uz sapomenout
  nemecký uniforma.Tady už není neprosto co řešit.
  Na situaci mě jedině těší,že natáhnu ráfky a pak
  už mi to bude zcela jedno.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsme na tom úplně stejně pane Majevský, takže zdravím.

   Vymazat
  2. Presne to a nikdy to lidem NEDOCHAZI az kdyz je zcela pozde...
   Mam za to ,ze se dnes usilovne hleda novej Dolf.
   Protoze jak je videt zatim , nikdo z 'premiantu" nema ty jeho schopnosti a tolik potrebne ...
   Dolf si vytvoril armadu fanatiku vseho schopnych i za nej zoufale chcipat v rusky zime..

   Vymazat
 9. 22:40 "Nevěřím, že by šel nějaký Čech střílet na Rusy i když propaganda jede na plné obrátky." Byl jste voják? Nemyslím někde zalezlý u staršiny ve skladu, nebo u kuchyně. Myslím v tanku, nebo u "bigošů". Každý týden ostré střelby. Plné kapsy ostrých nábojů a PŠM obden?
  Češi už proti Rusům šli. Pravda, hodně jich přebíhalo, ale hodně jich také na východní frontě zůstalo. Strach o život a možná i hlavně v zádech, to dělá hodně. To dnešní politruci vědí také. Vždyť to studovali v NATO. Tak je abyste si v tomto směru nedělali přílišné naděje.
  9:24 - Získat plnohodnotné všeobecné referendum je obrovská zbraň. Pak mohou občané získávat to co potřebují. Je mě jedno koho budete volit, ale vyberte si takovou stranu která má v programu alespoň tohle. Děda Vašek

  OdpovědětVymazat
 10. Je potreba cca 90% volebni ucast a vic jak 50% vitezstvi Okamury a spol. Potom by jsme videli, jestli bude lepe.

  OdpovědětVymazat
 11. Naprostý souhlas s výzvou. T

  OdpovědětVymazat
 12. Ruské televizní stanice už delší dobu vysílají dokumentární pořady a polemiky o jaderných zbraních, válkách, jaderných testech, noviny přinášejí obrázkové články o tom, co dělat, když by nastala jaderná zima, prezident Putin odkazuje v rozhovorech na jaderný arzenál Ruska a evropští politici div nevyškrábou oči v EU každému, kdo se snaží uhasit první jiskry doutnajícího válečného pekla 3. sv. války v Evropě. Je načase, aby se občané ozvali. Aby vyšli do ulic, aby varovali před hrozící 3. sv. válkou.
  Nespoléhejte na to, že Putin nepoužije jaderné zbraně! Rusko je odhodláno vymazat Evropu z povrchu planety, pokud se NATO pokusí o invazi do Ruska, Putin použije jaderné zbraně bez zaváhání, při sebemenším náznaku ohrožení Ruska nebo ruských občanů, které by kdokoliv ohrožoval zbraněmi, invazí či přímým vojenským útokem. Za tohle nám Krym ani Ukrajina nestojí. Nechejte Moskvu, ať se vypořádá s kyjevskou juntou po svém. Oni svrhli demokraticky zvoleného prezidenta, Brusel jim pomáhal. Washington jim pomáhal. Kdo z nás má zájem tahat horké kaštany z ohně za kyjevskou juntu? Komu prospěl Majdan v konečném důsledku? Profitují z něho pouze USA a ukrajinští oligarchové. To stojí za zamyšlení.
  Česká Republika a ani Slovensko nemá své hranice historicky akceptované ze strany sousedů, jak uvedla nedávno Komsomolská Pravda v článku Valerije Karpovcova a jediná země, která bilaterálně uznala a uznává historické hranice ČR a SR je bývalý Sovětský Svaz a jeho nástupce, dnešní Ruská Federace. Ani Německo, ani Polsko, ani Maďarsko neuzavřeli s ČR ani SR smlouvy o „historické akceptaci hranic“, což je diplomatický instrument, který v mírovém stavu sice nehraje roli, ale v případě poválečného uspořádání je naprosto klíčový pro zachování zemských hranic. Po příští válce, ať už se bude jmenovat jakkoliv, může Česko zmizet z mapy světa, a to zcela legálně a právně, podle mezinárodního práva, neboť historicky 2/3 jeho území mělo německý historický a etnický původ, ze stejné poloviny má Slovensko historický i etnický renonc ohledně prokazatelně maďarského území.

  OdpovědětVymazat
 13. Povzdechnutí: Otřesná doba, možná ještě horší než před druhou světovou válkou. To mi vždy tane na mysl po přečtení několika článků a komentářů k nim na Nové republice. Další povzdechnutí: Kdyby se všechny ty miliardy které se dávají na zbrojení daly na výzkum v oblasti psychiatrie a psychologie - možná to nás - lidstvo - mohlo zachránit. Myslím si o sobě, že jsem tuctově, to jest průměrně inteligentní. Je mi 65 let. To hovado, které si řiká člověk - ne a ne pochopit. Podpis: Hloupý pisálek.

  OdpovědětVymazat
 14. Hloupý pisálek ještě opravuje: Samozřejmě všechny ty miliardy se neměly dát na psychiatri a psychologii, pouze část z nich. Kdyby ti mocni se starali o lidi a nejezdili jen v limuzínách s ledničkami tak na světě by mohlo být jak v ráji. Ale čtěme klasiky. Již K. Marx řekl - a to bylo myslím již před 150 léty, že bytí určuje vědomí. Myslím si, že opačně to nepůjde - vědomí určuje bytí. Konec filosofie. Stejně to nikdo nepřečte. Podpis: málo vylepšený: filosofující hloupý pisálek.

  OdpovědětVymazat
 15. Asi by mladým bylo třeba dát zvláštní počítačový válečný program. Takový, v jakých se vyžívají, kde ostošest střílejí, mohli by klidně mít i X levelů/životů, ale po utracení posledního by se počítač (nebo alespoň hra či nějaký balík programů) třeba na týden zablokoval. Aby chlapci pochopili, že válka není hra s X levely, s restartem, s novou hrou atp. Aby se naučili chápat váhu věcí, jejich objektivní danost a svoji zodpovědnost.
  Hrát hru, kterou, když prohraješ, si pustíš znovu, je nic, ale hrát hru, po níž týden budeš bez hraní, bez počítače - a budeš moci nad sebou třeba přemýšlet (budeš-li chtít a moci)....
  KR

  OdpovědětVymazat