Reklama

sobota 4. února 2017

Výzva poslancům a senátorům ve věci jednání o změně ústavy

Jaromír Bradávka
3.2. 2017   Rukojmí
Vážené poslankyně a poslanci, vážené senátorky a senátoři, v Poslanecké sněmovně probíhá v současné době proces schvalování změny Ústavy v ustanovení čl. 43, která by umožnila vládě vydat souhlas s pohybem cizích vojenských jednotek na našem území a nad ním bez projednání v Parlamentu České republiky.
Vyzývám vás všechny, komu není lhostejný osud naší země, komu zůstal zachován pocit vlastnectví a kdo nezaprodal své svědomí cizím silám, abyste odmítli tento návrh jako pokus o narušení suverenity našeho státu. Jistě jsou vám známy případy, kdy vojenské síly jednoho státu na území jiného státu v mírové době (!) narušily jeho bezpečnost či vnitřní pořádek a v důsledku jejich neodpovědného konání došlo ke škodám na majetku, zranění či dokonce usmrcení nevinných lidí.

Po neblahých zkušenostech z období nacistické okupace v letech 1939-1945 a vpádu armád Varšavské smlouvy v r. 1968 (tentokrát na pozvání českých zrádců), nepokoušejme do třetice osud a dějiny tím, že opět umožníme (my sami a dobrovolně) cizím armádám volný pohyb po našem státním území. Mohlo by to tak totiž zůstat na opět velmi dlouhou dobu a se všemi důsledky z toho plynoucími. Vytvoření vojenského Schengenského prostoru není v zájmu občanů České republiky. Svou zemi si umíme chránit sami a když nám v tom nebudou bránit zrádci typu poslankyně Černochové a jí podobných, dokážeme to i v budoucnosti.

Naším nepřítelem není Rusko ani Čína. Naším nepřítelem jsou ilegální migranti, byrokraté v Bruselu v čele s paranoidními Tusky, Junckery, Schulzi, Stoltenbergy a armádou jejich podřízených a úředníků a IV., tentokrát ekonomická Říše národa německého, která vysává naše hospodářství jako kolonii, a nyní opět zvedá hlavu.

Naše armáda má dva úkoly. Chránit státní hranice před narušiteli a nelegálními imigranty a bránit zemi před vnějším útokem, přičemž druhá varianta je podstatně méně pravděpodobná než ta první. A k ochraně svých hranic zde žádné cizí armády nepotřebujeme.

Proto vás všechny ještě jednou vyzývám: Zabraňte zrádcům učinit území naší vlasti rejdištěm cizích armád a věnujme své úsilí posílení naší vlastní armády. Neboť jak pravil jeden vojevůdce: Kdo se nestará o vlastní armádu, bude se brzy starat o cizí.

A to rozhodně nechceme.

Nové znění Ústavy pro posílení suverenity státu a proti vzniku „NATO-Schengenu“.

Článek 43

(1) Parlament rozhoduje o vyhlášení válečného stavu, je-li Česká republika napadena nebo je-li třeba plnit mezinárodní smluvní závazky o společné obraně proti napadení.
(2) Parlament rozhoduje o účasti České republiky v obranných operacích mezinárodní organizace, které je Česká republika členem.
(3) Parlament rozhoduje o návrhu vlády:
a) vyslat ozbrojené síly České republiky mimo území České republiky,
b) povolit dočasný pobyt ozbrojených sil jiných států na území České republiky; tento pobyt nesmí překročit lhůtu 30 dní;
c) účastnit se plnění závazků z mezinárodních smluv o společné obraně proti napadení,
d) účastnit se mírových operacích podle rozhodnutí mezinárodní organizace, jíž je Česká republika členem, a to pouze se souhlasem přijímajícího státu,
e) umožnit průjezd ozbrojených sil jiných států přes území České republiky nebo o jejich přeletu nad územím České republiky,
f) o účasti ozbrojených sil České republiky na vojenských cvičeních mimo území České republiky a o účasti ozbrojených sil jiných států na vojenských cvičeních na území České republiky. Délka cvičení nesmí překročit lhůtu 30 dnů.

(4) Vláda rozhoduje o účasti ozbrojených sil na záchranných pracích při živelných pohromách, průmyslových nebo ekologických haváriích.

(5) O rozhodnutí podle odstavce (4) informuje vláda neprodleně obě komory Parlamentu.

Občané, zeptejte se svého poslance a senátora, jak hlasoval v této věci!

55 komentářů :

 1. Čeští a evropští zrádci svůj zvací dopis již také dávno odeslali. Jedním ze signatářů byl i Král opilců, bývalý Hradní Vašek von und zu Flughaffen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, tato doba se hemží militaristy, jako jsou Zeman, Stropnický, Sobotka a dokonce i ženské - Černochová, Langšádlová.

   Smazat
  2. Za sto :-)))))))))))))))))))

   Smazat
 2. Můžeme apelovat, můžeme argumentovat, ale to je vše. Pokud poslance nepodplatíte, nezmůžeme nic. Je to klasický příklad háchovštiny. Tehdy, 14.3.1939 cestoval Hácha k Hitlerovi do Berlína, aby vložil "osud země" do rukou Vůdce a Německých nadlidí. Dnes totéž dělají čeští posl(r)anci a nemusí se ani hnout z Prahy, aby vložili osud českého státu do prozřetelných, bohem povolaných rukou euroatlantických militaristů, placených západní oligarchokracií.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně si pamatujte ty kdo tvoří dnešní vládu jsou to ČSSD, ANOfert a KDU a určitě je podpoří další kolaborantské strany jako ODS, TOP a pod. Babiš se ovšem před volbami bude tvářit , že on za nic nemůže i když celé jeho "hnutí" je pouze spolek na podporu Babiše !

   Smazat
  2. 9:19 Co to plácáš za nesmysly. Hácha byl starý nemocný člověk. To že zněj idioti udělali zrádce je to samé jako když po válce udělali zrádce z mnohých jiných a jiné skutečné zrádce vynášejí do nebe. Zrádci v Mnichově byli ti ke kterým oddaně zhlížel i president Beneš. To byli ty západní k...y co nás prodali a jejich následovníci nás vydatně ždímají.
   Václav

   Smazat
  3. Hácha byl starý, nemocný a katolický kolaborant s III.Ŕíší.

   Smazat
  4. 12:38
   Ty víš o historr jako lidojed o okurkovým salátu!!!!!

   Smazat
  5. 12:38 pán si asi plete dojmy a pojmy ten kolaborant katolický nebyl náhodou Tiso?

   Smazat
  6. Podplácet poslance a senátory není třeba.
   Jsou i jiné způsoby,jak je dát do latě.
   Kdo chce,ten ví,kdo jen kecá,spoléhá na
   demokracii.

   Smazat
  7. Hácha byl bigotní katolík, předseda Nejvyššího soudu ČR. Katolík ještě nemusí být farářem, jako Tiso. Tiso na rozdíl od Háchy ale byl fašista, hubitel svých slovenských spoluobčanů - povstalců v SNP, židů, komunistů atd.atd. Vůbec si Háchu s Tisem nepletu, zato vy byste měli víc studovat, když už o něčem se pokoušíte veřejně mudrovat.

   Smazat
 3. Budou hlasovat jenom Ti, které jsme si zvolili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo kterým "vyšlo" počítání hlasů - po skartaci volebních lístků neověřitelné. Kolik třeba bylo "odevzdáno" řádně a správně vyplněných, ale ROZTRŽENÝCH - TEDY NEPLATNÝCH volebních lístků? A kterých stran?

   Smazat
  2. a proto by v každé volební místnosti mněla být skartovačka. Volební lístky tam jsou a stačí jen doplnit. Nepotřebujeme žádné upravené sčítací mašinky od soroše. Malý český zlepšovák.

   Smazat
  3. 9:34 + 16:00 Vy toho o provedení voleb moc nevíte, přiznejte se. Představujete si je jako Hurvínek válku. Máte vůbec hlasovací právo nebo jste pro nesvéprávnost z voleb vyloučeni?

   Smazat
 4. Chtělo by to vyhlásit celostátní referendum, případně hole do ruk a ty kurvy černochová a spol vypráskat. Jsou to příživníci, protože si žerou z našich peněz a jdou proti nám.Lidé vzbuťte se.Naco platíme armádu, která jde proti nám? Když natáhne kopyta některý ze žoldáků tak se stoho dělá státní manýrium a je to běžný pracovní úraz s následkem smrti způsobený ministervem obrany.Kolik horníků bylo takto vyzdvihováno a to dělali pro stát a né pro cizí společnosti které tam nemněly co dělat.Jenom vraždily a loupily.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemějte obavy,"vsjo bůdět",oni nás budou tak dlouho nasírat,že je pak budeme honit po ulicích jako v Číně profesory za kulturní revoluce ...to není o tom,že je potřeba poslance podplatit,poslancovi je potřeba nafackovat a nakopat mu prdel,jinak si svojí zodpovědnost neuvědomí a to platí i o té pražské kundě z ODS,která nás chce poslat na Rusa....

   Smazat
  2. Celostátní, obecné referendum má v programu SPD Okamura, jako jediná strana. www.spd.cz

   Smazat
  3. 10:15 a proto se již šikují všichni a dělají z pana Okamury pomalu veřejného nepřítele a slabomyslného hlupáka. Prostě se ho bojí a tak tvrdí, že nemá smysl jeho stranu volit a srovnávají ji se stranou na jedno použití veverkami. Nedejte se zblbnout a volte přímou demokracii
   Václav

   Smazat
  4. Jasně že mají z Okamury strach, ještě něco málo na rozkradení zbylo. To že Černoch vykřikoval, že Okamura něco ukradl, nebo zpronevěřil? Víte jak by se to těm zlodějům hodilo? A kdyby to byla jen trochu pravda, tak ho zašijou natotata. Možná si to jenom schovávají těsně před volby. Že se potom, po volbách ukáže, že nic neukradl? Nebuďte malicherní, na pravdu si tady nehrajeme, zloděj křičí chyťte zloděje. Když potřebovali zvolit Havla presidentem, tak narychlo zavřeli Sládka, aby nemohl volit a ejhle ten jeden hlas pomohl Vašíkovi na hrad. Jen nemůžu pochopit jak dlouho si ještě necháme srát na hlavu, s uctivou poklonou děkuji vašnosto za předvolební gulášek či koblížek.

   Smazat
 5. Článek je to dobrý a pravdivý, obávám se ovšem, že nezmůžeme vůbec nic.O nás, bez nás, jako vždy. Tentokrát akorát pod pláštíkem demokracie. Mysím, že je dávno rozhodnuto, tato země nám již dávno nepatří.O to se postaraly předem dosazené loutky západu v čele s přiblblým Havlem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jsme opět na začátku.Jsme trošičku připosrení a od počítače se revoluce nedá dělat.
   lada

   Smazat
  2. Oprava:připosraní

   Smazat
 6. Pouze REFERENDEM můžeme všichni zradit svoji VLAST,nebo ji OCHRÁNIT.Zažili jsme VELKOU ZRADU ze strany bombarďáka HAVLA,který nás nahnal do náruče NATO! A celý národ je národ vrahů!Vrahů,kteří podporovali okupaci Jugoslávie,roztržení států,jejich muslimaci a rozkradení v čele s krvavou Madlou!Nedělám si iluze o vlastenecké duši našich poslanců!Nedělám!Jsou zamilovaní do globalizačního procesu,do multikulturní společnosti,jelikož ONI vědí,že se z toho marazmu vždy vyvléknou,mají na to,jsou nadlidé!Jenom na nás záleží,jaké poslance si zvolíme!Bohužel,třetina lidí neví,o čem vůbec se jedná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto volte SPD, má referendum jako jeden z hlavních bodů v programu. www.spd.cz

   Smazat
  2. ano souhlasím

   Smazat
  3. Tandem Okamura - Veleba v čele státu je dost šílená představa.

   Smazat
  4. Pořád lepší než dnešní podělanci bez páteře.

   Smazat
 7. 10:07, napadá vás co dělat ???

  OdpovědětSmazat
 8. 10;07 držet hubu a krok stejně jako za komunistů,když tady ruský medvěd roztahoval svoje špinavé spáry

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:36 Zřejmě mluvíte za sebe, "vážený".
   I za "komunistů" nebyl zřejmě každý tak po..... jako vy !

   Smazat
  2. Špinavé spáry medvěda 10.36? To jako - teď, ty ještě špinavější spáry světových smradlavých skunků se ti úžasně zamlouvají ty hajzle zaprodanej? Kolaborante odpornej? Tady držet hubu naštěstí nemusíš - můžeš ty svoje sprostý slinty psát dnes a denně v obrovským množství na diskuze kdekoliv, a taky to děláš ty sajrajte.Máš přece svobodu - ne? Tak piš sračky a urážej ty sketo.

   Smazat
  3. 10:36
   Tlamu drž ty ubohá loutko řízená pinďourama Jandy a Putny!!!!

   Smazat
  4. Copak? 10:56 pinďourka se ti zachtělo.To musíš na jiný web a tam můžeš onanovat společně se stejným prasetem jako jseš ty.

   Smazat
  5. 11:47
   Hele ty kuřbuřte Jandovo eurohovnot,ty seš takovej omyl přírody,že seš dobrej akorát dělat rozkuřovače a obecního debila ussackej mamrdů....na vlastní názor nebo myšlenku ta tvoje senkrovna na krku nestačí!!!!!

   Smazat
  6. 10:36 Od r.1945 se tady /Rusko ještě nebylo,ale SSSR/se tady sovětský voják neroztahoval,oproti Americké armádě v NSR!V r.1968 byla pozvána tajně armáda Waršavské smlouvy a pokud jsi inteligentní kavárenský povaleč,tak si zjisti,kdo v tomto paktu byl.!A jak se dnes ukazuje,bylo to jenom dobře a ušetřili jsme si dvacet let klidného života.Takže Jandoidní blbečku,americkou kolonií po válce se stalo NSR a tak to také s tím národem vypadá!Bojí se ozvat,bojí se muslimů,nemají svůj názor a i když si žili díky kolonii lépe než my,dnes jsou duchem úplní ubožáci.Prostě poslušný národ Hitlera.A to chtějí udělat s námi,kteří pamatují a vědí.Vás už nikdo nezachrání,jelikož vás dostali a vymyli vám mozky penězi,lží,nenávistí,hrubostí,bezmyšlenkovitému jednání,zbavili vás cti,hrdosti a lásce k vlasti.O sníženém intelektu ani nemluvě.Ale můžeš začít na sobě pracovat,pokud ti zbyla špetka rozumu.Začni studovat historii národa,poslouchej názory druhých a když nesouhlasíš,neurážej,ale dej se do hledání pravdy.Jinak jsi ztracený ubožák!

   Smazat
  7. 16:05 jako šedesátník něco pamatuji a o tvojí překroucenou pravdu nestojim.Žiji v ČR a nikoliv NSR. Hitler je už jenom dávný bubák,kdežto Putin a RF hrozbou. NEJSEM kavárník ani havlista ale občan této země

   Smazat
  8. 16:55
   A pak že ke staří patří moudrost....leda kulový!!!!
   Když někdo podporuje ussacký agresory a jejich operace TRVALÁ OKUPACE tak je zralej na stěhování ta čokovopicí na palmu!!
   Poroučím se.

   Smazat
  9. 17:17 -A) NATO se bude rušit, je to přežitek studené války. B) Krym neexituje, je součástí Tauridy. Donbas je uhelná pánev. Je pouze Novorusko! Obé bude již brzy od mazepčické okupace osvobozeno, spolu s Maloruskem. Hranice se opět vrátí k Andruševu, jak to rozhodl v roce 1667 Bůh...

   Smazat
  10. oprava: neexistuje!

   Příloha - https://cs.wikipedia.org/wiki/Tavrick%C3%A1_gubernie

   Smazat
  11. 17:47
   A) Není divné, že v době "naprosté nesvobody" naše armáda nikde v zahraničí nebojovala, přestože měla také "jisté závazky" jako člen Varšavské smlouvy?
   B) Okupace je stav, kdy banky, telekomunikace, obchodní síť, většina průmyslu atd. jsou v cizích rukách. Takže okupováni jsme nyní. Této okupace jste přítel?
   C) Máte pravdu. Strašení lidí "Ruským nebezpečím" je středověká praktika, praktikovaná politickou sebrankou po roce 89.
   D) Tento web přináší informace, které mainstream ignoruje. Označovat je jako "prokremelské" může jen ten, kdo podléhá stádnímu pudu a papouškuje "pravdu o kráse císařových neviditelných šatů".

   Smazat
 9. Hnus a hrůza - ale ještě to není odklepnutý - ne?

  OdpovědětSmazat
 10. Jedině společná celostátně realizovaná akce občanských iniciativ orientovaných na svobodný národní stát. Roztroušená ohniska požáru se hůře neutralizují a popírají. Jedině velmi silný projev nesouhlasu a protestu má šanci na úspěch. A taky nám ukáže kam až je současná politická elita, všech stran, schopna zajít. Ale, od PC je to k ničemu.

  OdpovědětSmazat
 11. S obsahem článku absolutní souhlas! Souhlas i i s obsahem diskuzních příspěvků. Od počítače se skutečně žádná revoluce dělat nedá. Tady si jen vypláčeme srdíčko a zjistíme, že je nás víc stejného názoru ne věc. A referendum? Obávám se, že i kdyby k tomu došlo, výsledek by nás možná překvapil. Generaci narozená po roce 1989 jsou tyhle problémy šumák. Už jsou tak zmasírovaní školou a uznávaným žebříčkem nových "hodnot", že se považují za Evropany, že je třeba nenávidět Rusko, Čínu a komunisty, protože jsou původcem všeho zla na světě. Nějaké vlastenecké cítění vyvanulo s nastolením tzv. demokracie a zdánlivě pohodlného života v kapitalismu našeho typu. Teprve po velkém průseru, kterému se asi nevyhneme, snad přijdou k rozumu, ale to už může být pozdě. SK

  OdpovědětSmazat
 12. Měnit Ústavu není jen tak. A je to opravdu známka toho, že světové bezpečnostní klima se mění k horšímu. To, že to protlačují teď, pár měsíců před volbami, jako i některé další "úpravy", je amorální a také známka toho, že se bojí, že po volbách už by jim to nemuselo projít. Největší polistopadové špinavosti se vždycky tlačili těsně před volbami (církevní restituce, amnestie, ...). Sledujme, jak kdo bude hlasovat a dle toho volme.

  OdpovědětSmazat
 13. Beze smyslu. Tato parlamentní politická garnitura se již historicky znemožnila a bude nahrazena, pokud si tento národ uvědomí, že jejich penežních intoxiakcí kazí národní ekonomiku. To pomíjím diskutabilní vědomostní úroveň drtivé většiny z nich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otázkou je, jak bude probíhat náhrada historicky znemožněné politické garnitury - bude to u nás tradičně opět puč, který si tato profláknutá garnitura opět předem připraví, připraví si budoucí koryta a trafiky, založí nové strany kam operativně vleze, a zalidní je už i svými potomky, a pak budou teatrálně plivat na aktéry polistopadové demokracie, kteří budou vybráni jako oběti dalšího tentokráte "spravedlivého" převratu, když předem dostanou obrovské odškodnění za to, že tyto role přijmou? Bude to tentokrát jak špatnej biják, když teď tak přišlo do módy všechno filmovat? Prvorepublikovou celebrit. sebranku, politic.sebranku, skutečnosti kolem Kajínka, různé ty Hořící keře a podobné demagogicky překroucené události, tak, aby vyhovovaly demagogii dnešní? Budou předváděni postupně všichni aktéři polistopadového rozkradení a vydrancování státu a majetku státu jako nějací Titáni nové demokracie, přitom se ti všichni budou tlemit doma u televizorů obstaráni obřím důchodem .. nikdy nebudou předváděni národu ve vězeňských hadrech a s koulí na noze jak kráčí pracovat do kamenolomů. Ti polistopadoví měli alespoň ten uran, na němž se uboze demonstrovalo, jak zlořád šedesátejch a sedmdesátejch let trestal lumpy a zločince - pardon - politické oběti. Nebo to bude nějak jinak?

   Smazat
  2. Člověk měl zůstat na úrovní šimpanze ,zničil vše na zemi!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 17:42
   také bych proti tomu nebyla - možná ,že ti šavlozubí by s ním zatočili velmi rychle a nevratně ...
   škoda

   Smazat
 14. 17,47- asi ti tento režim vyhovuje. Všeho dočasu. Zajeď si na Dombas a budeš vidět, kdo je sebranka. Pokud ti je opravdu 60 let, tak asi žiješ v jiné ČR. Ty bláboly , jak bylo za komunistů všecno špatně, můžeš vyprávět jenom mladým, kteří to nezažili. Teď mi můžeš vynadat do komoušů. Občan 72 let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: nikde ... hrozba" .. od ...

   Smazat
  2. 19:40 ano,tento režim mě vyhovuje ale ty prasárny politiků už ne(zlodějina a pod.) Za komunistů všechno špatné nebylo ale kdyby ten socík byl tak nádherny proč krachnul po 40letech doslova přes noc ané jen v ČSSR? Donbas je ukázka toho proč se nedá věřit rusku a proč Polsko a pobaltské státy chtěji armádu US a čeští politici a média se starají někdy až moc zaslepeně.Věk není záruka moudrosti a tvoje moudra jsou brány jen tam kde je chtějí znát(myšleno obecně).Kdyby komunisti nezotročili tento stát po roce 1948,tak TY bys měl důchod stejný jako důchodci v západní Evropě a ťukal bys do klávesnice za účelem placených sexuálních služeb. Asi tak...

   Smazat
  3. 8:09 -co má odmítnutí voličů Strany Regionů - vítěze voleb, přijmout neústavní svržení své vlády svého prezidenta pučem podporovaným ze Západu společnýho s věřením a neveřením Rusku? He? Koukej volečku, takhle ti to povim:

   Kdyby vlastizrádnej xindl v Praze štvanej šapirákem - nějký ty rudokartáčníci zorganizovali ňákej ten puč v Praze a svrhli lidem zvoleného Zemana a vládu a dosadili si tam spícího Khárla a Kalouska za premiéra, a Ostrava by na to povstala a vyhlásila vlastní Moravsko-slezskou lidovou republiku, a Khárl nebo jinej dobytek tam vyslal tanky a letadla zabíjet lidi, a Fico by poslal na pomoc těm lidem zbraně, aby se mohli takovýmu svinstvu bránit a zmrd jako ty by přede mnou řek, že kvůli Ostravsku se nedá Slovákům věřit, rozkop bych ti na místě tlamu! Do smrti bys sál žrádlo brčkem. Asi tak ...

   Smazat
 15. o čem se tady diskutuje a o jakou demokracii jde když je všechno řizene z brusele přes hitler merkel tak jako že nam něco povoli tak zapomentě davno jsme prodani za meně než hubičku nejen evrohujerum ale i černoprdelni sebrance a k ni přidružene mafii a že ryba smrdi i u nas od hlavy stači vzpomenout černoprdelniho socana a vojebavače ministranta vatikanu a poskoka evrohujeru sralbotku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale, vy ztrácíte odvahu. Frau Merkel končí, Francouzi otáčejí, Brit je venku ze srabu a tady malí čecháčkové mudrují. V celém světě to rupá, bude změna, tak se koukejte pochlapit! Pijavice půjdou do ohně.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.