Reklama

úterý 28. února 2017

Vzkříšení Armageddonu

Paul C.Roberts
1. 3. 2017
Kampaň amerických zpravodajských služeb, bombardujících veřejnost vymyšlenými informacemi o kontaktech týmu prezidenta Trumpa s Ruskem, cílí k zajištění lukrativní studené války a k zablokování procesu uvolnění napětí.
Gareth Porten
„Hlubokému státu“ stačilo 24 dní k vykastrofání prezidenta Donalda Trumpa a ke znevěrohodnění jeho slibu, že skončí s napětím mezi USA a Ruskem, vytvořeném během vlád Clintona, Bushe ml. a Obamy.

Jak Gareth Porten dokazuje, byla kauza proti generálu Flynnovi, 24 dennímu Trumpově poradci Národní bezpečnosti, výtvorem nepravdivé informace.

Obamův ředitel CIA John Brennan dal do oběhu vymyšlené zprávy, z nichž ani jediná neobsahovala zrnko faktu či důkazu. Mediální prostitutky CIA věděly, že tyto zprávy nejsou ničím než odpovědí CIA na hrozbu, že roční rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu, zoufale potřebujícího „ruskou hrozbu“, by právě o tuto hrozbu mohl pod novým prezidentem přijít. A tak se mediální prostitutky, především pak New York Times, CNN, MSNBC a všechny další, oddány posluhováním svému pánu CIA víc než věci míru mezi nukleárními mocnostmi, daly do práce.

Vidíme tedy, že americká a vůbec všechna západní média jsou více oddána konfliktu s Ruskem, než míru, a to zcela bez ohledu na brutální skutečnost, že pouhých 10 procent nukleárního arzenálu, ať už amerického či ruského, stačí na eliminaci veškerého života na Zemi.

Jak píše Patrick Lawrence: „Světla nad námi pomalu zhasínají. Tisk nás opustil a prokázal, že nás nedokáže v ničem podstatném informovat. Vše, co nám zbylo, jsou alternativní média.“

Alternativní média jsou média internetová, weby jako Intercept, USA Watchdog, Alex Jones, Information Clearing House, Global research, UNZ Review atd.

Pochopitelně, všechny tyto weby jsou cílem neustálých útoků. Vzpomeňme např. na seznam 200 tzv. „ruských agentů“. Zkrátka každý zdroj, nehlásící se k hlubokému státu, je určen k umlčení. Alex Jones má např. už dnes problémy s googlem.

Jak říkali nacisté: Stačí nastolit strach a lidé uhnou.

Trumpovo prezidentství je de facto u konce – a to i když se mu umožní setrvat u moci. Už se srovnal s linií vojenskobezpečnostního komplexu. Řekl, že Rusko musí vrátit Krym Ukrajině, zatímco Krym vrátil sám sebe do Ruska. Odmítl novou smlouvu o omezení strategických zbraní (START) s tím, že chce v nukleárním zbrojení pro USA převahu a nikoliv paritu. Obamovo bilionové zvýšení amerického nukleárního arzenálu se tedy pravděpodobně Trumpovy podpory dočká.

Čímž vším se po jednom měsíci Trumpa v úřadu změnil cíl od napětí sníženého k napětí zvýšenému. A další napětí jsou za rohem. Existuje plán na okupaci části Sýrie americkým vojskem, aby se tak znemožnilo znovusjednocení celé země. Část Sýrie má být připojena k Turecku, část má být předána Kurdům a kus Sýrie připadne Washingtonu.

A tak bude chaos na Středním východě zachován na věčné časy. A pokračující provokace Washingtonu jak proti Rusku, tak proti Číně, budou okusovat stále ještě přetrvávající ruské naděje na zlepšení jeho vztahů s Washingtonem.

Jedinou příčinou, proč život na Zemi po více než půl století existence nukleárních zbraní stále ještě přetrvává, bylo to, že američtí prezidenti a sovětští vůdci pracovali společně na snižování vzájemného napětí.

Dnes je však situace odlišná. Poslední tři američtí prezidenti – a dnes už tedy i Trump – dřeli i v přesčasech aby naopak toto napětí zvyšovali.Nejvyšší američtí generálové charakterizují Rusko jako „hlavní hrozbu pro Spojené státy“. A velitelé NATO ujišťují svět, že Rusko může okupovat baltské země či Polsko v kterémkoli okamžiku.

Tato nesmyslná obviňování a předpovědi dávají Rusům na vědomí, že Západ své obyvatelstvo na útok proti Rusku už co nejnaléhavěji připravuje.

Což představuje extrémní riziko, do něhož choromyslní neokonzervativci, idiotská liberálně-progresívní levice, nenasytný vojenskobezpečnostní komplex a agresívní generálové vystavují život na Zemi.

A pár hlasů, které před tímto rizikem varují, jsou coby „ruští agenti“ nemilosrdně zaháněni do kouta.

Vybral a přeložil Lubomír Man

67 komentářů :

 1. Panove, ani zdaleka neni situace tak pesimisticka, jako ji posuzuje autor Roberts !

  President Trump musi cas od casu rict neco prijemneho pro usi lidi v kongresu, ktery se snazi Trumpa sabotovat.
  Napr. Paul Ryan & Mitch Mc Conell a dalsich 15.

  Kongres presidentu zatim neumoznil postavit ani kabinet. Napr. Andrew Puzder, nebyl kongresem schvalen.

  Trump vsak zbrojit bude a musi protoze Obama tak zdevastoval armadu, , ze by se nam nepovedl utok ani na Moldavkou republiku, ktera se chce pridat k presidentu Putinovi.

  Neberte vse tak, jak je vam predkladano !
  Alex Jones je vyborny a dela cennou praci. On stale upozornuje na nebezpeci, ktere Trumpovi hrozi.
  Lide vsak stoji za presidentem a bude-li fackovacka, tak procisti vzduch...Tim myslim u nas, tim nemyslim s Ruskem. To by byl konec sveta.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, jsi chytrý kluk, máš přehled, tvoje
   informace mají hodnotu, díky za ně.

   Smazat
  2. Nick, som skeptický, čo sa týka Tvojho optimizmu. Ale bárs by si mal pravdu. Trump má rodinu, keby bol sám, aj by som veril, že by bol ochotný ísť úplne na ostrie noža s vedomím, že bude z neho martýr. Nie som si ale istý, že chce urobiť zo svojej rodiny martýrov.

   Smazat
  3. Také myslím, že Robets má pravdu. T

   Smazat
  4. Vašemu optimismu, bohužel, chybí fakta, která u Paul C.Robertse jsou a navíc mají svou jasnou logiku.

   Smazat
 2. Jsem zde kobercove mazan, i kdyz pisu slusne a k veci. Honolulu, zvu te na jine forum az bude spusteno, forum respektujici prvni amendment a mimo drapy omezenych cenzoru z NR

  OdpovědětSmazat
 3. Za Trumpem stojí silné finanční klany, které chtějí
  obchodovat a ne válčit a destruovat planetu. Dokonce
  všemocný pan Kissinger nabídl Trumpovi poradenství a pomoc. To o něčem vypovídá.

  OdpovědětSmazat
 4. Panove dekuji za kvetiny, ale ja nemam nic ze sve hlavy !
  Vse je prebrano z nekolika ruznych zdroju v Americe.

  Prave hlasi, ze uz druhe auto najelo do davu lidi na slavnosti.

  Prave hlasi, ze Zidum budou zavreny nejake jejich kluby z duvodu bezpecnosti , nebot se na chysta bombovy utok a prave hlasi, ze nekdo ponicil 150 hrobu na zidovskem hritove.
  Ja zase hlasim , ze nas papez (jsem katolik) je globalista Atikrist.

  Sicilie zase hlasi , ze likviduje kozomrdy aktivisty a ze si musi zbyvajici Italie vzit priklad. Nekdo plati $ 1000 za hlavu aktivisty.

  HORNI DOLNI, cenzori znasilnuji prvni Amendment nasi svate konstituce ! To jim zarucuje budouci uplatneni na WC Praha hlavni nadrazi.
  Hlavu vzhuru rytiri a nenech si ujit dnesni projev presidenta Trumpa.
  nick HONOLULU


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ii 007
   Pripada mi to jako z Bible, mnozstvi falesnych PROROKU !!! ale lidi chteji byt si falesne jisty , ze jsou v bezpeci !!! a pravda je nezajima. To je lidska psychologie , jsme psychologicky programovani byt optimisty, jinak nemuzeme zit!! Byl to cas Jeremiase ?? myslim.
   Tak mi pripada Honolulu jako jeden z falesnych proroku.

   Faktem je , ze Trump ma tezkou posici , mel ji od pocatku , kdyz jsem napsal se proti nemu stoji SOUDY v USA, komunikacni Media, banky plus vsichni lidi co delali velke (mamuti penize ) za Obamy.
   Ma Trump nadeji dlouhodobe ?? zalezi na tom co se stane. Nepripada mi tato “Velka Hra” jako jednoznacne
   vyhrana ci prohrana Trumpem.

   Vse je otazkou jestli se dohodne v Rusku a na cem.
   Ovsem pak pocne Rusko se nutne pohybovat smerem k Cine a Amerika ma nepatrnou nadeji. A to je to co Globalisti chteji.

   Bude poslusne Nemecko ovladajici Evropu a poslusna Cina ovladajici Asii a Afriku a vse bude pod kontrolou.

   Byl jsem prinucen zmenit ii 007 tak nyni pouze ii7

   Smazat
  2. Agente 7,v podstatě jste s Honolulu na "stejné lodi", jen Honolulu je optimista a Vy pesimista.

   Smazat
  3. Honolulu, vis, radoby filozofu co tu hulakaji pravdy ze svych hlav (ja jsem asi jeden z nich :-( ) tech jsou fury, ale ty coby Popelka prebiras odpad a hnuj co je v mediich a vypichujes ty kousinky informaci
   Mel bys mit vlastni stranku, tady je te skoda
   Pro cenzory co urazi Jeffersonovu Ustavu

   Smazat
  4. A Honolulu, s tim papezem s tebou souhlasim, ve Vatikanu se vylihnul Antikrist
   A proti Trumpovi se spojili carodejnice a vyvolavaji demony z pekel
   Boj vstupuje do nove faze, Boj Andelu s dably

   Smazat
  5. Trump se mnou komunikuje pres Twitter, Real Trump Twitter, tam ho slysim BEZ CENZURY, bez zkurvy medii

   Smazat
  6. 007 ty jsi hlavne obratil kabat, korouhvicko, od Sanderse k Trumpovi, chameleone, ty mud skipper

   Smazat
  7. Hovno na stejny lodi. Honolulu je o magnitudu trid vejs nez 007 mud skipper

   Smazat
  8. ii7
   Nechapete co pisi , ja pisi ci mam snahu najit fakta mimo televisi s pohledem s dejin a psychologie davu. Trump ci Sanders nejsou podstani , ale fakta jsou.

   Jedna o rovnovahu sil , mnozstvi penez , zbrane , technicky vyvoj.
   Trump hraje jinou hru nez Sanders ale oba hraji proti systemu u moci.

   Ja jsem proti Honolulu , protoze tady dela bordel , co produkuje je SENILNI, bez myslenkoveho obsahu. Me nezajima, co bylo vcera v televisi, me zajimaji skutecne sily na scene.
   Zajiste Honolulu vidi taky Globalisty , ale to jsou jini nezli ja vidim.
   Pro nej jaka si skupinka vysici ve vzduchu, ktera nema rada JEHO Trumpa!!

   Pro nej je to vzrusujici a zajimave a muze si hrat na hvezdu!!!! narcisista , mne to prekazi a vadi mne to.

   Ja bych se radeji staral o jine veci.

   nyni jsem ii7 ale ja to nemam rad , ja bych se mel nazyvat neco jako BroukPytlik

   Absolutni rozdil , absolutni jine zajmy.
   O cemz premyslym co dela Sanders , on je schopny politik, jak chce vstoupit na scenu??

   Smazat
  9. Kluci emigrantští, rád vás čtu i za cenu posunu mého spánku, což je proti mému zdraví, nešť. Zajímá mne, jak jste "objevili" NR a který web ještě "okupujete". PS. Mně to nevadí, naopak.

   Smazat
  10. PSS. a dejte si všichni nicky ať vás rozeznám od trollů!

   Smazat
 5. Hluboky Stat je dnes velmi v mode a pricita se mu i stridani uzvanenych idiotu, co nedrzej jazyk za zubama...
  Vo co jde dnes.
  Po okupaci USA Reservni Bankou prisla hned ekonomicka krize nebo-li Ekonomicky teror..
  To zpusobilo nejen vzestup Hitlera , ktery chtel pul sveta ale i Roosewelta , ktery chtel svet celej...
  /Jediny slovo z USA v 1938 a Hitler by rychle zkrotnul/.
  Roosewelt byl nesrovnatelne chytrejsi a schopnejsi..
  Ale imperialni Chamtivost zase prevladla. Tak poridil imperium i s temi zakony , ktere s temi imperii neodvratne zatoci a skonci.
  Tak chytrej zase nebyl aby to vedel...
  V 1917 vyuzila skupina teroristu touhu rusu po miru /dockaji se nekdy/ a nastup fasismu v Italii a Spanelsku ,v Polsku atd.
  To komunismus rozprostrelo i Evrope a v Cine.
  S tim Roosewelt nepocital.
  Hned po Bushovi je Obama , nejhorsi suverenne.
  Podpora a kriceni v zajmu 'Hodnych teroristu" znamenalo ,ze si hodne lidi zacalo ukazovat na hlavu.
  SPATNEJ CIRKUS A JESTE HORSI KLAUN.
  V Iraku se ztracelo statisice zbrani .300 tis a potom 200 tisic a vice. Znamenalo to ,ze jiz chystali valku v Syrii a jejich vyzbrojeni. Jako pred valkou v Koreji ?
  NA MISTO VELKYHO IZRAELE SI TAK USACI PORIDILI JESTE VETSI IRAN. Obama dal Izraeli 40 miliard. Z Iraku uprchlo 5 mil Sunni a dalsi mnozstvi bylo zabito.
  Drive Izrael bombardoval Iran a Irak.
  Myslim, ze to taky prestane. Padavost jejich letadel by se prudce zvysila.Neni pochyb o tom...

  OdpovědětSmazat
 6. Ekonomickou krizi si ekon. teroristi zopakovali v 2008. Zhruba okolo 10 milionu ztratilo domovy a snad lepsi reseni bylo nechat lidi bydlet za mensi najem /dle prijmu/ 10-20 dollaru a 2-3 na pojistku a vyhnuli by se tak udesny devastaci velkych casti mest.
  Ale teroristi chteji znicit vse a vsemi prostredky.
  A tak dostali 3/4 trilionu na to...
  Uz jsem o tom neco psal a divim se.
  Boj Trumpa se lzivymi medii je souboj s Vetrnymi mlyny Don Quijota.A rovnez absurdni a beze smyslu. Twiterovanim se nedostane daleko. Uz jako kandidat , kdyz videl ,ze jsou vsichni proti si mohl zakoupit vysilaci cas. Tahle situace je velke informacni VAKUUM .
  Potrebuje svuj televizni kanal , noviny a mesicni magazin , mozna. Neprodlene. Kde by zamestnal Profesionaly. Protoze sam neni a nebude. Bude to potreba jestli chce kandidovat za 4 roky jeste vice..
  Divim se , ze jeste nikdo nepribehl a slibuje to i nejakej ten zisk..
  Trump /dumb/ vykrikuje ze zvysi penize na zbrojeni v domeni,ze vice dolaru neco zlepsi. Ukazuje se ze USA zbroji jiz od let 30. , ale uspechy poklesly, ale pouceni napr. z Iraku neprinesly.
  Letadla , bomby , lode , tanky uz jsou veci zastaraly pres 100 let.. System samozrejme nepreje vyberu chytrejch , ktery by poridili za min dolaru vice "muziky". Korporace by schudly. S tim ale Trump nehne. Trabl.
  Po kazdy prohre je treba system predelat , prehodnotit a zacit znovu , lip a chytreji..
  NEPODARILO SE PRESE VSECHNY MILIARDY INVESTOVANE DO FILMU A JEJICH VYROBY,ROLE HERCU A JEJICH SLAVU A JESTE VETSI OSLAVY A VELKOU SNAHU PRECIST KDO VLASTNE VYHRAL OSKARA.
  Dopadlo to jako sedlaci u Chlumce na strane seddlaku , ale ty byli chudy...
  A debily vyhodit.
  Takze Putin vyhnal teroristy ze Syrie a Trump tam pribehne slavne zvitezit ?

  OdpovědětSmazat
 7. 0:20 ... Nic neprorokuji, ale pouze informuji a rikam svuj nazor. ! At si Cesi udelaji jejich nazor sami.

  Proto dnes take informuji, ze jsi ZEBRAVA OPICE, zakomplexovana, ambiciozni a touzici po uznani.
  To nemuze prijit, protoze kecas - Trump to proti soudcum vyhral.

  Banky maji Trumpa radi ! Podivej se na DOW na markete. Ty si masti kapsy.
  Mas rad Berniho , tak jsi polomozek. Socialisticky utopista.
  Rekl jsi ze prevrat v JAR byl "Equalzing", tak jsi nepritel bile civilizace.
  To vse se da prominout ! Co se neda prominout je, ze se ke mne vnucujes jak buzerant.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 007 se vnucuje, ale nevim jak se mud skipper nauci litat jak orel Honolulu

   Je legrace ze Cesi nerozeznaji rozdil

   Smazat
  2. Byly to vzdy BANKY , ktere daly vzniku obrovskych korproaci a jejich sluhu/vlad/ primo zodpovednych za BRUTALNI ZNICENI CELEHO SVETA.
   Well , proto je americane tak miluji.
   -Za vznik barbarskych a zakernych agresivnich a zbabelych valek a masakru deti rodin civilniho obyvatelstva a vseho ziveho.
   Proto je americane tak hodne miluji.
   --Banky a korporace vyrabejici neustale dokonalejsi zbrane aby mohly znicit svet.
   -Dale chemicke a biologicke zbrane a toxicke potraviny ,financuji korporace a tim niceni ovzdusi a vodnich zdroju...atd..
   Jejich korporace zamestnavaji, ZOTROCUJI miliony malych deti kvuli ziskum Proto odstehovali sve fabriky jinam...
   A laska pokracuje
   Proto je Americane tak stale miluji...A obdivuji...
   Akorat mne je spatne a musim prestat...

   Smazat
  3. A neustale samou laskou musturbujou /i tady/ jak tesi na na dalsi masakry..

   Smazat
  4. Banksteri jsou svoloc, vsude na svete
   O to zadna
   Makroekonomicky

   Dovolim si ovsem ujasnit to co zrejme chtel rict Honolulu o vztahu bank a amiku
   Na rozdil od Ceska amici neplati bance povetsinou poplatky, a to ani za bankovnictvi ani za jine servisy, platby, notarska overeni atd
   Zatimco v cesku droou banky lid z kuze

   A s temi exekutory co zavrazdli pana Janotu
   Kdyby nekdo k Honolulovu sousedu se dostal tak ze by rozbil zamek, tedy breaking and entering, a soused by vystrelil tak by s vysokou pravdepodobnosti ani nestal proti trestnaku
   A to ani kdyby strelil zkrz vnitrni dvere a ani kdyby je trefil a ani kdyby je videl a trefil tak by pravdepodobne ani nebyl pohnan pred soud
   Samozrejme je pokud by byl nevinny, pokud se opravdu bal o zivot protoze se k nemu nekdo vloupal a pokud tam ty lupice nak nevlakal a tak dale
   Musel by byt opravdu nevinny a opravdu se bat o svuj zivot aby mel pravo se branit a to treba i strelnou zbrani

   Honolulu vam to mozna potvrdi

   Smazat
  5. Usaci se vubec nemuseli obtezovat s volbama , SVETOVYCH REKORDMANU VE ZBROJENI NA VALKY a zurivych psu posedlych masakry a zbrojenim , dale valecnych zlocincu maji tam opravdu hodne.
   Opravdu hodne.
   Stacilo aby se nekdo z nich vybral.
   Skutecne to vyjde na stejno...
   Vybrani nebo zvoleni vsichni chteji masakry , bombardovani triliony na zbrojeni a VALKY...
   Jakej je rozdil mezi starou raspli Hillary, Kainem, Bushem Obamou Trumpem ?/
   To by me zajimalo...

   Smazat
  6. Takze , HLUBOKEJ STAT se ted stal velmi vhod pro uzvaneny mluvky. Opakujou to vzdy a vsude. Chteji nas Omracit.
   A co vlastne ten hlubokej stat VUBEC KDY UDELAL , mimo udesny hovadiny ?
   To je otazka na kterou se nikdy nezeptaji !!
   Jen ten hlubokej stat Soros , nebo Porosenko , nebo Nuland , nebo Mc Khain ...
   Uz se zesmesnili mockrat az doty statni a podstatny hloubky..

   Smazat
 8. A v Cine maji proti Ekonomickym teroristum a korupci trest smrti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A v cesku vrahy pousteji aby mohli dal vrazdit

   Smazat
 9. Muj prispevek 0:40 je adresovan AGENTOVI 007. Teprve ted jsem si vsiml, ze cas 0:20 ma dva prispevky od jednoho zivocicha a druhy psal neznami prispevkar !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Eto nicevo, stale plati ze anonymove (ac jsem byl mezi ne dotlacen cenzorskou svoloci) ztraci identifikaci a friend or for squak repeater
   Tak holt obcas dojde k friendly fire, dokavad je friendly fire jen slovni tak ok

   Smazat
 10. HORNI DOLNI, me nejen, ze mazou, ale mam i zablokovan pristum na 1/2 NR. Snazim se to obejit, ale nerozumim computum, takze hodne veci nemohu rict.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 11. HORNI DOLNI , ja nevim kde zijes, ale mas-li moznost dnes posloucht Trumpa, tak si to nenech ujit.
  Protoze je v office pouze 38 dni, tak neni obvikle, aby oslovil kongres.
  (Presidential Address State of the Union.)
  Neco se deje ! Pravdepodobne napadne media, nebo tu partu "Demokratu" co meli slet.
  Lide se zacinaji napadat a abe strany si preji konfronataci. Je to zajimave, co se deje a lide v Evrope si mysli, ze nas zajima Krym.
  Realita je , ze vubec ne.

  OdpovědětSmazat
 12. Zapomel jsem se podepsat ! Prispevek 1:30 jsem napsal ja, nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu , zmenil jsem si jmeno z ii 007 na BroukPytlik abych ti udelal radost. To je co ty potrbujes BYT HVEZDOU BEZ OHLEDU NA REALITU, Trump ci Adolf to nevadi, ale tady jde o HVEZDU HONOLULU nepodstatneho. TY TO stejne Nechapes SENILE!!!!!!!!!!!!!!
   Nyni BroukPytlik

   Smazat
  2. Brouku Pytle, Big Honolulu je hvezda, per se, nepotrebuje se ji delat
   Hlidej si zavist, smradicku
   Ty jsi spis Brouk Hovnival,
   Takovy Hrdobce

   Smazat
  3. Pytlíku, jdi do hajzlu a neopruzuj tady.

   Smazat
  4. 2:05 Ne tak, nase stolni spolecnost zde potrebuje talenty vseho druhu
   Padouch nebo hrdina
   Vsichni jedna rodina

   I Brouk Pitlikus Hovnivalus jest potrebny

   Smazat
 13. 1:45.... bez do zadele a nevnucuj se mi ! Uz jsem ti NEKOLIKRAT dal najevo, ze nemam zajem se s tebou bavit a nemam zajem o tvoje nazory ! Ja te neoslovuji, tak neoslovuj ty me ! Na svuj nazor mas samozrejme pravo, ale nevnucuj mi ho !
  Ja v tobe vidim typickeho (cenzurovano).
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 14. Vcera jsem zakop a prastil sebou
  Ze by zacala pusobit kledba carodejnic proti Trumpovi a Trumpovcum?

  OdpovědětSmazat
 15. Je to 15 minut, president Trump ukoncil osloveni kongresu. Volal v nem po narodni jednote.
  Ceske autority by mely znat preklad, aby vedeli kam ma Amerika naslapnuto. President rekl nektere veci, ktere budou mit vliv i na Evropu a Cesko.
  Napr. budete platit svuj podil na NATO ! Znovu opakoval, ze chce mir ! Svet bez valek. Ze drivejsi zahranicni politika byla chybna. O Rusku ci o Krymu nepadlo ani slovo.
  Mluvil o ekonomii. Napr. motorka vyrobena v americe vam prijde v Evrope za priplatek (tarif) 100 %.

  President odsoudil strelbu v Kansasu. (American v baru strilel na dva Indy. Jeden je mrtev.)
  Zminil se o vlne ocekavaneho teroru proti Zidum.
  Uz v 10 statech byly evakuovany zidovska centra a ve Philadelphii znicen hrbitov.
  President se domahal prosazovani zakonu a odsuzoval anarchii. Odsoudil i ivazi do Evropy.

  Obama Care (zdravotnictvi) se hrouti a nejhorsi je to ve state Kentucky.
  Bude se prosazovat narodni jednota. 1/4 Kongresu se zachovala vlazne.
  Ted budete mit o cem diskutovat, az to vase kavarna rozebere. Jak bude reagovat Amerika - bude velmi zajimave.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Situace je tato :
   >Trump ztratil sveho klicoveho cloveka generala Flynna

   >Souhlasil(proti svemu slibu) ze nevyhazi nezakonych 10 milionu emigrantu z Mexika s IQ80 , ale jen nekolik co chytli s drogami asi 800.000 lidi

   > Ceho ale dosahl je : ze nemusi menit cedulky na zachodech pro teple!!! a lesby!

   At zije jehio svetlonos velky NICK HONOLULU

   Vas BroukPytlik

   Smazat
 16. Hejno idiotu ,co vic komentovat jdete si raeji lestit sasky obstarozni idioti kuku honolulu vede ,keca o nicem a vy volove kecate stejne idiotismy. Zde je videt jak lehce lze ovladat blby

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochlub se, kolik ti je mladiku?
   To te tvy vrstevnici vykopli ze se seres mezi stary?
   Uplakanku

   Smazat
 17. 5:27... ano my ovladneme i tebe a jednou te vysleceme z tve praseci kuze a budeme te mit v museu !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. 5:27 ty jsi zde pouze jeden pervert, ktery nema na programu nic jineho nez "LESTENI SASKA". T.j. kvuli tvemu uhrovitemu rypaku a z toho pramenici flustraci. Lidi te znaji a pisi o tobe. Proto to vime.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 19. Ty buzno spis nekdy ,? kdyz porad zvanis o Fuhrerovi tve idiotismy kretene Hovnocucu z Prdelni lhoty vole

  OdpovědětSmazat
 20. 6:09..... NESPIM ! Lovim Frankenstainy a Vampiry jako jsi ty skaredo ohavna a designuji pro ne lepsi prijatelnost, nalozenim do foramalinu !
  DR. nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 21. 6:09... Perverte, co nema ve sve blbe polici nic jineho nez
  "LESTINI SASKA" - kdyby jsi nahodou nekdy uklouzl na hovne pred tvym prasecim chlivem a zlomil si vanilku, tak ti ho tam nechal nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 22. Pro nás nemá cenu zbrojit nad míru potřeby ochránit naše hranice. Nějaké válčení za hranicemi pro nás nemá smysl. Pokud tak bude uvažovat každý stát v EU bude tu pořádek. Nějaká míra součinosti je možná ale ne k napadení jiného státu. USA má vizi že mír ubrání i kdyby měly všechny lidi vyvraždit a to se nezmění ani Trampem.

  OdpovědětSmazat
 23. Honolulu, po projevu Trumpa je jasné, že se v mezinárodní politice USA něco změní, ale jen k horšímu. Bohužel Trump ZKLAMAL, je to stejné přiblblé hovado jako Obama a spol. a jeho "America first" bude stát zase životy statisíců lidí mimo USA. díky zbrojní spirále, kterou se USA očividně rozhodly roztáčet do nekonečna, žádný mír a urovnání vztahů s Ruskem nehrozí. Je to muž dvojí tváře, na toto poznání stačil měsíc jeho vládnutí. A ty jsi HONOLULU stejný arogantní sprosťák, který pomalu ztrácí argumenty k tomu, jak je Trump úžasný a nahrazuje je vulgarismy. NIC se nezmění, my tady v Evropě chcípnem díky vašim bombám a vašemu "American Dream". Auta už nefrčí, nejsou ten pravý byznys, tak se dáme na atomovky. ZASRANÁ AMERIKA !!! Jenom profit,profit,profit, ať to stojí co to stojí.
  Nás už vaši politici v čele s Trumpem nezachrání, nás zachrání snad jenom výbuch YELOW STONE, který TY ZASRANÉ US VÁLEČNÍKY včetně milého TRUMPA I HONOLULU pošle do věčných lovišť.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečně správné hodnocení situace. T

   Smazat
  2. Pepiku, mazou me tady, cimz porusuji ma prava. Takze si holt tu atomovku zaslouzite. Amerika First, Ceskozlodejso posledi
   Vubec nechapu ze Amerika dava ceskoparasitismu penize
   Nasrat

   Smazat
 24. 9:49: přečetl jsem si víceméně jen Váš příspěvek, se kterým souhlasím. Nick Honolulu - nečetl jsem, protože mně nestačí moje mozková ani časová kapacita. Dival jsem se na projev Trumpa v Kongresu - téměř celý. Přišerné divadlo. Ta žena, vdova po padlém vojákovi, který jak řekl Trump, přejde v paměti amerického národa na věčnost, s očima zvednutými k nebi - laciná herečka. A podstatné to Trumpovo oznámení zvýšení vojenského rozpočtu, dále jakési nic neříkající fraze o klidu děti návštěvujících školy, postarání se o nemocné pomocí patřičného sociálního zajištění - zajímalo by mně jak to miliardář vidí - že by nový Bismark? Měl jsem dojem, že se divám na Bushovo vyhlášení války Iraku. Chyběl mi jen úsměv na Trumpově tváři, který alespoň se ne netvářil jak psychopat Bush - oznamuje válku ve které padlo k jednomu milionů Iračanů a přitom se usmívá - myslím že Bush předčil Hitlera - poznámka na okraj. Jelikož Trump své vládnutí začal místo toho aby snížil výdaje na zbrojení, tak že je zvýšil, vidíme která bije. Čili pane Volný - plný souhlas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja vam rikam ze Cesko je na odpis, Ceskozlodejsko
   No a kdyz se to deje tak se divite

   Smazat
 25. Josef Volny..(9:49) K lidem jako jste vy citim NENAVIST za nespravedlnost s jakou jednostrane hodnotite
  VULGARISMI ! Nikdy s nimi nezacinam ja !!!
  Co vy jste za vola, kdyz ctete pouze neco ?
  Co se tyce projevu Trumpa, tak si to nechte prelozit.
  Je videt, ze nerozumite nic z toho co Trump chce.

  14:30 Az vam nekdo zabije zivotni partnerku tak budete plakat take ! VY DVA HLUPACI projev pramenil ze situace jaka je v Americe po Obamove administraci.
  To vase nicim nepodlozena negativnost proti lidem jako je Trump se vam vrati.
  Kdyz chcete hodnotit sitauci v armade tak o ni musite neco vedet.
  Nebesa POMOC , ja se vylihnul mezi nejvetsimi zmetky na teto planet.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesi citi jak jsou na odpis, tak hysterci

   Smazat
 26. Divím se pane Honolulu, tedy já nejsem pan Volný, že za téměř 70-letý svůj život nepoznáte hysterickou ženskou - hysteroidní charaktery se vyznačují tím, že začnou truchlit, když je na nich soustředěná pozornost davu, hrají celý život roli, která od nich je požádována. Citlivý člověk je prokoukne hned. Mě připadá, že to byla akorát taková ženská. Ale ta ženska jenom dokreslila to divadlo, které se konalo v kongresu. Podstata byla to, co řekl Trump o částce na zbrojení. A dále okrajově ještě jedno dokreslení - Na adresu té truchlící ženy nakonec řekl, že tak dlouho projevy zármutku - ovace ještě nebyly. Padl rekord. Jak americké. A prosím nereagujte na to, co jsem napsal. Nechci se zase rozčilit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale jen se rozcil, to je tak vse co muzes pro ceskozlodejsko

   Smazat
 27. Uz jsem napsal 10x Trump zdedil zdevastovanou armadu a musi ji opravit. Obama vyhodil 300 generalu.
  Nemame lode a technika je zastarala.

  Vulgarismy a sprostarny nezacinam NIKDY ja, ale neleknu se jich.

  Manzel mlade vdovi byl zabit minuly mesic. Je prirozene , ze place a jeji matka, ktera stala vedle place take. Kongres ji projevil uctu dlouho trvajicim potleskem, na ktery Trump rekl, ze je to rekord.

  Vy jste bud OMEZENCI, nebo mate kamena srdce.
  Zazijete ztratu ve vasich rodinach take ! T.j. jen otazka casu. Merkerova to na vas chysta.
  nick HONOLULU - nefunguje mi computer. Nemohu psat vice. Je zablokovan u vas nebo ve Washingtone. V patek budu mit pomoc, jestli ho nehodim do popelnice ve ctvrtek.
  Do te dobiy si odpocinte vy VEPROVA srdce a vzpomente si na reakci jakou jste meli k placici vdove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky se chystate nekoho bezbranneho brzy zastrelit , nebo aspon zmasakrovat autem nejaky dav nekde >?
   Podle vasich reci a vasich projevu fanatickeho zboznovani valecnych zlocincu americke vlady to vypada ,ze k tomu brzy dospejete a je to u vas v mode...
   Nebo zajedete strilet do CR nebo jinam , dle toho kam vas vase milovane banky poslou , aby si zvysili zisky , a tu americkou vybranou, posedlou a nade vse povysenou nenavist ke vsemu si pridate vlastni... ?

   Smazat
 28. EAGER BEAVER (znazivy bober - zviratko ), je tak snazive, ze znici hodnotnou vec. Takze v americtine je to IDIOT !

  (Jak je to v anglicte nevim, ale tam jsou vsichni blby z prevareneho zeli, tak jejich jazyk se nepocita, nebot udelali z Londyna Nairobi.)

  Pane Dvorak,
  mate v office snaziveho bobra = idiota, nejde se k vam dostat. Sabotuje-li to Soros v New Yorku, tak se bobrovi omluvim.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 29. 0:37... Pane Vy mate nakadeno v makuvce ! Snad si nemyslite, ze stojite za zastreleni ? Zadny American vas nikdy strilet nebude !
  Vzdyt nabojnice ma vetsi hodnotu nez Vy.

  A prejet vas autem uz vubec nepada v uvahu ! Kdo to auto bude cistit ? Hmmm ?
  Pane vy jste sebedulezity HYPOCHONDER !
  nick HONOLULU


  OdpovědětSmazat
 30. Pane Man, v pripade, ze se odmlcim, tak to neni proto, ze jsem utekl z informacniho boje, ale proto, ze mi byl zamezen pristup.
  Pretransferuji se vsak na jinou frontu a budu v boji dale pokracovat !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP & AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.