Reklama

.

.

středa 22. února 2017

Za sexuální zneužití šestileté holčičky dostal Pakistánec podmíněný trest, otec holčičky za napadení Pakistánce na místě zastřelen. Jak se správně chovat k imigrantům?

22. 2. 2017     zdroj a původní zdroj
Za znásilnění dívky v azylovém domě si migrant tedy neodpyká žádný trest. Dostal pouze dvacetiměsíční podmínku. Podle soudu měl Pákistánec Tayyab M. vylákat dívku do azylového domu, kde ji měl sexuálně zneužít. Matka oběti, když uslyšela verdikt, se rozplakala a zvolala v soudní síni: „Jak je to možné? Měl by být zavřený na místě, kde to nemůže udělat znovu! Zničil mi život!“

U soudního líčení Tayyab vypověděl, že je mu jedno, zda má sex s dítětem či dospělým. Pro něho bylo důležité vlastní uspokojení. Řekl, že jeho jednání bylo spontánní a neměl v plánu předtím dívku sexuálně zneužít.

Syrský migrant, který byl v době činu s Tayyabem M, v azylovém domě, soudu řekl, že nic zpočátku nenasvědčovalo tomu, že dojde k sexuálnímu zneužití. Obžalovaný měl pouštět dívce hudbu z mobilního telefonu. Pak ale najednou dvojice zmizela a Syřan našel Tayyaba M., jak na dívce, která byla svlečená, leží. Musel prý obžalovaného z dívky doslova setřást. Posléze zalarmoval ochranku azylového domu, která pak zavolala policisty.

Když policie vedla Tayyaba M.z místa činu pryč, zaútočil na na něho otec zneužité dívky s nožem. Policie jej namístě zastřelila, protože podle ní ignoroval výzvy, by přestal útočit.

Matka dívky se po verdiktu soudu zhroutila a rozsudku odmítala uvěřit. Soud vysvětlil, že vynesl mírný trest proto, neboť násilník přiznal svůj zločin a navíc byl útok „velmi krátký“. V takových případech jsou prý podmíněné tresty normou.

Násilník přišel do Berlína v roce 2015 jako politický uprchlík. Není jasné, zda Německo má v úmyslu jej deportovat zpět do vlasti.

 ------------------
Evropské oficiální struktury vydaly názorné pokyny, jak se správně chovat k imigramtům.
Také imigranti dostali instrukce...   Zdroj  Tolerancí proti násilí!20 komentářů :

 1. Když mu je jedno, s kým, dejte ho Merklové k narozeninám. Jinak pryč z EU! Pryč z NATO.

  OdpovědětVymazat
 2. Politici se mění buď volbami nebo kalašnikovem. Řekl pan prezident a sluníčkáři se mohli po.rat. Jakou formu budeme muset zvolit, pokud bude toto pokračovat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Horší je, že soudci jsou JMENOVÁNI, takže volby k ozdravění "spravedlnosti" nepomohou.

   Proč Kalašnikov? Eurohujeři uznávají jenom M-16 a pod. ...

   Vymazat
  2. Kalach je spolehlivější.

   Vymazat
 3. Každý normální táta by se zachoval stejně jako otec zneužité dívenky!! Dekadentní doba, kdy jsou všechny hodnoty vniveč obráceny a přestává platit to, co platilo celá staletí!! A vším jsou vinni politici a jejich "korektnost"!! Pryč s nimi!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikoliv pryč.
   Za takové činy střílet politiky.
   Neprve kteří je pozvali, pak kteří nezjednali nápravu. Děda.

   Vymazat
  2. Vždyť ti politici jsou za toto zodpovědni mnohem víc než samotní tito imigranti. Děda.

   Vymazat
  3. Stoji za pozornost velmi rozdilne aplikovani zakonu ANTIRASISTY a fanatickymi privrzenci rovnost /Equality/. Mezi vsemi rasami bez rozdilu !! Barvy kuze !!
   Afroarabove zustavaji nepotrestani ,za PROKAZATELNE ZLOCINY!!!
   Zatimco Assange byl falesne a podle nejen obvinen z NEZNASILNENI , ale take jemu HROZI VYDANI DO USA !!
   Znacne by se EU vylidnilo , kdyby tam byli poslani vsichni afroarabsky zlocinci....
   ZlocinY VSEHO jak se zda dnes, zacaliUZ DAVNO pachat UREDNICI RASISTICKYCH SPRAVEDLNOSTI VSEHO DRUHU....Znaci to navrat Treti Rise a nacistickych Norimberskych zakonu ??

   Vymazat
 4. Som jednoznačne za zavedenie trestu smrti. Napríklad ukážkový prípad.

  OdpovědětVymazat
 5. karty jsou rozdány jasně bud podpořit SPD kde je referendum anebo volit stávajíci strany a mít takové sračky tady zapomente na pravici levici pokud to dopadne špatně tak bude NWO jediná naděj vystoupení z eu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co dal? Okamura ti daruje kalacha a 4 zasobniky naboju kadyz ho budes volit?
   Jednu bandu grazlu vystrida druha!
   Politiky neni treba hned strilet.Ani rychle povesit. Jeste predtim je treba je osoupat z kuze,jako brambory :-).Vsichni by hnedka strileli :-) :-)

   Vymazat
  2. SPD odmítá přijímat migranty a již pro to na úrovni krajů, kde byli zvoleni, něco dělají, což by jste věděl, kdyby jste se o to zajímal. Tolik k vašemu zbytečnému, hloupému a nicneříkajícímu příspěvku.

   Vymazat
 6. Celá uprchlická akce do Evropy má za cíl rozložit Evropu. Američané v první řadě rozbili ekonomickou spolupráci mezi Německem a Ruskem, protože té se dařilo moc dobře a celá Evropa z toho vzkvétala. Druhým úderem bylo nasměřovat miliony uprchlíků do Evropy tak aby podkopali sociální systémy a důchodové systému Evropy. Obě akce se USA povedly na jedničku. Nyní už jenom sklízejí plody své práce. A proč to všechno? USA je ekonomicky nejzadluženější stát na světě. Jeho biliardy dolarů tisknuté dnem i nocí na rotačkách v USA nestačí papírky s názvem dolary tisknout. Není přípustné, aby se v Evropě lidem dařilo lépe než lidem v USA. USA při rozvrácení Evropy taky vyházelo ze zkušeností v samotných USA. Sice USA nás poučují o multi - kulti, ale sami za celou historii USA nevyřešili soužití černošského obyvatelstva s většinovým bílým obyvatelstvem. Navíc se do USA hrnou desítky tisícovek mexických uprchlíků denně. Takže to co USA přichystalo pro Evropu není nic jiného než vlastní zkušenost přenesená do Evropy. Jinými slovy, čím víc bude celý svět ve srabu, tím víc má nadějí nezadluženější stát světa USA na další přežití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tom, na čem pracuje Německo, profituje jen a pouze opět Německo. Německo je jediný stát Evropy, který touží zachránit EU. Proč asi? Pohádka o tom, jak německá ekonomika táhne ekonomiku celé EU, platí pouze na naivní nebo hloupé.

   Vymazat
 7. Když budou zákony,myslím zákony a ústava tak žádný parlament a senát nemusí byt a tím novelizace zákonů .Vlada volena lidmi a při porušení zákonů odvolatelná .

  OdpovědětVymazat
 8. Jako kazdy nasilny rezim , tlaci veci az k bodu , KDY UZ NENI NAVRATU a neni take mozne ucinit zmeny pokojne , nenasilne a normalni cestou..
  Mnozstvi nahromadenych krivd, nespravedlnosti a zlocinu pak seje bouri...

  OdpovědětVymazat