Reklama

.

.

pondělí 13. února 2017

Zatím na Slovensku, zatím jdou po Kotlebovi....

13. 2. 2017

57 komentářů :

 1. No a politicka policie na NR zase maze nepohodlne prispevky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne -žádná policie. Přečti si pravidla pro diskuze.Všechny vulgární mají být mazány, a ty nic jiného nepíšeš. Lezeš sem pod tímto jménem a ještě pod jménem Honolulu, protože pod jménem Jiří Večerek Florida -jsi byl ze serveru Novinky odstraněn definitivně. Mazán jsi tam byl často, ale vždycky jsi vlezl zpět. Tvoje příspěvky byly vždy jen sprosté a zásadně protičeské. Jsi hnusnej emigrant a nedokážeš ani zakrýt, jak českou zem a všechno české nenávidíš.Odstraněn jsi byl správně. I na NR jsi mazán správně. Nerespektuješ pravidla diskuzí a myslíš si, že jako americkej grázl si můžeš dovolit všechno. Drzost a nafučenost američanům vlastní. O to horší, že jako původem Čech, jsi zvlášť odporná kreatura.

   Vymazat
  2. Pamatuj si CESI VSECH ZEMI SPOJTE SE !!!! Na to aby si sral na hlavu druheho neni nic co by jsi ziskal !!!Proste je to nelogicke!!!

   Kapish

   Vymazat
  3. Tento člověk má pravdu ale málo lidí si to uvědomuje.Hodně lidí chce asi do americké války proti Rusku.-------https://www.facebook.com/robert.petrik1/videos/vb.100000578158027/1539288772767046/?type=2&theater

   Vymazat
 2. Chudák fašoun, je mi ho tááák líto.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zato tebe 10.10 nikdo nepolituje. A takovej jsi chudinka ubohej imbecilní.

   Vymazat
 3. Jak pejsek a kočička v ČT24 vařili propagandu.
  https://www.youtube.com/watch?v=YCuDpggiT8E

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Televize použila ilustrační záběry - no a co ? To je přece zcela normální.
   To, že Rusko napadlo sousední stát a rozdmýchává tam vojenské střety je věc přece zcela jasná.
   To, že Ukrajina se snaží eliminovat nějaké bandity a teroristy na vlastním území je přece také logické. Kdyby někde na Sibiři přejely čínské tanky ruskou hranici, tak by Moskva asi seděla se založenýma rukama.. jak bláhové.

   Vymazat
  2. No - ty vole! To myslíš vážně, že Rusko napadlo sousední stát a rozdmýchává tam vojenské střety? A jak to, že to tady sděluje jen imbecilní diskuzní magor 11.32 - kdyby tomu tak bylo, vřeštěla by to všechna světová media napříč mediálním spektrem od rána do večera a celou dobu, od kdy k tomu údajně došlo. Asi už se ti snížila hladina pervitinu v krvi a je to znát. Potřebuješ doplnit. Zaskoč si ke svému dealerovi, a po úspěšné aplikaci se můžeme bavit dál.

   Vymazat
  3. Pán z 11:57 si asi nevšiml, že Rusko kvůli své činnosti na Ukrajině čelí mezionárodním sankcím a například anexi Krymu mu prakticky nikdo ve světě neakceptoval.
   Takže ano, světová média vřeští (jak píšete) a nejenom to, i světoví státníci se shodují na porušování mezinárodních smluv a pravidel.
   Ukradnout někomu kus území jen tak je politika z minulého století. A přejet hranice cizího státu bez jeho svolení a dovézt tam místním banditům podporu, vojáky a techniku - tak to je taky neakceptovatelné.

   Vymazat
  4. No a pán 12.05 si zcela určitě nevšiml ukradeného Slovenska, Kosova, státy, které dnes tvoří USA byly také násilím vecpány do tohoto spolku, nebo že Izrael krade území Palestiny plíživě, zato pořád. On totiž svět byl za krále Karla IV uspořádán jinak než je dnes, a neustále bychom mohli licitovat, co kde komu a kam patřilo. Jestli se nemýlím, organizované masakry byly rozpoutány USA účelově na Ukrajině, řádně zvolený prezident byl vyštván ze země, Krym si zvolil referendem připojení k Rusku, a pár milionů Ukrajinců od té náramné události z Ukrajiny uteklo právě do Ruska. A kdyby se na Ukrajině vyhlásilo referendum, kdo ví, jak by to dopadlo - třeba jen tak, jako pokus. Jestli myslíte těmi "světovými státníky" tu hordu politických špinavců, kteří rozpoutali občanské války v Afghanistanu, Iráku, Libyji a Syrii, se statisíci pobitých civilistů, jestli "světoví státníci" organizují zkorumpované převraty,rozpráší řádně ustavené vlády a zabíjí prezidenty, tak nejste nic jiného, než podjatý prevít. Krym rozhodně nepatří k ukradeným územím, a vy těma podjatýma a zfanatizovanýma blábolama bavte členy své rodiny - hranice našeho státu přejíždějí smečky amerických vozidel o sto péro, a nikdo se občanů na souhlas neptá. Podle vás dobrý? Podjatý soudce nesmí soudit, podjatý úředník nesmí nic rozhodovat, a podjatý magor by neměl psát do diskuzí podjaté, jednostranně zaměřené, a neobjektivní bláboly. Sorry jako.

   Vymazat
  5. 12:05 Se stejným zápalem a přesvědčením jste určitě v době napadení Iráku argumentoval existencí ZHN. To tenkrát také tvdila všechna média a západní státníci. Dnes si to kromě idiotů už netroufne tvrdit nikdo. Lež s Irákem bylo mnohem složitější odhalit, lži o "ruské agresi" jsou ale mnohem průhlednější. Stačí se podívat do ukrajinské ústavy a uvidíte, že Autonomní Republika Krym měla plné plávo se svobodně rozhodnout a právo na svobodnou volbu má i Donbas. Vycházíte z nesprávných předpokladů o "ukradení území", proto jsou i vaše závěry nesprávné. Obyvatelé Krymu i Donbasu nemohou "ukrást" území, na kterém od nepaměti žijí. Mluvíte o "banditech a teroristech". Banditi a teroristi jsou ti, kteří přepadají a zabíjejí civilní obyvatelstvo, třeba jako svého času Banderovci na Slovensku. Kdo napadá a vraždí civilní obyvatelstvo na Donbasu? Správně, ATO z Kyjeva, takže to jsou ti skuteční bandité a teroristé.

   Vymazat
  6. 16:48
   1/ chemické zbraně v Iráku byly, podrobnosti zde: https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/350599-chemicke-zbrane-v-iraku-americti-vojaci-je-nasli-ale-museli-mlcet.html
   2/ anexe Krymu byla protiprávním aktem, což potvrzuje i to, že jen naprosté minimum států (např. KLDR) tuto anexi Ruskem uznává. Všechny ostatní registrované státy v OSN to odsuzují, nejhlasitěji Západ, Kanada, Japonsko atd. Ale i Čína.
   Vy tady vypadáte, že jste chytřejší a lépe informovaný, než ti všichni ostatní. Tak to Vám blahopřeji, génie !

   Vymazat
  7. Chce si to přečíst ukrajinskou ústavu, odstavce 132-139----kapišto...

   Vymazat
  8. 17:10
   1) Samozřejmě, že staré chemické zbraně v Iráku byly. Byly to staré, zakopané granáty z doby války proti Iránu. Tyto zbraně dodával Západ svému tehdejšímu spojenci a určitě to nebylo nic, čím by Irák ohrožoval svět. Tak prosím nepoužívejte takovou ubohou demagogii.
   2) Chyba je už slovo "anexe", protože nic takového se nestalo. Autonomní Republika Krym, která vždy měla všechny atributi samostatného státu, se prostě rozhodla připojit k RF. Jestli to ostatní státy uznávají není až tak podstatné. Z historie je známo mnoho případů, kdy se "ostatní" nerozhodují správně a v souladu s mezinárodním právem (např."Mnichov").
   Škoda, že vám váš kompliment při nejlepší vůli nemohu oplatit. Vaše názory nesvědčí ani o chytrosti, ani o dobré informovanosti. Umíte jen přičinlivě opakovat "politicky korektní" postoje.

   Vymazat
  9. Pánové či dámy 11:57-15:08-16:48-19:07 - musím vás pochválit za věcnou diskuzi s propagandisty amerického imperialismu. Mně ty "argumenty" 11:32-12:05-17:10 zvedají ze židle a chci dávat do zubů. Vy jste se ovládli a deptáte argumenty a fakty. Klobouk dolů. Taurus

   Vymazat
  10. Jo ZHN v Iraku nalezeny byly a muselo se o nich mlcet a to z duvodu ze byly dodany Sadamovi prave Spojenymi Staty. Byly na nich cedulky MADE IN USA.

   Vymazat
 4. Pán 12:05 je neobyčejně bystrý a inteligentní a očividně nečerpá své vědomosti z takových plátků, jakými jsou MfD a LN. Pán ale určitě, vzhledem ke své inteligenci, sečtělosti a neobyčejně širokému politickému rozhledu uzná, že není anexe jako anexe. Např. tzv. anexe Krymu (pán určitě zná historii Autonomní republiky Krym a její snahy o samostatnost) není to samé jako násilná anexe Kypru naším věrným spojencem v NATO Tureckem, či anexe Golanských výšin naším přítelem Izraelem. Pán uzná, že hrůzná (mírumilovná - na základě referenda a přání většiny obyvatel Krymu) "anexe Krymu" byla procházkou růžovou zahradou proti humanitárnímu odbombardování-ukradení Kosova od republiky Jugoslávie vojsky NATO (bez souhlasu RB OSN). Toho si je pán 12:05 určitě vědom. Ještě bych pánovi doporučil přečíst si toto:

  Krym se ani po rozhodnutí Chruščova nestal integrální součástí Ukrajiny! Byl stále autonomní republikou (AR). Do jisté míry spravovanou ze strany kyjevské administrativy. Tedy činovníky Ukrajinské republiky.
  A protože v unitárním státě (a to Ukrajina byla a je i dnes) nemůže být další republika jako stát, nestalo se území Krymu právní součástí Ukrajiny. Právně tedy Krymská AR zůstávala samostatnou územně-správní "jednotkou", která měla svou republikovou subjektivitu. A tato jí dávala dostatečné právo k tomu, aby v souladu s vůlí svého lidu zorganizovala referendum o svém (správním) odtržení od Ukrajiny. Což i proběhlo.
  Takže žádná silová anexe ze strany Ruska ...

  Nechť pán pozdravuje Jandy z Evropských hodnot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:25 zbytečně se namáháte a obhajujete neobhajitelné.
   Rusko udělalo velkou chybu, že se plete do Ukrajiny a že anektovalo Krym. Pohádky o darování Chruščovem atd nikoho nezajímají, jsou to pochybné teorie ruské propagandy, na kterou mnozí tady skočili.
   Anexi Krymu nikdo neuznal a ani neuzná. Ani Bělorusko, ani Kazachstan - velcí partněři Ruska. Ani Č9na. Západ uvalil na Rusko sanlce.
   Chcete větší důkazy a nebo Vám stačí pohádky o darování Chruščovem ?
   Stačí se podívat do dokumentů OSN, zjistíte kde jsou smluvně sepsané hranice a jaký názor mají státy v OSN na krádež území.

   Vymazat
  2. Porošenkov plán pri Avdejevke sa nepodaril, teraz začne na Ukrajine cirkus
   http://www.novarepublika.cz/2017/02/porosenkov-plan-pri-avdejevke-sa.html

   Vymazat
  3. 13:43 Myslete do budoucna. Fašistům se nemůže stále ustupovat. Asi to ale nebude ve váš prospěch.

   Vymazat
  4. Nechte už si ty pitomý žvásty proti Rusku. Trefujte se zase chvilku do Trumpa. Trump nebude dál prohlubovat přiblblé štvanice proti Rusku a zapšklí sedmdesátníci na diskuzích utřou rypák.To bude tragedie, až na světě vypukne namísto války mír, a nebude o čem žvanit. Čím se zabavíte? Budete chodit po hřbitovech a vyhlížet si místo posledního odpočinku?

   Vymazat
  5. 14:27 fašismus existoval možná před 70-ti lety a to v Itálii.
   Je to extrémní verze vlastenectví, podobně jako nacionalismus. Vláda jedné strany - něco jako komunizmus.
   Nazvat někoho fašistou dnes už nejde - vždy to zavání subjektivismem.
   V Rusku navíc to slovo dostalo zvláštní barvu - jakmile řeknete fašista, občanům se zježí vlasy.
   Toho krásně a šikovně využívá ruská propaganda a každého, koho chce očernit, tak nazve fašistou.
   Nevím, proč jste jim na to skočil. Ta propaganda je určená hlavně pro místní ruské obyvatelstvo.

   Vymazat
  6. 15:27 vaše falešné přemítání o tom co už dnes nejde nazvat pravým jménem běžte vysvětlovat ruskojazyčným občanům Ukrajiny. Především těm, co se jim nelíbí, když jim ostřelují domy, zabíjejí-upalují druhy, ničí infrastrukturu, odpírají důchody. Takovým pak říkají fašisti, proč by je měli očerňovat? Vy tomu asi nechcete nebo nemůžete rozumět.

   Vymazat
  7. Banderovská propaganda neuzná žádný fakt, který se jí nehodí do hry. "Chruščovův dar" je realita podložená listinnými důkazy uloženými v archivech, stejně jako tehdejší vyjádření v sovětských novinách. Stejně jako je faktem, že tzv. Ukrajina je slepencem území, která měla velmi ale velmi odlišný historický vývoj. Zatím jsou Rusové trpěliví a ukáznění, že na barbarské vraždění kyjevských řezníků neodpovídá. Ukrajinský fašismus musí vyhnít, lidé na Ukrajině musí sami prozřít. Pak bude jedno, jestli je v Bílém domě Hitlery či Trumpeta. Na situaci to už nebude mít žádný vliv.

   Vymazat
 5. Být přesvědčen o anexi Krymu je stejné,
  jako hlásat o tom, že země není kulatá...

  Krym nikdy nebyl součástí ukrajinského státu, byl v pověřeneckém administrativním spravování.

  Legitimitu tohoto stavu naleznete i v ukrajinské ústavě,
  čl.2, 5, a 133.
  Propagandisté anexe počítají samozřejmě s tím, že naprostá většina indoktrinovaných ovcí se s touto lží spokojí, nejen proto, že je stále opakovaná ...
  (Goebbels není zapomenut, že ano, naopak.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vysvětlujte to tomu Jandovi 13:43, ale stejně to nezabere. Také ten Janda jaksi opomíná tu anexi Kypru, Golanských výšin a napadení Jugoslávie vojsky NATO bez mandátu Rady OSN - a ukradení Kosova.

   Vymazat
  2. 14:22 + 15:01 doporučil bych oběma Vám se nahlásit na místo poradce některé západní evropské vlády, nebo Japonska a nebo třeba Kanady.
   Ti všichni totiž na základě všech možných analýz a zpravodajských informací jsou přesvědčeni, že anexe Krymu bylo protiprávné vměšování se Ruska do záležitostí suverenního státu Ukrajina. Stejně tak i ruské vměšování a podpora teroristů na východní Ukrajině.
   Ale vy dva jste určitě chytřejší a máte zcela jistě relevantnější informace, než všechny tajné služby světa dohromady.

   Vymazat
  3. Analýzy arabské Cnnn atd...

   Vymazat
  4. 17:00
   V tom případě ty musíš mít super argumenty na ospravedlnění všech ussackejch operací v rámci TRVALÉ OKUPACE nejlíp od Vietnamu do dneška.....jdi se zeptat místních lidí jak ty agresoři vedený USSA milujou???
   Soudce Lynch ti bude odměnou,ty havlohumanitarní bombardére z Plzeňských práv!!!!!

   Vymazat
  5. Blbec 17:00 To si taký sprostý, že tu operuješ akýmsi imaginárnym "odborným" názorom tých, ktorým je nejaké právo u riti a pre svoj vlastný prospech napádajú pod vymyslenými zámienkami suverénne štáty, vraždia politikov a obyvateľov, a potom ich ekonomicky zotročia? Radosť vládnuť krepáňom ako si ty!

   Vymazat
  6. Operovat postojem vazalských států je fakt dost hloupé. Copak Zaorálek a jeho kolegové-kolaboranti z Kanady a dalších zemí "světového společenství" jsou samostatně konající a myslící subjekty? Leda tak hovno! Taurus

   Vymazat
 6. A jak tak koukám, o kradení Krymu a podobné blaf blaf není v článku ani slovo. Důkaz že diskuzní smečka je pověstná imbecilní smečka z novinek, kde dnes nic moc do pranice není. Tato smečka je pověstná hlavně tím, že jim je úplně fuk, o čem je článek - a to,co píšou není diskuze, nýbrž mletí o něčem, o čem se jim chce mlít. Články jsou o voze, diskuze o koze ... islám...Trump...Putin... a pořád dokola.A proti těmhle je Janda mladej - mohl by se od nich učit jak převracet temata z vozů na kozy.

  OdpovědětVymazat
 7. Západ sa nemal zapojiť do prípravy a realizácie Majdanu. Bolo jasné a dnes je ešte jasnejšie, že neišlo ani tak o pripojenie Ukrajiny k EU, ako o jej obrátenie proti Rusku a navyše s cieľom na Krymu vybudovať vojenskú základňu NATO/USA. Zoči voči násilnému štátnemu prevratu je diskusia o nuanciách medzinárodného práva mlátením prázdnej slamy. Bohorovná istota, že Rusko i toto v tichosti akceptuje, sa ukázala, ako ťažký omyl. Rusko toho od opovrhnutia dohodou medzi Reaganom a Gorbačovom neokonmi stratilo toľko, že takýto vývoj nemohlo akceptovať ani za cenu otvoreného konfliktu. Pokiaľ Západ nezorganizuje mocenský prevrat v Rusku s pomocou preatlantických elít v ekonomickej a štátnej sfére RF, nič sa na tomto stave nezmení. Alternatívou je iba vojna s katastrofálnymi následkami najmä pre Európu, ale aj celú planétu. Snahy prezentovať Rusko, ako hrozbu Európe, EU sú iba ohlupovacím a zastieracím divadlom. My sme hrozbou Rusku! Teraz sa stáva aktuálnou úlohou, ako z maléru vycúvať. Rusko sa zásahom v Sýrii ukázalo, ako stabilizačný faktor v procesu preformátovávania na multipolárny svet/ostatne nie prvý raz v dejinách/. Nemyslím, že by sa globalisti vzdali predstavy zmocniť sa ruských zdrojov, ale teraz to nie je aktuálne. Rusko vstúpilo do nadnárodných riadiacich procesov a koná so znalosťou veci a efektívne. Je preto pravdepodobnejšie, že horúci zemiak Ukrajiny vychladne a ak neskončí rozdelením medzi východ EU a RF, tak prejde do podoby vyváženej spojnice pri formovaní Euroázijského priestoru. Sily ktoré blúznili o víťaznej vojne s Ruskom, budú postupne zatlačené i keď treba rátať s časom a potrebou zachovať si tvár. Harvardský a Hustonský projekt rátali s rozloženým Ruskom, ale táto premisa sa nateraz vytratila. Nateraz!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:46 nemá cenu přesvědčovat přesvedčeného.
   Pravdou je,říkejte si co chcete,že Ruský svět je šovinistická ideologie.

   Vymazat
  2. 17:49 nemá cenu přesvědčovat přesvedčeného.
   Pravdou je,říkejte si co chcete,že americký svět je šovinistická ideologie.

   Vymazat
 8. Sláva okrajině gerojam neslava a otův slovník nezná na začátku století pojem ukrajina....

  OdpovědětVymazat
 9. Koukám,že blázinec v bažinách Everglades' má zase vycházky ty psychohavloudní hovne z opičí prdele tvý nesvéprávný matky!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. 16:23... hemoroide zivici se dingleberry a z toho prameniciho itelektu.. Rekni nam proc nemas NICK, nebo vymyslene jmeno ?
  Ty poseroutko jedna - opatrny prizdisraci, tvoje slova jsem prdem v pruvanu - uplne bez vahy.
  Toho jsem si vsiml ja nick HONOLULU a Horni Dolni, nebo Vecerek s tim nemaji nic spolecneho.
  Ja to musim stale opakovat, nebot vam dvou OSLUM to bude trvat rok nez to pochopite.
  - Jo, tak dopadne ten, co chlastal v detstvi odvar z makovic.

  OdpovědětVymazat
 11. Ty a ten druhej potrat opičí kurvy jste chlastali leda vlastní moč,podle toho taky vaše ÍÍÍÁÁÁ vypadá!!!!!!
  A teď táhni na nočník ty podělanej geronte!!!!

  OdpovědětVymazat
 12. 20:04... Jak to, ze me spojujes s Havlem ? Ty neumis cist moje prispevky ? Analfabete ! A jak to, ze nevis nic o Everglades ? Ty nevzdelany vykale nejmenovane etnicity, nestojis za pouceni, prestoze jsi vzacne blby - a to neni mineno jako urazka.
  nick HONOLULU = autor tohoto prispevku.

  OdpovědětVymazat
 13. Ty výkale zdechlých mimozemšťanů,ty drž tu prolhanou ussackou držku a táhni do těch močálů zdechnout,havlopsychopatickej geronte!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 14. IDIOTE, rika se I.Q. - (Intelligence Quotient) !
  Nerika se iii,AAA ! Zmrdku nedonoseny, nevis nic o nicem.
  Jsi vesnicky blb provincionalni krupan a pletez si Everglades s bazinou. To slovo, to nesmysl od mentalniho zakrslika co neumi ani sprave nadavat. Bez se splachnou - vykale !
  nick HONOLULU = autor tohoto prispevku.

  OdpovědětVymazat
 15. To ÍÍÍÁÁÁ tam bylo napsaný naschvál,ale na to ta tvoje senkrovna na krku evidente nepřišla,ty pomatenej podělanej geronte!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 16. Naser si ty vemeno se zdechliny ussackýho dementa a jdi posloužit jako potrava těm krokoušům v bažinách,ty havlopsychpatická nepotřebná podřadná zdrápanino!!!!!

  OdpovědětVymazat
 17. 20:41... NEVYMLOUVEJ SE ! Nesnaz se zamaskovat tvoji nevzdelanost !
  iiiAAA je normalni rec mezi postovnimi osli v Mexicu !
  Ty jsi cesky osel nekde v prdelakove, ale k poste by te nevzali, pro vrozenou tupost. Podej si prihlasku
  a uvidis , ze te nevezmou. Vyzarujes blbost a neznas zemepis. museli by te jit hladat.
  nick HONOLULU
  Oj, oj, oj, zde je kopec srandy, Marian Kotleba v Banske Bystrici se kutali smichem.
  AT ZIJE PAN KOTLEBA ! VLASTENEC.

  OdpovědětVymazat
 18. ti, ktori ustanovili a dali do pohybu toto monstrum ani netusia, co na seba prichystali...vravi sa jakou zbrani zachazis takou schazis...

  OdpovědětVymazat
 19. 20:53 - tomuto pitomcovi nejde vysvetlit, ze nejsem Horni Dolni ! Ze nejsem na strane Havla a ze Everglades neni bazina...Tento OSEL se snazi byt papouskem, nebot stale vse opakuje - proto ma v palici Everglades, kde papousci ziji a porad o tom kdaka.
  Qvak, Qvak Everglades, Everglades Qvak Qvak.
  Tento vykal, zacina byt nudny.
  nick HONOLULU - vymysli si neco noveho mentalni zakrsliku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děláš američanům pěknou ostudu ty emigrantský hovado z Floridy. Tam jsi možná pořád cizí,protože jsi rodilej Čech ( a proto asi taky tak oplzlej a sprostej) a tady už jsi taky cizí, a nechápu,proč se na stará kolena držíš na českých diskuzích jak hovno košile, když z české země jsi utekl. Asi tě nikde za kamaráda nechtějí - kdybys měl na Floridě nějaké kamarády, určitě bys nevydřepával celé dny u počítače a nezabavoval se sprostým nadáváním svým bývalým spoluobčanům a své bývalé zemi. Nikdo tě zkrátka nechce, protože sis nedovedl vytvořit přátelské vztahy ty psychopate, a tímhle to teda zaručeně nenapravíš. Jenom doufám, že nemáš doma psa a nekopeš vzteky do psa. Kdyby tvojí američtí sousedé věděli, co jsi za hajzla, a čím se zabýváš, rozmlátili by ti počítač i držku, abys nedělal Americe ostudu ty starej mizero.Že se nestydíš.

   Vymazat
 20. Chcípni už ty ty lejnosrku z lejnolahvárenský žumpy!!!!!!
  Jsi vohon stejně jako Janda a Putna a stejnej opilec a bejvalej udavač a donašeč stejně jako Havel a Walesa....prostě debilní starej chcípák na odpis!!!!!!
  Máš to za pár,začni na sebe házet hlínu;-))))

  OdpovědětVymazat
 21. Tady názorně vidíte, jak se zvrhnou diskuze, když sem vleze to emigrantské hovado. Ten člověk vůbec nemá soudnost. Je to Jiří Večerek - Florida. Nevím, proč lže a myslí si, že jsme ho nepoznali. Vlezl sem hned, jak byl na Novinkách zablokován a tady skutečně zneužívá celý prostor diskuzí jen pro své dementní výkaly - vždycky úplně ztrácí soudnost, a čím více se někdo snaží ho usměrnit, tím je to horší, vždycky nastane úplně záplava jeho hovadin jedna za druhou. To je nemocný člověk a úplně posedlý nenávistí k české zemi. To co předvádí, už by bylo na trestní oznámení. Jeho emigrace odtud nemohla být za normálních okolností, protože řada emigrantů se vrací a chová se k české zemi slušně, ale takováhle patologická nenávist, kterou předvádí ten emigrantskej orangutan Večerek z Floridy, je strašná. Jednou ho z nenávisti vůči jeho rodné zemi a bývalým spoluobčanům raní mrtvice. Nechápu, proč si nenajde na Floridě nějaké jiné aktivity, kterými by se zabavil, a skutečně se každý den baví jen sypáním nenávisti vůči čechům na český web. Asi se nám tím nějak mstí, že musel odsud odtáhnout, ale my tady přece za to nemůžem. Teď je přece spokojen, má Trumpa prezidentem, ale je pořád jen sprostej a nenávistnej. Chová se opravdu jak nafučený americký drzý hovado, ale možná proto, že je de facto Čech -možná by se rodilý Američan takhle sprostě nechoval. Tohle je český poturčenec horší Turka.

  OdpovědětVymazat
 22. 21:27
  Máte pravdu,od nynějška na toho pomatenýho geronta z vysoka.....jako většina lidí na planetě na USSA!!!!
  Hezký večer:-)

  OdpovědětVymazat
 23. 21:14...Panove na Slovensku, v tomto pripade vubec nejde o toho pana co je v nemocnici v Trencine, nebo o nejaky "terorismus" ale o to, ze uspesna slovenska kumunita v Canade a USA vybrala tajne
  $ 1/2 millionu a ty penize jsou ted nekde na Slovensku.

  Policajte je hledaji a budou otravovat jeste mnoho tamnich lidi. Samozrejme, ze je nevycuchaji protoze maji ucpane frnaky..Slovaci maji silne pouto k domovu a jsou daleko lepe organizovani nez ceska komunita, ktera po vymreni emigrace z roku 48 uz ani neexistuje...

  Proc Slovaci tajne vybiraji penize a kdo to organizuje nevim. Jsem Cech a o Slovensku nevim nic.

  Slovaci ! NEEEE, aby jste nechali penize konfiskovat vasimi policajty. Oni chteji za pristiho presidenta pana FICKA z Cachticke pani a ja fondim panu Kotlebovi, ktery bude pristim presidentem na Slovensku ve jmenu
  vule Bozi !
  nick HONOLULU. (Doufam, ze jsem se zase nekoho nedotkl.)

  OdpovědětVymazat
 24. 21:35... T.j. ubohy prispevek ! (Nudny.)
  21:25...T.j. velmi primitivni prispevek ! Tesim se vybornemu zdravi !
  21:27...Tento prispevek je nespravedlivy a lzivy ! Nikdy nezacnu se sprostanama ja, ale vy !
  21:40... Tento perispevek lze nejvice ze vsech. SLIBUJE NESPLNITELNE, nebot pro zakomplexovane OPICE s povahou podsvincat jsem neodolatelnym magnetem !
  To jsem napsal ja nick HONOLULU, to nenapsal nekdo jiny.

  OdpovědětVymazat
 25. 21:35...21:25...21:27...21:40... Budte na me hodni vy PODSVICATA, nebo vam nereknu nic o Everglades a pristi cerna vlada z bazin si z vas udela milenky - kozy na jejich sexualni hratky. Promazte si Trusniky !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat