Reklama

čtvrtek 2. února 2017

Zatracenej Trump!

Martin Kunštek
2. 2. 2017

31 komentářů :

 1. A co Putin??? ... ještě včera to byl on, kdo mohl i za to, že je voda mokrá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten může i za to,že Raskenovi chcípla kráva...

   Smazat
  2. Putinovi bylo loni při návštěvě Indie moc horko. Může za všechno protože všem překazil plány na rozpoutání třetí světové.

   Smazat
  3. Fakticky na Putina se nejak zapomina ,lonska neuroda svestek a snih se brzy roztaje , indove prej za trest nedaji Putinovi ani snidani...
   Trump skace jinak, nez teroristi piskaj,a bomby jim tancujou nad hlavama..
   ..Na rozlouceni , .my poteseni , postavim pod okny maj , haby vedili falesny lidi /lidi s tema zpravama/, ze jsem ja chodival k vam, panskej pacholku puc mi pistolku ja si dam jednu ranu...
   To je navadeni k nepokojum a ilegalnimu ozbrojovani...Kdo puci tu pistolku...!!!
   At uz je Obama zpatky , ted hned...

   Smazat
  4. 15:47 Samozřejmě za to může Putin. Vždyť Trump přece dělá jen to, co mu Putin nařídí. Říkala to Clintonová a náš knížepán a ti by si radši jazyk ukousli, než by zalhali.

   Smazat
 2. Oni se podělí.

  OdpovědětSmazat
 3. Putin Globální oteplování v Rusku dosud nezavedl. Al Goreovy kecy Rusko sabotovalo i za Stakana Jelcina a na Sibiři pěstovalo a pěstuje permnafrost, kožichy a led. Navíc poskytlo politický asyl Santovu otci, Dědu Mrázovi, když Santa na jeho pozemcích nechal troly parkovat vánoční Pochcalkola trucky a naboural Dědu Mrázovi saně...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putinovi uniká metan, který elektricky rozkládají pomocí mikrovln. To jsou ta tzv. perleťová oblaka která občas tak fascinují meteorology.

   Smazat
  2. Metan uniká i Schwarzenbergovi a bábě Pšoukalce... Co s tím strana zelených hodlá ekologicky podniknout?

   Smazat
  3. Karla i bábu poslat na jatka, už toho vyprodukovali dost.

   Smazat
 4. A o geoengineeringu ani zmínka? Vojenskoprůmyslový komplex může dělat co si zamane. Nečekejte od Trumpa že stáhne US army z Evropy, takže toxické aerosoly nad námi budou nadále. Za to že byl v lednu relativní klid a mohli jsme si užít přirozeného počasí a neblokovaného slunečního svitu můžeme "vděčit" volbám a předání moci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ááá, no jasně, nějakou šťavnatou konspirační historku to chtělo. A už tu máme toxický aerosol. (:-)

   Smazat
  2. 17:23 Nějaký argument proti by nebyl? Asi ne, jinak by jsi s ním vyrukoval a nepsal bláboly. Zkus někdy zvednout hlavu a použít vlastní rozum....

   Smazat
 5. Trump nic nerusil. Je to americkoizraelsky patriot. America first, takze tezit v Americe co to pujde, vyrubat a vysat vse aby se rozjelo stavebnictvi a byla nova pracovni mista. Ochrana zivotniho prostředí az na posledním miste.

  OdpovědětSmazat
 6. Asi jenom pitomec si nemohl všimnout, že se klima doopravdy mění.Na druhou stranu, planeta Země v minulosti prodělala klimatických změn celou řadu i bez vlivu lidí. Tak že můj závěr je asi takový. Místo plýtvání časem i penězi na "ekologické" energetické zdroje by jsme měli napnout všechny síly s vyrovnáním se s následky. Jako bod číslo jedna vidím zastavit další rozmnožování. Obyvatelný prostor není rozhodně neomezený. Navíc každý člověk musí jíst. Na výrobu potravin spotřebováváme ropu, při jejímž spalování produkujeme zplodiny. Navíc populační exploze se velmi často týká oblastí, které již dlouho nejsou schopny lidi v nich uživit. Když tam pošleme loď s jídlem, je jich za rok dvakrát tolik.
  Tak že můj závěr je jednoduchý. Ne každé dítě se musí narodit a ne každé dítě musí přežít. Místo potravin do těchto zemí dodávat odsolovací a závlahové technologie a lidi v těchto zemích donutit, aby si jídlo dokázali sami vyrobit. Vedlejší produkt by pak mohl být i pokles porodnosti. Když taťka přijde domů večer z pole, kde osm, deset hodin máchal motykou, určitě nebude mít zájem plodit další krky, kvůli kterým by se musel motykou ohánět o další hodiny navíc.
  V Evropě bych pak začal řešit problém s vodou. Místo podpory solárních baronů a stavění větrníků by jsme měli stavět rybníky a vodní nádrže, které by to málo, co nám u nás spadne, zůstalo co nejdéle.
  Nikdy jsem nemusel Klause, ale v otázce ekologie, měl pravdu. Stal se z ní skvělý byznys pro hrstku vyvolených. Mimochodem, Babiš je jedním z nich. A nezanedbatelná novota poslední doby, stal se z ní skvělý pendrek na neposlušné obyvatelstvo.

  OdpovědětSmazat
 7. Geoinženýrství už nezastaví nikdo. Ovládají počasí a klima na celé zeměkouli, tady v Evropě obzvlášť. Když chtějí sucho, vytvoří ho. Přívalový liják, není problém. Vše živé na planetě vymírá, denně mizí ze země přes 300 živočišných a rostlinných druhů. Příroda si ale poradí i s člověkem, neboj (jen to bude nějakou chvíli trvat :-)

  OdpovědětSmazat
 8. AT ZIJE PRESIDENT DONALD TRUMP ! ! !
  At chcipnou vsechna atrocitni media !
  At chcipnou vsichni, kdo sabotuji jeho zachrane prace v Americe.
  Kazdy den na nejoblibenesjiho presidenta prskaji, krecci, a mysi - a zousel mu uz posrala Pennsylvanii Avenue ve Washingtone pred Bilym domem, ale jeho vzestupna hvezda ososbnosti je denne zarivejsi.

  President Trumpa vyhlasily vedmy z NEW AGE za RYTIRE TEMPLARE.
  Ja vam to oznamil uz pred 10 lety, ze prijdou Templari.
  Nejvyssi stupen u Zednaru ji mene nez nejnizsi u Templaru.
  nick HONOLULU - stojici verne na strane presidenta Trumpa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budes stat na jeho strane i pri utoku na Iran? Proc nedal zavrit Hillary? Protože ji ma rad, vse byla jen hra rizena sionisty, velka hra a divadlo pro lidi! Predani moci velkolepe zinscenovane!

   Smazat
  2. A ja vyhlasil Trumpa TRUMPEM VELIKYM, TRUMP THE GREAT
   No Hillary, teprv ted usadili generalniho prokuratora, no i kdyz s tebou souhlasim ze by mel uz zitra jit po hilary
   O valce s Iranem pochybuju

   Smazat
 9. http://www.facebook.com/groups/globalskywatch
  http://www.geoengineeringwatch.org/
  http://www.nwoo.org/category/zdravi-potraviny-ekologie/chemtrails-zdravi-potraviny-ekologie/
  Globalni oteplovami leda tak vesnu, spise globalni otupovani lidi :)

  OdpovědětSmazat
 10. O oteplování atd. slyším neustále, ale velmi málo o tom, jaké teplotní výkyvy prodělo např. území ČR v posledních 2 tisíciletích. Nebo to klimatologové nevědí a přesto dokážou předpovídat budoucnost? Je mi záhadou, jak se kolem r. 1500 mohla např. na Vysočině pěstovat vinná réva a přesto je to doložený fakt. Také se přimlouvám, abychom místo osázených polí fotovoltaikou nebo "obnovitelnými zdroji energie" se znovu naučili pěstovat poživatelné brambory a žito na chutný chléb. Možná, že bychom i mohli přispět k tomu, aby i na dosud zemědělsky nevyužívaných pozemcích u nás i v druhých zemích se začalo pěstovat něco, co uživí i více obyvatel. Pokud jde o regulaci porodnosti - jak jsme se smáli Číně a nebo se křižovali před bezbožníky. Jistě i v tomto směru by se měly hledat možnosti, ale zatím je místa na zemi ještě pro pár miliard lidí navíc, jen to bohatství, které dává Země si nesmí přivlastňovat 1% supermanů na úkor zbytku. Také jsme se smáli a smějeme dosud (někteří) několik roků staré představě Zemana o tom, že by civilizované země měly přispět k ekonomickému růstu těch méně civilizovaných a tak udržet občany těchto krajů v jejich domovině a válkami ani pozvánkami nepodporovat jak uprchlictví, tak i klasickou kolonizační tsunami za lepším bydlem. Tak toto jsme si nadrobili sami, tedy naší Vůdcové v NATO a EU. Proč a pro koho vlastně musíme pořád proti někomu válčit? Ano, oliogarchové nám stále předhazují, že by redukce obyvatel Země o pár miliard byla prospěšná pro jejich zisky, a tedy že války jsou aspoň pro ně velkým dobrodiním. Čím si zaslouží bohatci to dobrodiní, které jim poskytnou lidská jatka nebo třeba plynové komory. Udělají z nás masokostní moučku pro svoje pěstitelské záměry? Asi máme mít dobrý pocit z dobrého skutku - že jsme sešli ze světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrušit dotace. A všechny a na všechno. Něco zdraží, ale potraviny se vrátí do poživatelného stavu.

   Smazat
 11. Zadne oteplovani neexistuje. Oteplovani a ochlazovani, ktere existuje 3000 000 let, na vas nema vliv ! Tak nac se o tom bavit.
  Zde je neco vaznejsiho. Tereza May je zradna oportunistka s charakternimi vlastnostmi Neville Chamberlaina !
  Ja na to upozornoval hned po jeji prvnim projevu zde, v Americe. Ona zvatla typicke fraze globalistu a jineho hmyzu. V te popelnici Evropy v - Anglii - kritizovala naseho presidenta a do oci se mu stavela jako kamoska.

  Baba je pleme hadi, a kdo ji hladi, toho zradi.
  nick HONOLULU - bystrozraky.

  OdpovědětSmazat
 12. i za ten snih v cr muze putin a taky babis!!!hhh

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin za to nemůže. Ale Babišova primátorka protikorupční Krnáčová může za to, že sníh v Praze není uklizen. Sebrala úklid firmám vlastněným městem a dělá debilní veřejné soutěže na zakázky na úklid sněhu. A mi zatím bruslíme a padáme na chodnících. Čert aby ji vzal a na cestu si přibalil i tobo Babiše.

   Smazat
 13. Putin může za to, že v Brně napadlo asi cca 6cm sněhu a je kalamita. Poslal sem sníh a zimu ze Sibiře.
  To mu naše vláda v čele se S..botkou nedaruje. Komediat už nastartoval poslední tank a připravil Gripeny k útoku na Kreml.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "A v Praze kalamita jak na Sibiři
   tři centimetry sněhu
   a u Muzea čtyři"

   Smazat
 14. Čím jsou lidi blbější,tím více svůj úděl svádí na planetu. Je jasné, že pálí fosilní paliva a tato energie se rozptyluje po povrchu Země.
  Jenže všechno ve vesmíru i na Zemi se mění.
  Slunce má jedenáctiletý cyklus, tepelný výměník mořské proudy se vždy převrátí až za několik tisíc let, tedy případná změna klimatu na jedné části povrchu se projeví ne za civilizační dobu sta let, ale za tisíce let. Už jen tání ledovců a zvyšování hladiny moří je ptákovina, teoretický povrch Zeměkoule se nemění, geometrický průměr je konstantní, tedy zvýšením oceánů by musel povrch pevnin klesnout, což je blbost, plave na zemské kůře úplně stejně jako moře. Při takových událostech by muselo být neskonale velké zemětřesení přesahující veškeré zkušenosti lidstva.
  Když se přitom podívám na jakékoliv starší fotografie z naší krajiny, vidím, že je porost všude i tam, kde byly jen holé pastviny. Když je více CO2, tak všechno víc roste.
  Sumasumárum, nám domkářům už bude zřejmě uhlí zcela nedostupné, ale lidi mají v rodině dvě nebo tři auta, každých pět let vyměňují televizi, lednici, pračku, jenom proto, že je to spotřební zboží. Plýtvá se energií zcela jinde.

  OdpovědětSmazat
 15. na čete maji o počasi praci na milion let jsou tedy nepostradatelni a jen malo lidi by bez čete trefilo do prace a večer do postele ato nemluvim kolik expertu filozofu a kdejakejch komediantu kvuli tomu zaměstnavaji za naše povinne vypalne jen nikdo nevi že tahle věštirna je stejneho druhu jako byli přeslavni patlamo patlamo a paprčalo

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.