Reklama

.

.

pátek 17. února 2017

Že by se ČSSD chystala ovlivňovat volby ve svůj prospěch? Že by Chovancovi Koniáši to zkusili okatě ovlivňováním voleb v zahraničí?Radek Rozvoral
17.2. 2017   Rukojmí
Je neskutečné co dalšího a mazaného se potichoučku připravuje na Chovancově ministerstvu vnitra a má to být tajné! Včerejší Právo se rozepsalo o údajné skupině na ochranu voleb, která by měla od začátku února působit pod nově zřízeným Centrem proti terorismu a hybridním hrozbám, jež spadá pod ministerstvo vnitra. Právo se snažilo získat o této skupině informace, ale moc úspěšné nebylo. Rezort totiž uvádí, že o tajných věcech se nemluví. Skupina byla podle všeho zřízena kvůli pokusům ovlivňovat volby ve světě, ačkoliv v ČR poznatky o takové hrozbě nejsou. Má však vytipovat slabá místa, zaměřit se na kybernetické útoky a hlasování v zahraničí.
Činnost skupiny je vedena v utajovaném režimu a nebude veřejnosti o své činnosti poskytovat žádné informace. Vnitro však ani nechce uvést, komu tedy bude skupina své závěry poskytovat.
Toto se nikdy v České republice nedělalo a je s podivem, že má něco takového začít vyvíjet svou činnost právě v době, kdy se ČSSD pomalu ale jistě řítí střemhlav k pouhým deseti procentům. Celé to podle těchto indicií budí dojmem, aby nám náhodou zbytečné a nepotřebné Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám nechtělo naopak ovlivňovat volby ku prospěchu někoho a to třeba hlasy ze zahraničí.
Podvody u voleb se dělaly, dělají a budou dělat, ale aby to bylo až v takovémto duchu a tak okaté, tak to tu ještě nebylo. No zkusme věřit tomu, že je to jen zdání a že budou volby cinknuté jen tak, jak jsme zvyklí. Ono totiž kolikrát stačí, když nemá nějaká politická strana své zástupce ve volebních komisích a hned má na těch místech o procento méně hlasů, než tam, kde své zástupce má.

18 komentářů :

 1. nikdo tyhle šmejdy nevolte

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesná informace je tady:
   http://www.mvcr.cz/cthh/clanek/na-mv-se-poprve-sesla-skupina-na-ochranu-voleb.aspx
   Jestli vezmou vážně boj "proti pokusům ovlivňovat volby", tak budou muset nejspíš zasáhnout proti každé volební agitaci. To je přece jasný pokus o ovlivnění výsledků voleb. Takže by měli zakázat veškeré politické debaty v TV, bilboardy, inzerci a rozehnat všechna volební shromáždění. Každá kritika politických protivníků je také pokusem o ovlivnění voleb. No potěš pánbu, to aby se chovanci strhali.

   Vymazat
 2. Kuci jsou tak v prdeli, že už vykřikují, že by šli i s Komunistama. To tady bylo naposledy za Paroubka, ale ten to neříkal ani tak ze zoufalství, ale spíš proto, že se ještě stále cítil levicovým politikem a jako takový proti komunistům, zcela legální straně zvolené ve svobodných demokratických volbách, nic neměl. No ale i komunisti mají svých problémů dost. Doufám, že se všemi z vládnoucí koalice i s těmi, kteří selhali kdy dříve třeba i v opozici (KSČM nevyjímaje), voliči rázně vydrbou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čs. strana sociálně-demokratická (ČSSD) je Česká strana antisociálně-antidemokratická! Fuj, je to hnus!!!

   Vymazat
  2. Naposledy chtěl jít s komunistama TOPzločinec Kalousek !!!!!

   Vymazat
  3. 23:12 - To sice není pravda, ale tobě je to zjevně úplně buřt. Hlavně, že něco plácneš, viď.

   Vymazat
 3. no a soudružky z uličniho vyboru si budou dělat čarky kdo byl a kdo blil proto už dlouho tomu na zad na volby seřu plebs stejně voli podle toho kolik dostane piv a koblih a podle toho to vypada a ještě navrch chovanci z ustavu budou dělat třistupnouvou kontrolu

  OdpovědětVymazat
 4. sralbotka už ma zabalino a hura do evrosajuzu tam pasne jak prdel na hrnec kor když na doživotně to nema chybu a jak pravil jirka kdo z vas na to ma

  OdpovědětVymazat
 5. Vážení,pidi zemička,ale tolik volů!Co naplat,jsme chovatelé toho tupého volského vládního stáda!Je zajímavé,že pár těchto volů si dělá co chce a ny,většina mlčíme!Chovanec,Janda,nevymyl nám náhodou mozky Putin?

  OdpovědětVymazat
 6. "... a že budou volby cinknuté jen tak, jak jsme zvyklí." - Jednomu budou naozaj chybět zprávy kubicích Útvarů. Ještě že Slon Kova a Kubík již svůj předvolební odér rozptylují. sck

  OdpovědětVymazat
 7. Vzpoměňme citát klasika: "kdyby volby mohly něco změnit dávno by je zakázali". Buďte si jisti, že vrchnost má volby dobře ošéfované a běžně je falšuje, ale nikdy je nedovolila zfalšovat moc okatě, jinak by se to rychle provalilo. Doteď ovlivňování v řádech dvou, třech procent stávajícím stranickým mafiím stačilo aby dosáhly přijatelného výsledku. Tentokrát asi tradiční stranické mafie cítí, že v podzimních volbách budou mít na kahánku a můžou skončit pod pěti procenty, hlavně ČSSD jistě očekává obrovský propad (proto taky Chovancoví koniáši teď kují pikle). KDUČSL se snaží svůj možný propad vyřešit spojením se starosty, TOP09 je už vyřízená. Za ODS se táhne chmurná mafiánská minulost a rozkrádačky. Své jisté mají jen komunisté. Jinak to vypadá, že podzimní volby vyhraje s velkým náskokem (bohužel) Babiš a taky se dá očekávat velký vzestup Okamurovy SPD.

  OdpovědětVymazat
 8. Rozumný člověk by neměl očekávat, že nerozumný volič bude rozumně volit. Když všichni rozumní půjdou volit, stejně neudělají více než 30%!

  OdpovědětVymazat
 9. Když Radek Rozvoral jde ve Všechlapech po návsi, babky si šeptají: "Tož tady kráčí nejchytřejší maník z celé vsi. Toho živí jenom ta hlava!"

  OdpovědětVymazat
 10. Francouzská policie štvaná jako zvěř, zběsilé násilí kromě Paříže hlásí dalších 20 míst
  Zdroj: http://prikrylova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=587666

  OdpovědětVymazat
 11. Už jsem to psal.Český volič je hloupý a jde volit
  podle své tradice,nebo se nechá koupit koblihami.
  Žádné velké změny se čekat nedají.Volby jsou už
  dlouho falšovány a budou i nadále.Pokud národ se
  nerozhodne pro nedemokratický proces,nic se měnit
  nebude.Jen personální obsazení.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poraďte,jak se máme nynějších gaunerů zbavit.

   Vymazat
 12. http://svobodnenoviny.eu/sabotaz-obama-veli-armade-30-000-aktivistu-bojujicich-proti-trumpovi-4-km-od-bileho-domu/

  OdpovědětVymazat
 13. Výsledky podzimních voleb do PS:
  ANO ------------- 50%
  ČSSD ------------ 50%
  KDU-ČSL + STAN -- 50%
  TOP 09 ---------- 50%
  ODS ------------- 50%
  Že to nějak nesedí ? Ale ne !!
  To je totiž ta demokracie podle pana Chovance.
  Trep.

  OdpovědětVymazat