Reklama

.

.

neděle 5. února 2017

Žilin: Kyjevští opilci a neřádi prodali Ukrajinu za právo ji drancovatOlga Mozes
5. 2. 2017   zdroj
Expert Alexandr Žilin je přesvědčen, že to nebyl prezident Ukrajiny Petr Porošenko, kdo dal znamení ukrajinským silovým strukturám k provokacím na Donbasu. Dokáže "snižovat rozpočet", "likvidovat medicínu" a vědu, obírat lidi zvýšováním tarifů. Ale aby rozhodoval o suverenitě země, to mu ve Washingtonu nikdo nedovolí, je přesvědčen expert.


"Všechno běží jako na drátku. A ujišťuji vás, že to neplánovali opilci a neřádi v Kyjevě. Naplánovali to chytří lidé z řad Anglosasů", je přesvědčen Alexandr Žilin. Porošenko Ukrajinu prodal pod vnější správu za právo ji drancovat.

Cílem Američanů na Ukrajině je využití původního národa na Donbasu. To, co se tam děje v posledních několika dnech, je v jazyce bezpečnostních služeb nazýváno "motivací k akci". A podle všeho, domnívá se expert Alexandr Žilin, Ukrajinci brzy doskáčou.

"Domobrana nemá kam jít. Když se lidé dostanou do stavu beznaděje, budeme nuceni s domobranci, a já tam pojedu taky, organizovat kotle, v nichž tito ďáblové shoří", předpověděl politolog vývoj situace na Ukrajině ve vysílání TV kanálu News Front.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

27 komentářů :

 1. "Kyjevští opilci a neřádi prodali Ukrajinu za právo ji drancovat". To je nádherne a zároveň tragicky výstižne zhrnutá myšlienka vytunelovania krajiny.Aktéri jejto genocídy Ukrajiny musia za to zaplatiť vysokú cenu.

  OdpovědětVymazat
 2. Nicméně Porošenko je aspoň částečně charakter. Nenechal si schválit právo první noci, to se musí uznat. Naše vláda to ocenila, a proto mu do ničeho nekecá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:46 Srandičky, na to vás užije. Ale podívejte se na ilustrační foto a zamyslete se, jaké bestie to musí být, když z bezpečné dálky dokáží takto rozstřílet domovy svých sousedů. Kteří navíc nechtějí nic jiného, než žít svobodně podle svých představ.

   Vymazat
  2. Už nic lepšího paní Grulichová fakt nemohla přeložit a p.David vystavit.Holt jak se říká svůj k svému."Zdroj" je jen kotec taky snaživých kretenů.Vy,co toto svinstvo šíříte do světa jste bojovníci NR proti marasmu k pohledání.

   Vymazat
  3. Sv§j k svému? Tak proč se neřídíš svou radou a nezalezeš do kavárny? Neb, že bys byl tak blbej, že už tě nechtěj ani tam? nebo že by zaměstnanec z vnitra? Víš co spojuje lejno a centrum hybridních hrozeb MV ČR? Lejno i myšlenky centra jsou z vnitra.

   Vymazat
  4. Kdyby se na to ti putlerští teráči vysrali, mohli si žít v lidu a míru jako tito jen o pár kilometrů dále - http://www.kramatorskpost.com/category/%D0%B6%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D1%8C/

   Vymazat
  5. 8:25
   Umíš jenom blít kavárenské vulgarizmy, ale co je to myšlenka nebo argument o tom nemáš ponětí.

   Jseš tady za havlistického blba...
   Nejseš z Prahý, Pepíků...

   Vymazat
  6. Ale kdo chce kam ... kramatorští policisté pracovně ve svém městě nevytížení odjeli bránit Avdijevku - http://www.kramatorskpost.com/2017/02/03/%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D1%82%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D1%80%D1%8F/

   Vymazat
  7. No oni se vymlátěj sami! Banda černá bude pobita od rudých a s tou si pak poradí modrožlutí:)) - http://iks2010.info/?p=110418

   Vymazat
  8. souhlas s 8:42
   nejen Kramatorsk, ale i Charkov a celá velká další oblast, kde žijí ruskojazyčné menšiny ve většině a jsou štěstím bez sebe, že tam ruská noha vojáka "osvoboditele" nedošla.
   Veškeré pokusy separatismu a benditizmu místní policie odhaluje a terporisté nemají šanci. Místní jsou naprosto zděšeni z ruského vměšování se do záležitostí Ukrajiny.
   Byl jsem v Charkově minulý týden a je to tak.

   Vymazat
  9. 14:10 No Ty jsi myslitel. Cituji :" kde žijí ruskojazyčné menšiny ve většině" Menšina je vždy méně, než většina. V.J.Horák

   Vymazat
  10. 14:10 - jenže nezapomeň že i druhá strana má zájem na válce a terorismu v Donbase a na odtržení Krymu! Protože politická situace je nestabilní a i když dekomunizovali a zakázali komouše (zaplaťpánbu), tak stejně je silná opozice proti současné moci a pokud by se voleb zúčastnily i voliči z Krymu a separatistických území, včetně navrátilců z Ruska (tam jich uteklo až na dva miliony), tak by Porošenko ani Jaceňuk nikdy nevládli! To oni vědí. Vždy to skončilo tak, že modří oranžové přehlasovali ve volbách, ti se pak vzbouřili a na Majdanu si vydupali změnu. Jednou jim to prošlo (2004), ale podruhý už nikoliv. Tu Donbasani maj právo si udělat takový podmínky, aby jimi zvoleného prezidenta jim nikdo násilím nesvrhával. To je fakt! My se taky museli se Slováky rozejít,když on si volili postkomouše Mečiara a my Klause a reformy. To dokola nejde dělat. Je to dáno tím, že Donbas patři vždy Rusku a ten Leninův nápad ho přifařit k zemědělský Ukrajině aby posílil "ukrajinskou dělnickou třídu" byl další z omylů bolševiků! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C4%9Bcko-krivoro%C5%BEsk%C3%A1_sov%C4%9Btsk%C3%A1_republika

   Vymazat
 3. právo slobodne žiť sme predali za ilúziu slobody - kedysi som prešiel v noci po meste a cítil som sa bezpečne, dnes dostanem rady ako v ňom večer prežiť, vraj každý sa o seba má postarať sám ...

  OdpovědětVymazat
 4. Banderovský svině by měli polejt benzínem a za živa upálit jako to ten zkurvyksindl udělal v Oděse!!!!
  A prapor AZOV I SE ŠTĚTINOU UPÁLIT BEZ SOUDU!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. A není Česko již ve stavu úplného vydrancování???.
  Totální koloniální závislost na Německu. Platy tady 3x menší, zato potraviny a další spotřební věci zase dražší, banky voda , nerostné suroviny vlastní cizáci.400 miliard zisků si každý rok odvezou. To se to pak buduje kapitalismus v jejich hnízdech. A ještě je tu sebranka, kterou volíme a na ten západ lezeme všemi otvory, které lze objevit.A blaničtí rytíři již nepomohou!!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Pražští opilci a neřádi prodali republiku za právo ji drancovat.

  OdpovědětVymazat
 7. Autor článku se mýlí... kyjevští psychopati a ožralci neprodali Ukrajinu za právo ji drancovat, ale za právo vydrancovat ohlodané kosti po těch, kteří Ukrajinu vydrancovali... (stopa vede na Wall Street)

  OdpovědětVymazat
 8. Jsme vydrancovaný a máme tady montovny a chtějí nám sem nacpat výrobu elektromobilů,vždyť jsme otroci,kterým stačí uplivnout nějaký ten groš.Likvidovat životní prostředí ,úrodnou zemi,abychom se náhodou nerozhoupali a začali opět pěstovat brambory nebo pšenici.Naše fašistická vláda s různými PRESTITUTY podporuje Kyjevskou vládu a jsem zvědav,jak se budou tvářit .

  OdpovědětVymazat
 9. Naprosto nesmyslný článek - co jiného asi nějaký proputinovský "expertů může napsat ? Vždy to je jeho prácve - dehonestovat Ukrajinu a její představitele za každou cenu.
  Kdyby aspon NR sem tam někdy otiskla článek s opačné strany barikády - a nebo si snad tady skutečn myslíte, že tam ti jsou černí a tam ti druzí bílí ?

  Např. tady je záznam rozhovorů představitelů na Donbase, zkuste si to nechat přeložit: http://patrioty.org.ua/other/letyt-tolko-ot-nas-sbu-perekhopyla-rozmovu-terorystiv-pro-obstril-donetska-audio-155435.html

  A nebuďtet tady tak neobjektivní. A nebo ani to není vaše ambice ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14.05 kdo tu je neobjektivní, vždyť tentokrát byl útok na Doněck zachycen na videích i s účastí OBSE, takže už se nic vylhat a přelhat nedalo, tento týden ukrajinská armáda zcela záměrně porušila minské dohody a zaútočila ve směru na Doněck na široké frontě, co na tom chcete měnit nebo barvit

   Vymazat
  2. 16:06
   Ale ty chytráku - i útok na ukrajinskou Avdejevku byl zachycen - problém je, že neobjektivní média o tom ani nepíšou, to je ten problém s NR.
   Avdejevka je odjakživa na ukrajinské straně fronty, kdo to tam tedy asi střílí granáty na obytné budovy , co ?
   Možná dovolenkáři ..Ale to si nechceš připustit...

   Vymazat
  3. 16:13
   Nějak jsi ti ty milovníků banderovskejch sviní uniklo,že hrdinný prapor AZOV odmítli cvičit i ty ussacký agresoři....to jen tak na okraj,havloidní blábole!!!!

   Vymazat
  4. 14:05 "Kdyby aspon NR sem tam někdy otiskla článek s opačné strany barikády.." To myslíte asi tak, že při pražském povstání měli Češi dbát na zájmy a názory z fašistické strany barikády? Jedna strana brání své životy a domovy a my se máme zajímat o lži útočníka (=agresora), který si je chce podrobit? Vy jste neskutečný blb.

   Vymazat
  5. 16.06 tak znova - byl vydán zcela oficiální povel ukrajinské armádě k útoku na Doněck na celé řadě míst linie dotyku. Ukrajinská armáda s mlčenlivým souhlasem OBSE porušila minské dohody a došlo k bezprecedentnímu několikadennímu dělostřeleckému bombardování okrajových čtvrtí Doněcka a postupu ukrajinské armády zhruba o dvě stě až tři sta metru ve směru na Doněck. Po třech dnech se postup ukrajinské armády a batalionů národní gardy zastavil a došlo k bitvě, při které byly ukrajinské jednotky vytlačeny zpět na výchozí pozici. Lidé jako vy zamlčují, že šlo o útok ukrajinské armády, proč to dělají je zřejmé...., n

   Vymazat
 10. Za nejasných okolností (spekuluje se o otravě) zemřel nedaleko Moskvy ve věku 46 let bývalý vůdce samozvané Luhanské lidové republiky Valerij Bolotov. Po svém odvolání odjel do Ruska, kde opakovaně kritizoval současné vedení separatistů a dopouštěl se i toho, že zveřejňoval příliš informací. "Jezdili jsme kolem Doněcka, stříleli do činžáků a pak obvinili ukrajinskou armádu", řekl například.
  Nebyl jediný z vysoce postavených "separatistů", který takto prozradil až moc. Oni na to byli snad hrdí.
  Další separatista Igor Girkin (zvaný též Strelkov) v ruské televizi přiznal, že referendum o odtržení Krymu od Ukrajiny vnutily poloostrovu ruští vojáci a že tamější obyvatelé je aktivně nepodporovali. Podle Girkina Rusové shromáždili zvolené poslance Krymské autonomní republiky proti jejich vůli a přinutili je všelidové hlasování schválit. „S žádnou podporou úřadů v Simferopolu jsem se nesetkal,“ řekl doslova tento ruský agent. On to chápe jako jeho zásluhu, že se to přesto povedlo. Později se přesunul na východ Ukrajiny, kde asi podobně hájil zájmy místních lidí.
  Honosil se titulem velitele Doněcké lidové republiky a později Novoruska. Nakonec byl i on povolán zpět do Moskvy. Podle jeho nejbližších spolupracovníků z té doby, za tím stál boj o moc. Strelkov podle nich neměl na vybranou, protože byl pod tlakem také z Moskvy. Prý hrozilo i zastavení vojenských dodávek z Ruska, bez kterých by separatisté byli poraženi.
  Bolotov a Strelkov byly nejvýše postavení velitelé separatistů z té doby, kteří stáli na začátku okupace. O současném velení separatistů by se toho dalo taky dost napsat...

  OdpovědětVymazat
 11. Ten idiot to používá u každého článku.Nakonec
  jako zdroj vytáhne německý der Spiegel.Napíše
  k tomu další znaky a myslí si,jak všechny tady
  přesvědčil.Dělá to za peníze,tak nic nezmění.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat