Reklama

.

.

úterý 14. února 2017

Zlom: Rusko je pod plnou kontrolou svých radarů, poprvé od dob Sovětského svazu (VIDEO)


S modernizací stávajících radiolokačních komplexů a s uvedením do provozu tří nových je nyní plně kontrolováno nebe nad Ruskem v celém svém perimetru: radary zabezpečují kontrolu prostoru a přehled o startech a trajektoriích balistických raket v okruhu 6000 kilometrů. V Rusku tak nyní mají plný přehled o vypouštěných raketách třeba na Arabském poloostrově nebo Indickém subkontinentu.

„Jsme schopni sledovat ve vesmíru objekty od kosmických aparátů po balistické rakety či bojové bloky o velikosti fotbalového míče,“ řekl zástupce náčelník štábu radiolokační stanice Voroněž Michail Paršin.

Každý radar může sledovat až 500 objektů. To nyní umožňuje plnou kontrolu všeho, co se přibližuje k hranicím Ruska.


 


19 komentářů :

 1. Už to brzy začne !!

  OdpovědětVymazat
 2. Hm, radiolokátor je dobrá věc, ale co když nepřítel pošle vojenský dárek pravidelnou civilní leteckou linkou do Moskvy?

  OdpovědětVymazat
 3. Mám skutečně upřímnou radost, že Rusové opět obnovili radiolokační deštník nad svým územím. Tím se jím zvyšuje šance na efektivní odvrácení útoku na jakýkoliv bod ve jejich území. Jistě vědí, proč to dělají. Umím si představit, jak Západ má z toho protaženou hubu. Jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:53 jak vidno dělá vám problém rozumět psanému,žejo?Nic neobnovili,poprvé jest psáno a vy máte radost.Hmm,to když u nás zásluhou kotrmelců a Ne základnám jednání o radaru Brdy,na zvýšení šance efektivního
   odvrácení útoku,sešlo dovedu si představit jak vy jste ronil slzy.

   Vymazat
  2. 21.13 radar máte tedy v Rumunsku a můžete tedy řídit rakety na Rusy odtamtud.jste spokojen(a) ? že radar je první na řadě v případě konfliktu, o Západ ve jménu západních hodnot a jejich obrany ve formě invaze na Rusy připravuje, Vám je snad také známo.

   Vymazat
 4. Toto je opět jen další důkaz, že na přiblblé Rusko nikdo nikdy nechtěl a ani nechce zaútočit, jak se nám snaží vsugerovat ruští užiteční idioti pomocí jejich propagandy.
  Kdyby chtěl na Rusko někdo zaútočit, tak to udělá před funkčností těchto radarů. Vlastně už před tím než začal Putin v od roku 2000 mohutně zbrojit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pre 19:53 schopnost vidiet dalej od nosa je schopnost prezieravych . to nepochopis netrap sa s tym...

   Vymazat
  2. Toto je opět jen další důkaz, že do diskuze na NR se z trollíků účastní jen V. cenová skupina, hlavo dutá. Rusko nelze vojensky porazit a ani vojensky obsadit – jaderná velmoc, vycvičená, vyzbrojená a odhodlaná armáda a loďstvo, odhodlané vedení, podpora obyvatelstva; rozloha, obyvatelstvo, historie. Rusko lze rozbít jen zevnitř. Zkusili jste to, nevyšlo vám to a jste v prdeli, gauneři. Ti tak tik tak – končí vám odpočítávání – tik tak tik tak.Ti nejšťastnější z Vás povalí na smetiště ději, ti méně šťastní před soudy a ti z vás, co vůbec nebudou mí štěstí, ty vypořádá soud lidu. Ti tak tik tak, dide inepte.

   Vymazat
  3. 19:53
   A kdyby ussacký hovna agresorský nedostaly Tamaru,tak ty jejich neviditelný letadla sejmou i český domácí kutilové ty mamrde havlobanderovskej!!!!

   Vymazat
  4. To 19:53-Názor máte sice zajímavý,jinak
   historie říká něco jiného.Poučte se z
   historie Evropy i Asie.Dojdete k jinému
   závěru.Takže prevence je třeba,byť se
   Vám to nelíbí.
   Petr Majevský

   Vymazat
  5. Jando, zaber, vidím, že je to na tebe moc.

   Vymazat
  6. No to nemohl, protože bylo nutné počkat na vyřazení SS-18 po uplynutí technologické životnosti. Vzhledem k ekonomické situaci Ruska bylo možné čekat, že je Rusko nedokáže včas nahradit. Tím by se otevřlo cca 2 leté okno pro útok na Rusko mezi roky 2018 -2020, kdy by Rosové nedokázali odpovědět jaderným útokem na jakýkoli útok, ať už jaderný nebo konvenční. Jen totální blb by na Rusko ůtočil v době, kdy mu ještě plně funguje jaderná triáda.

   Vymazat
 5. 19:31 Proč by někdo obětoval drahé letadlo, stačí poslat pár kontejnerů. Jako nedávno do Číny.

  OdpovědětVymazat
 6. štěstí přeje připraveným, západ je ve svrabu a planetární zdroje surovin jsou už jenom u cara

  OdpovědětVymazat
 7. Tak nevím jestli to těm Rusům bude k něčemu. Na novinkách.cz je článek o Putinovi. Po přečtení jsem na pravé straně uviděl červeně označené USA a pod tím Rusko. Klikl jsem na USA a dozvěděl se že v USA je prezident Obama a je to největší mocnost ze všech. U nadpisu Rusko hrdě stojí V.I. Lenin a nadpis o rusku zní -Rusko je největší ze zemí bývalého Sovětského svazu, zabírá tři čtvrtiny jeho rozlohy. Po rozpadu komunistické centrály dospěl prezident Jelcin ve snaze o transformaci hospodářství k ekonomickému kolapsu, z něhož Rusko vyvedl až Vladimír Putin, jenž upevnil postavení země pomocí bohaté nerostné základny. Dnes Rusové vymírají na alkoholismus.
  Myslim že ministerstvo pravdy nad tím musí vrnět blahem.

  OdpovědětVymazat
 8. Byl jsem důstojníkem-specialistou obrany proti zbraním hromadného ničení. Atomové zbraně jsou jasnou sebevraždou prakticky v každém případě.
  Chemické i bakteriologické se při rozsáhlém použití mohou vrátit k iniciátorovi.
  Američané se pokusili rozvrátit Rusko podporou povstání mohamedánů v Čerkesku ale Putin to zvládnul ba podařilo se mu Rusy znova sjednotit.
  Nežli Rusové (???) vymřou na alkoholismus, bude pro kapitalismus, jak ho známe, pozdě. Čekejme trpělivě a žijme!! A nenechme se vymlátit mohamedány, snad je vrcholně nerozumná Amerika konečně přestane podporovat. Zbygniew Brzeziňski, který s podporou mohamedánů hloupě začal už snad konečně umře.
  ŽIJME!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na té fotce co jsem nedávno viděl vypadá na umření, ale žel Bohu vstanou - noví bojovníci. Ti tu kontinuálně jsou již od roku 1945 - plány války se Sověty - ty už tu byly za Eisenhowera - neni-liž pravda. Nechápu ty trolly. Jedete v táboru, kde také se vyskytly dvě baby. Jedne se říkalo Železná Lady /zřejmě idol Kalouska-Kradouska a spol/ a druhé mme Albrigt: obě řekly, že do Uralu Rusů stačí 15 milionů. Mně ta myšlenka připomíná, víte, takového muže s knírkem, který rád řval na shromážděních, které rádi vyhledavali lidé, kteří utekli před svobodou /vysvětlení v knize Strach ze svobody, autor Erich Fromm/. Ten muž se jmenoval Adolf Hitler.

   Vymazat
  2. Pod ním by Rusáci rozhodně v takový prdeli nebyli jako jsou - https://www.youtube.com/watch?v=nKHtct4Dl3s

   Vymazat
  3. Pro A z 11:52h:
   Váš problém je, že vidíte (znáte) jen půl pravdy.
   A nejlepší lži se zásadně skládají z "půl-pravd".
   Že fašismus byl a je zrůdný, je bohužel celá pravda.
   Pavel p

   Vymazat