Reklama

středa 22. března 2017

22.3.2017 Ne základnám
 
Vážení přátelé,
níže je přiloženo sdělení AČR. 
Jaká jsou fakta k průjezdu U.S. army přes naše území:
- přesun kolony se neplánuje ze dne na den
- sdělení AČR je z 20.3.2017, přičemž vlastní přesun  proběhne 25.-26.3.2017 
- z 125 vozidel vojenské techniky nejsou sděleny jednotlivé typy, složení kolony
 - GŠ AČR neuvádí, odkud kolona vyjíždí, kam míří
- víme, že se nejedná o cvičení, jde o plnění čehosi, co je v  rámci koaličních opatření - alianční Posílené předsunuté přítomnosti (EFP - Enhanced Forward Presence)
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/armadni-konvoj-presun-pres-cesko-brezen-2017-fjb-/domaci.aspx?c=A170320_114932_domaci_hro
- podle dohledaných informací, nebyl tento průjezd s pobytem  projednán na jednání vlády. Vláda přijala usnesení bez specifikace jednotlivých průjezdů a přeletů, zrušila svojí pravomoc a předala ji do rukou Stropnického.
 
- Parlament ČR zcela rezignoval na svojí kontrolní a rozhodovací činnost, co se děje na území ČR ho nezajímá
 
- bez vědomí Vlády a Sněmovny ztratila AČR vlastní rozhodovací schopnost, řídí se pokyny vojenského velení NATO v Evropě, rozhodnutím Pentagonu, a nechala se zatáhnout do přípravy válečného konfliktu.

 Jaká je pravomoc MO, když se pohybuje v oblasti trestního práva § 406:
 
,,Příprava útočné války - Kdo připravuje útočnou válku, na které se má podílet Česká republika a tím přivodí pro Českou republiku nebezpečí války, bude potrestán na dvanáct až 20 let, nebo výjimečným trestem" 

Závěr:
Přesto že si občané republiky platí zákonodárnou, výkonnou složku moci, platí si armádu, jsou jí informace poskytovány doložitelně jen omezené a pokud možno na poslední chvíli, aby nemohla reagovat. Jediný důvod takového jednání je zatajit skutečné důvody prováděných operací, přesunů a pobytů cizí armády  v ČR (kontrola počtu a druhu vozidel, zda ,,neuvízlo" z toho něco v ČR?  Co zde bylo ,,zapomenuto"? V předešlém průjezdu AČR odmítla přidělit projíždějící vojenské technice SPZ, což jí ukládal zákon).

Komu vlastně patří dálnice a silnice, kdo si platí jejich údržbu? 
 
Má právo ten,
kdo si platí Parlament, Vládu, AČR, dálnice a silnice  rozhodnout, nebo alespoň sdělit, že s jednáním - odevzdáním suverenity státu do rukou jiné mocnosti - nesouhlasí?
 
Odmítáme tvrzení, že žijeme v demokratickém státě.

za Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí

27 komentářů :

 1. Už ty zubatá příšero slož ten mandát, stejně hovno děláte, jen se za hříšný peníz hádáte. Aby sme tím hajzlům amíckým co bombardujou civili nakopali do řití.

  OdpovědětSmazat
 2. I prezident Zeman vás s těmito bláboly posílá do prdele a průjezdy spojeneckých vojsk podporuje. Máte to holt těžký, soudruzi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za to, že jsem naše vojáky podporující akci Američanů v Avghanistanu nazval žoldnéře, jsem byl označen naším prezidentem za špínu národa.No je to náš demokraticky zvolený prezident, že? A že byl zvolen jenom soudruhy!? To může napsat jenom edbyl. I když jsem ho musel(!) ve druhém kole volit, neznamená to, že jsem jeho sympatizant ale to je těžké někomu vysvětlovat.

   Smazat
  2. 17:24 nech si těch soudruhů, blbe, nic takového nejsem ani jsem nebyl, ale současného režimu včetně amíků mám plné zuby

   Smazat
  3. 17.24 Jak tak čtu, máte asi soudruhy v USA a v Evropské komisi... V Čechách, mezi normálními bílými Evropany, asi žádné...

   Smazat
 3. 17:24
  To ti nakukali při dýmce míru JandoPutnovo oudi ty ussacký prdelonosiči???!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedna z občanek se pak zeptala na průjezd armádního konvoje Českou republikou. Obává se totiž, že to je počátek války. „Nepřehánějte, vážená paní. Tyto přesuny probíhají už dvacet let. Konvoje projedou a nejedou například do Polska proto, aby vyvolaly válku, ale proto, aby cvičily s tamní armádou,“ řekl. Nebezpečí pak podle něj nepochází od Ruska, ale dle jeho názoru z Islámského státu. „A tam bych tu armádu opravdu poslal,“ zkonstatoval.
   ===========================================
   Zřejmě netušíš kde je sever a neznáš ani základní názory svého gurua, šulinku.
   Raději už zavři hubu a dál se neztrapňuj.

   Smazat
  2. 17:40
   Ty nenajdeš ani nočník pod zadkem ty havlobanderovskej vohone!!!!

   Smazat
  3. 17:52
   To je všechno na co se zmůžeš? Chudinko.

   Smazat
  4. 18:11
   Tak se předveď ty ,havlobanderovskej chudáku lihovej!!!!

   Smazat
  5. 18:52 A na co zmůžeš ty, duševní chudinko? Chceš dokázat, že Zeman podporuje průjezdy vojsk na "obranu proti Rusku" a dáš sem citát, kde Zeman jasně říká, že podle něj nebezpečí nepochází od Ruska. To musíš být pořádný blb, když se sám takto dokážeš shodit.

   Smazat
  6. 18:23

   Zeman zcela jasně a jednoznačně podporuje průjezdy spřátelených vojsk včetně toho nejbližšícho. O "obraně proti Rusku" nepadlo ani slovo, demente.
   Je neuvěřitelné jaké nezpochybnitelné věci jsou ruští užiteční idioti, kolaboranti a vlastizrádci jako ty schopni popřít.

   Smazat
  7. 18:23
   Ty ussackej neužitečnej kreténe,Zeman nepodporuje žádný vyhrožování RF,to je milovníci udavače Havla jo!!!!!

   Smazat
 4. Mimo téma došlo k incidentu http://www.ceskatelevize.cz/ct24/2063352-katerina-etrychova-k-incidentu-v-londyne
  Musím si zvyknout na nový slovník ČT.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak popřádku: Našemu státu šéfuje NATO + EU a těm šéfují oligarchové. Parlament, vláda atd., to je jen pro show. Buďme rádi, že je stav zatím dokonalejší než za války, kdy jsme neměli ani parlament, jen vládu. Všichni víme, že parlament jsou stejně jen kejvalové, implementčíci rozkazů za zahraničí - a ti v Bruselu či Štrasburku také musí skákat, jak pískají jejich nadřízení. Však za to dostávají prachy, které musí u nás vystačit 12 rodinám. Nic holenkové není zadarmo. Složte se a přebijte korupci doma i v Bruselu a budete si moci vyskakovat také. Vše běží jako hodinky, když je korupné, a kdo na ně nemá, má holt smůlu, nemůže velet a nemá ani komu.
  Takže nám zde rajzují podle vlastního uvážení nejen muslimové, ale také amíci. Myslíte, že se nás Adolf Hitler ptal, jestli smí nebo nesmí jezdit se svojí armádou po Česku. A to prosím bylo před 70 a více roky,tak "hubu a krok", je tu "pokrok", platí to pro vlády, parlamenty a jiná panoptika a samozřejmě i pro lid obecný. Nechceš-li o kejhát přijít, musíš s amíky vyjít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechceš-li o kejhák přijít, musíš být silný.

   Smazat
 6. Dálnice ucpaný a rozbitý a ještě po nich jezdí ten Us šrot. Chtějí abychom platili, ale platit by mněli oni dálniční poplatky a ničení dálnice. Je to tlupa LUPIČU. Nikdo vás nezval táhněte do té své zasrané emeriky.

  OdpovědětSmazat
 7. No, jestli chce náš Miloš jet pokecat do Bílýho domu, může si dovolit leda to co Hácha. Ten ovšem umřel v kriminálu. No neměl on smůlu?

  OdpovědětSmazat
 8. Škoda,že v ČR nejsou vojáci RF,tak jako před 89tým roce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud nejde o ukončení genocidy (Vietnamci v Kambodži) či jiného hromadného násilí, tak je vždy malér a škoda, když vojáci vyrazí za hranice své země. Platilo to i pro "vojska spřátelených států" v ČSSR. Společenské vědomí vojenským zásahem jen zhoršíte, lidé musejí dospět k poznání svým vlastním myšlením (bezbolestné, levné) nebo zkušeností (často tragické a drahé).
   KR

   Smazat
 9. Vojáci české armády odejděte z armády ,přece nechcete umírat,pro ty bolševiky ani amiky!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:42 a kdo jsou ti bolševici, abych to pochopil?

   Smazat
 10. ..spoléhat se na politickou garnituru obsahující uplatně vydíratelné handlíře je nemožné, udělají vše proto aby nenesli odpovědnost.
  Zřejmě ostatním to tolik zas nevadí, nikdo neorganizuje sebemenší odpor.
  Žádné organizované protesty..ticho po pěšině.
  ...to ale pak nedivme se přátelé slovům Tureckého presidenta o lásce ostatního světa k Evropanům*

  OdpovědětSmazat
 11. co říc na prozápadní loutky až je ruský kluci opět poženou tak se s nima mazat nebudou

  OdpovědětSmazat
 12. Je to nechutný. Ať už táhne celý NATO do prdele nejhlubší.

  OdpovědětSmazat
 13. v každe kolonii ma byt klid na praci aby vovčan mohl nerušeně tvořit hodnoty pro hornich deset tisic jinak hrozi že ti horni pošlou na ty dolni pendrekaře za každeho režimu řadně najede a vybavene nej technikou

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.