Reklama

.

.

středa 22. března 2017

Aktuálně z Donbasu: takto skončil jeden útok na pozice doněckých sil (VIDEO)

Napsal a přeložil ea
23.3. 2017   Eurasia24
Než nás zase mediální mainstream zasype zprávami o „provokacích doněckých separatistů“ nebo o „úspěšném odražení útoku ukrajinskou armádou“, podívejte se na válečnou realitu posledních dní.
V pondělí 20. března jednotky ozbrojených sil Ukrajiny ve složení dvou čet a při podpoře dvou bojových vozidel pěchoty a tanku T-72 podnikly pokus prorazit obranu pozic sil Doněcké lidové republiky u obce Kominternovo.

„Díky koordinované činnosti vojáků DLR byli odraženi a nuceni se ztrátami ustoupit,“ informoval vojenský korespondent tiskové služby doněckých milicí Michail Andronik.

Doněčtí bojovníci ukazují stopy po pásech obrněných vozidel, části výstroje ukrajinských vojáků a také trofejní zbraně, které po nich na místě zůstaly.

Na videu je zdokumentován rovněž fakt zabitých ukrajinských vojáků – jejich těla budou podle Andronika předána v blízké době ukrajinské straně:

7 komentářů :

 1. Putine, prosim, zjednej na Okraine klid, jako na Krymu, Taurida si ho zaslouzi.

  OdpovědětVymazat
 2. Vše je na dobré cestě, Waltzman už prodává svoji fabriku v Mariupolu. Už mu hoří půda pod nohama i na Ukrajině. Vzhůru do americké náruče na Floridě!

  OdpovědětVymazat
 3. Pořád nás to ale vrací k otázce, proč válka na Ukrajině vznikla a neblíží se konci - zdá se, že již nebude ani stačit pro nově vzniklé republiky statut autonomie - především proto, že se nikdy nemohou smířit západoukrajinský nacismus s východoukrajinským antinacismem. Samozřejmě naše sympatie, sympatie občanů požívajících úspěchy euroatlantického nacismu, jsou na straně západní Ukrajiny. Je to logické, vždyť vlastně převážná část EU je dědičkou ideologie nacismu Adolfa Hitlera, jen nás to zlobí, že nám to připomněl zrovna Erdogan. Peténovská Francie, Quislingovské Norsko, Beckovské Polsko, Tisovské Slovensko, Horthyho Maďarsko, ustašovské Chorvatsko, Musoliniho Itálie, Frankovo Španělsko, Salazarovské Portugalsko, Bulharsko, Rumunsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Finsko a ...
  Kde by Evropa brala demokraty při takové vlastní historii? A nakonec k čemu by ji byli? Jen jako na oko "show".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Největší světový rozesírač do Ukrajiny mocně investoval, sice ztráta Krymu a možnosti zakotvit svou flotilu v Sevastopolu zjevně bolí, ale jinak "dobrá práce" - další rozvrácená země, občanská válka, chaos, tisíce mrtvých. A to vše za ruskými humny . Poučeni Vietnamem jdou na to jinak - válkou v zastoupení, taktikou otevření žil, oběť již skape sama a na tom, co zbude, postaví nové - své panství. Teď je zdá se na řadě Bělorusko, školení páté kolony již běží. A protože účel světí prostředky, tak neváhají tolerovat či přímo podporovat zrůdy - banderovce, neonacisty, tradice esesáků v Pobaltí, žoldáky páchající genocidu. Určitou nadějí je, že rozesírači si v mezičase stačili vyrobit i spoustu domácích problémů a možná dost brzy budou mít dost starostí sami se sebou.

   Vymazat
 4. Dokonce i ČT1 v nočním vysílání přiznala,že útok
  začala ukrajinská armáda.Podotýkám v noci!Takže
  se zařídilo,aby se většina nic nedověděla a důkaz
  o vyváženosti zpravodajství je na světě.
  18:11-Myslím,že s těmi demokraty nemáte pravdu.
  Jenom v ČR jich je požehnaně.Namátkou-Kalousek,
  knýše,Sobotka,Herman a další.To jsou jenom ti,
  na které jsem si vzpomněl.Demokratů je mnoho!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. vše nejlepší pro dlr

  OdpovědětVymazat
 6. ukrofašistickej stát na dvě věci.Na nic a na hovno...

  OdpovědětVymazat