Reklama

.

.

středa 22. března 2017

Americké letectvo dnes ráno povraždilo v Sýrii desítky civlistů

Ina
22. 3. 2017  VN
RAKKA | Letectvo pravděpodobně mezinárodní koalice v čele se Spojenými státy (SS) zaútočilo na školu na západ od syrského města Rakka. Informuje opatrně světová agentura Sputnik, kdy syrská agentura má jasno a za vrahy označila Američany.

Spojené státy jako globální vrah

„Zemřely a byly zraněni desítky lidí,“ informuje ve středu informační agentura SANA s odkazem na několik obeznámených zdrojů.

„Americká koalice provedla za rozbřesku letecký útok, jehož cílem byla škola Badia Dahilia na jih od města El-Mansura, jenž se nachází 30 kilometrů západně od Rakky. Z důsledku útoku zemřely a byly zraněny desítky civilistů, většina z nich byly ženy a děti,“ informoval jeden ze zdrojů agentury.

- - - 

22 komentářů :

 1. Hm. To se tu jásalo nad nespoluprací Turkecka a NATO s Incirlikem, to bylo jásotu nad S400. a podívejme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:38 Proč "asi"? Pán je určitě idiot, jinak by takovou hloupost nemohl napsat.

   Vymazat
  2. Co to hulíš za matroš???

   Vymazat
 2. Ne pravdepodobne,ale 100%,bombila zaoadna koalicia s ktorou nik v Syrii nespolupracuje a bombarduju,co pride.Naopak,RF v spolupraci s Asadovcami,vedia presne,kde-kto je,aka verbez.A RF dava pozor,aby nezavdala prilezitost tomu v Coventry,co sa oznacuje ako SOHR.

  OdpovědětVymazat
 3. Vše se pravdivě a obšírně dozvíme ve večerních zprávach na ČT 1

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, ukáží nám Kalouska ksicht.

   Vymazat
  2. 13:42 Zcela jistě. Budou to vysílat ve večerních zprávách na Svatěho Dyndy.

   Vymazat
 4. chybný nadpis: nepovraždilo ale zdemokratizovalo
  alá demokracie po USSA
  Vaska

  OdpovědětVymazat
 5. Proč by měly být aktivovány S-300 a S-400, když koalice letí humanitárně bombit území pod kontrolou Islámského státu? No a že se netrefili a odsrali to jiní muhamedáni nebo jejich dorost? No a co? Alespoň vidí, že jsou na špatném území a se špatnou partou. Jinak kdo brečel když podobná koalice humanitárně bombila mosty, školy, vesnice, ambasády a továrny v Srbsku? Když se válčí tak prostě lidi umírají. To jaksi není nic nového. Jak by řekla jistá Madla, určitě to za to těm Syřanům stojí. Až koalice poletí na Asadovu armádu nebo Iránské dobrovolnické gardy pak 100% budou aktivovány S-300 a S-400 a moc koaličních letadel se nevrátí a bude kňučení jako teď u židů po veleúspěšném létání u Palmýry, stejně jako bylo kňučení a pláč po zpravodajcích v Alepu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Putin zakázal Izraeli bombardovat v Sýrii, tak je museli zastoupit sami Američané: http://svobodnenoviny.eu/putin-zakazal-izraeli-bombardovat-syrii-a-vzkazal-ze-tato-hra-je-u-konce/

   Vymazat
 6. američtí výjimeční nadlidé demokraticky působí na celém světě, lidí je všude zbytečně mnoho a někteří dokonce nechtějí říši odvádět desátky (výpalné za ochranu), tak co s nimi, jedině eliminovat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nadlidé z USSA mohou beztrestně likvidovat jeden stát za druhým, vraždit s potoky krve a celý prašivý Západ této genocidě stále bude tleskat!

   Vymazat
 7. Prosím Vás,někdo to ví moc dobře kdo bombardoval.
  Radary nejde oklamat,už vzlet,dráha letu i návrat musí být na radaru zaznamenán.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víme, ale nic se nedělá.Už stím je třeba něco udělat mám zato ,že rusové jsou až příliš mněcí. Mají pustit Sířany ať si to stou Americkou verbeží vyřídí.

   Vymazat
  2. 17:11 Do rusko-amerického summitu Trump - Putin nic nepodnikat, jedná se o jasnou provokaci vypouštěné washingtonské bažiny mající za cíl znemožnit jednání.

   Vymazat
  3. Donaldovi moc nevěřím. Je jak třtina ve větru. Kdo mu co nakuká, to udělá.

   Vymazat
 8. Ono to není tak jednoduché.Mohlo by se stát,že
  se vládní syrská armáda vrhne na americkou koalici
  a džihádisti znovu obsadí to,co už ztratili.
  Nic se nemá uspěchat.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 9. usa má v popisu práce zabíjet bombama nevinné civilisty

  OdpovědětVymazat
 10. Vypadá to, že Trump nařídil změnu kurzu uvnitř USA/SAU Islámského státu - CIA Al-kájda a nepravidelná americká armáda umírněných uřezávačů hlav začaly v Sýrii bojovat se saúdsko-arabskými wahábbity z IGIL a islamisté se řežou mezi sebou.

  http://rusvesna.su/news/1490117510

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by byla dobrá zpráva pro budoucnost a spousta ušetřené práce.

   Vymazat