Reklama

pátek 3. března 2017

Andrej Babiš: NATO musíme zmeniť z obranného na útočný pakt

Útočné NATO proti Rusku? Sorry jako!
Samuel Gdovin
3.3.2017   Hlavné správy
Český minister financií slovenského pôvodu Andrej Babiš vyhlásil, že vojenská organizácia NATO by sa mala zmeniť z obranného na útočný pakt. Za nepriateľov považuje okrem Ruska aj ISIS, či terorizmus. Podľa tohto predsedu hnutia ANO by sme taktiež mali zaútočiť na prázdne lode v Stredozemnom mori, ktoré sa plavia po imigrantov.

Andrej Babiš sa v rozhovore pre portál Euractiv venoval viacerým témam. Vxúvode prišla otázka ohľadne spolupráce krajín V4. Podľa Babiša ak sa na niečom zhodneme, mali by sme v Európe postupovať spoločne. Babiš však tvrdí, že príliš veľa spoločných názorov nemáme.

“Úprimne si myslím, že vzhľadom na súťaž v rámci V4 nedokážeme vytvoriť jednotnú platformu. Je úplne prirodzené súhlasiť s Poliakmi, ale aj Holanďanmi axNemcami, ak je to vo vašom záujme.”

Babiš si myslí, že niektorí lídri krajín V4 majú slabú pozíciu a Západ ich neberie vážne:

“A potom, akú váhu má v Únii vlastne názor Jaroslawa Kaczyńského? Myslím, že slabú. Tak isto je to s Viktorom Orbánom. V súčasnosti teda otázka stojí takto: Skutočne chceme spolupracovať s niekým, kto v EÚ nemá poriadnu pozíciu? ”

Následne prišla téma imigračnej krízy. Podľa Babiša v tomto majú výnimočne krajiny V4 spoločný názor. Miliardár tvrdí, že imigrantom dosť pomáhame finančne, prijímať ich na české územie však odmieta:

“Nemôžete predsa súhlasiť s počtom, ktorý nedokážete zvládnuť. Môžeme ukázať príkladnú solidaritu, no pozrite sa na Nemecko alebo Švédsko. Čo sa tam dnes deje s migrantmi? Situácia je ozaj vážna. Máme tam tisíce nezaregistrovaných ľudí, ktorí ohrozujú našich občanov. Ak by ste situáciu mali pod kontrolou, je to iná reč. Keď návratová politika nefunguje, nemôžete sa rozhodnúť pre kvóty.”

Babiš si tiež myslí, že s imigrantmi by nám mala pomôcť vojenská organizácia NATO. Následne tento minister vyslovil nečakaný názor. NATO by sa malo zmeniť na útočný pakt. Za nepriateľov považuje Rusko, Islamský štát a terorizmus:

“NATO potrebujeme zmeniť z obranného na útočný pakt. Máme totiž nepriateľov. Nehovorím len o Rusku. Je tu ISIS, terorizmus a podobne. V auguste 2015 som povedal: „Načo tu vlastne máme NATO?“ Prečo kupujeme bojové lietadlá a potom s nimi trénujme v Írsku. Mali by sme ich poslať do Stredozemného mora a zaútočiť na prázdne lode, ktoré sa pre tých zúfalých ľudí plavia, ešte pred tým, než zaplatia. Čo v súčasnosti podnikáme proti prevádzačom? Nič,” povedal Babiš.

69 komentářů :

 1. Andreji, s Rusy si nic nezačínej! Dopadneš stejně jako Napoleon a Hitler.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě bych dodal, i tvoje mateřské Slovensko.

   Smazat
  2. Andrej Kobliha jistě pošle nové Rychlé divízie, tentokrát však plné českých volontérů, a vyhlási opeť ako Tiso Rusku válku "ve vzduchu, na zemi i na moru". No, ne je bohový, ten Andrejko?!

   Smazat
  3. 23:32 - ty jsi Slovák? Nedokážu pochopit tu větu ve vaší písničce, mohl bys pomoci? "Hore chlapci na lode ..." a dál? Zbytku sloky nerozumím! - https://www.youtube.com/watch?v=FbKdjzqWIA0

   Smazat
  4. 23:32 - hej! Jsi tu? Můžeš pomoct?

   Smazat
  5. Vtipálkové,nažrali se vtipné kaše a teď neví kudy kam.Prdeli to asi nejde.

   Smazat
 2. Chlapec je trochu pomílený. NATO už dávno dokazuje, že se jedná o pakt útočný, jen pan miliardář si ještě nestačil všimnout. A s útočným NATO chce pak zaútočit na Rusko, to je už naprosto úchylné a je jasné odkud tyto nesmysly bere. A nejhorší je, že člověk s takovými názory vyhraje příští volby a nic s tím neuděláme. Děsivé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skutečně děsivá je úroveň myšlení českých ovčanů.

   Smazat
 3. Srovnávat koblihu s Napoleonem to je vskutku něco co o tvůrci této myšlenky jasně hovoří. Napoleon byl totiž geniální vojenský strateg. No a pisatel je genialní .......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... podnikatel! A to k sobě má blízko. K obému potřebuješ rozumět strategii. Pan Babiš stvořil ekonomické impérium, Napoleon to nedokázal, jeho strategie "kontinentální blokády" se ukázala chybnou a neúčinnou (její součástí bylo i tav. ruské tažení 1812, kde Rusákům spasil prdel opět geniální stratég - Skot Barclay de Tolly).

   Smazat
  2. http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/03/EET-18-miliard.jpg

   Smazat
 4. Nesúhlasím s Babišom.
  Bratislavčan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Súhlasim s Bratislavčanom. Pražák Taurus

   Smazat
  2. souhlasim s Taurusem
   emigrant puvodem z Dejvic

   Smazat
  3. At tedy nekeca vezme si flintu a jde bojovat. At ukaze , ze neni posranej zvanil a zkurvenej zbabelec..

   Smazat
  4. Souhlasím s emigrantem, původem z Dejvic.......Brus v Praze, původně z rodiště bří Čapků

   Smazat
  5. 1:14 - Upresni svoje žbrndokecy, sráčkoprdy a tupožvásty!!! Inak si kopa hnoja!
   Bratislavčan

   Smazat
 5. Andreji, Věřím že všichni Ti kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku,by měli být zastřeleni hned první den občany své země,,,ERNEST HEMINGWAY

  OdpovědětSmazat
 6. Tak pokud máme "nepriatelov", tak se snad budeme bránit a ne si je vlastní útočnou politikou vytvářet. Co to je za blbost? Lidí, tohohle chcete snad podporovat? Proč a v čím zájmu? vzpamatujte se, dokud je ještě čas!

  OdpovědětSmazat
 7. Putine, zaber Evropu po Labe a udelej poradek
  Zvu te!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty bydlíš na tom "správným" břehu Labe, viď?

   Smazat
  2. 0:27 ja mam Rusy rad
   A kdyby znicili stetinace, merklovou, knizete a jine rusofoby tak bych je mel jeste radsi

   Smazat
  3. 0:27 bojis se Rusu? Mas spatne havlosvedomi? Trpis rusofobii?

   Smazat
  4. Mám rád Rusy, jsou to naši bratři. Máme stejný původ a spojují nás společné prastaré dějiny. Jít proti bratrovi????? Ani náhodou!
   Jsme na rozcestí. Máme možnost podlehnout myšlenkovému vlivu Anglo-Sasů, tedy i USA, nebo se znovu vrátit k našim původním kořenům, z nichž jsme vzešli, a to i s ostatními Slovany. Pozor! I mezi lidmi hovořícími slovanským jazykem je mnoho zrádců, parazitů a jiných šmejdů, kteří už svou slovanskou duši dávno ztratili! Tyto lidi neposlouchat, ba přímo ignorovat. Babiš je jen jeden z mnoha....

   Smazat
  5. 6:41 - slovanskej jazyk s ničím jako je "slovanská duše" nesouvisí. Až 50% maďarsky hovořících obyvatel Panonské nižiny má slovenský genotyp, naproti tomu jen 25% osob hovořícíh slovanskou bulharštinou. Také tu tzv. "ruskou duši", také známou jako "slovanskou duši" podrobil kritice nacionalistický ruský historik Alexej Širopajev. Je to pouze mýtický vnitřní život Rusa, který je ideální sentimentálním fatalismem a vítáním každého s otevřenou náručí, ale krutě oplácejícího zradu, který putuje po rozlehlých ruských zemích hledajíc ztracenou lásku , a který se domnívá, že lidské problémy jsou malicherné ve srovnání s Boží velikostí. Širopajev to nepovažuje za přirozenou, vrozenou vlastnost skutečných Rusů, ale za duchovní a kulturní pokřivení pocházející z Orientu. Skutečným Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského Projektu. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům.

   Smazat
  6. Odkud tedy pochází teze, že Rusové jsou naší bratři? Odpověď je lehká, v 18 a 19. stol. proběhlo národní obrození, kde si buditelé jako Palacký, Jirásek, atd. vymysleli kraviny o Češích a jejich historii. Podporovali myšlenku slovanské sounáležitosti s Ruskem jako jediným nezávislým a mocným slovanským státem, po nich to o 100let později převzala KSČ jako vazalská strana Sovětského svazu a lidi prostě vycvičila k rusofilství. Faktem zůstává, že od Ruska jsme nejen historicky, mentálně a nábožensky odlišní, ale i píšeme latinkou a nový výzkum genů obyvatel ČR ukázal, že ke Slovanům má blízko jen malá část obyvatel. Podle genografu jen 40% Čechů má slovanský původ, takže k Rusku nás váže jen jazyk slovanský ne původ. Na základě studia rozšíření jednotlivých mutací genu CFTR (cystic fibrosis transmembrane conductance regulator) způsobujících Cystickou fibrosu, byly v Evropské populaci nalezeny nehomogenity rozšíření jednotlivých mutací tohoto genu, které je možné vysvětlit zastoupením etnicky specifických "genů" v současné evropské populaci. V tomto kontextu je zajímavé, že relativně vysokou četnost mutace G551D je možné pozorovat pouze v České republice, Rakousku, Britanii, Irsku a v Bretani. Na základě těchto faktů citovaní autoři soudí, že uvedené populace vykazují relativně vysokou míru příbuznosti s keltskými předky. Tato příbuznost není tak překvapivá v Irsku, Británii a Bretani, kde jsou keltské kořeny zřejmé. V české kotlině by to však málokdo předpokládal. Další a možná ještě podstatnější je vliv germánský. Němci na našem území žili nepřetržitě, a to nejméně už od dob sv. Václava a po Třicetileté válce tvořili na krátko dokonce většinu obyvatel. Navíc 400 let jsme byly jeden stát společně s Rakouskem, kdy němčina zde často bývala dominantnějším jazykem než čeština. Takže milí obdivovatelé slovanských národů, nedá se nic dělat, Češi jak kulturně tak historicky nepatří k Rusku a jemu podobným, ale k západu. Ale i tak si nemusíte zoufat, neboť společně s námi do této kulturní části světa i další slovanské země, jako například Slovensko, Polsko, Slovinsko nebo Chorvatsko. Zkrátka a dobře, náš společný domeček vždycky byl, je a bude na Západě.

   Smazat
  7. 8:03-To jste sehnal kde,ty hloupé řeči o
   Palacké a Jiráskovi?Od dnešních historiků?
   Ti s klidným svědomím prohlásí,že katolíci
   upálili Husa,protože byl dobrý katolík.Ti
   řeknou,že husité byli loupežníci a křižáci
   sem přinášeli mír,svobodu a bohatství.Od
   těch,co jsou v předklonu před každým,kdo
   nepochízí z ČR,nebo snad patříte mezi ně?
   To poslední se na Vás hodí nejvíce.Cizí
   je nejlepší.Jste zatížený svou malostí a
   přenášíte ji na druhé.Jste stejně hloupý,
   jako ten politik,který nás přiřkl západu
   formou:patříme na západ,protože jíme
   knedlíky jako v Bavorsku.Petr Majevský

   Smazat
  8. 18:12 - to je pomíchaný z různých zdrojů, tohle konkrétně je z jednoho blogu. Nicméně není to podstatné. Zrovna toto co ten autor tam napsal bych já netvrdil - přeci slavjanofilský iluze tu začaly vznikat s příchodem prvních Rus na naše území během napoleonských válek, co autor pomíjí a začíná mylně až právě Palackým, který naopak před Rusy varoval.

   Smazat
  9. Němcům do Frankfurtu mimo jiné napsal:
   "Víte, pánové, která mocnost drží veškeren veliký východ našeho dílu světa; víte, že tato mocnost, již nyní vzrostši u velikost ohromnou, sama ze sebe a v sobě každého desítiletí větší měrou se sílí a zmáhá, nežli to díti se může v zemích západních; že jsouc ve středu svém nepřístupna skoro každému outoku, stala se již dávno nebezpečnou svým sousedům; i ačkoli majíc také na půlnoci bránu otevřenou, že vždy přece, přirozeným vedena pudem, zvláště na jih rozšiřovati se hledí a hleděti bude; že každý krok, kterýžby na této cestě dále ještě učinila ku předu, hrozí během čím dále tím rychlejším zploditi a založiti universální monarchii, t. j. nepřehledné i nevyslovitelné zlé, neštěstí bez míry a hranic, jehož bych já, Slovan tělem i duší, pro dobré lidské neméně těžce želel, byť i tato monarchie prohlašovala se za slovanskou. S touž křivdou, jako v Němcích za nepřítele Němcův, jmenují a pokládají mne mmozí v Rusích za nepřítele Rusův. Nikoliv, pravím to hlasitě i zjevně, nejsem nepřítel Rusův; naopak, pozoruji s radostným ončastenstvím každý krok, jejž tento veliký národ ve svých přirozených mezích ku předu činí po dráze vzdělanosti: však ale že při vší vřelé lásce k národu svému vždy ještě výše cením dobré lidské i vědecké, nežli dobré národní, z té příčiny již pouhá možnost universální monarchie ruské nemá žádného odhodlanějšího protivníka i odpůrce, nežli mne; ne proto, žeby monarchie ta byla ruská, ale žeby byla universální.

   Víte, že na jihovýchodní straně Europy, podél hranic říše ruské, přebývají národové mnozí, původem, jazykem, dějinami a mravem znamenitě rozdílní, - Slované, Valaši, Maďaři a Němci, o Řecích, Turcích a Škipetařích ani nemluvíc, - z nichžto žádný sám o sobě není dosti mocen, aby přemocnému sousedu svému na východě odporovati mohl s prospěchem po vše budoucí časy; totoť mohou jen tehdáž, když je svazek ouzký a pevný bude spojovati všecky v jedno. Pravá životní žíla tohoto potřebného svazku národů jest Dunaj; oustřední jeho moc nesmí se od řeky této nikdy daleko uchylovati, má-li skutečně vůbec platna býti a zůstati. Zajisté, kdyby státu Rakouského nebylo již od dávna, musili bychom v interessu Europy, ba humanity samé přičiniti se co nejdříve, aby se utvořil.

   Proč ale viděli jsme tento stát, jenž od přírody a historie povolán jest, býti záštitou a strážcem Europy před asiatskými živly všelikého spůsobu, - proč viděli sme jej v kritickém okamžení bez pomoci a skoro bez rady před návalem bouře nastávající?"
   - http://texty.citanka.cz/palacky/isr2-a.html

   Smazat
  10. Slovy - cituju: "Zajisté, kdyby státu Rakouského nebylo již od dávna, musili bychom v interessu Europy, ba humanity samé přičiniti se co nejdříve, aby se utvořil ... stát, jenž od přírody a historie povolán jest, býti záštitou a strážcem Europy před asiatskými živly všelikého spůsobu ..." - popsal pan Palacký de facto východní křídlo NATO!

   Smazat
 8. Jednodušší je odsoudit dle návodu úvodního článku, než si kliknout na originál rozhovoru! S názorem Babiše v onom originálu plně souhlasím a nedivím se, jeho preferencím. Zdá se být v Česku mezi politiky jeden z mála normální.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.-přesto jej volit nebudu.

   Smazat
  2. Mirecku, tez jsi rusofobni jako kobliba?

   Smazat
  3. 3:18 - vždy měj na paměti fakt, že od doby invaze Mongolů lidstvo nečelilo tak odhodlané a naprosté aspiraci na neomezenou světovou nadvládu. V každé zemi ruští emisaři a páté kolony fanaticky pracovali na „připojení“ k "táboru míru" či "ruskému světu", jak se různě v různých dobách nárokovaná Moskvou sféra vlivu nazývala. A na vině jsou i sami Američa né! Poté co je zastavili Poláci u Varšavy, věnoval Stalin veškerou energii na postavení armády o velikosti, jakou svět dosud nepoznal aby Polsko zlikvidoval a k tomu začal budovat spojenectví s Německem. A to se mu vymstilo. Polsko společně s Hitlerem zničil, ale nacisté pak jeho armádu zničili a okupovali ty nejvýznamnější části ruského území. Rusko zachránili Britské a především Americké síly. Americký program půjčky a pronájmu umožnil Rusům pronásledovat ustupující Němce, když je nedostatek vybavení a hrozící americká invaze přinutily ke stažení z Ruska. Dobyli Berlín a Vídeň, když Americká letadla srovnala Německo se zemí. Je málo známým faktem, že po dobu Druhé světové války pokračovala spolupráce USA-SSSR, která umožňovala Rusům se volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím (z retrospektivy se tento krok jeví jako silně naivní a idealistický). V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „nezištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století!

   Smazat
  4. 9:32 - no vidíš, ty chychte, a co jim to bylo platý, že? Stejně nakonec to prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí, kde ten jejich zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Jenže místo toho už brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
 9. Kto drží Babiša za gule, že vydá také prehlásenie, že Rusko je náš nepriateľ?Poznám Babiša aj osobne a nikdy sa takto nesprával.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi jej znal, když byl aktivní "komunistický" kádr na ministerstvu obchodu nebo jsi jej znal jako zlodějského miliardáře ??

   Smazat
  2. 0:33-řekl v tom rozhovoru tolik negativního proti "západu", tak to "Rusko" berte jako úlitbu "bohům" aby ho neukamenovali.

   Smazat
  3. Podivejte se na vec normalne jako BroukPytlik.
   Drive pan Babish byl vexlakem v Praze a slouzil STB.

   Nyni je ve vlade a sluzi jine STB a porad je vexlakem, hrabe penize jak to jde a miluje je!!!

   Krome toho miluje vzruseni ale nemiluje prilis NEBEZPECI!!! na to nema nervy .!!
   A tak musi slouzit JINE STB!!!

   Potkal jsem par uspesnych !!! vexlaku z Prahy , vsichni praskali.
   To je pravidlo hry. Kdyz jste v drogach a chcete prezit a udelat mnoho EURO $$$$$ mnoho hoho ho PENIZE hoho, musite prakat policii a pobit konkurenci!!!

   Proc jste tak liny Milosi, proc nezavolate nejakemu dobremu Psychologovi a optate se ho na Babisuv profil , je to dobra reklama!!! a publikujete.!!

   Pred Carl Jungovi psychologickymi profily se nikdo neschova , ani BroukPytlik!!

   Vsichni VEXLACI jsou lidi s dvema tvaremi, s mirnym psychickym problemem , zijici ve dvou trochu pokrocenych svetech , ve svete LZI a svet PRAVDY. A umi v tom chodit uz od utleho detstvi , je to jejich svet.

   BroukPytlik

   Smazat
  4. 1:20 ulidba je vlastizrada od burese babise

   Smazat
  5. Pane Povolný. Podněcování k válce s Ruskem jako úlitba bohům??? Moc silné kafe. Válečný štváč, nic víc, a rozhodně nic míň.
   Tato otázka je na zdaleka prvním místě důležitosti a nebezpečnosti. Úspěchy s MF jsou proti tomuto bezvýznamné.
   O imigraci ani nemáme nic vědět.
   S rozpoutáním vojenského konfliktu s Ruskem by se všechno ostatní řešilo-neřešilo naprosto jinak.
   Podporovat falešné napětí s Ruskem je to nejhorší co možno od našich politiků čekat.
   Naproti tomu urovnání vztahů a skutečná spolupráce v boji s IS by teprve znamenala začátek naděje na záchranu před katastrofou pro Evropu. Děda.

   Smazat
  6. Ulitba by byla vydat Stetinu a Knizete na zatykac

   Smazat
  7. Babiš je řízen globalisty zvěnči.Proto podporuje CETA a TTIP!Vzpamatujte se lidé a zamyslete se,komu poslouží.Psk pokladny opravdu nebudete potřebovat!

   Smazat
 10. Ako se múže neco změnit co je nezměnitelně,NATO bilo nato stvořené abi demokraticki demokratičtími bombami bombánovalo jiné státy a merkelizovalo ostatní svět.Na tom obrázku je to co za jídlo,koblihi anebo nulandovki šiški teď bi sem si je dal k snídani.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proc nepises cesky?

   Smazat
  2. By, bylo, aby, koblihy, sisky, by, jsem
   Polepsi se hujere nedbaly
   Tohle je za 5 minus

   Smazat
 11. Psal sem jenom k téme že se nedá zmenit nezmenitelné,že NATO bilo od počátku vitvořené ako agresívni pakt a na tom se nedá nic jiného změnit,předelej masožravú šelmu na vegetariána,nejde to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nato bylo, vytvorene, jako,
   Tvuj gramatik, Hujere

   Smazat
 12. nato je kočkopes ktery nemuže fungovat ale přesto soudruzi evrohujeři kteři by jinde nedostali misto ani nahodou už jen jak by hubu otevřeli stale haraši flintičkami a nenažrane nato krmi na plny plyn na vovčany nedbaje přestože sami evrohujeři by flintičku do ruky nevzali strachy by se podělali něco jako hrábě šlafenbecherovka nebo si někdo snad mysli že by čobol kobliha či hrábě šlafn byli lepši vojevudci než maršal malinovski či sudruch napoleon

  OdpovědětSmazat
 13. Slyšel někdo tento rozhovor? Nějak mi to na Babiše nesedí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://euractiv.sk/rozhovory/zahranicie-a-bezpecnost/andrej-babis-nato-sa-musi-zmenit-z-obranneho-na-utocny-pakt/?utm_source=traqli&utm_medium=onsite&utm_campaign=105

   Smazat
 14. A.B. vykazuje zjevné rysy sociopata s průměrným IQ, je také výborný manipulátor, rétorik a demagog.
  Bez zkrupulí je schopen pro vlastní zisk kohokoliv a kdykoliv podrazit nebo odkopnout, včetně svých věrných ANOnistů, natož pak nás, obyčejný lid. Pro zisk je ochoten udělat cokoliv, třeba i stavět mešity, když na tom vydělá. Jen pindíka ukazovat nebude, sorry jako.
  Definice sociapata je např. zde: http://cs.wikihow.com/Jak-poznat-sociopata
  Takže na podzim, až se budeme rozhodovat, koho volit, vzpomeňme si a přemýšlejme.

  OdpovědětSmazat
 15. jasně euhujer musí pískat jak v německu a bruselu kážou

  OdpovědětSmazat
 16. Mr. koblížek se nám ale hezky vykutálel!! Všichni burešové světa už jiní ani nebývají. Je to jejich způsob bytí ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Potom som šiel do zahraničia, pretože som chcel utiecť pre bývalým režimom. "

   To jsem opravdu "netušil" ...
   Ještě, že ho ten generální ředitel podniku zahraničního obchodu do toho Maroka služebně poslal.

   Smazat
 17. Celý rozhovor - opravdu "pozoruhodný" !

  "Tvoria ju politici, ktorých zvolili ľudia. To oni sú neschopní. "

  https://euractiv.sk/rozhovory/zahranicie-a-bezpecnost/andrej-babis-nato-sa-musi-zmenit-z-obranneho-na-utocny-pakt/?utm_source=traqli&utm_medium=onsite&utm_campaign=105

  OdpovědětSmazat
 18. Ono snad NATO bylo někdy něco jiného než útočný pakt? To jsou mi ale novinky !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, to fakt bylo!, ale až dosud to vší silou své oblbovací mašinerie halilo.
   A bureš už ani toto předstírat nechce.
   Jen mu taky těžko rozumím v tom, když říká, že by se to NATO mělo ... (jakože do budoucna).
   Když je to s ním přesně tak, jak pravíte vy.

   Smazat
 19. Elitarov spájajú rovnaké hodnoty. Peniaze.

  OdpovědětSmazat
 20. Elitarov spájajú rovnaké hodnoty. Peniaze.

  OdpovědětSmazat
 21. Ani se Babišovi nedivím,že Rusko považuje za nepřítele,umí si někdo představit návrat komunistů a vrátit nakradený majetek?Až bude mít větší moc,tak se teprve projeví jako nejhorší kapitalista.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:35 Teď asi nemluvíš o tom majetku, co komunisti ukradli (pardon znárodnili) právoplatným majitelům poté, co se dostali k moci v tomto státě, že?
   p

   Smazat
  2. Havel a Babis v podstate patri do stejne kategorie.Havel delal comu rekli ze musi udelat(skupina co ho dala k moci), Babis dela co je mu receno jeho skupinou.

   Babis neni kapitalista ale clen gangu cili gangster ktery dela co mu rekli.

   Proc ?? Je rozdil mezi Batou , Babisem, jako podnikatelm a zlodejem.

   Pravidlo hry je : oni cleni gangu MUZOU MIT PENIZE!!! a tak Babis musi krast at chce ci nechce.
   Kdyby nekdo jiny!!!! mel penize , tak je nepritelem cislo 1 , neb je jim nebezpecny!!

   Oni nekradou aby se obohatili ale aby znicili!!!vsechny ostatni.!!!!
   A v tom je rozdil.

   Zlodej proti Babisovi je slusny clovek!!!

   Ovsem lidi nechapou cumi na televis a blbnou.

   Smazat
 22. Anonymní 13:45
  Kdyby to komunisti rozkradli,prodali,tak nebylo co privatizovat.Po komunistech zůstal majetek, privatizátoři to rozprodali západu,že vlastníme jen vzduch co dýcháme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ten vzduch je plny karcerogenu ktere tam vypousti kapitalisti, ti vydelavaji, lid chcipe

   Smazat
 23. Fantazie funguje,imitátoři jedou naplno.Falešná zpráva.Babiš leží těm vtipálkům hluboko v žaludku a nemohou ho strávit.Pánové,vy co tady blejete ty pitomostí tak Babišovi nesaháte ani po kramfleky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:35 Tak si ten rozhovor s Babišem přečti, ty "chytráku", když se domníváš, že mu, my ostatní "nesaháme ani po kramfleky".
   V rozhovoru nás, lidi, označuje za "neschopné", neboť takové politiky, jako je on volíme.
   Takových "schopných politiků" už bylo a potom se "divili" ...

   https://euractiv.sk/rozhovory/zahranicie-a-bezpecnost/andrej-babis-nato-sa-musi-zmenit-z-obranneho-na-utocny-pakt/?utm_source=traqli&utm_medium=onsite&utm_campaign=105

   Smazat
  2. Muze mi nekdo rici , kdo pise Babisovi projevy a dela mu planovani!!!!!!! politickych projevu???

   Pro mne jeho projev neni podstatny , ale dejte ho do tvrde diskuse proti chytrym panum s fakty a uvidte kdo je kdo!! zadne projevy , divadla.

   Smazat
  3. Babisovci zradili LePenovou, to tak nak staci

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.