Reklama

.

.

středa 15. března 2017

Blokáda Donbasu se stala rodinným podnikem

15. 3. 2017     zdroj
Blokáda se stala pro organizátory rodinným podnikem, řekl policejní šéf Doněcké oblasti Vjačeslav Abroskin na své stránce na Facebooku. Podle tohoto sdělení bratranec Vladimíra Parasjuka doněcké policii vypověděl, že cena za dva dny stání na blokádě je 500 hřiven (1100 rublů). Abroskin dodal, že organizátoři blokády "zapojují své blízké a vzdálené příbuzné, platí za všechno".
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Karel K.z Plzně15. března 2017 19:57

  Jedna z mála možností,jak si na UA vydělat.Navíc blokády milujou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Civilisty vraždící organizace EU/NATO páchá genocidu Slovanů.15. března 2017 21:14

   Na jůtubu jsem viděl reportáž s ukrajinským nácikem, jehož soukmenovce tam jezdil podporovat papeženec Karel Schwarzenberg /titulovaný nacistický předvoj majdanský a podezřelý spolu s Kalouskem a Langšádlovou ze spáchání válečných trestných činů, zejména zločinů proti míru a proti lidskosti/ a euronacista Jaromír Štětina (podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod občanů vč. mezinárodního terorismu), kde přes zábradlí kolem stanového městečka potvrzuje, že za Majdan v Kyjevě dostává peníze. Nejčastěji se tak dělo skrze karty Kolomojského Privat banky.

   Vymazat
  2. 21:14 jo fašistická top09

   Vymazat
  3. Dění na Ukrajině má logiku:
   Putin chce Ukrajinu dostat. Proto čeká až si benderovci vychovají nepřátele mezi svými. Potom zajistí, aby pomoc Ukrajině šla vždy přes Rusko.
   Jestli se hospodářství v Rusku dobře roztočí, přijde na řadu Bělorusko. Pobaltské republiky ve své hlouposti padnou samy.

   Vymazat
  4. To je skutečně pravdivý a rozumný názor....není co dodat....

   Vymazat
 2. Podívejte se na video z blokády nějaké silnice s názvem "Nový Majdan! Poslanec parlamentu Parasjuk vyzývá ke střelbě do policie".

  https://www.youtube.com/watch?v=q_K5PibIpHE

  Nějak mi ten poslanec Parasjuk s černorudou vlajkou Banderovců na autě připomíná Kalouska a jeho "akci" za práva Tibetu na Hradčanském náměstí. Stejný zápal, stejný pocit nedotknutelnosti, stejné pohrdání zákony a policií. Prostě stejný idiot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V komentářích pod videem se diskutéři ptají a kdo je vlastně zde ten terorista a proč mají někteří masky a to i z řad policie. No bordel jak v hanbinci. A protože pičus Pornošenko cejtil, že mu jde o kejhák, tak i za cenu, že Ukrajina nebude mít uhlí nařídil oficiální blokádu a to i přes varování z EU. Tak jak to ještě dlouho může vydržet. Do švestek? To nejspíš stěží.

   Vymazat
 3. Naši fašité z Prahy taky pujdou za Haradinajem .
  Národ nezapomíná .

  OdpovědětVymazat
 4. Nechte ty pitomce na Ukrajině,ať si to vyřeší
  mezi sebou sami.Banderovci tam byli,jsou a také
  budou i nadále.Pokud se jich občané sami nezbaví
  odpovídajícím způsobem,podhoubí fašismu Ukrové nerozchodí.Ale je to jen v jejich gesci.Protože
  stále věří takovým,jako je Štětina či nedoučený
  hajný,knýše,musí si to vypít až do dna.Nevědí
  ale,kde vlastně to dno je.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat