Reklama

čtvrtek 23. března 2017

Boj proti teroru selhal! Drsné ráno a drsné souvislosti Terezy Spencerové: Trump na vás kašle, Schulz je jako Merkelová, Porošenko, bžunda stran Sýrie...

rozhovor s Terezou Spencerovou 23. 3. 2017 ParlamentníListy
 

Tu pachuť marnosti člověk cítí dopředu, procedila mezi zuby na konto současného boje proti terorismu den po útoku v Londýně editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová. Ta ve svém pravidelném shrnutí týdenních událostí i tentokrát čtenářům ParlamentníchListů.cz přináší na českém mediálním trhu mimořádné informace a souvislosti týkající se světového dění.
Začít musíme aktuálně: Džihádistické jednotky v Sýrii podnikají ofenzivu v prostoru Damašku a Hamá. Které přesně a kým „živené“? Hrozí, že bude významně podlomena pozice vlády Sýrie? Současně se hovoří o nárůstu aktivity vojsk Spojených států, což vyvolává řadu otázek – komu to prospěje?


Myslím, že obrat „podnikají ofenzívu“ je přehnaný. Damašská čtvrť Džóbar, která hraničí se Starým městem, je už roky „rozdělená“ – její části ležící ve městě ovládá syrská armáda, „za mostem“ poslední tři roky vládla Islámská armáda, aktuálně součást široké koalice teroristů v čele s Al-Káidou. Místní obyvatelé jim říkají „krysy“, protože se prokopali do městské kanalizace a byli s to vylézat z kanálů i na vládní straně. A když neprocházeli kanály a tunely, tak alespoň čas od času ostřelovali město z granátometů, přičemž pozabíjeli celkem tisíce civilistů včetně dětí. Nyní své ataky ozvláštnili sebevražednými útočníky za volanty asi tří automobilů s výbušninami, díky čemuž se dokázali dostat přes most až na přilehlé Abasídské náměstí. Syrská armáda je vytlačila zpět do jejich oblastí, které současně znovu – snad už potisící rozbombardovala, a následující den se všechno zopakovalo. „Krysy“ odpálili auto s výbušninou a byli zatlačeni zpět. Možná to celé měla být reakce džihádu na astanská mírová jednání, kterých se teroristické skupiny neúčastní, možná je to také jen ochutnávka toho, jak bude v podání islamistických fanatiků vypadat další fáze syrské války, čímž míním svým způsobem nekonečnou fázi, v níž už nemají dostatek bojovníků ani adekvátní podporu ze Západu či Turecka k vedení „skutečné“ války, ale na sebevražedné útoky budou mít fanatiků stále ještě dost. Svým způsobem to platí i pro vámi zmíněnou „ofenzívu“ z jedné z posledních džihádistických „kapes“ v provincii Hamá. Terorismus a sebevražedná akce budou proto na pořadu dne a pro západní propagandisty bude stále těžší vydávat je za „umírněné“ demokraty, feministy a stoupence GLBT. Z hlediska stability režimu to ale žádná větší hrozba nejspíš není, prostě jen budou umírat další lidé, kteří umřít nechtějí. Nicméně, fakt, že po „regulérní“ válce přijde vlna „obyčejného“ terorismu, si tu opakujeme možná půl roku, takže nic nového pod sluncem.

Máte pravdu s oním zintenzivněním amerických aktivit v Sýrii a Iráku, protože například jen za poslední dva měsíce americké letectvo podniklo přes sedm tisíc náletů na pozice Islámského státu, přičemž je hlavně řeč o Mosulu a Rakká. A podle dostupných propočtů amerických organizací si tyto nálety v půli března vyžádaly svou jubilejní, tisící civilní oběť, ale skutečné číslo bude zřejmě mnohem vyšší, protože Pentagon – stejně jako všichni ostatní „bombardéři“– důsledně podhodnocuje počty svých obětí z řad civilistů. A komu to prospěje? Donald Trump nutně potřebuje konečně vystavit na odiv nějaký úspěch a dobytí – klidně i srovnání se zemí – Mosulu nebo Rakká a porážka tamního Daeše takovým úspěchem může být. Tedy pokud se americký mainstream nezačne hrabat v tom, jak obě města vypadají po „osvobození“ a kolik obyčejných lidí to odneslo. Za Bushe a Obamy média „držela basu“, ale nyní jsou proti Trumpovi, takže nelze vyloučit, že bychom se mohli dozvědět i něco pravdy o výsledcích amerického válčení. A pak si tuto realitu promítnout zpětně na všechny ty „demokratizační“ agrese obou předchozích amerických prezidentů…

Mezitím ale Trump právě za účelem získání nějakého toho vavřínu svolal onu podivnou konferenci koalice bezmála sedmdesáti států, které se prý podílejí na boji proti Daeši. Podle všeho bude vyzdvihovat své úspěchy v Mosulu a u Rakká, i když je to fakticky vše jen pokračování Obamovy strategie, která v praxi nikam nevedla. A tleskat mu budou státy, které v koalici proti Daeši jsou, ale nic moc nedělají, zatímco jiné přítomné státy teroristy rovnou finančně nebo zbrojně podporují. Ta konference, kde české „bijce Daeše“ bude zastupovat pan Zaorálek, bude velká bžunda.

 
Vojna s Turkem musí bejt, citují poslední dobou uživatelé českých sociálních sítí krajně problematické výroky prezidenta Erdogana. Ten nejprve označil Evropu za fašistickou a utlačující muslimy, a nyní dokonce pohrozil Evropanům, že budou-li pokračovat v současné politice, nikde na světě nebudou v bezpečí. To je už přímá výhrůžka. Jde o předreferendovou rétoriku Erdogana, nebo o definitivní kurs jeho politiky? Protievropský, mocenský, silový, nemající zájem na členství v EU a možná ani NATO? Což je zásadní věc. Bude se bortit jižní křídlo NATO? Bude EU pod neustálým tlakem „migrační zbraně“ Turecka, nebo dokonce vojenské síly Turecka? Jak moc je Erdogan na cestě ke spojenectví s Putinem? 

Fakt netuším, co Erdogan udělá a co ne, ale zůstanu u svého názoru z minulého týdne, že po dubnovém referendu v Turecku Erdoganovi slovní „hroziči“ vychladnou. Nyní potřebují nahnat co nejvíce hlasů pro posílení prezidentských pravomocí a rozhodli se tak učinit na úkor Evropy; jakmile ale hlasování vyhrají, jejich plamenné proklamace už nebudou mít smysl.

Otázkou samozřejmě zůstává členství Turecka v NATO. Aliance tureckou armádu na okraji veledůležitého strategického regionu potřebuje, ale současně vesele rozdává azyly tureckým důstojníkům, kteří sloužili v různých orgánech NATO a po loňském vojenském puči v Turecku pro jistotu zběhli. Bavíme se tu zhruba o polovině všech Turků v orgánech Aliance. Potom příliš nepřekvapí, že Turecko vypoví část dohod a společných akcí se zbylými členy NATO, ale o to víc se vtírá otázka: Je ještě Turecko vlastně v NATO, nebo je to členství už spíš jen papírové? Tím spíš, že žádá po Rusku protivzdušné systémy S400 a slibuje, že nikomu z NATO nedovolí se k nim ani přiblížit…

Nicméně, při pohledu na současnou Evropu bych na místě Turků taky přestala s nějakou líbeznou rétorikou plnou slov chvály a ujišťování o nehynoucím partnerství. Na druhou stranu podle mého ale platí, že Erdoganův příklon k Rusku není ve skutečnosti onou strategickou alternativou Západu, protože by mi přišlo logičtější, kdyby Ankara Moskvu nevnímala jako hlavního partnera, ale jako kohosi, kdo mu spolehlivě otevře bránu do Střední Asie a k Číně a Asii jako takové. Budoucnost zdá se býti právě tam.

 
Politika se dá dělat i skrze diáře a kalendáře: Americký ministr zahraničí Rex Tillerson se rozhodl nejet na vrcholnou schůzi NATO, místo toho se rozhodl spoluhostit Si Ťin-pchinga v luxusním resortu Mar-a-Lago, osobně vlastněném Donaldem J. Trumpem... a poté, ó hrůzo, odjet do Ruska. Americká média spustila povyk, že Tillerson dává přednost Rusům před spojenci a že se nám ten DJT pěkně vybarvuje. Je toto rozhodnutí jen „pšouknutí“, nebo skutečně významná rána?

Ten současný americký establishment! Každý na každého donáší do novin a vypouští různé informace, které by se jinak řešily diplomatickými kanály. Zdá se totiž, že i onen Tillersonův cestovní program „unikl“ schválně z ministerstva zahraničí USA, aby se Trumpův tým mohl stát znovu fackovacím panákem. V Rusku v první reakci dokonce tvrdili, že o jeho příjezdu vůbec nic nevědí. Přitom už bylo na čase, aby se ministr zahraničí Tillerson nějak projevil, protože se až dosud zdálo, že americkou zahraniční politiku od Trumpova nástupu určují šílenci typu McCaina nebo Grahama. I když, Tillerson se vlastně před pár dny projevil už jen tím, že se při loučení v Pekingu s čínským prezidentem tvářili jako dva bratři, které kdosi omylem rozdělil kdysi dávno v porodnici.

Nevím, jestli to opravdu znamená, že Trump s Tillersonem dávají přednost Číňanům a Rusům před spojenci, když už ve Washingtonu jednaly britská premiérka i německá kancléřka, stejně jako třeba předseda vlády Japonska, tedy spojenci z nejvěrnějších. Na druhou stranu se ale v médiích objevila spekulace, že NATO dokonce Tillersonovi nabídlo, že změní termín svého summitu, aby se mu vešlo do kalendáře, ale Washington s tím „bruselské“ poslal kamsi. A pokud je to pravda, nabízí se nám pohled na skutečné Trumpovic zahraničněpolitické priority: západní Evropě ukáže, kdo že to tvrdí muziku. Americký zájem „především“, a pokud se vám to nelíbí, tak si dělejte, co chcete. Předpoklad, že se všichni nakonec srotí poslušně za USA, je podle mého tutovka.

Současně s tímto rozhodnutím pokračuje tlak amerických orgánů na Trumpovu administrativu ve směru „ruské stopy“, tedy snahy odhalit, že členové kampaně DJT vědomě spolupracovali s Rusy na poškození Hillary Clintonové. Považujete toto vyšetřování za zpolitizované, či za objektivně správné? Je na místě vyšetřovat i alternativní média, zda, jak je obviňují vyšetřovatelé, vědomě spolupracovala s Rusy buď na získávání jimi držených informací, nebo alespoň na šíření obsahu těchto médií prostřednictvím internetových trollů a botů? Zdá se, že vyšetřovatelé USA asi považuji Rusko za světově jedinečnou kybervelmoc. Jak moc se ztotožňujete s Oskarem Krejčím v tom, že toto vyšetřování vyvrcholí v sebediskreditaci Spojených států jakožto velmoci, kde na sebe jednotlivé složky moci vytahují špínu? 

Jestli to považuji za zpolitizované nebo objektivně správné? Jistě, že za zpolitizované, ale na mém názoru koneckonců v praxi ani tak nezáleží. Dost se ale bavím. Třeba tím skandálním zjištěním, že se nedávno „odstřelený“ Trumpův poradce pro národní bezpečnost Mike Flynn před třemi roky na bezpečnostní konferenci v Británii na dvacet minut zapovídal s ruskou studentkou, která psala diplomku o ruských tajných službách… A utajil tento „ruský kontakt“ před Pentagonem! Cítíte, jak se všechno kolem třese a svět se bortí?

... ... ... ....


(celý rozhovor s Terezou Spencerovou ZDE)

36 komentářů :

 1. Sebevrazedna Evropa se sama odepsala

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teroristé číslo jedna byla soldateska NATO, která po likvidaci Varšavské smlouvy z příkazu agenta CIA Gorbačova uvolnila zločincům z NATA ruce k likvidaci mezinárodního práva a Charty OSN jako výsledku zápasu civilizace proti fašizmu !! Proto vraždili v Jugoslávii, Afganistánu, Iráku, Libyi aq některým idiotům je to málo a chtěli by III. a poslední světovou válku !!

   Smazat
 2. Sociální experimenty
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/01/16196039_1641905939444095_6364721796167508218_n.jpg

  OdpovědětSmazat
 3. http://rusnext.ru/news/1490242962 UNOA v Charkově v akci....

  OdpovědětSmazat
 4. LONDÝNSKÝ ZABIJÁK JE ISLÁMSKÝ KAZATEL ABU IZZADEEN. HLUBOCE VĚŘÍCÍ MUSLIM
  http://pravyprostor.cz/londynsky-zabijak-je-islamsky-kazatel-abu-izzadeen-hluboce-verici-muslim/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. března 2017 9:46 to se dalo čekat muslimáci nás bezvěrce nenáviděj

   Smazat
  2. I hluboce věřící v cokoliv může býr magor.Bohužel. V Česku jsou ti hluboce věřící také magoři.

   Smazat
  3. Anonymní 10:29. Vaše oslovení muslimáci může také někoho urážet.Já bych si takové oslovení nikdy nedovolil k nikomu. To si neuvědomujete při své inteligenci ? Co tím chcete dosáhnout ? Teror V Česku ? A vy jste ten bezvěrec bez vzdělání o islámu ? Asi ano. Tak se nedivte.

   Smazat
  4. Bedřich co to píšete oni vraždí a mi jim máme pochlebovat? muslimák není nadávka

   Smazat
  5. Pan Bedřich je jeden z těch,kteří patří
   mezi havloidní sluníčkáře.Jeho krédo je
   před každým se hrbit,souhlasně přikyvovat
   a ještě se tím chlubit.Muslimáci to jsou
   a nikdo jim to nebere.Pokud bude vláda s
   podporou pana Bedřicha postupovat jako
   doposud,ten teror sem stejně přijde.Už
   před lety o tom mluvila srbská muslimka.
   Jak policie jim udělala šťáru,tak řekla:
   Zatím je nás tady málo.Ve Francii už by
   hořela auta a byly pouliční nepokoje.
   Takže se muslimáci na ten teror tady
   skutečně připravují.Bez jakýchkloliv
   příčin.Chcete je v tom podporovat svojím
   ustupováním,pane Bedřichu?Já NE!
   Petr Majevský

   Smazat
  6. Golfovi presudenti , trpaslici a kratke povidani odlouhych vecech.
   ````````````
   V Usa si voli podle toho v kolika filmech kandidat se vyskytoval..
   Cim vice fimu a tv programu tim hure.
   A golf jezalezitosti bohatych snobu a jejich posluhovavich zbohatliku.
   Co maji a meli vsichni spolecneho je tak zvana NEVEDOMOST co je treba udelat/parasiti nedelaji nic /a je nezbytny.
   UDELAT PRO JINE A PRO ZDRAVY VYVOJ.
   tEDY VYTICIT CILE KRATKODOBE A DLOUHODOBE.
   To se nazyva GENERALNI LINIE , treba.
   A to vyzaduje schopnosti.
   Co pamet saha a vsichni muzeme videt nad nami jsou osoby velmi labilni, narcisistni /ja jsem terazky president a po mne dlouho nic/ a pak prijde vetsinou idiot.

   Smazat
  7. Co maji spolecne je predevsim REAKTIVITA. Tim jsou i nebezpecni svemu okoli. Nejsou schopni neco udelat a pouze reaguji na veci , ktere prijdou a protoze jsou NADLIDI tak si mysli ,ze vse vyresi a podle toho jen reaguji.
   A VZDYCKY SPATNE.
   Priklad opacne je treba pres. Roosewelt , ktery pomoci valek chtel vybudovat US imperium dle vzoru Britu.
   Vuyzil Hitleru , japonskych Togu atd. aby je chytil do pasti , pomoci SSSR , ale nevidel kde to vse konci. Utoky Us fasistu na bezbranne obyvatelstvo Hirosimy a nagasaki a spalenim Tokia...
   Muzeme napriklad sledovat jak Putin trpelive a pres nemale prekazky , buduje Rusko a svet a ma zrejme nejakou linii...
   Obdobne Stalin /zlej genius/ vybudoval lecos, nejtezsich podminkach.
   Paw

   Smazat
  8. Proto jen reagovat zdaleka nestaci. Daleko vetsi umeni je TVORIT.
   Podobny prevrat jako od jelcina k Putinovi potrebuje USA. A snad cely zapad.
   Ale kde vzit nekoho , kdyz je system chybny v zakladech a prinasi pouze opakovani stale stejnych situaci a "vyrobu", opakovani tech starych chyb , mentalnimi trpasliky /midgets/ s opakovanymi resenimi , ktere vzdycky selhaly a selzou. Reaktivni mentalita pak sebou prinasi zhorsovani problemu..
   Opakovani stale stejnych chyb a ocekavani zmen je pak jejich ZVLASTNOSTI.
   aLE VYSLEDKY NEJSOU PROBLEMY RUSTU A VYVOJE ALE NEZADRZITELNY RUST PROBLEMU..

   Smazat
  9. Priklady , jako byl Obama,kterej hral jen golf /jako Nero , kterej fidlal, kdyz horel Rim/zatimco USA hori a feministky a afroarabove, pak ztraceji Legie.
   Mimo zbabeleho masakrovani proti bezbrannym se nic jineho nepokusil tenhle "modni"a korektni nicema.
   Problem , vojenskych zakladen napr. je v jejich slabe obrane /prilis mnoho/ a prerusenim komunikaci pak to vezme s nimi rychle konec.
   Srovnani s ruskym presidentem je pak ohromujici.
   Takze vyber z panoptika zakrsku o ktere tam neni nouze ,vede tam kam vede.
   Ani o vztekle trpaslice..
   Paw

   Smazat
  10. Nejen mentalni zakrslici , ale i drobni setrilkove /co zoufale kradou svym spoluobcanum/ .Nemel jsem nic a terazky mam v bance 100 mil.
   Z kterych zbyde jen popel..
   Za to ze na nas denne blijou jejich zvracenosti , kterych stale nemaji dost.
   Prijdete do verejne knihovny, tam je zvlastni vchod do zvlastni knihovny jen pro zeny a HAJZLLY JSOU SPOLECNE PRO ZENY, MUZE A DETI ,pro zvlastni pederasty , pedofily , kteri se dozaduji rovnopravnosti, ale nejsou schopni neco nam o tom dokazat. Unisex.Zvlastni.
   Dale jsou v panoptiku individua s napoleonovskymi komplexy a komplexy menecennosti. Ti jsou primo posedli silenstvim , znicit svet .
   Kdyz je idiot posedlej dokazat za kazdou cenu , ze idiot neni. Trpi velmi pohrdanim sveho okoli. Svym jednanim a skutky se snazi s velkou snahou dokazovat,ale pohrdani jen zase pokracuje.
   Ale kdo je na ne zvedavej.

   Smazat
  11. A je jich hodne az moc.
   Prodavac v galanterii Truman,general,co nikdy nic nevyhral Eisenhower /museli vyhrat rusove/,Churchill, co ztratil pro valky imperium,, Kennedy synek zbohatlika, co chtel neco dokazovat, Merkel , Bush, Clinntonove , sama bida .
   Velkou vinu mimo medii a tech , kteri jim veri,take nese "veda" pedagogicka, ktere odola jen vnitrne silny jedinec a ktera vyprodukuje zcela zdeformovane osoby. V mnozstvich.
   A tedy neco vysvetlovat hlupcum , je marne, nekteri autori venuji cele stranky a cas na rozvlacne polemiky s nimi a na zcela zbytecna vysvetlovani...
   Nic nezastavi, ani nemuze ty "zvlastni" , kteri take dnes KONDOLUJI /britiska pr. vlady/ trapne , obetem teroristu , ktera neni ani schopna vubec terorismus neco proti teroru udelat !!.
   NEVIDI ANI NEMOHOUA NIKDY NEPOCHOPI, ZE PROBLEM JSOU PRAVE ONI.

   Smazat
  12. Spekulace a intriky a vyhledavani ruznych kdyby, mozna , typicky malopolitikareni a verbalismus bez zakladu. zadny fakta jen dohady a odhady.
   A za nekdo chodi kanalama...tech je taky hodne. Ale v celku bezpodstatne , beznadejna zaplava slov......

   Smazat
  13. Obzvlaste trapna a uboha bida byl, Churchill , kterej kricel aby zahnal ostatni do valky a sam horlive apeclive uctoval a zapocitaval kazdemu zahranicnimu vojaku , kolik ma zaplatit za treba tkanicku do podlikacek...
   Tohle byl "velikan' zapadu a slavny statnik obrovske malichernosti, ubohosti a patheticke kramarske bidy...
   Obzvlaste z naseho hlediska , kdy nas britove prodali Hitlerovi.
   MAESTRO nazyvali nedavno idiota , kterej jim znicil ekonomiku .../greenspan/ a tak bychom mohli pokracovat do nekonecna...

   Smazat
 5. Je vidno, že svět mocných je sofistikovaný, plný intrik, ale také výrobce spikleneckých scénářů, podvraťáků, masových vrahů a destruktorů Světa.
  Jeho křižácké války proti blízkovýchodním muslimům i snaha o rozpoutání války proti Rusku, potažmo ještě lépe rozpoutání 3. světové války, patří do základních tužeb, ba životních potřeb oligarchů.
  Důsledkem této přetékající "humanity" západu vůči východu jsou Erdoganova varovná slova o tom, že si občané států, podílejících se na válce proti muslimům, užijí odvetu, jakou mají muslimové k dispozici. Nemají bombardéry, ani bombardující drony, nemají rakety ani atomové zbraně. Musí si vystačit bojem ze zálohy.
  Je to nevděk, že v zájmu kapitálu - pro jeho potřeby levné pracovní síly - byly nastěhovány do Západní Evropy miliony muslimů? Je to poděkování za to, že NATO ukradlo Srbsku Kosovo k vybudování vojenské základny USA, pod rouškou potřeby vzniku muslimského státu v Evropě?
  Západní Evropo, smiř se, že co sis nadrobila, to si budeš muset i sníst. To jsou fakta. Válka rodí válku, terorismus zase jen terorismus. Ty časy, kdy bílý mohl zpráskat černého a ten mu za to líbal ruku, jsou pryč.
  Těm, co mi budou nadávat: nejsem muslim, jsem křesťan, nejsem chuďas ani boháč, nejsem "barevný", ale bílý. Jen mám vadu, že nesnáším nespravedlivý svět, nesnáším války, lidská jatka pro pytle dolarů a pro kratochvíli oligarchů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady se mnoho lidí nyní prohlašuje za křesťany. Někteří dokonce za hluboce věřící křesťany. A přitom jsou to jen postbolševičti nevzdělaní burani. A vůbec netuší nic o problematice současného muslimského světa, který jim ničíme.

   Smazat
  2. Bedřich23. března 2017 10:53
   Bedřichu, máte pravdu, mnozí z nás jsou nevzdělaní burani. Dokonce mají i problém se svým křesťanstvím (od revoluce klesl počet registrovaných katolíků na čtvrtinu). Bude třeba ještě hodně studovat, jak to vlastně s tím křesťanstvím, speciálně katolictvím, je. Islám na tom není o moc lépe.
   Skoro se obávám, že ty boje na středním východě, odkud naše civilizace pochází, jsou vedeny úmyslně destrukčním způsobem, aby znemožnili nalézání pravdy o naší historii. K tomu si lze připočíst, kolik jenom vyhořelo knihoven v oblasti středomoří. Pracuje se na tom, abychom byli nevzdělaní burani. P.K.

   Smazat
  3. Samozrejme ,ze prostor okolo Westminstru je prospikovan smirovacimi kamerami a hemzi se agenty vsech moznych bezpecnosti. To je vsude, vlady a parlamenty jsou podelane ...z tech , ktere vitaji na vrazdeni nevinnych..
   Tady neco nehraje , kazdy jen trochu podezrely je okamzite zadrzen.
   V ulicich Parize a Francie /a mozna Svedska/ o kterych se mlci vsude i zde hlidkuji cele divize vojaku , protoze tam zacala jiz "obcanska" valka, bez obcanu pouze s privitanymi teroristy.
   A dalsi vitaji dokud nevyvrazdi celou Evropu.
   Problem je ted neresitelny.
   Kdyby evropane odesli jinam treba a zcivilizovali by napriklad Afriku a zvelebili... Do deseti let se tam objevi zase vrazedny parasiti..
   vseho druhu...

   Smazat
 6. Multi - kulti, nikdy nebude fungovat. Ti co propagují a prosazují přistěhovalectví muslimů do křesťanské Evropy, to moc dobře vědí a proto to organizují i když většina obyvatelstva Evropy vůbec nechápe proč. Většině obyvatelstva je jasné, že lidé z Afriky a z Asie se nikdy nepřizpůsobí a nikdy sem nešli, aby tak učinili. Ba naopak, jsou vychováváni, že my Evropani jsme psi a musíme jim sloužit. Nám je neziskovými, nevládními organizacemi předhazováno, že i od nás když lide emigrovali, tak jim na západě pomáhali. Ale všem je jasné, že to z daleka není totéž. Naši lidé, když emigrovali na západ, byli odhodlaní se co nejdříve naučit jazyk a hned začít pracovat, jak jim to bylo umožněno. To že, dnes už miliony imigrantů z Afriky a Asie, tady nikdy nebudou pracovat a my je budeme živit, to je už jasné úplně všem. Stačí si poslechnout Erdogana co říká svým krajanům v Evropě. Říká jim aby měli co nejvíce dětí, nejméně pět, aby ovládli nás Evropany, aby jsme se stali jejich otroky. V Německu si mysleli, že Turci kteří se nastěhovali za prací do Německa v sedmdesátých letech minulého století, dnes už budou rodilí Němci, kteří se budou stavět za Německo. Až nyní zjistili, že tomu tak vůbec není a Turečtí Němci jsou především Turci, kteří pořád drží palce a poslouchají Erdogana a pokud by jich bylo tolik jako Němců, nebo dokonce víc, dnes by Němci museli poslouchat Turky, kteří by se s nimi vůbec nemazlili. V Istanbulu ještě před dvěma lety chodili ženy oblékané evropským stylem, v džínách a v krátkých sukních. Jeďte se dnes podívat, jak vypadá Istanbul. Všechny ženy mají šátky a dlouhé hábity. Je s podivem, že Evropa páchá sebevraždu a dnem i nocí dováží do Evropy statisíce lidí, jejichž jediným úkolem je rozvrátit vše co tady staletí naší předkové v Evropě budovali. Jsme svědky začátku konce Evropy. Že by se stal zázrak a někdo změnil nesmyslné zákony, které nás nutí s otevřenou náručí přijímat Afričany a Asiaty, mezi kterými je cela řada těch, kteří nás přišli vraždit, to se asi nestane. Ale nebude to po prvé v historii lidstva, kdy méně vyspělá civilizace zlikviduje tu vyspělejší, ale nutno podotknout, že ta vyspělejší si za to může sama.

  OdpovědětSmazat
 7. 10:35
  Bedřichu,nikdo z nás žádný muslimský svět neničí ,to za a) -jestliže se budu cpát někam ,kam nepatřím kulturní odlišností ,chovám se jak opice -vypadám jak opice a opičím způsobem si chci bez práce všechno přivlastnit
  a ještě buzeruju obyvatelstvo ;tak se následek dostaví ...
  dávej si spíš, ty křesťane ,otázku KDO? je sem
  posílá a PROČ?a na "muslimáka" se vykašli.
  Já jsem pro muslima jenom
  bílá kurva k likvidaci.
  j.

  OdpovědětSmazat
 8. 12:39..Souhlasim s vasim prispevkem na 100 % !
  Cesi pripravte se na boj o zivot. NEMINE VAS !
  Amerika je pripravena !

  Americane se organizuji do skupin na podporu presidenta Trumpa a tyto skupiny ovladaji 90 % vnitrni Ameriky, kdezto jejich odpurci pouze nektere pobrezni oblasti, napr. L.A. v Californii, nebo Miami na Floride.

  Policie zatyka a deportuje vsechny, kteri jsou zde illegalne z Afriky z Middle East a z jihu za Rio Grande.

  EX-president Obama na prikaz Sorose se odstehoval pouze 2 mile od Bileho domu - sidla presidenta Trumpa a ceka na instrukce od Globalistu.

  Ti stale delaji nove a NOVE intriky a sabotuji praci presidenta Trumpa. Naprava zdravotniho systemu, stejne jako danoveho neni ukoncena i kdyz jsou potrebne.

  Pristi valka bude RASOVA VALKA !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku ,přijeď k nám ,budeš v popředí s námi ,chcípnout chceš taky ? !!!

   Smazat
 9. 12:46...Vystihla jste to vyborne pani Prazska vlastovko !

  Oni maji jine GENY ! Jejich krev, (Blood Sicke Cell) maji jiny tvar.
  Oni jsou proste jini a nicemu jinemu nerozumi nez nasili.

  Urcite se ho od nas dockaji. Jsou kruti a zbabeli, kdyz prijde k boji. Jsou drzi jak opice a stale se neceho dozaduji zdarma. (Znam je z Afriky.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 10. Cesi, budou u vas volby ! Zbavte se vsech VITACU a prdolizku, kteri prodali vase narodni zajmy za jejich kariery, podrz tasek.

  Zbavte se ULTRA-BLBECKU mezi vasimi prof. na indoktrinacnich institutech ("universitach") protoze utopie je pro ne dulezitejsi nez realita.

  ZBROJTE a registrujte zradce mezi vami, nebo dopadnete tak, jako jsme dopadli my v Johannesburgu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 11. 10:37.... Vase veta, "kdy bily mohl zpraskat cerneho" je veta IDIOTU, kteri docilili vymenu autorit, napr. Portugalcu za Cinany v Angole.
  Vy jste tak vzacne indoktrinovani, proti kolonialnimi SRACKAMI, ze je to dukaz vasi provincionalni omezenosti a neznalosti sveta.
  To je veta oblibena u Brezneva, ktery poslal vybojovat Angolu po odchodu Portugalcu.

  Naguglujte si DURBAN IMAGES, nebo se podivejte jak vypadal Johannesburg.
  To jsme postavili MY KRESTANE ! MY BILI ARIJCI.
  A jednou to bude znovu nase. Civilizace se vrati !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 12. Pokud jsme lidé,máme stejné nebo podobné geny.Nezapomeňte,že všichni máme kořeny v Africe....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše rasy jsou asi stejně tak geneticky odlišné jako byli neandrtálci od nás - homo sapiens.
   Přesto nám to nezabránilo v jejich vyhubení.
   Myslíte, že černí a islamisté na naší "příbuznost" budou brát ohledy?!
   Pavel p

   Smazat
  2. Anonymní23. března 2017 14:05
   V tom je ten problém. Všichni jsme predátoři.
   Změnit se musíme všichni. Kdo začne? P.K.

   Smazat
  3. kde končí zvíře a začíná člověk?

   Smazat
  4. Problem je kdyz svine nauci neco a pak mohou svine jeste vice predstirat ,ze jsou neco jako clovek..
   Za kratkou dobu natropi spoustu svinstva..

   Smazat
 13. 14:05 ... Napsal jste hloupost ! T.j. obvikla propaganda tech, kteri se potrebuji k belochum prilepit, jinak by pochcipali hladem i kdyby chodili po kotniky ve zlate.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 14. konec konců, rozum nikomu nevnutíte, tudíž s islámem bude ámen, až se ho dobrovolně vzdá jeho vrchní představitel

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.