Reklama

.

.

středa 22. března 2017

Britský zpěvák Robbie Williams je připraven k vystoupení na Eurovizi za Rusko

22. 3. 2017    zdroj
Slavný britský zpěvák Robbie Williams učinil 20. března neočekávané vyznání, že má nesmírně rád Eurovizi a že je připraven na ní vystoupit za Rusko. Umělcův manažer se při tom popadl za hlavu.

Robbie Williams možná žertoval, cožpak můžeme umělcům rozumět. Proto je neklid Robbieho manažera pochopitelný, konstatuje agentura RIA Novosti.

Zpěvák vystupoval na ruském kanálu, proto bylo jeho žertování vhodné. Zpěvák naprosto vážně prohlásil, že s Ruskem bude schopný Eurovizi vyhrát. Robbie přiznal, že si prohlížel vystoupení Sergeje Lazareva na Eurovizi a byl příjemně překvapen jeho číslem. Robbie Williams je nejpopulárnějším britským zpěvákem a nejúspěšnějším zpěvákem v Evropě 21. století.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. ajá mám zase rád ruské lidi.

  OdpovědětVymazat
 2. Jestli to neřekl proto, že Ukrajina pořádá Eurovizní soutěž a přes všechny svoje demokratické kecy zakázali vstup na Ukrajinu ruské soutěžící. Ona je totiž na vozíku a představte si - zpívala na Krymu pro postižené.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechápu,proč si pořád Ukrajinci pod sebou podřezávají větve. To bude si národní sport a jejich povaha sebetrýznění.

   Vymazat
  2. víš problém ukrajinců je v tom že vlastně nic nejsou dnes je to vlastně slepenec bandy ztroskotanců kteří měli výlučné postavení v sovětském svazu něco jako lotyšsko estonsko litva atd. ivan je silně dotoval postavil jim tam prakticky vše a najednou koukají máme svobodu ak tomu se musíme začít živit sami a jsou v prdeli něco jako naši cikáni taky furt řvou že je utlačujeme protože nedej bůh aby po nich někdo něco chtěl např. práci nebo chodit do školy nebo nedělat bordel atd. to je pro ně něco nepředstavitelného no tak raději řvou jak jsme na ně zlí jak je šikanujeme ....a tam je to stejný nic nejsou a furt si myslí jak jsou nejlepší

   Vymazat
 3. Nepojede tam taky Koller s Dusilovou ???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejlépe někoho úplně jiného.Dosavadní výběry s ničím neuspěly.

   Vymazat
  2. Ti dva určitě ne.Ale máme za ně náhradu
   v podobě Banga,ten se toho rád ujme.A
   dopadne tak,jak před několika lety.Nic
   totiž neumí,ale upoutat pozornost dovede.
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. asi tam pojede Pavlina Filipovska

   Vymazat
 4. Vzhledem k stanovisku Ukrajinských mocipánů má Evropa jenom jedinou možnost. Odejmout "Eurosong" Ukrajině, nebo ročník zrušit. Jinak EU ZTRATÍ TVÁŘ!

  Nám pak nezbyde, než tu ŠAŠKÁRNU NA UKRAJINĚ BOJKOTOVAT!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nelze ztratit, co někdo nemá

   Vymazat
 5. tenhle dáreček od británců poslal kdo
  terorismus populárnosti

  OdpovědětVymazat