Reklama

.

.

úterý 21. března 2017

Česká televize z nás opět dělá idioty: propagandou proti propagandě manipuluje s občany

21. 3. 2017 Skrytá pravda

My starší jsme zažili vysílání Hlasu Ameriky a Svobodné Evropy. Co jiného to bylo, než propaganda? Můžeme se ohradit, že Hlas Ameriky měl k věrohodnosti blízko, ale Svobodná Evropa byla snůška blbostí a pomluv. Ale o tom se partička mudrců v České televizi ani slůvkem nezmíní...


Dějiny i současnost propagandy. Oč vlastně usiluje? A proč Rusové vyhrávají propagandistickou válku

Propaganda: Petr Kopal — Pavel Žáček — Pavel Suk - uvádí Kučera
Co dovede lež, ptá se sugestivně Vladimír Kučera, zamotá do to jako vždy sionisty, antisionisty, vítěznou ruskou propagandu a nesmí tam vstoupit nikdo, kdo by řekl: nedělejte z nás ovce a voly, vždyť nás USA a Evropská unie masíruje propagandou už 28 let!

Vybere se pár snímků, které jsou skutečně přitažené za vlasy a pak se do nás hustí stupidity, jak ten národ je blbý, že tu ruskou propagandu přijímá a dokonce jí věří. Ale hrůza bojovníků České televize proti propagandě tkví v tom, že si tam jak v totalitním režimu pozvou jenom přitakávače a říťoleze, ale nikdy občany, jako jsme my. Nekomunisty, ale schopné odhalit opačnou a dokonce ještě větší blbou bolševickou (pardon demokratickou) propagandu ze západu.

Příklad? Fištejn, Votápek, Romancov: Putin, je po smrti, Putin má všechny nemoci, Rusko se hroutí, Rusové nemají co žrát... Kdo tuto goebbelsovskou propagandu rozjel, soudruzi (pardon demokrati) v České televizi?

A další:
Noční masakr na rusko-ukrajinské hranici. Putin šílí! Zdecimovaná armáda Ruska Porošenkem!!
Putin má rakovinu, zbývají mu tři roky života
Putinův vlastňák (prostě Putin je primitivní hlupák)

Co napsal stálý vysvětlovač naší-vaší veřejnoprávní televize v roce 2014? Tento génius má vždy pravdu. Kdyby neměl, nebyl by stálým hostem České televize.

Ono je to celkem snadné. Partička v České televizi do nás hustí, jak jsme my lid tupý, hloupý a zmanipulovaný, když nevěříme, že Rusko se hroutí, že v Rusku nemají co žrát a tím si dává Putin vlastňáka, že Rusko se rozšiřuje na západ a my vidíme na vlastní oči, že ve všem je opak pravdou. Tak kde bere partička v České televizi, která si myslí, že jí ta televize patří, tu drzost dělat z nás idioty? A nevadí, že Lotyšskem pochodují jednotky SS v roce 2017, hlavně když nemluví rusky?

Opět důkaz:
Veteráni SS opět pochodovali Rigou, přišlo jich kolem tisícovky ...

A pak nás krmí touto propagandou, jak dřív to bylo děsné a jak je to dnes úžasné...

Budovatelské filmy z padesátých let nám dnes přijdou leckdy úsměvné, z nacistických filmových týdeníků i po letech stále mrazí, přitom oběma šlo o totéž. Vytvářet fiktivní realitu, přebudovat reálného člověka a ukazovat svět, jaký teprve bude (a jaký naštěstí nebyl). Dějiny propagandy, a nejen filmové, jsou však starší než éra nacismu a komunismu, se kterou ji nejvíce spojujeme. A propagandu jako důležitý nástroj využívalo třeba i prvorepublikové demokratické Československo. Za poslední desetiletí se propaganda a obrana proti ní stala novým silným tématem. Jak vlastně se vytváří? Je postavená jen na lži? Na kolik rozřeďuje a zatemňuje veškerý tok informací? Lze se její manipulací bránit? A jaké s ní má zkušenosti například současné Lotyšsko.


Co dovede lež Premiéra: 18.3.2017 ve 21:05 na ČT24
Petr Kopal — Pavel Žáček — Pavel Suk
Dějiny i současnost propagandy. Oč vlastně usiluje? A proč Rusové vyhrávají propagandistickou válku.

Mimochodem, kolikrát v České televizi slyšíme o Židech (hned následující reklama na Marhoula), i když jsme v České republice, nikoho jsme do koncentráku jako Češi - národ - neposílali, naše generace už vůbec ne, kdo nenatáčí jako Marhoul o Židech jako by nežil a je otázkou, zda má dostat státní peníze. Ale to nevadí. Hlavně, když nikdo nepochválí nikoho z Ruska a bude se hlásat, že nás osvobodila americká armáda, zatímco ta ruská - sovětská jenom stínovala a paběrkovala. Vážně si myslí, že jsme stádo ovcí a idiotů? Měřme všem stejně, nebo to není demokracie, ale totalita!

- - -

44 komentářů :

 1. Pořád to funguje stejně. kdysi před rokem 89 rozhodl UV KSČ že od data xy máme lidově demokratické zřízení, později rozhodl, že tady máme socialismus aniž se někdo obtěžoval občanům říci co to znamená a jak to poznají. Po roce 89 stejně někdo rozhodl, že zde máme demokracii, také nikdo neřekl co to znamená a jak to poznáme.A tak dnes si každý představuje demokracii podle svého, pro někoho to je loupení, pro někoho lhaní, pro někoho obohacování se, pro jíné je to chudoba a bezpráví...prostě každý si vybere co zrovna potřebuje. A tak je to i s informacemi alias propagandou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:46 Háček je v tom, že pojmem demokracie se ve skutečnosti zakrýval ten nejbrutálnější kapitalismus. Všimněte si, že dodnes na každou snahu o jeho zmírnění začnou pravicové strany naříkat nad ohrožením demokracie. Stačí poslouchat Kalouska, když začne mluvit o útocích na demokracii. Nikdy se ve skutečnočnosti nejedná o demokracii, ale o vládu menšiny nad většinou, o svobodu okrádat druhé. Demokracie je vláda lidu V ZÁJMU LIDU (tj.většiny) a to je to, čeho se naši "demokraté" nejvíce bojí. Sdělovací prostředky jsou v rukou právě takovýchto "demokratů", proto jinak než lhát ani nemohou.

   Vymazat
  2. Zajímavé čtení:
   Stínová vláda v Británii, centrum světovlády
   http://www.zvedavec.org/komentare/2017/03/7215-stinova-vlada-v-britanii-centrum-svetovlady.htm

   Vymazat
  3. Po r. 1989 Havel + Pražská kavárna byli domluvení, že nesmějí vyslovit slovo "kapitalismus", aby se dělnictvo nezaleklo. Existuje dneska ještě nějaké "dělnictvo"? Sotva. Každý(á) chce být manažér nebo televizní žvanil. A máme tady Lžikapitalimus jako Brno. V ČT i ČRo je přeKučerováno a přitom Vladimír Kučera je nejhorší demagog. Jakmile mu "host" nepapouškuje Pražskou kavárnu, tak hned skáče do řeči, aby snad nepřišel o prémie od (bývalých) shapirovců. Tuhle tvrdil, že není pro něho významné, kolik měl Sovětský svaz mrtvých obětí ve Druhé světové (já doplňuji, že sedmadvacet miliónů!). Vl. Kučera by si mohl občas umejt tu svou (řídkou) umaštěnou kštici. Je to jeho neúcta k divákům, když na obrazovce věčně plká zamaštěnej. Možná mu někdo konečně řekl, aby na obrazovku věčně nenosil flanelovou košili, tak teď mívá silně jetý, nevalný sáčko. Tuhle měl za hosty v Politickém spektru skvělou Janu Volfovou a X.? Vandase a samorostlého! Petra Cibulku (ten básní o kyvadle). Ti tři Kučerovo kavárnické blábolení tak smetli, že Vl. Kučera až do konce pořadu už jenom chabě a jednoslabičně troškařil - to byl zážitek. Celkově Kučerova politická korektnost je UBOHOST. A on se, chudák, furt tváří, že má monopol na pravdu.

   Vymazat
 2. V ČT jsou všechno pičusové a debilové jako před rokem 1989 sloužili a slouží darebákům,kteří jsou u moci,proto je dobré se na ně vysrat a postřílet pro výstrahu ,alespoň některé,ostatní možná zmlknou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase ubreceny stiznosti. Vyhodte televizi z okna.

   Vymazat
 3. A co by měli dělat, kdyby nelhali, z čeho by prosím byli živení? Vy byste chtěl ty lidi vyhladovět jen proto, že jejich povoláním je veřejné lhaní? A myslíte také na jejich rodiny? Lhát v televizi, což neznamená jen o historii či současné politice doma i ve světě, ale také lhát třeba reklamou - víte kolik herců se tím živí a kolik byste udělal nezaměstnaných a tak zatížil státní kasu, kdyby se jen trochu omezilo lhaní. Spíše je nutné vychovávat občany k tomu, aby televizi, rozhlasu novinám apriori v ničem a nikdy nevěřili a teprve po osobním ověření, jak se věci mají, si připustili, že by na té či oné zprávě mohla být i špetka pravdy. Skepticismus je jediná cesta jak z marasmu univerzálního lhaní televizí, rozhlasu a novin uniknout.
  Jenže u občanů to bohužel funguje přesně obráceně a to naši čilí propagandisté dobře vědí: většina lidí věří, tak jako dříve na základě oficiálních zpráv, že třeba nacismus byl lidumilný, Adolf Hitler nesmírně přátelský člověk a koncentráky byly nutné, aby se lidští parazité přechovali v ty správné.
  Když vám největší hulvát, kterého televize sežene, bude nejvulgárnějšími slovy líčit, jak je Zeman špatný, vulgární a nově (od nějakého kandidáta na kandidáta Hilšera)i srab, tak český občan uvěří. A dokonce, když mu budete dokazovat, že to je lež, tak si bude zacpávat uši, protože on byl pro lež medií dávno zpracován a nechce ani pravdu slyšet. V tom byla především vina právě Němců, v jejich víře v nacismus jako nejsprávnější cesty k humanitě, z toho pak pramenilo jejich členství v nacistické straně a usilovné napomáhání v realizaci jejich ideologie. Tím mj. byla postiženo 92 % sudetských Němců u nás. A z toho ona "kolektivní vina".
  A schopnost samostatného myšlení na základě vědění byla tehdy u Němců stejně kvalitní, jako je dnes u dnešních obyvatel EU, také u Čechů - u nich se to možná potencuje podobně jako u Bavoráků pivem.
  Lhaní medií je vcelku nakonec to nejlacinější zboží, po kterém lidé už pro tu láci skočí. A když se k tomu dají dobré titulky? Pak je to úplný mlask. Jo, pravda, co s ní, není čtivá, je nezajímavá, hotový brak.
  Podívejme se, jak si dnes media unizono mlaskají, když mohou svobodně lhát na adresu Babiše. To je přece pošušňáníčko a ještě jak se plní přání jinak partají na odpis. Proč lžou. Protože se Babiš zbláznil, položil svých 70 miliard majetku a pustil se do marného boje s politickými hochštapléry , jako je Klousek nebo Sralbotka - politiky, kteří se pro blaho národa a své kapsy odsoudili do doživotních rolí gaunerů extratřídy a podívejte se, kolik ovcí ještě jeden každý pase.
  Už ten postoj a odpor Babiše musí být sportovcům ducha i těla u nás sympatický. Ale kolik takových přemýšlivých lidí se u nás najde? Babiš musí být sympatický každému, komu vyhovuje jeho nepoddajnost lžím a neústupnost od pravdy. Ale kolik lidí u nás to zajímá, nakonec mnohé, protože lhaní začali sami držet palce, to uráží.
  Už to, že není a ani nemusí být sluha velkokapitálu, jako Sabotka a Kalous, z něj dělá hrdinu. Už to, že chce, aby ČR se stala státem a nebyla hříčkou v rukách partají, aby byrokracie v tomto státě byla řízena rozumem a pravidly hospodáře, už to musí strašně naštvat politiky i byrokracii. A máte hned proti sobě takovou přesilu, která má na vodítku jak 10 milionů občanů, tak i jejich finance a zaměstnanost. A teď si představte, že by Babiš, podobně jako kdysi Zápotonda, přišel na to, že než dovážet makače z blízkého východu či Ukrajiny, je jednoduší poslat do práce byrokracii. Tož jak já to vidím, pro sedmilháře ČéThé je Babiš již mrtvý muž a ty český prosťáčku, hubu drž.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi pěkně napsáno a podloženo argumentací ( na diskuzích neobvyklé). Ještě je k tomu třeba dodat, že všechny mediální prefabrikáty,kidy a kecy se píšou na objednávku - tedy za vším je "kdosi". Jsou placeny kidy ve prospěch Babiše, i kidy proti Babišovi ( ty jsou zřejmě placeny lépe). A mediální činovníci jsou jako správné kurvy - píší a žvástají to, za co jsou zaplaceni. Vždycky si vybavím hnusnou a podúrovňovou mediální kampaň, kde byly bilboardy ( objednané a dobře zaplacené) proti Paroubkovi,když na všech byl vyobrazen s odpudivě zkřívaným obličejem ( srovnej s uděleným trestem za přimalované parohy). Vše lze shrnout tak, že mediální kampaň už začala, a výroba mediálních prefabrikátů a žvanírna jede na plný pecky. Zaplacený je antibabišizmus. A v článku je dobře zdůrazněno, jak jsou lidi pitomí - ne že nejsou. Jsou! I ovce jsou! V tom právě mají mediální gauneři oporu. Ovce, co se nechali přemluvit "dědkem s bábou" a mohl bych pokračovat. Lidská blbost nezná mezí, zdá se, že je stále březí... za chvíli zde vyleze pražák Majevský, přímo posedlý andibabišizmem, a ten nám vysvětlí, jak je to "slovačisko" špatné a lump. Proč se jemu -"češiskovi" tak Babiš jeví, to nikdy ještě nevysvětlil, ale prostě to tak je. A samozřejmě není v tom sám. Novinky i NR jsou plné antibabišovské diskuzní smečky. Klasika. Bez argumentace, piští jen to, co se dočetli v mediálních prefabrikátech, ale je to prostě pravda. Čapí hnízdo . bla bla bla... a teď nově dluhopisy bla bla bla ... přes to nejede vlak. Ale že by taky přišel na program diskuzí Vondra bla bla bla, nebo Bém, Kalousek, a další valná hromada extra zlodějů bla bla bla - tak to ne.A proč asi? Protože občané jsou moudří?Máme přesně takový řád a režim, jaký jsme si zasloužili ( zvonění) a i dále zasloužíme. "Kubiceho zpráva" jede zase na plný pecky. Aby ne -volby se blíží.

   Vymazat
  2. Píšete pánové oba hezky ale váš pesimismus nesdílím, uvidíme na podzim.

   Vymazat
  3. Tak -pokud jde o mně - já jsem optimista! Jsem si jist, že se "na podzim" nestane nic světoborného ani před volbami, ani po volbách. Nanejvýš někoho z politického popředí, a tím i pozornosti medií odstraní, a nahradí někým jiným, který buď bude šlapat tak, jak mafie chce, nebo taky půjde časem od válu. Dnes se to jinak nedělá. Jsem totiž přesvědčen, že dnes už téměř celý svět je řízen západní mafií se sídlem v Bílém domě, a všechno -úplně všechno - probíhá podle mafiánských zákonů. Včetně schvalování vlád v jakékoliv zemi, která musela dobrovolně, nebo po krutých bojích, přijmout cizí ovládání a mafiánské zákony. Jen některé země - jejich vlády - se vzpěčují, například Rusko nebo KLDR, ale na nich už se "pracuje". Takže - jak už kdysi dávno hřímal z tribuny římský diktátor Sulla ... " co je to lid?"... Lid prostě neexistuje. Ten se buď podřídí, nebo bude smeten, a způsoby smétání lidí už jsou známé. S neposlušnými vládami mafie také zatočí, ale mají vždy na výběr -buď se podřídí dobrovolně, s tím, že si zachovají koryta, nebo riskují právě ten "lid" ,který je nutno vždy chápat jako rukojmí. Tak to probíhalo odjakživa. V každé středověké bitvě byla obležená vojska, město, nebo zem, vyzváni "vzdejte se" ( to znamená podřiďte se) a ušetříme vás a vaše občany, v opačném případě ... a časem se většina vždy vzdala, protože opačné případy byly kruté. Vytrvalo to do dneška, jen názvosloví je jiné -pokrokovější, a metody jsou vyspělejší. Výbušniny, drony, agentury na organizování "demonstrací" a rebelií. Mafie používá už celé desítky let stejné, osvědčené metody. Takže -jak bude po volbách? Jedni kašpaři budou nahraženi jinými kašpary, které USA schválí do funkcí, a pak tam tito šťastní budou jezdit na konzultace. Kravaťáci všech zemí se budou dál sjíždět na obvyklé potlachy.Jedině se může změnit, že staré "maso" už je postupně nahražováno mladým, ale rodinná hnízda už mají nakradeno, takže dál krást nebudou muset.Pro "lid" se toho mnoho v tom smyslu ( vyšší daně, pitomé výmysly, deregulace a zdražování) dít nemusí. Nová vláda se bude opět zabývat bezcennými kokotinami, jako ta současná, a bude předstírat, že vládne, a tvoří zákony, a lid bude předstírat, že jim věří.A media pojedou ve stejných kolejích jako až dosud - takže - proč bych neměl být optimista?

   Vymazat
  4. 20:53-pokud tomu říkáte optimismus, prosím. Já jsem optimistou, protože věřím, že žádný strom neroste do nebe a pár dřevorubců, kteří dokáží vzít za práci...

   Vymazat
  5. 20:53 To co (opravdu pěkně) popisujete, platí ovšem jen pro státy, které za přispění zpitomělých ovčanů už spadly do toho mlýnku na maso. Ale pořád ještě existují vyjímky, jako třeba Švýcarsko. Tamní politický systém je skutečně kontrolován občany tak, aby jednal v zájmu země. Pokud by EU prostě jen okopírovala tamní multinárodnostní soužití s ponecháním pravomocí řídit lokální záležitosti občanům, nikdo by po rozpadu EU netoužil. Ve Švýcarsku není občanská společnost jen prázdným pojmem, ale je to systém fungující a rozumně vylepšovaný po staletí. A přestože je to země oficiálně kapitalistická, tak tam ve skutečnosti vládne socialismus, jaký u nás nikdy nebyl. Ve smyslu "Pracujme společně ku prospěchu všech".

   Vymazat
 4. Já myslel, že nás osvobodili naši přátelé z SS!!!

  Oni to byli obyvatelé Sovětského Svazu!!!

  Vždyť SS v čele SA, jsou největší bojovníci za svobodu a demokracii!!!

  Že pobijou pastevce, třeba v Afganistánu, to je JEN OMYL!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co jsi chtěl,ty básnické střevo,tímto říci?! Jen jsi na-sral na jednu hromádku kopu ptákovin!!!

   Vymazat
 5. Člověk skutečně neví, kdo s kým manipuluje.
  Něco jse tu napsal a asi se to nelíbilo, protože to cenzor smazal.
  Tedy k věci. Obyčejný člověk nemůže nic napsat, když je ruský agent.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak nechápu -a to je váš případ? Vy jste ruský agent? A že jsou diskuze mazány -KONEČNĚ!! je v pořádku. Jen si pod každým článkem všechno pořádně a poctivě čtěte. Jestli se vám občas nezvedá žaludek, jste dobrej.

   Vymazat
  2. Asi si nějak neuvědomujete, že pojem ruský agent je nepřítel zdejšího cenzora, který zřejmě i produkuje ony zvratky, aby lidi vyprovokoval.
   Ve smazaném příspěvku jsem se zastal Ergolanda a rozebral jsem mezi řádky stávající informace, které dostáváme.

   Vymazat
  3. wwwwwwwww gooogle.com

   Vymazat
  4. Rudo, měl byste rozlišovat mezi zásahem redakce a samovolným mizením příspěvků, což se zde bohužel také stává. Zásahy redakce jsou žádoucí a nic proti nim nemám. Samovolné mizení je nějaký techný problém použité platformy a ten mi dost vadí. Jenže bez totální změny celého webu se s tím asi nedá nic dělat.

   Vymazat
 6. No... nejsem ani ten ani onen. Mám svou hlavu a názory si utvářím sám. Neberu v potaz ani to, že mám dvě vysoké školy, protože jsem začínal ve stáji, tedy kravíně. Na podzim loňského roku pan Klvaňa (pedagog CEVRU... . tedy... chtěl bych tuhle ,,prestižní" školu studovat, nebo na ní přednášet). Prostě se v jakémsi rozhovoru v ČT vyjádřil, že za exodus Syřanů mohou Rusové. To bylo myslím v listopadu 2016. Nějak pán kolega ,,pedagog" opomněl, že občanská válka v Syrii začala snad o tři, tři a půl roku předtím a Rusové tam zasáhli na přelomu září a října 2016. Pomíjím fakt, že to bylo na oficiální žádost legální Syrské vlády.
  Takže ČT a objektivita? Pán Moravec, při vší úctě... Události? Sorry. Ani za toho Husáka nebyla ,,objektivnost" jako dnes.

  Pepo Milan

  OdpovědětVymazat
 7. To žvanění v Česku a dokonce studovat na vysoké škole, je určitě lehčí a posléze lépe placené nežli studovat technický obor s několika zkouškami z matematiky. Viděl jsem bilboart jakési vysoké školy kreativní komunikace. Je to vůbec možné?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proč ne? V současném "Česku" ( imitace USA) je možné všecko! Svědectví je všude - v počmáraných a zohavených fasádách domů a vybavení měst, v kultuře ( příšerné reality šou nakupované na "západě" - Farmář hledá ženu, Výměna manželek, Big Brother, Hotel Paradiso, Prostřeno, Pošta pro tebe, Soudkyně Barbara, Soudce Alexandr ... a další pakulturní humus). Další důkaz - obecný úpadek dobrého vkusu až na dno, příšerné chování lidí, ztráta studu, ztráta pořádku a řádu - všechno je rozvrácené a změněné. ČR nedohnala USA -ČR je předehnala! Už je zde možné všechno, počínaje podvody a konče mordy.Strašná korupce, protekce do mrtě,klientelizmus - ještě chybí kanibalizmus.

   Vymazat
 8. Jsem z těch, co za komunistů (ne za komunismu, nic takového tu nebylo!) soustavně sledoval „štvavé vysílače“ - Hlas Ameriky, Deutsche Welle, BBC, R. Vatikán, R. Tirana, Svobodnou Evropu a nevím které další, rušičky dobrému přijímači příliš nevadily ostatně, s Helsinským košem, tuším roku 1975 byly vypnuty. Dávám za pravdu, že Svobodná Evropa byla už tehdy poměrně trapná drbna, seriózně působila a tím i účinná byla BBC. Zpravodajství tehdejší ČS televize jsem ignoroval, zato jsem v zaměstnání přejel okem Rudé právo. Co tam nebylo nebo na dvou řádcích někde vzadu, bývalo nejen zajímavé, ale i důležité. Tolik k minulosti, kde jsem se tu a tam dostal i k samizdatům. Mám je na památku, taky Dva tisíce slov i Poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti (s hrůzou zjišťuji, že až tak hloupé nebylo).
  Dnes zas soustavně sleduju „nepřátelské“ blogy na internetu a nevynechávám denně ČT24, prvních ca 25 minut zpravodajství od 19:00. Abych věděl a porovnal.
  Co mi z toho plyne. Komunistická propaganda ani tak nelhala jako zamlčovala co se nehodilo a nadsazovala, přeháněla co se hodilo, jedno na černo, druhé na růžovo. Až směšně. Dnes jsme se dočkali krom téhož, navíc překrucování a lhaní, mnohdy až neuvěřitelné hlouposti slouhů i naivů. Ruská propaganda – jéminkote, atmosféra jak po srpnu 1968 Radio Fltava a noviny Tribuna. K rozpoznání, Rusko. Takové to prosté až dětinské dodávání si sebedůvěry, bez skutečného obsahu a tvrdě věcné argumentace. I když existují nějaké ty lepší zdroje. A v tom to právě je. Nejúčinnější zřejmě bude ta srozumitelně podávaná pravda, která zlomí a znemožní každou falešnou propagandu. Jak to tak vypadá, tou prohrávající stranou, pokud se neprobere, bude současný mainstream. Meze trapnosti už se, podle mého, dopracoval. A všimněme si, ta děvčata a chlapci v ČT, už povětšině ani nehodlají mluvit valně česky. I o tom by mohla být diskuze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:42- máte za jedna! Umět psát, napsal bych svůj životopis "nemlich tak".

   Vymazat
  2. A ještě něco jste vynechal - komunistická propaganda nechávala lidi v pohodě. Žít, pracovat, bavit se, vychovávat děti... z medií lidem nikdo nehrozil...!!! suchem, mokrem, zimou, nemocemi, ztrátou práce, zdražováním jídla, zvyšováním nájemného (deregulace) válkou, terorizmem.. To se vůbec nedá srovnat! Dnes se media starají, aby žili lidi setrvale ve stresu, v beznaději, strachu, ( nic nemá smysl, stejně... atd.) Lidi nezvládají výchovu dětí, rodinu, manželství,práci, nevědí co je to duševní pohoda. To všechno mají na svědomí media - proto také se jim po pravdě říká "zbraně hromadného ničení"- s cílem zničit lidem myšlení a duši. Zničit jim tělo už potom není taková honička. Lidi jsou jak rozlámané hračky na klíček, cvokárny jsou plné magorů a cvoků, skoro všichni požírají nějaké prášky... i za to mohou media. Lidi se naučili konzumovat mediální žvásty -dřív tomu nikdo nedal! Lidi žili v pohodě, bavili se, mediální žvásty měli na háku. Dnes každý čte internetový bulvár, čučí na TV žvanírnu, komunikují prostřednictvím diskuzí nebo facebooku, jsou plni strachu a nenávisti. Tradiční zábavy s tancem už téměž zcela vymizely, lidi spolu nekomunikují, tisíce jich žijí singl, a skoro každý má psa. Strašná doba - strašná. A za to všechno mohou media, nebo lidská slabost? Blbost? Nevím - už nevím jak se v tom orientovat. Lidi by se měli naučit media úplně ignorovat. Mladá generace už to dokázala - ti mají media úplně na háku, ale nebezpečí je, že žijí virtuálním způsobem života - počítač- tablet - mobil - Co se týče pohody a duševního zdraví - zlatá doba prvobytně pospolné společnosti. Dnes - a pospolná? Neexistuje!!

   Vymazat
  3. Až na jednu "nepatrnou maličkost". Za komoušů žádná jiná "pravda" než ta oficiální komoušská neexistovala. Jakákoli jiná pravda byla zakázána, tvrdě cenzurována a potlačována, trestána.
   Zato dnes si můžeš zcela svobodně číst, sledovat, hlásat, publikovat co tě napadne. Tyhle žumpoidní stránky a jejich čtenáři jsou toho důkazem.

   Takže tvůj trapný pokus dávat komoušskou a dnešní propagandu na roveň je zcela mimo.

   Vymazat
  4. 19:06-nemáte tak docela pravdu, v obyčejných "lidských" problémech kritika měla 100% účinnost nápravy. V politické kritice "globální" máte pravdu, následovaly tresty. Dnes se netrestá, "nadávejte si jak chcete, neboť my máme moc v celém světě pevně v rukou a zkuste nějakou revoluci"!

   Vymazat
  5. 19:06 - je pravda, že tady konkrétně to tak funguje. Je zde povolena pouze jediná pravda hlásaná skrz kremeslkou bandu židočekistů Rotenbergem a jeho vorovskou bandou obřezaných souvěrců! Např. tento krásnej článek z webu ruských kozáků o potřebě spálit židáckou hnidu Blanka se tu přeložit nahodit nikdo nesnaží! - http://iks2010.info/?p=113333

   Ale jinak žvaníš jak přepasená koza! Páč režim se po roce 89 nezměnil! Současná propaganda JE komoušská a ne že ne! Jsi idiot, samozřejmě, jen jakýsi houňousek co prt ví v a chtěl by metál!

   Vymazat
  6. 19:06 - v době kdy s tebou jště tvůj fotr vochcával kachličovaný zdi někde v ňákym tom pajzlu, tak já, jako dítě semtam slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, jestli to praskne a já věřil že praskne! Táta mi tvrdil furt že je to pitomost, že už by se sem kapitalismus nemoh vrátit, že tu nikdo fabriky neumí řídit atp. a babička zas, ať si táhnu na západ,když se mi tu nelíbí, že prej tu takovým jako já pšenka nepokvete. A měla pravdu, jenže jinak! Protože na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Jo Budapešť 56 - to byla kontrarevoluce!

   Vymazat
  7. Pro 19:06 „Až na jednu "nepatrnou maličkost"....“. Zřejmě o té době z vlastní zkušenosti nevíš nic. Svobodně jsem si četl, sledoval, „štvavé vysílače“ poslouchal a na svou hubu říkal co jsem považoval za správné ... Fakt je, že jsem nikým napráskán nebyl a jestli, tak se nic nestalo, možná i proto, že v té fabrice kdo uměl, uměl a podle toho si mohl „dovolovat“? Jestli ovšem neuměl a chtěl se prosadit, kadil v síni, klepal se a šplhal. Dnes patří mezi ty, kterým tehdejší režim děsivě ubližoval. Někteří nejste už jen zcela mimo, ale jste už směšní.

   Vymazat
  8. 19:59-Nevím,zda jste byl tak hrdinský,
   jak dnes vykládáte.Pokud jste byl tolik
   oslněn nacisty,je škoda,že jste tu dobu
   neprožil.Kdejaký závistivec si vzpomněl
   na vaše spory a šel Vás udat na gestapo
   za pomoc partyzánům.Měl jste vymalováno.
   Jinak se tady prezentujete jako člověk
   poněkud mdlého rozumu.Nebyl jsem zrovna
   s komunisty zadobře už na vojně.Jediná
   výhoda byla,že ani na té vojně 69-71 se
   ještě moc nedělo.To odnesli ti po nás.Dál
   jsem měl výhodu,že mne možná neudal ani
   policajt,když jsem na nádraží veřejně
   nadával na režim.Možná sehrálo svoji roli
   i to,že jsem byl dělník.Proti těm neradi
   zasahovali.Když měli možnost,tak se rádi
   pomstili.Za německé okupace zavraždili
   360 000 čechů.Za komunistů pověsili 240
   lidí,z nichž většinu za vraždy a násilné
   trestné činy.Pokud bych si měl vybrat,tak
   bych zvolil ty komanče.Nácky ne.Je mi
   jedno,zda se Vám to líbí nebo ne.
   Petr Majevský

   Vymazat
  9. 22:32 - jo Peťane, to mi fotřík říkal! Jak děda jako řidící učitel sem tam poslouchal Londýn a dodával - Moskva se tu nechytala, to vidíš leda ve ve filmech:) A říkal - jen si představ, že bych třeba někde začal žvanit, jako vy co jste nic nezažili! Tak by tátu (dědu) zastřelili a já s mámou (babičkou) skončili někde v koncentráku! A furt vzpomínal na generálmajora Pankova! To byl komdiv, víš? On se ubytoval se svým štábem u mý prababičky - tátovy babičky nedaleko sychrovskýho zámku. No a měl sebou i německé děti! Prej "syny pluku" - sirotky kterých se ujal a táta ho za to nesmírně obdivoval celej život! Byl to v civili profesor charkovský univerzity a jeho rodinu zabili Němci, tvrdil táta. Až pozdějic jsem zjistil a tátu zklamal, že jeho rodinu popravili Ukrajinci - melnikovci (nikoliv žádní banderovci jak tui komoušové furt hýkají, páč Bandera tou dobou sám dlel v německé šatlavě:)) Byli popraveni jako komunistická náplava vyslaná Stalinem na Slobodanštinu v době kolektivizace. Halt život je složitější. Tátova selektivní paměť (bylo mu v 45. roce 12 let) taky vyfiltrovala jiné věci, které mi řekla babička. Třebas jak jeden vojákl nosil křížek schovanej pod rubáškou. Když babička jak jí to naučil děda přišla za vojáky s mlíkem, řekla: "Sláva Stálinu!" No a ten vojáček udělal pod krkem náznak oprátky! A vyprávěla taky jak jiný voják - oficír si pustil "hubu na špacír" před našim dědou, když řekl "Angličáně i Amerikánci mnógo pamaglííí!". A jednou mi babička řekla: pmatruj si hošíčku, ale nikde to ve škole neříkej! Prahu nám zachránili Vlasovci! A jak se pak k nim Srtalin ošklivě zachoval. Snad proto musí být v pekle." O procesech a čistkách jsme tehdáýá nic nevěděloi, ani babička, ani děda ani táta. Ten pouze opakoval obdiv k maršálu Tuchačevskýmu, měl od něj knihu a říkal, že kdyby ho Stalin byl nedal popravit, že by si Hitler nikdy na Rusko netrouf. A dodávala, že bysme mluvili německy a já byc h nebyl, páč by nešel do armády (Němci Čechy do vojska nebrali) a tak by se s mámou nikdy nesetkal. Ale já se stejně držel svýho nezávislýho bádání a časem jsem zjistil že vše je jinak ....

   Vymazat
  10. Ještě jen dodám, že můj děda zůstal jako pařez! On byl nemanželským synem české sklářky z Železnobrodska a německého chalupníka tamtéž. Ale nesl jméno české matky, mojí prababičky, které nesu i já! Kdyby si jí praděda vzal, měl bych dnes německý příjmení. On vystudoval Učitelký institut a později získal definitívu ve smíšené česko-německé škole na dohoz kamenem od protektorátních hranic. Jako učitel v Protektorátu musel doložit že nemá židovské předky ani on, ani jeho žena a to sto let nazpátek. Proto mám doma i rodný listy či jejich opisy z matrik mých předků od napoleonských válek. Pro dědu by nebyl tehdy problém přihlásit se k Němcům, ale neudělal to. Byl totiž socan:) A zůstal jím až do smrti. V roce 48 po to "slučovacím" sjezdu se ke komoušům taky nepřihlásil a jeho členství v socdem tak zaniklo automaticky. Neměl z toho nikdy žádnej postih, naopak! Získal jako ředitel školy vilu po Němcích - napůl se svou švagrovou, sestrou mý babičky, která pracovala celou válku ve Zlíně u Bati. Museli za tu vilu státu dát 140 tisíc a jeli napůl. Děda splácel ještě několik let po válce. No a já tam později ve starém rozkládacím kanapi našel ten svůj ráj! Železný kříž, důstojnické holínky, bajonet, a hlavně časopisy a knihy Ty knihy skvělý! Wir gegen Polen, Flugzeuge über Moskau apod. A také Adolf Hitler - Unser Führer nebo Geschichte des Duetsches Reich und Volk od jakéhosi Ericha Mária von Galéra psané swabachem s fotkou fýrera na předstránce! A taky Meyerův lexikon a rovnž dějiny Ruské revoluce psané švabachem atd atd. A tam mě chytla historie a drží mě dodnes ... ale četl jsem i ty dědovy komoušký slátaniny co měl jako ředitel školy v knihovně - různou tu povinnou četbu, Jiráska a Čapka a taky Knnihu o TGM psanou po válce. A táta jako voják zas měl knihovnu narvanou pamětma ruských generálů - Štemenko - Generální štáb za války a pak od Vasilevského a taky už vzpomínaná kniha od Tuchačevskýho a plno další sovětské válečné literatůry. Ale brzy jsem zjistil, že je to jen vymejvárna ... po Plyši jsem si koupil paměti Mannsteina a to je nebe a dudy!

   Vymazat
 9. Je propaganda ÚČELNÁ LEŽ nebo UŽITÁ PRAVDA?
  Hlupák se vždy pořeže, protože nechápe dvojsečnost propagandy a použije ji k BOJI PROTI PRAVDĚ - a prohraje.
  Moudrý člověk promění PRAVDU VE ZBRAŇ, bez peněz, pouze PRAVDU OSVĚTLÍ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. propaganda je užitečna od doby kdy homo začal ovladat druhe pote nastopupila cirkev a ta dovedla propagandu k dokonalosti kdy tisicihlave houfy pomatencu dokazala cirkev zpracovat k obrazku svemu spiše ale k svemu bezpracnemu zisku v rannem kapitalisnu začali socani a ruzna netahla špekulovat jak zblbnout davy stejně dokonale jak cirkve a pokračovani zna už každy ze sveho života když se ujali propagandy komunisti s kapitalisty rukou společnou

   Vymazat
  2. 18:47 Princip fungování propagandy s využitím stádního pudu lidí k vlastnímu prospěchu popsal velmi přesně už Hans Christian Andersen roku 1837 ve své pohádce "Císařovy nové šaty". Tento princip se používá stále a pořád výborně funguje. Pohádka potvrzuje i vaše závěry, že lež je velmi křehká a pokud se ke slovu dostane pravda, poměrně rychle se zřítí. Proto taková nenávist dnešních politiků a médií proti všem, kdo najdou odvahu pravdu říkat. Ať je to Zeman, Babiš, Okamura, Semelová nebo Skála.

   Vymazat
 10. Česka televize a radio lžou na každém kroku , za vaše peníze,radši je pošlete Trumpovi on bude vědět co s tím!!

  OdpovědětVymazat
 11. Sledování Událostí České televize
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/03/sledování-televizních-zpráv.jpg

  OdpovědětVymazat
 12. Tedy ne že by propaganda z ČT a ostatního českého mainstreamu byla nějak extra zajímavá. Proto ji ani většina diváků pravidelně nesleduje. Co ale zajímavé je, jakou agendu "jede" zpravodajství a publicistika ČT, jakou agendu v ten který čas nastoluje dramatická tvorba a proč. Dá-li si to člověk do souvislost, nemusí být ani extra informovaný, aby si s pomocí alternativních medií na takové otázky dokázal odpovědět. V současné době je to například agenda "Babiš" a jeho "přešlapy", stála agenda antiZeman a od 20. ledna antiTrump. Zaznamená-li divák čtenář tato fakta. dá-li si do souvislosti předvolební preference a skutečnost, že třeba politický marketing pro ČSSD zajišťǔǰě osvědčená agentura Hillary Clinton, tak se ani nediví, co všechno na obrazovce vidí a slyší

  OdpovědětVymazat
 13. havlistické lži nesleduji a čt je odpad

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejvíce mi vadí, že si tu špínu televizi ještě sami platíme. V televizi z obrazovky nesleze v politice Kalousek, v reklamě a v rádoby vtipných pořadech Kohák a Kraus. Je to klan KKK.

   Vymazat
 14. Televizi nemám, a jsem v pohodě.
  Informace o světě si na internetu vyberu podle svého uvážení, a jsem v pohodě.
  Kdybych sledoval televizi i internet, v pohodě bych nebyl. Asi v cvokárně.
  ---
  Z domácí politiky, přesněji řečeno bahna, mě zajímají jen 2 věci.
  - kdy půjdou k čertu všechny zavedené strany,
  - jestli se k moci dostane někdo, kdo se postará o vnoučata a pravnoučata, aby jim přemnožení džihádisti nestínali hlavy.
  Všechno ostatní považuji za naprosto vedlejší.
  Džihádistů se ještě nebojím, ale bojím se našich politiků a lidí kteří sledují jenom mainstream.
  Ti jsou zodpovědni za to kam jdeme.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 15. prejže kandidati do rady čete samej panbičkař černoprdelnik a muslimak a navrch dvě herki tak to už mohli rounou přepnout na jediny pravdomluvvny kanal vatikan a svazaky -viz nesmrtelnavlaštofka marcelka od novotnyho přes husaka a veškrnu až k vovarovi- poslat štandopede na pracak aby si užili pravy a nefalšovany kapitalismus live ktery tak radostně a hrdině propaguji dotud dokud nedojdou šikmovočky či slimouši aby k nim přes noc rychle přesedlali

  OdpovědětVymazat
 16. Pokud je ideologie v souladu s objektivní realitou, není to propaganda, nýbrž věda. A takovou vědou je právě dialektický a historický materialismus vypracovaný Marxem a Engelsem. Pokud někdo nesouhlasí, ať to vědecky vyvrátí, jsem na to zvědavý. Doteď se to nikomu nepodařilo. Jen samé bláboly. T

  OdpovědětVymazat