Reklama

úterý 14. března 2017

Co má projít bez povšimnutí veřejnosti a voličů, co nám media tají!

Ne základnám
14. 3. 2017

Připomeneme si 15. březen, okupaci Československa tím, že zahájíme v Poslanecké sněmovně ČR 15. března projednávání změny Ústavy ČR a staneme se válečným agresorem?


Obracíme se na veřejnost, voliče, přidejte se 15.3.2017 k našemu protestu, který se bude konat od 17:00 hodin na v Praze na Klárově a odmítne jakýkoliv dočasný pobyt cizích vojsk na území ČR, odmítne zapojení se do válečné agrese.

Ministr obrany pan Stropnický spolu s mluvčí pro vojenské operace, paní poslankyní Janou Černochovou požadují co nejrychleji prosadit změnu Ústavy České republiky, článek 43. ve znění: Vláda rozhoduje o pobytu ozbrojených sil jiných států na území České republiky a o vyslání ozbrojených sil České republiky mimo území České republiky a to nejdéle na 60 dní.

Vláda o svém rozhodnutí informuje Parlament bez zbytečného odkladu (doposud byla povinna Parlament informovat neprodleně. (V dosavadní praxi tuto povinnost vláda nesplnila dřív než za měsíc).

Ministr Stropnický a poslankyně Černochová navrhují zrušit současné omezení pobytu cizích vojsk na našem území a to při plnění mezinárodních závazků o společné obraně, na záchranných pracích při živelných pohromách, průmyslových nebo ekologických haváriích. V případě vysílání ozbrojených sil České republiky mimo území České republiky navrhují zrušit ustanovení – o účasti na mírových operacích podle rozhodnutí mezinárodní organizace, jíž je Česká republika členem, a to se souhlasem přijímajícího státu.

Paní poslankyně Jana Černochová, jako představitelka ODS, která svých válečných choutek a poučení z toho nezanechala, navrhovanou změnu obhajuje potřebou záchrany našich občanů v cizině s nasazením našich ozbrojených sil v zahraničí, což je z mezinárodního práva hloupost na druhou.

Ministr Stropnický požaduje reakci sil rychlého nasazení, a to do 24 hodin s tím, že se to někdy vláda dozví.

Obě tvrzení jsou jen pro zakrytí skutečného důvodu, se kterým není veřejnost seznámena.

Ten důvod je, legalizovat naplnění stovky ulit umístěných na území České republiky municí včetně umožnění pobytu cizích ozbrojených sil a to před zahájením válečné agrese. Z logiky vzdálenosti možného válečného konfliktu, potřeby munice se jedná o východ a Česká republika se stala jedním velkým muničním skladem.

Média se snaží neupozorňovat na skutečnost, že v České republice je:


Mnohonárodní centrum pro koordinaci logistiky (MLCC – Multinational Logistics Coordination Centre), které vzniklo v Praze v kasárnách na Pohořelci.

Bruno Cantin, vedoucí logistiky mezinárodního štábu NATO v Bruselu přivítal dosažený pokrok: „Velmi oceňuji, že se Česká republika ujala založení Mnohonárodního centra pro koordinaci logistiky, s jehož myšlenkou přišla i pomoc a podpora, které se jí dostává v tomto procesu od dalších států, především pak od Spojených států amerických.“

Ve dnech 26. až 28. dubna 2016 organizovalo Mnohonárodní centrum pro koordinaci logistiky (MLCC) v Praze seminář k zabezpečení skladování munice v mnohonárodním prostředí za účasti expertů z 12 států a 2 organizací NATO. Seminář měl za cíl zejména identifikovat budoucí cestu spolupráce v rámci projektu NATO.

Co pro nás mají znamenat slova jedné poslankyně, která měla prohlásit, že jaderná válka proti Rusku by byla naší povinností a bojem za naši svobodu.

Budoucnost vždy ležela na občanech, voličích a je jen na nich, koho si pro svojí budoucnost zvolí.

Další informace např. zde: http://www.nwoo.org/2017/02/20/vyzva-ne-zakladnam-hrozi-zmena-ustavy-cr-bezpecnost-nasi-zeme-je-v-ohrozeni/
a zde: http://www.nezakladnam.cz/

Za Iniciativu Ne základnám

Eva Novotná, mluvčí


47 komentářů :

 1. Je to tragédie, když si uvědomíme, že do vlády se může, při stávajícím systému dostat kde kdo. Vždyť od roku 89, se tam vystřídala především armáda politických rychlokvašek, bez předchozí praxe o někom, za někoho rozhodovat. Většina si nechá jen kýmkoliv diktovat. Problémy týkající se rize Česka a Čechů se kupí a řeší se především požadavky z venčí. Jako časovanou další bombu vidím produkci nepotřebných profesí, které jsou ruku v ruce s narůstajícím počtem neziskovek a obtěžujících služeb-různá call centra.

  OdpovědětVymazat
 2. Vsadím se, že dnešní protektorátní americká vláda Bohuše-Babiše si zřízení prvého německého Protektorátu Čechy - Morava ani nevšimne, ani nevzpomene 360 000 obětí fašistické okupace našich dnešních "spojenců" ! To jsou výsledky Listopadového puče a vlády zkorumpované bandy z Prognostického ústavu při ÚV KSČ !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba si toho všimne Herman a bude tento den ctít jako slavný den, kdy nás Německo vzalo pod svou ochranu.Naopak květen bude dle něho měsícem smutku, kdy jsme se této ochrany spolu se spojenci nezodpovědně zbavili. Ono se to ale napravuje. Paní Merkel o nás již mluví jako o spolkové zemi, naší armádě budou velet šurmbanfíreři a levnou pracovní silou pro Němce jsme již dááávno...Kurnik, kdo to tu druhou světovou válku vlastně vyhrál?

   Vymazat
  2. Petr Herout souhlasím je třeba vykopat německej kompars a válečný štváče

   Vymazat
  3. Nevsimnou si toho, protoze takova okupace, kdy zahyne 360 tis lidi, dalsich 700 tis. jde na nucene prace, neni dulezita. Toho si nevsimnou ani sdelovaci prostredky.
   Protoze tragicka je jen okupace z 21.8., protoze tam zahynulo pry az 100 lidi. A ta se bude vzdy pocitat. Neni nic dulezitejsiho v nasich dejinach nez tohle. Proc si vsimat 15.3.?!!!!!!!!!!

   Vymazat
  4. Okupace proběhla 20.8.1968 více než jednu hodinu před půlnocí. Míříte jinam a potom se nedivte, že neúčinně. Žít ve lži je formou černé magie.

   Vymazat
  5. Když uvedete datum okupace 21.8.1968, v lidské psychice se objeví fakt přítomnosti okupantů v Československu a psychika se této jejich přítomnosti brání, ale to už je pozdě, protože bránit se napadení státu, ať už kýmkoliv, v sobě obsahuje datum 20.8.1968, protože v ten den více jak jednu hodinu před půlnocí pronikla nepřátelská okupační vojska přes státní hranice Československa a postupně obsazovala celé území a kolik toho asi stačila obsadit ?,... asi tak rychlostí třeba až "sto km/hodinu" ze všech stran a letecky ještě rychleji. Někdy si myslím, že si to Češi dělají sami svou "blbostí".

   Vymazat
  6. Problém je, že minimálně polovina národa považovala vaše "nepřátelské armády" za spojence. Rusové nepopravovali, neničili českou kulturu, nezavírali školy, neposílali do koncentráků a vyhlazovacích táborů atd. atd. Jó za Němců, to byla ta pravá okupace.

   Vymazat
 3. Je to nějaká úchylka, motat neustále do všeho Rusko ? K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úchylka je psát takovéhle vzdechy (8:03). Celá válečná pružina NATO se napíná směrem války s Ruskem. Kdo to nechápe, je s odpuštěním, velmi omezený v samostatné duševní činnosti. Taurus

   Vymazat
  2. Drahý Taurusi. Jsi typickým příkladem člověka zblblým propagandou. Rád si od tebe se schovívavostí poslechnu něco o své duševní nedostatečnosti a budu v úvozovkách obdivovat, jak je ti vše jasné.

   Vymazat
  3. 13:20 nemyslím milý pošuku, že by Taurus byl zblblý propagandou, to ty jsi přesně takový magor o kterém píšeš a co strkáš na Tauruse, Jandův vlezdoprdelisto.

   Vymazat
  4. 13:20 Pravda není propaganda, houpací koni.

   Vymazat
  5. 15:40 a 15:42 Nechci příliš klesat na vaši úroveň. Argumenty které používáte jsou ale tak jednoznačné, že vás musím požádat abyste navštívili lékaře a požádali jej o převýchovu pomocí opakovaných úderů do hlavy.

   Vymazat
  6. 16:06-Musím konstatovat,že nemůžete dále
   klesnout pod úroveň výše uvedených.Vy už
   tam pod tou úrovní jste.Na někoho útočíte
   ohledně argumentů,ale sám jste vůbec žádný
   nepřinesl.Nejste náhodou Sobotka?
   Petr Majevský

   Vymazat
 4. https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesky-rodak-se-v-nemecku-zivi-dezinformacemi-vydelam-si-na-b/r~3aa3769607fc11e7b0800025900fea04/?_ga=1.205611926.424390599.1466610930


  Jó, na idiotech a blábolech pro ně se vydělává nejlíp. Dvořáku s Davidem, také vám to tak hezky vynáší?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opět zhovadilá blbost (8:23) vyťukala do kláves závistivé vrčení.

   Vymazat
  2. Drahý blbe 8:23. Jsi typickým příkladem člověka zblblým propagandou. Rád si od tebe se schovívavostí poslechnu něco o své duševní nedostatečnosti a budu v úvozovkách obdivovat, jak je ti vše jasné.

   Vymazat
  3. Uvědomte si ,že jste lid teto republiky a až pak jsou vaší přátele ,jak tady píšete ! EU odsouhlasila držení zbrani a zítra je v Praze demonstrace a první by měl tam byt Chovanec ,tak tvrdě stoji při nás ,že se doufám zúčastni .Dále Erdogan vyhrožuj Evropě,tak do Evropy pusti všechny migranty a naše armáda bude bránit Německo a umírat. A co Česko ,požádat Činu o čepky abychom se mohli bránit.

   Vymazat
 5. Vy se asi nedíváte na české televizní stanice. Tam je blábolů každý den stovky. Nějaký Nikolas Pravda je proti tomu břídil. Takže si ty idioty klidně odpustě.

  OdpovědětVymazat
 6. Já když slyším jméno Stropnický, tak se děsím, jaký bude zase průšvih. Jak se může takový člověk pohybovat bez zardění v politice. Tohoto Ohnouta zřejmě také navrhne ANO za svého kandidáta na prezidenta. Proto se máme, jak se máme, když jdou do politiky převážně lidé, kteří to dělají pouze pro peníze.

  OdpovědětVymazat
 7. "Co pro nás mají znamenat slova jedné poslankyně, která měla prohlásit, že jaderná válka proti Rusku by byla naší povinností a bojem za naši svobodu."
  ============================================
  Tímto jste se opět odkopali a ukázali, jaké jste prolhané kurvy, ruští kolaboranti, ruská 5. kolona.
  Pokud tam nemáte nic jiného než tyto lži tak to je jen důkazem toho na jak chabých nohou vaše iniciativa stojí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi jsi požil drogu 9.08. Ať čtu větu, na které demonstruješ jak "jsme se odkopali" jaké jsme "prolhané kurvy" a že jsme "ruští kolaboranti a ruská pátá kolona" ze všech stran, uniká mi logika tvojí dedukce. Ta věta nesvědčí o ničem jiném, než o tom, že jakási politická kurva z ODS( a je jich tam podobných hromady) považuje za naši státní a občanskou povinnost vést jadernou válku proti Rusku. Ta kurva ovšem nezmínila proč a nač a zač. Proč proti Rusku? Protože se jmenuje Rusko? A co je na tom za lži - ona to neprohlásila? Nebo to prohlásila jinak? A tvoje diskuzní iniciativa stojí na vymaštěné a zdrogované palici? Protože jinak bys nepsal podobné, zcela nesmyslné a nelogické sračky.I když - novinkoví diskutující už jsou v tomhle třída. Blbci non plus ultra - jsi jeden z nich - nebo ne?

   Vymazat
  2. 9:21

   Samozřejmě že žádná česká poslankyně tento blábol neprohlásila. Pro jistotu ani neuvádí její jméno a už vůbec ne odkaz na přesnou citaci.

   A i kdyby náhodou, tak třeba (nejen) nácek Žirinovskij takhle v Dumě proti západu blábolí každý den.

   Vymazat
  3. No ale tvrdí se, že to prohlásila Jana Černochová ODS - nebo neprohlásila? A asi by se připojila i ta čubríza Langšádlová -kdo ví? No ale jestli to není pravda, a současné články už vaří z vody jen nasrávací mediální prefabrikáty, je to dost ubohý, na druhou stranu je potěšující, že na to zabírá už čím dál méně lidí. Vytrvají jen ti nejzávislejší magoři.

   Vymazat
  4. Ty seš pěkný magor 9:31. Samozřejmě, že prohlásila.To samé jako Lanktšaglová. Jsou to pitky, kterým není období. jestli je to jenom u těchto slepic je to špatné, ale budíž.Ale mám obavy, že jsou to hlásný trouby všech politických stran v poslanecké sněmovně.

   Vymazat
  5. Hoši nehádjte se! Osobně jsem to slyšel,tedy o nezbytnosti jaderného útoku na Rusko od paní Lángšádové! A nepřesvědčujte mě, že to neřekla. Kdyby se chtělo, tak by se to vyhledalo. Ostatně věřím, že při žádosti by vám to zopakovala!

   Vymazat
  6. Pepku Vyskoči 9:08, máme tam místopředsedkyni TOP 09 Helenu Langšádlovou a její reakci na fantasmagorii (v SSSR vystudovaného)NATO generála Pavla. Podle Langšádlové by mělo jít případně NATO kvůli obsazenému Pobaltí do války s Ruskem, i jaderné. „Ano, bylo by to naší povinností. Byl by to boj i o naši svobodu.“
   http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Nedelame-si-srandu-Ptali-jsme-se-politiku-zda-by-mela-jit-CR-do-jaderne-valky-proti-Rusku-jak-o-tom-hovoril-general-Pavel-Zde-jsou-odpovedi-377187

   Je totiž veřejné tajemství, že Rusko obsadí Pobaltí co nevidět, možná už příští úterý. A když ne příští úterý, tak to určitě udělá jindy. Říkal to generál Pavel, tak to musí být pravda. :D :D :D

   Vymazat
 8. Agresorem jsme se stali okamžikem, když jsme byli "vstoupeni" do NATO, bez souhlasu občanů. Již skutečnost, že návrh předkládá současná vláda, její členy do jednoho deklasuje v příštích volbách. Je velice mrzuté, že na čele volání po Divokém západě u nás je zástupce ANO - pan Stropnický - a ten, jako současný představitel nejmilitantnějších kruhů u nás svoji stranu významně poškozuje. Jenže koho pak volit, když jedinou stranou, vyjadřující rozhodný nesouhlas s válkami, militarismem a našim členstvím v NATO je KSČM! Pravice, která se těší na výdělky z bombardování cizích měst a výroby migrantů jako zdroje nejlacinější pracovní síly, ta bude tlačit na pilu, aby rozhodování o okupaci našeho státu i okupace naší států jiných bylo v pravomoci co nejmenšího okruhu lidí - čím méně, tím méně militaristé musí vynakládat na jejich zkorumpování. A to jsou přece vyhozené peníze, za které by bylo možné nadělat pěknou hromadu nebožtíků. Samozřejmě ideální by bylo, kdyby o aktech okupace a vedení válek proti jiným národům rozhodovalo referendum. Zkorumpovat 7 milionů voličů, to asi nejde, zkorumpovat 300 stovky poslanců, to už by šlo, ale stojí to militaristy moc peněz, tak nejlépe tedy vládu a ještě lépe, kdyby o tom, kde a kdy bude naše soldateska "mírovými misemi" působit, rozhodoval ministr války. Jaképak štráchy s občany - to je jen kanonefutr.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to mrzuté, nýbrž zákonité, že se ANO bude hůř staví na stranu válečných štváčů. Volitelná je pouze KSČM, zatím spící, nicméně s jasným programem.

   Vymazat
 9. Opakuje se 15.Březen 1939 bohužel se zas najde hodně lidí kteří tyto vlastizrádce a zloděje jako Kalouska modré straky a vlastizrádnou ČSSD a ANO budou volit Čechům se halt líbí žít v protektorátu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu, vysvětli mi, jak může být 85% obyvatelstva "vlastizrádci". To mi hlava nebere.

   Vymazat
  2. Soudruhu 11:14, hlava mi nebere, kam směřuje ten dotaz. Soudruhu 11:14.

   Vymazat
  3. Milý Parteigenosse 11:14, špatně jsi soudruha pochopil. Vlastizrádci rozumíme ty z politiků a jejich hohsledů, kteří vědomě, buď po pozitivní*) nebo po negativní**) motivaci dávají naši zem k dispozici silám, které jsou ochotny náš národ zatáhnout do imperiální války jako kanonenfuter i za cenu jeho vyhubení v jaderném běsnění.

   *) pozitivní motivace - korupce, podplácení
   **) negativní motivace - vydírání

   Již chápeš? S pozdravem Heil NATO!

   Vymazat
  4. 11:54
   Tak to je nad chápání té filcky z Jandova pornokomanda.

   Vymazat
 10. Slavit bude revanšista nácek Schwarzenberg s chazarem Hermanem a Pražskou kavárnou(vlastizrádci) a komediant z ANO bude hůř Stropnický nechá na oslavu osvobození ČSR wehrmachtem vypálit dělostřelecké salvy a udělá ohňostroj nad Prahou!

  zločas

  OdpovědětVymazat
 11. Budte vlastizradni komunisti radi, ze jste nebyli po roce 89 potrestani a drzte huby.
  Republiku si spolu s nasimi spojenci v NATO ubranime.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A rozkradenou republiku si rozvracet nedáme. Leda by Moraváci chceli mať svoju stoličku v OSN.

   Vymazat
  2. Už máš zase hnědo v gatích, Jandovo filcko?

   Vymazat
  3. Tupče 11:47 - běž si ty svoje úchylný žvásty psát někam jinam, třeba na Haló noviny. Tady, blbečku, nejsi u komunistů. Tady jsou vlastenci! Jestli ovšem slovo vlastenec tvé choré mysli něco říká.

   Vymazat
  4. Anonymní14. března 2017 12:01 tohle se děje na slovensku tenhle xindl je jeden z nich:
   http://svobodnenoviny.eu/slovensko-proti-fasismu-ne-proti-narodu-vlastenectvi-a-krestanum/

   Vymazat
  5. Komunisti mohli být všechno možné, ale vlastizrádci, to na ně nesedí. Plácáš, jenom abys něco plácal.

   Vymazat
 12. Tomu z 11.40 já nejsem tvůj soudruh já se s tebou nekamarádím jestli nevíš při svém vzdělání co to slovo znamená tak si to najdi ve slovníku

  OdpovědětVymazat
 13. Demokracie už nás omrzela, nedá se kvůli ní vládnout! Za Europarlament a všechny občany EU rozhoduje jakási podezřelá komise, která v nejdůležitějších rozhodnutích nepotřebuje ani europoslance volené lidem, natož pak národní parlamenty a vlády. Na úrovni státu si pak vystačíme s jedním ministrem války, který nepotřebuje ani parlament, ani prezidenta a už ho prudí i jen informovat zbytek otravné vlády. Možná by se mohl stát zároveň i prezidentem, aby učinil formalitám za dost. Však on by to ulítal, kluk šikovná, co by pro prachy neudělal!
  V tomto kontextu navrhuji veškeré volební lístky rozřezat na toaletní potřeby jako za starých dobrých časů Rudého práva a jeho jediného smyslu, proč ho odebírat.

  OdpovědětVymazat
 14. Pokud vím, v šedesátých letech proběhla první obrovská inkarnační mise na planetu Zemi a přežila a nejen inkarnační,v některých případech,což znamená tělesné narození někde jinde něž na Zemi. Už dost brzy tedy bude tento fakt poznatelný,protože prostě tyto bytosti,nyní v lidských tělech,žijí na Zemi déle,respektive dožívají se na Zemi věku necelých dvou set let běžně. Téměř nestárnou,jsou naprosto zdraví a například po padesáti letech mají stále zcela černé vlasy,tedy bez šedin. Po šedesáti nemohu sdělit,protože toho věku zatím ještě nedosáhly. Budete muset plně uznat,že nejsou "lidmi" ačkoliv mají lidská těla a pokud tedy nejsou,jak byste mohli tvrdit,že mají s vámi ostatními na Zemi sdílet váš osud. A pokud tedy jsou z vesmíru,představte si,že tedy asi z nějakých vesmírných civilizací ... které tedy mají nějaká práva na Zemi jimi. Mluvíte o válce a jde vám všem jen o několik nejsilnějších a především jaderných států ale ignorujete vesmír. Myslím,s dovolením, že je to tedy až fatální chyba. Myslete na to. Protože jejich přímý zásah je možný.

  OdpovědětVymazat
 15. Od doby defenestrace na zač. 17 století tady bohužel ke ztrestání zrádných politiků nikdy v podstatě nedošlo. A tak si myslí, že můžou rozhodovat za národ podle sebe. Kdyby jich tady v minulosti pár viselo, tak budou ty zmrdi opatrnější. Na Klárov jdu!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.