Reklama

pátek 17. března 2017

Čti až do konce a udělej si sám obrázek: Prezident, co televize nevysílá... (protože se bojí)…

17.3. 2017   Rukojmí
Poslední setkání s občany v průběhu druhého dne pobytu prezidenta Miloše Zemana na Karlovarsku, bylo opět ve znamení mimořádného zájmu o prvního muže naší republiky.  ,,Jestliže někdo přijde do politiky, nikoliv na základě svých činů z minulosti, ale na základě svých slibů zaměřených k budoucnosti, nevěřte mu, a jak se kdysi říkalo, žeňte ho bičem.“ řekl prezident.
V sále ZUŠ v Kraslicích se tísnilo několik set zájemců, z nichž někteří i postávali na schodech, takže měli minimální výhled, ale díky ozvučení alespoň slyšeli. Prezident v úvodu pochválil výstavbu zdejšího stacionáře pro důchodce a pak padesátitisícový příspěvek každému, kdo chce stavět, za podmínky, že zkolauduje do tří let. Bublavský aquapark od idiota... „A teď začnu. Teď teprve začnu – přijíždím z Bublavy,“ rozhorlil se na samém začátku po úvodních oficiálních slovech Miloš Zeman. „Tady vyhodili 57 milionů korun za naprosto nesmyslný projekt, který se jmenuje aquapark. Naprosto nesmyslný, mimo jiné proto, protože v Bublavě nejsou zdroje vody. A aqua znamená latinsky voda a jenom naprostý idiot staví aquapark tam, kde voda není.

Říkal jsem novému panu starostovi Bublavy, který je nově zvolen, který za to nemůže – milý pane starosto, být diktátorem, zavedu do trestního zákoníku blbost jako druhý nejvážnější trestný čin hned po vraždě. Protože nikdo neuškodí své zemi, svému národu, svému městu víc, než aktivní blbec. Když jsem byl nedávno v Mimoni, tak jsem od místního starosty dostal destičku, na které bylo napsáno – Blbec, který spí, vykonává veřejně prospěšné práce.“

Následoval dlouhotrvající smích a velký potlesk. „Představte si, kolik lidí by mohlo v Kraslicích dostat dotaci na stavbu svého domku, kdyby se nestavěl aquapark a kdyby se těch 57 milionů vynaložilo právě tímto nebo jiným způsobem. Naproti hospodě tam je ruina. To byla kdysi škola, pak to byl národní výbor a teď se lze obávat, že to někomu spadne na hlavu. Kdy občané USA schlípnou a zmizí z nich arogance ?

Starosta Roman Kotilínek jej vyzval k přesídlení z Vysočiny do Kraslic. Zeman na to odpověděl: „Víte, já jsem koupil tvrz ze 16. století, kde mám pouze dvě obytné místnosti a ta tvrz byla postavena roku 1564. Já mám tu Vysočinu tak rád, že asi těžko ve svých sedmdesáti letech – starý strom se těžko přesazuje, že... Když na tu Vysočinu občas přijedou třeba Američani, tak první, co se jich zeptám, je, kolik budov ze 16. století máte ve Spojených státech amerických. A oni schlípnou, ta arogance z nich zmizí. A pak je zkouším z kultury a říkám, co se stalo v evropské kultuře v roce 1564 a nikdo neví, že v ten rok se narodil William Shakespeare a že ten rok zemřel Michelangelo Buonarroti. Takže ta moje chalupa už se mnou tak srostla, že ten kořenový tál, abych se přesunul do Kraslic, by byl možný pouze v tom případě, že byste přijeli s nějakým obrovským transportním náklaďákem, vykopali tu tvrz ze země a přivezli ji sem.“

Jaký politik má býti bičem hnán... „Je to přesně 97 let, kdy nás navštívil nejvyšší vrcholný představitel naší země, naposledy to byl císař Karel I. Co si myslíte o politicích, když přijedou, když nás jen potřebují k volbám,“ dotázal se postarší pán z auditoria. „Přijedou jednou za čtyři roky a přijdou s volebním programem, který je velmi často nesplnitelný,“ prohlásil Miloš Zeman.

„ Moje zásada je velmi prostá. Hodnoťte politiky nikoliv podle slibů, ale podle reálných výsledků. Žádný politik není nepopsaný list. Ano, měli jsme nebo máme několik politiků, kteří šli třeba rovnou ze školy do Parlamentu a také víme, jak dopadli. Ale většina politiků začíná na komunální úrovni, tam si něco odsloužili, pak přešli na krajskou úroveň a za nimi jsou vidět výsledky práce. Řídili město nebo kraj, tak mají nárok řídit stát. Jestliže někdo přijde do politiky, nikoliv na základě svých činů z minulosti, ale na základě svých slibů zaměřených k budoucnosti, nevěřte mu, a jak se kdysi říkalo, žeňte ho bičem.“

 O zlodějích a mafiánech.

„Jak se máme chovat, když se nynější ministr financí a minulý ministr financí hádají, kdo je větší zloděj a kdo víc nakradl,“ postěžoval si další starší člověk. „Já nejsem schopen rozhodnout, kdo má v tomto směru pravdu,“ reagoval prezident. „ Andrej Babiš o Miroslavu Kalouskovi prohlásil, že je hlava organizovaného zločinu, to je veřejný citát. Je mi pouze záhadou, proč na něj nepodal trest ní oznámení, jako na hlavu organizovaného zločinu. Takový Al Capone si odseděl za daňové podvody doživotí. Ne, že bych to přál Miroslavu Kalouskovi, ani náhodou, chraň Bůh,“ usmál se téměř šibalsky nebo podle jiných diváků lišácky prezident.

„Každý má občanskou povinnost, danou ze zákona, podat na něj trestní oznámení, že ten a ten se dopustil trestného činu krádeže. A nechci tvrdit, jak by to dopadlo, jestli by tam skončili oba dva nebo jen jeden z nich nebo žádný, to je věc soudu, ale to, že nebylo podáno žádné trestní oznámení mi připadá poněkud nepatřičné.“ Hovořilo se pak o propagaci a cestovním ruchu. Miloš Zeman k tomu dodal: „Každá reklama se musí umět". Například byla kampaň kapr domácí, která stála 30 milionů korun, Spotřeba kapra se nezvýšila ani o procento, vždycky se kupoval o Vánocích a o Vánocích se kupovat bude. A vyhodilo se třicet milionů.“ Hlas lidu. „Jste první prezident, který pro lidi opravdu něco děláte,“ vzala si pak slovo místo dotazu žena ve středních letech.

„ Žádný z prezidentů a málokdo z politiků se obtěžoval jet k nám, na konec naší republiky. Chtěla bych vám poděkovat za vaši odvahu postavit se věcem, za kterou jste myslím si nespravedlivě kritizován, i za to, že jste měl snahu jet na oslavy konce druhé světové války do Moskvy, protože si myslím, že je to zapotřebí nezapomenout. Čtyřicet let jsme slavili jenom vítězství sovětské armády a západní spojenci byli opomíjeni, ale dnes jsme úplně na druhé straně, ty oběti byli neadekvátní a nemělo by se na to zapomínat a měli bychom si to připomínat, protože vítězství Rudé armády nad fašismem zajistilo, kde dneska jsme.“ Její odvahu ocenil mohutný aplaus a volání „ Přesně tak!“ Zhodnocení až za půl století.

„Myslím si, že to, jestli jsem byl dobrý nebo špatný prezident, se rozhodne tak padesát let po mé smrti, protože český národ má vlastnost, že pravdivě hodnotí své politiky zhruba padesát let po jejich úmrtí. Samozřejmě, jsou výjimky. Každý z nás má svůj styl, já například zastávám poněkud razantnější formulace,“ prohlásil prezident a pak za ticha, ve kterém by byl slyšet špendlík, kdyby spadl na zem, uvedl: „Já se jedu do Moskvy poklonit památce mrtvých, nikoliv živých a žádný americký velvyslanec mi do toho nemá co mluvit.“ Na jeho slova reagovali přítomní bouřlivým, dlouhotrvajícím potleskem a slovy chvály.

Tak co, ještě budete nadávat a ponižovat současného prezidenta? Je jeden z mála za posledních 50 let( řekla bych že jediný) co si ty pomluvy a urážky nezaslouží" a měli jsme někdy vzdělanějšího prezidenta, který z " voleje" dokázal mluvit a odpovídat i na pitomé a trapné otázky několik hodin a mělo to vždy hlavu a patu ? Jediná jeho chyba asi je, že nehrabe pod sebe a není za ovci…
(Malá reminiscence neznámého autora z nedávných dnů...)

48 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ho nepij hloupej anonyme.

   Smazat
  2. Zalez do díry Jandovi a neotravuj!

   Smazat
  3. Pán Bača vám dal 15:00 naozaj neoceniteľnú radu

   Okoloiduci

   Smazat
  4. 14:46 14:36 Chovancův chovanec má těžkou službu, vždy první příspěvek mimo mísu. Jmenuje se "to máš marný"!

   Smazat
  5. 14:46 Máte pravdu. Když tak pozoruji Mýru Kalouska v parlamantu, jak hrozně se mu klepou ruce když se nedrží pultíku, tak si také říkám, že alkahól je sviňa.

   Smazat
  6. ty anální blbčku nevíš že alkohol podávaný v malých dávkách i ve velkém množství je lék je vidno nic nevíš a nic neznáš a do všeho kecáš

   Smazat
 2. Alkohol v malém množství je lék.
  V současné době,je vůbec riziko pít alkohol,víceméně vyrobený chemicky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý (ethyl)alkohol je vyroben chemicky, mimo jiné z cukru kvasným procesem. JanDrda

   Smazat
 3. Vazeny pane presidente Zemane !
  Americane jsou velmi kamardsti a je s nimi kopec srandy.
  Rozhodne nejsou arogantni, ale opatrni !
  Americane k Vam citi respekt a povazuji Vas za samostatne mysliciho statnika !
  Statnika, ktery neni bezpaterni oportunista a politicka korouhvicka.
  Nas oblibeny president Trump a Vy pane presidente, mate na mnoho thematu stejne nazory, ale rikate je kazdy jinym jazykem, coz je prekazka, ze nekteri Cesi nevi, jak jste si podobni. (Napr. invaze do Evropy.)

  Zadny American nikdy neprotestoval, kdyz jste jel do Ruska ! Ti co protestovali NEjsou Americane, ale Globaliste, NWO, Neocon's..

  Americane neciti nenavist k Rusku a vi dobre o potocich krve a slz, ktere ten narod prolil.
  Trumpovi Americane vidi v Rusku obchodniho partnera, a to co Trump rika ve svych projevech je konstruktivni a prinosne/benefitni, jak pro Rusko , tak pro Ameriku, tak i pro Cesko v budoucnosti.

  Pane presidente, Amerika se neda hodnotit podle jedne skupiny lidi s kterou jste prisel do styku a ktera vam pripadala arogantni.
  Ohodnotte aroganci etnicky a budete mit rychlou orientaci.
  Amerika je polarizovana a mnoho lidi v Evrope o tom nevi.

  Az budete mluvit s presidentem Trumpem, reknete mu vse co mate na srdci otevrene a k veci !
  Jsou k tomu dva duvody. On je New Yorkcan a inklinuje k technicke mluve inzenyru, architektu, a byznysmenu.

  Pane presidente americky preisdent Trump nidy nebyl snob a bavil se stejne s vratnym v dome, jako s policajtem na ulici. Nikdy nepatril do nejake socialni skupiny/kliky, jako jsou Old, nebo New Money. Coz je typicke pro Palm Beach , nebo pro Park Ave. v New Yorku.

  President Trump chce mir s Ruskem a my stojime za presidentem Trumpem... Globaliste nam mohou polibit - (cenzurovano.)
  nick honolulu - supporter of president Trump !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skutečností je, že Amíci o nás vědí kulové. Měli jsme na začátku 90tých let na angličtinu lektora ze Seatlu. Chytrý a vysokoškolsky vzdělaný chlapík (angličtina, literatura), ale šíleně se divil, že znám Travels with Charley, Happy Hooker či Portnoys complaint a že je mám v originále. Nebo že jsem po dvou taktech poznal Hair (Aquarius). Časem si trochu doplnil a opravil názory a nakonec tady zůstal natrvalo.

   Smazat
  2. LIDÉ BDĚTE A NEBLBNETE
   Se socany do perdele!
   Germanům nevěřit!
   S EU do pekla!
   S USA do věčných lovišť!

   Smazat
  3. prezident Zeman je curak lidi ho zvolili nebot byl mensi curak nez knize ,tak asi tak

   Smazat
  4. Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal. Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).

   Smazat
  5. No pane Honolulu, zvonku to tak vyzerá, ale tenhle článek od Vás by měli číst ti američtí pitomci, co furt protestujou a chtěj chodit na hajzl s chlapama dohromady, prostě ti genderový kreténi. Pracovala jsem s Amíkama dost dlouho a můžu Vám potvrdit, že ani neznají své americké státy vyjmenovat a to nemluvím o tom, že by k tomu dodali jejich hlavní města. Jsou to nevzdělanci period

   Smazat
 4. 14:57
  Ty ussackej maxivohone,ty sám seš věcně věků na záchytce,při vynášení nočníku geronta Poserplíny se ti omylem dostalo do tvý dutý palice jeho hovno a teď si myslíš,že máš v kedlubně mozek????
  Houvno!!!!!
  A ještě zdegenerovaný a havlobanderovský!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. 15:32
  ...ale, no... Schlaď žáhu. Vždyť ten jeho příspěvek (14:57) nestál ani za okomentování.
  J.C.

  OdpovědětSmazat
 6. 16:00
  Neboj,já jsem proti ussackejm a havlobanderovskejm odpadům imunní!!!!:-)))

  OdpovědětSmazat
 7. ...nemocný zlý popletený stařec jenž dovedl svým politickým marazmem republiku do stavu kolonie.
  Aby toho nebylo málo v současné době kolaboruje s církví na dalším zločinném okrádání státu.
  Zeman za mříže*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to máš marný, agente

   Smazat
  2. 16:10 Máte recht. Ten Schwarzenberg je opravdu hrozný hajzl. A všechno co píšete na něj platí do puntíku. Jen jste se spletl v závěru. Není jen prostý zeman, ale kníže. Proto správně mělo být: Kníže za mříže. Všimněte si, jak to vaše zvolání hned lépe zní, protože tak je správné.

   Smazat
  3. Demente Jane Petre, už tvůj falešný nick je stejně debilní jako tvé výrony. Do kolinie nás přivedli tví cocoti Kalouskové, Sobotci, Burešové, Bělohrádci, tupane. Odejdi na burešo/bakaloviny.

   Smazat
  4. ...co jiného čekat od příznivců idiota*

   Smazat
  5. Sedělo už někdy na pražském hradě ostudnější intrikánské hovado ??? Buran Gottwald měl svého kolaborantského lžikněze Plojhara a Zeman pupkatého antikrista Duku ? V nezdravém těle - nezdravý duch ! Kdokoliv jiný by byl lepší i bez Schwarzenberga. Na lumpenhradě plném kryptobolševických kolaborantských buranů a agentů. Jaký národ - takový lůzovitý prezident. Král Lávra měl oslí uši a byl miláčkem oslího národa, stejně jako po zuby ozbrojená první dáma Zrovnazhovnapřemyslovna se švejkem na vozíku. Naděje v odkazu na konci příspěvku. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých a ztopořených zamindrákovaných řiťolezů typu veleby, foldyny, kotrby, ringa, hůlky, renče, jandáka, doubravy, davida, bureše či ovčuráčka. Socky se kojí nadějí, že se nažerou papírových majetkových přiznání nebo jiných papírových slibů – ale žlučovitá závist je jenom dorazí. Číňané, Číňané přicházejí - zpívejme přátelé !!! Už vidím zemanovské čecháčky, jak úderničí v poklusu jako čínští kuliové pro čínské investory a kopou zemanův bezvodý kanál, až celí sežloutnou a oči se jim sešikmí, jak budou zisky z "rodinného stříbra" putovat do Číny. "...a za hrnec stuchlé rýže poníženě důtky líže, jimiž tisíckrát byl bit ..." (Svatopluk Čech - Písně otroka). Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku) je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…). Spolehlivě přitahuje mouchy a odpuzuje nejen muslimy. Pomůže jateční pistole vyzbrojené První dámy ? Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů.

   Smazat
 8. Souhlasím s panem Gazdíkem, který v ČT řekl, že Miloše Zemana volila méně inteligentní část českého národa. Přeji mu proto, aby mu vyšla koaliční spolupráce s KDU-CSL v nadcházejících volbách. Našlápnuto již má, zejména po mítinku na Staroměstském náměstí 28.10.2016.
  S panem ministrem Herrmanem vytvoří skvělý tandem ve vládě

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. když se dají dohromady dva "vzdělaní" šašci, tak z toho vznikne cirkus, snad si to užijete, bude sranda, pane Petr :-)

   Smazat
  2. Další kupka jandova hnisu, fujtajbl.

   Smazat
  3. 16:17 ti chytří jako ty volili šišlajího senilního blbce s IQ 10, že houpací koni. Poslyš Gazdík je kdo??? To není ani gazda, jenom nějaký malinký gazdík?

   Smazat
  4. .. prý méně inteligentní část národa?
   No například já jsem Zemana volila a moje IQ je 130 (dle testů pařížské MENSY). Tak by mě zajímalo, jak vysoké IQ má pan Gazdík.

   Smazat
  5. Jan Petr Gregory proč lezete mezi lidi co vás nemaji rádi snažíte se aby někdo změnil názor a začal volit západní loutky gazdíka a horáčka vlastizrádce herrmana?

   Smazat
  6. Ani tady nevytahuj ty zaprodance ,od Sobotku přes Babiše ,dalších politiku co tady byli a jsou, ten česky národ je tak blby a stále voli jen ty samé dokola.A co EU ,žerou z koryta co jím tam Erdogan na brynda z jeho huby ,nic jinýho než šašci!!!

   Smazat
  7. Když Halík říkal,proč nebude kandidovat, tak to zdůvodnil tím, že u nás není dost inteligentních lidí, kteří by ho volili. Doporučuji mu změnu země, nejlépe Antarktidu,tam mu tučňáci všechno vodkejvou.

   Smazat
 9. 16:10
  .....Se nestydíš takhle mluvit o svým fotrovi????
  Jen ta shoda jmen mně mate....

  OdpovědětSmazat
 10. Vazeny pane presidente Zemane,
  nastinuji Vam psychologicky profil naseho oblibeneho presidenta, protoze s nim prijdete uz brzy do styku.

  Kdyz v boji proti kriminalite v New Yorku zahynul nejaky policista, tak Trump ZAPLATIL vdove po policistovi Mortage ! (Mortage = zaplatil ji nezplaceny dum.)

  Presidnet Trump, uz dlouho a silne prosazoval zakony a bezpecnost v ulicich americkych mest.
  Postavil se za policii mnohokrat a odsoudil cernosske hnuti, kteremu se rika v Americe "Black Lives Matter" , kvuli kteremu mnozi policati zahynuli. (Hnuti bylo zaplaceno Sorosem a jeho lidmi. Je silne proti belozske a absolutne rasisticke ! Dobre placene !)

  President Trump posilil policii, ktera se jmenuje
  ICE (Immigration and Customs Enforcement) o 10 000 muzu a hranicni straz na Mexicke hranici o 5000 muzu.

  ICE zatyka a deportuje illegali z Afriky a Middle East, kteri jsou nezamestnanitelni a zivili se kriminalitou.

  Policie je presidentovi Trumpovi SILNE ODDANA a on to vi, proto mnoho lidi v bezpecnosti ve Washingtone vymenil za lidi od policie z New Yorku. (New York ma 3000 policajtu. Vlastenecke hnuti za podporu presidenta v americe ma 1/2 millionu ozbrojenych clenu.)

  Definitivne Amerika stoji za presidentem, ale MEDIA v rukou globalistu jsou mu silne nepratelska.

  Pane presidente, svet bude Vasi navstevu ve Washingtone a mozna v Palm Beach (dle pocasi) ostre sledovat.
  At se uskutecni to, co president Trump nekolikrat rekl ! Ze se sejde s presidentem Putinem. My chceme s Ruskem mir. To nekonecne troubeni do valky je nesmysl.
  nick honolulu - keen observer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemecko taky stalo za Hitlerem!!! Dav lidi je zmateny a mezi nima HONOLULU

   Smazat
  2. honolulu prezident Zeman je curak ,lidi ho zvolili nebot byl mesi curak nez knize.v cesku neni nikdo volitelnej to jednou zase skonci revoluci

   Smazat
 11. "ale dnes jsme úplně na druhé straně, ty oběti byli neadekvátní"
  článek dobrý, jen si opravte chybku

  OdpovědětSmazat
 12. Podle vlastní skušenosti rosgovory s prezidentem Milošem Zemanem nenajdem na oficiálnich médijí,a to je jedno na čen,jedine na toutube pokud to nesmažov.

  OdpovědětSmazat
 13. Zase musím se opravit,rozhovory,špatne se mi to píše na smartfonu když mi odjel monitor na pc.

  OdpovědětSmazat
 14. Al Capone neseděl na doživotí, pustili ho kvůli syfilitidě. A umřel doma.

  OdpovědětSmazat
 15. Zlocinny Quisling Zeman by mel za svoje velezradne aktivity v prospech Ruska uz davno i s Mlynarem a dalsimi fasisty sedet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jo, měl by sedět a také většinou sedí. Kvůli nemocným nohám.

   Smazat
 16. Pane 19:33 !
  Rikate hlouposti !
  Trumpovi jde o blaho naroda a mirove souziti mezi Ruskem a Amerikou. Globalistum jde o osobni moc nad narody. Drive zakrytou zasterkou ideologie.
  Na konci toho, co chcete vy, je jedna vlada nad svetem, (samozrejme ta vase) a terroror a bida pro milliony vsech ostatnich.

  Vase nasilna integrace s nezadoucimi a diktat nekvalifikovanych retardu, docili akorat toho, ze Praha bude vypadat jako Johannesburg a s bilou rasou a civilizaci bude konec !
  ZNAME vas a zname vase hnusne taktiky ! Neuspejete !

  Je mi radosti, vam opakovat , ze jste vy - globaliste prohrali nejdulezitejsi volby v dejinach Ameriky a mimo to, jste prohrali informacni valku. Ted je s vami pohrdano a nikdo vas nebere vazne. Vase nalepky, kterych se drive kazdy bal - rasista, nacista , Hitler jsou dnes smesne.

  Amerika je optimisticka ! Podivejte se na DOW, jak roste ! (To je teplomer. Indicator po Americku !)
  Firmy se vraci do Ameriky ! Zamestnanost roste a kriminalita je na ustupu. Kazda ctvrt v nasich mestech je hlidana i dobrovolniky...Vase snahy o INTEGRACI s kriminalnimi poloopicemi, vase nenavidena diktatura politicke "korektnosti" je na uteku...Policajti je mlati a chodi je zatykat pres zamknute dvere.

  Akorat stale nevime, jak opravit ten super bordel ve zdravotnictvi, ktery zanechali vase loutky - dnes registrovane na pracaku jako blbecci bez kvalifikace, drive "potrebni" kvuli jejich etnicite.
  President Trump a lide jako je Stephen Bannon prisli za 5 minut 12. Jinak by byla valka s Ruskem ! Je zivotne dulezite , aby se presidenti Putin a Trump se setkali osobne. To, ze budou globaliste PRSKAT jako krecci nas nezajima. Vime, ze president Zeman o tom bude s presidentem Trumpem mluvit. Vime, ze je proziravy.
  nick HONOLULU - keen observer.


  OdpovědětSmazat
 17. Honolulu, psal jste kdysi o vztahu jistého politika JAR s králem Zulu v době apartheidu. Mohl byste to prosím zopakovat? Myslím jejich vztah a "komplimenty" co si vyměňovali. Chci to někomu převyprávět. Děkuji. Juno

  OdpovědětSmazat
 18. cesta
  nejvyšší soud
  žádný prezident
  rada starších oborových
  žádný jeden ministr celý rezort stát a ještě politik
  k tomu stovky písařů zákonů ozbrojených bez vzdělání v čemkoliv podstatném

  síť genocidních globalistů je stále málo osvětlena
  střílet naslepo je blbost

  OdpovědětSmazat
 19. 22:20.... Kral Zululandu - Gatsha Buthelezi a princ Zululandu Mangosuthu Buthelezi meli spatny vztah Mandelou.
  Belosi to ignorovali, protoze Mandela byl puvodem z Transkeie (jizne od Durbanu) , kdezto Zululand je severne od Durbanu. Nelson Mandela patril do kmene Xhosa a Zulu a Xhosa se zasadne nesnaseli.

  Ve skutecnosti rozepre mely daleko hlubsi podklad.
  Zulu chteli svoje kmenove uzemi jako svoje samostatne kravovstvi. (Neco jako je Swaziland ci Lesotho.) Kdezto Mandela chtel zrusit vsechna kmenova uzemi (bylo jich 17) a chtel vladnout vsem od Myss Agulhasu az po reku Limpopo.

  O samostatnost Zululandu se zasazoval princ Mangosuthu Buthelezi organizaci zv. INKATHA !

  Pratelska schuze mezi Zulu a Xhosa vzdy znamenala male nedorozumeni. (30 az 200 mrtvych).

  Kdyz se Zulu a Xhosa potkali v Johannesburgu, tak jeden z nich odchazel se sekerou v hlave. (Podle ceho se poznali, kdyz nebyli namalovani, jako stetky od Prasne brany NEVIM !)
  Ale jinak tam vsude bylo VELMI , VELMI KRASNE !

  Belosi byli na strane Zulu, ale neangazovali se. Mezinarodni oligarchie vyvolenych na strane Xhosa. B.J. Vorster zemrel 1983 a nikdo neumel zjednat poradek. O 9 let pozdej padl apartheid a belosi utekli (90 %) do celeho sveta... Ja se nucil v Africe velmi dobre utikat !
  Prvni jsem utekl z Angoly, z Mozambique a z Rhodesie.
  Muj Hillbrow v Johannesburgu cely spadl.
  Vase Praha spadne take, kdyz uverite utopistickym srackam tech, kteri k vam zenou Afriku.
  Proto panove je dulezite, aby jste meli svoji zahradku (vasi zem), jinak dopadnete jako slaby kmen v kmenove valce.
  nick HONOLULU


  OdpovědětSmazat
 20. A nyni panove dovolte, na odchodnou - abych vam predstavil ceskou vladu roku 2030, podekovani zaslete Merkerove.
  ZAMBEZI EXPRESS na youtube.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.