Reklama

neděle 26. března 2017

Další důvod, proč je třeba mít vodu zpět v rukou státu…Radek Novotný
26. 3. 2017

Informování těch, kteří mohou vrátit vodu do rukou obcí

Šestnáctileté dění kolem vodárny Zlín (nejen kolem ní), na kterém se zástupci Statutárního města Zlín zásadní mírou podílejí, má fatální dopady na občany, města, obce i samotný VaK Zlín. Děje se to s plným vědomím a v součinnosti vedení města a naháněčů koncernů, což potvrdil pravomocně i soud. Vedení města ví, že jedná v rozporu se zákonem a zájmy lidí a má k tomu i vlastní analýzu, která dokládá, že to, co se zavedlo, je pro lidi i města nevýhodné.

Od samého počátku upozorňuji na to, co s děje, k čemu negativnímu pro lidi a vodárnu to povede a vodárnu bráním přes soud a informování lidí a občanů v rámci projektu Pravda o vodě. Dělám kroky, aby tento neskutečný tunel byl ukončen. Kvůli tomu je na mne léta vyvíjen neskutečný nátlak, včetně trestné činnosti na úrovni gangsterských praktik a nedávno na mne byl spáchán další trestný čin. Jak mnozí víte, byla spuštěna špinící kampaň nesoucí charakter další trestné činnosti. Chci proto, aby všem zastupitelům a lidem byla známa má reakce.


Trestní oznámení

Podal jsem trestní oznámení na pachatele trestné činnosti pomluvy §181 TrZ v souvislosti s anonymním webem špinící mé jméno, projekt PRAVDA O VODĚ a lidi, kteří brání vodárnu p. Ing. Radek Novotný proti tunelování s cílem opět zmanipulovat zastupitele, aby nebránili vodu a lidi a dál pokračovalo tunelování VaKu Zlín, nebyly uhrazeny škody a nedošlo k vrácení stamiliónového neoprávněného obohacení.

Podrobnosti zde: http://pravdaovode.cz/novinky/hon-na-autory-pomlouvacneho-webu/

Autoři anonymního webu v zahraničí se nyní rychle pokoušejí zmizet z internetového světa nebo rychle hledají bílého koně. Hanopisný WEB byl zablokován, protože e-mailová adresa držitele domény nebyla ověřena.

ŠIŘITEL POMLUV BUDE MUSET DÁT DO SYSTÉMU SVŮJ KONTAKT NEBO NAJÍT KONÍKA, KTERÝ TO ZA NĚJ UDĚLÁ, A TEN UŽ BUDE POLICIÍ DOHLEDATELNÝ.Žádost o informace a důkazy

Na základě zákona o svobodném přístupu k informacím prosím každého, komu byl zaslán odkaz na anonymní pomlouvačský web www.pravdaonovotnem.com, aby mi na e-mail RN@CCCFM.CZ zaslal scan nebo kopii e-mailu, kterou vám byl odkaz na tento web zaslán. Jde mi o to zmapovat pro polici rozsah trestné činnosti. Zastupitelé města Zlín navíc vyzývám a prosím: Začněte jednat v zájmu občanů a udělejte na radnici pořádek s těmi, kteří léta pro lidi nepracují a udržují v chodu systém, kterým tečou stamilióny do ciziny. Co se dělo a děje kolem ovládnutí vody koncernem na místo okresní vodárny, jak k tomu došlo a kdo je za to odpovědný, jsem lidem i politikům zdokumentoval a zpřístupnil na stránkách PRAVDA O VODĚ VE ZLÍNĚ: http://pravdaovode.cz/zlin/


Od některých starostů a občanů jsem dostal tento odkaz:

Přeposílám jednu z dalšího pras*ren kolem VaKu, jak potvrzuje dnes obdržený e-mail, který vám přeposílám


From: milan [mailto:pravdaonovotnem@centrum.cz]
Sent: Thursday, March 9, 2017 11:08 AM
To: pravdaonovotnem@centrum.cz
Subject: mělo by vás zajímat!!

Možná by Vás mohlo zajímat…hlavně video je moc zajímavé!
http://pravdaonovotnem.com/

má reakce na tento anonym zaslaná starostům je zde:

Anonymní web o „Novotném“: Informace, které doporučuji přečíst a chci je krátce zhodnotit


Prosba o pomoc s ukončením tunelování okresních vodáren v ČR

Díky tomu, co se děje, se tímto ještě jednou obracím na Vás, pane Gazdíku a na celý STAN (kromě pana Adámka), protože jste říkal v podstatě totéž, co já v pořadu NEDEJ SE PLUSMEGAPODOVD S VODOU.

Již dvakrát jsem se na vás obrátil o pomoc, ale zatím jste nijak nereagoval. Jak vidíte, rozhodně ji při obraně vodáren v ČR potřebuji, a to nejen já. Hadi v oblecích a na radnicích jsou schopni útočit na každého a jakkoliv. Zapálené auto, fyzický útok, haterské praktiky či křivá obvinění jdou realizovat či vykonstruovat proti každému. Pan Čunek o tom něco ví, stejně jako to, že tunelování vodáren provázela rozsáhlá korupce – sám na to veřejně upozornil v ČT.


Zastrašování, různé útoky a hanopisy

Podobné útoky může zažít každý, kdo se postaví pokoutné instalaci cizinců k našim studnám. Hrozí to každému, pokud voda nebude bez vlivu koncernů a jejich naháněčů, tedy zpět v rukou státu. Rozhodně nepatří do rukou koncernů, ať už ze západu nebo z východu.

Dejte mi prosím vědět, zda je politická strana STAN ochotna mi pomoci rozvíjet projekt PRAVDA O VODĚ, jehož cílem je vrátit vodu do rukou samospráv a ukončit tunelování českých vodáren. Chci nyní podat další dvě žaloby, které definitivně ukončí tunelování Vaku Zlín, což bude zase stát peníze, takže i zde mi a občanům můžete pomoci. Ve Zlíně totiž vzniká precedens pro celou ČR. Voda se vrátí do rukou měst a obcí a koncern bude odsunut z pozice kde je protiprávně instalován.

Důkazy, proč je toto třeba dosáhnout, máte. Stačí se podívat na chod okolních vodáren ve Zlínském kraji. Navíc máte výhodu, že pan hejtman Čunek vodárnu ubránil a ví proč. Kdysi napsal toto:
„Před cca 10 lety jsem vyprovodil ze své kanceláře coby tehdejší starosta města Vsetín několik zájemců i z jejich „zajímavými“ nabídkami na odkup akcií Vak Vsetín a.s. Jako zástupce největšího akcionáře jsem poté prosadil změnu stanov tak, aby prodej akcií municipalit mohl být realizován až po povinné nabídce ostatním akcionářům-municipalitám. Dnes vidím, že jsem vývoj odhadl dobře…“ Jiří Čunek, cunekj@senat.cz

Pokud potřebujete vědět více o tom, co se děje s vodou, pokud je v rukou koncernů, pak se podívejte zde: http://pravdaovode.cz/novinky/voda-vydelava-cizincum/

S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný


18 komentářů :

 1. Pan Novotný má pravdu.K rozkradení vody v celé republice došlo v poklidu a přimhouřením očí těch ,kteří tomu měli zabránit.To jsou ti parazité ve vládě a úřadech.Jenomže ti si přišli samozřejmě na své.A my jsme všichni zase zticha a
  doufáme ,že to za nás NĚKDO napraví.Bohužel ale musíme vzít klacky do rukou a tu zlodějskou verbež doslova vykopat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A hlavně volit SPD, voda se vrátí zpět národu! www.spd.cz

   Smazat
  2. Nikdo neveme do ruky klacek - to už je jistý. Všcihni jenom spustí počítač, budou dřepět a ťukat do klávesnic - v době, kdy nebyly počítače, už by lidi byli v ulicích dávno. Dnes si hrají a nadávají doma, a to jim stačí.

   Smazat
  3. návrh nové Ústavy - Článek 16

   (1) Veškeré přírodní zdroje a přírodní bohatství nacházející se na území České republiky jsou nezpochybnitelným a nezcizitelným majetkem státu, který mohou jiné subjekty využívat jen dočasně za podmínek stanovených zákonem. (2) Stát vždy dbá na šetrné využívání přírodních zdrojů a ochranu přírodního bohatství.

   K odst. (1): Převzato z ústavy Slovenské republiky. V současné ústavě tento článek chybí. Stojí za úvahu rozšířit znění článku takto: Veškeré přírodní zdroje a přírodní bohatství, včetně vodních zdrojů, toků a nádrží, půdy, lesů, včetně pozemků, které nevlastní občané pro své bydlení, a včetně kulturního a historického dědictví všech forem, nacházejícího se na území České republiky, jsou nezpochybnitelným a nezcizitelným majetkem státu, který mohou jiné subjekty využívat jen dočasně za podmínek stanovených zákonem. Tato definice by znamenala státní vlastnictví většiny pozemků, všech lesů, kulturních a historických objektů a památek a podstatně by zjednodušila pozemkovou agendu. Stát by pozemky např. na výstavbu průmyslových zón jen pronajímal a odpadly by dohady o vlastnictví pod různými nemovitostmi atd. Zásady a podrobnosti by upravil nový pozemkový zákon.

   Smazat
 2. Je to celé lumpárna. Občan ať hlavně platí nehoráznou cenu za základní potřebu pro život. Je to hyenismus. R. 1990 stál kubik vody 80 haléřů.
  LadyAnn

  OdpovědětSmazat
 3. Vodu prodali zkorumpovaní zastupitelé obcí. Dostali akcie Veolie rovnou na své konto, jezdili do Francie na dovolené i s rodinami, dokonce měli s rodinnými účastníky dozorčí radu v Jihoafrické republice. Musí se začít tím, že vykopeme úplatné zastupitele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíte to, a pořád se to točí kolem jedné věci, která na korupci platí, tj. přiznání majetku a prokázání jeho původu. Tento zákon zarputile odmítají vládnoucí gangy, jeden jako druhý, víme proč. Volte SPD Okamura a toto bude uzákoněno. A pak se bude zpětně inkasovat.

   Smazat
 4. Kdyby pan Adámek a spol. včetně představitelů Zlínského kraje a poslanců senátu, poslanecké sněmovny a v neposlední řadě vlády ČR atd. tuto a jiné zásadní kauzy poškozující každého občana ČR chtěli řešit, tak by jsme se měli líp. Proč nikdo dlouhodobě nechce řešit si sesumírujte a ve volbách se k tomu patřičně postavte !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale chce to řešit, např. SPD Okamura, musíte se o to více zajímat, ale hlavně volit SPD Okamura, aby se to podařilo. www.spd.cz

   Smazat
  2. Viz 9:15
   Adámek ?? Moc se mně líbil na Gazdíkově staromáku.Všechno jedna sebranka.
   To příhoda Polčáka s podnikatelem mladým Redlem a tatínkem - odbornikem na vodárenství a energetiku hovoří za všechno...
   Jen debil může volit Gazdíka a herr Herrmanna.

   Smazat
 5. Zástupci STAN Polčák a Adámek mají kámoše a "odborníka" přes vodárenství a energetiku jistého Petra Redla že Zlina. Před rokem 89 známého veksláka a hlavně zelináře, který uměl prodávat pod pultem i maso...
  Takže divíte se ? Volte proto STAN a černoprdelniky !!!

  OdpovědětSmazat
 6. Veškeré nerostné bohatství by mělo být státní. Pak budou peníze pro mladé rodiny, důchodce, státní zaměstnance a potřebné. Prodej do soukromých rukou měl jeden cíl nakrást si na státním majetku. Prodejem tohoto majetku soukromníkům mělo i za cíl napakovat se těm lidem kteří tento státní majetek prodávali. Jenom nevěřte těm blábolům, že soukromník lépe hospodaří apd.

  OdpovědětSmazat
 7. Rozhovor i o vodě
  https://www.youtube.com/watch?v=g1N5ModMtPI&feature=share

  OdpovědětSmazat
 8. Občané by jistě rádi hnali k soudu všechny, kteří dali souhlas k tzv. privatizaci vodovodů a kanalizací. Jenže kolik věznic by se muselo postavit, aby ten dav podvodníků mohl být uspokojen svými nárokovanými vězeňskými metry? Přišli jsme o hodnoty za pár bilionů Kč a ročně k tomu přibývá asi 400 miliard. Prodělte deseti miliony a budete vidět, že, by ten propad mezi životní úrovní Němců a Čechů vůbec nebyl tak děsivý. Na to pamatujte ve volbách na podzim - kdo ten marasmus způsobil a vypadnou Vám všechny "tradiční" partaje mimo KSČM a samozřejmě partajní stvořitele z posledních let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby to chtěli námi volení řešit, tak do tří měsíců je vymalováno. Mlaskají z korýtek to husté a my na to čumíme stále dále

   Smazat
 9. Válka o modré zlato
  aneb
  Nad vodou se nedá zvítězit
  čili
  Ve válce pro sklenici vody na ideologii záleží
  josef mikovec
  http://www.netsocan.cz/socan/num0110/mivoda.html#mivoda

  OdpovědětSmazat
 10. no a co tak nam ukradli nejen vodu ale to neni až tak na prvnim mistě duležite je že pravda a laska zvitězila nad lži a nenavisti a jak pravil jeden soudruch měl jste se k nim dat když jim tak zavidite že ano

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proboha není to Gregory ? Na Krajských listech řádil jak ten vrchní až zrušili diskusi.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.