Reklama

pátek 10. března 2017

Diktátoři EU se scházejí: Ve vzduchu visí známá „otázka 1968“. Brežněv a spol. je nepoučili. Povinné kvóty na imigranty budou tak jako tak. Naši politici nám lžou. Místo tanků „pásové“ sankce. Neodzbrojí nás!

Petr Hájek
10. 3. 2017   ProtiProud

Petr Hájek vidí jasné paralely mezi současným pokusem udržet pohromadě bortící se Sovětský svaz 2017 a pokusem z roku 1968 – a přestože nic se neopakuje přesně stejně, čerpá z toho naději.

Přituhuje. Zima se navzdory předpovědím vrací, jaro je v dalekém nedohlednu. Ti, pro které svoboda není jen bezcenný žvást, už začínají chápat, na co v Protiproudu tak často upozorňujeme: Brexit, Trump, Wilders, Le Penová a další příznaky tání jsou jen jisté – i když významné – poruchy politického počasí v hluboce zmražené diktatuře sociálních inženýrů Nového světového řádu.

Nalévající se „pupeny“ lidového odporu a vzdoru ještě zdaleka nemají sílu prorazit po desetiletí budovaný příkrov totality prodávané pod falešnou značkou „liberální demokracie“. Bez ohledu na to, co si o tomto pojmu kdo myslí, šlo od počátku o podvod: Nešlo o demokracii – a už vůbec ne liberální. Je to podobné, jako když se Gottwaldův režim pojmenoval „lidovou demokracií“. A proto také situace, kterou nyní prožíváme, není nic nového pod sluncem. Je důležité si to velmi hlasitě připomenout.

Což je současně deprimující, ale paradoxně jde také o velikou naději. Větší, než si připouštějí životní pesimisté. Má však úplně jinou podobu i obsah, než v první chvíli jásali nerealističtí optimisté bezprostředně po britském referendu o odchodu z EU či zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

V obou případech samozřejmě došlo k „proražení“ velkých otvorů do zdi našeho blahobytného fešáckého vězení národů – nic víc, ale také nic méně. Jenže naši mocní „bachaři“ mají stále obrovskou moc – a jen tak se jí nevzdají. Co s tím?

 

Odsouzeni k repríze?


Starší generace si ještě vzpomínají na domnělé politické tání totalitní „socialistické demokracie“ na konci šedesátých let. I na to, jak ta „rebelie“ skončila. Nejde o nic jiného, než že právě – jenom ve trochu přemalovaných kulisách – prožíváme v Evropě i Americe reprízu „Pražského jara“. Skepse je proto na místě. V dohledu je ostatně i další důležité datum našich dějin – 15. březen. Jak to všechno spolu souvisí? Velmi bezprostředně.

Nedlouho po našem vstupu do EU jsem ten slavný akt kdesi veřejně přirovnal k osmačtyřicátému. Tehdy si rovněž naši rodiče a prarodiče většinově (a vlastně ještě také vcelku demokraticky) zvolili „šťastnou socialistickou budoucnost“. Nezlobím se na ně. Poctivě a nadšeně doufali – po německém protektorátu – v lepší příští uvnitř „sovětské unie“ (rusky sojuz). Jistě, nikoli všichni.

Právě tak, jako když o více než půl století později Václav Klaus, coby čerstvý prezident ČR, šel se svými „disidenty“ (byl jsem tam pochopitelně také) symbolicky „oslavit“ náš vstup do EU – poutí k blanickým rytířům. Ve stejnou hodinu, kdy euro-socialistický premiér Špidla na Staroměstském náměstí pod zářícím ohňostrojem řečnil k nadšeným davům o skvělé budoucnosti, kterou si občané svým většinovým ANO (v referendu o přistoupení) zvolili.

Bylo proto jen otázkou času, kdy přijde druhý „osmašedesátý“. A protože se všechno zrychluje, netrvalo to tentokrát dvacet, ale jen něco více než deset roků. Tak jako se za Brežněva scházeli šéfové států „tábora míru a socialismu“, aby se poradili, co udělat s rebelujícím Československem, teď se scházejí představitelé EU (jde samozřejmě rovněž o „mírový projekt“, jak všude zdůrazňují), aby nám i dalším rebelům vyhrožovali „sankcemi“. Místo tanků zatím jen „pásové sankce“. Jde skutečně stále o totéž – o naši „omezenou (dnes tzv. sdílenou) suverenitu“.

Kancléř trestající


„Pokud se některé země budou nadále vytrvale vyhýbat řešení migrační otázky, nebo provozovat daňový dumping na úkor sousedu°, potom by už neměly v budoucnu dostávat platby z Bruselu v miliardové výši,“ řekl dnes německému deníku Die Welt rakouský kancléř Christian Kern.

Je to z mnoha stran stále táž opakovaná výhrůžka. Nejde o to, že „platby z Bruselu“, stejně jako všechny ostatní „dotace“ nebyly nemravnost, která ve skutečnosti ničí hospodářství členských zemí. Jejich zastavení selektivně jen v rebelantských státech V4 by je však učinilo ještě méně konkurenceschopné než dosud. Prostě země druhé kategorie.

A je to také stále tentýž – stejně nemravný – obchod: Vy budete importovat imigranty, aby se celá Evropa proměnila podle našeho sociálně inženýrského projektu v kontinent bez národů – a my vám za to zaplatíme, abyste mohli dál doma předstírat hospodářský úspěch.

„Nerozumím tomu, proč se podobné nesmyslné návrhy některých států stále dokola opakují, teď navíc den před důležitým summitem EU. Podobnými populistickými výkřiky se nenecháme zastrašit!“, reagoval „statečně“ ministr vnitra Chovanec. Už ale nedodal, že má také jen den před sjezdem (ČSSD), na němž bude bojovat o post prvního místopředsedy.

A protože kryje Bohuslavu Sobotkovi záda a od počátku předstírají hru na hodného a zlého policajta, musel se patřičně veřejně „pochlapit“. Nakonec ale stejně srazí podpatky – a migrantům k nám dříve či později otevřou brány. Nejpozději po podzimních volbách – ať je vyhraje kdokoli.

Snad kromě Tomio Okamury (aktuálně třetí nejpopulárnější politik země) a jeho SPD. Jenže Okamura premiérem je asi stejně realistická představa, jako že na summitu k šedesátému výročí „založení“ EU (Římské smlouvy) se unie vlastní sebereflexí rozpustí.

 

Ještě dál a houšť


Opak bude pravdou. Hovoří o tom i dnešní zpráva, že zpravodajka europarlamentu (EP) Cecilia Wikströmová má přednést plán k revizi takzvaného dublinského azylového systému. Nejde o nic jiného než o „legislativní“ zavedení automatizovaného a trvalého mechanismu na „přerozdělení“ imigrantů pomocí povinných kvót mezi státy EU. Návrh předpokládá uložení finančních pokut státům, které tento mechanismus nepodpoří, ve výši 250 tisíc eur (necelých 7 miliónů korun) za každého odmítnutého imigranta. K něčemu tak bezvýznamnému se už ani nikdo nevyjadřuje.

Nedosti na tom. Tentýž EP se sejde 15. března, aby odhlasoval odzbrojení všech občanů evropských zemí. Tedy těch, kteří – i podle dosavadních velmi přísných kritérií – legálně vlastní střelnou zbraň.

Samozřejmě: většina našich politiků i v tomto případě „statečně“ odmítá přijmout tento „odzbrojovací“ akt, po němž zůstanou zbraně pouze policii a armádě. Hovoří dokonce o tom, že se odvolají k evropskému soudu. Jako by to na věci mohlo něco změnit. Jako by zapomněli, že se odmítli připojit k podobné žalobě Slovenska a Maďarska právě pokud jde o povinné kvóty na migrantskou invazi – s vysvětlením, že taková žaloba prý nemá šanci na úspěch. Tato mít bude? Lžou nám ráno, lžou v poledne, lžou večer.

Mlčení


Nikoli všichni však opět chtějí mlčet. Dostala se mi právě do ruky pozvánka na docela důležitou demonstraci. Praví se v ní:

„Situace je vážná – ve středu 15. března 2017 budou v europarlamentu hlasovat o směrnici Evropské komise, která chce odzbrojit a kriminalizovat legální vlastníky zbraní v ČR = slušné občany ČR. Toto hlasování zřejmě nikoliv náhodou bude probíhat ve stejný den, kdy nás před 78. lety (15. března 1939) obsadila a odzbrojila vojska nacistické Velkoněmecké říše.

Níže uvedená manifestace má dát jasně najevo našim poslancům, že si Češi a Moravané další odzbrojování nepřejí a žádají naši poslaneckou sněmovnu, aby podpořila ústavní právo na legální zbraň a hlavně, aby odmítla implementovat onu směrnici Evropské komise i za cenu možných sankcí.

Pokud nyní nedáme najevo svůj postoj touto manifestací, tak je možné, že další taková příležitost již nebude. Nenadávejte tedy opět jen doma nebo v hospodách a nenechte si takovou „protektorátní“ zvůli líbit - zúčastněte se pokojné manifestace 15. března 2017!

Kdo by nevěděl co se přesně děje, doporučuji udělat si 16 minut času a shlédnout tento skvělý film:


Naděje


Nedělám si iluze, že tato demonstrace bude zvláště masová. Ale i kdyby došlo k překvapení a byla – nic se samozřejmě nezmění (což neznamená, že není správné v tento den při této příležitosti vyjít v co největším počtu do ulic, právě naopak!). Mocní Nového světového řádu jsou stále mocní – a naši politici vzdor vůči nim jenom předstírají (pokud nejsou, tak jako Schwarzenbergova a Kalouskova havlistická Pražská kavárna jedněmi z nich). Zrovna tak jako jejich zbabělí předchůdci v osmašedesátém.

V čem tedy spočívá ona avizovaná naděje tváří v tvář dnešnímu (a všem dalším) summitům našich sovětských vládců současnosti? Právě v tom, že jsou stejní. A dávají to najevo ještě arogantněji než dříve. Jsou ze stejného těsta. Nemohou jinak. Jsou sami svými vlastními hrobaři – a nikdy to nepochopí. Bohužel i naštěstí.

Půjdou nám teď ještě více po krku. Ještě otevřeněji a bez zábran. Jak jsem se vždycky bránil defétistickému heslu Čím hůře, tím lépe, v tomto případě však platí. Možná se jim ještě jednou podaří potlačit – pomocí totální (totalitní) propagandy, armády, policie a dalších represívních složek „evropského státu“ – nalévající se lidové „hrozny hněvu“.

O to drsnější pak bude rozpad jejich druhého pokusu o vězení národů. Pokud v nouzi nejvyšší přece jen nespustí válku s Ruskem.

A to je asi jediný – podstatný – rozdíl proti naší totalitní historické zkušenosti.


- - -

27 komentářů :

 1. Lidi,probuďte se!
  Historie se bohužel opakuje ve spirále, jen s jinými znaménky.
  Pavel p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, doba se může opakovat - ale magoři zůstávají. Jeden je autorem nesmylného článku nahoře a druhý jsi zřejmě ty.
   Pokud se Ti na dnešní době něco nelíbí, tak za to s naprostou jistotou obvykle můžeš ty sám. Nikdo tě nediriguje, máme svobodu o které se Ti před 1989 ani nesnilo, můžeš psát nesmysly a klidně i urážet na anonymním inzternetu, a představ si - nic se Ti nestane.
   Přesto se ti tady s námi nelíbí.
   Ach jo .. některým asi sudičky nadělily příliš málo do mozkovny.

   Vymazat
  2. Pro 13.43 : Jakou svobodu ? Zkus kritizovat zaměstnavatele , řekni něco proti teploušům , migrantům , cikánům , vyjdi sám v noci na ulici , zkus vyjít s příjmem 13 tisíc Kč ,atd !!!!

   Vymazat
  3. 13:59 ale vždyt to všechno můžeš skoro beztrestně udělat. Žiješ někde na Venuši ?
   Vyjít na ulici a protestovat může naprosto každý a klidně si najdi stovky příkladů z ČR za poslední roky, kdy demonstrovali komunisti, lesbičky, feministky, za a anebo proti EU, za a nebo proti vládě, dokonce nacionalisti klidně dělají své pochody...
   Pokud nemůžeš na ulici vyjít sám po setmění, tak asi žiješ někde mezi vagabundy. Vydělej si víc peněz a přestěhuj se na lepší místo.
   Máš 13 tisíc plat ? Tak to máš blbý, možná neumíš číst a nebo počítat.
   Včera jsem v centru Plzně viděl plakát, že přijímají místní fabriky dělníky, zaučí je a bez nadčasů nabízí 25 - 30 tisíc.
   Máš snad nějaký problém - a nebo umíš jen nadávat ?

   Vymazat
  4. 14:41 - to já si radši přečtu Bořka Pauka! Ano, je to hajzl, dobytek katolicko-euhujerskej, ale má vsoký IQ! Cituju: Tak jsem si říkal, co bych dělal já na místě židovského patriota v Izraeli, abych vůbec přežil já i můj národ v zemi, zaslíbené Jahvem mým (fiktivním) předkům, obklopené mnohem početnějšími semitskými příbuznými národy arabskými, které nás nemají rády od těch dob, co praotec Abrahám vypudil svého nemanželského syna Ismaele, od něhož arabové odvozují svůj historický původ. Příbuzní jsou tradičně chudobnější a o to populačně zdatnější, navíc se netají přáním na kainovskou likvidaci všech židů. Totální válka (např. jaderná) by byla sebevražedná - tak zbývá jediné možné řešení - obrátit zájem i zášť milých příbuzných jiným směrem, třeba do bohaté Evropy, plné „nevěřících psů“, ostatně už tam jednou muslimové byli, (Maurové ve Španělsku, Turci v jihovýchodní Evropě), takže tam trefí. Naší baštou jsou Spojené státy, tak tou jejich zas může být Evropa. Gojové nás podpoří všechny. K tomu jim musíme trochu napomoci - zastavit politickou, vojenskou, náboženskou i kulturní integraci Evropy, rozložit NATO, zapojit pravoslavné antievropské Rusko. To si vezme se svými soudruhy na starost náš člověk Vjačeslav Pružinskij, křesťanský „husitský“ našinec, který navíc obličejem žida ani trochu nepřipomíná (bohužel o to víc jeho výrazný syn). Podobně jeho rafinovaný spoluagent Miloš Chucpe Žvanil. Také pár jiných politiků a novinářů nám pomůže žabomyšími hádkami o politické korektnosti, toleranci a nacionalizmu, včetně čecháčkovských zakomplexovaných socek. Ty se samy bojí islámských migrantů ale u Palestinců jim islám nevadí. Němci už k tomu významně (byť i možná nezáměrně) přispěli holocaustem našich předků a jejich vypuzením z Evropy. Tím vytvořili životní prostor a podmínky pro imigraci muslimů, a to i na místa Němců, „hrdinsky“ padlých v jejich boji proti židobolševizmu. Dobře jim tak! Muslimové si tam mezitím s předstihem postaví mešity a minarety, třeba i ve Vatikánu (aspoň je nebudou muset stavět v Jeruzalémě). Až slavnostně (spolu) založíme Palestinský stát, bude už jenom potřeba zřídit konzuláty, obchodníci už tam dávno jsou. My pak papeži přátelsky poradíme, jak mají křesťané (mimochodem u nás vzniklí a založení), co nejlépe s muslimy vycházet. Za to se přestaneme tolik kamarádit s protestanty, kalvinisty a husity, aby na nás katolíci vzpomínali v dobrém. No, a kdyby snad chtěli němečtí neonacisté v budoucnosti antisemitský holocaust reprízovat (tentokrát proti našim semitským bratrancům) - tak aspoň arabové na vlastní kůži poznají, co to doopravdy je – a Němci budou vzpomínat: „zlatí židi, proč jsme se jich tehdy zbavovali“.

   Vymazat
  5. A já jsem schopen si to ihned i zanalyzovat! Donald Trump hned v prvních větách svého proslovu ujistil židy a Izrael o nerozlučném spojenectví s USA. Reakce kongresu byla zjevná, drtivá většina senátorů a kongresmanů povstala a aplaudovala. Začínat projev v Kongresu odkazem na Izrael, to může vypadat jako něco zvláštního. Jenže Donald Trump prosazuje v Bílém domě protiglobalizační politiku právě s pomocí světového židovstva, konkrétně amerického židovského kongresu. Podobně, jako Vladimir Putin bojuje po boku židů (Fridman, Kantor, Leviev a další) v Rusku po uvalení globalistických sankcí na Rusko, kteří pomáhají Putinovi navzdory sankcím financovat státní rozpočet. Spojené státy se tak vrací politicky do 80. let, do éry Ronalda Reagana. Z tohoto vlivu židů jde ale mráz po zádech. Jak Putina, tak i Trumpa totiž židé doslova obklopují.

   A co píše Pauk o postoji těchto Židů - porovnejme: "Totální válka (např. jaderná) by byla sebevražedná - tak zbývá jediné možné řešení - obrátit zájem i zášť milých příbuzných jiným směrem, třeba do bohaté Evropy, plné „nevěřících psů“, ostatně už tam jednou muslimové byli, (Maurové ve Španělsku, Turci v jihovýchodní Evropě), takže tam trefí. Naší baštou jsou Spojené státy, tak tou jejich zas může být Evropa. Gojové nás podpoří všechny. K tomu jim musíme trochu napomoci - zastavit politickou, vojenskou, náboženskou i kulturní integraci Evropy, rozložit NATO, zapojit pravoslavné antievropské Rusko."

   Vymazat
  6. Na kdybys ty ze 14:41 krapet myslel tak ňák politicky,tak si srovnáš KDO je autor článku s tím co napsal Pauk dál - Cituju: " ... zapojit pravoslavné antievropské Rusko. To si vezme se svými soudruhy na starost náš člověk Vjačeslav Pružinskij, křesťanský „husitský“ našinec, který navíc obličejem žida ani trochu nepřipomíná (bohužel o to víc jeho výrazný syn). Podobně jeho rafinovaný spoluagent Miloš Chucpe Žvanil. Také pár jiných politiků a novinářů nám pomůže žabomyšími hádkami o politické korektnosti, toleranci a nacionalizmu, včetně čecháčkovských zakomplexovaných socek." Rozumíš už tomu o co tu go, nebo ne?

   Vymazat
  7. Určitě - ty jsi blbej, vymaštěnej, trapnej, páchnoucí skunk chycht - ty samý kraviny jako tady,píšeš i jinam. Měl by ses začít léčit. Psaním těchhle sraček na diskuze cesta k duševnímu zdraví nevede. Možná už je to jedno a už ti není pomoci. Jsi otravnej jak filcka.

   Vymazat
  8. 14:41-Jste přesně to,čemu se říká hajzl.
   Vy máte povědomost o tom,kde ten člověk
   žije?Že v Plzni nabízí podnik 20-30 000
   je sice možné,ale ten dotyčný může bydlet
   někde na severu území,kde si víc lidé
   nevydělají.Protože nejste schopen svoje
   pozadí vytáhnout z Plzně Vám nedává právo
   někomu nadávat.Místo dovolené v zahraničí
   jeďte na pár dní na sever státu a budete
   jenom valit oči nad tamními možnostmi.
   Nemůžete vše posuzovat podle své Plzně!
   Petr Majevský

   Vymazat
  9. Majevský 1755 - ty jsi nepoučitelný.
   To snad ani není pravda.
   Vždyt přžece nejde o to, kde člověk bydlí - ale hlavně o to, jak se umí o sebe postarat.
   Když mu vyhovuje 13t tak at zůstane kde je. Když potřebuje 30t , tak at odjede třeba do Plzně.
   Mimochodem v Brně nabízejí za dělnické profese okolo 35t.
   Pokud neumíš vyřešit svoji osobní situaci, tak je skutečně unikátní to svádět všechno bez výhrad na EU.
   Blahopřeji.

   Vymazat
  10. Mýtus o nemeckej podlosti
   https://www.protiprudu.org/knihy/mytus-o-nemeckej-podlosti/

   Vymazat
  11. 17:12 - tak sem nelez buzerante a nebudeš otrávenej. I když senilní idiot s nulovým IQ jako ty asi musí bejt otrávenej každej den jak po ránu vstane a někdo na něj promluví, včetně rádia, co?:)

   Vymazat
  12. Jinak ti ty pračuráckej debile ze 17:12 napovim - tak jsem hodnej! Kdo psal ten článek, kretíne? Ha? Dorá, číst umíš.A kým byl dřív, ha? No .. blbe, vdíš! Už ti svítá? Že ne, debile? No dělal na Hradě poradci komu? No tomu o kom tam Pauk píše, debilde! A co píše? No číst umíš ... proto to tu cituju kreténe! Kdo má IQ nad bodem mrazu už pochopil proč jeho článek zní tak jak zní ... bože co ty seš za pračuráka:)

   Vymazat
  13. 22:54 - teda zatím toho moc nepřeložil! A to má skoro celý zaplacený ... bohužel asi nestíhá!

   Vymazat
 2. CIA ve Frankfurtu se stovkami špionů....
  http://aeronet.cz/news/video-kapesni-putin-a-spionazni-centrum-cia-ve-frankfurtu-se-stovkami-spionu-ne-rusove-ale-americane-spehuji-evropu-skrz-naskrz-bezpecne-uz-nejsou-ani-antiviry-ani-firewally-cz-titulky/

  OdpovědětVymazat
 3. Jestli si někdo myslí,že dnes je větší svoboda než před rokem1989-tak je debil.Určitě vychodil zvláštní školu .
  Neumí si dát informace dohromady.Co by se ještě muselo stát,aby někteří lidé začali používat svůj mozek.Já jsem velkou část svého života prožila právě před r.1989.Takové ty řeřičky o totalitě si můžete strčit za klobouk.To, co se děje nyní nemá obdoby.Dnes,kdy se všude krade,šmelí,vznikají zákony nesmyslné,z EU se stala KOLONIE USA, my se stali poskoky NATO-OKUPUJEME JINÉ ZEMĚ,KDE SE VRAŽDÍ LIDÉ,je nám vyhrožováno ohledně islamizace Evropy-chce se mi z toho všeho zvracet.Kde máme tu demokracii-svobodu,at se koukám jak chci-nikde ji nevidím.Vidím úpadek své domoviny,vidím vychcanost veřejných činitelů a podle toho se zde také začíná žít.Jak se mi může líbit tato doba.Ne nelíbí.Mám jinou představu o životě.Ale máme ohromné štěstí,že se velmi rychle blíží doba velkých změn a ti zločinci kteří se provinili, budou souzeni ruku ,ruce s velkým odhalením,které čeká lidstvo. hezký den--LM

  OdpovědětVymazat
 4. A kde jsou ty cenkáči s klíči z XI/1989, kteří nás do tohoto dneška zatáhli?! Kam zalezli?! Proč nejsou na Václaváku a na Letenské, aby bránili tu naši údajnou demokracii?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:28 ti lidé, co cinkali na náměstích v 1989 jsou asi v práci a nemají ani náhodou tolik zbytečného času, aby si četli bláboly nějakého Hájka - známého pošuka.

   Vymazat
  2. 14:43-předpokládám, že jste také v práci.

   Vymazat
  3. 14:53 mám dnes volno

   Vymazat
 5. Ta chcíplá mrcha Západní "demokracie" i po své smrti roznáší choroboplodné zárodky přenašeči 13:44

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 1456
   máš snad nějaký jiný názor ? Tak místo nadávek ho sem napiš, jinak vypadáš jak umanutý puberťák.
   Ten příspěvek 14:44 má docela pravdu - žijeme v jednom z nejlepších míst na světě, v bezpečí a svobodě.
   ČR je mezi prvními osmi nejbezpečnějšími zeměmi na světě - to je ti málo ? Nezaměstnanost je pod 5%, na platy se ztěžuje kde kod - srovnáváte se s Německem, ale když Německo něco vymyslí a chce prosadit, tak se okamžitě distancujete.
   Když centrála EU navrhne nějaké řešení, tak je oheň na střeše a křik, jak nám omezuje národní svébytnost. V druhé větě hned kritizujete , že Brusel nic neřeší - atzd.
   Doporučil bych si udělat nějaký jasný obrázek v hlavách a potom ventilujte své názory.

   Vymazat
 6. Důvodů proč se eu v této podobě zhroutí, je řada. Jedním z prominentních je ten, že je založena na konfliktu zájmů. Na jednu stranu se mají sejít ti, co nesmí od nikoho doma přijímat pokyny, na druhou stranu mají reflektovat domácí politickou realitu. Na jednu stranu mají upřednosňovat jakýsi evropský zájem, a na druhou stranu nemohou dopustit, aby opatření dopadla tvrdě na domácí aktéry se specifickými odlišnostmi od jiných zemí. Na jednu stranu mají vyslaní do struktur eu jednat nezávisle, na straně druhé demokracie nezávislost na elektorátu nepřipouští. ...A tak by se mohlo pokračovat ještě dlouho a nakonec učinit nutný závěr, že to je celé chiméra, někdo by mohl dokonce říct nebetyčná volovina...To co se teď děje je to, že je lidi definitivně prokoukli, a pokud to nevezme obrat jiným směrem, výsledkem hříchu bude smrt, pomalá nebo rychlá, ale smrt. K smrti to odsoudí lidé, kteří požadují ne méně, ale více demokracie. A to je v konfliktu se systémem jak si jej představuje Brusel, systémem, který něco takového vylučuje. Samozřejmě čelit odporu lidí proti něčemu takto dost evidentně bizarnímu je možné - sorosovými a bůhvíkoho penězi, cenzurou, nálepkováním, sprostým nadáváním a jinými nepříčetnostmi, čehož jsme zejména v poslední době svědky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Smrt? To je ten vysokej hubenej fešák s krásnýma zubama a s kosou na rameni? Náhodou - docela sympaťák. Kámoš.

   Vymazat
 7. demonstrovat za to aby estebaci vekaeraci a vip mohli nadale vlastnit jako jedina šlechta zbraně mě přijde jako vovčanovi na dvě nejmenovane věci a ta třeti je že tahle kolonie už davno nepatři vovčanum ale evrosajuzu kde rozhoduje jalova milke klerofašistka merkel a bohoušekl děla za jidašuv peniz jen jejiho ministranta a dozorce

  OdpovědětVymazat
 8. jediná pomoc je volit SPD aby byl Okamura premiér pryč s eu a euhujerama

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.