Reklama

.

.

neděle 12. března 2017

Erdogan : Nizozemci jsou fašisté !!

J. Loudil
11. 3. 2017
ministr  zahraničí země NATO Turecka byl prohlášen v zemi NATO Nizozemí  za :  "Personu non grata".  Letoun tureckého ministra zahraničí nedostal povolení k přistání  v Amsterodamu  a musel odletět domů !! Prezident Turecka označil nizozemskou vládu za nacisty a fašisty  a oznámil, že už žádný letoun s nizozemskými diplomaty nikdy  nepřistane v Turecku.  Jsou tam a budou už  vždy  nežádoucí !

Přitom turecký  prezident Erdogan ještě včera jednal v Moskvě se svým novým  velkým strategickým přítelem Vladimírem Putinem o rozvoji další oboustranné spolupráce.  Putin si zvláště pochvaloval spolupráci tajných služeb obou států   i nejvyššího armádního velení. Přes Turecko povede do Evropy ruský plynovod,  ROSATOM zase  v Turecku postaví několik jaderných reaktorů.

P.S. Turecko a Rusko, to je krásný příklad  úzké spolupráce země NATO  s  Ruskem.  "Sankce ??" , co to  vůbec je ??,  smějí se prezidenti Erdogan a Putin  a plácají se po zádech ! 

Prezident Putin se dlouho nerozpakoval, když odposlechová služba  ruských špionů  v syrské Latakiji zachytila depeše tureckých pučistů chystajících se zatknout Erdogana  v hotelu na pobřeží. Nařídil ihned předat zachycenou depeši příteli  Erdoganovi.   Než vrtulníky s pučisty přistály  ,byl Erdogan  z hotelu dávno pryč !!  Jako  nějaký bájný  : "Deus  ex machina",  zjevil se náhle Putin ve hře  a puč  v Turecku organizovaný z USA zkrachoval. 

 Češi vítají současnou spolupráci 80 milionového Turecka a140 milionového Ruska. Tato spolupráce brzdí válečné protiruské štváče v NATO a vytváří tolik potřebné  konstruktivní ovzduší v Evropě.

http://zpravy.idnes.cz/turecko-kampan-zapadni-evropa-dkr-/zahranicni.aspx?c=A170311_151207_zahranicni_aba

https://www.youtube.com/watch?v=BWLNnarCflo

28 komentářů :

 1. asi měli dobrý důvod přistání odepřít

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi bylo hnusně, že?
   A teď vyskoč!

   Vymazat
 2. Ještě 1. března vláda Rakouska oznámila, že předvolební akce Turků se na jeho území za žádných okolností konat nebudou. Stejné rozhodnutí přijalo Nizozemsko. Názor premiéra země Marka Rutteho vypadá jednoznačně: „Naše země není místem pro předvolební setkání jiných států.

  Turecký lídr zvýšil hlas: „Jestliže budu chtít přijet na předvolební akce, tak to udělám,” upozornil.

  http://ceskoaktualne.cz/2017/03/zpravy-ze-sveta/turecti-politici-jedou-na-predvolebni-turne-po-evrope/

  OdpovědětVymazat
 3. Některé státy EU se domnívají, že jsou pupkem světa. Pořád jaksi nemohou vstřebat, že názor jejich elit se nedá vyvážet, protože nemá za hranicemi úspěch. Je zřejmé, že naopak názory zvenčí jsou schopny bortit hranice, tedy je nutno je zakázat. Má to souvislost s globální situací a úpadkem Západu, zvláště Evropy jako celku.

  OdpovědětVymazat
 4. Před delším časem jsem opakovaně používal slovo (novotvar) turxit. Možná je ale koncovka ..xit rezervována na rozpad EU.
  Tak dobrá, ale co s Tureckem a dalšími co opouštějí západní revír? Tak tedy T u r k e a s t ?
  Copak si své označení tento započatý proces ještě nezaslouží? Když jde o stát s armádou druhou nejsinější po USA? Řecko bylo mnohem menší.
  Není už pochyb že proces bude pokračovat. Vlastně pokračuje. Jen nesmíme sledovat pouze naši televizi. Děda.

  OdpovědětVymazat
 5. Kdo J.Loudil?Asi nějaká"veličina"jak Kašuka,když tvrdí jak Češi vítají spolupráci Turecka s Ruskem.Žeby byl také na strategickém jednání a chytil jak Erdogan tu ruskou nemoc?To jest,není po našem,jste fašisti!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co tu slintáš.. Už když to píšeš víš, že je to kravina, ale touha vysírat je silnější, než ty "o))))

   Vymazat
 6. Anonymní 8:48
  Jak vidíme,jedině Rusko je schopno Turecko udržet na uzdě.Takže už Erdogan zjistil,že EU si může ochočit a k tomu mu ještě pomůžou muslimský utečenci.Takhle dělat agitaci,že jako jen mezi turky,Erdoganovi nesmí projít.

  OdpovědětVymazat
 7. Davide.Zase mažeš,však ti to jednou někdo spočítá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. anonymní názory jsou určené k recyklaci

   Vymazat
  2. Je dobře, že maže cocotiny a tobě nezbývá, než jako správný cocot,
   trapně vyhrožovat. :o)))

   Vymazat
 8. Erdogam je jasný psychopat.On píše katastrofický scénář pro celou Evropu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Machometánovi Erdosáhibovi stačí do Řecka otevřít hranice 3 milionům emigrantům a zabijákům nevěřících, kteří si již brousí na nás turecké šavle a prásknout bičem!

   Vymazat
 9. po rusku, které nepřiznalo účast při sestřelení letadla s holandskými občany, přestanou nizozemci jezdit do turecka

  OdpovědětVymazat
 10. občanství by se mělo udělovat jen tomu, kdo je rozhodnut stát se, a cítí se občanem té které země

  země jako německo, holandsko a rakousko, si benevolentním přístupem k imigrantům zadělalo na potíže, protože spolu s občanstvím dalo příslušníkům cizích zemí falešnou naději, že smějí hájit jiné zájmy, než země, ve které trvale žijí

  OdpovědětVymazat
 11. Pata kolona už ve varu, teď už to bude i s těma co tady nalezli ,válka na obzoru pánové!

  OdpovědětVymazat
 12. Sam si inscenoval převrat a pozavíral kde koho. Teď použil páté kolony aby by pustil do Evropy další běžence (známe to jak si Hitler hrál s Čechy ) .Tak se mí zda ,že Erdogan vládne Evropě a ne Unie. ( Evropa zatlačena do kouta jak Erdogan píská .) Unixit !!!!

  OdpovědětVymazat
 13. sudetští němci se také domnívali, že je možná dvojí loajalita ... jestli historie nemá smysl pro ironii

  OdpovědětVymazat
 14. I Rusi na to dojedou až jim postaví reaktory ,a ti v tichosti vraždí Kurdy a před tím genocida Arménu.

  OdpovědětVymazat
 15. Erdogan je samolibý šašek,ale má ve své zemi dost
  velkou moc.Proto je přesvědčen,že může poroučet
  každému.Volební kampaň na území cizího státu je
  nepřípustná.Pokud ji chce dělat,ať si povolá Turky
  do Turecka a může kampaňovat až do zblbnutí.(Hezký
  výraz-kampaňovat).
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:11 No jasně. Za "milými krajany" do Německa mají právo jezdit jen ministři z kolonie. Např. Herman od nás. Kdepak ministři suverénních států.

   Vymazat
 16. roztržky, místy přeháňky, v pondělí časté bouřky, severozápadní vítr se bude stáčet k jihovýchodu

  OdpovědětVymazat
 17. Tak to vypadá, když nacista nadává jiným do fašistů... Když slavná civilizovaná Zá(pa)dní Evropa s klidem sleduje holokaust Kurdů. Když sama vede agrese proti muslimskému světu s cílem porodit pořádnou partyzánkou válku s masakrem Evropanů. V čí prospěch pracující politiky a vojáky tedy vůbec máme koncentrované do Bruselu?
  A Zá(pa)dní Evropané, prý nejcivilizovanější, s trpělivostí otroka, čekají na svou popravu vlastními(?) lidmi.

  OdpovědětVymazat
 18. Také nechápu proč se Erdogan tak rozčiloval, jestli nemohli objasnit otázky blížícího se referenda turkům žijícím v zahraničí, neměli by mít tito právo účastnit se volby, to dá přeci rozum.

  OdpovědětVymazat
 19. "Češi vítají současnou spolupráci Turecka a Ruska." ? Nechápu ,jak si autor článku mohl dovolit takovou evidentní lež. Nicméně, k tomu odmítnutí agitace tureckého ministra a turecké ministryně Vládou Nizozemska v Nizozemsku: Žádný jiný stát světa nemá právo ovlivňovat občany Nizozemska přímo z území Nizozemska, tedy drzost Turecka "nezná mezí" ,přičemž tu zrůdu,tureckého prezidenta Erdogana,tu by bylo potřeba potrestat a s ním i celé Turecko,protože jde vesměs o stejnou pakáž. Islám učí nadřazenost muslima všem ostatním a je to vidět. Obrovská drzost. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace a to je tedy přímá hrozba Turecku,mým tu sděleným názorem. Takže Erdogane, stáhni laskavě ten Tvůj ocas mezi nohy,Ty pse a dej si raději odstup,protože jsi nesrovnatelně slabší. Skutečně příliš sis dovolil!

  OdpovědětVymazat