Reklama

sobota 18. března 2017

"Evropa se nachází v stavu jako před II. světovou válkou" řekl včera Erdogan.


Yekta Uzunoglu
18. 3. 2017
A "vyždímáme vás jako citron" křičí ve všech koutech Turecka a západní Evropy jeho národ, uspořádávají emotivní shromáždění ve velkých skupinách na nejrůznějších náměstích Turecka a evropských měst. Demonstrativně před občany hostitelských zemí rozpůlí citrony či pomeranče a vyždímají je s jasným signálem, že je čas na vyždímání "evropských nepřátel Erdogana", "káfirů". V srdci turecké metropole v Istanbulu dav "šílenců" před očima policie, která má dle mezinárodních smluv ochraňovat zastupitelské úřady cizích zemí v Turecku, vtrhne na výsostné území Holandska, na generální konzulát Nizozemského království.  Dav se dostane až na střechu mohutné historické stavby, sundá národní holandskou vlajku, hodí ji na zemi, další část "šílenců" národní vlajku Holandska roztrhá, pošlape a pověsí nad budovou generálního konzulátu Holandska tureckou vlajku..... a nic se neděje! Ani OSN, ani NATO, členem kterého jsou obě země, ale ani EU, a ani od státníků členských zemí EU ani slovo....

Předseda agrární turecké komory vyhlašuje, že již z Holandska žádné krávy nebudou dovážet a již dovezené vrátí zpátky do Holandska, což se dle jeho slov také už děje. A opět se nic nestalo. Jakoby neexistovaly mezinárodni či evropské obchodní soudy, či smlouvy mezi Tureckem a EU, Tureckem a Holandskem.

 Tisíce tureckých hackerů najednou zaútočí na německé instituce či osoby a zmocňují se jejich účtů na twiteru, vloží do nich výhrůžné až fašistické texty, mimo jiné na významný fotbalový klub Borusia Dortmund, který nemá s politikou nic společného a opět se nic neděje! Jakoby neexistovaly bezpečnostní složky EU, jakoby neexistoval Europol či tajné služby k zjištění útočníků!


Symbolicky vymačkávají pomeranč jako fašistu Rutteho (nizozemského premiéra)

Turečtí činitelé prohlašují, že zastavují zpětné přebírání uprchlíků z řeckých ostrovů - kam je sami poslali - což je porušení smlouvy, kterou EU podepsala s Tureckem loni. Dle smlouvy se Turecko zavázalo ke zpětnému přebírání uprchlíků, za což dostalo od EU miliardy eur a není nikdo v Evropě, kdo by řekl STOP! Nelze jednostranně zrušit nějaký bod této smlouvy a ostatní body nechat v platnosti! Evropští činitelé z Bruselu, kteří se při podpisu této smlouvy veleslavně vystavovali před stovkami kamer, jsou zticha, schovaní někde ve vinárnách Bruselu!

Turecký místopředseda vlády Mehmet Simsek, odpovědný za ekonomiku, přijíždí do Berlína, aby požádal německého ministra financí pana Wofganga Schäuble o pomoc, pomoc je zamítnuta. Pár dnů na to na ministerstvo financí Německa dorazí balík s bombou, právě na to ministerstvo, kde se ministr Wofganga Schäuble stal 12. října 1990 tehdy jako ministr vnitra terčem teroristického útoku a od té doby je s poškozenou míchou odsouzen žít na invalidním vozíku - že by někdo chtěl panu ministrovi, který patří k nejváženějším politikům Německa, dát signál a zesílit jeho trauma? Kdo je oficiálně odesilatelem tohoto balíku: ŘECKÝ politik! Že by řecký politik poslal balík s bombou, na který by napsal své vlastní jméno? Proč právě politik Řecka, kterého Turecko vnímá jako svého věčného nepřítele? Ale opět se nic neděje! Žádná vyšetřovací národní parlamentní komise ani evropská ....

Korespondent známého konzervativního deníku Die Welt je zadržen v Turecku, před dvěma dny po třech týdnech na něj soud uvalí vazbu, je obviněn ze špionáže a z podpory terorismu! A to - jak jsme se směli dozvědět - přestože německá kancléřka Angela Merkelová osobně požádala Erdogana o jeho propuštění na svobodu! A opět nikdo z evropských dobře placených činitelů či právních institucí neřekne STOP - to je novinář, na kterého se vztahují jisté mezinárodni úmluvy! STOP, jakápak špionáž, když Německo je členem stejného vojenského paktu jako Turecko! Nikdo neřekne STOP, my nenecháme tak významný a starý evropský deník a jeho jméno tak nehorázné pošlapávat!

Erdogan osobně před kamerami světa utočí na osobu, ano, přímo na osobu německé kancléřky Angely Merklové a obvinuje ji z podpory teroristů! Ani jeden evropský politik v Bruselu, který podepsal loni s Tureckem smlouvy o uprchlících a o spolupráci v této oblasti se neozve, žádní bruselští politici, co vystupovali jako zachránci evropské civilizace, neřeknou STOP, to, co činí tento Turek, je nejen neetické, to je trestné! Nikdo z advokátů či advokátních komor evropského kontinentu nepodává trestní oznámení, žádný státní zástupce ze svého zákonného postavení nezahajuje trestní stihaní tohoto útočníka! Přitom jde o čest a důstojnost kancléře nejsilnější země evropského kontinentu vůbec!

Turecký ministr vnitra veřejně vyhrožuje Evropě, že měsíčně pošle 15.000 utečenců z Turecka dál do Evropy! To není ministr nějaké banánové republiky, ale země NATO, která permanentně vyhrožuje další členské zemi NATO. A děje se vůbec něco? Nic, vůbec nic! Říká někdo z činitelů EU či NATO nebo OSN STOP? Řekl někdo Turecku, že tím porušuje kdejaké mezinárodni úmluvy, smlouvy, dohody? Ne! Všichni mlčí jako mumie! Jakoby se jich nic netýkalo, jakoby nebyla ohrožena členská země NATO či EU!

Erdogan včera vyzval před světovými kamerami Turky žijící v Evropě, aby každý z nich zplodnil nejméně pět dětí! Proč asi? Ptá se na to někdo z činitelů či státníků jednotlivých evropských států?

Co ještě musí Erdogan učinit, aby činitelé EU, NATO nebo OSN vůbec začali konat a řekli: STOP sultáne!

Nepřipomínají nám tyto vyhrůžky, výzvy, vystoupení každý den na několika státem organizovaných shromážděních s davem v extázi, mávající tureckou národní vlajkou a po svém vůdci hajlující dav to, co Evropa již prožila před II. světovou válkou? Evropa to nechce za žádnou cenu ani vidět, ani slyšet a právě proto Erdogan před dvěma dny před světovými kamerami prohlásil, že "Evropa se nachází ve stejné situaci, jako před II. světovou válkou" a zase NIC! NIC se neděje!

Erdogan přesně ví, co říká a co tím míní! Já si to myslím, já to podloženě tuším! Co dělají stovky europoslanců v Bruselu a Evropská komise či rady, nebo ty instituce, které jsou ze zákona odpovědné evropským státům?

V případě Česka něco dělají. Pronásledují mě dle všeho na objednávku Sultanátu všemi svými prostředky, aby mně kriminalizovali, aby mně definitivně umlčeli!

11 komentářů :

 1. OKAMUROVCI BOJUJÍ!!!


  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1344373608977481&id=858027300945450

  OdpovědětSmazat
 2. Ať sem pošle ten Turek třeba 100 milionů migrantů , my je přece nemusíme přijmout !!

  OdpovědětSmazat
 3. Zatim pan Yekta mel porad pravdu.

  Neslysel jsem o Turcich moc dobreho. Co dale ...nejlepe by asi bylo , kdyby Evropa Turecko dostala zpet na uroven kolonii a prestala s nima delat obchody aby meli doma trochu problemy a mene casu vyrabet deti masovou vyrobou.

  Ovsem dobra obrana by byla , udelat mir v Syrii a nechat Syrany prijmout 'jejich uprchliky' a dat jim (Syrii) nejake vetsi PUJCKY penize EURO do znovu vybudovani sve ekonomie , za jejich zniceni NEMAJI VELKOU ODPOVEDNOST!! a platit jim penize za udrzbu a prevoz lidi do puvodnich zemi v Africe.

  Syrane by byli stastni , ze nam muzou pomoci a znovu vybudovat prekrasnou a zajimavou zemi Syrie!!!! + je to levnejsi. Proc budovat Turecko ??? Jaky zisk ma z toho Evropa jen problemy!!

  Je to jednoduche reseni ovsem problem je kdo je proti tomu ?? Velky Prediktor??
  A to budme radi , ze Turecko nema atomovku ..zatim !!!!

  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prečo Turecko? Lebo Dardanely a Bospor! To sa diali iné veci kvôli týmto dvom bodom - VOSR, Mustafa Ataturk, ČĽR, at´d.

   Smazat
 4. Jestli chtějí zachránit evropskou"civilizaci",
  tak musí Turkům zrušit občanství a všechny poslat
  do Turecka.Tam ať si podporují novoosmanskou říši.
  I když je v podstatě jedno,zda říše novoosmanská,
  nebo čtvrtá.Oboje usiluje o zničení evropské
  kultury a obyvatelstva.Protože jim dost Evropanů
  přeje úspěch při své likvidaci.Asi vědí proč.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petr Majevský pokud vládne makrela juncker a další neomarxisté tak jse to nestane

   Smazat
 5. Pane Yekto Uzunoglu, jestli vás pronásledují, pak požádejte o státní ochranu, policejní! Posílejte své články na ČTK, do televizních stanic Nova, Prima, Barandov, ČT, ....informujte ministra vnitra, každý den tam telefonujte a žádejte ochranku...děkuji, že to uděláte, přeci se musíme vzbudit a bránit se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad bude dobře připomenout, že v diskuzích, na tomto blogu, se našli takoví borci, kteří pana Usunoglu nejen tupili a pomlouvali, ale posílali do Turecka, Kurdistánu, kriminálu, na frontu s Isil a tak dál. Blbost je neporazitelná, proto se proti ní musí bojovat (tuším Werich tak nějak), marně si ovšem lámu hlavu jak, když pod vedením těch nejvychcanějších vytrvale vítězí

   Smazat
 6. Anebo uklidňování sitace v mimořádně krajní situaci je správné.

  OdpovědětSmazat
 7. V muslimských zemích se chováme nehumánně, tady se můžeme humanitou a solidaritou zalknout. Přesně obrácený postup, než by měl být. Nedivím se, že nás nenávidí, divím se ale, že se nebráníme. Ti, co jsou zasvěceni a tahají za nitky, pro ty je to záměr. Ti ostatní, co posluhují za falešný groš, ti jsou jenom naivní až hloupí. Dobré skutky pro muslimy na našem území jim cestu do nebe nevydláždí. Až to pochopí, bude už pozdě. Tak jako před druhou světovou válkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je třeba jim odebrat hlasovací práva v Evropě nebo dopadneme jak v Kosovu. sultán je vyzývá, aby se množili jak potkani.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.