Reklama

neděle 5. března 2017

A exekutoři už vědí koho mají volit...!

5. 3. 2017
Exekutorům sláva! ANO sláva! 


23 komentářů :

 1. Na tom hajzlu co v nem stoji jakysi ptak melo byt napsano: Stat s nama je stat bez prava!

  OdpovědětSmazat
 2. Kdo volí ANO, ČSSD, KDU-ČSL, TOP09, ODS, Zelené, ten volí další sešup, jaký jsme my starší zažili od roku 89. Volíte budoucnost pro své děti, tak přemýšlejte, proč se stala z naší země kolonie a kdo to zařídil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S O U L A S !

   Smazat
  2. Anonymní5. března 2017 14:30 naprostý souhlas

   Smazat
  3. Souhlas, ale ještě zavést systém "Vítěz bere vše". Kdo vyhraje volby, ten bude vládnout a sám a národ mu to v příštích volbách spočítá... přesně jak moudře říká pan prezident Zeman. Jedině tak lze dosáhnout, aby lumpové zodpovídali za své činy.

   Smazat
 3. Já ANO určitě volit nebudu. To vím na 100 %. Stejně jako nebudu volit ODS,TOP09, ČSSD a KDU.

  OdpovědětSmazat
 4. To heslo na tom stupínku na toho bolševického parchanta Pelikána přesně sedí. Takový blábol může vymyslet jen právník. Stát zasraných právníků, to je ČR, země bez práva.
  Při změně režimu je třeba vystřílet celou justici bez soudu. Jsou nevolení, nekontrolovatelní, neodvolatelní. Oni píšou zákony, oni jsou zodpovědní za celý průser téhle země ze všeho nejvíc. Je třeba je postřílet!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Provokujes? :-) :-) :-)))

   Smazat
  2. nejsou pusky ,mozna povesit,nebo proste ubyt klackama

   Smazat
  3. anebo jim vymyslet disciplinu-stafetovy beh na 4 krat 100 metru s odjistenym granatem F 1.Taky skok do Macechy by nebyl od veci.
   Anebo plavani v kyseline sirovy 4 krat 50 metru volny zpusob :-)
   To s tima klackama neni stastny reseni,jednou jsem se pri mlaceni krys prastil do nohy a podruhy jsem si prerazenym klackem malem vypichnul oko a stal by se ze mne malem bezocivec..Umlaceni se k jejich radosti zamita)))))

   Smazat
 5. Nevolit nikoho ze stavajicich stran a hnuti!Jen tak si obcane mohou zaridit jejich zbaveni moci,valovu,imunity a ochranky. Pak uz z nich budou obycejni obcane a muze byti jim predlozeno vyuctovani v plnem rozsahu. A neznat s nima zadne slitovani za to kam tuhle zemi a Europu dokopali. Jenom v takovem pripade jim bude umozneno postavit se pred nakou komunitu na namesti a zduvodnit proc to udelali a prijmout dobrovolne nebo nedobrovolne vyuctovani za svoji praci pro blaho naroda a tehle zeme.Jedine reseni jak dosahnout spravedlnosti,treba te
  nejtvrdsi.Kazdej tam,kde ho jeho oklamani volici volili a dali mu tak do rukou moc kterou zneuzil k pachani krivd a bezpravi.Na nich.Jedina moznost vyridit si to podle vlastnich zakonu a pro varovani pristim gaunerum kteri by chteli jit takovouhle cestou.NO, nestoji to za premysleni? :-).

  OdpovědětSmazat
 6. O Pelikánově nedostatku inteligence svědčí to, že se nechá vyfotit s takovým kriminálním heslem. Za dluh v našem nespravedlivém státě má ručit a být stíhán až ke zničení nebo zabití jen dlužník. Kde je zodpovědnost a vina poskytovatele peněz? Vše je u nás nastaveno tak, že poskytovatel je chráněn všemi možnými prostředky a mocenské nástroje státu mají zaručit jeho zisk. Takových prasáren se komunisté nedopouštěli.

  OdpovědětSmazat
 7. Lide by si meli uvedomit jednu dulezitou skutecnost:Státnímu útvaru jde vždy jen o to, zabránit, a by kromě jádra zainteresovaných zlodějů nekradl již nikdo jiný :-)

  OdpovědětSmazat
 8. Třeba jenom už začala předvolební kampaň. Proč by se Pelikán měl nechat fotit u tak blbého sloganu? Musel by být nepříčetný. Ale ještě si pamatuju na kampaň, která přemlouvala dědka s bábou, kde byl na všech plakátech pan Paroubek s příšerně zkřívaným obličejem - to jsou zdařilé fotomontáže, ale u lidských ovcí to zabírá. Mimochodem, není mezi diskutujícími na NR také hovado z Novinek jménem Jiří Pešice Osek u Rokycan? K utonulé šedesátileté paní, kterou našli v rybníce, poznamenal na diskuzi, že jestli měla na nohou brusle, je tam již delší čas. Podobné odporné vejžblechty jsou pro diskutéry na serveru Novinky typické. A protože tato chátra leze diskutovat také na NR, napadlo mě, jestli se Jiří Pešice nevyskytuje na NR jako anonym. To jsou opravdu skvostní lidé, co se slézají na diskuzích. Přeji si, aby se Pešicemu utopila matka, manželka nebo dcera, novinkovej bulvár aby tragedii také předhodil orangutanům u počítačů,ať se zabaví, a některej aby napsal zrovna tak zhovadilej příspěvek. Hrůza. Čeští pantátové, dřepící denně u počítačů na diskuzích, si nezaslouží zlepšení vůbec ničeho - žádné valorizace důchodů - vůbec nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je oficiální foto ze sjezdu exekutorské komory. Bylo to i na jejich stránkách a na stránkách Ministrestva "spravedlnosti".

   Smazat
 9. Exekutor - toť jen jiný výraz pro kata. A co lze očekávat od kata? Lidumilnost. I on dostával za sejmutí občana velmi dobrý žold, proč by tomu mělo být u dnešních katů jinak?

  OdpovědětSmazat
 10. No právě. Ale Pelikán si exekutory nevymyslel. Ani je neobmyslel takovou spoustou pravomocí. Ani nevymyslel, že před soudy budou požívat ochrany jen věřitelé - nikdy ne dlužníci, takže věřitel má stokrát pravdu, i kdyby byl šmejd a neměl ji ani jednou, zato dlužník nemá pravdu nikdy, i kdyby ji stokrát měl, protože je jenom "dlužník". V tom Pelikán nejede -on tuhle prasečí agendu jen zdědil. Kdopak v tom asi jede -no? Kdopak!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pelikán je to on. Je potřeba rozumět jak je organizovaná společnost. Instituce jsou víceméně neutrální a slouží všem. Ale svět řídí klany a v každé instituci e zastoupeno více klanů, aby byla nějaká rovnováha. Každý klan, ale trpí demencí a chce porazit všechny ostatní klany. Pokud některý klan vykolejí, tak začne vše ničit a drancovat jako loupežná banda, která ztratí míru a nasere všechny tak, že se najdou zdroje na její likvidaci, to stalo "neoconům". Oni mají vliv ve svých koloniích, tedy i u nás, ten vliv realizují různí zrádci národa. Pelikán je ten zrádce a tudíž je spoluzodpovědný za to, že jsme kolonií a obětí neustále se zvyšující spotřeby. O jednoho méně a hned by bylo lépe.

   Smazat
  2. Ty jsi ale blb strejdo. Pelikán je ministrem dva roky, exekutoři tady řádí asi patnáct let, ale je to on. Jasně že je to on počítačovej vřešťoune. Naštěstí jsou venku statisíce normálních lidí, kteří nepatří mezi diskuzní obstarožní sebranku. On ti Pelikán ohrožuje tvůj docela dobrý starobní důchod? Ne? Tak pro meleš ty sračky?

   Smazat
 11. Pelikán odebere babišovcům dost hlasů, řekla bych.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale neodebere - je to šikovnej chlapec, stojí oběma nohama na pevné zemi a neblábolí blbiny.

   Smazat
  2. A to jeho multikulty Vám fakt nevadí?

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.