Reklama

.

.

neděle 19. března 2017

Google v rámci nové cenzurní čistky zaútočí proti kritice islámu


19. 3. 2017  Prisonplanet, překlad AC 24

Webová stránka, která popisuje islám jako „netolerantní“ uvedena jako příklad „znepokojivě urážlivého“ obsahu. Na transparentu na obrázku: Setněte hlavu těm, co uráží islám.


Jeden příklad citovaný Googlem ohledně toho, co považuje za „znepokojivě urážlivý“ obsah, který bude podroben označování, vyřazování ze seznamů a případné cenzuře je webová stránka, která popisuje islámské náboženství jako „netolerantní“.

Včera Associate Press ohlásila, že Google spouští akční tým zaměstnanců, co budou označovat obsah, který je považován za „znepokojivý“ nebo „urážlivý“ a takové webové stránky pak pohřbíval, aby se tím „vylepšila kvalita jejich vyhledávacích výsledků.“

„Ten nový cejch „znepokojivé – urážlivé“ tímto dá instrukci známkovačům kvality, aby „označily všechny výsledky webů, které obsahují znepokojivý nebo urážlivý obsah, ke skrytí pohledům uživatele v jeho náhledu, i když bude výsledek jinak záměr uživatele uspokojovat,“ uvádí zpráva.

SearchEngineLand.com, který původně tuto zprávu vyzradil, popisuje příklad toho, co bude pohřbeno, pokud bude uživatel hledat výraz „islám“ – článek s nadpisem Důkaz, že islám je zlý, násilný a netolerantní přímo z Koránu od Jana Morgana, veřejného mluvčího a cenami ověnčeného žurnalisty, který se pravidelně objevuje ve Fox News a objevil se i v CNN.

Dotyčná webová stránka obsahuje četné násilné pasáže z Koránu a z Hadithů, které otevřeně ukazují, že islám není „náboženstvím míru“.

Podle nových směrnic Googlu budou takovéto informace cejchovány jako „znepokojivé – urážlivé“ a budou ve vyhledávacích výsledcích Googlu pohřbeny, protože tato stránka existuje proto, aby „prosazovala netoleranci nebo nenávist.“

Ve skutečnosti tato stránka existuje proto, aby odhalovala skutečnost, že islámské náboženství je k ne-muslimům, k členům LGBT komunity a k dalším netolerantní a nenávistné na viditelně dokazatelných faktech.

Prostě řečeno: Google plánuje filtrovat politicky nekorektní informace, i když jsou fakticky korektní.

Skutečnost, že islám je netolerantní – i na Západě, kde většina muslimů žijících v Británii si myslí, že homosexualita by měla být ilegální – je nezpochybnitelná.

V islámském světě pak jsou ženské oběti znásilnění zabíjeny nebo uvrhávány do žalářů, dívky a ženy bývají obětmi zabíjení ze cti, mrzačení ženských genitálií a útoků kyselinou, domnělé cizoložnice ukamenují k smrti a homosexuály popravují.

V jakém smyslu toto není důkaz, že to je netolerantní systém víry?

Tím, že Google na takovéto informace útočí svou cenzurou, se v podstatě stává spřažencem prosazování šaríi a činí ze sebe prosazovatele toho, co je podle všech objektivních standardů jasně nejnásilnějším a nejnetolerantnějším systémem víry na této planetě.

- - -

44 komentářů :

 1. Cesi,zastavte tyhle debiliny a vzeprete se Bruselu!!Jinak,budeme zniceni!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Brusel kaslu! Lidi potrebuji dat svym vladnoucim ultimatum k tomu, aby zajistili bezpecnost svych obcanu, a vypraskali je, kdyz to okamzite nesplni. Ony se tan Brusel schovavaji, ale jedou v tom v nim!
   Kdyz si to lidi nechteji priznat ( a porad pochlebuji Zemanovi, jak je proti privandrovalcum a nevidi, ze jenom kecickami), tak at se nechaji podrezat. Je tady clanek o nem, jak on sam rika, ze lidi maji posuzovat politiky podle skutku a ne slov a vypraskat je bicem? Zaslouzil by to on sam, viz odevzdani sve pravomoci vrchniho velitele ozbrojenych sil zeme Nemecku. Vysmiva se lidem a oni mu za to jeste tleskaji, tak at si to vyzerou. Jestli se ve jmenu potreby se klanet falesnym modlam vzdaji i pudu sebezachovy, neni jim pomoci. Zarny priklad falesnosti Zemana je to, ze sice letel do Mosky, ale na oslavu osvobozeni od fasistu nesel!!! A lidi ho presto chvali, takze kdyz jsou blbi, tak plati. A Zeman prohlasil polovinu naseho naroda za dementy a alkoholiky, takze kdyz ani toto lidem nestaci, a oslavuji ho, jako debilove se opravdu projevuji. Ma z lidi srandu, jak mu basti jeho slovni navnady uz roky a ted tomu dal jeste korunu tim, ze kdyby byl diktatorem, tak by uzakonnil blbost jako trestny cin hned po vrazde.
   Ceskemu narodu uz neni pomoci, prijde o krky, aniz by si vubec priznali, ze presne za timto ucelem byli muslimaci do Evropy prizvani.
   Uz kdyz Zeman rekl, ze kvoty ne, ale dobrovolne ano, jim to melo dojit..nedoslo.
   Lidem schazi schopnost solidarity s temi, kterym uz ublizeno bylo a nechteji si priznat, ze je to jenom otazka casu, kdy prijdou sami na radu....

   Vymazat
  2. Prezident Zeman jedná jako správný představitel kapitalistického státu. Toho společenského zřízení, které v průběhu historie prokázalo svoji odlidštěnou podstatu. Nic jiného proto nelze od takového představitele očekávat.

   Vymazat
 2. Pokrok vládne světem. Brettschneider si kdysi urážky císaře pána zapisoval na manžety, Google jde na urážky milostivého islámu sofistikovaněji.

  OdpovědětVymazat
 3. Co se nepodařilo Adolfovi, podařilo se Adolfině. A bez jediného výstřelu.

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle umí léčit Rusové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo. Jenze lidi se k nim boji pridat...a je to jedina sance na zachranu.

   Vymazat
  2. Google se prostě pokálel. A nebo byl znárodněn islámem.

   Vymazat
 5. "Setněte hlavu islámu" - kraviny, kraviny, a zase jen kraviny. Proč nesetnout hlavy katolíkům? Nebo pravoslavným? Nebo příslušníkům jiných církví - je jich asi třicet ( těch církví) - tak proč ne těm? Proč si pořád media i lidi vyplachují huby zrovna islámem? Za celou dobu, co leckde čtu ty kokotiny, jsem to nepochopil. Protože ti, kteří se rozlézají po světě ( a to proto, že je na to někdo najímá a platí) za vidinou bezpracného získávání dobrých sociálních dávek - jsou většinou islámci? No a co? Tak je někdo zneužívá pro vandrování světem a dobře je za to platí. Naši cikáni taky ihned táhnou tam, kde se jim slibuje zadarmo bydlení a štědré sociální podpory. Neuznávají "kořeny" a "domovy" a ti vandráci z Afriky a odjinud také ne. Vždycky táhli za lepším živobytím, za úrodou, za vodou a tak. Vždycky jenom sbalili saky paky, naložili to na osla, a pryč. A dnes je západní političtí zmrdi najímají a zneužívají k tažení světem, přesnej důvod nechápou ( ostatně ani my ne) ale byla jim přislíbena všestranná péče, dobrý servis, kapesné, a podobně. Tak teď se to prostě musí plnit, protože jinak by se to posuzovalo jako zneužití chudoby a bla bla ... proč ale pořád ty žvásty o islámu? Co má s tímhle švajneraj společné náboženství? Agentury, podporované západními šmejdy, moc dobře vědí, jak žijí tihle lidi, jaké mají zvyklosti apod. Tak proč se teď píší ty hovadiny? Jak se lidi "děsí" islámu a podobně? To je jen důsledek úplně a zcela vypláchnutých mozků. Mediálními sračkami. Účelovými. Ovce prostě naletí na všechno. Důkazy o tom lze dnes a denně vidět na všech těch kokotích diskuzích.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste slepý , hluchý ??

   Vymazat
  2. Právě že ne. Právě že dobře vidím i slyším - a nejsem vymaštěnej pitomec! Mně nebudou mediální srajdové poroučet, co musím milovat a co nenávidět. Už jsem se naučil číst mezi řádky, a už taky dobře chápu příšernou účelovost toho, co se ve světě děje - jak jsou najímáni politici, celé vlády, media, vzbouřenci, sebevrazi, vrazi! Odporná prachatá břečka starých impotentů cloumá celým světem, a lidi - jak ti nejubožejší ubožáci - za špinavé peníze jsou ochotni ke všemu. Za špinavé prachy se píše proti islámu i pro islám, proti Trumpovi i pro Trumpa, proti Putinovi i pro Putina, proti Babišovi i pro Babiše. A svět je plnej lidiček tak pitomých, jako jsou ta boží hovádka. Stačí jim nasadit na krky mediální chomoutek, a poslušně jdou kam jsou vlečeni, z misek poslušně žerou co se jim tam nasype....a ještě se jim to líbí. Ještě se modlí za svoje mediální internetové a jiné žvástaly, aby jim je pánbů zachovati ráčil.... Slepý, hluchý, a hloupý jste vy - pokud jsem správně pochopil váš výštěk.

   Vymazat
  3. 16:56 máš to marný, máš to marný s tou reakcí na blba co neví co je a znamená Islám a islamizace Evropy (případně světa)pro nás a všechny mimo muslimáky. Rozum mu do hlavy nenaliješ.

   Vymazat
  4. Anonymní19. března 2017 16:25

   Proc pisete, ze nerozumite, kdyz sam ve svem prispevku to pisete. Jsou o zoldaci, najati vrahove, kteri budou pouziti k vyhubeni bilych a k tazeni proti Rusku.
   Vzijte se do jejich situace: nejdrive budu rozmazleni prijmem za nic a pak se jim usekne, a nic jineho jim nezbude, nez jit valcit za svou novou vlast.
   A rezani hlav ma postvat bile proti muslimum, aby doslo k boji, ve kterem budou bili rychleji povrazdeni. Velice jednoducha matematika, nemyslite?

   Vymazat
 6. Přečetl jsem Korán už před léty, když začali mohamedání zvedat hlavy.
  Korán OSLAVUJE BOJOVNÍKY VRACEJÍCÍ SE Z VÁLEK ZA VÍRU - tedy nabádá k válce.
  Islám=mohamedání NENÍ MÍRUMILOVNÝ!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani jedno náboženství není mírumilovné - vlastně co je mírumilovného? Lidi? Ha ha ha. Jeden jako druhý je válečný štváč. Jenže každý by se rval za něco jiného. Soudí se skrz kraviny a kokotiny, pro kokotiny se vedou líté boje - i na posraných diskuzích si lidi navzájem sprostě nadávají a je to plné urážek. To má být jako "mírumilovné"? Pořád se žvaní a žvatlá o míru - už tisíc nebo ještě víc let - a celou dobu, co se žvatlá, se bojuje. Tak jak je to možné? Kdyby do Evropy nezačali západní zbohatlické kurvy a šmejdi najímat hnědouše ( vyznání islámského) a šmejdí agentury by jim neplatily cestu a vybavení na cestu, nikdy by na žádné diskuzi nikdo nekušnil o koránu. Mnoho starých lopat u internetu by vůbec nevědělo, co to korán je - a najednou to všechno vědí - jak je to možné? Kdo s nimi manipuluje? Oni křesťanští kněží - polní kurátové - nežehnali zbraním? Aby pobily pokud možno co nejvíce "nepřátel?" Oni nežehnali vojskům? Tak co tady pořád žvaníte o islámu a koránu - vy diskuzní blbci? Jak jinak nazvat lidi, kteří dnes a denně vřeští, vřískají, a píšou pořád ty samé kraviny a kokotiny? A může se jim to vyvracet horem dolem - jednou byli mediálně naočkováni nějakým virem nenávisti a strachu z "náboženství" a přes to už nejede vlak. Tak se poserte doma u těch internetů. Třeste se strachy, a nezapomeňte o tom kvákat s dětmi, s vnoučaty, se sousedy, - prostě s každým, kdo s vámi bude ochoten mluvit, kvákejte o islámu. Určitě budete mít úspěch.

   Vymazat
  2. Běž už do prdele s touhle rétorikou. Diskuze ti vadí, tak se na to vyser a běž sázet radši ředkvičky do skleníku, když tě to všechno tak irituje.

   Vymazat
  3. pro Anonymni v 18:22 v reakci na: Anonymní 19. března 2017 17:23

   Proc ho posilate do temne diry za pravdu? Clovece, tady ma byt diskuze o tech, kdo za to nesou zodpovednost a navic kradou penize nam a strkaji je nasim vrahum! Jak je mozne, ze toto Vas neirituje a namisto toho tady busite do pravdomluvneho cloveka?

   Podivejte se na USA. Tam zije spousta lidi ruzneho nabozenskeho vyznani a slysel jste nebo videl rekneme jen za svuj zivot, ze by tam muslimove neco zleho provadeli? Prdlajs. Nic. Mam zkusenosti i ze zivota mezi nimi a nebyl nejmensi problem. Zeptat se mne pouze na to, zda jsem verici v boha se zmohli, ale uz na nic vic. Uslyseli, ze ja na pohadky uz neverim, a nikdy vice jsme o zadne vire nemluvili. Normalne a v pohode spolecne zili. Tak si to uvedomte, ze jde o zamer vyvolat mezi lidmi nenavist, aby se vrazdili mezi sebou. Kvakani na internetu o islamu je opravdu skakani na spek tem, co nam vladnou. Prach sprostym genocidnikum, a az si to uvedomite, bude pozde.

   Vymazat
  4. Tak to už je vrchol psychopatické zvrácenosti, sám sobě si obhajovat pod cizí hlavičkou své bláboly

   Vymazat
  5. 19:36 Běž se léčit, i když IQ velikosti tvých bot je asi neovlivnitelné. A pozorně koukej truhlíku "se svými zkušenostmi".
   https://www.youtube.com/embed/JeGqpGpjEas?feature=player_embedded

   Vymazat
  6. A ty běž do prdele ještě rychlejš - pitomci, ukvičení. Umíte ještě taky něco jiného, než denně kvičet islááááám - hrůzáááá - muslííííím - hrůzáááá? Normální diskuze určitě nikomu nevadí - ale tohle vřeštění střelených starců číst dnes a denně? I kdyby tady byl článek o síle motoru v BMW - tihle pitomci to eskamotérsky vždycky nějak dostanou na islááááám - hrůzááá - muslííím - jdi do prdele ty! Islááááme!

   Vymazat
  7. Ty vole, ty máš parkinsona, že se ti ty pazoury tak klepou na tý klávesnici :-) Nebo se klepeš vztekem ty magore:-)

   Vymazat
  8. Muezín 21:20 se opět předvedl v celé své dokonalé hlouposti. Samozřejmě že islám je nebezpečný, netolerantní, expanzivní a velmi, velmi barbarský. Stačí si přečíst korán. Je to tam všechno jako v Hitlerově Mém boji!

   Vymazat
 7. Islám není náboženství,ale ideologie,ve které
  jsou velebeny ty nejhorší lidské vlastnosti.Je
  potřeba všechny muslimy vyhnat a nebo zlikvidovat!
  Jinak zlikvidují oni nás.Už se o to pokoušeli
  v historii několikrát.Jen neměli pátou kolonu,
  složenou z evropských pseudopolitiků.
  16:25-Je to vidět na Vaší účasti!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 8. muslim je v lepším případě blbec, v horším zločinec

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co teprve starej pablb, kterej leze na internet denně aby se zabavil, a denně píše sračky o muslimech a islámu. Bože - kam jsme se dopracovali? Vřeštěl někdo něco podobného před dvaceti léty? Starej pablb - bejvalej soudruh - je v každým případě blbec. Zločinec ani ne -spíš směšnej blb. Ale to oni vědí.

   Vymazat
 9. volme Okamuru. Není jina moznost.

  OdpovědětVymazat
 10. Pro 18:25. Přesně tak. Je to snad už naše poslední záchrana.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A čím vás Okamura zachrání staří blbečci? Zakáže internetovou publicistiku a vřeštět na diskuzích ty blbosti? To jo, to by vás zachránilo od muslimů, ale hodili byste si mašli, protože bez denního vřeštění těch hovadin byste nemohli žít.

   Vymazat
  2. Anonymní19. března 2017 21:25 běž do hajzlu makrely poskoku

   Ivan Holkup 18:37 přesně tak jiná možnost není

   Vymazat
 11. islám obsahuje podněcování k trestným činům, za - normálních - okolností, by byl dávno mimo zákon

  jenže ať zvedne ruku, kdo si myslí, že svět je jakkoli blízek normálnímu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě že islám nic takovýho neobsahuje, to si jen internetový diskuzní stařík vycucal z prstu a obohacuje tím ostatní staříky na diskuzích. Diskuze by měli postavit mimo zákon, a byl by našup pokoj od blábolů.

   Vymazat
  2. a kdyby náhodou obsahoval, tak byste dělal co? lovil velblouda z tepláků asi

   Vymazat
 12. historie je putování od opice k člověku, a většina je přesvědčená, to putování skončilo, když jsme začali mluvit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Znám jednu,která opice není,je opravdový člověk.Nechce zpátky na strom.Nerostou tam akcie a dividendy.hmmm ňam ňam ti lidé jsou ale chutná potrava.

   Vymazat
 13. Volte Okamuru , nic jiného nezbylo .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně - vol Okamuru - co ti v tom brání? Děláš tady zadarmo agitaci? Nebo jsi za to placen?

   Vymazat
  2. A komu fandíš ty...kokot, možná jseš informovanej s kým dá Babiš koalici?

   Vymazat
 14. když potkáte jednoho muslima, tak mu můžete ledascos vysvětlit a pozměnit jeho pohled na svět, ale nemůžete změnit miliardu a půl

  když si miliarda a půl vezme do hlavy, že se bude řídit zhovadilou knížkou sadistickýho psychopatickýho magora, tak co s tím asi tak chcete dělat?

  to je masová psychóza se 1400 lety tradice ...

  postavte blázinec pro miliardu a půl ... skončí to tak, že blázinec bude všude krom dobře opevněných míst, kam ty šílence nepustí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi správná diagnóza.

   Vymazat
  2. tak si ji dobře zapamatujte, protože ji google pravděpodobně brzy smaže

   Vymazat
 15. Google je zidovina a slouzi zase zidum neb ji zide vlastni . V tom se malokdo vyzna jen hrstka ze zdejsich kvakacu .To same je svinstvo fuck buck a dalsi sberaci informaci ,oni nesbiraji jen vase vystavene ptaky a pici ale hlavne co si myslite ,z toho ostatniho udelaji pouze vydirani az bude spravny cas. Jinak jiste kurva ve sluzbe Hovnocucu Veliky nam to vysvetli odborne ten by mohl pomahat v Bohnicich strikat travu mezi 13 a 14 pavilonem

  OdpovědětVymazat
 16. Co chtějí cenzurovat, nebo filtrovat. Mám v knihovně Judaismus, Bibli, Korán, Mein kampf i Kapitál. Nemusím mít ani dvě vysoké školy abych si vytvořil na nějaké náboženství nebo ideologii svůj názor. Takže žádný Google, nebo Janda mě nepřesvědčí o ničem co by šlo proti mému rozumu.

  Pepo Milan

  OdpovědětVymazat
 17. Tak jsme se propracovali k celosvětové cenzůře a už je jen krůček k celosvětové diktatůře. No to je pozoruhodný výsledek demokracie a liberalismu. To je tedy to pravé ořechové co všichni chceme? Bravo!!! Může mi jen někdo vysvětlit proč bych měl respektovat nějaké středověké náboženství sepsané lhářem, samozvancem, vrahem, pedofilem a zlodějem? Proč bych měl projevovat úctu k brutálním, barbarským názorům a zjevným hovadinám? Proč bych měl přijímat cizí a úplně elementárně odlišný náboženský názor a z něj plynoucí teokratické zpátečnické zákony? Proč bych měl respektovat nezvané, pologramotné nebo negramotné vandráky, barbary, kteří jako kobylky přicházejí jen vyžrat a zničit náš světadíl? Proč bych vůbec měl tento lidský odpad vůbec brát jako sobě rovný? Tito lidé nebojují za své země, za zlepšení poměrů doma, za rozvoj svých společností. Jim jen někdo řekl, tam jdi, tam ti daj to a to a tam si můžeš dělat co chceš a vynucovat si co chceš a oni prostě přilezli s nataženýma rukama a prázdnýma palicema. Proč bych měl vůbec s těmito kreatůrami cokoliv sdílet, když já se musel celý život notně ohánět,snažit, nic jsem zadarmo nedostal a není mojí chybou, že oni mají nahou prdel a vypatlané mozky. Pokud vím naše země nikdy nikde nešířila blaho koloniálních loupežníků. Tak proč? Proč bych měl ctít cizácké názory a bohy ve své vlasti? Já je nezval, nikdo z mých známých je nezval a dokonce ani náš prezident je nezval. Řekněte mi jediný důvod!

  OdpovědětVymazat
 18. Nojo, to samé si říká 85% národa a vzrůstá v nich vztek vůči těm pár pokrouceným, provařeným, zkorumpovaným a z kompromitovaným kreaturám, co tenhle zatažený svinčík do Evropy podporují. Nepomohlo vyjádření lidí v diskuzích na webech, nepomohli informace BISu o náladách ve společnosti, nepomohli demonstrace, serou na nás a pokračují v likvidaci našeho národa a vlastně celé EU. Pod povrchem to vře a oni to vědí. Zatím jsou si jistí, že to ukočírují. Zatím u nás nebouchají bombičky, nestřílí se v ulicích a nenajíždějí do lidí náklaďáky, ale až se to změní (a to se změní, jestli bude politika bláznivých vítačů pokračovat), a začne se navíc bořit systém ve Francii a ostatních už dokonale nyní rozesraných států, tak hněv Čecháčků (a přiznejme si když už mohou, tak jsou děsný kurvy) je dostihne a nepomůže jim ani nějaké odzbrojení občanů od pár flintiček. Být jimi, už se bojím.

  OdpovědětVymazat