Reklama

středa 8. března 2017

Gratulace CIA k nabrání největších světových mediálních prostitutek do jejího CNN-pajzlu

Paul Craig Roberts
8. 3. 2017  zdroj


Mluvčí ruského ministerstva zahraničí k CNN: Přestaňte šířit lži a falešné zprávy!
Jak sdělují americké weby Information Clearing House a iBankCoin, použila mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová na adresu CNN pár vybraných slov. 


Stalo se tak při jejím setkání s reportéry této americké televizní společnosti, na němž se diskutovala hysterická kampaň amerických médií – včetně CNN – proti americkému generálnímu prokurátorovi Sissonsovi za jeho dva rozhovory s ruským velvyslancem. V připraveném prohlášení nazvala Zacharovová tuto kampaň za „mediální vandalismus“ a „ostudnou záležitost“ s dodatkem, že americká média upadla až na samé dno zpustlosti a podvodu.

Podle jejího prohlášení se americká média nalézají už velmi daleko za linií obvyklé profesionální morálky a kompetence. Tato média obviňují a soudí už výhradně jen na základě vymyšlených informací.

„Sestoupili jste už na samé kamenné dno“, řekla Zacharovová! "To půjdete ještě i pod ten kámen?“

„Věci, které si americká média dovolují zveřejňovat, nejsou ničím jiným než pokusem totálně dezinformovat veřejnost v Americe i ve světě,“ řekla Zacharovová s doplněním, že veřejnost americká je samozřejmě cílem hlavním.

Rozhovor Zacharovové s reportéry CNN: 
Zdroj: Paul Craig Roberts
Překlad: Lubomír Man

2 komentáře :

 1. Globaliste ted maji novou taktiku, jak ublizit presidentu Trumpovi. Oni si na presidentovi vylamali zuby, tak ted oddeluji jednotlive cleny jeho kabinetu od sebe a utoci na ne separatrne.. (Flynn, Pribus, Puzder a ted Jeff Sessions.)

  Co na to rikaji Trumpovi volici ? Chechtaji se !
  Zakladaji nove a nove polovojenske dobrovolnicke organizace a zbroji. Jedna z tech organizaci ma uz 1/2 millionu clenu.

  Ti co organizuji protesty jsou ve vezeni a druzi jsou mlaceni od policie na ulicich. T.zn., ze se dohromady nic nedeje.

  Kdyz reknu ze mam obavy z budoucnosti, jak to dopadne, tak moji kamosi se mi smeji a rikaji, ze oni zadne obavy nemaji a, ze globalisty a jejich blbecky vymlati behem tydne.

  Zakazana vlajka jizanske Confederace se vesele trepota a devadesati leti duchodci na Floride se pokakavaji na parkovisti, jako drive v dobe hlubokeho miru.

  NIC se nedeje panove ! Sranda je vsak u bazenu, kde volici Hillary a stoupenci presidenta Trumpa sedi oddelene a nevrazive po sobe vrci. Do Washingtonu je daleko a v Palm Beach na zahrade Mar-a-Logo se bude budovat ploha na pristavani helikopter, protoze president Trump sem jezdi casto a jeho kolona aut dela zmatek na silnici od letiste k Mar-a-Lago..

  Cesky ambasador ve Washingtone pan Kmonicek, bude mit moc prace s orientaci kdo je kdo ! Nebot moji americti kamosi chteji zavrit polovinu vlady a 90 % medii.
  Medialni hlouposti uz nikdo necte, krome tech 90-ti letych pokadenych.
  nick HONOLULU - pozorovatel.

  OdpovědětSmazat
 2. Honolulu, díky za informace z druhé strany.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.