Reklama

pondělí 6. března 2017

Hnusná byla totalita, když její poslanci pracovali zadarmo! Dnes po sametu v rámci pravdy a lásky, co zvítězí nad lží a nenávistí, berou zástupci lidu měsíčně cca 150 tisíc netto…

Břetislav Olšer
6.3. 2017   Rukojmí
Omyl, není to hoax pro pornografické Evropské hodnoty, nýbrž zatraceně pravda nejpravdivější; začněmě proto na konci šárády, které se říká Kocourkov á la Sněmona ČR. V roce 2016 činil plat poslance 65 700 korun hrubého, aby o rok později vzrostl jeho měsíční příjem na 71 000 korun...
Společně s tímto platem je přiznána i náhrada, která se loni pohybovala mezi 34 200 – 46 300 korunami, nyní mezi 36 900 – 51 100 korun hrubého. Podtrženo sečteno, poslanec si přilepší přesně o 7 400 korun...

A jaké a kolik nyní existuje druhů poslaneckých náhrad a jejich maximální čerpání za rok? Na reprezentaci je to 109 200 korun, povolené cestovní náhrady jsou až 409 200 korun, k tomu na administrativní a odbornou práci dalších 170 436 korun. A ještě prkotina; na zajištění služeb asistentů je to pak 468 000 korun.

A kde má poslanec a za kolik spávat? Ročně na ubytování, pokud není poslanec z Prahy, má nárok na 204 000 korun, na telefonní poplatky 60 000 korun a na pronájem kanceláře a vybavení až 386 400 korun… A jsou zde ještě další funkce a funkcičky v duchu rčení, že zadarmo ani poslanec nehrabe. Velmi důležitým článkem státního aparátu je též pozice předsedů rozličných výborů; každý z nich pobíral loni plat 92 500 korun. Jejich plat se letos zvýší na rovných 100 000 korun. Náhrady i jejich zvýšení jsou stejné jako u poslanců.. Zmíněnému předsedovi tak na výplatní pásce přibude dalších 9 600 korun... Nejchudší poslanec Marek Benda…

A nyní na počátek stavu věcí veřejných, kdy ještě pravda a láska vítězily nad lží a nenávistí:

TO BYLO OBDOBÍ POSLANCE A JEHO VÝPLATNÍ PÁSKA PRO ROK 2017 A NYNÍ VÝŇATEK ZE ZÁKONA O FEDERÁLNÍCH POSLANCÍCH PŘED ROKEM 1989:
§ 23 (1) Předsednictvo Federálního shromáždění stanoví, že poslanec vykonává svou funkci bezplatně.
§ 23 (2) Poslanec nesmí být pro výkon své funkce zkrácen na právech a nárocích vyplývajících z jeho pracovního nebo obdobného poměru.
§ 23 (3) Organizace, v níž je poslanec v pracovním nebo obdobném poměru, je povinna poskytnout mu pracovní volno pro výkon jeho funkce ve Federálním shromáždění i ve volebním obvodu. Poslanci náleží za dobu pracovního volna náhrada ušlého výdělku, kterou mu vyplatí organizace. Požádá-li o to organizace, uhradí jí ušlý výdělek poslance Kancelář Federálního shromáždění. Poslancům, kteří nejsou v pracovním nebo obdobném poměru, poskytuje se náhrada ušlého výdělku z rozpočtu Kanceláře Federálního shromáždění.
§ 23 (4) Rozhodlo-li předsednictvo Federálního shromáždění o uvolnění poslance, může mu přiznat funkční odměnu odpovídající rozsahu uvolnění a závažnosti úkolů, pro něž byl uvolněn. Funkční odměna se vyplácí vedle náhrady ušlého výdělku.
§ 24 (1) Poslanci náleží na úhradu výdajů souvisejících s výkonem poslanecké funkce náhrada, která nepodléhá dani ze mzdy. Výši podílového započítávání poslaneckých náhrad pro výpočet důchodového zabezpečení stanoví předpisy o sociálním zabezpečení.http://www.zakony.cz/zakony/1989/1/zakon-032-1989-Sb-zakon-o-poslancich-federalniho-shromazdeni-SB1989032

Je to tedy hoax, když budeme tvrdit, že kam se na současnou Sněmovnu ČR hrabe totalitní politika se svými nároky na vyžití poslanců, kteří jen jako komunisté a členové Národní fronty pod velením ÚV KSČ měli „okrádat svůj národ“...? Hodně by o tom mohl mluvit třeba Miroslav Kalousek, který roce 1984 získal titul inženýra, když už byl členem Československé strany lidové, aby se společně s komunisty stali součástí Národní fronty ČSSR, jež byla řízena ÚV KSČ.

Svoje selhání, když v roce 2006 nabídl koalici se socialisty a komunisty, zdůvodnil: „Udělal jsem něco, co omluvit nelze. Neměl jsem na vybranou. Mohl jsem tiše chcípnout v křoví. Byla to provokace, byla to hra. Kdybych neudělal nic, tak další vývoj byl neskonale dramatičtější…” Není to rovněž „normalizační kariérismus“, když mu hrozilo, že chcípne bez práce v křoví…?

A jak se např. v Nečasově vládě zacházelo s penězi daňových poplatníků? Nejvíc o tom ví jeho intimní přítelkyně (nyní manželka) a bývalá prodavačka Jana Nagyová z továrny Chodos v Chodově, kde pracovala od května 1984 do srpna 1993…? Z hlavní kantýny se pak vyšvihla do účtárny a pokračovala, až dosáhla svého. Bývalá mzdová účetní chodovského Chodosu poprvé přivoněla k politice, když se v roce 1996 stala oblastní manažerkou ODS v Karlových Varech a asistentkou senátora Vladimíra Kulhánka. Právě v této funkci ji na manažerské konferenci ODS potkal Nečas. Nagyová byla organizačně schopná, navíc večer ráda sedávala na baru.

V září 2005 z ní Nečas udělal šéfku provozu Hlavní kanceláře ODS a o rok později, po volbách, už mu jako ministru práce a sociálních věcí vedla kancelář; v roce 2009 přidala rady v sociální politice, a to včetně pražského magistrátu; o rok později rozšířila poradenský rádius i na ministerstvo obrany; a pak se stala ředitelkou kabinet premiéra.

Bývalá šéfka kabinetu Nečase Jana Nagyová byla svým nynějším mužem také štědře odměňována. Mezi roky 2010 a 2012 pobírala přes 900 tisíc korun ročně a její odměny za toto období přesáhly částku 2,4 milionu korun. Nejvyšší odměnu dostala za rok 2011, a to konkrétně 1,22 milionu. Měsíčně odměny skoro 230 tisíc.
To už si žila se vším všudy skoro jako carevna Kateřina. Zdůvodnění těchto financí měl Nečas vždy po ruce;  byly to prý peníze za vysoké a profesionální nasazení při organizaci a spolupráci při jednáních, která probíhají mimo stanovenou pracovní dobu, a při nichž vždycky dřela jako kůň. 
A ty fyzické energetické výdaje, zejména při diktování přímo do pera. Ale o platy přece nejde, jde o to vyfabrikovat nějaký takzvaný skandál. Částka Nečasovi nepřiměřená nepřijde, na žádost o vysvětlení reagoval podrážděně. Je to údajně normální mediální lynč slušného a pracovitého člověka, jehož jediná vina je, že pracuje pro premiéra. Ti další, kteří mají ještě vyšší odměny, média nezajímají, protože nestojí blízko premiéra nebo nejsou žena. Když si prý lidé přečetli o odměnách pro Nagyovou, uráželi ji a hrozili jí fyzickým násilím…
(Nečas se tímto svým konáním podobal skandálu nynějšího kandidáta na francouzského prezidenta Françoise Fillona, který své ženě Penelope, co též dřela jako kůň jako coby jeho asistentka v letech 1988 až 2013, neoprávněně vyplatil 831 440 eur (22,5 milionu korun)...)
Je to tedy hoax, když budeme žasnout, kam že se na současnou Sněmovnu ČR korytářů hrabe totalitní politika se svými nároky na vyžití poslanců, kteří jen měli „okrádat svůj národ“...? Proto byla tak krutá a zlá ta minulá doba v českých luzích a hájích, v nichž se to "amorálními nepravostmi" jen hemžilo; bez nezaměstnanosti, bezdomovců, o vysoké úrovni mj. učňovského školství, rozvinutého strojírenství s jedinečnými výrobky světové úrovně a nízké kriminalitě ani nemluvě...?
Inu, ta hrozná a všechny šikanující totalita; ještě že přišel spasitel Václav Havel a vyvedl naši republiku z toho marasmu. I se svým komunistickým předsedou vlády Čalfou nás postrčili ke světlým zítřkům ve znamení pravdy a lásky, co nyní dosávají na frak od lží a nenávistí v duchu nových pořádků v české legislativě o platech a náhradách poslanců… Jak že je to o těch plných korytech, od nichž dnešního politika neodeženeš ani kdyby mlaskal…?

61 komentářů :

 1. Já bych zase pana Nečase tak nekáral. Ono se stačí podívat a i idiot se dovtípí, jak to tam asi vypadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Citát z dvoudílného filmu na ČT 1, kdy "Káčko" tedy Krejčíř, říká: "U nás je takový bordel, že už ani nikdo neví, kdo koho vlastně okrádá ". Pak bych k tomu dodal ještě výrok jednoho Amerického novináře, Erik Best se asi jmenuje, a ten napsal: " Kdyby západní demokracie nechtěly, aby v České republice byla korupce, tak tady žádná korupce není"! A na závěr je nutné dodat, že jsme kolonie západních zemí a jako taková, musíme držet "hubu a krok", tedy polopaticky: nízké mzdy na úrovni záchovné dávky, vysoké ceny všeho, tak aby každý občan ČR na to neměl peníze a musel si vzít velice "výhodnou" půjčku u západních demokratických bank a až nás dostanou do pozice dnešního Řecka, tedy že budeme nesplatitelně zadlužení u západních demokratických bank a států, tak nás donutí, aby jsme jim celé území ČR, vzduch a vodu za babku prodali a sami odešli do otroctví do západních demokracii. Je tu ještě alternativa, kdyby jsme se náhodou cukali a nechtěli na to přistoupit, tak by nastoupil scénář Jugoslávie a mírových demokratických bomb padajících u nás na nemocnice, obytné domy, televizní studia, mosty a to tak dlouho, až by jsme ještě s radostí na západní demokratické návrhy přistoupili. JE TO VŠEM JASNÉ???
   Ještě poznámka k níže uvedeným příspěvkům typu 21:05. Vždy když v současné době někdo řekne pravdu o stavu naší ekonomiky, tak současný režim, pomocí trolů z Karlovy univerzity, reaguje ne argumenty, ale sprostými slovy a urážkami. Z toho je možné vysledovat, že na pádnou argumentaci současný režim již moc argumentů nemá a tak se uchyluje k primitivnímu nadávání. Smutné!!!

   Smazat
 2. Komunistický kokot Olšer opět s láskou vzpomíná a blahořečí dobu "rozvinuté" totality, diktatury.
  No, má na to plné právo. I takoví kokoti jako on totiž mají již 28 let právo užívat si vymoženost v podobě svobody slova.
  Slušný člověk si ovšem před takovým rudým kokotem zhnuseně odplivne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I ty jeden režimní idiote, to je dnes krásná doba, krást se může i v poledne a trest nehrozí ! Dokonce si můžeme užívat režimní cenzury a buržoazní politruci mohou "vzdělávat" takové myslitele jako jsi ty sám !! Proč si své žvásty nepodepíšeš, když je taková svoboda nebo se bojíš, že by tě lidé poznali, co jsi za blbce ?

   Smazat
  2. 21:05 Ta poslední věta se vás určitě netýká. Slušný člověk mluví slušně, takže blábolíte o něčem, čemu nerozumíte, nebo kdo má jiný názor než vy , tak je rudý kokot?

   Smazat
  3. Kokot jsi ty, kokote. Spíše ale jen takový pták ohnívák.

   Smazat
  4. Ty asi slušný nebudeš.I takoví slušní lidé jako ty, totiž mají již 28 let právo užívat si vymoženost v podobě svobody slova.

   Smazat
  5. Já si odplivnu pro změnu před vaší neslušností. Na tyto sprosťárny vy právo nemáte.
   PN

   Smazat
  6. 21:05
   Ty pomatená syfilitická retardovaná kurvo,tvůj fotr byl udavač a kokot stejně jako ten vlastizrádce a opilec Havel!!!!
   Takovýho vohona jako seš ty totiž nikdo normální nevyprodukuje!!!!!!

   Smazat
  7. Anonymní6. března 2017 21:05 a ještě se zapomělo dodat že socialističtí poslanci to dělali po své pracovní době prý svoboda slova v tv jen kradousek a prorežimní poskoci kde jsou komunističtí poslanci okamura ortel kde je pravda o tom co se děje ty svobodo slova kde můžete tam cenzurujete např youtube fucbok a jandovým ministerstvem pravdy jste to dorazily a šílena eu by chtěla cenzurovat internet

   Smazat
  8. Ještě tak kdybyste svůj projev napsal srozumitelně a česky anonyme 22.13. Obstarejte si tlumočníka, který ty vaše vznešené myšlénky převede do spisovné češtiny, aby to ostatní pochopili.

   Smazat
  9. Nebuďte na toho anonyma 21:05 zlí.Vždyť
   on nic špatného nedělá.Jenom přepisuje
   příkazy od svého šéfa a ty nadávky nejsou
   jeho vlastní.Dělá to jen pro peníze.Ovšem
   pan Olšer má pravdu.Oni poslancovali jen
   za mzdové náhrady u svého zaměstnavatele.
   O tom však ten hrdinný anonym nemá žádné
   ponětí.Je to pouhý puvertální studentík,
   který si tak vydělává na chlast a fet.
   Petr Majevský

   Smazat
  10. 21:05 nevím jak slušný člověk, ale inteligentní člověk reaguje na argumenty, inteligentní a slušný člověk argumentuje a komukoli s jiným názorem přiblble nenadává.

   Smazat
  11. 21.05 přečtěte si tohle:
   Dohoda Trumpa s Ruskem? Maličkost proti tomu, co se řítí na Evropu a Merkelová šílí
   http://czechfreepress.cz/svet-kolem-nas/dohoda-trumpa-s-ruskem-malickost-proti-tomu-co-se-riti-na-evropu-a-merkelova-sili.html

   Smazat
  12. Anonymní6. března 2017 22:40 já vím jako nevíš kdo je kradousek a co je fucbok

   Smazat
  13. 21:05Ty Havloidní kokote,než ti ho tam strčí Janda,běž si zazvonit na zvon Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávisti a běž se věnovat sexu,ty sexuchtivý komunisto!Sem nelez!

   Smazat
  14. Vyměním svobodu slova za střechu nad hlavou a slušně placenou práci v našem malém městě a za to, že se budu moci z hospody v klidu vracet domů, aniž bych se pořád otáčel, jestli za mnou někdo nejde v kukle.

   Smazat
  15. Povídejte něco o svobodě slova u zaměstnanců a dostanete asi pádnou odpověď. Vy "svobodo slova". Svoboda slova existuje tak do výše funkčního platu či zařazení.

   Smazat
 3. v 21:05 zde plivnul svůj komentář jeden z pahýlů sochy dřevořezbáře Petera Sedláčka :-)
  Pozor, nedotýkat se, je syfilitický :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:02 - možná že někomu s hodně vybraným apetitem to tak může připadat, ale pak jde teda o hodně drahý "humus", páč na jedinou lahev by tvá zdegenerovaná famílie užgryndaných čechomužiků vydělávala i více než 50 let ...:)

   Smazat
  2. Jsi hold zdegenerovanej ussáckej kokot bez vlastního názoru do nekončna jen opakujcí pindy nějakýho chcípáka z počátku 20,století!!!!:-))))
   To na tebe lejnnolahvárenská žumpa,zloděj Horáček,debil Čený a TROP 09 moc pyšný!!!!!:-)))))

   Smazat
  3. Bratři Mašíni byli pokurvený zasranci stejně,jako tvoje celá pokurvená kolaborantsko-udavačská famílie!!!!!!!!:-DDDD
   Táhni vyměnit nočník tomu gerontovi ať načerpáš něco z jeho převelikých havlobanderovskoussáckej sraček...pardon,bezmyšlenek!!!:-D

   Smazat
  4. 11:21- Kterej Roman?

   Smazat
  5. 20:09 - a co s ním?

   Smazat
 4. Nejlepší podnikání je " politika"!
  To pochopili mnozí. Třeba chartista, pak politik ODS, dále US pan Ruml. Nebo křivoústý Alexander Vondra, ač profláknutý chartista, pak člen ODS, vyslanec ČR v USA, pak ministr obrany, který udělat "sekyru" v rozpočtu vlády ČR za předsednitví ČR v EU ve výši 500 milionů CZK v kauze PROMOTRO..... a už se zase cpe do politiky v řadách ODS v Severočeském kraji..

  Voliči v Litoměřicích a okolí... pozor!

  Je to ve vašich rukou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anglické přísloví:
   "Ten kdo ztratil dobrou pověst, je pro svět mrtev. - He that lost his credit, is dead to the work."

   To platí i o Sašovi Vondrovi i když se to Česká televize snaží překonat tím, že jej stále zve jako "vykladače" současného dění doma i ve světě!

   Ale přísloví je přísloví, to je vyjádřený selský rozum. A nad něj není!
   Přísloví působí objektivně.

   Smazat
  2. 22:40 - v tomhle chazarstánu žádné přísloví neplatí - zde platí jen naplněná peněženka - vono totiž ovčani jsou holt jen ovčani a k těm příslovím : třeba že na každou svini se vaří voda - v mnoha případech se už vyvařila a vono furt nic !!!
   Vaska

   Smazat
 5. Tak nevím,jakou barvu máš ty, kokote.��

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vám není pomoci, slušnost je pro Vás sprosté slovo. vypadáte na nějakého jandova trolla.

   Smazat
 6. Tady se přesně ukazuje, jak řada lidí vnímá tu demokracii a svobodu. Ten diskuzní posera, jelikož nemá vůbec žádný argument, kterým by vyvrátil skutečnosti, které pan Olšer v článku popsal, a sám moc dobře ví, že je to všechno do detailu pravda, tak alespoň sprostě uráží a nadává. Nadávky a urážky, obscénnosti a sprostota - tak chápou svobodu a demokracii podobná zvrhlá individua. A dokud se lidi nedokážou takových duševních mrzáků a šmejdů zbavit, nikdy u nás nedojde ke zlepšení poměrů. Tomu člověku například vůbec nevadí to, co popisuje článek, totiž jak neskutečně drze kradou uvedení političtí šmejdi - jak se drze a sprostě mezi politickými elitami krade, zatímco tisíce rodičů nemá peníze ani na obědy pro své děti ve školách, ačkoliv poctivě pracují - ne jako ti političtí čuráci - viz model toho dřevořezbáře. Tomu sprostému darebákovi na diskuzích to ovšem vůbec nepřekáží v jeho urážkách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Táhni do hajzlu, ty komoušský zmrde. Oslavujete tady totalitní, diktátorský režim. To je to samé jako kdyby dnes náckové v Německu oslavovali dobu Hitlera. Jste úplně stejné špíny. Na 40 let jste si vy drzé kurvy uzurpovali moc proti vůli občanů.
   A pokud nedokážeš dát děcku ani blbých 600 Kč měsíčně aby se najedlo, tak by jsi se měl hanbou propadnout!

   Smazat
  2. 22:49 kamaráde jak to vidím já, zrovna jsi si nadělal do kalhot. Mimochodem když vidím co dostává kluk na školní oběd tak si říkám zlatej komanč, ti dali dětem ve škole k tý čočce aspoň uzený, nebo buřta opečenýho, nebo aspoň sázené vejce. Tržní kapitalismus naservíruje jen dušenou čočku. To je tak když škola sama neprovozuje kuchyni ale pronájímá ji nějakýmu zkurvenýmu eurestu.

   Smazat
  3. Naservíruje ti jen čočku, pokud si zvolíš dietní jídlo, vole.
   http://www.zsjuventa.cz/index.php?page=skolni_jidelna
   A s komoušema běž do řiti. To jsem se těšil jen na buchtičky s krémem. Zbytek byl jen variace na hnus s "univerzální hnědou omáčkou"

   Smazat
  4. 22.49 S tou oslavou Hitlera v Německu opatrně. 80% Němců dle výzkumu považuje Hitlera za největší postavu německých dějin. Vyhrál tam Marx, Hitler raději do oficiální soutěže nebyl připuštěn. Kdo u nás oslavuje Gottwalda? Semelová a spol? kolik jich je? Nesrovnávej nesrovnatelné a nedělej tady ze sebe protikomunistického přiblblo. A ty obědy! Já bych jen připoměl, že v každé větší škole byla zubní ordinace a že svůj dětský život v ,,totalitě" bych za ten dnešní hamburgrový a kolový neměnil ani zanic. Dodnes nemám, jako řada dnešních dětí vysoký tlak, cukrovku, nejsem nijak obézní a žiju ze zdravé podstaty, kterou mi minulý režim poskytl. A je mi jedno, bude li mi má slova někdo vyvracet urážkami. Argumenty asi těžko.

   Smazat
  5. Dávání rovnítka mezi nácky s komunisty, jak to činí Anonym ve 22:47, vyžaduje dost omezený a nevzdělaností zastřený mozek. Copak komunisté genocidně vybíjeli jiné národy? Copak něco podobného měli v programu? Copak náckové či jiní fašíci se kdy zmohli na nějakou morální sebereflexi, jako např. komunisté u nás (konec 60. let, 89's položením veškeré moci na dlažbu ulice?). Příkladů velkých, zásadních rozdílů je mnoho, ale jen hlupáci papouškují antikomunistickou propagandu v jejích neimbecilnějších podobách. Taurus

   Smazat
  6. Pravda, hladovějící děti nemusí dojídat ve školní jídelně. To nepamatují ani rodiny pracujících otroků. Vrátili jsme se do doby první republiky, zatím chybí střílení do dělníků, ale vyhrožování represemi a potírání práva na stávku proběhlo. Na cestě ke komunismu se mi líbilo, že asociální psychopaté tohoto ražení si netroufali vylézt ze svých klerofašistických slojí.

   Smazat
  7. 11:28 - Přesně tak! Tzv. ČSR - tato jepičí pidiříše upletená zednářem TGM z dezertérského lejna po zásluze zanikla dříve než s ní dokázal zapráskat! - https://www.youtube.com/watch?v=B-oTS2XulNU

   Smazat
 7. Hadate se a pritom brzy i tady vypukne brzy valka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Války být musí proto, že kult války a boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potalčit. U zdegenrovanců tvýho typu víc, u zdravých jedinců méně. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars tvýho ražení, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Smazat
 8. nie je to pravda - socialistickí poslanci mali diéty počas zasadania parlamentu - myslím ,že na deň 800 kčs - to je všetko, a boli uvoľňovaní zo zamestnania, plat im bežal ako za dovolenku - bolo to 8 krát do roka po dva dni - cestovné sa nepreplácalo, mali voľný lístok - teda cestovali zadarmo - na všetky spoje,

  OdpovědětSmazat
 9. Nejsem závistivý. Ale občas mne napadá, ať si nechají své prebendy a náhrady, ale ať proboha nic nedělají. Marně vzpomínám, kdy naposledy přijali naši poslanci nějaký promyšlený a drtivé většině slušných lidí vyhovující zákon. Téměř vždycky je to bud nepromyšlené plácnutí do vody, nebo zákon sloužící velmi úzké skupině osob, zabalený pouze do slupky všeobecného dobra.
  S trochou nadsázky, něco dobrého z našich poslanců vypadne pouze jako vedlejší a nežádoucí produkt.

  OdpovědětSmazat
 10. Tak to ještě byla ta francouzská manželka příštipkář, když si za 28 let vydělala jenom našich 22 milionů, to Janička byla jiný kádr, ta to zmákla za několik let.

  OdpovědětSmazat
 11. Milí diskutující, nevím proč se zde hádáte a častujete sprostými slovy. To co se nyní děje u nás není nic vyjímečného, děje se to téměř všude.Jen se podívejte kolem dokola.Můžete začít u Evropského parlamentu, ten je příkladem.Prostě po totalitě přišla doba hojnosti pro politiky a křiváky.Až se to zvrtne nastane doba hojnosti pro jinou skupinu, vždyť to tak co svět je světem bylo vždycky a nikdy jinak. Takže zachovejte klid a neničte si nervy, máte jen jedny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní7. března 2017 8:12
   Ta hojnost pro křiváky nepadá z nebe. Je odměnou za nepředstavitelné zadlužování státu a likvidaci jeho samostatnosti a nezávislosti. Zkrátka za zradu na vlastním národě. Takže „zachovejme klid“. Díky za radu. P.K.

   Smazat
 12. Plně souhlasím s Anonymní7. března 2017 8:12 všeho do času.
  Až přijde chvíle zvratu,nesmíme s nechat oblbnout.

  OdpovědětSmazat
 13. Nehádejte se! Jakoby demokratický kapitalismus je jen jiná forma organizovaného zločinu! Celý systém je postaven na podvodu a okrádání a čeští poslanci se jen přizpůsobili........

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To my víme. Je to legalizovaná loupež práce těch, co skutečně pracují. A na té loupeži se pakují ti, co tu loupež organizují a mají k tomu celý potlačovatelský a soudní aparát. Veškerá jejich činnost je zaměřena právě k tomuto cíli, i když tomu říkají "práce". T

   Smazat
 14. proč si modři oranžovi rudi a černoprdelni soudruzi nepřiznat zcela otevřeně že havel zeman klauz nas zavedli se svymi sliby a vizemi do konečniku netřeba se stydět za pokani i duka nam poženha jako napravenym hřišnikum

  OdpovědětSmazat
 15. To se to krásně manipuluje, když jde o peníze. Těch 71tis + náhrady je samozřejmě hodně pro lumpa co pracuje pro cizí zájmy proti vlastní zemi, ale je to moc pro slušného vlastence? A dojičky a soustružníky jako dřív já v parlementu taky nechci.
  Krásně se přes peníze útočí i na Nečase a Nagyovou, i MFD a ČT to dělala a přitom nevíme kolik berou jiní vedoucí kanceláře premiéra. Víme to jen u toho kancléře na hradě, toho taky nemají rádi, tak štvou.
  Nečas vadil, hájil moc české zájmy (srovnejte se Sralbotkou). Dlouho se Nečasovi nemohli dostat na kobylku, zkoušeli to právě přes Nagyovou a závist, proto ho taky MFD a ČT jako Olšer spojovali s Ritigem a kmotry. A nakonec ho sestřelil Babišův Šlachta v zájmu SSA, protože hrozila dostavba Temelína Rossatomem.
  Tak je to, zvláště v dnešní době to chce podívat se dál než na špičku svého nosu. Jak to že tady ještě není žádná silnější národní protibruselská strana? Pro tohle žabomyší napadání? No to mají Jandové potom snadnou práci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Strelec017. března 2017 9:26
   Doporučuji, abyste si spojil záležitosti, které uvádíte, dohromady. Píšete, že Nagyová byla přeplácená, ale co na tom, někteří jsou ještě více. Dále píšete, že chtěli Nečase sestřelit kvůli elektrárně, ale nešlo to jinak, tak to udělali přes Nagyovou.
   Pokud se tedy podíváme dále, než na špičku nosu, vyjde nám, že každá špína politiků, je pro stát nebezpečná, neboť může být zákulisními silami využita pro manipulaci - proti zájmu státu, samozřejmě. P.K.

   Smazat
  2. Střelče, myslíš.že je veliký rozdíl mezi soustružníkem a právníkem zesplzně, jenž ta studia zvládl za dobu jedněch prázdnin? Ten soustružník si nechá poradit, ale ten druhý nasycen Šalomounovým exkrementem plodí jednu blbost za druhou. K Nečasovi-teď kolují jakési nahrávky ze soukromí- je to svinstvo, ale opravdu, má v čele státu stát takový sralbotka, jenž si nechá od nějaké kantýnské, potažmo účetní nadávat do kokotů? Toho by snad ani ta dojička ke svým svěřeňkyním nebyla schopná. Asi byl Nečas vydírán, přes ten jeho vztah i při podpisování církevních restitucí.Je to slaboch a do politiky se nikdy neměl plést.Q.


   Smazat
 16. Víte kdy česká země ponese zlatá vejce? Až na ni zavoláte: puti puti na :)))

  OdpovědětSmazat
 17. Pánové, nenadávejte panu Olšerovi, nebyl nikdy komouš,za totality si moc dobře nežil. komunisti po něm šli, ale byl chytřejší než oni.Je to ostravský "chachar" jako všichni normální lidé na ostravsku, protože nikdy nebyl lenivý má informace a umí je použít.

  OdpovědětSmazat
 18. Prosím snažně, nepište takové srdcervoucí články o českých zchudlých politicích, podlamujete tím zdraví blahobytem vzkvétající velké české rodiny. Mluvím i za ty, co si bydlí v plném komfortu pod mosty a v kanálech. Plně chápeme, proč těch horních sto tisíc zchudlých nemůže a nemůže v žádném případě platit daně, na to jsou přece řadoví státní a většina i podnikových zaměstnanců. Chápeme proč nemohou platit daně hospodští, kam by to s nimi ubohými došlo - vždyť se podívejte jak jen díky jejich rozmnožení na pětinásobek toho, co bývalo za dob krutého socíku, umožnilo národu dostat se do čela světové ligy alkoholiků. Chápeme, že zvyšování minimální mzdy je dalším přehmatem některých politických nestoudníků, vždyť oč je vyšší mzda o to méně se dá vyplácet rovnou na ruku bez zdanění a odvodu na nemocenské. Od toho zde přece máme státní zaměstnance, aby platili na důchody a na léčení těm, kteří pobírají dvoukolejnou mzdu. A probůh, snad byste nechtěli, aby platily daně banky a pojišťovny! Těžce vydělané peníze v někdejších českých bankách, získaných dlouhým předlouhým a temným tunelem, ty musí přece putovat do zemí zázraků a daňových rájů našich bratrských EUzemí, jako je Holandsko či Lucembursko. A nakonec ta zvrhlost Čecháčků by se mohla projevit i daněním v místě tvorby hodnoty i nadhodnoty, bez možnosti exportu do dalších daňových rájů. Proto pryč s daněmi - ty ať si platí jen zaměstnanci. Jak hrdě a pravdivě znějí z úst pana Kalouse ony deklarace o hrozícím bankrotu všech podnikatelů v Česku, jen ty přežitky onoho krutého socíků o rovnosti občanů je nutné s konečnou platností sprovodit ze světa. To tak, aby v diktatuře kapitálu si byli rovni političtí bohové, elity, VIP a modrá krev s občany druhého řádu. Věřte tomu, že je nutné pro zdraví, abychom byli národem a státem druhého řádu, kam jsme byli v rámci EU zařazeni a věřte tomu, že to tak musí fungovat i v plnokrevném kapitalismu mezi lidmi, stejně jako v dobách otroctví.
  Och, jak krásně zní volání předchozího diskutujícího po obsazení parlamentu zloději. Nechce tam dojičky, ale za to by bojovala jistě většina národa, aby byli vymeteni z parlamentu dojiči a dojičky státní kasy a nejen jí!

  OdpovědětSmazat
 19. 8:12 dobře a hlavně pravdivě jste to napsal. Po totalitě přišla doba hojnosti pro křiváky a podvraťáky. Osobně neznám nikoho z pracháčů v mém okolí, který by nebyl předtím, zarytým komunistou.

  OdpovědětSmazat
 20. Proč píšeš 10:26 takové rozsáhlé cancy. Vždyť to nikdo nečte a jen plýtváš časem.
  lada

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vás to nějak vyvedlo z míry, děkuji za upozornění na vtipného a pravdivého 10:26, alespoň jsem si to dohledal a mohl přečíst i já. Pomáhejte dobré věci dál.

   Smazat
  2. Lada zřejmě neporozuměl(a?) ironii příspěvku 10:26

   Smazat
 21. Citát z dvoudílného filmu na ČT 1, kdy "Káčko" tedy Krejčíř, říká: "U nás je takový bordel, že už ani nikdo neví, kdo koho vlastně okrádá ". Pak bych k tomu dodal ještě výrok jednoho Amerického novináře, Erik Best se asi jmenuje, a ten napsal: " Kdyby západní demokracie nechtěly, aby v České republice byla korupce, tak tady žádná korupce není"! A na závěr je nutné dodat, že jsme kolonie západních zemí a jako taková, musíme držet "hubu a krok", tedy polopaticky: nízké mzdy na úrovni záchovné dávky, vysoké ceny všeho, tak aby každý občan ČR na to neměl peníze a musel si vzít velice "výhodnou" půjčku u západních demokratických bank a až nás dostanou do pozice dnešního Řecka, tedy že budeme nesplatitelně zadlužení u západních demokratických bank a států, tak nás donutí, aby jsme jim celé území ČR, vzduch a vodu za babku prodali a sami odešli do otroctví do západních demokracii. Je tu ještě alternativa, kdyby jsme se náhodou cukali a nechtěli na to přistoupit, tak by nastoupil scénář Jugoslávie a mírových demokratických bomb padajících u nás na nemocnice, obytné domy, televizní studia, mosty a to tak dlouho, až by jsme ještě s radostí na západní demokratické návrhy přistoupili. JE TO VŠEM JASNÉ???
  Ještě poznámka k výše uvedeným příspěvkům typu 21:05. Vždy když v současné době někdo řekne pravdu o stavu naší ekonomiky, tak současný režim, pomocí trolů z Karlovy univerzity, reaguje ne argumenty, ale sprostými slovy a urážkami. Z toho je možné vysledovat, že na pádnou argumentaci současný režim již moc argumentů nemá a tak se uchyluje k primitivnímu nadávání. Smutné!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Olšer má pravdu, ale zapomněl doplnit. Kdo z dnešních občanů toužící po politickém uznání, velkých penězích a pomíjivé slávě, by vstoupil do vrcholové politiky za své peníze, bez podpory oligarchů, kteří za svoje peníze chtějí 100% poslušnost.

  OdpovědětSmazat
 23. Podle mne hodnotný článek ( kromě 1.obrázku, ke znechucení mi stačí reálná podoba většiny členů vlády), i dobrá diskuse (např. příspěvek 10,26 - i další). I proto čtu NR a ne že bych tu "vysedávala" hodiny. To abych nepohoršovala ty, kteří to o nás důchodcích neustále rozhlašují. Sami asi u psaní na různé servery"postávají" nebo "polehávají"?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.