Reklama

sobota 18. března 2017

Horáček je sice zahnojen rozličnými černými sázkami od hlavy až k patám, ale naštěstí nikdy v politice nic neznamenal a znamenat nebude...Věříte v jeho obrácení v roli zloděje Ferdyše Pištory...?

Břetislav Olšer
18.3. 2017   Rukojmí
Kandidát na prezidenta Česka Michal Horáček je v plném běhu svého Horacek-tour, během něho se kasá před většinou poloprázdnými hledišti lacinými a naprosto schizofrenními hrdinskými činy proti komunistickému zřízení.Popisuje třeba, jak mazaným podvodem oblafl StB a naše bezpečnostní služby, když si v roce 1974 dal na výjezdní doložku do USA místo razítka komunistického svazu mládeže dědečkovu pečeť entomologické společnosti se včelou. za což musel po návratu do komunistické vazby.

Jak se prominentní komunistický týdeník Mladý svět stal semeništěm též havloidních politiků typu John a Horáček, chráněných hlavním cenzorem - Úřadem pro tisk a informace ÚV KSČ…
Přitom jedním šmahem veřejně prezentuje zmíněné bezpečnostní služby jako naprosto bezprecedentně nekompromisní se špehováním všeho druhu na každém kroku, jimž neuniklo absolutně nic. Ale při kontrole dokladů pro výjezdu do Spojených států se nechají ošálit včelařským razítkem.

Vedle zevrubných popisů estébácké šikany a naprosto bezohledného omezování svobody cestování po celém světě, jaksi opomněl vzpomenout na svoji žurnalistickou anální službu minulému režimu v agilní činnosti pro Mladý svět, jenž byl sice považován za „ostrůvek svobody v moři totality“, přičemž ani Horáčkovi nevadilo že zatímco on má uvnitř časopisu reportáže ze země amerického snu a neomezených možností, úvodníky do toho samého "mlaďáku" psali i přední komunisté Lubomír Štrougal či Miloš Jakeš...

(Mladým světem prošla celá řada uznávaných osobností a novinářů, kteří se svým "nezaměnitelným rukopisem" zapsali do české anální žurnalistiky. Byl mezi nimi mj. Karel Hvížďala. Rudolf Křesťan, Radek John, Roman Lipčík či Michal Horáček. Svou populární rubriku Pedagoga ve výslužbě tu měl také komik Miloslav Šimek...)

Horáček byl jeho nejprivilegovanějším redaktorem. (Šéfredaktorka “Mladého světa” Olina Čermáková byla, jestli mě paměť neklame, manželkou tehdy nejvyššího cenzora Zdeňka Čermáka, předsedy Úřadu pro tisk a informace… Nebo, že by jen shoda jmen...?) A vrcholný stranický tisk si vybíral jen ty nejschopnější, nejkonformnější a natolik „spolehlivé“, že ani nemuseli do KSČ. Aby se strana a vláda mohly chlubit, jak jsou demokratičtí, když mají v 80. letech svá nekomunistická novinářská esa, která kývnou na normalizaci, sovětské vojáky v republice a ani je nenapadne emigrovat…

S novinářskou průkazkou tohoto týdeníku pak mohl Horáček doprovázet i koně Essexe z JZD Slušovice na dostihy do Velké Británie, psal také z Hollywoodu či reportáže ze severu Spojených států. „To byly normální redakční cesty z redakčního pověření,“ tvrdí nyní na svých předvolebních shromážděních.

Proč tedy hned poté lže, že totalita byla jen vězení, kdy se nedalo o cestách na Západ ani pomyslet; kromě vyvolených análních presstitutů, kteří mohli jako on během totality po ročním studiu v USA dopisovat do australských či amerických dostihových médií; mezi námi, kdo jiný by měl tolik zkušeností s nekošer sázkami na koníčky, než element vedený ve svazku StB pod krycím jménem "Sázkař"...


Ano, Horáček, asi jako každý "bookmaker" v Chuchli, přijímal i "černé sázky", což ostatně na svých populistických seancích s voliči sám přiznává. Je nepravděpodobné, že by se o tom soudruzi nedozvěděli. Jak to, že mu něco takového procházelo v tehdejším velmi prorežimním časopisu Mladý svět...? Později proměnil toto rejdiště sázkařů v loterii zvanou Fortuna; pořídil si ji dle svých slov za dvacku, aby ji nedávno prodal bratru za sto milionů dolarů…

Veřejně známý životopis Michala Horáčka tak začíná až v roce 1989, kdy se mu podařilo skrze iniciativu MOST společně s Michaelem Kocábem navázat dialog s tehdejším předsedou vlády Ladislavem Adamcem. Od té doby jsou Kocáb i Horáček vnímáni jako jedni ze strůjců sametové revoluce... Kocáb – StB…

Nechci roli Horáčka v Mladém světu přeceňovat, stejným koněm soudružky šéfredaktorky a jejího manžela v roli hlavního československého cenzora byl též Radek John, zakladatel Věcí veřejných, jenž však brzy navěky zmizely v propadlišti politických dějin i s jeho trafikou v podobě postu ministra vnitra.

Jako redaktor Mladého světa mohl, co chtěl, aniž by byl komunista. Chtěl placenou tvůrčí dovolenou, měl ji. Psal přece román o drogově závislých, o celospolečenském problému. Pak chtěl za oceán, měl to. Odletěl do Spojených států v době, kdy se o takovém výletu mohlo celému národu kromě Horáčka jen zdát.

Který novinář by si nepřál mít za donašeče přímo ministra vnitra, tedy člověka, jenž je rovnou u zdroje. Snili o tom žurnalisté z Nixonovy kauzy Watergate, štěstí však měl pouze Janek Kroupa a Josef Klíma. Holt, moudří chlapci, co vždycky věděli, s jakými kamarády do hospody chodit. Proto mohli s mírnou nadsázkou plesat: “Náš sen se stal skutkem – našim spolupráskačem je přímo český ministr vnitra…!”

Na závěr zpátky k člověku z titulku, o němž se zmiňují též Protokoly registračních svazů agenturního a kontrarozvědného rozpracování, v nichž figuruje Michal Horáček se svým krycím jménem „ Sázkař“…

Na internetu je možné rovněž naleznout stránku, na které stojí: Odbor vyšetřování StB Praha, pořadové číslo archivu 17975, Michal Horáček, nar. 23.7.1952, číslo svazku 571/74 s datem vložení 29.1.1975. Ne nadarmo byl mým spolužákem Petr Cibulka, do dějin zapsaný svým výrokem na adresu Václava Havla: "Vašku, jsi prase, jsi prase a hovado..."


Inu, už tedy víme, jak se prominentní komunistický časopis Mladý svět stal semeništěm též havloidních politiků typu John a Horáček, chráněných hlavním cenzorem - Úřadem pro tisk a informace ÚV KSČ… Resumé; John skončil už nadosmrti v politickém propadlišti dějin, Horáček je sice zahnojen rozličnými černými sázkami od hlavy až k patám, ale naštěstí nikdy v politice nic neznamenal a znamenat nebude... Být anální sviní, milí svazáci v utajení, se nevyplácí...

PS: Nyní signifikantní úryvek ze závěru rozhovoru s největším poctivcem na světě Michalem Horáčkem; opravdu věříte v jeho obrácení v roli zloděje Ferdyše Pištory...?

Co bude ta největší položka, co v kampani před prvním kolem sebere těch 40 milionů?

Já doufám, že to nebude 40 milionů. Já nechci dát tolik peněz! To jsou moje peníze, které jsem zdanil. Patří mojí rodině, vynaložím jenom to, co je nezbytně nutné.

Začínali jsme narážkou na to, že jste se modlil v kostele za to, aby Miloš Zeman kandidoval. Za co se modlíte teď?

Za zdraví svoje a svých dětí, svých nejbližších.

A za výhru ve volbách?

To ne. To není tak strašně důležité jako zdraví, že ne? Já jenom pro tu výhru ve volbách udělám všechno, co je v mých silách. Opravdu. A energicky budu pokračovat až do úplného rozhodnutí. Ale to je na mně, spíš než na pomoci shůry.

48 komentářů :

 1. Nepamatuju, že by na výjezdní doložce bylo požadováno razítko komunistického Svazu mládeže, tuším tehdy SSM. Já se do kapitalistické ciziny nedral, ale někteří kamarádi po tom toužili a vím, že hlavním problémem byl devizový příslib, kterého se dožadovalo, nevím přesně, Oddělení pasů a víz SNB. Taky někteří se měli ptát zaměstnavatele, když byly zaměstnáni na zbrojních výrobách a pobírali t.zv. "dežhubné" . to asi nebude dnes jinak, možná zvlášť, kdyby si měli vyjet k Putlerovi nebo jak se jmenuje současný Mao?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K výjezdu svých podřízených jsem se asi 5x ročně vyjadřoval. Zajímavá je spíše otázka , co by se stalo, kdybych se vyjádřil záporně. Pravda, někteří by do zahraničí neodletěli, ale možná v jiných případech bych naopak já odletěl ze své funkce...

   Smazat
  2. a pan seděl na vzlaštnim odděleni tak to určitě nebude komunista ktery se tam dostal omylem anebožeby tajny agent eštebe rozkazem ministerstva vnutra otom že by nemohli nikoho sehnat a nahodou doporučili jeho muže vykladat ledatak na čete či v kostele kde je lež standartem

   Smazat
  3. notak esesem přeci byla kadrova reserva komunistu sice to trvalo minimalně čtyřicet let ale dnes se děla že tohle neexistovalo stači mrknout kolik byvalych svazaku a komunistu převlečenych za demokrady včetně vovara nam vladne

   Smazat
  4. Pán Olšer opomenul nebo líně přešel, co znamená v seznamu na řádce Horáček zkratka PO. Hledal jsem na stránce
   http://www.abscr.cz/data/pdf/pomucky/agenturni-terminologie-zsgs-1983.pdf
   a zjisti jsem, že to může být
   Pomocný orgán (Pomocník) Kádrový příslušník APz provádějící pomocné úkony, činnost a jednání k zabezpečení agenturní činnosti.
   Další zkratky
   Agenturní průzkum APz (Rozvědka) Druh průzkumu vojenského výzvědného zpravodajství plnící výzvědné úkoly pomocí agenturních prostředků a kádrových příslušníků VVZ.
   Vojenské výzvědné zpravodajství (VVZ) Organizované získávání a vyhodnocování zpráv o nepříteli v době míru i za války, potřebných pro obranu CSSR a států Varšavské smlouvy.
   Toto by nasvědčovalo, že Horáček byl jako Minařík s bombou ve Svobodné Evropě majstrštyk StB. Buďto mají rozkazy této instituce dlouhodobou platnost nebo tady kdesi zůstalo tajné velení.

   Něco mi napovídá, že PO může znamenat prověřovaná osoba, která nikoho z StB nemusela ani potkat. Možná byl u výslechu, kdo ví?

   Smazat
  5. Vy 13:46) to tu pěkně motáte. Horáčka nemusím, je to vexlák a černý sázkař, ale co to je VVK? Na vojně za minulého režimu na nás dohlíželi orgáni VKR (Vojenské kontrarozvědky). To si cucáte z prstu, nebo jen tak fantazírujete?

   Smazat
  6. 14:02, já jsem kopíroval dokument
   http://www.abscr.cz/data/pdf/pomucky/agenturni-terminologie-zsgs-1983.pdf
   kde naleznete význam všech zkratek.

   Horáček je pro mne nevolitelný kašpar. Pro mne je důležitá zkratka PO k tomu, aby si odvodil, kdo Horáček je. Olšer to přešel. Nevím to jistě, PO může znamenat prověřovaná osoba. Mohlo se stát, že StB si drobné kriminální činnosti Horáčka všimla a začala šetřit. Nevím, zda to je podle vás správné. Převrat podporoval zavedení lidského práva lhát a krást. Mi tato práva nechyběla. Vám snad ano? Dehonestace Horáčka je naivní a říká něco nepěkného také o autorovi textu a o těch, kdo mu fandí.

   Nevybíráme si spolužáky nebo spoluobčany města. Znám některé, kteří sloužili u StB. Pokud vím, žádný soud za jejich zločiny se nekonal, jinak by se o tom mluvilo. Přece nejste takový hlupák, abyste uvěřil nějaké lži od těch, kdo ty lidí nezná a vy byste je znal? Horáčka za tzv. totality neposadili, protože neměli po ruce důkazy.

   Smazat
  7. 22:22 ahoj jando,. máš docela přehled ;-( ale je ti to hwn o platný a za tento příspěvek nedostaneš ani cent a nepomůže ti ani plivnutí na putlera :-D a dobře ti tak, zmetku !

   Smazat
  8. 16:00 děkuji za http://www.abscr.cz/data/pdf/pomucky/agenturni-terminologie-zsgs-1983.pdf , ale nemyslín si, že "Horáčka za tzv. totality neposadili, protože neměli po ruce důkazy - proč bys !posazoval" agenta? ???

   Smazat
  9. 19:32, jestli byl Horáček agent, tak jeho složka byla podle Martina Kollera dovezena do Moskvy, když převrat začal a nešlo to zastavit. Pro Rusy přišel čas Horáčka aktivovat. Putin mu zavolal a sdělil: Michaeli, vydělal sis miliony, ucházej se o prezidenta. Michael dodržuje stranickou disciplinu a proto poslechl. Vodí teď za nos naši BIS.

   Smazat
  10. Než se mi podařilo za minulého režimu legálně vycestovat s CKM do Itálie a Rakouska potřeboval jsem doporučení školního výboru SSM, okresního výboru SSM, nějaké povolení či doporučení OVS, jelikož jsem byl "branec", pak jsem musel jít s rodiči a národní výbor, kde museli písemně svým podpisem stvrdit souhlas s mým výjezdem do kapitalistické ciziny, pak jsem vystál nekonečnou frontu na OPV na výjezdní doložku a na ten svůj osmidenní vysněný výlet, ze kterého jsem se již nechtěl vrátit (ale nakonec vrátil) dostal devizový příslib ve výši 10 (slovy deset) USD.Ta anabáze trvala cca půl roku. Sám jsem se divil, že se to povedlo. Naše rodina byla úplně obyčejná, žádní prominenti, nikdo ve straně ani i lidových milicí ��.

   Smazat
 2. proti panu Horáčkovi jsem nikdy nic neměla, dokud skládal hudbu a bral sázky. Pak mi začalo vadit, jak opustil manželku a honem honem na stará kolena mladou zlatokopeckou čičinku - tihle dědci jsou fakt trapní, no ale ještě to šlo, je to jejich problém, co dělají doma. No ale nyní s touhou dělat prezidenta se ovšem už totálně znemožnil, je to zakomplexovaný sebestředný ubožák. Nebrat!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel je to tak.S paní Ruth by byl důvěryhodnější.Takhle to vypadá,že čičince slíbil místo první dámy k natřásání.Taky Magda Vášáriová vzbuzuje děs svou hysterií.

   Smazat
  2. Anonymní18. března 2017 22:34

   Opravdu si myslite, ze se rozhodl kandidovat sam od sebe? V zadnem pripade. Od roku 1989 se za kandidaty na presidety chodi ( viz Zeman ). Cilem je, aby se lidem podstrcily nevolitelne zrudky, aby si pak museli vybrat toho, ktery je uz je davno vybran! Vam to jeste nedoslo? No a ted se dela vse pro to, aby si lidi znovu zvolili Zemana. Hloupi skacou na divadlo, jak ma chudacek pronasledovatele. Nema! Za co? Vzdyt posloucha jak hodinky a navic lidi utahl na varene nudli ( na sve kecy), tak proc ho menit? Premyslejte konecne, vzdyt je to tak pruhledna hra...

   Smazat
  3. 20:01-když je to "taková průhledná hra" Vaše Svědomí, jistě nám nabídnete "kvalitní" náhradu za M. Zemana. Nejste to Vy osobně?

   Smazat
 3. 22:22 opravuji: "držhubné"

  OdpovědětSmazat
 4. Zajímavé také je,jak informovaní Horáček s Pažoutem proseděli 17. listopadu 1989 v kavárně a po "bojišti" na Národní třídě se prošli až po půlnoci, kdy tam už nikdo nebyl.

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Horáček je kecka, stačí si porovnat jeho různé výroky a vidíte, že si nejen mnohdy protiřečí ale doslova i vymýšlí.Jako president hlupáků by byl ovšem dobrý. Pro normální lidi raději nebrat.

  OdpovědětSmazat
 6. stejný hoštapler jako kocáb sázkaře nebrat

  OdpovědětSmazat
 7. Proč do Horáčka pořád tak ryjete, komouši? Nejistota? Nebo dokonce strach? Nevěříte, že Zeman vyhraje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:12 dovoluji si vyjádřit svůj názor podložený nějakou znalostí - za totáče byl pan Horáček jistým prominentem, na rozdíl ode mně pobýval v kapitalistické cizině, po hadráku získal majetek na sázkařství což je jistý druh hazardu a ten považuji za nemorální. Takový člověk má tu drzost ucházet se o funkci prezidenta ČR? To snad může jen morální zrůda. Dovolím si tvrdit bez ohledu na preference jiných kandidátů.

   Smazat
  2. Člověk s kriminální minulostí jako Horáček (černý bookmaker z Chuchle a vekslák) na Pražském Hradě nemá co dělat ani jako hlídač či zahradník. MM

   Smazat
  3. Vepřová hlavo 0:12 - běž si nadávat do komoušů na Haló noviny. Tady je slušná společnost, ty Horáčkovo impotentní nulo.

   Smazat
 8. Anonymní19. března 2017 0:12 horáček ví že nevyhraje a proto vyřvává po havlistických serverech zeman vyhraje protože nás je víc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho "VÁS" je víc?
   Těch kdo chtějí co nejdříve zavést euro? Těch kdo chtějí zavést 100 Kč za den v nemocnici? Nebo snad těch co podporují Izrael a tvrdí o sobě že jsou Židi? Nebo snad těch co podporují NATO a naše zahraniční vojenské expedice? Nebo těch co jsou největší kamarádi s Babišem?
   To jsem fakt nevěděl, že je vás tolik.

   Horáček dělá pouze zatím velmi střídmou kampaň. Co byste jako čekal že bude dělat?

   Smazat
  2. Pro 1:56: To je ale vadné tvrzení - To, co jste vyjmenoval je přece i Horáčkovo krédo!

   Smazat
 9. neni koho volit je to docela zoufala situace.vsichni jsou zlodeji a zmrdi vcetne zemana. je to totalne v prdeli.vysrat se nato a uzivat poslednich dnu zivota.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, je to pravda. Zeman je jen menší zlo. Kdyby kandidoval znovu Klaus, tak by byl menší zlo než Zeman.

   Smazat
  2. anačo je taki sudruch president když i male děcko vi že na dvě věci ta prvni začina na ho ata druha je na nic vlastně toho potřebuje jen evrohujer aby si vovčani mohli hrat na suvereni stat když už makaji v kolonijnich montovnach a hitlermarketech za ušmudlanou kačku

   Smazat
 10. jako student novinařiny si opatřil povolení Děkánátu údajně zcizením dokladu, razítko možná zfalšoval, odletěl s valutami -dolary a markami v řádu tisíce, 3 měsíce létal po USA a když se vrátil, zřejmě díky otci putoval na Psychiatrickou kliniku FVL UK, kde jej "vyšetřovali" a demonstrovali studentům. Schizofrenie se neprokázala, definovali ho jako psychopata.V jeansovvém obleku se před svými vrstevníky tvářil jako mistr světa. V materiálech měl uvedeno, že je inteligentní hráč, který na černých seancích vyhrál v kartách valuty pro tuto cestu, jezdil tehdy ve Fiatu 128 sport a žil si nad poměry. Ve výpovědi dívky, kterou chtěl zřejmě ohromit, bylo cosi o noční cestě kolem hřbitova, na němž údajně vyzvedl důležité materiály z mrtvé schránky, neboť údajně pracoval na důležitém úkolu pro rozvědku. Přesně si to nepamatuji,ale byla to přehršel slátanin a celý jeho projev byl víc než trapný. Jiní by v té době dávno seděli, ale tento pašák, hochštapler, stihl do převratu udělat slušnou karieru a o to neuvěřitelnější byla pak drzost, s jakou se spolu s "umělci" a "elitou" logopedického spolku profesorky Blábolilové /kdo tehdy nepatlal a neráčkoval, neměl šanci/vrhl na budování lepších zítřků v české kotlině. Ideolog Absurdistánu, Václav Ruzyně, za masové valutové podpory, hádejme odkud,zahájil tuto neskutečnou frašku.Dnešní kandidát Horáček je pohrobkem neuvěřitelného divadla,jehož jsme svědky.

  OdpovědětSmazat
 11. Horáček je člověk, kterému absolutně chybí sebereflexe. Osobně nevidím jediný důvod proč bych jej měl volit. Ale takových kandidátů na hlavu státu je víc. To už může kandidovat má jezevčice Sára. Myslím, že při sklonu Čechů k humoru by alespoň ve vsi hlasy dostala.

  OdpovědětSmazat
 12. Za každým zločinem hledej manželku. Mám pocit, že za tou jeho blamáží je jeho mladá žena, mimochodem dcera jednoho blogera z Aktuálně, biologa Hořejšího. Pokud si pamatuju, tak vždycky o své ambici kandidovat na prezidenta mluvil Kocáb, který to odůvodňval tím, že má manželku Američanku a tudíž je k tomu bohem předurčen:). Ale od jisté doby o tom ani nekvákl a najednou nastoupil jeho alter ego Horáček. Upřímně, kdyby kandidoval Kocáb, tak by se to dalo skousnout, protože se celý popřevratový život angažoval politicky, ale tohle? Už utratil prý první milion, tak to ještě deset milionů asi bude muset obětovat.

  OdpovědětSmazat
 13. Má nějakou cenu k tomuto článku psát komentář?
  To, že kandiduje M. Horáček? Myslet si o něm může každý, co chce. To, že kandiduje, to je jeho věc, jeho rozhodnutí. Zrovna tak je každého věc, komu dá při volbě hlas. Víc bych se tím nezabýval.

  OdpovědětSmazat
 14. Pan Horáček už bezpochyby dosáhl vrcholu a to koncem října na Staromáku. Tam si užil pár hodin slávy. Stejně tak pohlouplý Gazdík. Teď (pevně doufám ) to s ním půjde pouze z kopce. Podporu může mít jen u vypláchnutých studentů.

  OdpovědětSmazat
 15. Agent "sázkař" holt sází na hloupost podstatné části elektorátu.Předává i dnes někomu kompro na jiné?

  OdpovědětSmazat
 16. Stačí si přečíst jeho pamflet "Jak pukaly ledy", v němž se stylizuje do role deus ex machina - bez jeho požehnání se tu ani list na stromě nezachvěl! Horáček je typický egomaniak, židovský nadutec a domýšlivec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Porovnej s pamfletem Zemana "Tato země je naše" a hned pochopíš, že bez Zemana by se ani lísteček nezachvěl.. haha.
   Horáček je egomaniak ?? A co potom Zeman ? Ano, nejen je egomaniak - ale i opilec, ješitník a pomstichtivec. Sprosťák a rozdělovač společnosti.
   Prezident, který dělá našim dětem vzor !

   Smazat
  2. Podle toho, jak tu nedospěle papouškuješ jsi sám dítě!

   Smazat
  3. A co teprve Hajnej. Ten sprosté slovo nikdy neřekl, Havel byl abstinent, Klaus nekradl. Jen ten prokletej Zeman má ty všechny nešvary a dělá takovým inteligentům jako jsi ty ostudu.
   Pokud bude zvolen někdo jiný než Miloš Zeman, čeká ho stejné dehonestování a urážky. Horáček nebude vyjímkou.
   Každý národ má takového prezidenta jakého si zaslouží. To samé platí i o vládě.

   Smazat
  4. 14:40 Jo, Zeman rozděluje společnost a bude tomu ( díkybohu ) dalších pět let. S tím se budete muset smířit. Jo a děti voďte na vycházky do knihovny Václava Havla, aby nezvlčily.

   Smazat
  5. 13:40 Ty Havloide,ty znáš Zemana,že takto o něm píšeš?No,Janda nebo dokonce Horáček ti platí?Není dokonalý,ty také rozhodně ne a že jsi vypatlanec,za to nemůžeš!

   Smazat
 17. Pan Horáček je takový skromný, uťáplý človíček. Na nic si nehraje, je trochu plachý, vyhýbá se veřejnosti. Velice nerad o sobě mluví.

  OdpovědětSmazat
 18. Vice takovych Horacku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Janda,Janda,zalez do Horáčkovi řitě a už tady neotravuj.

   Smazat
  2. Ti dva dementi na fotu v textu nestojí za ztrátu času s okomentováním.

   Smazat
 19. Je jistě pozoruhodné, jaké nuly kandidují na kandidáta na post hlavy státu. Čím podobnější Pepovi Vyskoč, tím odvážnější. Dokonce někteří mají tituly, kde je proboha dostali? Ty tzv. vysoké školy by se měly prověřit a mělo by se korigovat jejich zařazení. Nikdo není tak dobrý, aby nemohl být lepší a totéž platí o obsazení funkcí, též prezidentské. Samozřejmě bude-li lepší kandidát, než Zeman, nechť je zvolen. Ale stávající kandidáti na kandidáta jsou jen nepodařenými vtipy těch, kteří se potřebují zviditelnit - když si vezmete pana Horáčka, kdo by o něm co věděl, kdyby nebyl gambler a hlučný tlučústa. A o to přeci jde, celkem dobrá reklama - to se může hodit i kandidujícímu lékaři, který má zřejmě prázdnou ordinaci a tak si ji může zaplnit, které IQ tykve by se nechtělo přes svoji chorobu seznámit s budoucím prezidentem? Víte jak to bude moci dále pak vyprávět svým vnoučatům, že byl u skoroprezidenta? A kandidát také, jako děd vševěd jednou s potenciální první dámou budou vyprávět, jak se už skorostěhovali na Pražský hrad, ale přišla lukrativnější nabídka do Bílého domu, kterou nemohli odmítnout.Bohužel zatím mají všichni, co touží po změně na prezidentském stolci smůlu, že se hlásí samý hluboký podprůměr. Ale proč by občané nemohli takto volit, podívejme se do historie, kdy prezidenty vybíral tzv. parlament - a vystačili nám. Horší by to snad nemohlo ani být.
  Co je minimálně na Zemanovi lepší, než na jeho předchůdcích? Nesápe se mezi horních "deset tisíc", stačí mu občané státu. Ani ho moc nerozčiluje, jak jeho odpůrci obratně organizují lidskou spodinu u nás k inscenacím protestů, metané vajec, křiklounství, karetním hrátkám atd. Zeman není světec ani vševědoucí, ale zatím u myslících lidí nemá konkurenta.
  A že prý omladina Zemana nemusí, ta že by raději nějakého odvážného a hlavně arogantního frajera, co třeba bude skákat z mostu na provaze. Když jsme byli malí, tak nám také více imponovali cirkusoví kaskadéři a krotitelé divé zvěře, než mysliví lidé. Když jsme byli v pubertě, tak zase kejklíři a jako studentům se nám líbila jakákoliv opozice proti normálnosti. Tak to jde generaci po generaci, jinak myslí mladí, jinak staří, jinak chudí, jinak bohatí, jinak více a jinak méně vzdělaní. Ale celkem vzato při volbě prezidenta potřebujeme jen selský rozum.

  OdpovědětSmazat
 20. Je to narcis . Nikoliv politik .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.