Reklama

pátek 17. března 2017

Intercept: Demokratům se vymyká „ruský“ skandál s Trumpem z rukou!

kou
17.březen 2017 První zprávy
Vřava obklopující údajné vazby Trumpa s Ruskem dosáhla v USA úrovně, že dokonce i demokraté se snaží jimi rozpoutané vášně zchladit, protože vědí, že nemají žádný důkaz.
Píše to na internetových stránkách Interceptu novinář Glenn Greenwald.


Téma Trumpových údajných vazeb s Ruskem se stalo pro demokraty posedlostí. Změnili se na konspirační teoretiky, kteří ve vyvrácení svých nepříčetných teorií vidí jejich další potvrzení, napsal autor. Kvůli tomu má strana nový problém - mediální postavy různého kalibru včetně otevřených šarlatánů, úspěšně šíří nejneuvěřitelnější a neopodstatněné konspirační teorie pro osobní zisk. Výsledkem je, že miliony příznivců demokratů po celé zemi pevně věří v existenci „tajné dohody" mezi Trumpem a Ruskem, a jen se čeká na den, kdy bude nalezena nezvratný důkaz a Trump bude muset odejít - a pevně věří, že se tento den nakonec dostaví, uvedl Intercept.

Ovšem mnoho vysoce postavených demokratů projevuje obavy, že příliš rozdmýchali očekávání voličů, takže nyní vynakládají všechny síly ve snaze uklidnit masy, poukazuje Greenwald. Názorný příklad - bývalý zástupce vedoucího CIA Michael Morell, který nejen otevřeně podporoval Clintonovou v tisku, ale také byl prvním z vysoce postavených činitelů, který otevřeně obvinil Trumpa z neloajálnosti, říkal, že Putin ho využívá jako „bezděčného agenta Ruské federace". Ale 15.března Morell veřejně vyjádřil pochybnost, že by členové Trumpva týmu Trump byli spojeny s Ruskem, a označil zvěsti „kouřem bez ohně". Podobně se vyslovil i James Clapper z NSA.

Greenwal přitom upozorňuje, že šílenství okolo „ruských spojení“ dosahuje vrcholu: Právě tento týden Centrum pro americký pokrok vydalo zprávu a jazykem zrady oznámilo existenci „páté kolony" v USA, která slouží Rusku, zatímco John McCain na to, že si jeho kolega Rand Paul dovolil vyjádřit pochybnosti o moudrosti NATO dále se rozšiřovat o Černou Horu, ihned oznámil: „Paul pracuje pro Vladimira Putina!".

Demokraté ze senátního výboru pro rozvědku, který je přímo zapojen do vyšetřování, řekli novinářům Buzzfeed, že se obávají reakce příznivců strany, pokud se jim nepodaří nalézt žádné důkazy - a zdá se, že začínají tušit, že tomu tak bude, míní Greenwald. Jeden z demokratů už vyslovil obavu, že v případě, že se „kompromitující materiály" na Trumpa nepodaří potvrdit důkazy, bude se Senát zabývat samotným vyšetřováním jako pokusem očernit prezidenta.

Vzhledem k rozsahu skandálu týkající se „spojení" Donalda Trumpa s Ruskem, je nezbytné jasně stanovit hranici mezi skutečností a těmito fantaziemi, kterými média a demokratičtí předáci krmili své příznivce posledních šest měsíců, uzavřel Greenwald.

- - -

Související:
DB: Vzteklý McCain obvinil svého kolegu, že „pracuje pro Putina“!
 


kou, prvnizpravy.cz, theintercept.com

12 komentářů :

 1. idioti vypadají na celém světě stejně.

  OdpovědětSmazat
 2. Ten kdo byl delší čas v USA ví o tom, že v USA je hlavním motem života napálit bližního svého, jinými slovy, bližního svého okrást, napálit. Přitom, a to je to podstatné, nepovažuje se to jako u nás, za něco nemorálního. Když to někdo nezná, diví se tomu, jak je možné, že Američani kam investovali v ČR, všude to skončilo krachem firmy do které vstoupili, ale s jejich obrovským ziskem. Příkladem jsou firmy: Tatra Kopřivnice, Vagonka Studenka, Aero Vodochody a cela řada dalších firme. Amazón je další Americká firma, která tady bude zaměstnávat "otroky" a rýžovat zisky. když někdo začne obchodovat s Amikem, musí počítat, že bude napálený. Amíci uvažují jenom v dolarech a o tom jak by někoho o ty dolary připravili. Celá taškařice kolem Rusů v Americe je opět jenom o dolarech o ziscích. Skupina kolem Obamy a Clintonové už počítala miliardy dolarů, které jim poplynou, když demokrati zůstanou u moci a budou udržovat všechny válečné konflikty, které USA na světě provozuje. Nestalo se a oni přišli o miliardy, samozřejmě dolarů. A v tak velkém byznise se toto neodpouští. Proto všichni kolem Obamy a Clintonové kopou kolem sebe a snaží se zvrátit vůli Američanů a zachránit své ztracené miliardy dolarů. jak se říká: "Když jde o prachy, neznám bratra". A v USA toto platí desetinásobně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja jsem v USA uz delsi cas,presne 18 let.
   Veta "kdyz jde o prachy neznam bratra" je mimo misu.
   Nevim,kde a jak dlouho jsi pobyval v USA,ale ja mam s nomalnima amikama co se tyce penez,placeni velice positivni zkusenosti.
   Mam bisnis(part time) uz 12 let. Vloni jsem mel hruby zisk 46.000$.
   Za 12 let mi dluzi JEDEN jediny zakaznik 98$. Z osobni zkusenosni mohu rici,ze amici, jsou poctivi a duverivi,hlavne kdyz je majitel firmy poctivy. Amici si toho velice vazi. Auto nezamykam, barak nezamykam a to ani kdyz se jedu podivat na mesic do CR. To je amerika. Samozreme,ze vyjimka potvrzuje pravidlo a take zalezi,v ktere casti USA clovek zije.Ty se bavis o nadnarodnich korporacich a ja chci poukazat na americany jako lidi s kterymi pracuju a ziju. CZ75

   Smazat
  2. 15:58 ale i vy jste přece svým příspěvkem potvrdil, že dolar je pro Američany naprostá priorita :-)

   Smazat
  3. Nechapu tvou odpoved. Poctivost pri placeni a nepodvadeni je spatna vec? Ja si myslim, ze penize jsou priorita snad vsude na svete,kde se penize pouzivaji.
   Nezalezi na mnozstvi penez,ktere clovek ma,ale, je-li spokojen s mnozstvim onech penez/majetku ktery ma. Ja jsem spokojen s tim co mam,protoze jsem si to vydrel vlastnima rukama. CZ75

   Smazat
 3. Trumpovo vítězství ukázalo, že s havloidy a pravoláskaři nemáme problém jenom my, ale jsou i v USA. Pravdoláskaři pozvou do země miliony muslimů, ale živit je nebudou oni, ale obyčejní lidi. Jak řekl Zeman Merkelové: "Není slušné si pozvat milion hostů - muslimských uprchlíků k sobě a pak je poslat na oběd k sousedovi do ČR".

  OdpovědětSmazat
 4. Prosím Vás, pokud tzv. američtí demokraté nemohou nalézt důkazy o spojení Trumpa s Leninem či Stalinem, nemohl by pan Zaorálek diplomatickou cestou zprostředkovat malý džob pro pana Kibiceho. Ten umí bezvadně vyrábět různé falzifikáty, které dovedou obrátit volební výsledek na ruby. Myslím, že by ani nebyl moc drahý, když jde o dobro připravované války.

  OdpovědětSmazat
 5. Když soudy vetují opatření Trumpa na omezení příchodu uprchlíků do USA budou za tim miliny dolarů o které by přišli ti , kteří na těch uprchlících ty miliony dolarů vydělávají a jsou spojeni přes soudce s tímto výnosným obchodem. Vzpomeňte u nás po přijeti Zákona o konkurzu a vyrovnání jak se likvidovaly lukrativní firmy s milionovými obraty pro pohledávku ve výši několika tisícovek a všechny tyto konkurzy na firmy podepisovali bezúhonní soudci, kteří na tom vydělávali statisíce. Zákon o konkurzu a vyrovnání pomohl zlikvidovat ještě to málo lukrativních firme v Českých rukou, které po divoké privatizaci v ČR zbyly a za vším byli bezúhonní soudci. Takže, vetování Trumpových opatření na omezení přílivu muslimských uprchlíků ze států podporujících terorismus, je přesně podobná situace. V první řadě jde o zisky v milionech dolarů ověnčenou humanitou, lidskými právy a podobnými nesmysly a o bezpečnost nejde vůbec a v USA o bezpečnost nikdy nešlo.

  OdpovědětSmazat
 6. demokraty odhalit a zavřít v jejich lochu si užijou pravdu a lásku

  OdpovědětSmazat
 7. 11:31 Amerika nemůže nikdy zastavit potok uprchlíků do USA, tady opravdu nebude mít Trump žádnou šansi něco ovlivnit a soudy ho stopnou. Vždyť přijímání tzv. uprchlíků je jeden ze základních postulátů přežití dolarové pyramidy a luxování celého světa dolarem, kdy Amerikou řízené loutky úspěšně (pro USA) vydrancují ekonomiky svých zemí, musejí mít vždy možnost odejít se svými blízkými do amerického bezpečí, když jim začne hořet půda pod nohama a je úplně jedno, jestli se jedná o nějakého afrického mohamedána nebo třeba ukrajinského Porošenka (ten už balí kufry).

  OdpovědětSmazat
 8. Základní problém celé akce je skutečnost,že jí
  nestačili,nebo nemohli,ukončit v pravý čas.Teď
  už si žije svým vlastním životem a lidé z obou
  stran na ni ztratili vliv.Jsou jen pasažéři,co
  se vezou a nevědí kam.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.