Reklama

.

.

pondělí 20. března 2017

J. Loudil
20. 3. 2017
Šéf státu NATO Erdogan dnes označil německou kancléřku Merkelovou za NACISTKU. Rovněž vyzval všechny Turky žijící v Evropě , aby měli minimálně 5 dětí v každé rodině, aby zabírali stále důležitější místa ve státní správě i ve firmách , aby sledovali přísně islámské ideály a spolu s dalšími - "islámskými soukmenovci" - postupně převzali řízení věcí veřejných v Evropě do svých rukou.


Takovýto - "člen NATO" - začíná vzbuzovat stále větší zájem i u lidí, kteří dosud s politikou neměli vůbec nic společného ! A tento člověk /Erdogan/ nechce nic menšího než -"zaříznout naši křesťanskou Evropu" , tak jak ji známe už 1500 let !! Budeme se nějak bránit ?? Paní Merkelová a pan Hollande říkají, že nikoli. My potřebujeme Turecko v NATO a tak si dnes a denně necháme veřejně nadávat do nacistů, gaunerů, prasat a sviní a šíření islámu v Evropě sami podpoříme.

P.S. Občané Evropy se tedy ptají : "Jsou vůdci : "Merkelová, Schulz, Tusk, Hollande, Mogherini a spol. kompetentní k dalšímu řízení Evropy ??? Odpověď je jednoznačná. Nejsou.

Proslovy pana Erdogana stále více připomínají listování v Hitlerově Mein Kampfu !! Není poněkud nebezpečné pro - "naše hochy ve zbrani táty Stropnického" - mít takovéhoto spojence ??? Asi ano, protože na obzoru se rýsuje opravdu velký průšvih ! Ten průšvih už má své jméno : "Rozpad NATO". Je totiž opravdovým luxusem vydržovat si : "Novodobou Třetí říši" - uvnitř NATO.

Poněkud někdo dnes a denně mluví o nacismu, tak ten už může být za dveřmi.

(pozn. red. I.D.: Před čím, kým, nás NATO chrání? Turecko je členem desetiletí a z hlediska "evropslých hodnot" bylo vždy přinejmenším problematické. Možná vyhovuje americkým hodnotám.)

29 komentářů :

 1. Je to možná smutný, ale na jednu stranu ho docela chápu...

  OdpovědětVymazat
 2. Co jsme podporovali, co jsme tolerovali, s kým jsme se účelově přátelili, jen aby Turecko bylo v NATO, to se nám vrací. Saudové, Husajn, Erdogan, Kadáfí, Asad, Saudsko arabský občan Bin Ládin... nevidím v nich podstatný rozdíl. Jen váhám zda li Asad je pravověrný Islamista.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dodatek, váhám proto, že v Syrii docela dobře fungoval ,,toeranční patent".

   Vymazat
  2. Toleranční.

   Vymazat
  3. Už nepij"o) K věci: normální člověk věděl dopředu že je něco špatně. Jenže ti "chytří" nahoře si mysleli, že sežrali Šalam.výkal a teď čumí, kam Evropu dostali. Potřebovali by tam všichni po tlamě a vyházet minimálně ze třetího patra. Myslím samozřejmě lidem Evropy,ne až se toho chopí Turek. Jsou to diletanti, šmejdi a prospěcháři!!!!!!!!!!

   Vymazat
 3. Jenom si tak představuji, aby naše české rodiny měly 5 dětí, to by maminka musela být doma a z čeho by žily? Ale to je chyba hloupých voličů v celé Evropě, že pořád dokola naivně volí tu prolhanou línou asijskou pakáž, která jim slibuje jistoty a prosperitu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechtěl si napsat "chazarskou pakáž" ?

   Vymazat
  2. 12:46 Ne nechtěl, v každém národě jsou lidé dobří a zlí. Jenom se nemohu zbavit dojmu, že si z obyvatel Evropy začíná někdo dělat kakonenfutter a jenom doufám, že moje obava je mylná.

   Vymazat
  3. Vždyť máme již celých 28 let prosperitu a demokracii. Nemusíme dělat u "západního" podnikatele za 13 000 hrubého. Klidně se na něj můžeme vykašlat a jít se množit a pást na louku.

   Vymazat
 4. Naší mladí lidé mají vytvořené takové podmínky, že i jedno dítě je luxus a tedy mají jedno maximálně dvě děti. Aby západní demokratické firmy měly od nás miliardové zisky, všechny u nás vytvořené zdroje odvádí všechny na západ. No a demokratický západ vytvořil podmínky, kdy se striktně vyžaduje dodržování zákonů přijímání milionů uprchlíků, které máme živit aniž uprchlíci tady odvedli co jenom jednu korunu daní, nebo tady vůbec kdy pracovali. Je nám taky všem jasné, že oni tady nikdy pracovat nebudou, ale živit je budeme muset. O to se už postará Šabatová, nevládní organizace. Příčina toho všeho. USA má letité zkušenosti s migrací a ví moc dobře, že se migranti nikdy nepřizpůsobí místnímu obyvatelstvu, ale naopak bude vyvolávat nepokoje a rozvracet to co vytvořili domorodci. Přitom neustále bude domorodé obyvatelstvo napadáno, že příchozí diskriminuje, ponižuje, bude se odpouštět veškerá trestná činnost uprchlíků, tak jak je tom v Německu a Francii. Jediné řešení je vystoupit s EU a s NATO. Kdo to ještě nepochopil, ten během krátké doby pochopí, ale bude již pozdě. Na světě byla celá řada vyspělých civilizaci, ale ty zanikly ne proto, že by byly přemoženy, ale proto, že se přemohly samy a samy se taky zlikvidovaly. Jedna taková civilizace je na počátku svého konce. Je to Evropská civilizace, která se sama sebe pod nánosem falešné humanity, falešné solidarity, falešných lidských práv, ZLIKVIDUJE ve prospěch muslimské civilizace.

  OdpovědětVymazat
 5. islám je populární, protože má pro každého blbce a idiota bohem schválený program

  muslimové smějí bít ženy, muslimové smějí usekávat hlavy a jejich bůh se na ně za to usmívá, není to báječné náboženství, to jiná náboženství nedovolují, no nekup to

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. EU to podporuje a otázka zni proč?

   Vymazat
 6. příjmete islám, a pak už stačí jít si koupit šavli a jít sekat nevěřím hlavy

  když vás náhodou chytnou nebo zastřelí, ve vašem běsnění, tak jdete expresně do nebe za 72 krásnými pannami, které vám pofoukají bolístky

  a oni tomu věří jako něčemu naprosto skutečnému

  islám je organizované sdílení bludů

  tolerované

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. EU to podporuje a otázka zní proč?

   Vymazat
 7. z lékařského hlediska jsou to všechno pacienti, kteří jsou odmalička vedení a formovaní do komplexní psychózy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. EU islám podporuje a otázka zni proč?

   Vymazat
  2. protože hledají cestu nejmenšího odporu, bláznům se nemá odporovat, a používají k tomu svoje nástroje - zákony, politiku, média

   Vymazat
  3. v davu můžete jít jen s davem, každá odchylka kříží cestu hlavnímu proudu, který má sílu setrvačnosti

   lidstvo není hejno špačků, aby měnilo směr v okamžiku, lidský dav se valí v dlouhém zástupu, a kdo se zastaví nebo vychýlí, toho strhne a zadupe

   Vymazat
  4. než otočíte rozjetou zaoceánskou loď, tak urazíte deset kilometrů

   na téhle lodi se veze miliard a půl muslimů a rozjetá je 1400 lety

   udělejte si z fošny pádlo a otočte jí

   Vymazat
  5. můžete přemýšlet, ale nic tím nezměníte, a to je zákon

   Vymazat
  6. 14:18 EU to podporuje, protože už dnes je zřejmé, že časem bude muslimská celá Evropa, i kdyby se vedení EU na hlavu postavilo.

   Vymazat
 8. O budoucnosti Německa stejně rozhoduje matematika, ať se to komu líbí, či nikoli. Lze předpokládat, že už v současnosti tvoří muslimové v Německu fakticky pětinu (a kdo ví, jestli už to není čtvrtina) obyvatel. Nejsem demograf, ale původní německé obyvatelstvo už to má tak jako tak za pár. Je to otázka jedné dekády. Tetka Merkel bude tvrdě vyžadovat i po ČR větší podíl "solidarity", abychom se "soudružsky" podělili o muslimské občany a občánky. Bude to sice pod značkou "pomoc imigrantům", ale Německo (stejně rychle asi i Francie) by se časem stalo muslimským tak jako tak (snad jenom s rozdílem několika málo roků, což nehraje roli).

  OdpovědětVymazat
 9. Souhlasím !
  Angela je služkou prokleté fašistické katolické politické strany.
  Problémy Německa jsou jen jejich záležitostí !!! Stejně jako Němcům nevadí si z Čech dělat kolonii a znehodnocovat korunu 27 :1
  stejně tak by si měli nechat své potíže doma*

  OdpovědětVymazat
 10. Erdogan ať si říká co chce , je přece naší věcí jestli se chceme dát zničit ! Zatím stačí pár minut střílet a je po problému !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáme už ani munici, ani zbraně, ani armádu, ani velení, ani politickou vůli, ani ochranu od NATO. Ale jinak souhlasím. Stačí pár minut střílet. A je po nás.

   Vymazat
 11. vas naciolanismus se meni v nacismus,jste naciste a nenavidite kazdeho kdo k vam prijde,ted se vam to vratilo,muslimsky nacionalismus je mnohokrat silnejsi a poprave receno vam to preji.Nenavidite cikany a proto vitame muslimy kteri vam natrhnou prdel,anebo si vas koupi,vsichni jste na prodej

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. babajaga tak to máš vítači smúlu mi se jen tak nedáme

   Vymazat
 12. Jak se v tom NATO vsichni tak milujou ...A cekaj jen na prilezitost vrazit nekomu kudlu do zad...

  OdpovědětVymazat