Reklama

čtvrtek 16. března 2017

Kalousek + Babiš = zatraceně dobrej tým

Erik Best
16. 3. 2017    EB
Včerejší virtuální debata mezi Miroslavem Kalouskem a Andrejem Babišem (ten měl důležitější věci na práci a nechal za sebe mluvit ostatní) na půdě poslanecké sněmovny byla překvapivě věcná. Diváci, kteří netušili, jak finanční žraloci vyvádějí majetek z jimi ovládaných společností, dostali od Miroslava Kalouska názornou lekci (i když se dopustil chyby tvrzením, že nákupy akcií firmou lze odečíst z daňového základu). 

Babiš zase divákům připomněl, jak důležití jsou při transakcích se spřízněnými stranami soudem jmenovaní znalci (i když přešel fakt, že zrovna ocenění je problematickým místem v kauze OKD, kterou tak kritizuje). Kalousek také podotkl, že pokud si někdo dělá z tunelování byznys, je záhodno mít pomoc lidí na správných místech (GFŘ, ministerstvo financí, atd.). Kalousek a Babiš by se svými znalostmi tvořili ve vedení ministerstva financí skvělý tým: jeden druhému by přišli na všechny triky.

21 komentářů :

 1. Bratia Cesi,Babis robi len to,co mu zakony CR dovoluju !!Pred casom bol posmesny sytem koblizek,dnes Babis chce rozdat 50 melounu,opat zle,ako jediny min.financii ma prebytok v rozpocte,nedaj boh by mal dostat lacnejsiu naftu,na ktoru by mal mat narok,ako kazdy farmar v CR,opat zle!!Ze ho kritizuju ceski politici,ktori nikdy nevyrobili 1 CZK,vlastnou rukou,nehra ulohu !!Ze gen CR Sasa Vonndru za podpory najlepsieho min.fin.Kalouska spreneveril 380 melounu,nik uz dnes neriesi,je totalny holyud Ceskej republiky...viete,pravdu mal Venca Klausu,ktory pred rokmi prehlasil,ze-Cesi knouraj-takze,ked by Vam zlatym pierkom,Cesi,niekto hladil prdel bude to spatne...jdete do prdele,budem sa tesit,co dokaze Okamura ! jozka ze slovenska,se bavi na Vas !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kalousek + Babiš = zatraceně dobrej tým.
   Ještě se může přidat Jožka zo Slovenska. Bude to dobrá trojka.

   Smazat
  2. " Kalousek a Babiš by se svými znalostmi tvořili ve vedení ministerstva financí skvělý tým: jeden druhému by přišli na všechny triky. " --- Znalosti má Kalousek, STBák Bureš je zvyklý na mocenské jištění. Však své podřízené na ministerstvu podle svých životních zkuěeností vyškolil.

   Smazat
 2. Proč se nikdo nezeptá Kalouska, proč neomezeil vydávání nezdaněných korunových akcií jen na stát? Vždyť to bylo to nejjednodušší jak zamezit jejich zneužívání. Je to stejné, jako naříkat nad těmi, kteří využili možnosti rozebrat si státní majetek, když jen využili zločinné privatizační zákony. Padouši jsou ti, kteří ty zákony navrhli a prosadili.

  OdpovědětSmazat
 3. 21:17-Nestarejte se o to,co se děje v Čechách.
  Jednou jste jiný stát a máte dost svých problémů
  k vyřešení.Babiš je slovenský šmejd,který stejně
  čerpá,to jen ostatní kradnú.Je s podivem,že něco
  takového mohlo"podnikat" v ČR,když má na krku
  spolupráci s STB.Vyhlášení slovenských soudů o
  jeho nevině nejsou směrodatná.Jenom se Slováci
  chtěli někoho zbavit na úkor Čechů,což je u nich
  typické.Je to šmejd,tak ho pošleme do Čech.Tamní
  vláda je totálně dementní a pro Babiše ráj.Škoda,
  že ho nejde poslat zpět na Slovensko.Slovák není
  můj bratr,ale vyžírka.Tak se starejte o sebe.
  Elementární slušnost je pod svůj výtvor věnovat
  také autogram.Zřejmě Vám chybí.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nech Slováky na pokoji hulváte. Už se vás zbavili a teď jsou na řadě Moravané. Nemohu se dočkat dne kdy budeme od vás pryč. Moravan

   Smazat
  2. 21:47 Rozeštvávání přirozených spojenců je výsledkem vymývání mozků a je to hloupé. Rozumný člověk dělí lidi na dobré a zlé, ne podle národnosti nebo rasy. Pane Majevský, nezlobte se na mně, ale máte čím dál ujetější názory.

   Smazat
  3. Pan Majevský má pravdu, Babiš je šmejd, (stejně jako kalous). Je dobře, že to zazní, čím častěji, tím líp. Pro toho jsme jen plebs, volit musíme VLASTENCE. NÁRODU JDE O ŽIVOT, tak nechte kluci toho kočkování.

   Smazat
 4. jen do sebe chlapci co nejvíc špíny do medii

  OdpovědětSmazat
 5. Pane Majevsky,moje meno nie je dolezite !Vsetky zlodejiny pana Babisa,umoznili zakony CR !Je to obcan EU a ako taky je mozne ho stihat kdekolvek!Ano vlada SR,je dementna,suhlasim! Ja sa nestaram,ja sa bavim!Ondra zo slovenska Vam Cechum,zajistil prebytok v rozpocte !To,ze slovak nie je Vasim bratom je Vas problem a v tomto duchu sa mozete vyjadrovat...registrujem Vase prispevky a som si isty,ze trpite dusevnou nemoci..ako Vy rikate!Ja sa bavim,ako zurite,ze Ondra vali na Ceske politicke scene,vsak ho nevolte!!Volte Kalouska zlodeje!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22:55
   Chodil jste snad do školy a nevynechával matematiku.Žádný přebytek státního rozpočtu nebyl.Rozpočet na rok byl přece schválen s deficitem 70,mld.Prodal dluhopisy v té ceně,nebo ne,takže jen papírově byl dodržen schválený rozpočet.Jenže,kde jsou neprostavěné přes 40mld MD,kde jsou navíc mld vybrané na DPH a daních,kde jsou ušetřené mld asi 15mld,všemi ministerstvy a sjednocenými nákupy.O tu částku,jak uvádí Babiš přebytek,tak tato částka přišla neplánovaně v rozpočtu z EU navíc,takže žádný přebytek,ale jen machrování čísly.Ještě vzít v úvahu hospodářství státu,které bylo 2.4%,takže příjem státu měl narůst o víc než 70mld.

   Smazat
 6. https://cz.sputniknews.com/nazory/201703164933315-cesko-invaze-migrant/

  OdpovědětSmazat
 7. Eriku srovnávat zloděje a lháře prokletého politika Kalouska s panem Babišem je velice neseriózní*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Před půl hodinou, když se řešil Babiš, tak tady byly plné lavice, plno diskutujících zprava. Teď, když se diskutuje o osudech desetitisíců horníků a sto tisících nájemníků, tak je máte totálně v paži. Totálně v paži. Kde je pan předseda klubu Kalousek? Kde je pan Fiala? Kde je silný hlas našeho regionu v Praze? Já ten výbor na Rudné, tam byl rok kolegy Stanjury. Kde jsou kolegové lidovci, kteří máte křesťanskou lásku? Kde jste? V zákulisí. No dva je málo. To by ani mši pro vás nesloužili, kdybyste byli dva v kostele," vvvolával nepřítomné poslance poslanec Hájek.

   Smazat
 8. majetek je téma pro majetné

  OdpovědětSmazat
 9. když vám nepatří uschlé hovno v parku, tak vás to trápí jak obleva v grónsku

  OdpovědětSmazat
 10. Chudák Sobotka, naběhl si na vidle Kalouskovi tím, že se nechal v tuhle chvíli vtáhnout do hádání okolo Babiše. Ten do něho nejspíš začne bušit přes OKD a rozhádají se tak, že po dalších volbách bude jejich koala i bez S. nemožná. Prostě S. je v politice jen naivní šmudla, který není schopen i se svým "týmem" myslet ani jeden tah dopředu. I president už ho varoval, aby to v parlamentu moc nerozmazávali, ale S.albotka je tak zaslepený, že nevidí, do jakého ho.na vletěl. A Kalous si mne ruce, jak s nimi oběma vy.ebal a má znovuzvolení do parlamentu i se svou bandou sTOP09 zas skoro jisté.

  OdpovědětSmazat
 11. 15.3. se pobavil pan Best duelem Kalousek-Babiš v parlamentě, 16.3. se pobavili občané s paní Jílovou na čété, když se dozvěděli, proč jsme se díky kapitalismu, po klopotných 25 letech propadli do zóny rozvojových zemí. Proč zbědovaná ekonomika socialismu to dotáhla jen na 35 % parity blahobytu německého občana, aby se následně při usilovném tažení kapitálu v Česku, s cílem dosáhnout německý blahobyt, propadla na pouhých 10 % parity.
  Kdopak nám tu od r. 1990 vládl, kdo nese odpovědnost za uvedený stav a kdo by tedy měl dostat na pár volebních období distanc? Tak nejdelší dobu vládla KDU-ČSL, pak ODS s ČSSD asi stejným dílem, zpočátku přicmrndávala jistá DU, krátce se mihly Věci veřejné, asi i Zelení. Kde jsou ti velmistři ekonomiky, kteří vedli a vedou náš stát k řeckému bankrotu? Různí ti Dlouzí, Tlustí a Bystrozrací? Tak pan Kalous, ten nám hřmí v Parlamentu a také z obrazovky čété, jak je nespravedlivé chtít po podnikatelích, aby platili daně. Pak ale hřmí, že by za všechny podnikatele měl platit daně pan Babiš. A Kalous coby šéf totálně propadlé strany - propadlé korupci, falzifikacím, šéf, který má lví podíl na rozkradení Česka, s božím prozřením káže tomu prvému na postu ministra financí, který se snaží zastavit pádící zadlužení a exekuci českého státu nadnárodním kapitálem, jak si má počínat.
  Včerejší paní Jílková, to byl asi omyl čété, to se asi občané neměli tak natvrdo dozvědět, jaké zločince jsme měli v uplynulých 25 letech ve vládě a parlamentě. Neměli jsme se dozvědět, že v současnosti jeden každý občan je okradán ročně o 50 tisíc - jistě pro poslance úsměvná částka, ale již ne tak pro rodiny s dětmi a důchodce. A už vůbec nemělo být zřejmé, že rozkradením národního majetku jeden každý občan, včetně dětí a starců, přišel bratru o 3 miliony Kč. A pak se divíme čím dál častějšímu volání "zlatý komunismus" - i když mělo jít tehdy jen o socialismus.
  Takže vážení voliči, dnes 17.3. víme s určitostí, že do marasmu - mimo vyvolenou elitu a modrou krev - přivedli občany CZ do stavu rozvojové země KDU-ČSL, ODS, ČSSD a TOP 09. Jak podpoříte tyto "nejzdatnější hospodáře" v českém státě, je jen na vás? Na vás voličích je, zda chcete pokračovat na této cestě destrukce Česka, či zda chcete obrat a hlavně možnou permanentní kontrolu těch, co jste si zvolili a vyhodnocení jejich pracovních výsledků!
  Pan Babiš opakovaně doporučoval, aby byla česká byrokracie, státní, krajská, magistrátní řízena jako podnik. Co to bylo posměšků od těch, co si předobře v přehojném množství žili z daní poplatníků, kdo to kdy slyšel, aby byrokracie měla být v nějakém ohledu úsporná. A kdo řve nejvíce státe dávej, dávej, dávej, a komu se rovnou seberou daně z platu bez ptaní či souhlasu?
  Občánku, nenech se zblbnout předvolebními kecy uvedených partají, které tě obraly o pěknou hromadu peněz. Zkus novinku na českém trhu - ANO, proti kterému všechny "kauzy" byly, jsou a budou vyrobeny právě těmi, co stát vedly a vedou 25 roků k bankrotu. Pokud jsi smýšlením vlevo, nezbývá, než volit KSČM. Tato strana i jako hlídací pes by mohla být užitečnější, než 200 žvanilů v parlamentě. Neb nejen vlády uplynulých 25 roků, ale také vládní poslanci mají stejnou odpovědnost za ekonomický a mravní propad našeho státu.

  OdpovědětSmazat
 12. až pudete nezapomnte si přibalit bohouška vovara tupolanka slotu bazenkaře odboraře čunka okamuru a na cestu koblihu

  OdpovědětSmazat
 13. To si hoši udělali zákony pro sebe a své kumpány a když se najednou objeví, že se podle tohoto zákona zachoval jejich "rival", tak je na odstřel. Za prvé by se měl popohnat Kalousek, že udělal takový špatný zákon a fakticky poškodil stát. Za druhé by se měli zvěřejnit kámoši z ODS a KDU, kteří se podle tohoto mustru chovali a pěkně na tom vydělali spolu se stranickými kasami ODS a KDU. Pak až si vymetou tento hnůj, mohou začít útočit na Babiše.

  OdpovědětSmazat
 14. Skvělá glosa, pane Beste. Chlapci oba velmi dobře vědí, o čem mluví. Závěr by měl být myslím jasný: oba podle všeho patří za katr. Dále jimi prezentované poznatky aplikovat na ty, kterých se to ze stejných důvodů týká.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.