Reklama

pátek 17. března 2017

Kam kráčí ČSSD po sjezdu?

Pavel Letko        
16.03.2017 e-republika
Místo toho, aby si zvolili pozici levého křídla současné vládní koalice, vybrali si raději úlohu prvosledových jednotek Kalouskovy armády extrémní pravice. Není tedy překvapením, že si přítel Votava notuje s neuvěřitelným hulvátstvím Stanjury (ODS) a Kalouska (TOP09).Výsledky letošního předvolebního sjezdu České strany sociálně demokratické jsou stejné jako vždy před volbami. Strana se semkla kolem svého vůdce. Rozkolníci ani jiní reptalové nemají šanci, ať už mají pravdu nebo ne. Nože přátel zůstávají v kapsách, ovšem tak, aby mohly být efektivně vytaženy vteřinu po vyhlášení výsledků voleb. Strana také jako obvykle vyhlásila razantní úkrok doleva, aby po případném volebním úspěchu vykročila neomylně vpravo. Levicová rétorika je potřebná jen při lovu levicových voličů, tj. hejlů, kteří volí pravicové milionáře v oranžových tričkách s růží v ruce. Současní sociální demokraté si neváhají přisvojit sto let staré zásluhy sociálních demokratů, anarchistů, komunistů a dalších bojovníků za práva pracujících, z nichž do dnešní doby společnost těží, přičemž z jejich statečnosti nemají zhola nic a z idejí jen slabounký odvárek. Častá sebechvála delegátů s odvoláním na tradice tak vyzněla pochopitelně trapně, neboť statečnost předků těžko může ospravedlnit a legitimizovat oportunismus a zbabělost potomků.


Import idejí z dávnověku

Kdo měl na sjezdu největší úspěch? Podle mediálního mainstreamu a sociálně demokratických přátel sklidil největší ovace slovenský premiér Robert Fico. Velký úspěch mělo zejména jeho vyznání, že „je třeba opustit ono biblické: on po tobě kamenem, ty po něm chlebem“. Podle Fica je třeba se vrátit někam do doby kamenné, minimálně ovšem 3.000 let nazpět. Neboť Ficovo krédo, tedy krédo premiéra „křesťanského“ Slovenska zní „on po mně jedním kamenem, já po něm kameny dvěma“. Nevrací nás tedy před křesťanský Nový zákon, ale rovnou i před ten židovský, Starý. Není divu, že za takovou „moudrost“ sklidil od přátel z ČSSD bouřlivý potlesk. Ano, kamenů je třeba, agrese je ve společnosti a v politice zjevný nedostatek. Zvláště teď, když naši přátelé mají pod palcem silové ministerstvo vnitra se zbrusu novým Centrem proti terorismu a hybridním hrozbám. Existuje tak velká naděje, že nějaké obdoba „Kubiceho zprávy“ nedopadne tentokrát na sociální demokraty, ale na konkurenční hnutí ANO. Modré straky kdysi hodily kámen na tehdejšího předsedu ČSSD Paroubka, dnešní přátelé oranžových pořádků na oplátku hodí kameny dva po Andreji Babišovi. Tak to má být a tak je to správně.


Plán „B“

Pro případ, že by kameny nestačily a naši demokraté skončili v opozici, mají podle mainstreamu již připravený plán „B“. ČSSD je totiž stranou tradiční, a tak hned ví, co se patří. Sesadit předsedu a demokraticky zvolit nového. Tím má být Lubomír Zaorálek, našim mainstreamem bůhví proč označovaný jako levicový intelektuál. Podle mne spíše dostatečně prokázal, že je agilním oportunistou, tedy své názory hájí o to důrazněji, oč jsou mu prospěšnější. S takovou charakterovou výbavou je samozřejmě kvalifikován pro českou politiku více než dostatečně.


Hulváti nebo jen přátelé hulvátů?

Pokud nějaký příznivec sociálních demokratů dočetl až sem, nechť přijme mou gratulaci. Dostane se mu tak útěchy, že přes všechno výše uvedené považuji současnou Sobotkovu vládu za tu nejlepší za posledních 25 let. Je jen škoda, že místo toho, aby si zvolili pozici levého křídla současné vládní koalice, vybrali si raději úlohu prvosledových jednotek Kalouskovy armády extrémní pravice. Není tedy překvapením, že si přítel Votava notuje s neuvěřitelným hulvátstvím Stanjury (ODS) a Kalouska (TOP09) ZDE. Kam až jsou ochotní tito lidé zajít? Jak je vidět, brzdy nemají žádné, jezdí bez nich. Navzdory tomu, že jsou nebezpeční jak sobě, tak celé společnosti, budou opět zvoleni. Je to možné jak působením různých „umělců“, komediantů, presstitutů a šašků ve službách loutkovodičů těchto psychopatů, tak kvůli nízké volební účasti způsobené znechucením veřejnosti.

- - -

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!


Související články:

23 komentářů :

 1. Kam kraci? Tam kam cela evropica, do prdele

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:09 pravdivé, bohužel. Za komunistů byl člověk přesvědčen, že může být jednou líp. Dnes je člověk jistojistě ubezpečen, že bude hůř. To je ta pravda a láská ??? Nasrat !

   Smazat
  2. Liberální socialisté a neomarxisté, postupný rozklad hodnot v přímém přenosu
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Robert-Troska-Liberalni-socialiste-a-neomarxiste-postupny-rozklad-hodnot-v-primem-prenosu-479550

   Smazat
  3. ...".Není tedy překvapením, že si přítel Votava notuje s neuvěřitelným hulvátstvím Stanjury (ODS) a Kalouska (TOP09).", aneb "O mé ušlechtilosti a o neuvěřitelném hulvátství pravdomluvných." - Co si to socani dovolujou, to už je tedy NAOZAJ ...! Nakonec budou mít drzé dotazy i nýmandi, co si na ně Andrej vede složku, HULVÁTI! Že by jeho způsoby šly za čáru Kalouska i Stanjury, s tím tedy nepočítal. Tak LŽE o překot, aby se nemohl nikdo dostat ke slovu. Jak se pozná, že PAN BABIŠ lže? Drbe se přes košili na žebrech. Jindy lže taky, ale v tomhle případě je to stopro. A všimněte, Jeho ZÁSTUPEC na zemi mezi obyčejnými smrtelníky Faltýnek, to už dělá po něm.


   Smazat
  4. Bude to dlouhá cesta, protože už těch řitních otvorů vyzkoušeli tolik a stále jsou v nějaké pr...i. Škoda a lítost však nad těmi voli- voliči, co jim to žerou.

   Smazat
 2. O čem se na ČT nemluví - totální propad sociální demokracie v Nizozemí.
  Bohumil Vochcál z Brusele na ČT vítězoslavně hlásil, že "Wildersovi nacionalisté podle prvních odhadů ve volbách propadli.Je to samozřejmě naprostá pitomost, ba přímo lež. O to víc to ovšem bylo toužebné přání českotelevizních propagandistů. A skutečnost? Wildersova strana skončila v nizozemských volbách druhá, když zisk svých mandátů navýšila z minulých 15 na 20. Vítězní lidovci premiéra Rutteho naopak ztratili 8 mandátů. Z minulých 41 poklesli na 33.

  Jestli někdo v nizozemských volbách opravdu propadl, pak jen a pouze sociální demokraté. Namísto minulých 38 poslanců budou mít v novém parlamentu 9. Za Wildersův úspěch lze označit i to, že vítězní lidovci pod jeho tlakem převzali podstatnou část jeho antiimigračního a antiislámského programu. Zoufalství propagandistů České televize je neúnosné. Neexistuje jediný důvod, proč bychom tuhle bandu navedených amatérů měli platit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše televize hlásila, jak vítězí Clintonová, když už všem bylo jasné že vítězí Trump. Oni jsou tak blbí, že so myslí, že těm jejich kecům někdo bude věřit. Něco podobného bylo na Donbase. ČT hlásila jak vítězně postupuje Ukrajinská armáda v před, takže to dělalo dojem, že nebude dlouho trvat a Ukrajinci budou v Moskvě. A najednou se ukázalo že proradní Opolčenci obklíčili Ukrajinskou armádu i s jejich Americkými poradci a bylo vymalováno. ČT je ukázka lživého zpravodajství řízeného pravdoláskaři a Havloidy.

   Smazat
  2. Občany. kteří mají žaludek a odvahu ještě sledovat naše televizní médium, placené námi, občany, propagující své vlastní názory, multikulturní výchovu a polopravdy, snaží se diváky vychovávat ke své pravdě, překrucovat skutečnosti a historii země.Jinak informování ohledně amerických voleb, si musel platící divák myslet, že ČT dělá Hitlery Clinton volební štáb a reklamního propagátora.Wilders neprohrál, je druhý, vzhledem k velkému množství zúčastněných stran, má Rutte 33 křesel a Geert Wilders 20.Socani totálně propadli.Jestli pak Bohumil Vochcál informoval o totálním fiasku Socanů?ČT je na úrovni roku 1988- 1989!Věřím, že mnohem zajímavější budou volby prezidenta ve Francii, tam se Vochcál och...je.Doufám, že zvítězí Marine Le-Pen, jinak tento socanský bordelistán bude pokračovat donekonečna.Socani v Czéchii dostanou v čele s tou slizskou jedovatou, ozubenou zmijí, stejný políček jako Socani v Holandsku.

   Smazat
  3. 10.36-ČT a Bohumil Vochcal poskytl v přímém přenosu na ČT zcela lživé a dezinformační informace, zejména o úspěších Socanů a propadu Wilderse!!!Například Eurozprávy v té stejné době, měly zcela přesné a pravdivé informace odhadů výsledků.Zpravodajství podle shodného scénáře voleb Clinton-Trump.Trump vyhrál v USA, ale v ČT vyhrála Hitlery.

   Smazat
 3. Do (_!_) a ať se cestou nikde nezastavují:).

  OdpovědětSmazat
 4. Při přečtení titulku článku každého napadne, kam ČSSD kráčí. A je to správný nápad. Přesně tam.

  OdpovědětSmazat
 5. tak to je čssd a top09 stejné strany

  OdpovědětSmazat
 6. Program ČSSD je zostudit Babiše. Co takový program přinese občanům ČR?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že si podle článku přítel Votava notuje se Stanjurou a Kalouskem bylo v případě podezření na Babišovy daňové úniky a nasrovnalosti které sám odhalil to již prokazují. Takže přítel Votava se paktuje s naprostou většinou sněmovny. A co to přinese občanům ČR? Zjištění, zda ten úžasný vymahač daní je vymáhá i sám na sobě, nebo jen na jiných. Dále snad že jeho voliči prohlédnou a nedovolí, aby předsedou české vlády se stal slovenský oligarcha s temnou minulostí, který se jakýmisi triky zmocnil velké části českého národního majetku. Jedinou zábranou proti tomu je pak tak napadaná ČSSD.

   Smazat
 7. V posledním odstavci šlápl pán Letko do sraček. Já osobně mám nejsilnější pocit úpadku a stagnace za posledních 25 právě poslední roky z období Sobotkovy vlády. Jako zaměstnanec veřejnoprávní instituce vidím, jak se veřejné prostředky rozkradou v Praze. Letko asi nevidí rád, že vlevo od středu jsou jediní komunisté, kteří se nedopouštěli svinstev socanů. Každý měl práci a sociální jistoty. Tím se socani chlubit nemohou.

  Letko se kdesi přiznal, že byl v ODS. Zajímalo by mne, proč a co si od této strany sliboval.

  OdpovědětSmazat
 8. ČSSD společně s KDU-ČSL, ODS a TOP 09 jsou, jako strany, které se střídaly či kolaborovaly u vládního vesla, odpovědné za ekonomický, právní a mravní marasmus ČR. Jsou odpovědní za to, že jsme se propadli na úroveň rozvojových zemí a jsme zařazení ekonomicky mj. mezi Rumunsko a Bulharsko! Jsou odpovědní za to, že se mají občané ekonomicky třeba v porovnání s Německem či Rakouskem hůř, než se měli před sametovou revolucí. Stejnou odpovědnost jako vlády za uplynulé 25leté období mají i vládní poslanci a senátoři. Snad se občané probudí a ve volbách to vezmou "v potaz". Že se již nedají do nekonečna uvedenými stranami oblbovat jejich předvolebními sliby, že opovrhnou Kubiceho zprávami všeho druhu, které také jsou právě z výše uvedených partajních zdrojů. Že vymetou parlament od žvanivých tlučhubů a 25letých parazitů a hubitelů české společnosti!

  OdpovědětSmazat
 9. V říjnu se uskuteční plán "B", kde ozubená pleš, ihned po oznámení výsledků totálního propadu, rezignuje na svou funkci.Nahrazení chřestýše Zadolárkem, je velmi chytrý ta, na totální pohřbení Socanů do propadliště dějin!ČT přinese jistě objektivní, nestranné a pravdivé zpravodajství.

  OdpovědětSmazat
 10. Kdo chce změnu musí volit Babiše.I když se na něj snaží nakydat špínu je to nejlepší ministr financí od roku 1989.A bude prvotřídní premier .Jen je potřeva ,aby dostal ve volbách co nejvíce hlasů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik stál Babiše tento příspěvek? z "odkloněných" daní si jich může dovolit neomezeně.

   Smazat
 11. 15:34-Kdo chce změnu,musí volit Babiše?To nemůžete
  myslet vážně.Zloděj zlodějem zůstane,v Babišově
  případě se žádné obrácení Ferdyše Pištory nekoná!
  Ten ještě v životě neřekl pravdu.Jediné.co dokáže,
  je žvanit a žvanit.Lidé mdlého rozumu na to slyší.
  Ale slíbí koblihy a voliči se přetrhnou.To je pro
  ně argument nejdůležitější.Následky už neřeší.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 12. Brněnský sjezd soc.dem mi tak nějak připomínal kravín. Pouze jeden rozdíl. Kravín s krávami a voli.
  Všichni u koryt a spokojeně přežvykují.

  OdpovědětSmazat
 13. Odpovědi
  1. Celý sjezd byla jedna VIDKUNÍ MRENCÁRNA!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.