Reklama

.

.

pondělí 20. března 2017

Konflikt Sever - Jih II. částYekta Uzunoglu
20. 3. 2017
Kapital s nástupem Ronalda Reagana měl svůj fahrt-plán, který prosadil "přes mrtvoly". Každý z těch velikánů evropského kontinentu, kteří nesli na svých bedrech odpovědnost nejen za svůj kraj, za svou zemi, za Evropu, ale za celou naši planetu, byli uklizeni jeden za druhým a to na věky. A ten Kapital "sjednotil" Evropu pod nefunkční instituce, jako je EU, které ale se svými nezodpovědnými, nemorálními, neekonomickými cestami vůči Africe, vytvořili metodu, jak zdevastovat všechno to málo, co tam ještě zbylo. Tam byla EU najednou funkční a efektivní! Zotročit celý jeden kontinent, ale jak ten zotročený, zdevastovaný kontinent udržet v uzdě? Přece náboženstvím! Náboženství jako lék otroků, aby se nebouřili. Celá severní Afrika byla infikována islámem všeho druhu, jen proto, aby ta hladovějící masa zůstala omámeně v klidu, aby nenarušila pohodu kapitálu v Evropě.

Dnes v severní Africe už není ani kousek toho tradičního zemědělství, které tam bývalo tisíce let. Když chcete třeba koupit jablko a máte na to, když zajdete do nějakého místního supermarketu, tak tam v regálu najdete zelené jablko ze Südtirolu z Německa. Má-li někdo z místnich peníze, aby si nakoupil v těch zapadlých částech Egypta či Súdánu dobré mléko, najdete tam v těch rádoby "supermarketech" mléko až ze Švýcarska a chce-li v místních restauracích místní obyvatel dobrou vodu, dostanete vodu Nestlé ze Švýcarska, jakoby v celé Africe nebyl jediný pramen pitné vody! Jakoby od Konga, po Tanzanii v celé Africe nebyly prameny pitné vody, že se voda musí dovést až ze Švýcarska, jakoby v severni Africe z části ze které pochází celá jedna z nejvzácnejších civilizací nebyly krávy, krávy které se nacházejí již tisíce let v podobě zlatých totemů v Muzeu v Káhiře, v Luxoru či v Asuanu, darujicí mléko .....

A živočišné produkty? O těch si běžný člověk v těchto končinách může jen nechat zdát. Průměrný plat absolventa vysoké školy pro turistiku se znalostí nejméně dvou evropských jazyků - pokud vůbec najde někde práci - je max. 100 eur měsíčně a 1 kg masa běžně stojí nejméně 9,5 eura!

Regály všech jakoby supermarketů, kam může chodit nakupovat jen malá, pramalá místní "elita", jsou naplněny posledními odpadky různých evropských zemí za nehoráznou cenu nejen na místní poměry, ale i na evropské poměry. Každý příslušník té malé elity je na vrcholu blaha, že konzumuje odpadky naší evropské civilizace...

15 komentářů :

 1. Yekto, o co ti jde? Já necítím vůbec žádný pocit viny nebo dluh vůči Afričanům. Chtěli být svobodní, jsou svobodní. Svobodu využili jen k tomu že se množí jako sarančata díky západním potravinám a lékům. Sami neumí nic a jsou líní jak vši, elity mají prolezlé korupcí.
  V roce 1900 měla Afrika 100 milionů obyvatel, dnes má 1.2 miliardy a v roce 2100 má mít podle odhadů OSN 4 miliardy obyvatel. No potěš koště.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni mají vysoce vyspělou kultůru, měli bychom se od nich mnohé přiučit! Teda aspoň pan doktor by moh:) - http://www.white-media.info/cerno_cerna_tma.html

   Vymazat
  2. Nepřijít tam před staletími bílý massa , tak je pořád Afrika plná flory a fauny s přiměřeným počtem obyvatel , to nelze zpochybnit !!

   Vymazat
  3. Jsem si jist, že kdyby měl černochy Stalin v SSSR udělal by pro ně černošskou ASSR, a ta republika by fungovala. Nebyla by tam ani náhodou demokracie, ale nějak by se rozvíjela, černoši by pracovali, studovali a vznikala by i černošská inteligence, i technická inteligence.

   Vymazat
 2. Dobře vystihnuto. To je realizace neoliberálního konceptu globalizace. Zbavit státy svépravnosti, svébytnosti, soběstačnosti. Zlikvidovat místní možnost zaměstnanosti, např. v rámci samozásobitelství, potřebným zbožím. Pracovní sílu zaměstnat ve firmách globálního velkokapitálu, na levné výrobě nějakého produktu, který je distribuován do celého světa. Ostatní lidi nechat živořit, v závislosti na centrálních dotacích.
  Je to tragické, ale jak je známo, ono „ tobě zvoní hrana“ platí i pro nás. Jsme v podobné situaci, jenom ve trochu jiných kulisách. Pokud nebudeme schopni si vyřešit situaci u sebe, nemůžeme ani pomoct nikomu jinému. Pouze můžeme v rámci svého zotročení, pomáhat globálnímu velkokapitálu maskovat nejhorší projevy jeho chamtivosti. To nemůžeme pokládat za řešení. P.K.

  OdpovědětVymazat
 3. Všichni zavírají oči před přirozeným přelidněním. V Evropě proběhlo ne tak dávno. Ať se každý podívá, z kolika dětí byli jeho rodiče nebo prarodiče.
  PŘELIDNĚNÍ vždy způsobovalo velký pohyb. Odpověď Ameriky nebo Evropy to neřeší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Potrvin je pro 10x víc lidí , jde spíš o organizaci světa !!

   Vymazat
  2. Zajiste Odpoved Ameriky Ciny Ruska to resi , jen lini lidi jako jsi ty nic neresi. Na Afriku kazdy stat musi stablisovat populaci!!!

   Vymazat
 4. 15:15-Jsem přesvědčen,že nemáte pravdu.Černoši
  pracovat neumějí a nechtějí.V jedné africké zemi,
  která byla soběstačná potravinami,rozhodli sebrat
  půdu bílým farmářům a přidělit černochům.Výsledek
  se dostavil hned za dva roky,kdy v zemi začal hlad.
  Oni ti černoši neumějí nic,kromě dělání dětí a
  ještě válčení.On je bohatý,protože má 15 dětí.
  Z toho mu jich 2/3 pomřou hlady,ale on je rád.
  S takovým přístupem se nedá žít!Zahnat je zpět
  do Afriky a Asie a poslat jim pomoc v podobě
  rozjezdu ekonomiky.To ovšem nejsou peníze,ale
  možnost něco vytvářet.Když dostanou peníze,tak
  nakoupí zbraně a kdou střílet sousedy,protože
  ten vstává s postele pravou nohou a správně je
  levou.To je styl myšlení Afriky a Asie.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní20. března 2017 16:48
   V Africe jsem nebyl, takže pouze teoretizuji. Ale Váš přístup mi přijde nekorektní. Nelze někomu vyčítat, že nezvládne vývojový skok. Je třeba jim pomoct vytvořit vlastní inteligenci, nevystavovat je tlaku, typu, když všude budete pěstovat palmy a lisovat olej, tak my Vám za něj, budeme zadarmo dávat korálky.
   Je nutno podpořit lokální ekonomiku a jak něco začne fungovat, tak se zapojí i další. Ale současné neoliberální poměry, kdy velkokapitál vyžaduje mít vše pod svou kontrolou, si takovýto vývoj nepřeje. Přežívají jenom finančně silní a ti nikomu nic nedarují, pouze poskytnou úvěr.
   Nemyslete, že my jsme na tom jinak. Pokud bychom museli splatit své dluhy, tak chodíme po žebrotě, jako ti Afričané. P.K.

   Vymazat
  2. Tak to zase uplne neni , ja jsem s nimi pracoval. Cerni jsou taky pracoviti, zalezi na nabozenstvi a kulture.
   Co je fakt o cer4nych asi , ze jsou lehkomyslni a nechaji se svest lehko delat 'prijemnosti'

   Vymazat
 5. tak to je černý uměj jen plodit a válčit náš legionář psal že tam pracujou jen žensky a že oni jsou přemnoženi tak mi je živit nemúžem samy máme dluhy

  OdpovědětVymazat
 6. PAN YEKTA ABSOLUTNE VEDLE!!!!

  Islam byl 'vynalezen' Mohamedem jakozto PROTI SILA proti Krestanstvi, elitami kteri uz v te dobe zili !! a chteli kontrolovat jako vzdy CELY SVET!! Krestanstvi se svym komunistickym nadechem a kritikou bohatych se jim stavalo nebezpecnym, vzdy je nutne mit dve SILY na manipulaci , cerne a bile, jinak cely blok je proti tobe a je temer nemozne zvladnout 1000 milionu lidi.

  Jak to bylo s Mohamedem : 35 leta nejbohatsi vdova, zidovskeho puvodu v meste Mekka si vzala 18 ti leteho Mohameda za muze. V te dobe byl Mohamed pouhym pohanecem velbloudu!!!!! na pousti i kdyz mel jisty talent. Po prve co slysim ze si vzala bohata chudeho !!! vzdy bohata zena se vdava za bohatsiho !!! to je ta zenska metoda udelat penize!! A pak najednou ve veku 30 ti let promluvil k Mohamedovi ALLAH a nadiktoval mu Koran.!!!!!!!!!

  Ja bych rekl , ze si Mohameda jeho pani dobre vytrenovala. !!!!!!! k tomu aby vystavel barieru krestanum a zachranil elity!!!!

  Ale v te dobe okolo 6 stoleti nabozenstvi se predelavalo z leva i z prava:

  Vydali novy TALMUD (Babylonsky znacny odklon) plus Khazarove konvertovli k Judaismu a Krestanstvi se predelavalo jak to slo a NOVY KORAN se octnul na svete jehoz autorem byl : Obchodnik spekulant clen ELIT MOHAMED.
  Necha se podotknout , kdyby Khazarove nekonvertovali k Judaismu , Zidi jako narod by dnes mozna ani neexistovali. A tak elity uz tehda pracovali velice tvrde na udrzeni se u moci.


  BroukPytlik

  OdpovědětVymazat
 7. Mohamned byl zvrhlý samozvanec, lhář, gauner, vrah, pedofil a zloděj. Celé jeho učení je jedna kupa nesmyslných sraček pro vypatlané pologramotné blbce s nízkým IQ. Podpora tohoto ideologického hnutí (náboženství musí být založeno na věrohodných Božích zásazích a zázracích) je cestou do temných dob lidstva a zhouba civilizace. Po pádu a vyrabování Byzance křižáky se stala tato země snadnou kořistí loupeživých muhamedánů a byl to definitivní konec podstatně vyspělejší civilizace než byla celá osmanská říše v celé své historii. Obdobná situace nastala před tím pádem Říma a nastalou barbarizací Evropy. No a co se negrů týká, tak kdyby je kolonialisté krutě nezkolonizovali za účelem zisku, žili by dodnes v kmenových společenstvech spokojeně ve svých chýších a Afrika by byla plná zvěře a lesů se zdravou přírodou. Naše civilizace pro ně znamenala stejné neštěstí jako pro Indiány. Za mého dětství byla v Africe miliónová stáda pakoní, zeber, bůvolů, hrochů, antilop a spousta lvů a levhartů. To vše bílý massa bob definitivně zničil a negrům přinesl jen bídu, hlad a rozvrat jejich primitivních společenství. Teď si "obrození intelektuálové" hloupě myslí, že když přitáhnou milióny negrů do Evropy, že tím udělají Afriku a její společnosti bohatou, že se jako ten přebytek lidí Evropa vstřebá. Omyl!!! Tím udělají jen z Evropy druhou Afriku a mnohonásobně zkomplikují život na obou kontinentech. Naši sluníčkáři a kreatůry jako Merkelka, Holande a spol jsou jen nezodpovědnými hlupáky nebo vědomímy zločinci.

  OdpovědětVymazat
 8. Ano, my jsme civilizovaný sever, Afrika je kulturní jih. Pokud jde o stav jejich vědění, je naší vinou, nás ze severu, že jsme dovedli z nich vyždímat vše co, se dalo zpeněžit, ale nepostavili jsme tam školy, naopak drželi jsme je v temnotě, podporovali jsme mezikmenové války, abychom je mohli snadněji drancovat, podíleli jsme se na genocidě. Bude nutná velice hluboká sebereflexe kapitalistické Evropy a také USA, aby dokázaly, že mají snahu napravit aspoň trochu křivdy v Africe napáchané. USA nechť vzpomenou těch 7 milionů zabitých černochů při lovech na otroky a jejich transportech do USA.
  Naše pomoc nemá být v tom, že budeme vyrábět uprchlíky, ale v tom, že naopak vytvoříme podmínky, které africké národy připoutají k jejich domovině. Není toho zase tak mnoho, jen jim tam nesmíme implantovat náš surový kapitalismus a to bude pro nás velmi těžké. Ostatně to známě sami od nás, když za jedno EU, kterým nám "pomůže" Západ" musíme vrátit EU 5.
  A pokud jde o výše uvedenou debatu jistě největšího znalce všech náboženství: jsi-li křesťan, zameť před svým prahem, jsi-li katolík, učiň tak svým vlastním jazykem.
  Vzpomeň "lidumilných" křižáckých tažení, také Čechy je poznaly, v ničem se nelišily od pozdějších nacistických a ty že by měly být vzorem?

  OdpovědětVymazat