Reklama

.

.

úterý 14. března 2017

Kterak „geniální“ ukrajinští hackeři po třech letech konečně přišli na to, čím se nikdo netajil!

Ladislav Kašuka
14.3. 2017  zasláno redakci NR
Úžasně „schopní a výkonní“ ukrajinští hackeři zřejmě podporovaní neméně „geniální“ tajnou službou Ukrajiny, přišli po třech letech na „tajemství“, jenž ovšem ve skutečnosti nikdo před nikým netajil!
Běloruský spisovatel Alexandr Usovski prý TAJNĚ organizoval proruskou a protiukrajinskou síť v Evropě.

http://m.ihned.cz/c1-65655150-hackeri-odhalili-otce-proruskych-akci-v-cesku
Pravdou je, že Alexandr, s kterým jsem si již nějakou dobu dopisoval na fb, protože je autorem několika knih a celé řady článků o Stalinovi, mi (když jsem mu prozradil, že chystám akce namířené proti pučistům, kteří se chopili po krvavém Majdanu v roce 2014 protiústavně moci na Ukrajině a vzápětí nato začali vojensky nutit také zbytek země, aby se jim podrobil, přestože je nikdo nezvolil) nabídl finanční pomoc na nákup vlajek a kamery.

Vděčně jsem tehdy s touto jeho finanční pomocí souhlasil, protože mi to moc pomohlo při organizaci a dokumentaci několika akcí, které jsem tehdy buď sám, nebo společně s dalšími aktivisty pořádal. Za tuto pomoc jsem také panu Usovskému jmenovitě a veřejně poděkoval před všemi účastníky demonstrace na Hradčanském náměstí a na důkaz vděčnosti jsem, když jsem zrovna nestál u mikrofonu držel v rukou běloruskou vlajku.

Co se balíčku s věcmi týče, obsah byl samozřejmě symbolický a věci jsem nepolil krví, ale barvou a poslal společně s otevřeným dopisem, který jsem zveřejnil ukrajinskému „prezidentovi“ Porošenkovi, který byl zvolen v nelegitimních volbách po protiústavním puči v Kyjevem ovládané části Ukrajiny. Podobná akce tehdy probíhala v několika zemích Evropy.

http://czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/pane-porosenko-zastavte-prosim-uz-to-vrazdeni-civilistu-na-ukrajine.html

Takže celé senzační „odhalení“ vlastně žádným skrytým tajemstvím není. Ukrajinci jen přišli s tím, co jsem sám řekl a poté na fb zveřejnil před třemi lety. Velká gratulace :-)

Jinak ještě jednou díky Alexandře!

22 komentářů :

 1. Usvědčený ruský kolaborant, stalinista Kašuka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy jste ten ukrajinský hacker?

   Vymazat
  2. ty magore
   provokujes
   pises z Jungmanky :) ??
   v cem nemel Kasulka pravdu?
   Dej nejakej odusevnelej komentar....jenom kvicis a kdyz neni argument....uchylujes se k nadavkam...jses hulvat a jeste k tomu placenej :)

   Vymazat
  3. Západní hodnoty vraždit ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště, už i na Donbasu v Evropě.14. března 2017 14:18

   Pro nácka, který obhajuje vraždy novoruských dětí není na této zemi místo.

   Vymazat
 2. 12:37
  Ubohej havlobanderovskej vohone,ať ti JandoPutna napíšou něco jiného,tohle je i na obdivovatele ussackejch agresorů slabý!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Roztleskávačka je tady se souhlasem redakce, ale již zítra spolu s Viktorií Nulandovou a Karlem Schwarzenbergem odjíždí rozdávat na Majdan - sušenky, hotovost a koule do hlavy, zatím se přesně co komu.

   Vymazat
 3. Kašuka se zajímá o Stalina, který už dávno nežije.
  A co, má někdo další otázky? Ptejte se!
  Díky Stalinovi jsme nevyletěli v podobě vodní páry a kysličníku uhličitého komínem osvětimské pece. To je všechno, co slušný člověk potřebuje vědět.

  OdpovědětVymazat
 4. Všichni prozápadní buzeranti budou umrdáni rozžhavenými sbíječkami. Janda půjde první, poslední Putna. Sbíječky budou obsluhovat jejich milovaní "uprchlíci" z blízkého východu.

  OdpovědětVymazat
 5. No jo, a to měl Janda a Peczynski druhé Vánoce. Konečně máme svého ukrajinského Assange a hned takový úlovek! Kašuka dostal asi 300 euro na podvracení Ukrajiny! Ohromující a nebezpečné!!! A že tam není jmenovaný Putin?

  OdpovědětVymazat
 6. To se zase sešli k tomuto článku hlavy s přetékajícím IQ. Pro ně jednu starou českou radu v pozměněné podobě: dvakrát si to přečti a pak debatuj. Pokud jsi byl vychován v jazyce dlaždičském, tak se za to nestyď, každý nejen jak mu zobák narostl, ale také jak byl vycvičen. Jenže zobák můžete cvičit jak chcete, nic nepomůže, zobákovitým se tím mozek nezvětší. Kdyby to bylo alespoň kdákání či kejhání, ach!

  OdpovědětVymazat
 7. Když je Kašuka přesvědčený stalinista,tak se nedá
  nic dělat.Ukrajinci jsou pravdomluvní(SBU) a nelze
  o jejich slovech pochybovat.Kdo by se toho odvážil
  bude potrestán náležitým způsobem.Jen mi to nejde
  dohromady s jinými zprávami třeba z Donbasu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 8. Kašuka vlastně potvrdil všechno, co zpravodajské weby odhalily. Takže ano, Kašuka je proruský placený troll a pátá kolona v ČR.
  Tím se trochu vysvětluje, že mnozí debatéři tady na NR měli vlastně pravdu, když tvrdí už docela dlouhou dobu, že tento web naplňuje jednostrannými články zvkáštní komunisticko-prosuská sebranka, která je placená za dezinformace.
  Doporučil bych všem pochybovačům si najít starší články tady tohoto magora Kašuky, stačí jenom zde na NR.
  A v jakém duchu píše - a co tím sleduje. Myslíte že zájem našich ? a nebo zájem těch, co ho platí ?

  OdpovědětVymazat
 9. Jak vím tak pan Kašuka píše jenom pravdu. Pokud se to někomu nelíbí, tak ať smysluplně a slušně oponuje. Jedině tak lze někoho přesvědčit, kanálnické výblitky ještě nikoho nepřesvědčily a svědčí o úrovni jejich autorů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi přesvědčený, že Kašuka píše pravdu. Ale je placená z Ruska - tak to tedy děkuji.

   Vymazat
 10. :-D
  _____
  U: Mám poslat peníze na kameru? Stačí 500 euro? Nebo je potřeba více?

  K: Těch 500 euro stačí. Za to bude dobrá kamera i se stativem. Pak budou už z každé akce záznamy na internet a oslovíme mnohem víc lidí.

  U: Dobře, rozumím. Dnes nebo zítra to pošlu. Na reklamu jsou peníze třeba?
  _________
  K: Můj český vzor je Klement Gottwald.

  U: Můj také! 🙂

  U: Dobře. Ber na vědomí, že v Moskvě o tobě budou jednat jako o politické figuře. Nedělám si legraci.

  Usovski dále chválí Kašuku za jeho články, které mu Kašuka pilně zasílá a chlubí se s tím, že článek „Magoři z Washingtonu“ zmínili na Hlasu Ruska. Kašuka následně volá po burcování davu a dělání revoluce.
  __________
  U: Ladislave, moc potřebuji tvoji pomoc. Ve Varšavě byl zadržen Mateuš Piskorski, proruský politik. Bylo by dobré, kdybys o tom na svých zdrojích napsal článek.

  Úlohu plní Kašuka o několik hodin později článkem Konec svobody projevu v Polsku – polský politik a publicista Mateusz Piskorski zatčen za šíření pravdy! Ten umisťuje na několik proruských webů. Následuje pochvala Usovského.

  „Rádo se stalo, Alexandře,“ odpovídá Kašuka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K těmto zmrdům co volají k burcování davu a revolucím by se mělo přistupovat stejně jako ke členům islámského státu, radikálním imámům, náckům...

   Vymazat
  2. Aha, keď bolo treba cinkať po námestiach klúčmi, tak to bolo dobré. Teraz, keď ľudia zistili, že ich oklamali, tak majú držať hubu a krok. Kto je tu zmrd ? Poznám odpoveď ten z 14. března 2017 19:16

   Vymazat
 11. Prý proruský placený troll :-) Našli ti vaši slavní ukrajinští hackeři jedinou zprávu o tom, že bych za něco dostal nějaké peníze?! Peníze na bannery, nebo vlajky a kameru na akce, které jsem sám naplánoval a pořádal, jako pomoc od stejně smýšlejícího, movitějšího Bělorusa ano! Peníze pro mou osobní spotřebu jsem však nedostal žádné! Peníze za své články také nedostávám žádné! Peníze za překlady, nebo za články napsané na základě informací, které mi poskytl můj běloruský přítel, jsem také žádné nedostal a finanční pomoc na svou kandidaturu v obecních volbách jsem ODMÍTL! Takže, pokud si někdo myslí, že píši za peníze, nebo mne někdo řídí, je buď naprostý hlupák, nebo je sám placený za to, aby takové lži o mé osobě šířil!

  Ladislav Kašuka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kašuko - a kdoví kolik vás takových tady je a přispívá za gfinanční pomoci Ruska k ovlivňování čtenářů !
   Já myslím, že už tostačilo - odeber se někam za roh a proboha už mlč !
   Tvoje články a různé diskuzní připomínky jsou placené z Ruska - chápeš to ty stalinisto ? Přesně se potvrzuje to, co tady někteří už dávno tvrdí - že asi celá Nová Republika a její přispěvatelé jsou placeni z Ruska.

   Vymazat
 12. Tady je seznam článků toho stalinisty, placeného z Ruska: http://www.novarepublika.cz/search?q=ka%C5%A1uka
  Každý si může udělat obrázek, v čí prospěch to asi psal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Esli to psal ve prospěch Josífka Stalinoic, taks mně dostal. Pepi, příště dej lepší seznam. Určitě jich máš na manžetě vícero. Mně by interesoval seznam vlastizrádců, zkrachovanců a Putionových zaprodanců a vůbec té celé 5.kolony, co chtějí pro nás jen to nejhorší.

   Vymazat
  2. 18:23 asi to psal kvůli těm, co ho platí.

   Vymazat