Reklama

sobota 4. března 2017

Marine Le Pen zbavena poslanecké imunity! VIDEO

4.3.2017 ISSTRAS (Institut slovanských strategických studií)
Kandidátka na úřad prezidenta Francie byla zbavena plénem Evropského parlamentu poslanecké imunity pro vyšetřování údajného šíření zobrazování násilí. Zveřejnila v sítí fotografie vraždy rukojmích teroristy z uskupení Islámský stát.


Na plénu EP Marine Le Pen řekla velmi ostrá slova přítomným německé kancléřce Angele Merkelové a francouzskému prezidentovi Francoisi Hollandovi.

Z vystoupení Marine Le Pen v Evropském Parlamentu

Díky, Merkelová, že ses tu objevila se svým vice-kancléřem (Hollandem – pozn.red.) – administrátorem provincie zvané Francie. Dorazili jste na toto plénum z velmi prostého důvodu – váš evropský svazek kolabuje, a snaží se zachránit před záhubou pomocí vydírání, hrozeb a ponižování. Váš model je sloužení USA, skákání jak pískají bankéři, nečestná konkurence, sledování občanů a jejich ožebračování.

Zastávám jiný model, založený na nezávislosti, multipolaritě světa, ochranářství a úplném zastavení masové migrace.

Někdo řekne, že jsem „anti-Merkel“. Ale to je pro mne čest! Madam, já tě neuznávám! Německé zájmy neopravňují k vasalizaci zbytku Evropy. A já jsem zde jako hlas jiné – svobodné Evropy – těch Evropanů, kteří se obrátili zády k EU, protože potřebují národy, a ne EU. A jsem hlasem těch Francouzů, Hollande, kteří se otočili zády k tobě, stejně jako dříve odmítli Sarkozyho, protože jsou oddaní Francii.

Doplnění z 2. února 2017:

Europoslanci odhlasovali zbavení Marine Le Penové, lídra francouzské strany „Národní Fronta“ poslanecké imunity. Informovala o tom ruská tisková agentura Interfax.

Kandidátka na prezidentské křeslo Francie Marine Le Penová byla zbavena poslanecké imunity na návrh Výboru EP pro právní záležitosti.

Marine Le Penová je obviňována z „šíření zobrazování aktů násilí. Vyšetřování bylo zahájeno poté, co v prosinci 2015 prezidentská kandidátka zveřejnila na Twitteru fotografie, jak teroristé z uskupení „Islámský Stát“ vraždili rukojmích.

Takže teroristé vraždit zřejmě smí, ale informovat o tom veřejnost se nesmí. Institut slovanských strategických studií se setkal s podobnou zvráceností, když po masakru v Oděsse 2. května 2014, vystavil na jím pořádané demonstraci fotografickou dokumentaci těchto zvěrstev, a Policie ČR přinutila ty fotografie stáhnout. Prý „co kdyby to viděly děti“. (Na demonstraci žádné děti shodou okolností nebyly.)

Evropský parlament tak nepřímo podpořil zrůdnosti IS, protože bude-li evropská veřejnost neinformovaná, může se stát snadným terčem teroristických útoků „neidentifikovaných beženců“, jak se už stalo ve Francii a v Německu.

- - -


42 komentářů :

 1. Fandím Marine Le Pen!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. já též když vyhraje ona vyhrajem i my

   Smazat
  2. Lidem se otevřou oči ,když bude na západě občanská válka !

   Smazat
  3. Zbavení poslanecké imunity za pravdivý odkaz působení mírumilovného islámu se Le-penové výborně zúročí při samotné volbě na prezidentku, současné Francouzské islámské republiky.

   Smazat
 2. "Europoslanci odhlasovali zbavení Marine Le Penové".

  Dost by mě zajímalo, jak volila česká strana těch parazitů.

  OdpovědětSmazat
 3. Situace se priostruje na vsech stranach !
  Stetino ty stara uvrzana korouhvicko, ty mas pruser, jaky jsi jeste nikdy nemel za tvoje hlasovani.
  A vy Jourova - jak jste se mohla k tomu propujcit ?
  To s Vami pujde do poslednich dnu na teto planete.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 4. A proč se okamžitě nerozpoutají petiční sbírky podpisů na podporu Marine Le Pen?? Vím z vyprávění, že na podporu údajně nespravedlivě pronásledovaných lidi ( tehdy imperialistama) naše státní orgány okamžitě nechaly vydat petice, které šly do všech podniků a škol - a každej podepisoval ( a běda jak ne) například petice na podporu nějakého Manolise Glezose, nebo jakési černošky Angely Davis a dalších. Předpokládám, že náš demokratický stát a naše vláda a politické orgány tohle nenechají jen tak, tuhle zvůli francouzských a evropských politických darebáků, a vydají podobné listiny a petice k podpisům občanů, a pak do bude zasláno do Francie.A taky media -ne? Štvavé články proti francouzské a vůbec evropské politice by to chtělo! Obrovské transparenty! A očekávám Francouze v ulicích, a zapalovaná auta a bordel! Když si prolhanej černoch vymyslel znásilnění pendrekem od policisty, následoval v ulicích bordel s ohněma na podporu toho černýho zmetka - tak teď bude v ulicích ještě větší bordel a ještě víc ohňů -ne? A jestli ne - tak proč?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Frantíci jsou už zdegenerovaní a totálně v pr.eli, jako Němci. Kde jsou ty staré časy Organizace tajné armády? Musíme se bránit sami.

   Smazat
  2. To už dávno před mnoha lety moje babička říkávala že "Francie je prohnilá" a jí to zase říkávala její babička. Po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 generál G. Patton v dopise své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“
   Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Ve francouzské armádě se kritický postoj k rozhádané a Cremieuxovou politikou podlomené francouzské společnosti projevoval již od Dreyfussovy aféry a vrcholil protestním vystoupením sportovní výpravy na Berlínské olympiádě, kde všichni francouzští sportovci za nadšení davů v hledišti pozdravili německého Vůdce zdviženou pravicí ...

   Smazat
 5. 21:17 cely zapad zdegeneroval a zeslab
  Tedy i my

  OdpovědětSmazat
 6. Nu a v Evrope a ani v nr neni ani kousek konceptu prvniho dodatku

  OdpovědětSmazat
 7. 3000 policajtu v New Yorku prohlasilo, ze jdou s Trumpem a ze je muze zavolat kdykoliv chce.
  On je vsak nebude potrebovat ! Jeho pozice neobycejne rychle zesiluje. Je to tim, ze se nektere firmy vratily do Ameriky na zadost Trumpa a ekonomie roste.

  Zde jsou 3 nejdulezitejsi osobnosti v kabinete presidenta.

  Hned po presidentovi je to Stephen K. Bannon #2 v
  Americe !

  #3 je Reince Pribus a
  #4 je James (Mad Dog) Mattis !

  Katolici vyhlasili papeze za antikrista a vyslo take najevo, ze Obama uvalil na katolickou cirkev dane.
  Coz druhym cirkvim neudelal.
  Mezi Katoliky v Americe je zadelano na poradny pruser !

  Officialni media jsou na pokraji nervoveho zhrouceni. To si neumite predstavit, co se deje.
  To je fackovacka jako pred volbami.

  President Trump rekl, ze citi respekt ke statnickym schopnostem presidenta Putina, ktereho povazuje za dobreho , silneho , chytreho a POTREBNEHO vladce v Rusku a ze vnitropoliticka situace v Rusku ho nezajima.

  Dale rekl, ze se definitivne rad s presidentem Putinem setka. Ze se s nim chce domluvit na mnoha vecech.
  Jeceni hysterickych medii zaplacenych Sorosem v Americe a jinde ho nezajimaji.

  Dustojnici americke policie ze spolecenskeho a plaveckeho klubu zde na Floride mi slibili 2 stranky toho, co chteji, abych prelozil ceskym obcanum. Ja to VELMI RAD udelam, ale nikdy nevim jestli se k vam vubec dostanu a nebo nebude-li to smazano. (A nejcte na me ! Nemam nic ze sve hlavy.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nu a situace na Ukraine a az po Labe je vnitropoliticka situace Ruska

   Smazat
  2. Honolulu, dej to sem, to od dustojniku klidne anglicky, nak to uz prelozime

   Smazat
 8. Co si občané zvolili,to je v EP zastupuje.Kdyby
  volby do EP bojkotovali,nemohli by čeští lumpové
  typu Telička a Jourová ve spolupráci s ČSSD nic
  ovlivnit.Paní Le Pen je potřeba odstranit.U nás
  máme podobnou zkušenost se zavřením Sládka,aby
  byl zvolen šašek Havel prezidentem.Francouzi se
  snaží odstranit přímo kandidátku.Demokracie
  vládne(jak pro koho).
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Majevský, u nás lidi na Slovensku volby do EP bojkotovali, měli jsme účast jenom 13%, takže těm poslancům postačily hlasy jejich rodinných příslušníku.Můj kandidát pan Chelemendik / již nebohý/ dostal sice vyše 6000 hlasů, ale nestačilo. MK

   Smazat
 9. Spis se divim ze LePenova nebyla obvinena od hlubokeho statu globalistu za sexualni harasment sledovani pornostranek, ci za przneni, ci za penize v krabici od vina
  Tak to havlo globaliste delaji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A já se zas vůbec nedivím, že z idiota vypadne v 16:20 jen takový uslintaný štěk.

   Smazat
 10. To co se stalo pani Le Pen je fasisticka nedemokraticka protizakonna LUMPARNA !
  A vy Stetino, Jourova a Telicko mate pred sebou hodne neprijemnych chvil. Snad si nemyslite, ze to nekdo zapomene z tech, kteri podporuji pani Le Pen ?
  Vy jste se meli zrici hlasovani !
  Pane presidente dejte je zatknout, hned jak vystoupi z letadla na Ruzini.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatykace na ty tri zradce. Vydat hned!
   Citizen arrest!
   Honoluku rozumi

   Smazat
 11. Na svete jsou dva druhy, lidske bytosti a Nemci

  OdpovědětSmazat
 12. Le Penka muze mit v pici cely Bruselsky hnojiste. A to hluboko!
  Rozhodnou Francouzi a ti zmrdi v Belgii to budou muset respektovat. A jestli nebudou,muze se jim stat ,ze nakou gilotinu privezou frantici rovnou na dvur pred tu zoofilickou zahradu aby usetrili naklady na prepravu tech hovad do bastily.
  Uz to vidim jak ty jejich debilny makovice budou nastoknuty na plot pred parlamentem-chlevem Europy.
  Dojde zrejme na to syckovani europoslance v tom mrdniku kdyz je par let zpatky varoval vsechny ze tam lidi prijdou a povesi je.:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marinka by mela byt chvalena za to ze se neboji rict pravdu

   Smazat
  2. 22:31 - svým slovníkem a "uvažováním" nepatříte do žádné diskuse. Jste jen nevychovanec a omezenec.

   Smazat
 13. Jak hlasují europoslanci( a nejenom europoslanci ) za ANO a za ČSSD, to asi většina lidí, bohužel, nevidí. Tak dalece ,,nedohlédnou". Vidí hlavně Babiše, jak ,, úžasně" teď vybírá daně. A demokracie podle Sobotky, je zase tak úžasně sociální. Tak proč by volili nějaké ty rasisty, extrémisty, xenofoby a kdoví jakou havěť, ještě. A navíc, ta televize jim tak úžasně mluví z duše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americani si dokazali zvolit Trumpa, i pres to ze ho obama odposlouchaval
   Cesi leda hovno, na hlavy si nechali srat havlem a srani pokracuje
   Hd

   Smazat
 14. Tak ta svine obama napichla Trumpovy telefony a odposlouchavala

  OdpovědětSmazat
 15. Jestli tohle, co je uvedeno v tomto článku skutečně říká M. Le Pen, tak ji přejme jen vítězství ve volbách a volejme Vive la France ať můžeme také někdy zavolat s hrdostí ať žije Česká republika.

  OdpovědětSmazat
 16. Panove predstavte si, jak se pani Le Pen musi citit, kdyz o ni, o Parizance a vlastenecke Francousce hlasuji cizinci, kteri neumi ani steknout jejim jazykem a nikdy ve Francii nezili.

  Vsimnete si toho dvojiteho meritka, kdyz nekdo ukaze fotky obeti nacismu a obeti islamskeho barbarismu, tak se to neposuzuje stejne. Ty prvni fotky jsou vitany, jako dukaz zverstva a ty druhe jsou trestany i kdyz je to zverstvo. Pariz kazdou chvili hori, ale to se neukazuje v TV.
  Ted to vam Cechum, Francouzi nezapomeneu, at uz jsou Liberalni nebo Konservativni.
  Poslete ty 3 "veleduchy" (Stetina, Jourova, Telicka) na pracak.
  nick HONOLULU  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nu tak je cas aby Francie EU opustila

   Smazat
 17. Souhlas s 21.07 fandit lepence můžeme, ale uvědomme si, že za nás nic dělat nebude, musíme sami !

  OdpovědětSmazat
 18. 10:16: To jste asi Vy, který stále "broji" proti Židům a který se snaží přesvědčit zdejší čtenaře, že Židé mohou za všechno zlo - které uvádíte Vy a ještě za bolševiky v Rusku, za obě války, nyní asi za migrantskou krizi. Židé, kteří žili po celá stáletí v ghettech a zabývali se z donucení špinavými prácemi - jako třeba peněžnictvím. Napište alespoň jednou kolika Židům vděčíme za významné vědecké objevy, za hudební maliřská a literární díla, kolik Židů dostalo Nobelovou cenu. Je také pravdou, že v čele všech - tvrdí Erich Fromm - pokrokových hnutí /např. Pařížská komuna/ bylo spousta Židů. Bude i pravdou, že spousta mezi Židy je zloduchů - např. Soros, Rotschild. Co vy ale děláte, tak řikáte, že Židé stojí za podstatnými zly světa. Vlastně vy jste takový pisatel, které rád četl Adolf Hitler. Pokud ve svém volném čase se zabývate sbíráním dalších a dalších úkazu zla židovské rasy, tak jste chudák, kterému radím vyhledát psychiatra, který totiž patří do čeledi nekrofilů, to jest milovníku smrti - viz kniha řečeného Ericha Fromma Lidské srdce, kde najdete vysvětlení dvou pojmů nekrofil a biofil /milovník života/, dvou esencí, které jsou v každém člověku v určitém poměru. Knižku zajisté nepřečtete, protože jste nadán předpojatým myšlením. Ještě si myslíte, že pracujete pro blaho lidí, že zde umísťujete tyto komentáře. Vaše názory připominají píseň Balíček karet v provedení Rangers - viz youtube. Co chcete Vašimi příspěvky říci? Máme vyhladit Židy, protože jsou příčinou všeho zla? Přičinou zla v každé době jsou zlé elity, které periodicky musí být ze svých posic odstraňovány lidem, který ovládají a obecněji řečeno přičinou nynějšího zla je kapitalismus, který je neformovatelný - to zde zaznělo z úst mnoha lidí. To že v těchto elitách se také našli Židé, nesvědčí o tom, že tyto elity jsou židovské dílo. Bill Gates další zloduch - je také podle Vás Žid? A otázka velebení Němců? Nějak kromě toho velebení jste pozapomněl o nepříliš positivní zkušenosti s tou panskou rasou slovanských národů - o jejich utlačovatelských vlohách, o zpupnosti, o krematoriích v Osvětimi o vyvraždění /jak se to dá jinak nazvat/ milionů sovětských zajatců, kteří pobývali v tomto zajetí pod širákem. Buďte tak laskav a bežte si velebit ty silné a schopné Němce někde jinde /mimochodem uctívání silných je známkou nekrofilie/. O civilizovaných a nadmíru kulturních Germánech má co říci zvláště polská historie - 6 milionů mrtvých Poláků, z toho 3 miliony židovské národnosti /Polák - zde jako občan/ za druhé světové války mluví samo za sebe. Celá pětina obyvatelstva zabitá za 6 let. Nechci Vaši oraci skončit: Běžte ...někam. Divím se jednomu - žádný z komentatorů nereaguje na tohoto člověka negativně. Jinak antisemitismus byl víte kdy v oblibě - no přece před první i druhou světovou válkou. Žeby zase předválečná doba - před holokaustem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč Hitlera? Stačí se přečíst Nerudu, Dostojevskýho nebo Rudolfa Vrbu! A taky Uškujnika! - http://www.otvoroci.com/uploads/3/8/0/5/38053843/kagan.pdf

   On u toho byl! Nebudeš učit lidi co to zažili a vlastní kůži nějakýma vyfabrikovanýma kecama naučenýma ve škole! Komoušský škole! Ser na to!

   Smazat
  2. 16:24: Proč taková argumentace? I kdyby to bylo ze komoušské školy, tak argumenty které uvádím o Židech a Němcích neodpovídají pravdě. Co je to pravda - Pilatus Poncký - to je také z komoušské školy? Vy si myslíte, že teď žijeme v rovné době, že není třeba nic křivit a komunizmu to bylo všeko křivé. Komunistické školství bylo na vyšší úrovni než to dnešní. Salve! - to je také z komoušské školy.

   Smazat
  3. Dvě opravy k předešlému /16:46/ - v první větě má být otazník, dále otazník rovně má být za ... to bylo všechno křivé?

   Smazat
  4. 14:08 Máte naprostou pravdu, kterou ale nevysvětlíte psychopatovi. Ten nacistický zombie si kompenzuje své komplexy méněcennosti snahou zařadit se mezi "nadlidi". Ten si nic jiného než opovržení nezaslouží. Snad jen trochu lítosti, jako každý duševní mrzák.

   Smazat
  5. ještě jedna oprava opravy k 16,46: otazník má být samozřejmě v druhé větě.

   Smazat
  6. 16:49 -jaký zas "nadlidi", co to tu zas hučíš ty komoušskej kreténe zvadlej? Přečti si co napsal o tom chlapík, kterej něco dokázal, ne jen vysedávat po partajních schůzcích, jako ty rudej a beztak jak noc škaredej votrapo! - https://pospolitost.files.wordpress.com/2009/01/moje_prebudenie.pdf

   Smazat
 19. 10:16: Pokud budete něco psát - nepište, co jste již psal jednou - že svým názorům vděčím totalitní škole - socialistické. Budete mít síce pravdu v tom, že názory člověka utváří kvalita a kvantita informací - ta první především, ale podobné knížky jako čtete Vy o Židech, knížky o štěstí amerických autorů anebo o ekonomii z pera pravicových ekononů, kteří tvrdí, že svět patří "schopným" - já číst nebudu. Klidně si můžete říci, že jsem nadán rovněž předpojatým myšlením. V jistém smyslu budete mít pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo a Uškujnik je Rus, člen KSSS a pamětník roku 1917!

   Smazat
 20. 10:16: špatně jste pochopil to co jsem napsal. Já jsem otevřený k názoru z každé strany světa a už vůbec si nemyslím, že z Ruska toho bývalého ani toho dnešního přichází vše jen dobré /i když si myslím, že potence ruského národa musí být vyšší než Američanů - z jednoduchého důvodu, více toho prožili, mají za sebou ten "hnusný" komunismus, který se měl zreformovat, stejně třeba jako se zreformoval komunismus činský a bylo by to lepší než to co přišlo ze země nových zítřků - to co přichází odtamtud, tedy ze západu není pro život - viz stav EU/. Ty knížky co jsem jmenoval v 14,23 - považuji za nepřínosné kníhy pro čtení, ale nikoliv z toho důvodu, že jsou to knihy západní provenience. A kdyby knižka toho Uškujníka nebyla příliš draha, tak bych po ni třeba sáhl, i když si myslím, že bych ji brzo odložil.

  OdpovědětSmazat
 21. Aha, rozumím a chápu. Ovšem pravda je taková, že Rus vznikla poté co ji sjednotili nordičtí piráti z vikingských (varjažských) kmenů ze Skandinávie. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na asijské despocii, otroctví a teroru. Toto se změnilo když se vlády ujal Petr I. Veliký, který chtěl vrátit Rusko na evropskou, germánskou trajektorii vývoje už tím že hlavní město přenesl k břehům Baltu - blíže právě Skandinávii. Jeho germánští potomci v čele Ruska tuto říši pozvedli na světovou mocnost, ale naráželi na překážky kladené jim do cesty světovým Židovstvem. Nakonec byli jím uvrženi do vzájemně zničující války s Německem, která způsobila nebývalou krizi a pád Ruska. Lhotejný postoj většinové negramotné slovanské poplulace byl příčnou toho, že znovu pak již nikdy nepovstalo a bylo nahrazeno židovským projektem SSSR, po jehož zániku zbylo jakési torzo zvané SNS v čele s tzv. Rusku federací, jejíž Putinův režim považuje Širopajev za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům. Slované nejsou sami schopni postavit státní organizaci, jsou živlem chaotickým, neschopným samostatné státní existence. Ovšem měli to štěstí, že byli sousedy germánské tvořivé státotvorné síly! Z ní vzešla jak Sámova historicky krátká leč první vůbec slovanská státní organizace, tak i Novgorodská hanzovní republika a Kyjevská Rus! Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.