Reklama

sobota 4. března 2017

Mimořádná zpráva: pro likvidaci Le Penové hlasovali zástupci ANO Jourová a Telička!

4.3. 2017   Skrytá pravda
Pro vydání Marine Le Pen trestnímu stíhání hlasovali mimo jiné europoslanci hnutí ANO Andreje Babiše, jmenovitě z těch známějších Pavel Telička – komunistický kádr a politický turista a dále Věra Jourová všeobecně známá jednotka blbosti. Korunu tomu všemu však nasadil europoslanec Jaromír Štetina. Ten prohlásil, že je také pro vydání trestnímu stíhání a to z toho důvodu, aby se předsedkyně Front National mohla obhájit před francouzským soudem.

Takové rádoby správné rozhodnutí mne připomíná vystoupení všech českých poslanců Federálního shromáždění České a Slovenské federativní republiky v roce 1992, kdy shromáždění projednávalo žádost policie o moje vydání trestnímu stíhání pro trestný čin hanobení prezidenta (Václava Havla). Tehdy mi hrozily dva roky žaláře a čeští poslanci argumentovali úplně stejně. Musíme ho vydat, protože jinak by se nemohl hájit před soudem a prokázat tak svoji nevinu. Co na tom, že za několik málo let byl tento paragraf zrušen bez náhrady. Nebýt slovenských poslanců tak jsem přičiněním těch českých bručel.

Když je Štětina takovým obhájcem soudních projednávání doufám, že i on bude vydán do Ázerbájdžánu, aby se tam mohl obhájit před soudem. Ázerbájdžán totiž na něj vydal mezinárodní zatykač. Ideální by bylo, kdyby sám Štětina požádal Evropský parlament, aby jej zbavil poslanecké imunity.

A úplně na závěr. Slovy Martina Komárka, současného poslance hnutí ANO, který před lety napsal na titulní stránku Mladé fronty tato slova na moji adresu, „jestli něco provedl, tak ať ho zavřou, jestli ne, tak ať ho zavřou taky, za to, co hlásá“.

Blíží se volby, a tak by si občané měli velmi dobře rozmyslet komu dají svůj has. Nejen podle slibů a koblih, ale také podle toho, kdo s kým chce po volbách spolupracovat. Co bude platné, když občan dá hlas nějakému politikovi cizácké provenience, který má plnou hubu vlastenectví, když již dopředu prohlásil, že půjde do koalice s hnutím ANO.

42 komentářů :

 1. To jsem zvědav, co na tuto informaci nám "sdělí" příznivci Andreje Babiše !?
  Jeho poslanci v Bruselu jsou opravdu "pozoruhodní" . L.S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš jako zkušený STBácký udavač to zapře nebo zalže a tyto dvě "skvělé" vlastnosti mu pro kobližkáře stačí !! Nejhorší je to, že chce zvýšit náklady na zbrojení pro války USA na dvojnásobek ! Na zvýšení důchodů není, ale na války má Andrej vždy peněženku nachystanou !

   Smazat
  2. Když jsou ohrožené něčí zájmy zvolí čistě nedemokratické prostředky, které pak vedou k demokratické volbě. Není to tak dávno, kdy byl obviněn možný kandidát na Francouzkého prezidenta, že sexuálně napadl uklízečku v hotelu v NY v USA. Šetřením bylo pak zjištěno, že nic z toho pravda nebyla, zmíněna uklízečka za dobře odvedenou práci si zařídila živnost, jak uváděly tehdejší noviny. Než se vše vysvětlilo, byl kandidát odstraněn. Něco podobného provedla ODS těsně před volbou do poslanecké sněmovny, kdy tehdejšího předsedu vlády za ČSSD obvinili, že znásilnil dceru svého známého. Byla to od samého začátku lež, která ale zavinila, že ČSSD ztratila nejméně 5%,kgteré pak rozhodly. Několik takových akcí předvedl taky bývalý ministr vnitra za ODS, když před novináři nechal, jako náhodou, otevřené tajné dokumenty o policejním šetření, které ještě nebylo uzavřené, ale tímto krokem zařídil únik neověřených informací, které měly fatální dopad při volbách na opozici. Le Pénová vede v průzkumech veřejného mínění. Její konkurenti na ní nemají. Je nutné něco vymyslet. Sice je to absurdní, ale vymyslí se to, že na svém internetovém účtu Le Penová upozornila na zvěrstva, které páchají ti co se vydávají jako uprchlíci v Evropě, tak aby občani Evropy mohli vidět co jim hrozí a jací lidé do Evropy jdou. Je sice absurdní, že to je využito proti ní s argumentem, že tím žena to upozorňuje, tak propaguje islám, jak zní obvinění, kvůli kterému Evropský parlament jí vydává ke stíhání. Je jasné od samého začátku, že Le Penová soudní proces, když k němu dojde, vyhraje. Ale v této situaci je nutné připoneout jak byl zvolen Havel prezidentem, kdy museli zavřít do vazby poslance Sládka, aby Havel mohl být zvolen, protože jinak by zvolen nebyl. A vše je to demokratické a hlavně u nás, se mluví o zločinech komunismu a přitom demokracie se dopouští jednoho zvěrstva za druhým včetně bombardování Jugoslávie, Libye, Sirie. Je to ale demokratické zabíjení a to je hlavní.

   Smazat
  3. Takze rikas s diakritikou to za co jsem mazan, ze Evropa je tyransky bezpravny odnarodneny hnuj

   Smazat
  4. Co je to za blba v 8:04? Neutekl z Bohnic a teď ho nehledají s houkačkou ?

   Smazat
 2. Velice to připomíná proces s Miladou Horákovou. Je to od začátku vykonstruované s jasným cílem omezit vliv Le Pen v politice. Současná politická garnitura se klepe strachy před další možnou francouzskou revolucí. Jednoduše řečeno, je to politická vražda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Již dávno je všem jasné,že za provedené lumpárny nás za odměnu tzv.zastupují grázlové.A za to co proti nám všem činí je musíme ještě královsky platit.A že takový zločinec štětka Štětina nedrží hubu.Vždyt je na něho vydaný mezinárodní zatykač Azerbajdžánem.Mám obavy aby na tolik sviní bylo dost vařicí vody.

   Smazat
  2. Jak se rodila EU? ... a jakou roli v tom hraje papež?

   http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=25321

   https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%ADmsk%C3%A9_smlouvy

   Smazat
  3. To je dílo těch francouzkých fašistických demokratů,však oni si s nima už francouzi poradí a pak se přijdou zeptat k nám těch slunéček amerických a héééééreček,jak to mysleli ?

   Smazat
 3. Je to svinstvo!! Dělal si snad ale doteď někdo iluze o Jourové a Teličkovi??? Bohužel taková individua rozhodují o bytí a nebytí milionů lidí. Nutné je nevolit, bohužel lidi si říct nedají a mnohým je to navíc úplně jedno, hlavně že mají pivo, guláš a hodně programů v televizi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O nich si nikdo iluze nedělal.Vždyt Telička nás všechny okradl o hodně zlata.Za odměnu.

   Smazat
 4. Mimořádné by bylo, kdyby ti dva hlasovali proti. Husička Jourová a zaprodanec Telička půjdou vždy s vlnou, která sype. Navíc, Jourová je ješitná slepice, které lichotí funkce.

  OdpovědětSmazat
 5. Jourové se asi v base líbí.
  Však se opět dočká.
  Telička se štětináčem půjdou rovnou ke zdi.

  OdpovědětSmazat
 6. Básník Petr Bezruč kdysi napsal .."přijde den, zúčtujem spolu"!... a psal to taky o době naprosto bezvýchodné pro obyčejné lidi, pro které byla jen dřina a útlak. A stalo se. Účtovalo se. Ale bohužel ne v roce 1989 - účtovat se bude až teď, až obyčejní lidé, kteří toho mají už až po krk, vstanou "z popela" kam byli zašlapáni. Jenom nesmíme udělat stejné chyby - už nikdy. Abychom zase nepřipustili obnovu naší vlasti jako kdyby se obnovoval bordel výměnou závěsů a koberců, ale kurvy by zůstaly stejné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozežraní debilové s nacpanými bachory s autem před vytopeným domem jako ty nemají ani ponětí o tom co je dřina a útlak o kterých psal Bezruč.

   Smazat
  2. Co si to dovoluješ ty hnusná smradlavá filcko? Komu ty tady sprostě nadáváš šmejde odpornej? Ty hnuse - kdo je u tebe rozežranej, a kdo to byl Petr Bezruč ty nevíš vůbec, ty primitive posranej! Starej se o svůj rozežranej pupek ty zfetovanej úchylnej magore. Zmrde smradlavej- napiš k článku svůj názor, a vyser se pořád na urážky ostatních. Svině mizerná!

   Smazat
  3. 21:18-Opravdu vybraný slovník,který říká
   o inteligenci dotyčného dost špaotnou
   informaci.Kromě toho komentář 20:46 byl
   všeobecný,tak proč to vztahujete na sebe?
   Důležité je,že Vy víte,kdo byl Petr Bezruč
   a o čem psal.Neznám Vás,ani toho druhého.
   Jsem přesvědčen,že se to dá vyjádřit také
   kultivovanou formou a neužívat vulgarismy.
   Jestli se cítíte mou poznámkou postiženým
   na své cti,je mi to líto.Byla vedena jenom
   snahou o slušné jednání.
   Petr Majevský

   Smazat
  4. Di do prdele, Majevsky, ty slecinko pokrytecka
   Ten pan se zde vyjadril uprimne, na rozdil od tebe
   Cesi dbaji vic na pokryteckou slusnost nez na spravedlnost, na trestani vrahu a zradcu a podobne

   Smazat
  5. Muzete se jit taky uprimne vysrat , ale nekam jinam...

   Smazat
  6. 0:22 hluboka myslenka ceskeho zapecnika

   Smazat
  7. 21:18 + 22:40 Není moc chytré domnívat se, že zápach jednoho lejna odstraníte vlastním, ještě větším lejnem. To není jen o slušnosti, ale především o inteligenci.

   Smazat
  8. 21:18 ty máš teda slovní zásobu,kdo tě to učil? Jestli máma a táta tak potěš pánbůh. Prase.

   Smazat
  9. A že zrovínka komouš Dvořák a židák David s jeho spolkem lhavých rudých mršin tak bojuje za imunitu paní Le Pen!

   Smazat
 7. Telička-bývalý člen KSČ,synáček z privilegované rodinky bolševických diplomatů,kamarád zrůdy-dámského krejčího Bakaly,kterému pomáhal ostravským horníkům do hrobu!

  Jourová-omilostněná slepice,která nekradla,to jen hloupí policisté ji zatkli a vsadili do vazby.....stejně jako řadu dalších nevinných...Novák....Rath.....Teď je vysmátá,přitočila se ke Koblihovi a kariéra u ní a Teličky je v oblacích!
  ANO,to je ale spolek všehoschopných!....Zlatuška,Komárek,komediant Stropnický.....

  zločas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. komarek je zmateny od malička v prominentni bolševicke rodině strašen kapitalisty a zrazu na stara kolena proklikna bolševiky už i mocna matka přiroda se mu pomstila už i pateř mu křivi a tak by to přiroda měla vykonat u všech překabatěnych aby se ušetřilo na soudech i vovčan by z dalky ihned poznal o koho jde

   Smazat
  2. stropnicky je znamy jako dži žid ent ktery se žikou museli hrat z donuceni v každem komunistickem ser ialu či bijaku jako třeba na krkavčich bolševickych horach či v havlově barandovu no a nyni zrovna hraje demo krada že ANO

   Smazat
  3. 8:49 - tyhle záchvaty míváte často? Všechno jste pomotal, nic pravdivého ani relevantního v tom není.

   Smazat
 8. Hnusná filcka Štětina a stejná, prodejná filcka Telička. O Ďourové nemá cenu ani mluvit. Ale
  chtěl bych vědět co ostatní tzv. poslanci za ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co za iluze si dělat o babě s xichtem staré barové kurvy.

   Smazat
 9. Když jsou ohrožené něčí zájmy zvolí čistě nedemokratické prostředky, které pak vedou k demokratické volbě. Není to tak dávno, kdy byl obviněn možný kandidát na Francouzkého prezidenta, že sexuálně napadl uklízečku v hotelu v NY v USA. Šetřením bylo pak zjištěno, že nic z toho pravda nebyla, zmíněna uklízečka za dobře odvedenou práci si zařídila živnost, jak uváděly tehdejší noviny. Než se vše vysvětlilo, byl kandidát odstraněn. Něco podobného provedla ODS těsně před volbou do poslanecké sněmovny, kdy tehdejšího předsedu vlády za ČSSD obvinili, že znásilnil dceru svého známého. Byla to od samého začátku lež, která ale zavinila, že ČSSD ztratila nejméně 5%,kgteré pak rozhodly. Několik takových akcí předvedl taky bývalý ministr vnitra za ODS, když před novináři nechal, jako náhodou, otevřené tajné dokumenty o policejním šetření, které ještě nebylo uzavřené, ale tímto krokem zařídil únik neověřených informací, které měly fatální dopad při volbách na opozici. Le Pénová vede v průzkumech veřejného mínění. Její konkurenti na ní nemají. Je nutné něco vymyslet. Sice je to absurdní, ale vymyslí se to, že na svém internetovém účtu Le Penová upozornila na zvěrstva, které páchají ti co se vydávají jako uprchlíci v Evropě, tak aby občani Evropy mohli vidět co jim hrozí a jací lidé do Evropy jdou. Je sice absurdní, že to je využito proti ní s argumentem, že tím, že na to upozorňuje, tak propaguje islám, jak zní obvinění, kvůli kterému Evropský parlament jí vydává ke stíhání. Je jasné od samého začátku, že Le Penová soudní proces, když k němu dojde, vyhraje. Ale v této situaci je nutné připomenout, jak byl zvolen Havel prezidentem, kdy museli demokraticky zavřít do vazby poslance Sládka, aby Havel mohl být zvolen, protože jinak by zvolen nebyl. Po demokratické volbě pak demokraticky Sládka opět pustili na svobodu. A vše je to demokratické a hlavně u nás, se mluví o zločinech komunismu a přitom demokracie se dopouští jednoho zvěrstva za druhým včetně bombardování Jugoslávi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen potvrzujes to za co jsem mazan, Cesko je bezpravny bordel

   Smazat
  2. co chtít po poskokách makrely junckera z ana doufam že to Le Penová vyhraje

   Smazat
  3. Píšete o aférách, které dotyčné poškodily. Tady si nejsem jist, zda to Le Pen spíše nepomůže. Ovšem nezavřou li ji do nejtemnější kopky Bastily.Taky si nejsem jist tím, jestli už konečně nepovstane opět francouzský lid na barikády.To, co si tam politici na ně dovolí a co dělají z Francií jako takovou je skoro tak hrůzné jako u nás.No, u nás žádná revoluce už nebude! My je děláme až když víme, že se nám nic nestane.

   Smazat
  4. našenenaše čete ani sladka nepusti na obrazovku aby se třeba historicky znemožnil pač soudruzi a soudružky z čete už davno vědi že ta televise neni naše ale je jich naše je jen povinost ze zakona platit a držet hubu což zase odpovida na otazku či je posranecka sněmovna a sernat a jak už mnozi vědi určitě ne naš

   Smazat
 10. A pak má být Evropa jiná.Nebude, dokud budeme volit takovej dobytek a povl.

  OdpovědětSmazat
 11. A jak hlasovali poslanci ostatních stran?

  OdpovědětSmazat
 12. České tupé mozky zvolené za ANO 2011. A Štětina navrh, jinak také české svině Telička, Jourová, Komárek, Štětina!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro byli i někteří poslanci za KSČM a KDU, za ČSSD předpokládám že všichni, ono to hlasování bylo tajné a snad nikde nejsou výsledky, kdo ví jak to je. Pan Mach byl proti. Tupých mozků bude víc a kdo ví, zda je to pravda.

   Smazat
 13. Jsem velký ,,obdivovatel" Štětiny. Jak tato veš může parazitovat v jakém koliv režimu. Je zajímavé, že Babišovi připomínají jeho estébáckou minulost zejména ti, kteří nad tou Štětinovou zavírají oči. Přitom Babiš se před soudem obhájil minimálně tak, jako to udělali prokazatelní spolupracovníci STB Bohdalová, Kanyza a mnoho dalších. Štětina nemůže zakrýt svoji estébáckou minulost, těžko se tento zbabělec postaví jako chlap k žalobě Azerbajdžánu a udělá vše za podpory svých soukmenovců, aby tam nebyl vydán.

  OdpovědětSmazat
 14. evropskou unii určitě nevymesli hitrelovi pohrobci ale v holivodou takove společenstvi narodu je každodeni fraška v nepřimem přenosu přime přenosy jsou v evrounii zakazany byla by to totiž fraška fšech farašek a aby vovčanum nejeblo tak v tivi jako jeden muž ukazuji ve všech statech dostupnych na eu satelitech jen pozovani polibdira sčernoprdelni modrou milkou merkel no a komunista telička a přestarla lovkině zajičku von elbe dělaji jen lokajske křovi a poslički co přinesou rozlazy co vrchnost a panstvo eurosajuzu a vrchni chural vypotilo

  OdpovědětSmazat
 15. To jste potom všichni komunistický kádry, Pavel Tělička je pouze kádr vašich "pokleslých demokratů", čili odnož modrých soudruhů.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.