Reklama

sobota 4. března 2017

Necenzurované perličky.

Miroslav Petr
4.3. 2017   CzechFreePress
S informacemi z EET už se čile obchoduje. Před rokem jsem psal, že někteří úředníci budou jezdit mercedesem. Tyto informace se zneužívají ke zničení konkurence.
Realisté byli vytvořeni jako budoucí koalice ANO. Bureš by mohl dopadnout jako Paroubek, který měl Pyrrhovo vítězství. Jsou složeni výhradně z cizinců a miliardářů. Je kuriozita, že bývalý komunista kritizuje ČSSD, která se chce spojit s komunisty. I když sám kalkuluje s jejich spojenectvím.

Orovillská přehrada, která se bortí, nebyla přes deset let vůbec udržována, i když byli dotyční upozorněni už tehdy, že hrozí velmi nebezpečné závady. USA mají železnice v havarijním stavu. I jejich opravy má Donald Trump v plánu. Každý den tam vykolejí asi pět vlaků. V roce 2013 bylo 1 700 havarií, při kterých zahynulo 650 lidí. V roce 2014 bylo 1 720 havarií a přes 700 mrtvých. V roce 2015 bylo 1 240 havarií a téměř 700 mrtvých.

V Jemenu se válčí, tisíce mrtvých, o Izraeli ani nemluvě.

Jaderná laboratoř v Los Alamos neprošla bezpečnostní kontrolou.

V Kalifornii byla nejmasovější demonstrace proti Trumpovi. Mlátili tam jeho sympatizanty. Zdroj-Pjakin.

Soudruh Ziegler na webu Pravý prostor tvrdí, že polovina Rusů obdivuje masového vraha a zločince Stalina. Vůbec nezná skutečnou historii Ruska. Opravdový zločinec byl Lenin, který je v USA velmi oblíben /tak jako náš opilý Vašek?/. Rusko, zcela zničené válkou, díky Stalinovy rozvinulo průmysl a dokonce velmi brzo po válce vypustilo do vesmíru první družici s Lajkou. USA, které se válka vůbec nedotkla, se do vesmíru dostala až za mnoho desetiletí. Dodnes neumí vyrábět raketové motory. Stalin podporoval průmysl a rodinu, proto je v Rusku stále obdivován. Ukrajinu musel nechat vyhladovět, protože Západ za stroje nechtěl peníze, ale obilí. Toto rozhodnutí Západu jistě nebyla náhoda.

V Rusku je zakázáno: cizí ziskovky, potraviny GMO, gayparade, chemtrails...Co ještě si ten krutý diktátor dovolí zakázat?!? V Rusku je 70% muslimů a mají tam své mešity...

V teplickém kadeřnictví jsou paravany, aby nebylo vidět vlasy muslimek.

Ema Smetanová, pardon, Ema Smetana a Hanuš Hanslík dostali výpověd z Novy, protože si dovolili tu drzost informovat pravdivě, např. o Čapím hnízdu. Ředitel Novy je jistě přítelem slovenského estébáka. Podle propagandy v Střepinách bylo poznat, že jde o americkou televizi.

Muslimský přivandrovalec Alrawi hlásá v brněnské mešitě nenávist ke křestanům a nevěřícím, přesto jej policie dosud nezatkla pro šíření etnické nenávisti. Prý se mu tady nelíbí. Kdo jej tady drží? Nebo má snad nějaký úkol, až jich tu bude víc?

Asad vyzývá uprchlíky, aby se vrátili domů. Bylo to v ČT?

Kotlíkový zákaz, zákaz kouření, EET atd., to vše je jen záměr, aby se společnost /rodiny, sousedi, kolegové/ rozdělila, aby byl národ sám proti sobě.

Starostové jsou od počátku financováni Krejčířem a jeho lidmi. Lidovci zase dostaly miliardy z Vatikánu, aby prosadili církevní restituce.

Evropští, pardon, naši poslanci usídlují natrvalo /!!!/ imigranty v Brně, Karvinné a dalších dvou místech. V Brně pravděpodobně někde u letiště. Dle A.B.Bartoše z ND se u nás tisknou víza pro 120 000 imigrantů.

Pavel Nový- "V roce 2050 bude polovina Evropy asijská, to je přirozené Kde je ta vlna uprchlíků? Všichni utíkají před válkou. Všech uprchlíků je mi líto. Jsem bůh a vím všechno. Všichni jste kokoti..."

V některých oblastech Dánska je přes padesát procent imigratů. Tamní politici teprve ted přijmou opatření proti úprchlíkům. Čekají i naši politici, až i u nás bude padesát procent cizáků, pardon, vysokoškolských univerzitních profesorů, vědců, lékařů?


16 komentářů :

 1. Zásadní projev Andreje Babiše k EET
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/03/EET-18-miliard.jpg

  OdpovědětSmazat
 2. Česká televize informuje
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/03/sledování-televizních-zpráv.jpg

  OdpovědětSmazat
 3. Angela Merkelová na předváděcí akci
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/03/předváděcí-akce.jpg

  OdpovědětSmazat
 4. Ema Smetanová-Padžero, dostala výpověď z Novy, protože je eurounijní mrdka, ne kvůli Babišově hnízdu.

  OdpovědětSmazat
 5. Autor je kokot.Snůška pitomostí,nepřesností a výmyslů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepomlouvejte, doložte svá tvrzení!!!

   Smazat
  2. 20:57 Máte pravdu.
   22:40 Není třeba dokládat, stačí mít funkční mozek.

   Smazat
 6. No - zrovna ta blbka Emma Smetana - nebo Smettanna? Dostala výpověď asi proto, že je celá ta jejich česko-cizí familie dokonale profláknutá, dítě má s nějakým Israelcem, dítě dostalo jméno o pěti slovech - zkrátka jsou to šaškové - imitace "velkého" cizího světa, a určitě tito nejsou a nemůžou být způsobilí z obrazovek oslovovat naše české diváky. Lidi už dali najevo, že toto cizáctví -viz TV Nova je americká, a ještě přidali TV Nova Cinema - taky americká - to je americká kulturní diverze do české společnosti jak prase! Kam by se byla dřív hrabala Moskva - taky tady byl ruskej televizní kanál? A co jsme měli blbých řečí. Tak tyhle šašky a nečeská pimprlata už lidi na zprávách apod.vidět nechtějí.Ať jdou k nějaké šaškovské šou k TV Barrandov - tam jde od rána jedna šaškárna za druhou, samé trapné žvanění.Oni něco pro Smettannu vymyslí- nějakou tu soudkyni nebo může moderovat ty šíleně dramatický vztahy když láska odchází, nebo podobnou pitomost. Já bych nad takovým trdlem neplakal. A pořád nechápu, proč ty elektronické pokladny leží lidem tak v žaludku. Máme za sebou mnohem horší zhovadilosti, například když se kontroloři ČOI maskovali za šupáky, a na trafikách loudili cigarety kusovky, a hned jak je babka lumpovi v dobré víře, že pomáhá nějakému chudákovi prodala, vystartoval na ni s ČOI průkazem, a nestyděli se ubohé trafikantce důchodkyni nasolit pokutu deset tisíc za jednu prodanou kusovku! Přitom se kusovky dřív běžně prodávaly, ale pak to zase ze dne na den nějakej užitečnej a pilnej politickej zmrd zakázal, a než trafikanti pochopili o co jde, nadrbali si na tom šmejdi z ČOI hodně peněz! Pokud nedostal přímo u okénka od babek a dědoušků dvojku do šrajtofle, nasolili jim těch deset tisíc pokuty. Jo - státní šmejdi dovedou vydělávat a dojit lidi a nejvíc chudý a bezbranný! S jejich žvástama o demokracii šupáci mizerní! A to bylo ještě dávno a dávno před Babišem tahle šmejdovina - a následovaly další. MHD - za dvanáct korun tisícovka! A exekuce! A prodej složenek - jo, máme za sebou už hodně pěknej a obrovskej hnus, a že to ustalo?? Na něco takového se zapomínat nemá. Takže pokladny? Koho to okrádá? Živnostníky? A jak? Copak i ten nejchudší moula kterej má minimální plat, nebo dokonce existenční minimum nemusí platit zhovadilé DPH z chleba a vody? Tak jen ať jdou pěkně do hajzlu s nadáváním na Babiše - a zrovna od takových zmetků jako je Emma Smettanna - to dřepí! Každý ten protekční zmetek a zmrd dostává za ty blemcy v TV a jinde pěkný balíky - ti by měli nejvíc držet huby!

  OdpovědětSmazat
 7. Je úplně jedno,za co dostala ta osoba výpověď.
  Je přesně to,co třeba mně nejvíc vadí-emigrant,
  který odkudsi přišel a začal radit a rozkazovat,
  co si máme myslet a co máme dělat.Samozřejmě dle
  Brusele.Voliči budou opět volit slovenskou zrůdu
  a pak budou nadávat.Jsem starý a nic neočekávám.
  Jen je mi líto těch,kteří si vědomě kopají svůj
  vlastní hrob.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 8. Petr Majevský dobře napsané ale my naštěstí už chalífat nestihnem

  OdpovědětSmazat
 9. Tak se priznejte, kdo z vas fandil Havlovi? A nelhat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23;57 proč tě sejří Havel? Za Havla si mohl čórovat,co hrdlo ráčimo a dnes se můžeš od Ďoubalíka dozvědět něco užitečnýho. To nelžu

   Smazat
 10. Čile se s informacemi neobchoduje, EET je spásou proti vykrádání naší vlasti.
  Hodně zlodějů křičí .....*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To že stát vybere na daních o nějakých 10 miliard víc díky EET, z toho máte asi první orgasmus. Že v důsledku EET zaplatí stát na dávkách o pár miliard víc a vybere na daních taky méně, tedy celkový zisk bude v řádu milard máte asi druhý orgasmus.

   To že ročně odplouvají 100vky miliard do zahraničí je asi mimo vaši schopnost chápat.

   To ČNB vyhazuje 100vky miliard na zachování nízké mzdy, taky nechápete?


   Bože, když už nechápete základní věci fungování světa, tak se tím alespoń nechlubte.
   Six

   Smazat
 11. Realisté se proflákly- zemědělský analytik Havel ospravedlňoval v TV pančování dovážených potravin.

  OdpovědětSmazat
 12. Necenzurovaný perličky? Tu sotva! Tu totiž pravdu maže komouš Dvořák i oslizlý David a tenhle jeho spolek lhavých rudých mršin placených Putlerem z peněz, o který kremelský židočekista, tenhle ugrofinskej gauner s krysím xichtem, okradl ruskej národ a slovanskej lid! - http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/putin-ma-byt-nejbohatsi-clovek-na-svete-vlastni-az-200-miliard-1329131

  Kam se na něj hrabe ňákej Gates! Nebo tahle jeho jevrejská podržtaška - http://iks2010.info/?p=112380

  To sou panečku sídla, to je jachtička! To by bylo výživná publicistika tu, furt je co se Ruska týká vo čom psát, ale toho se právě místní bojej!! Páč by jim Putler zastavil tučný apanáže! Proto se tu překládaj jen sračky co jeho zlodějskou bandu vynášej do nebe a na jeho odpůrce snášej hromy blesky, třesky plesky! - http://iks2010.info/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.