Reklama

neděle 5. března 2017

Nejnovější informace uvádějí, že na Nelu Liskovou, představitelku rady celorepublikové Národní domobrany a honorární konzulku Doněcké lidové republiky vydal prezident Ukrajiny Porošenko zatykač !

Břetislav Olšer
5.3. 2017   Rukojmí
 Impuls k tomuto pochází z TOP 09, kdy se její předseda Kalousek vyjádřil k Nele Liskové , že to, že v České republice otevřela první konzulát Doněcké lidové republiky v Evropě a to, že podporuje separatisty a domobrance v Donbasu je nehoráznost a svinstvo, jaké nemá v ČR obdoby. To tvrdí člověk, který spolu se svými kumpány rozkradl, co se dalo.

Takže EU poslanec Štětina a předseda TOP 09 Kalousek spojili síly, připojil se i pornoherec Janda a snaží se prostřednictvím svých kontaktů na Ukrajině spolu s prezidentem Porošenkem zbavit, jak uvádějí velmi nebezpečné teroristky Nely Liskové.
Denně běží na ukrajinských TV kanálech šot s Nelou Liskovou, kde je označována za nejnebezpečnější teroristku v Evropě, protože podporuje obyvatele Donbasu a veřejně se staví proti vyvražďování obyvatel na východě Ukrajiny a snaží se jim prostřednictvím konzulátu pomáhat. . To, že EU poslanec Štětina veřejně podporuje fašistický pluk AZOV a hlavu tohoto seskupení pozval do EU parlamentu, kde ho označoval za hrdinu, je podle naši vlády naprosto v pořádku.

Požádal jsem o vyjádření přímo Nelu Liskovou a sdělila nám následující:
"Ano, je mi známo, že pan Porošenko na mě vydal zatykač. Tomuto předcházely nábojnice v mé poštovní schránce, mnohokrát rozbité auto, propíchané gumy a mnoho anonymů, kde je mi vyhrožováno fyzickou likvidací. Já jsem panu Štětinovi a panu Porošenkovi, stejně , jako naši vládě vzkázala, že se s podporou fašismu , respektive fašistického režimu Porošenka, který je přímo dotován a podporován naši vládou nebudu ztotožňovat a že rozhodně své aktivity, proti těmto zvěrstvům a genocidě obyvatel Donbasu nezmírním a to ani přes veškerá zastrašování a výhružky. Pochopitelně pociťuji i nátlak ze strany BIS, kdy vyhrožují mým přátelům formou "doporučení", že by bylo pro ně vhodnější se mnou rozvázat veškeré kontakty.."
Náš zdroj dále uvádí, že je plánován Váš únos z Donbasu a následné věznění a týrání na Ukrajině, můžete se k tomuto vyjádřit ?
"Ano, byla jsem na to, řekněme formou vzkazu upozorněna. To mě ovšem stejně, jako jiné snahy intervenovat na mé  odstranění z politické scény nijak nevzrušuje. Když jsem pozici konzulky přijala, byla jsem si dobře vědoma toho, že s ohledem na skutečnost, že jsme pouhou kolonií USA a vláda ČR jedná výhradně v cizích zájmech, což podpora fašismu na východě Ukrajiny jasně dokazuje, budu považována za "nepřítele" státu a bude takto ke mě přistupováno. Protože jiný názor,  než ten v zájmu americké administrativy se v naši zemi nerespektuje..."
Mezi hosty tiskovky k ustavení honorárního konzulátu DLR byl též Pplk. v.z. MUDr. Marek Obrtel... Snímek Břetislav Olšer

131 komentářů :

 1. Honorární konzulát něčeho,co mezinárodně není uznáno,je prostě drzý nesmysl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vy jste pouze drzý hlupak, zřejmě od teplousskeho prostituta nebo jiných americký ritolizu.

   Smazat
  2. A co na to ,že si v Praze otevřeli své kanceláře Sudeťaci?

   Smazat
  3. V Brně je máte na radnici: Žít Brno.

   Smazat
  4. Re (19:12):
   Nela Lisková tímto sympatickým gestem prokazuje zřetelnou politickou podporu těm z východu Ukrajiny, kteří čelí kyjevským náckům. Aby bránili své životy a svá občanská práva! ...
   Přesně proti těm těm, pro které má "slabost" partička českých quislingů-štětinoidů.
   Doufám, že ta trapnost ve hře na zatykač vyšumí stejně, jako vyšumí celá ta profláknutá partička našich pro-nácků.

   Smazat
  5. Nela Lisková na tuto svou aktivitu na území Česka nemá,podle mého názoru, žádné právo.

   Smazat
  6. 20:49- ani právem svobodného myšlení a rozhodování?

   Smazat
  7. Ať si myslí a rozhoduje se jak chce, otevření honorárního konzulátu DLR v Česku je ale něco mnohem víc, něco,na co naprosto nemá právo a je to ,podle mého názoru, rovno zločinnému spolčení a podpoře terorismu proti suverénnímu státu Ukjrajina,protože DLR nebyla uznána ani Českem ani EU a ani světovým mezinárodním společenstvím,pokud vím ani Ruskem ne. DLR jako subjekt mezinárodního práva neexistuje a právo na sebeurčení podle platného mezinárodního práva ,naprosto, nemá.

   Smazat
  8. 21:25- Co Bolek Polívka, Zedníček a jejich Valašsko, také Vám vadí?

   Smazat
  9. Ano. Je to ,podle mého názoru, porušením Ústavy Česka a sděloval jsem to už odpočátku,.. stejně jako vyvěšování moravské vlajky městy a obcemi,přičemž Morava podle Ústavy není Zemí a tedy na to nemá naprosto žádné oprávnění,respektive právo. Doufám,že Nela Lisková je jen blbou naivní krávou,kterou zneužilo-obětovalo pro svůj vlastní zločinný záměr Rusko,protože to je objektivně polehčující okolnost,přičemž,doufám,že k tomu byla dokonce jen donucena. Já osobně si plně vážím její odvahy a smělosti,které jsou dnes už velmi vzácné.

   Smazat
  10. - V šedesátých letech jsem byl osobně u toho,když oprávnění lidé rozhodovali o umožnění uctívání kmene Vítkovců poutním pochodem do rodiště jejich zakladatele Vítka z Prčice dálkovým poutním pochodem do Prčic. Tenkrát to bylo zakázané,takové rituály separující a podporující jen jednu skupinu obyvatel Československa,protože to bylo podporou nerovnosti a nekompaktnosti-vzájemné nekompatibility obyvatel státu. Rozbíjelo to stát,podporovalo to obecně jakoukoliv takovou mafii. Tenkrát tento poutní pochod do Prčic ale prosadili příslušníci klanu MIRO,kteří se před i po okupaci Československa 1968 plně přidali k okupantům a svou tak nabytou mocí znásilňovali a ničili skutečné Čechy.

   Smazat
  11. Díky za upřímnou odpověď. I já odpovím upřímně. Kdo tvoří ústavy? Není čas na novou?

   Smazat
  12. Proběhly změny,o kterých nyní a tady nechci a nebudu mluvit. Jsem občanem tohoto státu už jen formálně, desítky let nevolím ve volbách a už nejsem ani Čech. Takových nás ale mnoho přibývá a náš ten počet stoupá se zrychlením. Klan MIRO obsadil už prázdnou loď,.. ať si to užije až dodna a každý,kdo je s ním.

   Smazat
  13. Nezlobte se, 21:47, ale zsa nevychovanou krávu, která jen nadává a vůbec nepřemýšlí, tak za takovou krávu jste tu jen vy! Leo

   Smazat
  14. - Při sčítání lidu Česka 2011 uvedlo českou národnost už jen 6,7 milionu lidí,přičemž 2,7 milionu lidí Česka na otázku národnost odmítlo odpovědět. Moravskou národnost uvedlo 522 tisíc lidí.

   Smazat
  15. - Kdo tedy jsou a co se děje? To jsou oficiální fakta.

   Smazat
  16. Dejme PS ČR mandát v poměru politických stran a senátu "národnostní" složení a budou se "dít zázraky"!

   Smazat
  17. Pokud vím a já to tímto naprosto netvrdím a ani nechci, jsou vedeni individuálně vesmírnými civilizacemi. Jejich podpora jim se ,logicky, předpokládá. Jakoukoliv jejich činností,respektive aktivitou na Zemi jim totiž vzniká odpovědnost za toto jejich konání na ní.

   Smazat
  18. 21:47-S ústavou si vytírají pozadí právě
   ti,kteří ji stvořili.Takže ohánění právem
   a ústavou je mimo mísu.Až ji budou sami
   stvořitelé dodržovat,může se kdokoliv
   ústavou ohánět.Naprosto stejná situace je
   v případě ohánění právem.Právo nedodržují
   právě ti,kteří zákony vymysleli a hlavně
   justice,která má nad zákonností dohled
   a její porušení má trestat.Proto se vůbec
   právem a ústavou neohánějte.

   Smazat
  19. "Něco by asi platit mělo a buďme rádi,že něco takového někdo sepsal." .

   Smazat
  20. K uznání DLR/LLR jako jediného státního kontinuálního subjektu Ukrajiny (kyjevský puč je doložitelně protiprávní akt a tamní loutky nejsou státem) netřeba vůbec ničeho, pokud se respektuje platné právo, nikoli bezpráví pučistů a jejich pasáků.

   Smazat
  21. Jen nesmysl.

   Smazat
  22. Pro 21:47
   V téhle zemi se ústava porušuje již od roku 1918 a všechna tahle porušení se následně uzákońují, jako nutné změny...
   I vy si zvykejte na to, že lidé tyhle změny chtějí. Ta holka má na to plné právo. A vy si ta vaše dogmata strčte za klobouk.
   J.C.

   Smazat
  23. 21:25 Když USA vyhlásili nezávislost na VB, tak je také žádný stát na světě ještě dlouho neuznal a VB také proti nim zahájila válku. A co má být?
   Jestli je honorární (čestnou) konzulkou neexistujícího státu, tak je snad hloupost se nad tím rozčilovat. Honorární konzul, nemá na rozdíl od běžného konzula konzulární výsady. Od našeho státu nic nepožaduje, funkci vykonává bezplatně, z jejího titulu neplyne ani diplomatická imunita. Tak proč vás to tak irituje?

   Smazat
  24. V historii lidstva lidé jedli i lidské maso a měli otroky,například, ale Charta OSN jako základ moderního mezinárodního práva vznikla 26.6.1945. To se musíte rozhodnout,jaké mezinárodní právo respektujete,zda to už dávno neplatné.

   Smazat
  25. Doněcká a Luhamská republika EXISTUJE již více než tři roky a žádný parchant jako Porošenko který byl dosazen vojenským převratem v režii USA,ani svině z fašistických praporů na tom už nikdy nic nezmění.

   Smazat
  26. 12:02 No právě, o tom to je. O pokryteckém odvolávání se na Chartu OSN a mezinárodní právo vrahy, kteří ho nesčetněkrát porušili. Viz Kosovo, Irák, Libie, Afghanistán, Majdan, ATO, blokáda Donbasu....

   Smazat
  27. Kalousek nesl vlajku neexistujícího státu Tibet, tak tady může leda držet hubu a krok ....

   Smazat
  28. Dnes OSN je výběrová organizace.

   Smazat
 2. zemanova garda by měla dostat za úkol pochytat a zavřít takové individua jakými jsou kalousek štětina a pod. důvod je jasný podpora fašizmu !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo to udělá ?Pes,psa nežere!!!!!!!!!!

   Smazat
 3. A nemůže od nás někdo vydat zatykač na Porošenka? Porošenko už může jít leda tak na hrnec, protože asi předevčírem byl na NR článek, jak si balí kufry a zlato a prchá do Španělska. A vida - on ne! On naopak vydává zatykač na českou občanku. To jde - tohleto? Anebo mají tyhle články stejnou hodnotu, jako ty co píšou občas Novinky, třeba o tom, že Kim dal svého strejdu ministra roztrhat psy? Protože pak se ten od psů roztrhanej ministr objevil na nějakej tribuně. Asi žijeme v legračním světě, ale jako -k emocionálnímu vydovádění u internetu je to náhodou docela dobrý.

  OdpovědětSmazat
 4. Je obludné, že naše vláda podporuje fašistický režim na Ukrajině. Tím se jednoznačně řadí do stejné kategorie. Pravicovým stranám se nedivím, včetně ČSSD, ale je obrovská ostuda KSČM, že k této hanbě nezaujímá rozhodné stanovisko. T

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stanovisko, jaké by k věci zaujala KSČM, by bylo v mediích pojímáno stejně, jako kdyby štěkal pes. Politika zatím pořád ještě KSČM úplně ignoruje, nanejvýš se KSČM předvádí jako odstrašující příklad, kdyby některý politik hodlal "vládnout s komunisty" - no to už vůbec ne! Hrůůůza! Zase komunistíííí.! Nebo by to tak nebylo? Nebo to tak není? "Komunisti" fungují pořád jen jako strašák z pohádek pro malý děti ( respektive velký starý děti) tak co byste od nich asi tak čekal za stanoviska?

   Smazat
  2. Tato republika, nezavisle od slozeni vlady, dlouhodobe podporuje fasismus v Litve, Estonsku a Lotyssku.

   Proc se divit, ze bude podporovat i fasismus na Ukrajine. A dovazi sem budouci opozici vuci normalnimu zivotu.
   Kalousek a Stetina nas prece dlouho na fasismus pripravuje. Vsemi kroky, ktere kdy udelal.

   Nele Liskove drzim palce, je mi lito, ze musi zit pod tlakem jen kvuli tomu, ze se postavila fasismu v EU. Neskutecne, co vyfabrikovala "revoluce" a co dokaze mala hrstka nasilnych, bezduchych vseznalu.

   Smazat
  3. Nelze se divit, KSČM je spolek v čele s prodejnými pokrytcy, kteří touží po moci bez jakékoli odpovědnosti, což předvádějí ve své opoziční bavlnce. My, poctivci v ČSNS máme poněkud jinou představu o odpovědném vládnutí ve prospěch celého národa, nikoli pouze pseudoelit.

   Smazat
  4. Přičemž Buffer je pokrytec ze všech pokrytců ten nejpokrytcovatější.Pseudodiskutér

   Smazat
 5. Střílení do demonstrantů za 1.republiky !
  1. února 1919 bylo při generální stávce dělnictva v Bratislavě zastřeleno ozbrojenými legionáři 7 demonstrantů 25. března 1920 byli při stávce zemědělských a lesních dělníků v Rumanově na Slovensku zastřeleni dva dělníci 18. července 1920 byl při mzdových demonstracích v Hlohovci četníky zastřelen dělník Jan Kulda a více než 10 demonstrantů bylo těžce zraněno 18. prosince 1920 byli na protestní demonstraci ve Vráblech zastřeleni tři stávkující a jedno děcko a přes 20 stávkujících zraněno 21. února 1921 byli v Krompaších při demonstraci proti hladu a zásobovací krizi četníky zastřeleni 4 dělníci a 17 jich bylo zraněno 2. července 1921 byli při exekuci ve vesnici Ardenovo zastřeleni dva rolníci 12. října 1921 byl četníky v Topolčianech při zatýkání zavražděn jeden dělník. Byl zatýkán proto, že jeho dcera sbírala zbytky řepy na sklizeném poli 1. dubna 1922 stříleli v obci Hrušové četníci do stávkujících. 19 osob bylo zraněno 30. července 1922 uspořádala KSČ v Košicích slavnost skautů spojenou s táborem lidu. Při rozhánění průvodu zranila policie 12 dělníků 1. srpna 1922 stávkovali v Močenoku zemědělští dělníci z panství biskupa Kmeťka. Při rozhánění schůze stávkujících byl jeden dělník četníky zabit a jeden těžce zraněn 28. října 1923 provedli četníci v Dulové masakr malorolníků, kteří hájili právo na lesní pastviny, a zastřelili jednoho malozemědělce, 3 těžce a 30 lehce zranili 28. dubna 1924 byl v Zaričevu úkladně zavražděn okresní důvěrník KSČ 6. května 1924 byl v Turje agrárníky úkladně zavražděn důvěrník KS a místní starosta Ivan Stimák 30. května 1924 při násilné exekuci dobytka v Poljaně těžce zranili četníci 7 rolníků 3. srpna 1924 byli ve Svaljavě při protiválečné demonstraci policií zastřeleni tři rolníci 8. října 1924 byl při stávce textilních dělníků v Trenčíně zastřelen 1 dělník a 8 těžce zraněno 10. února 1925 byl v Praze po skončení protidrahotní demonstrace uspořádán demonstrační průvod přes Václavské náměstí. Proti demonstrujícím byla vyslána policie, která střílela a šest demonstrantů těžce a mnoho lehce zranila 31. května 1925 zabili četníci jednu dělnici při stávce cihlářů v Nerejově 11. června 1926 rozháněli v Praze četníci střelbou demonstraci dělníků proti zvýšení zemědělských cel a několik dělníků při tom zranili 2. května 1928 byla četníky při stávce zemědělských dělníků v Dolním Kereškýně zastřelena jedna žena a dvě další ženy a jeden hoch byli těžce zraněni 8. října 1928 byl v Boroňavě četníky v noci bezdůvodně uspořádán pogrom na rolníky. 34 muži a 4 ženy byli zbiti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:39- pokud je Váš "soupis" obětí dokazatelný, měl by být v učebnici základních škol jako protiváha obětí komunismu.

   Smazat
  2. 19:39
   ...a to není všechno
   25. listopadu 1931 - Frývaldovská stávka (dnes Jeseník, v obci Dolní Lipová. Protestní pochod proti propouštění a snižování mezd dělníků pracujících převážně v kamenolomech skončil střelbou zasahujících četníků a smrtí 8 demonstrantů, dalších 13 bylo těžce raněno...
   Pro Buffera:
   O čem to plácáš? O pokrytcích, kteří touží po moci? Kolik ti je, že neznáš ani historii toho, co tu stranně propaguješ?
   " Národní socialisté byli oporou demokratické republiky a náleželi k tzv. stranám Hradu, podporujícím prezidenta Masaryka, (ano, toho, který nechal střílet do lidí) a také ke stranám sdruženým v tzv. Pětce, která měla zásluhu na stabilizaci politického systému první republiky. Podíleli se na vládě v letech 1918–1926 a 1929–1938. Mezi významné představitele ČSNS patřili Václav Klofáč, Emil Franke, Jiří Stříbrný a od roku 1923, kdy vstoupil do strany, i Edvard Beneš a jiní další politici."
   A ti netoužili po moci?
   Vzpamatuj se...
   J.Caláb

   Smazat
  3. 23:22
   On v učebnicích byl, pane Povolný. Jen těmhle "zrůdokratům" se do téhle "zločinokracie" nehodí. A tak zatajují, mlží, lžou,... a to jim nestačí. Oni by i za pravdu zavírali, zabíjeli, linčovali... Stejně tak, jako se o to pokouší u Nely. Braňme ji holku, nikdo z nás nemá tolik odvahy, co ona.
   J.C.

   Smazat
  4. 0:18 J.C.- byl jen ve zkratce, nikdy v souhrnu, proto když se uvádí oběti komunismu, je třeba argumentovat také "souhrnem", aby bylo "jasno" a měl bych jasno i já nekomunista, ač se zdá, že již mám.

   Smazat
  5. 19:39 To bylo v době, kdy komunistická strana ještě bránila a prosazovala zájmy dělníků. T

   Smazat
  6. K této diskusi nemám co říci. Byla ovšem do ní zahrnuta i soupiska obětí zásahů předválečné československé policie a četnictva. To už mám co dodat. Abych tak řekl - v globálu je ten soupis obětí z první republiky správný, nemám teď v ruce žádnou dokumentaci, musel bych hledat. Jen mám pocit, že jsou v něm nepřesnosti. Namátkou uvádím jméno zabitého Kuldy, on byl určitě Josef, nikoli Jan, a bylo to při demonstraci v Praze před Parlamentem, tedy Domem umělců (dnes už se říká zase hezky po rakousku Rudolfinem) roku 1920, nikoli jinde. Ale opakuji - k obětem došlo. Bohužel. Bude jich možná i víc než oněch z poválečných politických procesů.

   Smazat
 6. Mnooo..pokud jsem to nkde spravne cet,tak kalous velky,kalousek nocni a podobny sovovity ptaky ,taky pelikani jsou zakonem chraneni jakozto ohrozeny a vzacny druhy. O stecinacech to ale neplati a odstrel kuli anebo jednotnou strelou je celorocne povolen.
  Jak se tak divam na tu fotku tak pani Nelinka tam ma poruce stary dobry "padlo" a patrne s nim take umi "padlovat".
  Co se tyce toho zatykace tak to beru jako hoax,protoze nikde jsem nenasel zadny upresnujici komentar. Beru to teda zatim jako kocici kychnuti:-)
  Divim se ,ze jeji zajmovy sdruzeni dosud nedalo dohromady prostredky a nenavhlo kandidaty do pristich voleb protoze by nepochybne meli uspech a to nezanedbatelny.
  Preju pani Nelince dlouha stastne prezita leta ve zdravicku a pohromy ji at obchazi jak cert kriz! :-)

  OdpovědětSmazat
 7. Ty ses pizda az to hvizda .-)Nejses ty nahodou ten Pornojanda? Anebo naka osklivka?
  Pani Liskova je nahodou moc pohledna "samice"
  takze asi budes od klubu termalnich pratel anebo zavistliva zenska....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a co my s tím, že je to pohledná samice? Jsi úchyl? Tady není pornozpravodaj, to se musíš jít vzrušovat jinam. Ona ta Savčenková taky není zrovna šeredná stará čarodějnice, ani Tymošenková ( i když ta už je starší ročník) ostatně a co ty pizdy Pussy Riot s mraženými kuřaty v rozkroku? Taky docela pohledný kousky - ne? A mezi těmi opálenými vandráky by se našla taky spousta děvčat jedlých, a bůhvíjaké krasavice se schovávají za těmi svými černými hadry. Tady je to o politice, kámo, a v politice neznáme bratra ( ani sestru) Kdo dřív střelí, ten dřív trefí - jediný pravidlo.

   Smazat
  2. 20:15-mas ty vubec predstavu co to politika je?
   To co se deje za zavrenyma dverma na hrade,v kuloarech a na tajnych setkanich kdesi v ustrani to je prachsprosta zlodejina,uzera,genocida vlastniho naroda.
   Politika ,to je to co zije kazdej z nas od chvile kdyz otevre oci. Politika je o tom,aby obcan mel praci,socialni jistoty,aby v lednici bylo furt tolik jidla pro tebe a tvou rodinu kolik potrebujete. Aby ty a tvoje rodina mela strechu nad hlavou,teplo,svetlo,lekarskou peci dostupnou kdykoli a bez omezeni.Aby tvy rodice nemuseli vazit kam dat svuj bidnej duchod-jestli na najem,leky anebo jidlo.Aby tvoje rodina mela slusnej,byt nenarocnej a klidnej zivot mezi svyma sousedy a aby ste nemuseli rozebirat tisic problemu nekde v zacouzeny hozpode kde se taky mlati jenom prazdna slama.Politika je o tom,aby tvoje rodina,nejblizsi,tvoje deti nezili ve strachu,aby nesileli hruzou kdyz jim poleti rakety ponad hlavy.A taky o tom,abys z toho co vydelas alespon jednou za rok mohls vzit svoji rodinu nebo rodice nekam na dovolenou. A taky o tom,ze kdyz se zeptas svyho taty a mamy jak se maji a jestli nepotrebujou pomoct ,aby ti rekli-nemej peci synu,jsme spokojeni a mame vsechno co potrebujeme.
   Aby si praci kterou delas delal rad a mel ji slusne zaplacenou. Aby tvoje deti dostali vzdelani ktere je pripravi do zivota-takoveho jaky si predstavujou.
   Tak tohle je politika!
   A kdyz zmrdi,ktery jsi volil aby spravovali tvuj zivot k tvemu prospechu a veci verejny tak nekonaji,maji byt popraveni verejne na namestich aby podobnym zmrdum zasla chut cinit veci podobny.
   Tak abys vedel ,co je to POLITIKA!

   Smazat
  3. Příteli, kdyby existovala absolutní pravda, tak je to tato. T

   Smazat
 8. Pizda "konzulka" se dělá zajímavou... Každý na tebe sere, pizdo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonym ve 20:08 je zřejmě zaměstnancem sudetoněmecké kanceláře.

   Smazat
  2. Ano, Jando.

   Smazat
  3. 20:08-Použité výrazy vypovídají nedobré
   věci o pisateli a hlavně jeho inteligenci.
   Tatínek mu zapomněl vysvětlit zásady toho,
   čemu se říká slušné chování.
   Petr Majevský

   Smazat
  4. Zvláštní doba.Na ženu která nikoho nezabila je vydán zatykač a lidé co mají na svědomí statisíce životů,běbají klidně na svobodě./poroš,obamoš atd.

   Smazat
  5. Jak napsal Shakespeare v jednom ze svých dramatů "vymknuta z kloubů, doba šílí". Ale není na tom nic zvláštního, jsou to jen formy projevu diktatury kapitálu. T

   Smazat
  6. 7:53 - ta schíza je dána převratem po WWI. Vlastně to začalo už ve frankrajchu 1789!Jde o egalitářský převrat, který se promítl více do myšlení než samotné reality. Takže se dnes podivujeme že císař pán, který se tak ale nenazývá (dnes má zpravidla titul prezident), může vše a kmán (tedy řadový občan) zhola nic! Dřív toto neřešili. Pán župn měl od cisára právo hrdelné a tak mohl dát popravit syčáka kterýho si usmyslel. A císař mohl dát useknout hlavu i jemu samotnému, neb se zodpovídal jen Bohu! A to mělo zůstat, jenomže zednáři to převrátili a nakecali lidem že teď jsou s všicki rovný a to tzv. před zákonom. Jenže v realitě tomu tak není! Proto divení není namístě. Stále navzdory proklamacím platí staré" Co je dovoleno Bohovi, není dovoleno volovi".

   Smazat
  7. Já určitě NE.

   Smazat
 9. Nelo v klidu ,tento troll není ani na úrovní šimpanze.

  OdpovědětSmazat
 10. 19:52 ...Jak to, ze zde sproste nadavas ty DOBYTKU HNUSNEJ - kdyz to pan Dvorak jasne zakazal ! Me by za to smazali a tebe ne.

  Podle nasi svate Americke Constituce si muze krasna pani Liskova myslet a rikat co chce a cestovat kam chce.
  (Prvni clanek Constituce !)
  U nas vsak nikdo nevi, kde je Donecko.

  Pani Liskova ja budu cestovat take ! Pojedu do Prahy na knedliky a do Vidne na strudl. Kdybych vas nahodou potkal, tak Vas zvu do nejlepsi cukrarny v Praze na ovocne knedliky.
  Vas ctitel nick honolulu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosímtě Večereku - už jsi se vzbudil? U vás na Floridě už je ráno, a ty tady zase budeš otravovat? Co je ti do naší politický harcovnice? Co je ti do nás? Přestaň lézt na náš ČESKÝ server emigrante praštěnej. Proč píšeš takový kraviny? Vem si prášek a vlez nám na záda.

   Smazat
 11. Nesaháš jí ani po kotníky ty havloidní anonymní jandova buzno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemám proti této ženě nic samozřejmě - neznám jí. Ale ani ty jí neznáš. Nikdo jí tady nezná.Kromě nějakých článků tady, se nikde nijak neprojevila.Proč vy vymatlanci už zase stojíte před ní v předklonu jako před nějakou ikonou, jen proto, že o ní mediální prefabrikát cosi vytvořil? Já jsem taky třeba mimořádnej hrdina, ale nikdo o mně nepíše - proto přede mnou napadáte na zadek? Bože můj - to je hrozný!

   Smazat
  2. 20:22-to že paní Nelu neznáte Vy, neznamená, že ji neznají jiní i já ji znám, byť ne osobně.

   Smazat
  3. P.S.- ale faktem je, že neznám Vás.

   Smazat
  4. No a o co jde vám? Nechnápu. Taky sedíte v podřepu před nějakou ženskou proto, že se přírodě kapku povedla a hlavně je mladá? Kdyby se vyznamenávala Langšádlová, v podřepu byste neseděl. Padejte si na zadek a hlavně se nehourejte do mně já vás taky neznám a nevím o co vám jde. Ostatně to se z vašich žvástů nepozná nikdy. Jste jen drobet kultivovanější Horní Dolní. Taky vždycky vylezete na diskuze bez názoru, jen lezete mezi názory ostatních a bombardujete je svými výkřiky. Vlezte mi na záda Jak ji znáte když ne osobně? Z medií? No to jste to rozsvítil vy Nelo!

   Smazat
  5. 10:10-znám ji z demonstrací, na podporu Zemana(Albertov) stála přede mnou, jinde řečnila. Vy jste stále jen na Novinkách ap.?

   Smazat
  6. Tak tentokrát zločinec a anonymní mluvka píšící "česky jako anglicky" napadá sympatizanty režimem pronásledované a na životě ohrožené pani Liskové. Je to a asociální psychopat nebo teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouha?

   Smazat
 12. Oprava : Prispevek 20:10 je adresovan hulvatovi 20:08 !
  Ja mam pani Liskovu rad ! Ona je ceska vlastenka a uz davno patri na pozici zodpovednosti a vlivu !
  nick honolulu - ctitel a obdivovatel krasne pani Liskove.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypadni z diskuzí ty hnusnej emigrantskej parchante. Zase už jsi vylezl z pelechu a neznáš nic jiného, než otravovat Čechy? Zase nám hodláš nadávat? Ty nemáš komu co adresovat - ty tady vůbec nemáš co dělat. Nebo napiš, jak se dostaneme na americkej web, na nějaký diskuze, a my budeme otravovat tam.

   Smazat
  2. Vyser se na mně otrapo! Ty jsi takový dron diskuzí. Lezeš do ucelených diskuzí s kravinama, který nemají hlavu ani patu. Já si můžu psát co chci a žádnej hnusnej pantáta mně nebude napomínat.

   Smazat
  3. Přesně Honolulu!Znám paní Liskovou z demonstrací!Vlastenka,bojovnice ta národ český a bojovnice proti fašistické zvůli,kterou propadli naši politici a prestituti typu TOP09,ODS,ZELENÝCH a další!Dopadli jsme tak,že vlastenci jsou xenofobové,fašisti,rasisté.....Paní Lisková udělala velice dobrou věc.Poukázala,kam až se zvrhli političtí sluhové!Za moc a peníze podporují beztrestně a o co hůře,veřejně FAŠISMUS,FAŠISTICKOU ZRŮDNOST a pak klidně se jdou poklonit obětem fašismus!Co se odehrává na Ukrajině,je nic jiného,než fašistické vraždění na rozkaz nejenom nelegitimní vlády,ale i EP,USA a NATO!Nakonec nová zpráva.Kdo vede EP?SCHULZ,nevzdělaný,psychicky nemocný alkoholik,který zdá se po vyloučení řeckého europoslance pro jeho názor na Turecko,bude vládnout pevnou rukou správného fašisty,jako Hitler.Video je na soc.sítích.A vy trollové,kteří urážíte paní Liskovou,bedlivě vnímejte slova tohoto německého,zrůdného předsedy EP!František.

   Smazat
  4. 10:12-jen jsem se ptal, úsudek i z Vaši odpovědi si udělají čtenáři.

   Smazat
 13. 20:19... RETARDE ! Nejsem Jiri Vecerek a neznam toho pana.
  Stat Florida ma 67 okresu a deli se na 4 oblasti. Ma 20 millionu obyvatel.
  Je daleko vetsi nez Cesko a ma take pres tisic prilehlych ostrovu. Takze jsem se s panem Vecerkem minul. Az ho potkam, tak ti naplanujem nakladacu !

  Proc chodim na NR ? Abych ti nacural do piskoviste kde placate jedovate babovecky pro Cesko.
  nick HONOLULU - CTITEL krasne pani Liskove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už jsi tady žvatlal vícekráte. Jiné jméno nemáš, než tu blbou přezdívku Honolulu ( Horní Dolní, 007, Zarathustra)? Napiš své jméno, a budeme ti věřit, že nejsi Jiří Večerek. To, že schválně lezeš na českej web, abys nás tady nasíral a otravoval, protože tam na Floridě vedeš neutěšený život starého, nepotřebného dědka, což nám ovšem neprozradíš, už jsi nám přiznal víckrát. Pořád si tady hraješ na blba -blbé žvásty o čůrání a bábovičkách. Nestydíš se trochu? Toto je vhodné chování pro seniora? Proč se tady držíš jak hovno košile? Tak se přiznej, že život na Floridě je hroznej, samá nuda, nikdo s tebou nechce žvanit, každej se zavírá doma, a ty se proto lezeš zabavovat na český server. Proč jsi proboha od nás utíkal pryč? Mohl jsi tady s námi žít, a nemusel ses nudit na blbé Floridě. A jestli Florida není blbá, a jestli je tam život úchvatnej, tak to tady dokaž nejlépe tím, že sem přestaneš lézt. Jdi si zaplavat do moře, a přestaň otravovat. Najdi si náš server Novinky - a diskutuj tam. Tam taky najdeš nick Jiří Večerek - Florida - jenže ten je tam teď zablokovanej - píše stejně blbý sračky jako ty. A ty už jsi přišel na to, jako vychcanej američan, že tady ti blokování nehrozí, tak neustále a denně otravuješ tady. Fakt hrůza. Všude musí náš českej čtenář narazit na něco tak domýšlivýho a drzýho, jako je americkej emigrant. Aby na českej web psali emigranti, by mělo být zakázaný. A paní Lisková by se na praštěnýho starýho emigrantskýho dědka vysrala -to si piš.

   Smazat
  2. Večerek je relativně mladý, vole. Tenhle Hovnolulu je impotentní důchodce.

   Smazat
  3. Myslíš že je Večerek mladej? No - relativně - proč ne. Ale mně to nějak splývá.

   Smazat
  4. Zajímavé je, jak anonymové peskují "nicka", že neuvádí své jméno?!?

   Smazat
  5. A ty jsi blbej a nezajímavej. Proč tak blbě vyštěkáváš do diskuzí? Probral jsi se z narkózy nebo tě pustili ven z lůžkové klece? Vypadá to na to. Ještě nikdy jsem nečetl od tebe názor k článku. Jen ňafeš mezi diskutující jako slintavej pes.

   Smazat
  6. 10:14-šlápl jsem Vám na "kuří oko"?

   Smazat
 14. 20:24 Ty na americke diskuze NEmuzes, protoze jsi KOKTAVY Pepek Vyskoc z Putimi.
  Ja na ceskych a americkych diskuzich jsem denne , nebot mam vyridilku jako Bob Hope a uslechtilou charmantni povahu podtrzenou zjevem.
  Ty na rozdil odemne jsi opicak a proto mezi nas Americany nemuzes. My mame radi pouze hezke lidi.
  Krasna pani Liskova bude mezi nas prijata okamzite.
  nick HONOLULU - CTITEL pani Liskove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si jenom myslíš emigrantskej chocholouši. Já mluvím i píšu anglicky jako česky - a ne takovou chatrnou angličtinou, jako ty píšeš chatrnou češtinou. Hodně už jsi zapomněl dědouši, trapnej ctiteli. Ta holka kdyby věděla kde všude má ctitele, byla by asi dvojnásob pyšná.A proč bych nemohl mezi VÁS AMERIČANY? A už jsme u toho - hnusná americká havěť, i když ty jsi jenom připláclej emigrant, chováš se stejně nafučeně jako celá ta americká sebranka. A to prosím budeš tady pořád mektat, že američani žádná sebranka nejsou. JSOU! Drzí jak vopice - ty sám jsi toho důkazem. Proč já bych nemohl na americký server? Vy si tam vybíráte, a my se tady máme spokojit s každým smradlavým a nudícím se dědkem? Jen sem koukej navalit kontakt na americkej server - ale to máš strach -co? Že ti někdo přijde dát do zobáku, někdo ze sousedů -abys neotravoval své bývalé spoluobčany, které jsi opustil. A ještě ke všemu otravuješ kravinama, urážkama, a stupidníma blábolama. Žádnou vyřídilku jsem až dosud nezaznamenal - ano, zpočátku jsi psal docela zajímavě, ale to už skončilo. Už všechno víme, už nemáš o čem psát. Ještě i ty volby vašeho prezidenta byly zajímavý - teď už píšeš fakt jen sračky a urážky. To nás Čechy opravdu až tak nenávidíš? To musí být nějaká emigrantská choroba -nemáte tam proti tomu nějaké očkování? Amerika je přece země neomezených možností, ale ty jsi omezenej - nech se proti tomu očkovat.

   Smazat
  2. Super, Nicku. Pěkně vytáčís toho vygumovaného, závistivého amrdola 21:15!!! - kterej "mluví a píše anglicky jako česky".
   Redneck

   Smazat
  3. Další blb na obzoru? Že bychom měli takový štěstí? Máš vztek že já mluvím anglicky, zatímco ty jsi neschopnej starej dědek? Normální člověk by nemohl pžizvukovat kravinám, který tady vytváří to honolůlu - závistivej šašek jsi ty. A zmrd.

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluvíš zřejmě o balkánské řeznici Krvavé Madle a dementech Scheissenbergovi, Pornojandovi, Kocábkovi a konfidentovi STB Štětináčovi Plavcovi.

   Smazat
  2. Proti těm "rudým" nadržencům mám výhrady. Kdybys ale vynechal to slovo "rudý" anonyme 20.45, a nechal jen "impotentní nadrženci" souhlasil bych s tebou bez výhrad, protože je to pravda. Kdyby ta Lisková byla obyčejná vohera asi jako je Langšádlová, Němcová, nebo Jourová, mohla by páchat hrdinský činy od rána do večera, a dědoušové by tady fanaticky neslintali. Lisková má výhodu že není vohera, ale třeba je vyretušovaná? Máš pravdu - ale to platí o celé diskuzní chase - a každý den.Samej pantáta v letech, a postarší strejc. Existenčně zajištěni důchodem. Rádi si ještě zafantazírujou, protože už jim moc života nezbejvá. Ano - taková selanka.

   Smazat
  3. Každej jsme ňákej. Pisatel ve 21:01 se zřejmě ukájí nad fotkou Adolfiny Makreliny. Nebo dokonce nad snímkem Krvavé Madly Allbrightové v jejím stařeckém rozpku ?

   Smazat
  4. Jandovo pornokomando to tady rozjíždí ve velkým stylu, koukám.

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Chápu, že impotentovi ve 20:55 se hezká ženská nelíbí. Co by s ní taky dělal, že? Nebo obdivovatel Pornojandy, který onanuje u videa, kde Pornojanda předvádí svou zakysanou řiť? Úroveň by tomu odpovídala.

   Smazat
  3. 20:55-začínám být alergický na Vás, jako Vy na Vám nesympatické "nicky". Zkuste popřemýšlet, není-li chyba u Vás a nestáváte se nechtěně zdejším trollem.

   Smazat
 17. Form nick honolulu to pplk. dr. Orbetel.

  Pane pplk. zadna valka s Ruskem NEBUDE i kdyz se o ni snazi zeslabene skupiny Globalistu, Sorovcu, NWO a Neoconu.

  Pozice naseho oblibeneho presidenta Trumpa denne zesiluje a 70 % Ameriky stoji za nim.
  Na tom o cem se zminuji, nic nezmeni organizovane a placene protesty Sorosem.

  President Trump NEKOLIKRAT rekl, ze valku s Ruskem nechce a ze chce s Ruskem spolupraci.
  Vim, ze se sejdou s presidentem Putinem, ale opozdene, nez bylo planovano, kvuli vnitrnim problemum Ameriky na kterych Trump intenzivne pracuje.

  T.j. zdravotnictvi, danovy system, illegalni immigrace a kriminalita, ktera je napr. v Chicagu velka.

  Spoluprace mezi Amerikou a Ruskem zmeni svet k lepsimu, nejen politicky, ale definitivne i ekonomicky.

  Nas bezne Americany vubec NEZAJIMA Krym nebo vych. Ukrajina. Vzdyt my ani nevime kde to je. Nas nepritel je ISLAM. Ten nam dela starosti. Presidenti Putin a Trump budou kamosi - urcite - a budou se vzajemne respektovat. Trump to rekl. Nevim jestli chytnete na internete v Cesku projevy Trumpa, ale poslouchejte je v orginale.
  nick HONOLULU - keen observer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na sotni je přehršel článků k aktuálním událostem, který místní rudouni úmyslně pomíjej a věnujou se namísto toho bulvárním hoaxovým žvástům z putlerwebů typu Eurazia! Na té jejich NR vyšel jedinej článek od bojovníků za Kyjevskou Rus! Proč tu není nikde jediný překlad pana Igora Iványče? Nebo kozáka Babaje? Tohle je jediný co přeložili tihle rudí hajzlové! - http://www.novarepublika.cz/2016/10/donbas-to-je-rusko.html

   Přitom tam se řeší věci zásadního charakteru! Dějiny jaké byly doopravdy! Články o únorovém zednářském puči v Petrohradu, o Parvusovi s Zederblumem-Leninem, o Trockým a jeh bandě z Brooklynu, o povstání ruských rolníků proti židovládě - od machnovštiny po Tambov (antonovština), o hrdinech z Kronštadu - nyní aktuální věc! O zlodějinách Putlera a jeho židočekistické bandy! Prostě spousta úžasných článků! A tu není z toho NIC!

   Smazat
  2. Nikdo to za tebe neudělá, budeš to muset místo vysedávání na diskuzích přeložit sám.

   Smazat
 18. Tohle odvážná ženská se jen tak nedá přeji Nele hodně síly.Jen mě zajímá když mluvíme o fašismu kdy se bude u nás promítat nejúspěšnější polský film za rok 2016 http://www.csfd.cz/film/434921-wolyn/galerie/?type=1 film je ke shlédnutí zde http://fastshare.cz/7057567/woy.2016.pl.webrip.xvid-kit.avi je v polštině titulky ještě nejsou ale myslím že nejsou potřeba je vidět jaké zvěrstva dokázali dělat banderovci kteří se ted oslavují jako hrdinové.

  OdpovědětSmazat
 19. Negativni pisalkove ohledne krasne pani liskove ! Obvinuji vas verejne, ze ZAVIDITE pani Liskove pritazlivy zjev !

  Jste skaredi Frankenstajni a krasna zenska vas vubec nevnima ! Proto prskate sliny jedovate na pani Liskovou.

  Pani Liskova neberte je vazne. Ja v mladi pracoval v Africe a opice me zasypaly hovinkami a pocurali moji nobl uniformu.

  Vy zijete mezi opicemi ted a proto vas tam nemaji radi.
  Ale ja vas obdivuji a zklanim se pred vasi pritazlivosti, protoze nejsem opice.
  nick HONOLULU
  Pro vas pani Liskova :
  Stern von Africa, Monika Martin

  Pro vas pane pplk. Orbetle.
  The Warrior , Margaret Singana.
  vse na youtube.
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:35-Musím protestovat proti nařčení,že
   jsem škaredý jak Frankestein.Já jsem totiž
   v zemi zdejší,ze všech lidí nejkrásnější.
   Petr Majevský

   Smazat
 20. jo je třeba zavřít porošenka a ty jeho banderovce

  OdpovědětSmazat
 21. N E P L A K E J - 20:49 - a nepodlehej predstavam, ani o Floride, ani o me ! Ty mas ty tvoje predstavy, vsechny spatne !

  Zacal jsem psat z Waikiki (Oahu - Hawaii) na prani jihoafricanu, ( kteri mi rekli : "Kdyz mlcis, tak mas spoluvinu za pad civilizace". Chtel jsem psat na americke diskuze, ale bylo mi receno, za na to maji lidi dost, at pisi do Ceska. (Z toho vznikl muj nick honolulu.)
  Jenze to vse jsem uz napsal 100 x ty starej osle - a kvuli tobe, to musim znovu a znovu opakovat.

  Tak jsem zacal psat na Aktualne CZ a 3x me vyhodili. Ted tam nesmim - a ani nechci. Psal jsem proto na Denik CZ , ale koupili to Nemcouri a zavedli registraci.

  Jedina svobodna media, ktera zustala je Nova Republika,
  ktera pomalu zavadi cenzuru pod tlakem Prazske kavarny a Sorose.

  Moje psani jako seminko rozkvetlo a bude jednou jako Sequoja v Californii. NR se pomalu a jiste pridala na hodnotne a logicke mysleni. T.j. velka zmena a
  povazuji to za uspech.

  Po mem osobnim, ci spolecenskem zivote je ti kakanec, ty skareda pavlacova klepno v proprdenych gatich.
  Popsat ti Floridu ty chochoracu je tak nemozne, jako pro Amika neco vedet o Donecku.

  Kdybys nebyl totalni blb, tak bys vedel , ze pro kazdeho z nas je samozrejme,jet kam chceme a vles kam chceme, psat kam chceme. Velmi rad bych nadaval Merkerove , ale neumim nemecky, proto tam nelezu.

  Ted kdyz jsem vse vysvetlil uz 100 x, tak me neobtezuj tvymi prikazi a zakazi ty srandovni orientalni despoticke prdulo. Vzdyt ja je ani nevnimam.
  nick HONOLULU - SVETLONOS.

  OdpovědětSmazat
 22. řečí jste kolem toho tady nadělali dost, jenže já se o ni skutečně bojím...že má pravdu se svým protestem proti fašismu, to všichni víme..porošenko pro mě není legitimním představitelem státu, ale pučista...je ale taky masovým vrahem, naprosto všehoschopným...copek je těch mrtvých a šikanovaných málo?!!!

  OdpovědětSmazat
 23. Tak že uloupit Srbům část jejich země a založit tam muslimský teroristický stát ,kde vládne drogová mafie je v pořádku ?Celé to byla vlastně příprava na invazi muslimského odpadu do EU co se roky na nás valí.

  OdpovědětSmazat
 24. 21:15... teprve ted jsem si toho vsiml. Proc po me chces, abych te navezl na americke diskuze, kdyz je jich pod kazdym thematem nekolik ?
  Ty jsi proste Pepek Vyskoc - natvrdlik, jinak bys na nich uz davno byl.

  Mozna by se te tam ujala nejaka postizena cernoska z Haiti a mel bys vybornou partnerku na cestu zivotem, odpovidajici tve povaze, a inteligenci.

  Ty zakomlexovany vykale, ty nemuzes urcovat hodnotu niceho, co nekdo jiny pise, protoze jsi "0", obute kureci hovinko, bez vlastni hodnoty a zmirajici pod tihou sebedulezitosti, kterou nikdo jiny nevnima.

  Chcipacku mentalni, ty zijez ve stavu ohrozeni, vsude kde se nachomejtnu i kdyz te vubec ani nezaregistruji.

  Nesnasis, kdyz ti nekdo nadava ? ZVYKNI SI ! To je reakce na nadavky trpasliku jako jsi ty a tvoje. A bude to jeste horsi, nebot mi to prinasi poteseni a smich.
  nick HONOLULU - tvuj superior.

  OdpovědětSmazat
 25. Panove, dnes uz neexistuje ani v Evrope zeme, kde by to nevrelo pod povrchem...

  Trumpova revoluce v Americe vyhrava na cele care. Ve Washingtonu byli propusteny stovky uredniku a jine staty nasleduji... Vy se musite take zbavit Prazske kavarny a tak zv. "elit" ! V pripade, ze se nedokazete zbavit jejich vlivu a dominace - v pripade, ze je budete respektovat jako drive, tak budete mit horsi a horsi zivotni uroven. Budete mit bidu !

  Vsimne te si, co dela americky market - DOW.
  President Trump neni v office ani 2 mesice a America ma v pokladne $ 3000 x million navic. (My tomu rikame 3 billiony.) A nezamestnanost byla snizena o 80 000 nezamestnanych. Velke firmy se vraceji do Ameriky z Asie.

  Jeste vsak ani zdaleka nejsou nektre problemy vyreseny.
  Je to napr. zdravotnictvi a danova reforma. Je to kriminalita v nekterych mistech a samozrejme hranice, kde je podobna invaze z Afriky, jako je u vas.

  Vymente vsechny na pozicich vlivu, kteri nejsou na strane ceskych zajmu a vlastencu.
  Pani Liskova patri do vlady ! Zvolte ji !

  Poslete na pracak, Telicku, Jourovou a Stetinu. Oni delaji v Bruselu velke chyby. Francie na vas ted zanevrela. To jsou zbytecne problemy.
  nick HONOLULU - svedomity pozorovatel.

  OdpovědětSmazat
 26. HALO, HALO ! Nick honolulu vola Albertu, pana spisovatele dr. Jirovce !

  Mate na ceste do Kanady 40 000 illegalnich immigrantu z jizni Ameriky, Asie, a Afriky. Hlavni vlna vsak prijde az bude jaro. Oni jdou pesky pres zasnezene plane severu.

  Oni utikaji pred Trumpovou policii, (ICE - Immigration and Custom Enforcement.) Hypokrat Justin Trudeau v Ottawe je vydesen...

  Bude vam pridelen najemnik pane Jirovec. (Karibska lidozroutka - potomek puvodnich amazonskych Indianu.)

  nick HONOLULU - ja to vim uz pred tydnem, ale nevedel jsem, neni-li to falesna informace. NENI !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud je mi známo, tak pan Jírovec v multikulturní společnosti a soužití s rychle se množícími cizokrajnými etniky žádné nebezpečí nespatřuje, takže bude po zásluze obohacen a rád se přizpůsobí. Možná dokonce před vynuceným stěhováním a narychlo odjezdem do České republiky ubytuje na své zahradě africké kobylky a barevné slimáky spásající úrodu a přenechá klíče od domu arabským uprchlíkům z řad Islámského státu prchajícím nyní ze Sýrie a Iráku do země svých stvořitelů.

   Smazat
 27. Nela Lisková bi mněla urichlene požádat o politicki azil v Rusku protože je nebezpečí ža ji protektorát vidá Ukrajinskim úřadúm a oni ji zlikvidují.V jeji bezpečí bi si mněla zachránit život.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výhrůžky smrtí a hanobení skupin obyvatel pro režimu nepohodlné názory jsem zde v diskuzi zaznamenal od hotového Ernsta Röhma Chovancovo gestapa, admirála Canalise Sobotkovy duhové rozvědky a naposledy geneticky modifikovaného agenta Monstanto Bureše nenávidícího emigranty a důchodce, který považte mluví i píše "anglicky jako česky". Už aby prezident Zeman na summitu USA - Rusko pořádaném v Praze dohodl recyklaci těchto evropsky gay-porno-hodnotných zpravodajců závislých na diskuzi NR, jejichž výsledkem je polovina české armády pod vrchním velením Wehrmachtu, tedy pokud sami nevlezou do Brusele či Merkelové do stanu.

   Smazat
 28. Tak jisto hrozí Slovence Adriane Melekové že ji Kalinák s Ficem odovzdají do Savdské Arábie k ukamenováni,u těchto vládach je to možné.

  OdpovědětSmazat
 29. O důvod víc odmítnout bezvízový styk s Ukrajinou, neboť kdo umožní volný pohyb ukrajinských nacistů po Evropě, tak se dopouští ohrožení bezpečnosti naší země. A co takhle dočasně uzavřít Ukrajinské velvyslanectví v Praze, vyhostit banderovské vrahy českého národa a vyhlásit sankce na kyjevskou bandu?

  OdpovědětSmazat
 30. Pokud je paní či slečna Lisková česká občanka, může si ten Žid Prasenko políbit... víte co.
  A Štětina?... k ostatním štětináčům s ním, vlastizrádcem zaprodaným!

  OdpovědětSmazat
 31. Naše republika vznikla právě na základě práva národů na sebeurčení.Tenkrát se to USA hodilo. V případě Krymu a východu Ukrajiny ne.Tam jako podobně u nás hlavouni v Praze rozhodli o rozdělení státu o vstupu do zločinecké organizace NATO. A ptal se nás někdo na názor? Podobně na Ukrajině. Tam ale nebyli takoví srabi, aby to Kijevu žrali.A těch Kalousků a Štětináčů si nevšímejte, vždyť se již sami odkecali. No pasaran!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 32. Tahle výživná diskuze nicka HONOLULU s kýmsi mě úžasně pobavila.Ke krásné Nele Liskové-je obdivuhodná a plně odpovídá rčení:BUDE-LI KAŽDÝ Z NÁS Z KŘEMENE,JE CELÝ NÁROD Z KVÁDRÚ. Bohužel to ale u nás nehrozí.Je tu přemíra politických analfabetů bez páteře a hrdosti.

  OdpovědětSmazat
 33. Já bi sem bil za celistvú ČSR,neutrálni a bez vazeb na velmomoci nemoci a s národní armádov a vlastním prúmislem.

  OdpovědětSmazat
 34. A kde zůstal pantáta Povolný? Do všeho krafe - co nakrafal mezi posledních deset příspěvků? Nebo mu došla šťáva? To mně mrzí - jeho štěky každou diskuzi dodatečně dozdobí.Doufám že nezesnul - bude nám tady chybět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:20 Na rozdíl o něj se to o vašich štěcích říct nedá. V jeho příspěvcích jsou alespoň názory, ve vašich jen žluč.

   Smazat
  2. Povšimněte si, že emigranty a důchodce nenávidící psychopat, který na stránkách Nové republiky výhrůžkami smrtí a hanobením skupin obyvatel spolu se svým dvojčetem vysazeným na komunisty a židy páchá trestnou činnost se záměrem zničit poslední svobodné fórum v České republice vychloubačně mluví a píše od rána do večera "anglicky jako česky".

   Smazat
  3. 10:20-možná jste si nevšiml, že začíná jaro. Vy si "slintejte" dále ale já mám hodně práce na zahradě. Budu méně psát, snad jen číst NR ale kdybych Vám chyběl, dejte vědět!

   Smazat
 35. Těch nesmyslů v našem "světě" je tolik a obřích, že tato čestná funkce nemůže nic pokazit. Samozřejmě, že pro někdejší kariérní hurákomouše a dnešní kariérní huráTOPkáče je zadaným úkolem boj ne proti nacismu a ne proti fašismu - se kterými jsou ideologicky zajedno (což už je pádný důvod, pro který nelze nikdy TOP 09 dát hlas, ale jen odplivnutí), nýbrž naopak fanouškovství v litém boji proti židobolševismu. Asi si někdejší agent STB nevšiml dnešního data a jen by se štětil. Té paní konzulce fandím, tak jak jsem nepřítelem obrození nacismu a fašismu kdekoliv na světě. A že ta "obroda" postihla Ukrajinu a že tam jsou u vesla Adolfovi pohrobci a že mají moc vydávat na demokraty zatykače - tak to tady za vlkády Gestapa už bylo. Proč se s nacistickými extrémisty a teroristy ale tak bratří česká politika! To bychom si měli dobře pamatovat při volbách. Jak mně to vychází? Za pravici jen ANO, za levici jen KSČM. To by zjednodušilo politiku u nás, zpřehlednilo by odpovědnost a odhalilo mluvky, třeba ze soc. dem, ze staré lidovecké gardy, TOP 09 ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:27 Souhlas. Jen bych rád upozornil na to, jak TOP09 začíná s příchodem jara zelenat. Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem sledoval jak Laudát ohnivě horoval proti podnikání na Šumavě. On, který by za "podnikatele" položil život. Stejně tak Kalousek v OVM. Nejspíš tak chlapci doufají získat hlasy Zelených ekoteroristů.

   Smazat
 36. No jo, volby na krku. Paní Lisková se musí nějak zviditelnit, koneckonců, dělají to všichni, každej po svým.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle jsi Čambore nedomyslel, běž se ještě evropsky gay-porno hodnotně poradit s ostatními chovanci, takhle tě Janda nenechá za odměnu opečovávat svůj anál a budeš mu muset podržet. Co komu brání zavolat na velvyslanectví kyjevské bandy a Policii ČR a ověřit si fakta? Nechceš nám snad naznačit, že paní Nela Lisková záměrně ohrožuje svou rodinu, ničí si svůj majetek a obtěžuje pomocí tajných své přátele? Tady se totiž nejedná o nahodilou aférku, ale zařazení Nely Liskové na ukrajinský seznam smrti, kdy čelí nebezpečnému pronásledování vč. výhrůžek smrtí a ničení majetku od lumpů jako jseš ty a mezi tím STB/BIS systematicky zastrašuje její přátele. Tomu se říká nástup fašismu - ukrajinizace a oligarchizace společnosti.

   Smazat
  2. Na zviditelnění hlavně v čt.jsou jiné dívtky a hoši./pitomci/A nikdo jim tak nevyhrožuje.

   Smazat
 37. Monsranto Bures, ja ti tu tvoji anglictinu prijedu zkontrolovat at se zasmeji....
  Nasel jsem te na comp. Jak to, ze te vzali do armady ty skaredo ? Co zeres ty chlape ? Aspon se podepisuj pod
  svoje hloupe prispevky !

  Bures ty ostudo a degratatore armady. V JAR byl emigrant z roku 48 a ten byl generalem slavneho regimentu. Po navsteve Kissingera v roce 76 odjel s dustojniky portugalske kolonialni armady do Brasilie. On byl zasadovej. Ty jsi nespolehliva oportunisticka korouhvica. Prizdisrac a vlez prdelka.
  nick HONOLULU - chlouba emigrace.

  OdpovědětSmazat
 38. Držím Vám palce, paní Lisková. Chtělo by se říci: "Z bezcharakterních pitomců si nic nedělejte" , ale Vy je máte stejně na háku.
  Svojí odvahou zastíníte drtivou většinu českého národa. Musím přiznat, že bych to co Vy nedokázal.
  Six

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že má pani Lisková a její rodina přidělenu policejní ochranu z řad příslušníků domobrany.

   Smazat
 39. mně je nějaká paní Lisková úplně egál...

  OdpovědětSmazat
 40. Je to baba co má koule, což se o valné většině naší politické reprezentace rozhodně říci nedá. Fandím ji a podporuji.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.