Reklama

čtvrtek 30. března 2017

NĚMECKO: Médiím nařízeno nezveřejňovat etnickou příslušnost zločinců

30.3. 2017   Zvědavec
Německá tisková rada - nezávislý, průmyslově řízený orgán - tvrdí, že informace o etnické příslušnosti dané osoby by neměla být zveřejňována, „pokud to není opodstatněno veřejným zájmem“. Tato formulace, která byla ve středu odsouhlasena, nahrazuje předchozí znění, že takovéto údaje by měly být publikovány pouze tehdy, je-li tam spojitost mezi etnickou příslušností nebo náboženským vyznáním osoby a zločinem.

Početné německé sdělovací prostředky si stěžovaly, že když došlo k mimořádným událostem, bylo těžké interpretovat toto staré pravidlo. Argumentovaly tím, že zadržování takových informací nutí čtenáře k tomu, aby si vyhledávali tyto informace na pochybných webech a sociálních sítích, a rozdmýchávali tak konspirační teorie o mediálním zatajování trestných činů migrantů.

Mám tušení, že od této chvíle budou hlavní novinové titulky, jako je titulek článku níže, v Německu zakázány. Co přijde potom? Cenzurování jmen, pokud budou znít muslimsky?
Reportáž: křesťané, homosexuálové a ženy prchají z azylových center, neboť jsou utiskováni muslimskými muži

Northcrane: Když byli dotázáni, proč by bylo znásilnění ospravedlněné, muži se zmínili o jejím hlubokém výstřihu a řekli: „Ona to rozhodně chce. Můžete to poznat, podívejte se.“ Všechny muslimské ženy, které vyznávají tradiční islámskou víru, nosí burku nebo hidžáb, skrývající jejich tvář před zraky veřejnosti. Uprchlíci říkají, že ženy, které se oblékají volně, si zaslouží a častokrát i „chtějí“, aby byly znásilněny.

CENZUROVÁNO! Osm muslimských emigrantů, kteří skupinově znásilnili 28letou německou učitelku, si vše nahrávalo a řeklo, že si to zasloužila.

Je děsivým zjištěním, že pracovník v uprchlickém centru, který měl na starosti osm muslimských mužů, kteří skupinově znásilnili německou turistku v Rakousku, učinil prohlášení, v němž za trestný čin obvinil oběť celého případu. Nejmenovaný pracovník učinil také prohlášení pro rakouský tisk, že se domnívá, že trest, kteří ti muži dostali, je příliš vysoký.

45 komentářů :

 1. No vida, konečně jsme Němce v něčem předběhli. My jsme tak uvědomělí, že u nás se nemusí nic nařizovat. Media už dlouho nezveřejňují etnickou příslušnost pachatelů trestných činů.

  Pepo Milan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kdepak. To není tak samovolné, jak to vypadá. Našim mediím to nařídila šéfka Helsinského výboru, Havlistka a nyní ombudsmanka - levicová fašistka paní Šabatová.

   Smazat
  2. Urednik prazskeho magistratu si stezoval pisemne /dokument ze 13.stoleti se dochoval na SVABY/ , kteri se vsude rozlezaji a zaplavuji vsechny zeme , koristi , okupuji a pachaji zlociny z chamtivosti..Skoda,ze nikdo nedbal a nedba dodnes s jeho rad. Nasledovali Svabove Germansky Habsburkove , kteri pod sliby ukoristili korunu ceskou a uvrhli na nas 300 let temna a zla. Nic jineho take neumi !! Jedna zruda chorobne chamtiva sedi dodnes v ceskem Parlamentu !!!.Na co jsou mu zamky , majeteka pozemky ? Na ukajeni jeho svabske chamtivosti
   .Bylo kolem spousty udavacu..
   Pak prisli nacisti, jeste horsi.
   Nejinak je dnes , sposty udavacu, sluhu novych SVABU,pozvali si afroaraby na jejich ochranu a teror proti narodum Evropy.

   Smazat
  3. Zuriva nenavist ted vypukla mezi Merkel a brity, kteri se chteji uprchnutim zachranit a spasit prave od tech EU SVABU ...

   Smazat
 2. budou jim řezat hlavy a ještě budou řvát jak jsou mírumilovný a přispůsobivý stát nechrání vlastní občany jestli to u voleb nezměníme tak to bude i tady

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně si hraň svoji makovici před uříznutím ty duševní mrzáku. Nepíšeš o ničem jiném. Potřeboval bys psychiatra, nebo už si vylepšuješ život šňupáním kokainu? Nějak to přeháníš - máš halucinace. Jdi do prdele i se svojí uříznutou hlavou.

   Smazat
  2. 11:28 jasně ty už v té prdely jseš fakta jsou fakta a slintama to nezměníš já jsem duševní mrzák a ty bys nechal český občany vraždit islamskýma fanatikama tady je celá stránka důkazů:
   https://www.youtube.com/watch?v=PySWQFxEAX8

   Smazat
 3. A mají tento problém i v Maďarsku? Pokud nemají, tak proč?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:45 v Maďarsku maji Orbána vlastence Češi maj bruselského poskoka sobotku

   Smazat
  2. Sralbotku taky,ale na prezidenta si otvíráte ty zasraný huby a nikdo se ho nezastane.Dáme mu pravomoci jako Orbánovi a uvidíte jak Stěma kavárenskýma zatočí.Janda nebude stačit prdět.
   lada

   Smazat
  3. Ten s těmi uřezanými hlavami by měl vyhledat psychiatra - to už je nemoc. Mečí o uřezaných hlavách všude a každý den, asi má nějaké halucinace.

   Smazat
  4. 11:23 http://theync.com/new-execution-isis-4-soldiers-including-lord-miyagi-in-persian.htm

   Smazat
 4. Jenže naše media to dělají dobrovolně bez nějakého
  rozkazu.V Maďarsku to zatím nemají,ale asi je EU
  donutí k přijetí migrantů,neboť setrvávat na své
  pozici budou jen sami.Na nás,Slovensko se vůbec
  nemůžpu spolehnout a na Polsko také ne.Poláci se
  zajímají jenom o sebe a USA.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 5. "Pracovník v uprchlickém centru ... za trestný čin obvinil oběť celého případu." To je dokonalá, přímo učebnicová ukázka psychopatie. Odmítání viny a obviňování obětí je typickým rozpoznávacím znakem psychopatů.

  OdpovědětSmazat
 6. Potrestat všechny včetně pracovníka uprchlického centra, ale tvrdě. Stát se to někomu z nich(pracovníků center),nevím jak by se zachovali. Přál bych jim to, aby poznali bez ochranky a anonymity, co to znamená pro běžného člověka. Měli by si uvědomit, že pohár trpělivosti přetéká, a že se mohou dočkat od svých sousedů a spoluobčanů tvrdé odplaty a pomsty, právem.Ono to jinak a po dobrém nepůjde. Kdo má rodinu, na které mu záleží, tak doufám využije to, aby těmto parchantům to osladil.Dnes v době informační techniky nikdo nemůže říct, že byl pomýlený. Všichni to dělají ve svůj prospěch, ať to stojí co to stojí. Z cizího krev neteče. Ještě chvíli a poteče, ale z nich.Ve Švédsku byl pokus o přepadení ženy, ta se bránila pepřákem a budou trestat jí, že použila zakázaný prostředek. To tu media neuveřejní!Vivat demagogracie.

  OdpovědětSmazat
 7. tady je článek od Nely Lískové koho to zajímá:

  http://svobodnenoviny.eu/vlastenectvi-je-kvalifikovano-jako-trestny-cin-novodobe-gestapo-nas-bude-zatykat-a-likvidovat-jen-aby-nas-umlceli/

  OdpovědětSmazat
 8. Jestliže je doporučeno nebo zakázáno zveřejňovat rasový nebo národnostní původ pachatelů trestných činů, znamená to porušení práva na informace. Rád bych potom věděl, kdo a jakým právem takové doporučení nebo zákaz vydal především v ČR, ale i jinde.

  OdpovědětSmazat
 9. A ZA BODNUTI tedy pokus o vrazdu policisty smesnych 6 let
  Nemecko je na hlavu
  Evropa zesilela

  OdpovědětSmazat
 10. Panove v Cesku,
  prece by jste nebrali zretel na to, co nejaka pomatena a destruktivni "velicina" v Nemecku chce !

  MYSLETE SI co chcete ! Ctete a rikejte co chcete !
  (I kdyby jste nekdy chybovali !)
  Nenechte si nic predepisovot v citeni, ci mysleni.

  Tak to po vas chce AMERICKA CONSTITUCE, a to hned prvni clanek ! (First Amendment.)

  Snad nejcennejsi v tomto prvnim clanku je FREEDOM of Speech and the Press. (Svoboda slova a tisku.)

  To co si nejaka "velicina" v Nemecku preje neni vubec dulezite.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyliz nam ...Ty stejne nevis o cem zvanis..

   Smazat
  2. 5:42 zij si sal v ceskym moralnim hnoji, nicko

   Smazat
  3. Honolulu se spravne zajima otazkou cim to je, me by to taky zajimalo, proc mimo Cesko jsou cesi uspesni zatimco v Cesku se chovaji jako zavistiva svoloc a tim je Cesko pro smich
   Moje teorie, Honolulu, je o zapecnictvi, ze holt ti co meli nejake schopnosti se odvazili z Ceska vypadnout, zatimco zavistni zbabelci zustali za peci a vzteky a zavisti huhlaj

   Smazat
 11. http://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2017/03/2017_03_24_Loty%C5%A1sko_Waffen_SS_1.jpg

  OdpovědětSmazat
 12. Nazývejme věci pravými jmény. Negři jsou negři, muslimové jsou muslimové a zločinci z jiných kultur jsou prostě zločinci, kteří by se měli bát TVRDÝCH trestů na svoje činy. Věřím, že tomu tak jednou bude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi správně, Merkelová je Merkelová, Juncker je Juncker a Schulz je Schulz

   Smazat
 13. Krátce po převratu tehdejší český tisk také zveřejňoval etnickou příslušnost pachatelů trestných činů. Ale jen krátce. Neboť nepůsobilo na veřejnost dobře stále se opakující jména jednoho etnika. A tak dneska si občan uvědomí skutečnost jen z velmi, ale skutečně velmi občasných televizních záběrů z nějaké reportáže z věznice. A soudruzi z NDR, pardon, NSR na to přišli po 20 létech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:12
   Je ovšem otázkou, v čem je zveřejňování etnické příslušnosti pachatele přinosem. Někdy to smysl má, jindy ne. Zákazy a příkazy to pochopitelně neřeší.
   Dělá se z toho ale trochu zbytečný humbuk: a ten jednoznačně slouží jedinému - rozdmýchávání nenávisti. Je to přínosné?

   Smazat
  2. Ano, je to přínosné. Pokud se liší procentuální zastoupení toho kterého etnika ve ve společnosti a ve věznicích, pak to patrně hovoří o neschopnosti určitého etnika alespoň neškodit většinové společnosti, otázkou pak je snad jen to, zda je to kulturou nebo genetickými předpoklady. Dostihového koně nikdo nedá tahat klády v lese, valacha taky nikdo nepošle na dostihy. Všichni nemají stejnou morální ani genetickou výbavu. Tak to prostě je.

   Smazat
  3. 15:11

   Ale třeba to, jaký jste konkrétně Vy, je dílem morální (co to je u novorozence?)a genetické výbavy nebo spíš (morální a fyzické) výchovy se strany rodičů a učitelů?
   Navíc přece tělesný nedostatek (sem hádám patří i schopnosti mozku) přece není - až na případy vážné poruchy - naším osudem od narození do smrti. Nebo myslíte, že ano?

   Jak víme, že se v Africe nebo v Bangladéši nerodí potenciální Mozarti nebo Einsteini, když jejich životní podmínky nejsou stejné jako u nás?

   A ještě připomenu, že jste vlastně nedopověděl, v čem ten přínos spočívá.

   Smazat
  4. 12:17 slouzit to k informovani lidi, treba to ze v urcitych lokalitach je nebezpecneji
   A ze se od urcitych lidi maji drzet na delku paze, aby nebyli obeti cikanskeho nasili jako mnoho lidi vcetne Patrika
   Dale by byli lide informovani jak zhnila ceska justice vubec cikanske nasili netresta

   Smazat
  5. 15:26 prinos je v tom ze to mozna da mirumilovnym lidem sanci se vyhnout zlocincum
   Slunickarske reci si nechte, o Mozartech
   Ono by stacilo kdyby cikani prestali beztrestne prepadat

   Smazat
  6. 15:26 bangkades me nezajima, ta je ztracena
   Ale zajima me bezpeci na ulicich v Cesku ktere cikanske gangy opakovane porusuji, a ceska justice jim to toleruje
   Proto je treba informovat lidi aby byl tlak na justici aby zacali adekvatne trestat, oko za oko, zub za zub a navic odskodneni obetem, dale aby nebyli trestani lide co se brani proti zlocinu.
   Chvili jste si vyskakoval ze vam neodpovidaji, ale ted vim ze se diskuzi vyhnete vy, Skunickari co nenavidi cechy
   Znam moc obeti svevolneho cikanskeho nasili, a vim ze je treba velka zmena

   Smazat
  7. 15:44

   Ohánět se naučenými frázemi umí každý trouba. Zaslechl jste jedno módní heslo a teď ho budete do smrti opakovat jako papoušek? Jestli Vás při Mozartovi nenapadne nic jiného než "sluníčkáři", asi toho o životě a o světě fakt moc nevíte.

   15:48

   Že Vás nezajímá Bangladeš, to Vám rád věřím. Nejspíš byste to ani nenašel na mapě, jak na Vás koukám.
   Nevím, kdo si stěžoval, že mu neodpovídají. Já určitě ne.

   Na justici nemusí být tlak. Ta může začít, teprve, když svou práci udělá policie. To platí pro Cikány stejně jako pro jiné.

   Pokud tím "oko za oko" snad myslíte házet Cikánům do bytu zápalné láhve, můžete mi klidně dál říkat sluníčkář.

   Oni nakonec ti Cikáni asi budou jediní, s nimiž s bídou stačíte držet krok? To by pak leccos vysvětlovalo.

   16:38
   A jestli si myslíte, že policie nic nedělá, tak to jste asi nikdy v životě nebyl na Žižkově, v Duchcově, Ústí nebo Rumburku.

   A jestli jste se s nečinností policie opravdu setkal - kde jste si byl stěžovat? Kamarádům v hospodě u piva?

   Smazat
  8. 17:30 ty svine, urazis obeti trestnych cinu, cimz treste ciny schvalujes, mel bys dostat doziviti
   Zapalne lahve si cikani hazeli do domu sami
   Staci jeden priklad, kdyz dva cikani ubili Patrika, urvali mu slezinu, znasilnili ho. Jaky oadl trest? Ani ne dva roky vezeni
   Ceska justice a policie je na strane zlocincu
   A ty taky, grazle
   Policie odmita vysetrovat cikany
   A ty schvalujes trestne ciny
   Jsi slunickar a gangster, mel bys viset

   Smazat
  9. 18:29
   Na takové ryzí vlastence musí být každý národ hrdý! To je ten pravý výkvět národa, jeho budoucnost, jeho naděje!

   Smazat
  10. 18:29

   Kdes viděl ty cikány, co si do vlastního domu házeli zápalné láhve? Máš místo mozku sračky?

   Jinak v tom máš trochu bordel:

   Ten starší cikán dostal 10 let, snížili mu to na 5. Ty si odseděl, ale nepustili ho, je v detenčním zařízením v Brně, protože je to imbecil s IQ 41.

   Mladší (Nikolas Bady) měl tu kliku, že mu bylo míň než 15. A když ho brzy na to zavřeli, dostal se brzy ven díky KLAUSOVI(!) a ne díky justici. Zdrhnul do Anglie a chytli ho až za 5 let. Dneska je v lochu a čeká ho deset let za loupežná přepadení.

   A technická poznámka: dva DEMENTNÍ cikáni nejsou gang.

   A kolik takových zločinů se stalo od roku 2010? Píšeš jakoby to bylo na denním pořádku...

   Smazat
 14. Proč se, proboha, rozčilujete. Vždyť u nás nesmí policie zveřejňovat, že pachatelem je Rom, již nejméně 20 let.

  OdpovědětSmazat
 15. Ono by se stacilo zeptat Cechu kolikrat byli prepadeni a biti cikany

  OdpovědětSmazat
 16. V pripade cikanskeho utoku ze ceska policie zamyka na sluzebnach

  OdpovědětSmazat
 17. Zverejnit kdo je utocnik a zlocinec aby se nevinne obeti mohli branit

  OdpovědětSmazat
 18. To jsem tusil, ze slunickar zaleze nebot se boji diskuze

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:47
   A z které smrduté díry jsi vylezl ty?

   Smazat
  2. Každá mince má dvě strany. Nezveřejní se tedy etnická příslušnost zločinců. Potom si ale čtenář /posluchač/ téměř automaticky ke každému spáchanému zločinu přiřadí právě toho z té komunity, koho se ten zákaz o neinformování snaží krýt nebo chránit - ať už to udělal kdokoliv.

   Smazat
 19. Ceska vlada zlocinu, ceska justicni mafie, nasrat

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.