Reklama

.

.

neděle 19. března 2017

Německo se stává platformou pro vedení globální války Američanů

Květa Pohlhammer Lauterbachová

19. 3. 2017  e-republika

Cenzura, omezení práva shromažďovacího, likvidace hotovostních peněz a přechod ekonomiky civilní na ekonomiku válečnou. Republikánská vláda vidí Německo jako odrazový můstek pro vedení globální války. 


 

Vidět pokořenou kancléřku Merkelovou vedle Donalda Trumpa byla silná káva i pro ty, kteří Merkelovou upřímně nesnášejí kvůli její ohebnosti, lžím a populismu. Protože co jiného než populismus jsou její hesla, jako „wir schaffen das“ (my to dokážeme), aniž by řekla, jak si to vlastně představuje v praxi, jaké budou důsledky a co to bude Němce platící daně stát.

Jenomže teď jde do tuhého. A americká politika vůči Německu se netýká pouze Německa, ale celého evropského kontinentu, který hrůzy dvou ničivých válek, ve kterém hrálo Německo klíčovou roli, má ještě v živé paměti. A nebyly to války, vyvolané jenom samotným Německem, jak je nám omíláno a zamlčována role těch, kteří toto předivo zkázy připravili a kteří se nám pokoušejí stejný model vnutit i dnes.

Evropa je ve válce už teď, i když na evropská města nepadají prozatím bomby. Je ve válce měnové, obchodní, hodnotové, je zapletená do vojenských dobrodružství přinášejících evropským národům pouze nenávist a teror. Takové války byly vždy předzvěstí války horké.

16. březen 2017 by také měl být zapsán červeně do dějin Evropy. Protože v tento den prohlásil mladý rakouský ministr zahraničních věcí Sebastian Kurz, že eskalací konfliktu s Tureckem hrozí náboženská válka, načež mu prezident Erdogan odpověděl, že na území Evropy již náboženská válka probíhá. Alespoň takto ho citoval rakouská televize ve večerních hlavních zprávách téhož dne.

Že se Evropa má stát opět dějištěm velké války, tomu slouží mezi jiným i militaristické vyjádření CIA z konzulátu USA ve Frankfurtu n. M. ZDE. Špehování každé firmy, každého jednotlivce v Německu a odtud po celé Evropě je zcela legální. Co se stalo po uveřejnění aféry s odposloucháváním Angely Merkelové NSA? Nic. Malý protest, ale jinak se nic nezměnilo. Němci za celé období od II. světové války neměli odvahu udělat cokoli, čím by se vzepřeli ponížení a zneužití porážky ve II. světové válce k mnohem horším cílům do budoucna.

 

Mráz přichází, Angelo, z Washingtonu


Naděje, že zvolení Donalda J. Trumpa přispěje ke zmírnění mezinárodního napětí a že se prezident Trump soustředí nejdříve na řešení palčivých vnitropolitických a ekonomických problémů uvnitř USA, vzala brzy za své. V článku Zvolení Donalda Trumpa je signálem globalistů ke spuštění finančního Armagedonu jsme psali, že administrativa D. Trumpa povede tak či tak k silnému oslabování Evropy. Nástrojů k tomu je dost, proces probíhá dlouhodobě a za Obamy dosáhl velkých úspěchů. Je to ovšem ještě horší, než jsme si mysleli.

Německo se má stát poslušným vykonavatelem militaristických rozkazů z Washingtonu, ale to už není skryté manévrování zpoza opony, nýbrž je to prezentováno zcela ostentativně. Velitelský tón Donalda Trumpa vůči Angele Merkelové nemohl žádnému pozorovateli uniknout.

Dnešní Deutsche Wirtschafsnachrichten v článku Setkání jako forma rozkazu analyzují roli, kterou má Německo v Evropě hrát. A ta se nás Čechů a Moravanů, sakra týká. Ta role Německa má být taková, aby byla „America first again“ - Amerika především.

Prezident Trump a konzervativci, kteří mají většinu jak v kongresu, tak v senátu, mají velké militaristické plány. Ty tlačí Německo do kouta a je jedno, zda v jeho čele bude stát kancléřka Merkelová nebo Martin Schulz. Důležité je, že Německo, které neplatilo žádné válečné reparace a nebylo mu umožněno podepsání mírové smlouvy, platilo tvrdě po celé poválečné období a bude platit dále. Dvě procenta z rozpočtu Spolkové republiky Německo pro rok 2017 Angela Merkelová ve Washingtonu potvrdila. Pro ostatní země v koloniálním postavení, jako je Česká republika, je ovšem takové navýšení příliš velkou cenou „
za ochranu“. Úkolem Němců bude si na nás došlápnout. Nakonec pod jejich velením částečně jsme a prezident Zeman jako nejvyšší velitel ozbrojených sil je zticha.

Merkelová nemá prostor, aby se bránila, a nebude ho mít ani Martin Schulz, pokud bude zvolen kancléřem.

 

Jak negalantní je ten Donald John Trump! 

 

Donald Trump se při schůzce s Angelou Merkelovou rozhodně zdvořilostmi nezdržoval. Ani ruku té chudince Merkelové nepodal! Na dotazy německých novinářů raději odpovídal sám, aby bylo jasné, kdo je tady pánem.

Jasně se vyjádřil, co se očekává od svého vazala a od členů NATO.

Dvouprocentní trvalé financování vojenských výdajů. Ode všech. Prostě Befehl! Vyjádřil sice uspokojení nad zapojením německých vojenských sil do operací v Afghánistánu a spolupodílení se na operacích v Sýrii a vyhodnotil také pozitivně postoje a angažmá Merkelové a francouzského prezidenta Hollanda na Ukrajině. Jak by ne. Místo evropských firem, které v důsledku sankcí proti Rusku přišly o zakázky, mohou nastoupit firmy americké, viz ZDE

Trump je konzistentní. USA se má stát vojenskou velmocí, i když sám doufá, že tuto sílu nebude nutné demonstrativně uplatnit. USA first. Ale na úkor Evropy. Německo se nemůže bránit. Jenže nás táhne ke dnu také.

Donald Trump se netají, že mu jde o dva cíle:

1) O Írán, který má zabránit vlivu Číny v Evropě a tomu také odpovídá strategie v Pacifiku a aktuální napětí vzhledem k Severní Koreji. V tomto případě, jak píše Economist, byly ještě více podmínky, za kterých mohou drony, řízené z německého Ramsteinu zabíjet, uvolněny - viz ZDE.
Od nástupu Donalda Trumpa se dronové útoky zvýšily o 432 % - viz ZDE.

2) Dalším cílem je „boj proti terorismu“. Na ten se dá napasovat všechno. Cenzura, omezení práva shromažďovacího, likvidace hotovostních peněz a přechod ekonomiky civilní na ekonomiku válečnou.
 
Republikánská vláda vidí Německo jako odrazový můstek pro vedení globální války. Pod záminkou, že Němci musí stále více platit „za svou bezpečnost“, si chce americká vláda uvolnit trochu americký státní rozpočet. Bude to potřebovat. Fed zahájil zvyšování základní úrokové sazby a americká vláda bude tedy muset někde sehnat peníze na zvýšené náklady na obsluhu svého dluhu.

O tom však až další článek.

- - -
Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!Související články:

54 komentářů :

 1. Vláda, která nedokáže prosadit referendum o vystoupení z teroristického NATA je kolaborantská a musí být postavena před soud podle zákona na Ochranu míru !! To by si voliči měli uvědomit, že až válka začne, tak bude příliš pozdě vykládat "Já jsem to nevěděl" !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Priznej se, cinkal si Havlovi
   Bicujes se za to denne?

   Vymazat
  2. Pro pana Petra Herouta. Souhlasím s Vámi, ale prosím neviděl bych to tak jednostranně. Kdo je větší parazit a vlastizrádce? Vláda, která odmítá vypsat referendum o vystoupení naší země z EU a NATO, nebo jsou těmi vlastizrádci a parazity obyvatelé této země, kteří si tuto vládu zvolili a, jak to tak vypadá, chce většina obyvatel ČR setrvat v EU a NATO s přihlédnutím k volebním preferencím ANO, ČSSD, KDU-ČSL a jiných vlastizrádných stran. Ne vláda, ale MY, MY, občané této země chceme dobrovolně na válečná jatka. Vždyť vláda je jen obrazem, zrcadlem lidí, kterým vládne. A chceme - li na vlastní kůži zažít, jaké to je prožít hrůzy války, spravedlivý vesmír nám tento zážitek umožní. Vše máme ve vlastních rukou.... Prosím nevymlouvejme se na vládu. Proto budu volit pana Okamuru. Je to paradox. Míšenec, pan Okamura, má o osud naší země a jejich obyvate větší obavu než rodilí Moravané, Slezané a Češi. Rusové nejsou naši nepřátelé, ale bratři. A brojit proti bratrům může jen psychopat, parazit a odporný vlastizrádce.
   Jan Smola, Havířov

   Vymazat
  3. Jan Smola naprosto souhlasím

   Vymazat
 2. Že bude válka Heroute je známo už od data 1948.Komunisti měli podobnou rétoriku jako tento článek,takže nic nového pod sluncem.Bububu,zase se straší ale na NR jeto normální

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vedle strašení válkou a islámem, se straší suchem, povodněmi, větrem, bouřemi, sněhem, náledím, požáry, zdražováním... všechny ty mediální žvásty už tradičně začínají slovy... občanům ( nebo dokonce Čechům) "hrozí" .. zdražování, sucho,voda,neúroda, nadúroda, ptačí chřipka, sněhová kalamita,krize, ... a další a další. Hrozí a hrozí a hrozí. To už je nenormální tohleto. A ty mediální pablbové se nepovažují za "Čechy" nebo "občany"? Jim to všechno čím každý den hrozí - nehrozí? Oni jsou nějak za vodou? Nebo ty blbé hlášky "Češi si půjčují"..."Češi dluží"... "Češi si myslí"...jakoby psali o Hotentotech. Už mi začínají ty přiblblý media děsně vadit. Jsem alergickej. Samá trapárna - snad tady takhle blbá media ještě nebyla - nebo byla? Mediální činovníci, jeden jako druhý, jeden větší blb než druhý.Arogantní, sebestřední, na každých sto metrů čtverečních jeden pitomej novinář ( prej redaktor?) Samá mladá telata - samá protekční žoužel. Mediální průmysl, mediální celebrity.. jsem fakt alergickej. Už za to asi ani nemůžu. Útočí to na mně ze všech stran.

   Vymazat
  2. 15:34 brzo pujdes do munduru, cesko zpousti brannou povinost
   Budes masirovat na jatka, oni te vyleci z fetactvi a vymackaji ti uhry

   Vymazat
  3. 16:11 jen si pred smrti postezuj, cesky nevolniku, zradlo pro kanony

   Vymazat
  4. Bla bla bla - běž si vyměnit pleny podělanej dědku. To, co jsi ty, z tebe udělali mediální kašpaři tím věčným strašením. Kdybys žádný internet neměl - byl bys dnes normální dědek. Takhle jsi praštěnej dědek. Ty mundure. Takový sračky! A ty dostaneš ptačí chřipku, a budou tě muset hodit do kontejneru a zplynovat. Tyhle dědky nám byl čert dlužen. Media - i ty starý duševní mrzáky u internetu. Máš taky nějakou jinou zábavu dědku hloupej? Takový hovadiny - od kdy "Česko" spouští "brannou povinnost" prokristapána? Napiš datum! A co tady meleš o uhrech ty hnusnej, perverzní, sprostej zchátralej pařeze? Jdi do prdele!

   Vymazat
  5. 17.36 - další pochcanej starej vůl. Straší "žrádlem pro kanony" pitomec stará. Je mezi vámi - vy staří pitomci- alespoň někdo ještě normální a slušnej? Možná jo. To jsou ti, kteří nelezou na diskuze mezi tyhle tradiční starý blbečky, píšící celé dny ty sračky. Ale jo, jen se vydováděj dědku než zhebneš, třeba to bude už zejtra. Jen nadávej a straš - to víš, z tebe už žrádlo pro kanony nebude. Starý blbce už nikdo neupotřebí.

   Vymazat
  6. 17.42, 18.00 - to je ale úroveň diskuze.

   Vymazat
  7. Merkele musi poslouchat neb jak malokdo vi jiz od zacatku nove ery Nemecka je dana disposice o tom ze kazdy novy VUDCE v Deutchlandu bude schvalen (jmenovan vladou USA)Navic je Merkele zidovina a ti jak znamo jsou vsude, byt nejmenovani neb byti vsude prinasi vyhody .Viz jak rychle byl Trump usmernen -jako ti predesli .Nixon jez je povazoval za kurvy ale spolupracoval s mimi stejne jako Stalin a i Hitler byl zesmesnen a zlikvidovan suchou cestou ,chvala bohu ze prezil.Takze ono je to komplikovane pokud vladne Pentragon a s nim banky a hlavne onech 12 vzadu nebude nikdy klid . Nepritele si vymisleji vsichni ,blbove se citi bezpecne a Vudci si hromadi skvarky. Josefove hezky svatek

   Vymazat
  8. A tobě se - 18.28 - líbí to žvanění a strašení? Ty příšerný žvásty, že bude branná povinnost, a budeme kanonenfuter, žrádlo pro kanony, že pomašírujem na jatka, že mě někde vymačkají uhry a podobně!!!! Tobě - který za úroveň diskuzí peskuješ mně - se líbí žvanění těch plesnivých dědků? Vždyť je to hrozné! Stará nemocná chátra - neustále to leze na diskuze - jsou to novinkáři, už tradičně pologramotní a sprostí.Za ta léta diskuzí na novinkách museli definitivně zmagořit - jsou z nich duševní mrzáci a závisláci na tomhle žvanění. Všechno - všechno bych bral. Mám taky staré dědečky doma - ale tyhle hnusáky? Zlé, odporné, nenávistné hnusáky brát prostě nemůžu. Jsou to hrubé pytle, tihle bývalí soudruzi - nic jiného než hrubé záplaty zde nelze aplikovat, případně je zcela ignorovat, ale mně ta zloba přijde tak odporná, tak popouzející! Asi dělám chybu - měl bych se na tyhle hnusné diskuze vykašlat, je to tady každý den stejné, přesto mi to občas nedá.

   Vymazat
  9. 17:42 18:00 20:50 komu tady nadáváš havlistickej poskoku neumíš číst magore vylízanej tak jsem nelez nenávist je cítit z tebe lezeš jsem abys mohl provokovat

   Vymazat
  10. 18:00, 20:50 chcípni demente s vymytým mozkem mladý.

   Vymazat
  11. 18:28 - To je pouze a jen tím, že teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na muslimy, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Vymazat
  12. 17:35 - mašírovat na frontu se musí! Kvůli nezdegenerování. Dokud Řím vedl války, ty skutečné, ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jako ta s Pyrrhem, s Jugurthou či Mithridatem a hlavně s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování!
   Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen válčičky, tu s Germány kdesi, tu s primitivními Dáky či Svéby zase jinde, nastal úpadek! Množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla zkorumpovanost,letargie, tupost,blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme?

   Války být musí proto, že kult války a boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potalčit. U zdegenrovanců tvýho typu víc, u zdravých jedinců méně. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars tvýho ražení, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Vymazat
  13. Anonymní20. března 2017 8:49 hele ty úspěšnej co nenávidíš vlastní národ běž do hajzlu a spláchni za sebou ty plode demokracie

   Vymazat
 3. Sobotka prohlásil,že nedopustí ve státě žádné
  referendum(považuje stát za svůj majetek).To
  samé říká Babiš a jeho Vyhnutí.Tak si nedělejte
  iluze a připravte se na těsnější propojení s
  Bruselí!Už to Slovačisko připravuje.Tak si ho
  zvolte,ať se konečně dočkáte své vytoužené
  likvidace národa.Už po tom toužíte staletí!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prokristapána! Takový blbosti! Vás omlouvá jen to, že jste kmet. Neštěstí pro českou společnost - bývalí soudruzi, dnes kmeti, zabezpečení důchodem, celé dny dřepí u internetu a píšou hovadiny. Ale takový hovadiny! Vy starej šmejde, plnej nenávisti k Babišovi - to je u vás diagnoza. Co vám ten člověk udělal? Vy hnusný Češisko. "Zlikvidovanej národe". Už aby nějakej ten smrťák zlikvidoval tyhle stupidní, sobecké, a arogantní starce.

   Vymazat
  2. Pane Majevsky,to slovacisko vyhraje !!Ceska luza,jenom knoura!Sami nejste schopni niceho a jeste ten pitomec Belobradek,nabada ceske zeny ,aby se podvolili migrantum za ucelem zvyseni ceske populace.Sobotka samoliby blbec,prohraje ve volbach.Bude to druhy Paro-Back!

   Vymazat
  3. 17:48 - Asi tak! Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Nabízí se ale řešení! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Vymazat
 4. Proč nepodal Donald ruku Anděle?
  Protože piča nemá ruce:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zalez někam na hajzl ty hnusnej trapáku. A čurák má ruce? Tak čím píšeš ty sprostý sračky? Vrať se na novinky mezi svý pologramotný, sprostý kámoše. Tady zacláníš.

   Vymazat
  2. Dobrý večer pane Janda. Co se stalo, že jste začal používat tak vulgární slovník?

   Vymazat
  3. Jestli oslovuješ mně - tak co se stalo? Ty se ptáš co se stalo? Ty nečteš diskuze k NR, kde je teď každý den slet novinkářské diskuzní chátry? Oni snad používají něco jiného než nadávky, urážky, oplzlosti? Pologramoti - ano, úroveň diskuzí tohle kazí, ale jak si od toho pomoci? Jak docílit, aby na NR ta tradiční, hloupá, vulgární a zkažená novinkářská chátra nelezla? Prostě reaguju na tyhle sračky - jak jinak bych mohl, než vulgárně? Co to napsalo to starý prase 17.17 o "píče" - nutil ho k tomu někdo? Ne - je to duševní mrzák a cítí potřebu vyblít ty sprostý sračky někde, kde to jde. Tak je blije na diskuzích k článkům NR.

   Vymazat
 5. Německo se dnes zdálky opět jeví jako diktatura. Tento národ se zcela evidentně není schopen poučit ze své historie. To proto, že si myslí, že jsou nejdůležitější a že mají vždycky pravdu. Jejich jednání je toho potvrzením. Dnes jsou pro změnu plní humanity a šiřiteli lásky, zase pro změnu takto jinak všem nadřazení. Není v nich žádná pokora, nikdy nebyla a dokazují, že není ani dnes. Předtím byli jediní dokonalí a nadlidmi, teď pro změnu jsou jediní ouplně spravedliví. Přitom se stále chovají jako nemyslící stádo, které má svého vůdce, a který jim vysvětlí, že oni jsou ti dobří. Nevím, je to divný národ, hrozivé, děsivé, včera, dnes i zítra. Dnes je z nich celá Evropa celkem po právu opět, mírně řečeno, na rozpacích, a jejich počínání začíná opět v lidech budit strach. Kde se tentokrát zastaví v ohrožování sebe a svého okolí? Když již mají sebevražedné úmysly, nemuseli by tak přitom ohrožovat své okolí. Mohli by na své okolí brát ohled. Ten ale nikdy nebrali, proč by měli nyní. Brát ohled na méněcenné, pro uvedené důvody dnes pro změnu považované již ne za hmyz, ale za virus. Budou zdá se tak jako vždy hledat toho vyššího a ušlechtilejšího, a okolí přitom budou kopat do prdele. To totiž ani dnes, z jim nepochopitelných důvodů, nepotvrdí jejich výjimečnost. Němci nikdy žádné své sousedy neměli v úctě, buď je zneužívali nebo se s nimi rvali. Povýšení nebo nenávist, to byla a s politováním stále je jejich konstanta. Tihle přátelští? na to jsou příliš povýšení, chtějí jen dominovat, bez pokory a vzhlížet zvrchu, manipulovat a hnát to do krajnosti. To je dnes znovu smutná realita. Chorobná nadřazenost maskovaná selektivní a krutou "humanitou". Pan president trump by si s jejich vůdci neměl brát žádné servítky, dokud je čas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump merklopice ruku nepodal, ale cesi lezou nemcum do riti? Jaktoze Herman neni za mrizema?

   Vymazat
  2. Ono tomu je spíše naopak! Německo přestává být německé! Dnešní Pseudoněmci jsou jen pouhé nemnožící se a proto vymírající polobuzny schopné plivat na pokyn cizáků na dějiny svého vlastního národa! Nad zájem národa je jim sloužit té nejodpornější xenofilské havěti, hodlající podkopat a zničit základy naší - tedy Bílé civilizace!! Německo po svém sjednocení se nikomu zvenčí "otvírat" nepotřebovalo! Samo kolonizovalo a rozvíjelo se, Němci získali na pár let více než Frantíci za padesát! Německá Jihozápadní Afrika se stala domovem pro statisíce Němců, kteří tam byli páni a místním lidožroutům předali základy kulturního chování! A sami si žádnýho z nich, aby je čímkoliv "obohacoval" do Německa nepustili! A proto bývávali hrdými Němci!

   Vymazat
 6. Hádám, že především jde o to pochopit, o co a jak se tu hraje. Potom, jak se chovat a všemu tomu svinstvu nepomáhat.

  OdpovědětVymazat
 7. Co je to zase za zvatlani. Nemci muzou bejt radi ze jeste zijou, skoda ze Nemecko, cele Nemecko nebylo dobyto a ztrestano Rudou Armadou
  Kazdy dustojnik ktery si dovolil vkrocit na uzemi Ruska mel byt dodatecne POPRAVEN.
  Nemecko je jak uz dlouze pisu a jak ode me opisuji cesti pisalkove KOLONIE AMERIKY. Nemecko neni svepravna zeme, a tak je to spravne. Tak tomu ma byt jeste tisic let.
  O to je trapnejsi pozice do nemecke riti lezoucimu Cesku
  Cesko se dobrovolne stalo havlistickou kolonii a protektoratem nemecka
  Jak trapne
  Hloupi cesi tomu tleskaji
  Trapne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevzrušujte se - nestojí to za to. Celé diskuze - včera, dnes i zítra - jsou jenom žvatlání. Starci u internetů, zajištění důchody, celé dny dřepí a píšou matlaniny. Jim už není pomoci. Všechno, co jste na diskuzích četl, čtete a ještě budete číst, jsou bláboly, jimiž se staříci ( tak kolem sedmdesátky) samej bejvalej soudruh - zabavujou.Nedokážou už ani číst ( třeba knihy) bavit se s bábou, nebo s rodinou - jen dřepí a píšou ty svoje kraviny. Chudáci.

   Vymazat
  2. 17:55 Ještě, že vás máme. Moudra, která nám, "starcům u internetů", prostřednictvím NR sdělujete, to jsou opravdové perly. Vy jste hlava ...

   Vymazat
  3. Anonymní19. března 2017 17:55 píše:
   Nevzrušujte se - nestojí to za to.
   Já bych to nepovažoval za žvatlání. Obecně je známo, že přírodu nelze oblafnout. Zvířata mají potravinový řetězec a lidé jsou výjimeční, protože nad nimi nikdo další není. Příroda to zařídila tak, že lidé mají místo potravního řetězce války. Všimněte si, že se množství lidí v Africe a Asii dramaticky zvyšuje. Řešením bude nějaká velká válka, která počty zredukuje na přiměřenou míru. Tedy asi o 90% ze současného stavu. A jaká to musí být válka? To je přece jasné. Bude to globální válka, která se rozhoří v Evropě.

   Vymazat
  4. Anonymní19. března 2017 17:31 píše:
   Co je to zase za zvatlani. Nemci muzou bejt radi ze jeste zijou, skoda ze Nemecko, cele Nemecko nebylo dobyto a ztrestano Rudou Armadou

   Je smutné, že Německo je americkou kolonií již od r. 1945. Ještě smutnější je, když nějaká země ve středu Evropy se dobrovolně stane kolonií americké kolonie. Jací to musí být lidé, kteří nemají kouska hrdosti?

   Vymazat
  5. 17:55: Staří lidé se těšili až do Nové magorské doby, jejimž přivržencem, jak se zdá jsi i ty, vždy úctě a v každé kultuře až dosud se hledělo na to, co říkají. Až dosud život nových generací se řídil tím co říkali rodiče dětem a hledělo se na to, co říkají staří. Toto předávání určitých vědomostí a zvyklosti sloužilo až dosud k udržení života lidského rodu. Jak se zdá Nová magorská doba přišla na to, že staří lidé, tedy již i ti, co jim je 60-70 let a zdaleka ještě nemají toho Němce /Altzheimera/, jen žvatlají a nejlepší je je neposlouchat. Nuže následovat musí vymýšlení nových doporučení pro přežití. Já bych řekl, že to co, říkají ti staříci, by bylo moudré respektovat - tak to lidé dělali až do nynějška. No ja to říkat můžu - nějaký anonym, jemuž je 65 let a jehož syn s ním v ničem nesouhlasí. Bude to prd platné. Jinak k etymologii slova tradice, kterou podle mně je dobré dodržovat: traditio - lat. předávání, učení se, prozrazování, od dare - dávat plus trans - skrze. To slovo obsahuje "učit se". No jo, ta mladá generace mi připadá, že je i liná na to, aby se učila, nemluvě už o fyzické práci.

   Vymazat
 8. Panove - PRISPEVKAR 17:55 vas nema co kritizovat. Prave vas vek kolem 70 - let svedci o vyrovnanosti a velkych zivotnich zkusenostech....
  Mladym konci travici ustroji v hlavach. (Spravne spisovne cesky - maji nasrano v makuvkach.)
  Mysli sexem. Vase prispevky a analyzy jsou zajimave a pokud je to deduktivni logika, a ne papouskovani propagandy, tak je to prekladano (coz je malickost) a hozeno Americanum do jejich THINK TANKU.

  Ceska republika je jazycek na vaze dvou svetu a tato pozice je unikatni. Proto jak smyslite je dulezite, jak pro Ameriku, tak pro Rusko.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ALE !! Panove... take POZOR !!
   nick holonulu z vlastni ZKUSENNOSTI :
   ... negdy se Vam muže stat - ze se Vam tez vymeni vobsah PRDELE &
   hlavy ! ! !
   Jako mne minule.
   Zdravi nick HOLONULU keep obser-verr !

   Vymazat
  2. Kriste pane !
   Ja sem KATULIK a nic sem sem nepsal ?

   Vymazat
  3. To víš že jo lůlo! ty jsi taky starej trotl - právě ses probudil? Máš potřebu si zase zažvatlat ty věčný kraviny, který žvatláš každý den? Kdysi se říkalo, že stáří je moudré - jaké stáří? Že staří lidé žvaní takové kraviny na diskuzích denně - to je ono, to moudro?No tak to nás potěš pánbů.

   Vymazat
 9. Ve sluzbe jsem kurva a ve sluzbe sem furt
  Hovnocuc zdravi starce

  OdpovědětVymazat
 10. Clanek mi pripada znacne DEBILNI a CTENARI zcela NEMYSLICI a neschopni se oprostit od psycholockeho zpracovani z Tisku a CT.

  Podle POTVRZENEHO VYZKUMU: 85% obcanu bude opakovat OFICIALNI POSICI AUTORITY u moci , ktera jim vysvetli co je PRAVDA A CO NENI, bez ohledu , ze je to na prvni pohled idiotsky nesmysl!!! To ja jak fungoval Hitler, katolici atd jsou neschopni z tohoto zacarovaneho kola lzi vystoupit.

  A budou to opakovat do kola a do kola jako otroci , neb se boji vypadat BLBY!!
  Tak je to z 85% ctenaru NR.

  Ale k veci:
  Vetsina ctenaru neni schopna pochopit ,ze zmena Americke politiky Obama -> Trump muze byt podobna jako Gorbacev -> Putin to je 180 stupnu.

  Zatim se tak Trump chova.
  Trump se chova jako anti Globalista , Markelova jako Globalista proc by ji podaval ruku , kdyz Markrlova vse mu kazi.!!!! Nemci zkurvili Recko bankovnimi pujckami , dluzi jim penize za druhou svetovou VALKU jako vsem lidem do dnes s vyjimkou Israele!!

  Trump chce prestat byt policajtem sveta ci zmensit a zmenit NATO . Zda se mi ovsem , ze NATO je v rukach globalistu a to Trump asi nepodporuje , a taky nechce platit Nemecke ucty v NATU...kdo by se mu divil.
  A tak lidi musi cist jasne noviny a mit to v hlave trochu srovnano vcetne redakce NR, ktera tiskne tak nesmyslne (debilni obcas) clanky.

  Trumpova politika je jasna: je to Americky Experimntator, ma plan O KTREM NEMLUVI a pak ma jasne cile , ktere chce dosahnout: Zmenit NATO, Smlouvu s Ruskem , Obchod s Cinou tarify,dane z dovozu, vykopat z USA nezakone pristehovalce, predelat danovy zakon, az tam bude tak tam bude , je to jako business , nic neni zarucene dopredu.

  Ovsem je nutne pochopit pro ctenare JASNE: kdo je Globalista, co chteji, co chce Trump, co chce Putin, co mluvi Zeman , co pise Klaus a nekecat pubertacke pitomosti za ktere se stydim.

  BroukPytlik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste se podepisuj Vlastovka a Horno dolni kurvo ve sluzbe

   Vymazat
 11. Víte,pyčusi,že smrt hladem,případně umrznutí,praktikovali Vaši předchůdci v době,kdy nebyla absolutně žádná civilizace? Vy,zástupce Vraha Genocidního, jste převedl veškeré základní formy obživy člověka na Vaše peníze,kterými jste za pomoci Druhé fáze svétové války a těch Vašich předchozích,získal skutečné zdroje obživy.My jsme měli vlastní společnost,ve které se lidé dožívají takzvaného ! důchodového věku. Jestliže odebíráš našim Lidem Vaše peníze,budeš muset bojovat,o život.Pod stolem,tak,jak Tvoji souvražední soudruzi.Vždy a všude.

  OdpovědětVymazat
 12. Množení se, je formou boje. Fakt, že k tomu (každý Turek má zplodit alespoň pět dětí) evropské Turky v Evropě, prezident Turecka a veřejně, vyzývá, je důkazem války, která už vlastně začala. Erdogan se asi k lepšímu nezmění, protože se trvale mění k horšímu. Stává se z něho fanatický muslim, který uznává jen Korán,... takže nebude uznávat nic a nikoho jiného a tedy ani NATO, například. Islám je formou vlády a on se tedy připojí k tomu, kdo ho v jeho ambici podpoří, respektive k tomu, kdo mu umožní získat moc, což obsahuje i zisk území, protože on se stává Sultánem a ten měl obrovskou říši. Potom ale všechny zradí, protože muslim respektuje jen Alláha,... pokud si Alláh přeje zisk pro muslima. Podle mého názoru, tedy, Erdogan není duševně zdráv, je zrůda a vy všichni byste se na to měli připravit. Pokud Trump bude čelit takovým plánům a cílům, ať už ze strany Turecka, Ruska, Číny, díky Bohu za něho. Měli byste ho plně podpořit. Podpořit pro vaši vlastní obranu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím tě nech těch pitomých sraček! Od kdy ten Erdogan vadí? Ještě nedávno byl kámoš Merkelové, objímali se spolu,kámoš Obamy - a když si dovolil zatočit s posranými pučisty v zemi, kde prezidentuje, je hned špatnej? By mně zajímalo, co by s pučistama udělala ta baba Merkelová, kdyby jí někdo chtěl svrhnout. Nebo ty, kdybys byl prezidentem, a nějaký svině by se na tebe srotily, že tě svrhnou. A ty žvásty o tom plození dětí - kdy že to Erdogan řekl? Hovno řekl! Takový sračky si vymejšlí media - jsou to bulvární sračky, asi jako když píšou o celebritách, že jim vykoukl rozkrok. To jsi vážně tak blbej? Co to žvástáš o sultánovi, říši a Alláhovi? Prokrista pána dědku - to myslíš vážně? Někdo by měl něco udělat s těma dědourama u internetů - aby nepsali takový kraviny. Nebo naopak založit server jen pro dědouše - tam by mohli žvejkat ty svoje denní pitomosti a nikdo by mezi ně nelezl diskutovat. Takhle je to fakt utrpení číst diskuze starců zajištěných důchodem, kteří si pořídili počítač, a naučili se psát. Starý lopaty - celý svůj život nikdy nepsali na psacím stroji, nikdy to neuměli- to teď musí dohonit těma sračkama.

   Vymazat
  2. Fakt jsem beze slov, dědku mi ještě nikdo nikdy neřekl, beru to jako Váš omyl ale fakt hnusnej.

   Vymazat
  3. k 21:10 - hm, kdopak nám to shodil pučem vládu v Ukrajině, že s pučisty nebylo zameteno jak to zmáknul Erdogan? To by mainstream pěkně kvičel, že?

   Vymazat
  4. Mohla by ses uz konec-ne OHOLIT ???
   JARMILO... spatne jsem was is Das identifikoval !
   nick HOLONULU

   Vymazat
  5. Plati pro prispevek pani 21:21 !
   nick HOLONULU - zapomel sem se podepsat !

   Vymazat
 13. Je velice komické sledovat, jak se zde ti mladí snaží nadávat starším. Nu což. Nadávejte si. Ale ta potrava pro děla, jak tu někdo napsal, budete vy, mladí. Vy si to vyžerete s plnou parádou. My staří máme život za sebou a už to, co nám ještě zbývá, nějak dožijeme. Ale vás je mi líto. Až pomašírujete na smrt pro zájmy USA na východ, tak si vzpomeňte na ty vaše silácké kecy dnes.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je to jednoduché, nadávat do komoušů, bolševiků, rudejch, už příliš nefunguje. Takže nová štvanice začíná a bude vedena proti „starejm“. Ono to tady už bylo, ale až tak se to neuchytilo. Jistě, generace, která pamatuje totáč je nebezpečná, protože tehdejší poměry, ať byly jaké byly, pamatuje a srovnává. Zatím co současná generace ví jen to, co jí kdo nakecá. Jako každý režim i ten dnešní překrucuje historii. Pak se víc nebo méně pamětníci nehodí. To je, po mém soudu, současný případ. Pamětníci, nedejte se, fandím vám (ostatně, vy co urážíte starší, nejste nic jiného než mravní spodina a pokud sedumdesátník zvládá psát do diskuzí na inetu, jistě nepatří mezi individua s IQ pod 110)!

   Vymazat
  2. Omyl 21:59, my staří máme život před sebou. To ten vymytý mozek co mu tady tečou nervy potáhne na jatka. Ten má život za sebou.

   Vymazat
  3. Anonymní19. března 2017 22:47 ano mohu potvrdit zlatý socialismus

   Vymazat