Reklama

středa 8. března 2017

Nepolapitelný fantom železnice: "jaderný vlak" RF vyjíždí na koleje

8. 3. 2017     zdroj
V nejbližší době v Rusku odstartuje závěrečná fáze testování nejnovější jaderné zbraně v zemi. Jde o bojový železniční raketový komplex Barguzin, který byl vyvinut na základě svého dřívějšího analogu - bojového železničního raketového komplexu Moloděc.

Uvádí se, že raketa Barguzin pro ruský "jaderný vlak" bude testována v roce 2019. Tato zařízení jsou jakousi osobitou odpovědí Spojeným státům na rozmísťování jejich protiraketových systémů na území Evropy.

Mezi charakteristickými zvláštnostmi nového bojového železničního raketového komplexu Barguzin lze vyčlenit jeho výzbroj: bude vybaven lehkými raketami RS-24, což učiní hmotnost vagónu obdobnou, jako je u běžných vagónů. Tím se dosáhne ideálního maskování soupravy. Je také uvedeno, že během dne může Barguzin překonat vzdálenost až 1000 kilometrů a jezdit přitom na všech železničních tratích Ruska. Komplex bude prakticky k nerozeznání od běžné soupravy s chladícími vagóny.

Předpokládá se, že do roku 2020 bude přijato do výzbroje ruské armády pět pluků bojového železničního raketového komplexu Barguzin, tedy 120 bojových hlavic.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

26 komentářů :

 1. Jen do nich,kapitalistickych kurev!

  OdpovědětSmazat
 2. Svině ruský by se chtěly bránit humanitárnímu bombardování, šílená drzost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli chceš vidět svini, tak se podívej do zrcadla.
   lada

   Smazat
  2. Šílená drzost a Lada. - Lada póňala? sck

   Smazat
  3. Lada - Princezna se zlatou hvězdou?

   Smazat
  4. Už ses podíval ty prozápadní ocásku?

   Smazat
 3. Anonymní zvířátka: Jde o racionální odpověď na neustálé vojenské obličování NATEm RF. RF se pouze brání, bojuje za mír ve světě a za svou suverenitu. Udržuje si zdrojovou stabilitu, snaží se spolupracovat s každým, kdo respektuje férový mezinárodní obchod. Západní svět se díky svému vadnému finančnímu a celkovému socioekonomickému systému řítí do katastrofy, kterou se zoufale snaží oddálit parazitismem na RF a jiných suverénních státech. Tato snaha je ovšem odsouzena k neúspěchu, ti, kdo se řídí svým svědomím, mají vždy navrch nehledě na svou kapitálovou vybavenost.

  OdpovědětSmazat
 4. Jen kdyby něco podobnýho jezdilo po NATO státech v Evropě.(jako protizbraň to není vyločený) Na NR a v Kremlu by se kvičelo,že rusořiťové

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč si myslíš, že nejezdí???

   Smazat
  2. Ukazujou zapadu co dovedou..

   Smazat
  3. Zatím tady kvičíš jenom ty zakoplexovaný demente.

   Smazat
  4. 21:14 Kdepak v našem mírumilovném NATO. U nás se jen pořád přesouvají na východ obrněné divize. To je něco úúúplně jiného.

   Smazat
  5. A Stropnický plánuje pro armádu nákup jaderných bicyklů...

   Smazat
 5. 21:18 Proč myslíš,že jezdí???

  OdpovědětSmazat
 6. USA pořád o sobě říká, že vyhraje jadernou válku. Opravdu? Civilizace která jenom vyrábí zbraně na zabíjení miliard lidí nemůže být pro Zemi žádnou perspektivou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Židé věří, že po jaderném Armagedónu příjde jejich Mesiáš... a zachrání je. Pak prý nastane království Boží národa vyvoleného, vítězného.

   Jenom zapomínají, že Bůh se o ně stará tím, že jim dává k exploataci Gójim, ze kterých výborně žijí... a z koho budou žít, když si ˇGojim, resp. jejich tvořivou, pracovitou evropskou část vyvraždí? Rothschildové budou farmařit, Wartburgové si budou doma chovat prasata a pěstovat pro ně kukuřici?.....

   Smazat
  2. 12:47 Ale jděte, to už tenkrát věděli něco o jaderných zbraních? Takové naděje si může vymyslet každý národ, aby lépe přežil hrůzy války. Přestaňte fantazírovat a zamyslete se, v jakém společenském systému vám můžou boháči škodit. Kdy mohou mít neomezenou moc. Zjistíte, že to vůbec není o Židech a Gójímech.

   Smazat
 7. dobře rusové když usa začnou tak i rychle skončí

  OdpovědětSmazat
 8. Škoda, že se ruskych tankistu v Praze nedočká i soudruh Bilak a soudružka Švorcová!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase jsi projevil svou vysokou uvědomělost a bdělost, příteli. Nápad s ruskými tankisty máš ze své hlavy nebo z propagandistických příčurek? Chodíš na ně do knihovny, do koutky politické přípravy či je dokonce kupuješ? Nechtěl bys přednášet soudruhům na příštím PŠM?

   Smazat
 9. jdete do prdele a uz tam zustante. zkurveny komunisti. jdete do prdele vy zasrany kapitalisti. jdete do prdele vy vykoristovatele.AT ZIJE REVOLUCE pryc s cernoprdelnikama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někde jsem četl, že v evropě nastane mír, až se kozácký kůň napije v Vltavy. Už aby to bylo.

   Smazat
  2. 9.51 Který kůň kterého Kozáka? Ruského ze Sibiře, nebo Ukrajinského z AZOVa?

   Ukrajinců žije v Praze dost. Koně jsem sice u nich neviděl, ale pár ožralů již do Vltavy spadlo a jistě zapili vodku vodičkou...

   Smazat
  3. 9:51- už se stalo(obrazně) v 45. Na Evropu neskutečných více než 70 let míru Vám nestačí?

   Smazat
 10. Víte co vznikne spojením hambugeru a coly? Američan.
  lada

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.