Reklama

sobota 18. března 2017

Nesouhlasím s plánovanou cenzurou lidských názorů v reálném i virtuálním prostředí. Boj proti dezinformacím = boj proti názorům lidí naší země!

Václav Kovalčík
18.3. 2017   Czech Free Press
 Právě cenzurní nesvoboda pochází z dílny současného režimu, současné vlády i Evropské unie, které se nelíbí názory občanů!Bohužel se vracíme do starého a zkostnatělého Rakouska - Uherska, jemuž se podobá současný stav a struktura Evropské unie. Současnému režimu a Evropské unii se nehodí vzdělaní lidé s národním povědomím – jen slepé a poslušné „stádo ovčanů" v nevkusných montovnách.

Tvůrčí a publikující lidé se však brání proti tomuto marasmu, neboť odesílají své názory, náměty, myšlenky, aby se národní a mezinárodní situace vyřešila co možná nejlépe a nejspravedlivěji. Tvůrčí a publikující lidé jsou tak trnem v oku bezohledným a hrabivým mocným!

To se ovšem nelíbí dnešní garnituře, a tak bude víc a víc šlapat přes mrtvoly – viz zločiny a politické procesy proti vlastencům evropských zemí, které se dějí za stěnami vazebních věznic a kriminálů pro politické vězně novodobého režimu!

A tak boj proti dezinformacím = boj proti názorům lidí naší země! Tohle zlo nás může vrátit do temného středověku ve formě inkvizice a pálení čarodějnic, což je velmi nebezpečné pro náš národ i okolní svět. Tohle zlo nás může vrátit do zkostnatělého Rakouska – Uherska, kde panoval policejní stát a cenzura k tomu.

Nechtějme, aby se žalostná historie znovu opakovala, a proto efektivně a kvalitně využijme potenciál nového tisíciletí, abychom žili v bezpečí, prosperitě, míru a pokoji doma i ve světě.

Václav Kovalčík

31 komentářů :

 1. To zkostnatělé Rakousko Uhersko postavilo celou Prahu, potom přišla demokracie, řízená krize a hlad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A na seznamu zablokována diskuze k úmrtí kard.Vlka.Jak někdo na tyto svaté svině řekne pravdu o jejich nenažranosti,tak je zle Všechny svaté svině s jejich přisluhovači do pekla,pokud je.Jsou to nenažranci ,kteří nás ob.lidi jenom okrádají.Já mám s nimi celoživotní skušenosti.A´T JE MU ZEMĚ TĚŽKÁ.,....důchodce

   Smazat
  2. Nepište nesmysly !!

   Smazat
  3. Lidé, kteří zkreslují historii jako vy, stejně ničeho nedosáhnou. Máte baráčnické, měšťácké povědomí a vaše vzdělání stojí za pr.!

   Smazat
  4. Tím myslím vás, v 15.05.

   Smazat
  5. 15.24 Co sem pleteš pod tento článek zprávu o úmrtí pana Vlka? Novinkáři posranej! Už jsi se těšil, jak si sprostě zanadáváš ty hyeno - ty duševní mrzáku? Diskutéři z novinek. Tam se na diskuzích slétají jen hyeny a svině - nikdo normální. Něco tak odporného psát - proč? Ten člověk byl těžce nemocný a zemřel, a ty mu tak sprostě nadáváš ty zmetku blbej? Co tobě ukradl - co tobě udělal? Něco tak odporného se hned tak nevidí. Nějaký boží soud tě potrestá - ty budeš hodně dlouho chcípat na rakovinu chřtánu a trpět jak zvíře, než zdechneš. Přeju ti to. A v nejhoršich chvílích si uvědom, že trpíš za svoji zfanatizovanost, posedlost a zlo dědku plesnivej - že se nestydíš!

   Smazat
  6. Prosím,nedělejte se blbější než jste.Nejsem věřící, ale taky mne urážíte. Škoda, že jste se stačil naučit číst a psát. Na vysvětlenou - nejsem ani Charlie.

   Smazat
  7. Ten magor z 15:45 mě pobavil, nejdříve celkem slušně napomenul, že mrtvý i když nenažraný prelát si zaslouží kapánek slušného hodnocení a pak se rozjel jako ožralý křižák plenící České země v 15. století !! Hlavně by si měli věřící platit sami své faráře i kostely a ne sprostě nutit ateisty , aby jim tu kratochvíli uctívání něčeho co objektivně ani existovat nemůže! Leda, že by zdírání nevěřících katolickou a jinými církvemi považovali za Boží zázrak a ne církevní svinstvo !!

   Smazat
  8. Drž sprostou hubu Heroute! Napsal jsem to v 15.48. V první řadě je odporné, když hnusný dědek, kterýmu čouhá úmrtní list z kapsy,sprostě útočí, na jiného starého člověka, který už zemřel. Je úplně jedno, čím byl - taky budete vy hnusné staré hyeny nadávat sprostě každýmu politikovi, který zemře? Kdo je v tomhle státě - jako politik - správný a poctivý? Taky budete nadávat každýmu podnikateli - zbohatlíkovi? To jsou pěkný svině - mafiáni - miliardáři - proti těm je pan Vlk jen chudý příbuzný. A hlavně - a to především - článek je úplně o něčem jiném!!!!! K tomu jste názor nepředvedli, ale žvaníte blbosti, a vůbec vás to nesere! Zneužíváte články ke svým sprostým útokům, a tím velmi hrubě porušujete pravidla diskuzí - ale vykládejme starým, hnusným dědkům něco o pravidlech, budou si pořád kvákat to svoje. A jak je ten zmrd plesnivej nasranej, že novinky zablokovaly diskuze- ano, a měly by je blokovat ke každému úmrtí kohokoliv, anebo to vůbec nepsat. Oni totiž už znají své diskuzní omezené zmrdy, duševní mrzáky, a staré hajzly. Jste nepříčetně nasraní, že nemůžete na diskuzích k článku sprostě hýkat a urážet mrtvého, což děláte s oblibou vy nemocná,stará, duševně zmrzačená sebranko. Bývalí soudruzi, dnes zasraná sebranka! Paraziti s důchodem, který si vůbec nezaslouží, otravují denně na internetu, a sprostě nadávají.

   Smazat
  9. 15:5 A to máš ze své vlastní hlavy? Hlupáku když ještě žádné Rakousko nebylo a ani Vídeň Praha a české království ano.
   Václav

   Smazat
  10. Věřící, nevěřící, buďme objektivní: kardinál Vlk se rozhodujícím způsobem zasadil, že poslanci pravice dali své sektě 135 miliard z našeho společného. Za to ho čeká věčné zatracení a lože Záhořovo. Amen.

   Smazat
  11. 20:37 a podobným. Ano, občan Miroslav Vlk zemřel, smrt ani utrpení nikomu nepřeju, a je mi té smrti s utrpením líto. Ale jeho jako člověka, nositele jisté „ideologie“ jeho Eminenci Miroslava, kardinála Vlka už ne. jím a jemu podobným opovrhuji a na tom smrt nemůže nic nemění. Leda bych se s postupující demencí stal „věřícím“, ke všemu ještě, Římským katolíkem. Nic proti skutečným křesťanům srdcem. Jih

   Smazat
 2. K článku, ne k nějakému Vlkovi: Bude mi někdo vykládat o komunistické totalitě. Ta dnešní je ještě daleko horší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano. V roce 1989 definitivně skončila SVOBODA ! Kdo to ještě dnes není schopen pochopit, tak nebude zcela normální.

   Smazat
  2. 16:46 Můj příspěvek platil pro dospělé. Běž si zatím hrát na písek, ty malý PITOMECKU. Možná se někdy naučíš i psát, ale myslet ??? Na to nemáš VOLE !!!

   Smazat
  3. "Pitomeček" (16:46) byl kvůli nadávkám smazán.

   Smazat
 3. OKAMUROVCI BOJUJÍ!!!


  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1344373608977481&id=858027300945450

  OdpovědětSmazat

 4. Výlet Admirála Kuzněcova k Sýrii ho tak zničil,že jde do doků.Oprava bude trvat 5 let a stát bude 20 mld rublů

  http://www.vedomosti.ru/politics/galleries/2017/03/17/681637-admiralu-kuznetsovu-remont
  --------------------------
  Takhle komunisti demokracii neporazite.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I ty hloupé jelito, demokracii už dávno porazila tvoje milá nenažraná velkoburžoazie a její noshledi jako jsi ty sám !!

   Smazat
  2. Tos teda objevil ameriku... Že půjde na modernizaci, hlavně výměnu pohonu na jaderný bylo známo dávno před nasazením v Syrii.
   Máte nedostatky ve vzdělaní romancevovská partičko.
   Bože, když se tu od vás konečně objeví někdo, kdo nebude okamžitě za trapného troubu.:-)
   Heriot.

   Smazat
  3. Co mají komunisti společného s nějakou lodí kapitalistického ba imperialistického státu? V Rusku komunisti hrají druhé housle a těm co v Rusku dnes vládnou nevěřím, že by se do dob komunismu chtěli vrátit. A k naší zemi, kolik komunistů produktivního věku tu vidíte? Už s těma komunistama děte do rpdele. Oslovujete s těmi komoušema nepodstatnou část lidu. Rozdělujte na ty, kdo byli opravdovými komunisty a kteří u nich byli. Ti druzí budou vším možným, dnes si dokonce nasazují kostkované ubrusy na hlavu...
   Bytostný nekomunista.

   Smazat
  4. Anonymní18. března 2017 16:44 hele v rusku je komunismus? slinty štětiny si nech pro blbce

   Smazat
  5. 17:40 není to tím, že pravdu nelze ukřičet, ani přehlasovat ani zavraždit?

   Smazat
 5. Nedivte se tomu tvoru.On totiž patří k těm,co u
  nich byli a s převlečením kabátu musí následovat
  i změna názoru.Tak to mezi těmito tvory chodí.
  Podle sebe posuzují ostatní.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 6. To sem zase zabloudil na novinky? Podle komentářu a teď k článku.To co teď zažívame tu nechvalně demokratickú svobodu je ako kdiž ovce přestane honit čuvač a začne je honit vlčák,je to jen horší.

  OdpovědětSmazat
 7. Kazdy mate pravo na svuj nazor ! To zarucuje prvni clanek americke konstituce. At uz jste na levici ci pravici politickeho spektra, tak mate pravo mluvit, cist a PSAT co chcete ! ! !
  S tim nikdo nic nenadela - protoze VY BUDETE POSLOUCHAT Ameriku, at chcete ci ne ! Tim myslim i hloupaky v Bruselu, ci IDIOTY cenzory v Praze !
  To plati i pro vaseho ministra vnitra !
  nick honolulu - slava Americke Constituci !

  OdpovědětSmazat
 8. Skvělý článek(Jak se zbavit nenávisti v prostředí kapitalismu platforem?) na levicovém A2larmu.
  http://a2larm.cz/2017/03/jak-se-zbavit-nenavisti-v-prostredi-kapitalismu-platforem/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Roztomilé, romanticky naivní, krapet dětinské a v důsledku s nadějí na nový „samet“, který nakonec dopadne stejně. Dokud předmětem té nejvyšší ochrany budou velké a dědičné majetky, dotud na demokracii pro většinu místo nebude. Jenže, zas by muselo být něci ukradeno, když už je to, i církvi nesvaté, vraceno. Tak si to rozmysleme.

   Smazat
 9. A panove ! aby bylo jasno,
  tak ja VELVYSLANEC - Svetlonos nick HOLONULU z U.S.A.priletim
  prysti ctvrtek do Prahy a ten IDIOT ktery krade moji identikitu bude plakat !!!
  A PROSIT na kolenou me advokati !
  A censor taky - toto vam slibuji ja - original
  nick HOLONULU

  OdpovědětSmazat
 10. Ja jsem nenapsal prispevek 21:40 ! Tento idiot ma jeste horsi cestinu nez mam ja ! Jeho vetova konstrukce je stejna, jakou maji Cikani z Balkanu. Chcipni nedomrdku !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 11. 21:40... Tobe by se to take libilo ty HEMEROIDE, kdybys mohl kontrolavat mysleni lidi, ze ano ? Jo, ty casy jsou pryc !
  Zkus, ale telepatii zjistit co te ceka !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.