Reklama

pátek 10. března 2017

Nová funkce

10. 3. 2017

14 komentářů :

 1. Bohoušův aktuální hit:

  V mládí jsem se učil hrobařem ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Sabotkovi se z toho pěkně opotil BAKALÁČ...

   Smazat
  2. Dnes se to jmenuje Správce konkursní podstaty...

   Smazat
 2. Konečně je vidět nové tváře, stejně jako na posledním sjezdu KSČM. Cha, cha, cha........ Nasrat !!!

  OdpovědětSmazat
 3. To víš, anonyme v 21:45. Asi to odkoukal od pornoherce Jandy. Musí být nějaká změna. Nelze pořád tvrdit, že za všechno může jen Putin, Zeman a Trump.
  Poslouchej ty Vlajkaři, nezapomněl jsi vyvěsit tibetskou fangli? Vlajkaře tvého ražení už jsme tady před mnoha lety měli a jak dopadli je také známo.

  OdpovědětSmazat
 4. Soukmenovec 21:45 zastydl v době po prohrané
  válce.Do dnes mu nejde na rozum,že byli jeho
  soukmenovci poraženi barbary z východu.Tak
  štěká,ale nekouše.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ten soukmenovec z 21:45 je ale učenlivý. Heil Hitler už teď neletí, tak se začal učit česky a blýskl se slovem "hovno", které se pracně našprtal a teď ho neustále opakuje, abychom věděli, že je vzdělanec.

   Smazat
 5. a ještě si euhujeři hrají na sjezdu eu hymnu

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Redaktorka-CT-predvedla-v-primem-prenosu-ostudnou-neznalost-478925

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Socani si zahráli Ódu na radost nad podvodným trikem předání majetku pracujícího lidu, myslím OKD sakumprásk včetně bytů, přivandrovalci Bakalovi, který měl nulový podíl na budování naší socialistické vlasti a jmenovitě na práci v dolech. Bakala z vděku za velkorysý dar od lidu České republiky, který zprostředkovali socani při budování kapitalistické vlasti, financoval zřízení Havlovy knihovny a tak se vysmál na celé kolo tomuto lidu za zvonění klíči na náměstích roku 1989. Přemýšlím, proč Zeman tuto idiotskou transakci mladému uchu Sobotkovi nezakázal? Asi na tom byli oba s rozumem stejně.

   Smazat
 6. Sobotka je tragedie pro tuto zemi. Snaha zlikvidovat svoje oponenty způsobila, že ČSSD je stranou pasažěrů, kteří se zatím vezou. Až vystoupí, nezbude ze strany zhola nic. Výkřiky Zaorálka jsou jen populismem, oba vedli stranu ke koalici s TOPkou, z ní už není zhola nic. Zmatek je v EU, Německu, ani mi nevíme, co nás vlastně čeká. Změny jsou nutné a ČSSD je pořád zahalena sametem a ne a ne se jasně vyjádřit, k tomu bordelu, který rovněž způsobila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ruda je třeba zvolit SPD aby nám zůstal samostatný český stát

   Smazat
 7. Už nikdy nebude premiérem ani ministrem

  OdpovědětSmazat
 8. Ódu na radost hráli proto, že se jim skrytě daří plnit zadání o příjmání migrantů - prodej pozemků panu Ali Ali, akcií Lázní Bělohrad do Bahrajnu a pravděpodobně je toho víc.
  Ivana

  OdpovědětSmazat
 9. Lázně Bělohrad budou přejmenovány na Lázně Tmavohrad, pan Donutil se bude zalykat štěstím a poví nám pohádku o začmouděné Sněhurce.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.