Reklama

sobota 4. března 2017

Oděsa 27 2. 2017

4. 3. 2017
Podívejte se na průvod občanů v Oděse s ruskými a sovětskými symboly a voláním: "Rusko, Rusko" a "fašisté neprojdou", kdosi poblíž člověka snímajícího video poznamenává: "To je první vlaštovka."


27 komentářů :

 1. Převrat, nebo li puč, provedený západními demokraciemi na Ukrajině, stál USA 5 miliard dolarů. Proč to demokraticky západ udělal. Demokraticky západ měl připravenou pro Ukrajinu smlouvu o přidružení k EU, kterou když si legitimní prezident Ukrajiny přečetl, zjistil, že Ukrajina se stane vazalem a kolonii západu a proto tuto smlouvu odmítl podepsat a snažil se vyjednávat lepší podmínky. To se demokratickému západu vůbec nelíbilo a proto demokratický západ spustil Majdan na který poslal vyškolené provokatéry. Moc to nepomohlo a bylo nutné eskalovat situaci a proto bylo použito odstřelovačů, kteří na příkaz demokratického západu stříleli a zabíjeli lidi. Situace se vyhrotila a ze všeho byl obviněn legitimní prezident Ukrajiny. Mezitím do Kyjeva na Majdan jezdili vysocí představitelé Evropské unie a USA a štvali lidi proti legitimně zvolenému prezidentovi. Pak demokraticky západ přistoupil k podlému činu, kdy s prezidentem Ukrajiny uzavřel dohodu o zastavení nepokojů na Majdanu a v zápětí tuto dohodu porušil a Ukrajinský prezident musel z Ukrajiny utéct, protože hrozila jeho fyzická likvidace. Demokratický západ, ale dál vyhrotil situaci tím, že zakázal používat ruštinu, jako oficiální jazyk, což západ uplatnil a dál schvaluje v Lotyšsku, Litvě, Estonsku a použil to i na Ukrajině. Začal pogrom na Rusky mluvící obyvatelstvo, který vyvrcholil upálením rusky mluvících Ukrajinců v Oděse. Mezitím se už připravoval stejný scénář, jako proběhl v Oděse i na Krymu. Na Krymu byl plánován pogrom na rusky mluvící Ukrajince a taky území Krymu bylo připravováno pro vybudování velké vojenské raketové základny USA jakou USA vybudovalo v Kosovu po násilném odtržení části území Srbska, které zařídily vojska NATO, bombardováním Bělehradu. Demokratický západ, demokraticky tlačil na pilu a připravoval masivní pogromy na Krymu. Jenže obyvatelstvo Krymu v referendu odsouhlasilo vznik Republiky Krym a připojení se k Ruské federaci. Na západě to vyvolalo obrovskou vlnu nevole, protože se počítalo, že Rusko nechá upalovat rusky mluvící občany Ukrajiny. Na demokratickém západě si nevšimli, že v Kremlu již není Jelcin, ale úplně někdo jiný. USA hned vyslalo na Ukrajinu své soukromé komanda známé z působení v Iráku jako Black Waters a s pomoci těchto soukromých poradců se schylovalo na Donbasu a Luhansku k tomu co bylo plánováno na Krymu. Obyvatelstvo těchto republik nemělo jinou možnost, než se začít bránit, nebo se nechat demokraticky vyvraždit s potleskem demokratického západu. Nyní slouží Ukrajina demokratickému západu k odůvodnění neustálého navyšování zbrojení, protože přeci Rusko se nebezpečně přibližuje k hranicím NATO a na svém území Rusko provádí pohyby vojsk a proto je nutné na Rusko zaútočit a proto do Černého moře připlují demokratické válečné lodě NATO, do Lotyšska budou umístěny tisíce demokratických vojáků NATO s demokratickými těžkými zbraněmi, protože od konce studené války se Rusko přiblížilo k hranicím NATO.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli dostane Ukrajina bezvízový styk do EU a jejich mafie s fašounama se přesune k nám, ani pánbu
   nepomůže od nárůstu kriminality v naší zemi min. o polovinu a vydírání vraždy jak jsou na tom na záp.Ukrajině zvyklí.Bůch ochraňuj hodné hochy z korytářských pozic v Bruselu a soc demokracie tady u nás,ať jim to vyjde a zaprodají nás Německu.

   Smazat
  2. Zpráva na ČT24: V Oděse se sešlo 300 až 500 lidí placených Putinem a provolávali protistátní hesla.

   Smazat
  3. ČT jako vždy "nejlépe informovaná". Pod Mrzenou, Šámalem a Dvořákem nemá ve lhaní konkurenci! Pamatujte si ty kolaboranty s evropským fašismem. Až bude po válce, vytáhneme si je z těch jejich děr a budeme soudit! Nikam před námi neutečou.

   Smazat
  4. 21:12 velice dobře napsáno.Je prostě těžké pochopit tu sebranku v ČT a médiích jak stále lžou.Je těžké pochopit Zaorálka o legitimitě převratu na Ukrajině.Těžko chápat gen. Pavla, který jedná v Gruzii. A je těch embrí Teličků,Jourů,Štětinů.Je těžké pochopit jejich morální i lidský charakter.Je dolar vše????????

   Smazat
  5. Souhlas s komentářem na 100%, jen to video je trochu staršího data. Někdo jenom upravil titulek s datem konání. Na Svobodných novinách jsem ve starších zprávách našel tento odkaz na video z 23.2.2014 - https://youtu.be/El4oSwTwk8U

   Smazat
  6. 10:22- Tu vaši Oděsu co jí místní prašivá rudá sebranka má plný tlamy, už měli srovnat se zemí dávno! Když Velká Káťa s Pepikem Druhým a Velkým Fricem smazali ten spolek nemravnejch holek zvanej Rzecz pospolita, tak se všechen chazarskej hnůj rozptýlil do okolí a nejvíc se jich usadilo právě zde! Carovým kozákům dalo pak pořádnou fušku ty Buntem štvaný a Rothschildem placený židobandy v roce 1905 rozšavlovat!

   Smazat
 2. Sudeťáky nikdo v ČSR rasisticky neterorizoval, Rusy na území bývalé Okrajiny ano!!!

  Nebýt fasistického Majdanu, nebylo ny ani Dombasu ani Krymu!!!

  A teďka již nikdy Ukrajina nebude ;)

  Jen nějaký ten zbyteček Okrájené bývalé Ukrajiny ;)

  OdpovědětSmazat
 3. měli by ukrajinci banderovce svrhnout nebo je zatáhnou do války s ruskem

  OdpovědětSmazat
 4. Evropa az po Labe patri Rusku

  OdpovědětSmazat
 5. Neví tady náhodou někdo, jestli prezident Zeman na schůzce NATO ve Varšavě žádal po prezidentovi Ukrajiny Porošenkovi, aby tato země dodržovala ochranu lidských práv pro svoje občany, zvláště lidské právo na život?

  OdpovědětSmazat
 6. Ukrajina a Bělorusko jsou administrativně oddělené okrajové oblasti carského Ruska. Obě byly k Rusku připojeny po dlouhých bojích s Tureckem, Litvou a Polskem.
  Původně Běloruská oblast náležela Polsko-Litevské Unii a Ukrajinská z větší části Turecku. Po 2. Světové Válce chtěl Stalin mít tři hlasy v OSN a proto dal těmto oblastem statut semi-států se zástupci v OSN. Takže jejich status se podobal statusu Krymu na Ukrajině - před návratem Krymu do Ruska.
  V současném stavu to vypadá, že se odpadlé děti asi vrátí domů. Bude záležet na vůli jejich obyvatel. Nějaké SSA do toho velmi pravděpodobně nebudou ani chtít mluvit. Nakonec to není jejich věc.

  OdpovědětSmazat
 7. Znám několi Ukrajinců a oni říkají,že tyto průvody jsou stejně důležité jako,když maji buzernti mejdan v Praze na václaváku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku A5:03, Ty "znáš několi Ukrajinců...?". No konečne si ich svojmu šéfovi pornohercovi Jandovi vyrval z prdele na buzerantskom mejdane v Praze! To ti to ale dlho trvalo, keď doposiaľ si Ty a Tvoji rudohnedí súdruzi nepoznali v bývalom Sovietskom Zväze nič a nikoho len nejaké "agresívne russko" a "rusských okupantov". Viď rodinku Kličkových:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. Ale ano, může to tak být. Ukrajinci jsou dost zpracovaní fašistickou nenávistnou propagandou. Bůh s nimi. Snad se vzbudí dřív, než začnou lítat atomovky!

   Smazat
  3. Pro 5:03.Není Vám divné jak Ti Vaši ukrové pohrdají těmi lidmi? Jsou to lidé s právem na svobodu projevu? Víte o tom, že v demokratické ?? Evropě jsou v Litvě a Estonsku statisíce neobčanů- rusů bez volebního práva? Běžte se starat o uprchlíky z Afriky!!!!!

   Smazat
  4. 8:03 No jistě, dokud nezačnou házet zápalné láhve, najíždět buldozery do policistů a upalovat a střílet lidi jako Majdanovci, tak nějaká pokojná demonstrace tisíců lidí v demokratické Ukrajině nic neznamená.

   Smazat
  5. Teď když se zbavili vatniků z Juzovky tak už jejich nastoupenou cestu na Západ žádnej Janúk nezvrátí!

   Smazat
 8. aj ja poznám pár Ukraincov, a nehovoria tak, asi je to tým, že nechcú aby sa na vašich Ukraincov neukázalo že nehovoria správne a neposlali ich domov, oni sa nikomu nezverujú, sú poplatníci a vedia, že ak sa prejavia "nevhodne" tak sa na prácu von nedostanú - nebralo by som tieto reči Ukraincov v Česku za bernú mincu, radšej počúvame tých, čo majú rodiny za čiarou a neboja sa vlastných tu, na Slovensku, tí ich nezradia,

  OdpovědětSmazat
 9. Proti velkému shromáždění pana ministra Hermanna pod Petřínem 25.2. je tohle jen "hrstka křiklounů" a proto to v jiných mediích není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbytečně neprovokujte.25.2.1948 byli Vaši rodiče s dalším miliónem pražských spoluobčanů na Staromáku a Václavském náměstí. Kde jsou Ti pražouni - na Letné?

   Smazat
 10. Alespoň se přestali hrbit a klepat ve svých domovech. Tady si necháme srát sračky na hlavu a klepeme se aby ten sráč nepřestal brát projímadlo.

  OdpovědětSmazat
 11. Odpovědi
  1. Pro 15:03.Můj známý mně o tom psal v emailu. Tak nevím proč tady mateš veřejnost!!!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.