Reklama

.

.

úterý 14. března 2017

Otázka - odpověď V. V. Pjakina, tentokrát zvlášť zajímavé

14. 3. 2017 (s českými titulky)

17 komentářů :

 1. Tahle informace je taktéž zajímavá... Až budete volit, mějte na paměti...!
  Hlasování brněnských radních o multikulti projektu za 10 miliónů Kč - PRO všichni radní z ANO
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/14090/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak. Žít Brno je už provařené delší dobu a doufám, že takhle dojde brzy obecně i k poznání, co je ANO zač. Dostatečně obecně a dostatečně včas před volbami.

   Vymazat
  2. kdo volí ano volí eu islamizaci migraci globalizaci

   Vymazat
 2. V.V.Pjakin je zajímavý samorost. Velmi sympatický ale mystik. To snižuje jeho věrohodnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mystik nemystik, nicméně, neznám lepší zdroj poučení podle kterého by se dalo aktuální dění ve světě chápat. A zejména odhadovat další vývoj.
   Je to moje zkušenost za pár let co je pořad k dispozici.
   K jeho pochopení zajisté nestačí vyposlechnout jen několik málo relací.
   Víte o něčem lepším nebo srovnatelném? Nabídněte!
   Děda.

   Vymazat
  2. Oblíbené slovní přesmyčky vycházejí z židovské mystiky zvané Kabala/Bakala; USA/SAU; Angela Merkel = Klara Mengele; MABUS = Usama Bus nebo Obama US. Hraje se s námi podivná hra, která má svůj zdrojový biblický kód, jež znovuobjevil slovenský rabín Weissmandl. Lidem jako Nostradamus a Edgar Cayce se podařilo vstoupit do tohoto Matrixu a vidět budoucnost či dávnou minulost.

   Vymazat
  3. Pro 0:24. Mám za to, že nechápete význam slova mystik. Typický docela známý moderní mystik je například OSHO a má i nějaké definice mystika a sám sebe za mystika označoval. V.V.Pjakin to je čistá matematika, aplikovaná na společenské jevy (predikce a vysvětlení událostí se následně potvrzují). Bohužel je smutné, že i v dnešní době je pro mnohé lidi matematika mystikou (důsledky této dětinskosti jsou pak v krvavosti událostí, jak říkal nějaký Francouzský generál o nějakém rozhodnutí "To je horší než zločin, to je hloupost").

   Vymazat
  4. 2:36 z hlavy, snad Tailerand, obratný a mnohdy nepostradatelný politik, měl koňskou nohu, byl opakovaně i během změn režimu (republika, monarchie) ministrem zahraničí Francie ...

   Vymazat
  5. Mystik?
   Povedztě vojín Kefalin, čo si predstavujetě pod takým pojmom "mystika"?

   Vymazat
  6. Souhlassím s O:51

   Vymazat
 3. Mystik nemystik... - souhlas s Dědou.

  Ten náš vnitřní despekt a odpor k mystice – je jenom výsledkem našeho životního poznání a zkušeností (znalosti bych do tohoto moc nemíchal, někdy nás od poznání můžou spíš odvádět)? Nebo je tento despekt a odpor zároveň nejen výsledkem ale i sama sebe zdrojem, podstatným zdrojem tohoto našeho vnitřního despektu a odporu k mystice?

  To nevím. Ale nijak moc nad tím nebádám, protože mi nepřipadá, že toto bych byl schopen racionálně rozřešit. Při poslechu Pjakina se proto jenom snažím jeho příklon k mystice přijímat nepředpojatě, s otevřenou myslí.

  A lepší zdroj informací opravdu není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 2:36
   také si nejsem jistý mírou Pjakinova mysticismu, jestli ho sledujete delší dobu, tak nemůžete o jeho mysticismu pochybovat.
   Otázkou ale může být, jestli tenhle evidentní příklon není důsledkem hlavně jeho maximální nepředpojatosti. Určitě ale pro něj mysticismus není základním, ale jenom vedlejším zdrojem poznávání.

   Vymazat
 4. Ad Anonymní 15. března 2017 0:51 & Děda: Podle mne, nejlepší komentář k aktivitám V.V Pjakina.

  OdpovědětVymazat
 5. Naprosto výborný Pjakin,to se musí uznat a jako patriot Ruska,přece nebude házet špínu na Rusko,těch co hází špínu na Rusko,jsou zástupy.Jak je i zdůrazňováno Pjakinem i v Rusku je dost zrádců.Proto také tvrdím,pravda je někdy krutá,ale podle pravdy dojdeš nejdál,co je cítit u Putina,proto má velkou oblibu doma i v zahraničí.Jen provokace proti Rusku neustávají a do toho řadím i ten únik izotopu jodu,mělo se za ten únik obvinit Rusko,něco na způsob,jako jaderné zbraně v Iráku,nebo chemické zbraně v Sýrii.Trest asi byl na cestě v lednu,rychlým přesunem USA armády v četně všemožných zbraní do Evropy.

  OdpovědětVymazat
 6. čím viac pozerám Piakina, tým viac vidím, že len drísta. Raz je Trump antiglobalista, druhý raz je globalista, raz je hitlary pretláčaná globalistami, teraz sa dopočujem, že je predstaviteľka štátnej elity. Mesiac je kvôli osobným veciam mimo, ale vie, že lepenka, fijon a macron sú kandidáti, ktorí prezentujú súboj globálnych elít a štátnej elity USA. Pritom zabudol na svoje predošlé komenty o GP, ktorý vlastne všetko riadi, vrátane globalistov a sťahuje sa do číny, dnes sa však dozvedáme, že asi išiel GP na dovolenku, lebo svet sa vyvíja tak, ako deep state USA plánuje dlhé roky, vrátane rozvratu kórejských štátov, čo oslabuje USA, ale len preto, elbo nemá zdroje na zbrojenie. Vážení, niektoré veci možno komentuje tak, aby to vyhovovalo nášmu videniu sveta, ale priznajme si, že niektorým jeho teóriám už nikto nerozumie, lebo z mesiaca na mesiac si odporuje.
  Potom sú relativizované aj nepochybne správne postrehy a analýzy. Myslím, že názory na jednotlivosti v ruskom svete mu môžeme veriť, ale čo sa týka globálnych vecí, tam sa zamotáva

  OdpovědětVymazat
 7. 0:55 obávám se, že nejste schopen rozpoznávat používanou terminologii, jaksi jste nezaregistroval, že dotčený se omlouval za ca měsíční nesledování událostí (při autohavarii ztratil manželku), a že, obecně vzato jeho popis světa a vývoj událostí odpovídá realitě víc, než nám vnucuje náš a anglosaský mainstream. Takže buď buďte pozornější, nebo hloupě neagitujte.

  OdpovědětVymazat
 8. Ad 0:55 (a 2:28)
  Nejdůležitější je metoda kterou Pjakin používá. Názorná aplikace metody. A pak také samozřejmě ruské reálie. Nemůže být všude insiderem, zejména mimo Rusko, v USA, takže může analyzovat jenom veřejné výstupy, mnohokrát na to sám poukázal.
  Navíc některé termíny, které používá, jsou si zdánlivě podbné, ale označují hodně rozdílné věci, což může nepozorného člověka zmást.
  A nakonec, všechno je to rychle proměnlivá složitá síť a měsíc je dlouhá doba.

  OdpovědětVymazat