Reklama

čtvrtek 2. března 2017

Palmýra je dobyta! Probíhá čištění města od nevelkých skupin teroristů

2. 3. 2017    zdroj
Základní operace, jejímž cílem bylo dobytí Palmýry, je dokončena - jednotky SAA (Syrian Arab Army) kontrolují klíčová místa ve městě, včetně letiště. Hlavní úkol při likvidaci základní skupiny DAEŠ, která měla základnu na dobře opevněném letišti, na sebe vzala speciální jednotka Štít a ISIS Hunters (Lovci DAEŠ). Díky těmto jednotkám získala SAA plnou palebnou kontrolu nad městem, což přinutilo hlavní síly DAEŠ Palmýru opustit. V současné době oddíly speciálních sil začišťují enklávy, kde stále odolávají teroristé DAEŠ.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Dobrá zpráva! Jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
 2. Všichni teroristé si nyní uvedomí, že nic jiného než terminace bez posmrtného vykoupení je nečeká. Veškeré teroristy je třeba zničit a ukázat současně, že existuje lepší způsob existence než terorismus. Základní známkou kulturnosti je budování, nikoli ničení.

  OdpovědětVymazat
 3. Utečou do hor a budou vést partyzánskou válku.To
  se proti špatně bojuje.Ve vhodný čas se zase objeví.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud už nebudou nástrojem toho kdo je stvořil, cvičil, vyzbrojoval a i jinak podporoval, tak zmizí jako pára nad hrncem, což bude jenom dobře.

   Vymazat
  2. Buffer náboženský fanatici si nic neuvědomí pujdou do ilegality a budou vraždit civilisty to je též cesta do jejich ráje

   Vymazat
 4. Pozvedlo to taky morálku sýrské armády. MK

  OdpovědětVymazat
 5. Už raz oslobodili - oslobodili zase, už raz odmínovali - odmínujú zase, ale mňa zaujíma, čo sa stalo s asi piatimi tisíckami daešistov útočiacich na Palmýru - bola Palmýra ruská pasca ?

  OdpovědětVymazat
 6. Zaridil to Trump spasa lidstva a vedec. Porad to rikam a nikdo mi neveri jen Vlastovka a Horni . At zije Trump a jeho rodina -Hercegovina Rodina je navic Vyvolena a tak to ma bejt
  Honolulu kuku general papuancu z afriky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že by ta tvoje spása nahradila Vladimíra Vladimiroviče? To asi nebude pravda. Leda, že by zřídil ministerstvo zemětřesení a zbytečných záležitostí.

   Vymazat
  2. Neměl byste to chlastat. Ani zředěné!

   Vymazat
  3. Ty poškozený římský zříceniny tu ukazujou často, ale o plánech komoušsko-muslimských zhovadilců na zničení křesťansnké katedrály přímo v centru Paříže se slůvkem nezmíní! - http://zpravy.idnes.cz/strzeni-sacre-coeur-navrh-pariz-podpora-fde-/zahranicni.aspx?c=A170303_062941_zahranicni_hro

   Vymazat
  4. 14:54 Když dáváte odkaz, tak si laskavě přečtěte více než titulek. Jinak vypadáte jako nedovtipa, rozčilující se nad nominací Cimrmana mezi nejvýznačnější Čechy.

   Vymazat
  5. 15:55 - vím, o muslimech se tam přímo nepíše, jenže mocipak je komoušů dnes zrovínka v Paříži, co? Já prostě nevěřím, že bez podpory ručníkářů z pařížských předměstí by tu anketu mohli vyhrát! Nebo to fakt furt tak nenávidí církev za to, že podpořila postup versaillské vlády sic též zednářské, proti jinou sortou zednářů vyvolané revoltě pařížské lůzy? Mám za to že to není reálné! Ale pokud se k hlasování přidali ručníci z periferie, jistě to vyneslo tento nápad na vrch!

   Vymazat
  6. 17:13 je hlupák, který si plete pojem a průjem. Umí vůbec číst? Rozumí psanému? Asi ne.

   Vymazat
 7. Odpovědi
  1. Když se představuješ, netřeba tam dávat ten otazník. On každej pozná sám a záhy kým jsi, ale málokdo ti to potvrdí - z korektnosti ...

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.