Reklama

pátek 10. března 2017

Pán prezident Andrej Kiska, kterého jim prý máme závidět

10. 3. 2017  (koluje po internetu)
Celý problém pána Kisku ako to nemohol povedať komentátor , je veĺmi jasný. Pán prezident nie je práve etalón chytrosti. Keďže Slovensko je malé a ako vravia Číňania, to sa musime všetci veľmi dobre poznať. Tak aj s poznáme, netrvalo mi dlho a našiel som človeka , čo s ním pracoval.Konkrétne v Naftoprojekte Poprad. Na otázku, čo tam robil pán Ing. Kiska som dostal zaujímavú odpoveď: Pán inžinier, tam nerobil vôbec nič, ale pracoval ako predseda SZM !😁 Náplň jeho práce, spočívala v tom, že chodil v modrej koseli zväzáka , vyberal za členské známky a zisťoval kto má aký plat a prečo on konkrétne nemá plat aspoň taký ako mali špičkový inžinieri v podniku. Nuž nemal,,le bo on ako inžinier stál za nič, povedané pekne.

Ako syn miestneho bossa KSS nevedel pochopiť, že predseda SZM v relatívne malom aj keď výbornom podniku, nie je bohviečo. Potom prišla nežná a on sa musel porúčať. Tak začala jeho americká anabáza, selfmademana. Kedže ako odborník, hoci vo veĺmi ziadanej oblasti, elektrotechniky stál za prd, predieral sa ako pomocný robotnik na spomínanej pumpe. Po návrate z USA, skúšal podnikať, ale všetko mu skrachovalo, napriek znalosti kuchynskej americkej angličtiny. Nuž a tu prichádza jeho vstup na úžernícku scénu (lichva, pozn. red.), odtiaĺ je to pomerne dobre zmapované a známe.

61 komentářů :

 1. Soudruhu Váňo Davide,
  takovéto články se zdrojem "koluje po internetu", kde nějaký smyšlený "pan inkognito" pomlouvá a špiní někoho jiného, si strč do prdele.
  Podle toho že toto si dovoluješ pouštět je hezky vidět co jsi za podvraťáka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Votroubku, co se ti nezdá na pravdě?

   Smazat
  2. 15:30- toho trolla to rozčílilo, protože má podobný životopis a těší se na "prezidentování" v ČR.

   Smazat
  3. Klídek, Jando, víme, že jsi ze stejné líhně.

   Smazat
  4. Soudruhu 14:52, nerozumíš psanému textu nebo to nepsali na tvých novinkách a čt-nazi. Dovzdělej se trotle, tu jsi za blba, stačí ti k tomu spy-Google.

   Smazat
  5. Něco tak lidsky odporného,

   jako je současný prezident Slovenska, opravdu nemusíme našim sousedům závidět.
   Na yutube je několik dokumentů z předvolebních debat mezi Ficem - jediný protikandidát ! a Kiskou - hnus !
   Fico už byl příliš známý a Kiska přicházel neokoukaný s něčím novým...
   Nelze opomenout ani přímé vazby prezidenta k sektě scientologů a jeho podpora režimu Ukrajiny.

   Slováky je tak třeba jen politovat, jak naletěli.
   A tady v Česku na tom nejsme celkově
   o moc lépe...

   Smazat
  6. Slováci si umí zvolit premiéra a na volbu prezidenta jim už nezbývají síly. Od r.1989 co prezident to "třída."

   Smazat
  7. v Cesku ste na tom o hodne lépe... kedykolvek by som si prezidentov vymenil. Zeman vie pomenovat veci tak, ako sa maju a nelezie do kazdej smradlavej diery, co trci zo zapadu....

   Smazat
  8. je to presne tak ,ako sa pise v clanku !!!
   kiska robi dobre pre ussa , ale inak dokaze iba udelovat ocenenia napr . kocabovi ....

   Smazat
  9. No,Gašparovič bol síce "brepta",ale bol v priamych voľbách dvakrát zvolený za prezidenta,To o niečom svedčí.Dal na frak Mečiarovi aj Fernetradič babe.Vy česi máte právo byť hrdí na svojho prezidenta,my na nášho ani náhodou.

   Smazat
 2. V kratičkém článku není nic jiného než pravda,na Slovensku dobře známa. takže Ivan David článek zveřejnil oprávněně. Další hrůzy o Kiskovi si pťečtěte od politologa Michelku, Chmelára nebo dalších. Vřele doporučuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článok je pravdivý, presne zodpovedá skutočnosti

   Smazat
 3. Máte 14:52 nějaké relevantní informace, že tomu je naprosto jinak? Ta story, jak je psána, zdá se mi dost charakteristická.Takových, i když ne "prezidentů", takových já znám!

  OdpovědětSmazat
 4. Mnoho Slovákov ľutuje, že volili bývalého úžerníka amerikofila Kišku!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A mnoho Čechů by z toho mohlo poučit. U nás kandiduje michal čuráček. To je to samé v bledě modrém.

   Smazat
 5. Takže Kiska je žid.
  Když se nemůže normálně uplatnit,zajde si na školení do USA a postup je zaručen.Vždyť i po Čechách takových podobných pobíhá více.

  OdpovědětSmazat
 6. Ahoj kokoti.
  Přestaňte fantazírovat. Kiska ve volbách naprosto rozdrtil Fica v poměru hlasů 60:40. Pro dokreslení dodávám, že např. Zeman porazil Schwarzenberga daleko menším rozdílem, 55:45
  Dále, Kiska se i dnes těší na Slovensku vysoké popularitě, viz důkaz:
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/PRIESKUM-Kiska-to-vyhral-ziskal-75-percentnu-doveru-A-co-vlada-a-parlament-Nie-nemylite-sa-267879

  Můžete se posrat zlostí, lít na něj kýble anonymní špíny jak to předvádí soudruh David, ale nic s těmito fakty neuděláte, zoufalci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zoufalec Pepek Vyskoč z Putimi, navíc koktající ko-ko-ko-ko-ti v 16:04 zase fantazíruje. Doufám, že už utíká za vachmajstrem Flanderkou.

   Smazat
  2. 16:10
   Já jako obvykle předkládám fakte, ty jen smradlavé prdy jako obvykle. je mi tě líte, zoufalče.
   Ne, není. Dělal jsem si jen legraci :-D

   Smazat
  3. Tak se konečně dohodni sám se sebou, jestli si děláš legraci nebo ne. Nebo máš schizofrenii? Potom je mi líto tebe.

   Smazat
  4. Jandovo degenerátská filcko, ty jsi fakt k smíchu! Odkazovat se na nějaké průzkumy, to fakt může jenom nic nechápající vygum, blbější než analytik Evropských hodnot.

   Smazat
  5. 16:04- Ahoj nápodobně. To "rozdrcení" Fica mělo příčinu! Slováci nechtěli přijít o vládu Fica, proč by jej jinak volili tuším již počtvrté(Smer)? Funkce prezidentů v parlamentním systému je "okrasná" a ne každý umí ji využít jako náš MZ.

   Smazat
  6. Zachraněný potrate, fotr tě měl raděhi šplíchnout kozám do pití. Kiska (přeloženo z ruštiny píča) je primitivní chazarský zmrd, těžce primnitivní dement, který makal v SSA na pumpě a příležitostně nastrkoval prdel, než ho navedli na lichvu. Na Slovensku ožebračil tisíce lidí vymáháním dluhů a lichvou na desítky procent úroku. Je to stejný parazit a zmrd, jako jsi ty a všichni tvoji zdegenerovaní předci.

   Smazat
  7. Vieš synu môj 16.04 mám práve dnes 80 rokov a o Slovensku niečo viem.
   Tak na Kisku vôbec nieje potrebné kydať špinu,on je v nej tak hlboko,že mu znej trčí len tých pár mastných vlasov.Je to aj medzi bratmi megapodvodník

   Smazat
 7. Bratři Slováci, navrhuji vám čenž. Ušetříme dva dobře placené a přitom neschopné politiky. Vykopněte Kisku, my vykopneme Sobotku a Zeman to může vzít jako vedlejšák u vás a Fico zase to může vzít jako vedlejšák u nás. Bude lépe nám i vám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na podzim budeš mít možnost ve volbách. Tvé návrhy nejsou dobré ani k vytření zadku. Navíc jsi do nich zapomněl zahrnout největší eso, Putina.

   Smazat
  2. To víš že jo. A Fico nám tu nechá emerickou armádou pospravovat letiště.

   Smazat
  3. Emerická armáda se nebude na nic ptát. Jsme příliš malý protektorát.

   Smazat
  4. Copak to, že jsem zapomněl Putina, ale hlavně jsem zapomněl Trumpa. Jestli ovšem do voleb už nebudeme patřit do Čtvrté Říše Adolfiny Merkeliny, která nám milostivě pošle milion čmoudů, abychom pořád nedržkovali.

   Smazat
 8. Příběh těchto kisků lze zobecnit minimálně ve dvou ohledech:
  a) kiskové jsou u koryt (či u lizu) ve kterémkoliv režimu,
  b) nejlépe se dá bohatnout na lidské chudobě, a také i falešné naději, kterou tito kisci aj. horáčci dávkují lidem jak drogu, aby z nich navytahovali i miliardy. A v případě toho slovenského, se třeba i prodrali do nejvyšších politických pater.
  No, co si bratři Slováci zvolili, to nech si vychutnají. Budiž jim ta zkušenost k ponaučení a užitku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:29 Na příkladu Andreje Babiše a jeho "věrných" lze doložit, že také mnozí občané-voliči u nás jsou zřejmě nepoučitelní.
   Stačí jim k tomu nyní koblihy a heslo "Bude lépe" ...
   Podobné to bylo vždy v naší historii. T.G.M. zkonfiskoval půdu šlechty a církve, Beneš po 2.svv. "rozdal" v přídělovém řízení nemovitý majetek Němců, Maďarů a nepřátel českého národa, Gottwald majetek drobných živnostníků a rolníků a vše završil Klaus kuponovou privatizací a restitucemi.
   L.S.

   Smazat
  2. Pre Františka
   Verte mi, že si to užívame. Chcela by som podotknúť, že reálne ho volilo 30 %, lebo zhruba 50 % ľudí sa volieb nezúčastnilo.
   No i to je katastrofa, ktorá sa už nezopakuje. Kiska mieri do politiky a iste sa kamsi so svojimi sponzormi a s Dobrým Anjelom zase dopracuje.
   No už je príliš známy, aby to dotiahol príliš ďaleko.Verím a dúfam.
   Prieskumy nepozerajte. Vieme kto ich robí a kto ich platí.
   Rozhodujú vždy voľby a prieskumné agentúry utŕžia po každých voľbách väčšiu a väčšiu hanbu.

   Smazat
  3. Pre 19:34
   Vyhral Dobrý Anjel, Slováci sú totiž veľmi pobožní - a naleteli na skvelú PR.Dobrý Anjel -kedysi dobrý zväzák - zanechal za sebou takých kandidátov na prezidenta - "disidentov" ako pp. Kňažko alebo Čarnogurský.MK

   Smazat
 9. Kiška - no to je prosím zkyslé mléko. To skutečně může být dobré, chutné, ale také smrduté a naduté - CO2. Ale není správně kyška? I bývalý svazák nemusí být špatný člověk - ale to snad bylo ještě před studiem techniky? Ve věku po dosažení ing. že by takoví "mladíci" byli svazáky?
  Jsem starý a vzpomínám na dobu po válce, kdy vznikla organizace mládeže se snahou nerozdělovat společnost od narození, jak je dnes zvykem - na lidi prvořadé a druhořadé. Nepovedlo se, společnost stejně jako za kapitalismu i za socíku byla bohužel rozdělena. To mj. byla právě jedna ze zásadních chyb tehdy a je to i dnes. VIP politiky rozčiluje, že nás Brusel považuje za druhořadý stát v rámci EU a také jako s poddanými s politiky i s občany jedná. A to je i zásadní chyba dnešní diktatury kapitálu, že rozděluje a panuje. Jenže kdyby společnost spojovala, nebyla by diktatura a ani kapitál. Takže heslo příštích voleb prezidenta v ČR: rozděl občany a zajisti vítězství tomu nejslabšímu, aspoˇn duchem. Pryč se Zemanem, moc se bratříčkuje s občany a to je nebezpečné - určitě s nimi kuje pikle proti elitám a modré krvi! Té české modré krvi - co jméno šlechtice u nás, to vždy a jedině česky znějící - jak jinak? A s Havlíčkem: "Zle matičko, zle, Schwarzenberci zde..."

  OdpovědětSmazat
 10. k článku dodávam na zamyslenie len jednú vec . Ako človek po krachu svojho podnikania príde ku kapitálu ktorý je potrebný na začatie ďalšieho podnikania v nebankových pôžičkách?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kiska po návrate z USA začal spolu so svojou rodinou (asi bratom a jeho ženou ) obchodovať so zlatom - na Slovensku ho skupoval (asi v záložniach) a potom ho vyvážal do zahraničia. Tam je jeho základný "kapitál". U´žera prišla až neskôr.

   Smazat
  2. k 18.22Napr.náš pán prezident "ako taký"ručil v banke za mnoho milonový úver majetkom švédskej občianky,ktorý mal v prenajme.
   A nevolá sa Kýška, ale Kiska,čo je po rusky pí*a.

   Smazat
 11. Nezabývám se slovenskými problémy,protože jsou
  právě slovenské.Co si Slováci zvolili,to mají.
  Je to jejich vnitřní záležitost.Daleko víc mne
  pobuřují neustálé pokusy více nás sblížit se
  Slovenskem.Děje se to v tzv.kulturní záležitosti,
  stejné pokusy se konají ve sportu a po nějaké
  době z toho bude politika.Odtrhli se,já jim to
  přeji.Ale jakožto cizí stát se musí chovat,ne jen
  když se to hodí.Dokladem je Slovák v české vládě.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:26-až půjdete volit, zjistěte si koho volíte. Mezitím si zjistěte koho z jiných národností jste již "odvolil". P.S. Nebije Vás zeťák "odjinud"?

   Smazat
  2. Majevský Slováci jsou jako naši bratři a sestry, tak nevím co by Vás mělo pobuřovat. Nechte je Vy nacionalisto na pokoji.

   Smazat
  3. Někteří lidé vyjadřují svoje názory se stejnou nehorázností, jako by vypouštěli střevní plyny. (Karel Čapek)
   Slováky mám rád, na Slovensku je asi stejné procento blbců jako v Čechách.

   Smazat
  4. 18:26 - Pán Majevský, iba Váš vyšší věk Vás ospravedlňuje za bláboly, ktoré ste napísal. Že sa nehanbíte?! A uvedomte si, že Češi a Slováci sú blízkí susedia a spája ich mnoho společných vecí! Tak to bolo, je a bude!

   Smazat
  5. Pro 21:36
   Po tom všem, co jste v roce 1990 na Čechov nakydali, všelijaké výčitky se ani nedivím.Já ho chápu. Vždyť taká zrada se neodpouští - a dvakrát! - přinejmenším - v historii spolunažívaní. Zdravím pana Majevského spod hor ze Slovenska. MK

   Smazat
  6. 22:05 - A Vy ste kto? Nebodaj samozvaný právny zástupca Majevského! A kdeže nemáte argumenty pre svoje nacionalistické argumenty, divím sa, že eště sa navážate do Slovákov! Pane, je mi z Vás na blvanie!

   Smazat
  7. Pre 3:45
   Nie, nie som právny zástupca p.Majevského, ale nielen jeho zástanca, ale aj českého národa. Že nemám argumenty pre moje výroky ohľadom dvojnásobnej zrady Slovenska voči Českej republike? Tak po prvé: V roku 1938 vyhnal fašistický slovenský štát Čechov zo Slovenska s pokrikom"Češi peši do Prahy",mohli si zobrať so sebou kufrík s ohraničeným množstvom sl.korún. Bez nároku na majetok, pričom Slovensko zabudlo, čo sa s ich pomocou z bývalého Horného Uhorska, kde bola do r.1918 úradná reč maďarčina a nemčina, od 1918 po 1938 vytvorilo. Treba si naštudovať niečo o vzniku slovenského národného divadla,slovenskej, armády,univerzity,,vôbec inteligencie. A potom ste po druhé v r.1992 dali hlasy Alfa -samcovi z HZDS a tankistovi zo Žiliny a tým sa podarilo vyhlásiť už 17.7. 1992 nezávislosť Slovenska a pred TV-kamerami donútiť poslancov netajne hlasovať. Diktátori. A s takto nastavenou ne-morálkou si tu žijeme.A Vy si tu nedovoľujte osočovať inteligentného pána Majevskému, lebo mu svojou kultúrou a vzdelanosťou nesiahate ani po päty.Aj Štúr, priateľ českého národa, ktorý mu v núdzi neodmietol pomoc, si často posťažoval, že" moji Slováci málo čítajú". A ja hovorím, že vôbec. MK

   Smazat
  8. Oprava: inteligentného pána Majevského...

   Smazat
  9. 10:45-MK- není málo těch "argumentů" pro velkou nenávist lidí dávajících si "tituly" inteligentní?

   Smazat
  10. Souhlasím,taky mám občas tuto trpkou příchuť na jazyku,ale jsme přeci velmi blízcí sousedé a zajisté se najde "něco",čím tu trpkost můžeme společně spláchnout...

   Smazat
  11. Pán Povolný, ste veľmi tolerantný človek.Aj anonym 11:16. To ma teší, že ešte stále vidíte Slovákov ako najbližších priateľov.I napriek neblahým politickým udalostiam, s ktorými vtedy aj v súčasnosti mnohí Slováci nesúhlasili. Vďaka. V tom je tá inteligencia.MK

   Smazat
  12. 11:30 Rozdělení Československa rozhodně nebylo ku prospěchu ani Slováků, ani Čechů. Kdo věří že bylo, tak jen prokazuje svou manipulovatelnost řečmi těch "elit", kteří ho provedli k uspokojení svých zájmů. Podívejte se na Švýcarsko. Tam jsou nejen jazykové rozdíly mezi jednotlivými kantony mnohonásobně větší, než kdy byly u nás mezi republikami a přesto žijí v naprosté harmonii. Proč tomu tak je? Protože tamní politické vedení od jednotlivých obcí až po stát má na prvním místě společný zájem občanů, ze svých činů se jim zodpovídají. Tam není možné, aby se politická reprezentace na něčem dohodla a nenechala si rozhodnutí potvrdit referendem, jako se stalo u nás. Takže pan Majevský a ostatní rozštvávači Čechů, Moravanů a Slováků neprokazují svou inteligenci, ale jen jak ochotně "skáčí na špek". Mimochodem Švýcarso je modelem, jak by mohla vypadat EU, kdyby byla řízena podle stejných, skutečně demokratických zásad.

   Smazat
 12. Je věčná škoda,že blbost nekvete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nekvete, ale mohla by nadnášet.V.J.Horák

   Smazat
 13. Som Slovák a tento úbožiak KISKA nie je môj prezident. Tu jasne vidno ako jednoducho je zmanipulovať obyvateľstvo pomocou médií

  OdpovědětSmazat
 14. kdyby u nás vyhrál horáček tak by to byl český kiska

  OdpovědětSmazat
 15. Nikdy nepochopím ako sa niečo tak odporné ako Kiska mastná hlava mohlo stať prezidentom Slovenska.Úplne neznámy dement,bezvýznamná figúrka,ktorého jedinou kvalifikáciou bolo, že v USA umýval podlahy v predajniach a benzínových pumpách vyhral voľby.

  OdpovědětSmazat
 16. Kiska? Připadá mi jako produkt volby " na truc". Lidi měli dost těch okoukaných a vyžraných prasat. většina z nich přišla do vysoké politiky s tvary lidské bytosti a po několika letech jsou z nich monstra. A to jak fyzicky, tak duševně.
  Stejné, jako u nás.

  OdpovědětSmazat
 17. Již jsem to tady jednou psal, není v Čechách a na Slovensku rodina aby neměla alespoň přes Moravana příbuzenské vztahy. To že jsme se rozešli nebylo z vůle většiny občanů a to je potřeba jak říká Rudo Vaský napraviť. mš.

  OdpovědětSmazat
 18. Andrej Kiska naživo - nepotrebuje komentár. https://www.youtube.com/watch?v=5jOwdARVqc8&feature=youtu.be&t=2m38s

  OdpovědětSmazat
 19. Zeman je človek s veľkým "Č". Kiska bol zvolený na truc, ako píše Hricák. Tvrdili, že nemáme žiadneho spisovateľa, profesora, právnika..., ktorý by mohol zastávať úrad prezidenta. Len Fico alebo Kiska. Asi tak. Tak bol zvolený "úžerník" Kiska.

  OdpovědětSmazat
 20. Ked napisem ze je cocot,je to konstatovanie alebo pocta?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.