Reklama

.

.

pondělí 20. března 2017

Páni v Bruselu, to neuslyšíte rádi. Češi promluvili o EU! Více zasáhnout proti nelegální migraci je potřeba podle 95 procent Čechů. V rámci celé EU si to myslí devět z deseti dotazovaných.

20.3. 2017   PL
Migrační vlna, která se přelila Evropou v roce 2015, naši zemi sice přímo nezasáhla. Přesto, zřejmě pod dojmem zpráv z okolních zemí, přiměla občany Česka k výrazné změně názorů na migraci. Vyplývá to z průzkumu Eurobarometr, který proběhl v zemích EU loni v listopadu.
Potvrdil také zjištění předchozích průzkumů, že Češi mají v rámci EU nejvíce odmítavý postoj k příchodu uprchlíků. O důvodech, proč tomu tak je, lze jen spekulovat. Objevují se názory, že je to tím, že Čechům chybí pozitivní praktická zkušenost s migranty, protože tu migranti téměř vůbec nejsou.

Lidé v Česku považují za hlavní problémy Evropské unie přistěhovalectví a terorismus, stejně jako obyvatelé celé Unie. K migrantům mají Češi nejnegativnější postoje z EU, ukázal průzkum Eurobarometr. Unikátní jsou Češi ve vnímání nezaměstnanosti, která je pro ně spíše zanedbatelným problémem. Výsledky průzkumu, který byl proveden v první polovině loňského listopadu, dnes ČTK poskytlo zastoupení Evropské komise v ČR.Přistěhovalectví vidí jako jeden z hlavních problémů současné Unie 63 procent Čechů, když v roce 2013 to bylo 13 procent. Terorismus takto hodnotí 47 procent proti osmi procentům před čtyřmi roky. Obě aktuální čísla převyšují průměr EU se 45 procenty u přistěhovalectví a 31 procenty u terorismu. Na osobní úrovni jmenovaly dvě pětiny Čechů jako jeden z nejvýznamnějších problémů rostoucí ceny a životní náklady, jedna pětina takto hodnotila finanční situaci v domácnosti.

Výrazně pod průměrem EU jsou Češi v tom, kolik jich považuje přistěhovalce za přínos. Takto je vidí 12 procent lidí v Česku, průměr EU je 44 procent. Migraci ze zemí mimo EU hodnotí pozitivně 14 procent Čechů, jen 23 procent si myslí, že by ČR měla uprchlíkům pomáhat, což je druhý nejnižší podíl v EU. Celoevropský průměr je v tomto případě 66 procent. Nakloněno přijímání občanů z jiných států EU je 45 procent české populace.

Více zasáhnout proti nelegální migraci je potřeba podle 95 procent Čechů. V rámci celé EU si to myslí devět z deseti dotazovaných.

Od celoevropského průměru se Češi příliš neliší v tom, jak hodnotí obecně budoucnost EU. Pozitivně ji vidí 49 procent, negativně 47 procent, když v celé EU je poměr 50 procent ku 44 procentům ve prospěch pozitivních očekávání. Zlepšení evropské ekonomiky předpokládá 13 procent české veřejnosti, zhoršení 30 procent a žádné větší změny polovina.

Evropské hodnoty spočívají podle lidí v Česku především v oblasti míru, demokracie a také solidarity a podpory druhých. Pro téměř polovinu Čechů znamená EU na prvním místě svobodu cestování, práce i studia kdekoliv v jiném členském státě. Negativní jevy jako plýtvání penězi, byrokracii nebo nedostatečnou kontrolu vnějších hranic si s EU spojuje 41 procent, takže Češi v tomto ohledu patří k nejskeptičtějším obyvatelům unijních zemí.

Z priorit Evropské komise kladou skoro tři čtvrtiny lidí v Česku důraz na společnou obrannou a bezpečnostní politiku. „Společná migrační politika má u Čechů naopak podporu nízkou (41 procent), což je nejméně ze všech zemí EU,“ uvedli autoři průzkumu.
Víc než polovina podporuje zavedení jednotného digitálního trhu, energetickou unii a také společnou zahraniční politiku. Jen čtvrtina je pro hlubší a spravedlivější hospodářskou a měnovou unii, což podle komise zrcadlí skutečnost, že Česko není členem eurozóny.

58 komentářů :

 1. Co se týče migrace tak myslím, že naše maličká zemička mnohokráte v historii ponížená i devastovaná je ve světovém měřítku jako malá garsonka a do malé garsonky si nemohu vzít cizího podnájemníka, navíc s jinou kulturou hodnotami kterých se nehodlá vzdát a já samozřejmě se jim nechci podřizovat. Toť vše, je to přece normální proč ten údiv?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nase malicka zemicka je vetsi nez Holandsko Rakousko Belgie Luxembursko Svicarsko Estonsko Lotyssko Dansko Moldavie Chorvatsko Slovenia Makedonie Albanie ,jeste jsem neco zapomel z Evropy? vypada to ze Cesko je naopak velka zeme

   Vymazat
  2. No hlavně jsi zapomněl pravopis. Ty zeměpisný znalče.

   Vymazat
  3. Nás nemusí nikdo přesvědčovat, Máme letíte zkušenosti s černýma kočovníkama již spousta desetiletí a navíc jsme čmoudy nikde neožebračovali.Kdo je ožebračoval a nyní mají důchody čtyřnásobek našich normálních platů, nemyslím poslance soudce,herce a jim podobným.

   Vymazat
  4. 23.39 proč lžete i v základní tzn. přímo ověřitelné faktografii??

   Vymazat
 2. Nebaví mě číst statistiky. Ale řeknu, co si myslím sám.

  Nevidím problém v terorizmu. Terorista zabije 10 nebo 1000 lidí, což neohrozí existenci státu.

  Problém je v rychle se množícím obyvatelstvu, které věří, že je nám nadřazeno, a které nás během jedné generace ovládne v demokratických volbách, nebo příkazem z Bruselu.

  V západoevropských zemích je už většina narozených muslimy. Tedy během dvaceti let začnou vítězit ve volbách, a my, i kdybychom tady neměli ani jediného, musíme přijímat direktivy z Bruselu, nadřezené našim zákonům.

  Takto nenápadně už dnes započal islámský stát v Čechách.

  Je to, jako by se v horách protrhla přehrada, a nikdo nechtěl mluvit o tom, že se nezadržitelně blíží povodňová vlna, která smete svět, na nějž jsme zvyklí.
  PB

  OdpovědětVymazat
 3. stačí co se děje v okolních státech nemusíme to zažívat taky náboženský fanatici se nikdy čechama nestanou a o sultanát nestojim

  OdpovědětVymazat
 4. LIDÉ BDĚTE A NEBLBNETE!!!
  NE nelegální migraci!
  Germánům nevěřit!
  Mráz přichází z Bruselu!
  S EU do pekla!
  S USA do věčných lovišť!
  S kapitalismem do prdele!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kapitalismus je degenerativní, protože působí vymírání lidí sníženou porodností.
   Nic více není potřeba k jeho odsouzení.

   Vymazat
  2. Ja si myslim ze kdyby tady byl Taticek Havlicek nebyly by problemy,ten vedel jako ja co delat v pravou chvili a jak veci resit
   Cest jeho letisti
   Zde Hovnocuc velitel domobrany papuancu v Amazonii-Floroda tc

   Vymazat
 5. Já myslím, že nám stačí velice dlouholeté zkušenosti s cikánama.Jsou také ze Slovenska,Rumunska,Bulharska - tedy není pravda, že nemáme vůbec žádné zkušenosti s migranty - cikáni jsou taky migranti. Všichni jsou příjemci sociálních dávek, tedy je živíme, z nich se stali profesionální "nepřizpůsobiví" protože si to tak přejí hromady aktivit, které se "integrací nepřizpůsobivých" dobře živí. Cikáni se chovají hnusně, nikdo nepracuje a pracovat nebude, nenávidí nás a pošklebují se nám, a všechny byty, které jim stát dává k dispozici - a pro bílé české občany byty nejsou, ti si je musí kupovat za cenu celoživotního zadlužení - cikáni rozmlátí. Vybydlí a rozmlátí celé bloky domů tak, že vypadají jako po bombardování. Opět na náklady státu se tyto zříceniny likvidují, a cikánům se přidělují byty jiné. Nebo ubytovny - obrovsky se na nich vydělává. Množí se jako králíci, s dětmi kšeftují ( prarodiče na ně berou pěstounské dávky) a vůbec mají spoustu výhod, na které bílý Čech nedosáhne ani náhodou. My už tuto převrácenou diskriminaci známe a hodně jí trpíme - je to obrovské ponížení pracujících lidí.Davy stále přibývajících cikánů živíme ze své práce už šestadvacet let - tedy ještě dříve, než začala v EU migrace. Je jen logické, že nemůžeme přijímat další hnědé lidi - už bychom to všechno neuživili. Tak ať nikdo neplká, že nemáme zkušenosti. Jediný rozdíl je v tom, že cikáni nejsou islámci, a nelze tudíž vřeštět fůj islááám....ani psát blívaniny o sultanátu a bla bla blaf...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda, moc hezky napsáno.A stejně budeme jak ti koně s klapkama na očích.:-(

   Vymazat
  2. Cigáni a chudoba bílých jsou takové vakciny, které zbystřují smysly české společnosti. Máme vyšší úroveň pudu sebezáchovy, ale asi to nebude nic platné, nebo ano Bohušu ?

   Vymazat
  3. Bohužel je to tak. A pokud nás zaplaví muslimové, cikáni konvertují k islámu a rázem z nich bude většinová komunita. Způsobem života se od muslimů moc neliší.

   Vymazat
  4. Nesmíme byt jak bezhlavé ovce a nečekat až tady nalezou ,pak nám už nepomůže nikdo . Jsou tu volby ale jak tam budou ti sami ,tak jsme v pr.... Výsměch ,11 km¨D3 za čtyři roky ,dejte to Japoncům ať to těm Českým zlodějským firmám nakopaj zadky .Teď nám vyrabují a prodají ještě co se dá ,natisknou majlant korun a pak eurama utečou a zbudou vám oči pro pláč.

   Vymazat
 6. lidi čtěte:
  http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Do-nebe-volajici-Ptali-jsme-se-jak-je-to-v-CR-se-socialnimi-davkami-pro-migranty-EU-pry-zvazuje-razny-zasah-478509

  OdpovědětVymazat
 7. Podivný průzkum. Společná migrační politika má u Čechů podporu 41 procent ? Jak dospěli k tomuto nemožně vysokému číslu ? A ještě se diví, že údajně "jen" čtvrtina Čechů je pro "hlubší hospodářskou a měnovou unii", jinými slovy více Bruselu - něco takového může za současných podmínek chtít jen úplný idiot. Naopak je třeba odmítnout takovouto EU, samozřejmě vystoupit ze zločinného spolku NATO, začít pracovat na obranyschopnosti vlastního území před parazity korektně nazývanými "uprchlíci", na soběstačnosti v základních potravinách, obnovit na vlastním území kontrolu nad základními energiemi a vodou. Multikulturalismus v dnes vynucované podobě je třeba odmítnout jako nástroj destrukce národních států a společnosti. Příčiny generující miliony migrantů nejsou řešeny. Přesuny jsou organizovaným procesem, na který se nabalil byznys pašeráků, četných ziskuchtivých nevládních organizací, drogová a jiná kriminalita ve spojení s likvidací sociálních systémů, bezpečnosti a vlády zákona všude, kde se migranti usadili ve větším počtu. Perspektiva drtivé většiny migrantů je nulová hlavně proto, že oni se nepřišli začlenit do hostitelské společnosti, pracovat, být užiteční - jedinou jejich šancí je namnožit se a ovládnout zemi. A tomuto máme fandit ? Připravujme se na přežití, učme se spolupráci a domobraně na místní úrovni, nevolme znovu vlastizrádné politiky.

  OdpovědětVymazat
 8. Nedelejte si zadne iluze Cesi !
  V ramci boje proti "rasismu", bude rasisticky exterminovani !

  Vase autority vas neprodali za 30 stribrnich Denariusu , ale za 3 bronzove Sesterciuse...Budete chudnout tak, ze nebudete mit na kafe a jednou se probudite a vase Praha bude vypadat jako Hillbow v Johannesburgu.

  Chyba je i na vasi strane, protoze se nedokazete zbavit tech, kteri prodali vase zajmy.
  Neumite se organizovat k odporu tak, jako to delaji Americane !

  Vy jste proste Hurvinci a jako Hurvinci zkoncite v zapomeni.
  To jsem napsal ja nick HONOLULU, ktery zacinal posrpnovou emigraci na Hillbrow v Johannesburgu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to si Ty, ten slavný Honolulu, který po srpnových událostech utekl před komunisty do Tramtárie?! A teď děláš ze sebe velkého haura a napařuješ ty své vyčpělé brka!
   český Jánošík

   Vymazat
  2. Kdyz uz odprejsknes do prdele smejde. Tohle kdyby jsi rekl v hospode tak vyletis parazite s rozbitou hubou. Pouzivas diskusi k novinamk , ktere vytvorili cesi. Ty hovne.
   Nech cechy na pokoji ZRUDO!! Vypadni.

   Vymazat
 9. Již dříve Kaddáfí upozornil na to, že Evropa se dá dobýt i dobít jedině přes vaginy muslimských žen.Tuto skutečnost také nyní vyhlásil veřejně Erdotaturk.Letošek bude jistě v invazi slimáků, kdy Erdotaturk zvedne své přehrady s miliony kubíky slimáků, přelomový.Tipuji, že číslo bude atakovat 2 miliony a teroristická organizace NaU TOu provokuje na ruské hranici, všetně krachujících USSA, které vydírají své evropské ovečky, že jim dluží za ochranu.Super, jak to skončí, nechám na každém z nás.Rozhodně lze reálně věřit v hroutící se Eurosojuz.

  OdpovědětVymazat
 10. pokracovani 0:46 !
  Vy Cesi jste tak vzacne PRIPOSRANI a ustraseni z nalepek, jako je rasista ci Nacista, ze je to veselohra na zasmani.

  Tyto nalepky jsou uz davno NEplatne ! President Trump jich dostal 1000 x !
  Tim, ze byl take nazvan 100 x Hitlerem a Mussolinim byli Hitlercici rehabilitovani, protoze my jsme zvolili presidenta Trumpa ! (Diky Bohu.)

  Nalepky byly na to, aby jste si nechali kadit na hlavu a znasilnovat logiku.
  Amerika stoji za presidentem Trumpem ! JA TAKE !
  Za nalepkari nestoji nikdo. Jeceni nepratel civilizace uz nikdo nevnima.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vYPADNI PRASE.

   Vymazat
  2. Nejásej předčasně, Honolulu. Ještě nejste z lesa venku. Až budete mít v té vaší Americe Trumpem slibovaný ráj na zemi, máš právo nám to omlátit o hubu. Zatím, být tebou, bych držel hubu a krok a čekal na ten Trumpův zázrak.

   Vymazat
  3. To je mimo mísu - tak proč Američané tak dlouho čekali na spasitele Trumpa ? No protože potřebovali čas na rozmyšlenou a i tak to bylo o fous. Takže milý Honolulu, dej ten čas i nám, ano? A Hricák má pravdu, ještě to nemáte v kabeli, jak se říká.

   Vymazat
  4. HONOLULU, tak na nás, co jsme za Zemanem nebo Okamurou v jejich odporu proti islámské imigraci, to nálepkování rasisty neplatí. A je nás už dost. Co bohužel ještě na někoho z obyčejných lidí platí je onálepkování za komunistu. TES

   Vymazat
  5. Trump jistě velký Američan, ale já si osobně ze všech Američanů za největšího považuji muže, který dokázal spojit černé a bílé v jedné síle! Na společném sjezdu dospěli k závěru, že mohou prosazovat své zájmy proti společnému nepříteli a tím si nejsou rasy navzájem, ale antirasisté, kteří jsou nepřáteli každé rasy! Jmenoval se Georg Lincoln Rockwell -https://art.nationalgalleries.org/sites/default/files/styles/postcard/public/externals/97466.jpg?itok=eN-g22jS

   Vymazat
 11. Samozrejme, ze platit NEchceme ! (0:55) ! Kdyz Merkerova ma penize na zniceni evropske civilizace a zahnojeni Evropy barbarismem, tak at DESTRUKTIVNI BABA plati sama to, co potrebuje !

  Valka o preziti vas nemine, ale bude to vase valka, ne nase !
  (Budeme se na to divat ze zahradni restaurace na plazi Floridy, popijet kaficko z Brazilie a pokurovat doutniky z Dominikanske republiky.)
  nick HONOLULU - pozitkar.

  OdpovědětVymazat
 12. pokracovani 1:12 !
  A nyni Cesi vam zahraje
  CAPTAIN COOK SAXAPHONE - SANTO DOMINGO na youtube
  nick HONOLULU - posmevacnej pozitkar, ale nikdy ne ustrasenej prizdisrac, jako jste vy !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže čítaj moje půosolstvo, ty ochechulák! Bratov Čechov mi urážať nebudeš! A teraz zalez do tej svojej floridskej diery a nevystrč ani ten svoj krivý zobák!
   Červená žiara nad Slavínom

   Vymazat
  2. on patri do blazince tady se vyjevuje jiz delsi dobu krafe hovadiny ser na nej je to blb

   Vymazat
  3. Right on Nick, just go on!
   Redneck

   Vymazat
  4. Richtig a ty jsi cyp jak lampa.

   Vymazat
 13. Češi mají už jednu nepěknou zkušenost s jednou nezdařenou integrací jedné problematické menšiny, tudíž logicky netouží po získání další.Trochu mne překvapuje poměrně vysoké procento zastánců migrace. Ale na druhou stranu, slyšel jsem mluvit řadu mladých, totálně zblblých svými kantory, nebo televizí.Říká se, že vlastní zkušenost je nepřenositelná. Jenom se obávám, že až dojdou vlastní cestou k poznání, bude už pozdě.

  OdpovědětVymazat
 14. Fakt je, že malý národ si instinktivně snaží zajistit svoji identitu, bohužel, zřejmě jeho elity nejsou téhož názoru. Je to naočkované velkočechoslováctví, které se vleče od první světové války. Kromě Masaryka hlavní vinu na tomto měl Beneš. I němci si z něho dělali srandu, že měl Velký plán a zbyl mu jen aeroplán.
  Komunisti po roce 1948 to dorazili. Dnes nám Slovensko připadá směšné, že vidí i na Marsu Slováka. Hanzelka a Zikmund a další, dělali to samé, zatímco jiné státy mlčky globalizovaly svět. Češi ztratili schopnost vidět reálně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To myslíž, jako okrádali svět. zato jim to nyní svět vrátí i s úroky.

   Vymazat
 15. Mě na migrační otázce fascinuje ještě jedna věc. Dobroserové mají, mimo jiné, plnou hubu rovnoprávnosti. A tada se zastávají etnika, zastávající náboženství, které otevřene a nepokrytě prosazuje patriarchát. Žena je v jejich očích pouze nástrojem ukájení jejich sexuálních potřeb a nástrojem k rozmnožování. Žena nemá hlasovací právo, její svědectví u soudu má poloviční hodnotu svědectví muže a v řadě muslimských zemí musejí, na rozdíl od mužů, velmi tvrdě pracovat. Že se této skupiny, potažmo tohoto náboženství, zastávají chlapi, bych ještě dokázal pochopit. Ale že se jich zastávají i ženské, nota bene političky, to mi hlava nebere. Až v Evropě zvítězí islám, a to je matematická jistota, půjdou tyhle milky ze svých úřadů rovnou na ženskou obřízku a od ní pěkně k plotně.
  Sám za sebe, představa, že by tohle potkalo třeba Langšádlovou, mi není vůbec proti mysli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to vidím také tak. Jak je možné v EU, s plnou hubou lidských práv, sem volně importuje islám? Teorie, co za tím stojí, se dozvídáme v kospiracích. Možná by se ten pohled vítaček žen změnil přístupem nás mužů, kdybychom začali naoko také vítat šariu jako renezanci mužství. TES

   Vymazat
  2. Jako každá baba je na peníze no a coto je,když jim somálci namástí ty frndy a chtěl jsem napsat chlapům těm buzošům nakopou koule tak budou jinák vřeštět.

   Vymazat
  3. V.Hricák-Stěžujete si na ženy,které se
   zastávají islámu a uvádíte tzv.političky.
   Můžete mi říct,co je to politik,který hájí
   zájmy ciziny před zájmy národa?Je jedno,
   zda je to muž či žena.Co je k tomu vede?
   Je to jen jejich malost.Stačí představit
   Langšádlovou.Že je šeredná,za to nemůže,
   s takovou vizáží se narodila.Ala za co
   může je to,že pro vlastní zisk zradí toho,
   kdo jí královsky platí.To zadarmo určitě
   nedělá.Takže musí mít z toho nějaký zisk a
   je třeba zjistit,od koho a co získává za
   svoji vlastizradu.Asi byla členka KSČ.
   Petr Majevský

   Vymazat
  4. Pane Majevský, já si na ty krávy neztěžuji. Já je pouze nedokážu pochopit. Já nesouhlasím s celou řadou lidí a věcí. Ale respektuji názor většiny. Bohužel, u dobroserů nejde ani o názor většiny. A protože je to proti vší logice, nedokážu to pochopit.
   Víte, připadá mi to, jako naivní představa mnohých žen, když si myslí, že právě kvůli nim se jejich protějšky polepší ze svých nectností. Sukničkář právě kvůli té jediné zapomene na všechny ostatní, alkoholik přestane kvůli ní pít a muslim se jenom kvůli jedné české hrmě zřekne šarie.

   Vymazat
 16. ...stejně jako západ si z České republiky udělal kolonii a znehodnocuje korunu 27 : 1
  Stejně tak je migrace přistěhovalců jen jeho problémem do kterého se snaží zatáhnout celou Evropu.
  Vyslyšme směrnice o zbraních a na oplátku z našich zahraničních misí udělejme pohraniční stráže.
  Naše svrchované právo*

  OdpovědětVymazat
 17. Musí se rozlišovat přirozená migrace lidí a rodin, která je většinou spojena u mladších se vzděláním a u dospělých s povoláním, také např. nezaměsznaností a migrace vyvolaná násilím - tedy uprchlictvím z míst, kde byli občané zakořeněni i po staletí a odkud prchají před pronásledováním bombami, raketami místním i importovaným násilím.

  My jsme po válce zažili početnou imigraci jednotlivců i celých rodin z Řecka, po prohrané válce, kterou vedla proti svým občanům armáda ve službách především cizího kapitálu. Nebyly problémy, uměli pracovat a integrovali se i jazykově a jimi přivezená řecká kultura byla obohacením kultury naší. V téže době začala i migrace Romů a Olahů na území Čech a Moravy ze Slovenska a Rumunska, což již nebylo bez problémů, integrace byla obtížná jazykově, kulturně i v oblasti pracovních návyků, školní docházky atd. Byla obtížná i pro toto etnitkum, zvyklé kočovnému životu a řízení klanovými právem.
  Pokud někomu rozvrátíte jeho domov, vyvraždíte polovinu rodiny a pak ho pozvete bez omluvy, aby šel bydlet do vaší domácnosti, těžko můžete čekat přátelství a lásku takto vámi postižených lidí.
  Jenže pokud se občané tzv. euroatlantické civilizace nebudou distancovat od agrese, budou muset snášet imigranty v podobě, v jaké k nám dorazili a budeme to my, kdo se bude muset integrovat, pokud budeme chtít přežít.
  Podporujeme "umírněnou opozici", "rebely", "umírněné teroristy", nelíbí se nám ale partyzáni, které tentokrát označujeme za teroristy. Pro náš odboj byl nacismus nepřijatelný a partyzánský způsob boje (ze zálohy) oprávněný. My jsme pro nemalou části muslimů vnímání jako nacisté,protože považujeme svůj způsob života, civilizace a kultury za jedině správný a z toho vyvozujeme, že máme právo, ba povinnost ohněm i mečem ho vnucovat národům a lidem vyrostlým v jiné kultuře.
  Neveďme války proti cizím zemím pro touhu našeho kapitálu po kořistnictví, nevyhánějme tamní občany z domovů a nežeňme je do Evropy k vlastní záhubě. Nevnucujme cizím národům u nich doma, náš způsob života, naši kulturu ani to, co nazýváme civilizací.

  OdpovědětVymazat
 18. Pro tzv. západní státy v EU je již pozdě. Ty jdou cestou multi-kulti, rozdělení vlastního území, vzniku nových národů a nikdo s tím již nic nenadělá.
  V ČR je možnost se tomu vyhnout nelákáním muslimáků a být nuzným domovem, do kterého se nikdo nepohrne, i kdyby byly hranice otevřeny.

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/03/21/srdecne-pozdravy-z-francie/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Židozednářskou Francii spolu s neofašistickým Německem a nabubřelou Británii s potomky Vikingů ve Švédsku nikdo nezachrání. Tyto státy brzy přestanou existovat, protože budou rozděleny na muslimské zóny podle víry.

   Vymazat
  2. 8:58
   ..opomněl jste ještě jeden důvod migrace a tím je náboženství.!!!
   V katolických kostelech se proměňují na křesťanské uprchlíky jdoucí za rájem*

   Vymazat
  3. 8.58 žádná integrace imigrantů nikdy nebude, jakmile dosáhnou takového počtu, aby měli zastoupení v parlamentu, okamžitě každá muslimská organizace začne vyžadovat "přijetí", vzhledem k tomu, že se to již děje, mělo by být blábolení evropských politiků o integraci chápáno jako naprostá a zjevná demagogie.

   Vymazat
 19. Migrace byla vždy pro místní obyvatelstvo kam mířila katastrofická a dokonce i pro místní přírodu. Podívejte se jak migrace "prospěla" Americe hlavně jejím obyvatelům, Polynésanům, původním obyvatelům Velikonočního ostrova, ale i Africe. jaký tam byl dovezen blahobyt. prostě si přiznejme, že migranti jsou většinou dobrodruhové bažící po rychlém a snadném zbohatnutí, toužící po snadném kořistění a prostě lepších životních podmínkách. O ničem jiném to neni a nikdy nebylo. Ta pracovitější a usedlejší část obyvatelstva zůstává doma a v potu tváře se snaží zabezpečit své rodiny. Příkladem může být i to jak se po roce 1989 k nám zpět hrnula spousta tzv. krajanů a vehementně chtěla restituce atd. Prostě si přišli nabagrovat, když se jim v blahobytné cizině moc nedařilo. Migrace je vždy vynucená bídou nebo špatnými životními podmínkami a migranti jen hledají nové žírné lány k vyžrání. Rozhodně těmi kobylkami nejsou žádní pozitivní lidé, protože to by po odchodu těch tzv. "nejlepších" z Evropy musela Evropa dávno pochcípat a opak je pravdou i po tolika devastujících válkách. On má človíček jaksi geneticky zakódováno ještě z dob lovců to stěhování, vytěžení loviště a zase táhnout jako hmyz dál.

  OdpovědětVymazat
 20. Je zde spoustu migrantů z dávných dob i blízké minulosti. Němci pozvaní rodem Přemyslovců. Spousta Ukrajinců a Rusů přišla na naše území po rozpadu SSSR. Smíšená česko-polská manželství. Po připojení Těšínska k Čsr - Poláci. Po rozpadu Československa mnoho Slováků. V Praze žijící Američané po roce 1989. My jsme dávno multikulturní země.
  Pokud někdo dělá bordel, tak to řeší policie s armádou, případně s celní správou.
  Už bych nikdy nechtěl, aby byla naše země za železnou oponou. Jsem rád, že mohu vyjet a dívat se, jak to dělají u sousedů a jak jsou na tom kulturně.
  Němci si přijímáním uprchlíků řeší pracovní místa, stárnutí populace a obnovu geofondu. Vše má své plusy a mínusy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak, Jando, kolik inženýrů ze Sýrie nebo Afganistánu si vezmeš k sobě, na svoje útraty, multikulti sluníčko? Velké kulové, že, protože máš holý zadek. Ono se to přijímá za peníze jiných, že?

   Vymazat
  2. 9.44 a copak nám povíte o tom, že sami muslimové neusilují o integraci, ale spíš o "přijetí"

   Vymazat
  3. 14:43 - usilujou o naše dobro. Páč to co představujou oni je zdravé a silné, kdežto my jsem už jen hnilobná tlející mršina. Sami jsme si to vybrali - https://www.youtube.com/watch?v=utviTooRdR4

   Vymazat
 21. No jen tak mimochodem, v Praze se za poslední rok objevilo několik obchůdků s kebabem. Nedávno další na Praze 8. Tomu kdo si všímá to nemůže uniknout. Takže Češi sice mohou být proti imigraci, ale ona se nám tady potichu ta muslimská parta stěhuje přes ty jejich kebaby. Jeden kebab dneska znamená 100 muslimských obohacovačů za 3 roky. Geometrickou řadou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kebaby si můžou strčit do p.....
   Jedině prasečí kýty, ovárek a klidně i opečeného psa.
   Však se jim po takovém žrádle protočí jen panenky. Protože takový muslimák potom sešel ze své víry a musí být náležitě potrestán uříz..... pali. .

   Vymazat
 22. PROTESTUJI, aby zde nekdo rikal , ze mam krivou hubu, kdyz ji nemam ! T.j. atrocitni propaganda !

  HURVINCI, musite se organizovat a stavet domobranu ! Musite zbrojit ! Krome "zaduvky", kterou strilite na sousedy v Tramwaji jinou zbran nemate, a to je chyba !

  V pytliku mate meluzinu a deti se vam nerodi, zatim co barbari se mnozi jako kobylky...

  A kdyz vam nastinim vasi neutesenou situaci, tak mi to mate za zle !

  Ale ja mam i dobrou zpravu, pro vas vy na zjevu a v mysleni osizeni nestastnici.

  Uz je vypracovan plan, ktery se jmenuje "ZHASNUTI SVETLA". (Switch the Lights off.)
  Az bude cela Evropa plna Islamskych terroristu, tak ji NUKNEM ! Mala skupina, ktera z vas zbyde v te dobe bude uz evakuovana na severo vychod do Ruska. Budete zit v oblasti Pripetskych bazin, protoze kdakate jako zaby.
  KWAK, KWAK, a zadne ocenini za muj intelektualni prinos neprojevujete.

  5:03 - Slovaku pozdravuj pana Mariana Kotlebu a snaz se o zesileni jeho postaveni. Uz davno mel byt presidentem !
  Ty zde oblizujes Cechum "zaduvky", misto aby jsi neco kvalitniho udelal pro Slovensko ty cype z Cachtic.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 23. Uz to bude brzy 50 let co prisel Breznev do Prahy !
  Ja byl tenkrat mlady a utekl jsem do Jizni Afriky.
  Tam jsem uvidel Johannesburg a byla to laska na prvni pohled.

  Johannesburg v te dobe byla NEJlepsi adresa na svete !
  Ciste bile mesto - to byl tenkrat Johannesburg ! Mesto melo kolonialni eleganci a ja jsem zil na Hillbrow a pracoval na Marshall Town...Vsechno moc pekne !

  Vsude tam, kde bila arijska rasa vybuduje prosperitu a vysokou civilizaci, tam vsude se snazi dostat milliony nezadoucich destruktivnich zivocichu, kteri civilizaci vybudovat neumeji...

  Az civilizace padne, tak jdou do dalsi zeme a kazda ta dalsi zeme se promeni v nadrz sracek a nesmyslne kriminality...TO JE REALITA, ktera nejde poprit.

  Proto prisel cas, kdy IMMIGRACE musi byt pod prisnou kontrolou a nas oblibeny president Trump to prosadil.

  Madarsko a Amerika stavi plot . Israel ho uz davno ma a vy budete muset take. Tak do prace ve jmenu bile civilizace Hurvinci a at to nema technicke zavady !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat